TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • B92
  • Prva
  • HBO
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00 film

    Vesti

  • 06:05

    Jutarnji program

  • 08:00

    Jutarnji dnevnik

  • 08:30

    Jutarnji program

  • 09:00 film

    Vesti

  • 09:05

    Priđi bliže

  • 09:50

    Sve boje interneta

  • 10:00

    Tako stoje stvari

  • 11:50

    Pansion Evropa

  • 12:00

    Dnevnik

  • 12:15 film

    Sportski dnevnik

  • 12:25

    Vreme, stanje na putevima

  • 12:30

    Kulturni dnevnik

  • 12:45

    Mornarički istražitelji: Los Anđeles

  • 13:30

    Moja lepa Srbija

  • 14:00 dokumentarni

    Sasvim prirodno

  • 14:35

    Pozorište u kući

  • 15:00

    Ovo je Srbija

  • 16:00

    Selo gori, a baba se češlja, serija

  • 16:57

    Ukratko o umetnosti

  • 17:00

    Dnevnik RT Vojvodina

  • 17:20

    Šta radite, bre

  • 17:42

    Beogradska hronika

  • 18:25

    Oko magazin

  • 19:00

    Slagalica, kviz

  • 19:22

    Vreme

  • 19:30 film

    Dnevnik

  • 20:05

    Selo gori, a baba se češlja, serija

  • 21:00

    Sumnjiva lica

  • 21:55

    Razgovori s Putinom, strana dokumentarna serija

  • 22:55

    Dnevnik

  • 23:15

    Kulturni dnevnik

  • 23:30 film

    Sportski dnevnik

  • 23:40

    Mornarički istražitelji: Los Anđeles

  • 06:24

    Slagalica

  • 06:47

    Datum

  • 06:53

    Verki kalendar

  • 07:04

    Nekad i sad

  • 07:32

    Čik pogodi

  • 08:00

    Crtani filmovi

  • 09:54

    Mali dnevnik

  • 10:00

    Izaberi me

  • 10:30

    Kulturni centar

  • 11:30

    Čuda životinjskog sveta: Kolonisti

  • 12:30

    Kraljevski gudači Sv. Đorđa

  • 13:30

    Kuća nauke

  • 14:00

    TV lica... kao sav normalan svet

  • 15:00

    Džejms Mej, ljudska laboratorija

  • 15:55

    Mali dnevnik

  • 16:00

    Njuškalo, serija

  • 16:55

    Quo vadis Živorade, film

  • 18:30

    Grozd

  • 19:00

    Lov i ribolov

  • 20:00

    U svetu

  • 20:30

    Koridori

  • 21:00

    Njuškalo, serija

  • 22:00

    Koncert Raše Pavlovića - 50 godina umetničkog rada

  • 22:45

    Neodoljive životinje

  • 23:35

    Statistika klimatskih promena

  • 07:00 show

    DOBRO JUTRO

  • 11:00

    PREMIJERA

  • 11:15

    ZADRUGA- UŽIVO

  • 13:00

    PRVI NACIONALNI DNEVNIK

  • 13:30

    ZADRUGA- UŽIVO

  • 16:00

    NACIONALNI DNEVNIK

  • 16:25

    ZADRUGA- UŽIVO

  • 17:15

    BAHAR

  • 18:20

    EKSKLUZIVno

  • 18:30

    NACIONALNI DNEVNIK

  • 19:15

    ELIF

  • 20:00

    BESKRAJNA LJUBAV

  • 21:00

    LJUBAV I NOVAC

  • 06:00

    Crtani filmovi

  • 09:00

    Top Šop

  • 09:15

    Crtani filmovi

  • 12:15

    Top šop

  • 12:30

    Stolice

  • 13:00

    Prijatelji

  • 13:30

    Prijatelji

  • 14:00

    Top Šop

  • 14:15

    Ros Kemp u svetu bandi

  • 15:00

    Galileo

  • 16:00

    Vesti

  • 16:30

    Dva i po muškarca

  • 17:00

    Dva i po muškarca

  • 17:30

    Vesele sedamdesete

  • 18:00

    TV Čorba

  • 18:30

    Stolice

  • 19:00

    Lud zbunjen normalan

  • 20:00

    Čovek protiv divljine

  • 21:00

    Balkanska mafija

  • 22:05

    Vesti

  • 22:25

    Ćelija

  • 06:00

    Ljubav,vera,nada

  • 07:00

    Zaljubljeni neženja

  • 08:00 serija

    Brusko

  • 09:15

    Exkluziv

  • 10:00

    150 sekundi

  • 10:05

    Praktična žena

  • 11:00

    150 sekundi

  • 11:05

    Kad lišće pada

  • 12:00

    150 sekundi

  • 12:05

    Kad lišće pada

  • 13:00

    150 minuta

  • 15:30

    Zaljubljeni neženja

  • 16:00

    150 sekundi

  • 16:05

    Zaljubljeni neženja

  • 16:30

    Sudbina

  • 17:00

    150 sekundi

  • 17:05

    Sudbina

  • 17:30 estrada

    Exploziv

  • 18:00 film

    Vesti

  • 18:30

    Exkluziv

  • 19:00

    Majka

  • 20:00

    Nemoj da zvocaš

  • 21:00

    Život priča

  • 22:10

    Kuhinja

  • 23:10

    Noćni žurnal

  • 23:30

    Nevolje sa Poli

  • 06:00

    Zvezdani ratovi: epizoda III: Osveta Sita

  • 08:20

    Filmovi i zvezde

  • 08:50

    U potrazi za Felinijem

  • 10:35

    Putnici

  • 12:35

    Zvezdani ratovi: epizoda IV: Nova nada

  • 14:40

    Zvončica i tajna krila

  • 16:00

    Kamion čudovište

  • 17:45

    Efekat vode

  • 19:10

    Viktorija,

  • 20:00

    Otkup za pamćenje

  • 21:50

    Životni put Vorena Bafeta

  • 23:20

    Inferno

  • FOX Crime
  • FOX Life
  • HBO Comedy
  • TV1000
  • Studio B
  • Cinemania
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Ubistvo sa pogledom

