TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • Viasat History
  • Viasat Explorer
  • National Geographic
  • TLC
  • Viasat Nature
  • Animal Planet
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Drugi svetski rat: Cena vlasti

  • 06:55

    Vremenske prilike koje su promenile svet

  • 07:20

    Najveće obmane u istoriji

  • 08:10

    Žene koje su stvarale istoriju

  • 09:05

    Sjajni pronalasci

  • 09:35

    Sjajni pronalasci

  • 10:05

    Zavera

  • 10:55

    Najveće obmane u istoriji

  • 11:45

    Mrtvi o Srednjem veku

  • 12:35

    Žene koje su stvarale istoriju

  • 13:30

    Najveće obmane u istoriji

  • 14:20 dokumentarni

    Lovci na mitove

  • 15:15

    Najveće obmane u istoriji

  • 16:05

    Skrivena strana Drugog svetskog rata

  • 17:05

    Sjajni pronalasci

  • 17:35

    Misterije u muzeju

  • 18:25

    Najveće obmane u istoriji

  • 19:15 dokumentarni

    Lovci na mitove

  • 20:10

    Najveće obmane u istoriji

  • 21:00

    Najveće obmane u istoriji

  • 21:50

    Drugi svetski rat: Zaboravljeni rat Kine

  • 22:50

    Istrebljenje - Genocid nad evropskim Jevrejima

  • 23:50

    Drugi svetski rat: Cena vlasti

  • 00:45 dokumentarni

    Lovci na mitove

  • 01:35

    Najveće obmane u istoriji

  • 02:25

    Mrtvi o Srednjem veku

  • 03:15

    Sjajni pronalasci

  • 03:40

    Misterije u muzeju

  • 04:25

    Najveće obmane u istoriji

  • 06:15

    Velike besne ribe

  • 07:00

    Favoriti

  • 07:45

    Zelena groznica

  • 08:10

    Priče sa otpada

  • 08:40

    Super-kamiondžije

  • 09:25

    Kraljevi drveta

  • 10:10

    Bratske majstorije

  • 10:30

    Bratske majstorije po kući

  • 10:55

    Moj ploveći dom

  • 11:20

    Dronovi

  • 11:45 dokumentarni

    Mašine sa otpada

  • 12:30

    Ratovi robota

  • 13:20

    Zelena groznica

  • 13:45

    Kauboji iz ledenih voda

  • 14:35

    Veliki divlji sever

  • 15:20

    72 Opasna mesta za život

  • 16:10

    Super-kamiondžije

  • 16:55

    Priče sa otpada

  • 17:25

    Bratske majstorije

  • 17:45

    Ratovi robota

  • 18:45

    Kraljevi drveta

  • 19:30

    Favoriti

  • 20:15

    Kauboji iz ledenih voda

  • 21:00

    Kraljevi drveta

  • 21:45

    Izrada vrhunskih automobila

  • 22:30

    Ratovi robota

  • 23:30

    Grad polarnih medveda

  • 06:00

    Privid ili stvarnost

  • 06:20

    Detektivi u divljini

  • 06:45

    Građevinska zona

  • 07:10

    Zlato iz ledene vode

  • 08:00

    Velike popravke, Aljaska

  • 08:50

    Neverovatni dr Pol

  • 09:40

    Avionske nesreće

  • 10:30

    Autoput kroz pakao

  • 11:20

    Sekunde do katastrofe

  • 11:40

    Sekunde do katastrofe

  • 12:30

    Neverovatni dr Pol

  • 13:20

    Zabranjeni grob Džingis Kana

  • 14:15

    Privid ili stvarnost

  • 15:10

    Sekunde do katastrofe

  • 16:05

    Zlato iz ledene vode

  • 17:00

    Velike popravke, Aljaska

  • 18:00

    Neverovatni dr Pol

  • 19:00

    Avionske nesreće

  • 20:00

    Ćorkirani u inostranstvu

  • 21:00

    Avionske nesreće

  • 22:00

    Ćorkirani u inostranstvu

  • 23:00

    Nestali: Potraga za Kodijem Dajalom

  • 00:00

    Avionske nesreće

  • 00:50

    Ćorkirani u inostranstvu

  • 01:40

    Nestali: Potraga za Kodijem Dajalom

  • 02:25

    Kriminoloska laboratorija

  • 03:10

    Uradi ili umri

  • 03:35

    Nisam znao da...