  • 06:45

    Vojni advokati

  • 07:35

    Istrage gospođice Fišer

  • 08:40

    Istrage gospođice Fišer

  • 09:45

    Odeljenje za saobraćajne nezgode

  • 10:10

    Elementarno

  • 11:05

    Naplata

  • 11:55

    Ubistvo sa pogledom

  • 12:50

    Bul

  • 13:40

    Mesto zločina

  • 14:30

    Istrage gospođice Fišer

  • 15:40

    Istrage gospođice Fišer

  • 16:50

    Odeljenje za saobraćajne nezgode

  • 17:20

    Las Vegas

  • 18:15

    Naplata

  • 19:10

    Vojni advokati

  • 20:10

    Elementarno

  • 21:05 serija

    Zločinački umovi

  • 22:00 serija

    Mornarički istražitelji

  • 23:00

    Mesto zločina

  • 23:55

    Las Vegas

  • 06:00

    Lov na male kuće

  • 06:25

    Lov na male kuće

  • 06:45

    Upoznajte Ruse

  • 07:35

    8 jednostavnih pravila

  • 08:00

    8 jednostavnih pravila

  • 08:25

    Život u fragmentima

  • 08:50

    Život u fragmentima

  • 09:15 serija

    Devica Džejn

  • 10:10

    Ulov

  • 11:05

    Ružna Beti

  • 12:00

    Smaragdni grad

  • 12:55

    Bez reči

  • 13:20

    Bez reči

  • 13:50

    Život u fragmentima

  • 14:15

    Život u fragmentima

  • 14:45

    Lov na male kuće

  • 15:15

    Upoznajte Ruse

  • 16:10

    Ulov

  • 17:05 serija

    Šapat duhova

  • 18:00 serija

    Devica Džejn

  • 19:00

    8 jednostavnih pravila

  • 19:30

    8 jednostavnih pravila

  • 20:00

    Život u fragmentima

  • 20:30

    Život u fragmentima

  • 21:00

    Bez reči

  • 21:30

    Bez reči

  • 22:00 serija

    Nova devojka

  • 22:30 serija

    Nova devojka

  • 22:55

    Južnjačko srce

  • 23:50 serija

    Šapat duhova

  • 06:00

    Mala sirena 2: Povratak u more

  • 07:15

    Zubić vila

  • 08:55

    Sobarica iz Meksika

  • 11:05

    Braća Dasler, 1. deo

  • 12:35

    Besmrtni život Henrijete Laks

  • 14:05

    Gnjavatorka

  • 15:50

    Moderna porodica

  • 16:10

    Moderna porodica

  • 16:30

    Moderna porodica

  • 16:55

    Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu

  • 19:00

    Fanino putovanje

  • 20:35

    Ne diši

  • 22:05

    Soba

  • 06:05

    Vinslov sin

  • 07:50

    Svetlo plava

  • 09:35

    Poslednja večera

  • 11:05

    Ubij me tri puta

  • 12:35

    Ljubavni napitak broj 9

  • 14:10

    Sezona lova 2

  • 15:25

    Zavist

  • 17:00

    Jesen u Njujorku

  • 18:45

    Povratak u budućnost II

  • 20:30

    Ubiti Bila, drugi deo

  • 22:45

    Strah

  • 07:00

    Beograde, dobro jutro

  • 09:00

    Vesti

  • 09:05

    Beograde, dobro jutro plus

  • 11:00

    Vesti

  • 11:05

    Vodič za roditelje

  • 11:10

    Beograde, dobro jutro plus

  • 12:00

    Vesti

  • 12:10

    Moja polisa

  • 12:35

    Telešop

  • 13:00

    Vesti

  • 13:05

    Beograd na vodi

  • 13:30

    Preduzetnik

  • 14:00

    Vesti u 2

  • 14:30

    Nakit TV shop

  • 17:00

    Beograde, dobar dan

  • 18:00

    Vesti

  • 18:05

    100 senki nad Beogradom

  • 18:35

    Prelistavanje

  • 19:00

    VESTI U 7

  • 19:55

    Most

  • 21:00

    Skica

  • 21:30

    Willimon

  • 22:00

    VESTI U 10

  • 22:35

    Obrazovna TV

  • 23:00

    Vesti

  • 23:05

    Agape

  • 07:05

    CEZAR MORA DA UMRE

  • 08:20

    LOTE I TAJNA MESEČEVOG KAMENA

  • 09:50

    MAKS I DRUŠTVO

  • 11:25

    DOBAR LOŠ ŠAŠAV

  • 13:50

    JOŠ JEDNA GODINA

  • 16:25

    TATA

  • 18:45

    BATERIJE NISU PRILOŽENE

  • 21:00

    ZABRANJEN PROLAZ

  • 23:10

    PRINC

  • Arena 1
  • Arena 2
  • Arena 3
  • Arena 4
  • SK1
  • SK2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Fudbal - BRAZILSKA LIGA: Corinthians - Vasco

  • 06:30

    Emisija - Sporting Greats: Sir Garfield Sobers

  • 07:00

    Fudbal - SUPER LIGA SRBIJE: Pregled Kola

  • 08:00

    Emisija - FIFA Football

  • 08:30

    Fudbal - BELGIJSKA LIGA: Pregled

  • 09:00

    Košarka - ABA SUPERKUP: Cedevita - FMP

  • 10:30

    Vesti - Arena sport NEWS

  • 11:00

    Fudbal - ITALIJANSKA LIGA: Lazio - Napoli

  • 13:00

    Rukomet - EHF LIGA ŠAMPIONA: Pregled

  • 13:30

    Emisija - Red Bull Air race Lausitzring

  • 14:00

    Fudbal - SUPER LIGA SRBIJE: Borac - Crvena zvezda

  • 16:00

    Fudbal - SUPER LIGA SRBIJE: Partizan - Napredak

  • 17:45

    Automotosport - ABS Show

  • 18:15

    Košarka - ABA SUPERKUP:

  • 20:15

    Emisija - FIFA Football

  • 20:30

    Košarka - ABA SUPERKUP:

  • 22:25

    Emisija - Red Bull Air race Lausitzring

  • 22:55

    Vesti - Arena sport NEWS

  • 23:30

    Fudbal - FOOT BRAZIL: Pregled

  • 06:00

    Košarka - ABA SUPERKUP: Mega Bemax - Igokea

  • 07:45

    Bejzbol - MLB:

  • 10:00

    Boks - WORLD BOXING SUPER SERIES: Smith - Skoglund

  • 12:00

    Triatlon - ITU Series Roherdam: Women Race

  • 14:00

    DOKUMENTARNI FILM - Hawaiian lenegd of Eddie Aiku

  • 15:30

    Automotosport - INDYCAR: Sonoma pregled

  • 16:30

    Rukomet - EHF LIGA ŠAMPIONA: Rhein-Neckar Lowen - Orlen Wisla Plock

  • 18:00

    Košarka - DOGUŠ TURNIR: Bamberg - Khimki

  • 20:00

    Rukomet - EHF LIGA ŠAMPIONA: Pregled

  • 20:30

    Košarka - DOGUŠ TURNIR: Bayern - Zadar

  • 22:30

    Boks - WORLD BOXING SUPER SERIES: Usyk - Huck

  • 06:00

    Fudbal - ITALIJANSKA LIGA: Benevento - Roma

  • 08:00

    Fudbal - ENGLESKI KUP: Leicester City - Liverpool

  • 10:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Tottenham - Borussia Dortmund

  • 12:00

    Fudbal - SUPER LIGA SRBIJE: Partizan - Napredak

  • 13:45

    Fudbal - COPA LIBERTADORES: Santos - Barcelona

  • 15:30

    Emisija - Clubland: Epizoda 32

  • 16:00

    Fudbal - ENGLESKI KUP: Arsenal - Doncaster Rovers

  • 18:00

    Fudbal - ITALIJANSKA LIGA: Juventus - Fiorentina

  • 20:00

    Fudbal - SUPER LIGA SRBIJE: Borac - Crvena zvezda

  • 22:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Real Madrid - APOEL

  • 23:45

    Emisija - FIFA Football

  • 06:00

    Ragbi - Guinness Pro14: Ospreys - Munster

  • 08:00

    Fudbal - SUPER LIGA SRBIJE: Borac - Crvena zvezda

  • 10:00

    Fudbal - FRANCUSKA LIGA: Pregled

  • 11:00

    Poker - WSOP 2016 Epizoda 02

  • 12:00

    Košarka - ABA SUPERKUP: Budućnost – Cibona

  • 13:45

    Košarka - ABA SUPERKUP: Mornar – Partizan

  • 15:15

    Automotosport - Mobil Auto

  • 15:45

    Fudbal - FOOT BRAZIL: Pregled

  • 16:15

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Tottenham - Borussia Dortmund

  • 18:00

    Emisija - Red Bull Air race Lausitzring

  • 18:30

    Rukomet - EHF LIGA ŠAMPIONA: Pregled

  • 19:00

    Rukomet - BUNDES LIGA: Melsungen - Flensburg

  • 20:45

    Emisija - FIFA Football

  • 21:00

    Fudbal - ENGLESKI KUP: Manchester United - Burton Albion

  • 23:00

    Poker - WSOP 2016 Epizoda 04

  • 06:00

    Top Tenn!s

  • 06:30

    WTA Premier Tokyo 1/8 Finala

  • 10:00

    Max Bet VESTI

  • 10:30

    WTA Premier Tokyo 1/8 Finala

  • 14:00

    Prelazni rok - Post Festum

  • 15:30

    Španska liga

  • 17:30

    PL Netbusters

  • 18:00

    Košarka EP - FINALE

  • 20:00

    Španska liga: Villarreal - Espanyol

  • 22:00

    Španska liga: Levante - Sociedad

  • 23:50

    Max Bet VESTI

  • 06:55

    Turska liga: Alanya - Fenerbahce

  • 08:40

    Španska liga: Sevilla - Las Palmas

  • 10:25

    Premier League: Liverpool - Burnley

  • 12:15

    Španska liga: Real Madrid - Betis

  • 14:05

    Španski rukomet: Barcelona - Puente Genil

  • 15:30

    NFL Gameday

  • 16:00

    Mobil 1 the Grid

  • 16:30

    Ekstremni svet sporta

  • 16:55

    Athletix

  • 17:30

    KHL: Jokerit - CSKA

  • 19:50

    Zlatni momenti YU sporta

  • 20:05

    Trans World Sport

  • 21:00

    Španska liga: Celta - Getafe

  • 23:00

    La Liga magazin

  • 23:30

    Premier League magazin

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30