  • 03:55

    Sekunde do katastrofe

  • 04:10

    Kriminoloska laboratorija

  • 06:00

    Opsesivni čistači

  • 07:00

    Savršen stil

  • 08:00

    Noć kupovine

  • 09:00

    Kuhinja: Ocenjivanje zatvorenih očiju

  • 09:30

    Kuhinja: Ocenjivanje zatvorenih očiju

  • 10:00

    Neverni

  • 10:30

    Neverni

  • 11:00

    Venčanica iz snova: Kanada

  • 11:30

    Venčanica iz snova: Kanada

  • 12:00

    Voli i mene i moje mane

  • 13:00

    Partner po izboru roditelja

  • 14:00

    Živeti sa 300 kg

  • 15:00

    Opsesivni čistači

  • 16:00

    Neverni

  • 16:30

    Neverni

  • 17:00

    Venčanice iz snova

  • 17:30

    Venčanice iz snova

  • 18:00

    Kuhinja: Ocenjivanje zatvorenih očiju

  • 18:30

    Kuhinja: Ocenjivanje zatvorenih očiju

  • 19:00

    Neverni

  • 19:30

    Neverni

  • 20:00

    Džil i Džesa: Nove bebe

  • 21:00

    Ja sam Džez: Porodica u tranziciji

  • 22:00

    Ukleta bolnica

  • 23:00

    U braku sa...

  • 00:00

    Pacijenti sa neobičnim zdravstvenim problemima

  • 01:00

    Džil i Džesa: Nove bebe

  • 01:48

    Ja sam Džez: Porodica u tranziciji

  • 02:36

    Ukleta bolnica

  • 03:24

    Neverni

  • 03:48

    Neverni

  • 04:12

    Venčanice iz snova

  • 04:36

    Venčanice iz snova

  • 06:00

    Čudesni momenti rođenja

  • 06:25

    Bebe životinje

  • 07:00

    Bolnica za male životinje

  • 07:30

    Divlji metropolis

  • 08:00

    Velike besne ribe

  • 08:50

    Super-veterinar

  • 09:45

    Pol O'Grejdi za ljubav psima

  • 10:10

    Pol O'Grejdi za ljubav psima

  • 10:40

    Čudesni momenti rođenja

  • 11:05

    Najbolji prijatelj pasa

  • 11:35

    Zvezde životinjskog carstva

  • 12:05

    Talentovane životinje

  • 12:35

    Bolnica za male životinje

  • 13:00

    Divlji metropolis

  • 13:30 dokumentarni

    Rođeni divlji

  • 14:25

    Iza kulisa zoo-vrta

  • 15:20

    Super-veterinar

  • 16:15

    Pol O'Grejdi za ljubav psima

  • 16:40

    Pol O'Grejdi za ljubav psima

  • 17:10

    Zvezde životinjskog carstva

  • 17:40

    Talentovane životinje

  • 18:10

    Najopasnije životinje sveta

  • 19:00

    Najezda

  • 19:50

    Preživeti napad divljeg predatora

  • 20:40

    Zvezde životinjskog carstva

  • 21:10

    Talentovane životinje

  • 21:35

    Najopasnije životinje sveta

  • 22:25

    Najezda

  • 23:15

    Preživeti napad divljeg predatora

  • 00:05

    Super-veterinar

  • 00:55

    Bolnica za male životinje

  • 01:20

    Divlji metropolis

  • 01:45

    Pol O'Grejdi za ljubav psima

  • 02:10

    Pol O'Grejdi za ljubav psima

  • 02:35

    Čudesni momenti rođenja

  • 03:00

    Najbolji prijatelj pasa

  • 03:30

    Bebe životinje

  • 04:10

    Velike besne ribe

  • 06:00

    Spasite majmune

  • 06:25

    Ko šiša tog psa

  • 07:15

    Najveći i najopasniji

  • 08:10

    Spasilac iz divljine

  • 08:35

    Spasilac iz divljine

  • 09:05

    Akvarijumi

  • 10:00

    Ko šiša tog psa

  • 10:55

    Veterinar sa plaže Bondaj

  • 11:50

    Najveći i najopasniji

  • 12:45

    Služba za spasavanje aligatora

  • 13:40

    Spasilac iz divljine

  • 14:05

    Spasilac iz divljine

  • 14:35

    Akvarijumi

  • 15:30

    Čudovišta iz reke

  • 16:25

    Dr Džef: Veterinar sa Stenovitih planina

  • 17:20

    Dr Di: Veterinar sa Aljaske

  • 18:15

    Akvarijumi

  • 19:10

    Spasilac iz divljine

  • 19:35

    Spasilac iz divljine

  • 20:05

    Dr Džef: Veterinar sa Stenovitih planina

  • 21:00

    Dr Di: Veterinar sa Aljaske

  • 21:55

    Služba za spasavanje aligatora

  • 22:50

    Čudovišta iz reke

  • 23:45

    Veterinar sa plaže Bondaj

  • 00:40

    Dr Di: Veterinar sa Aljaske

  • 01:35

    Akvarijumi

  • 02:25

    Spasilac iz divljine

  • 02:50

    Spasilac iz divljine

  • 03:15

    Služba za spasavanje aligatora

  • 04:02

    Čudovišta iz reke

  • 04:49

    Dr Di: Veterinar sa Aljaske

  • Discovery Europe
  • History Channel
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Izazov na točkovima

  • 06:50

    Stvoreno uništenjem

  • 07:15

    Kako se pravi: Automobili iz snova

  • 07:40

    Prodaja iz skladišta: UK

  • 08:10

    Borba za skladišta: Kanada

  • 08:40

    Aukcije nekretnina

  • 09:05

    Zlatna groznica: Aljaska

  • 09:55

    Preživljavanje udvoje

  • 10:50

    Brzi i glasni

  • 11:40

    Trgovci automobilima

  • 12:05

    Trgovci automobilima

  • 12:35

    Izazov na točkovima

  • 13:30

    Upozoreni ste!

  • 14:25

    Upozoreni ste!

  • 15:20

    Upozoreni ste!

  • 16:15

    Kako se pravi: Automobili iz snova

  • 16:40

    Prodaja iz skladišta: UK

  • 17:10

    Borba za skladišta: Kanada

  • 17:40

    Aukcije nekretnina

  • 18:05

    Trgovci automobilima

  • 18:30

    Trgovci automobilima

  • 19:00

    Kako to rade?

  • 19:30

    Kako se pravi?

  • 20:00

    Potraga za blagom: Ostrvo zmija

  • 21:00

    Život u divljini Aljaske

  • 22:00

    Zlatna groznica: Aljaska

  • 23:00

    Ljudi iz Jukona

  • 00:00

    Zlato odmetnika

  • 00:55

    Zlato Beringovog mora

  • 01:50

    Potraga za blagom: Ostrvo zmija

  • 02:40

    Život u divljini Aljaske

  • 03:30

    Zlatna groznica: Aljaska

  • 04:20

    Trgovci automobilima

  • 06:00

    Autoprevoznici

  • 06:25

    Američki sakupljači

  • 07:15

    Drvoseče

  • 08:05

    Planinski ljudi

  • 09:00

    Prokletstvo ostrva Ouk

  • 10:00

    Borbe za skladišta

  • 10:30

    Borbe za skladišta

  • 11:00

    Zvezde zalagaonica

  • 11:30

    Zvezde zalagaonica

  • 12:00

    Borbe za skladišta

  • 12:30

    Borbe za skladišta

  • 13:00

    Borbe za skladišta

  • 13:30

    Borbe za skladišta

  • 14:00

    Borbe za skladišta

  • 14:30

    Borbe za skladišta

  • 15:00

    Planinski ljudi

  • 16:00

    Američki sakupljači

  • 17:00

    Američka zastava od 11. septembra

  • 18:00

    Unutar Alkatraza: Legenda o Steni

  • 19:00

    Planinski ljudi

  • 20:00

    Američki sakupljači

  • 21:00

    Zvezde zalagaonica

  • 21:30

    Borbe za skladišta

  • 22:00

    Borbe za skladišta

  • 22:30

    Borbe za skladišta

  • 23:00

    Grof za automobile

  • 23:30

    Lovci na automobile

  • 00:00

    Zvezde zalagaonica

  • 00:30

    Zvezde zalagaonica

  • 01:00

    Američki sakupljači

  • 02:00

    Zvezde zalagaonica

  • 02:30

    Borbe za skladišta

  • 03:00

    Borbe za skladišta

  • 03:30

    Borbe za skladišta

  • 03:55

    Autoprevoznici

  • 04:20

    Borbe za skladišta

  • 04:45

    Borbe za skladišta

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30