TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • Viasat History
  • Viasat Explorer
  • National Geographic
  • TLC
  • Viasat Nature
  • Animal Planet
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Drugi svetski rat: Cena vlasti

  • 06:55

    Rim: Carstvo bez granica

  • 07:55

    Rusko carstvo: Dinastija Romanov sa Lusi Vorsli

  • 09:00

    Sjajni pronalasci

  • 09:25

    Sjajni pronalasci

  • 09:55

    Vrhunski špijuni sveta

  • 10:45

    Zavera

  • 11:30

    Mrtvi o Srednjem veku

  • 12:20

    Rusko carstvo: Dinastija Romanov sa Lusi Vorsli

  • 13:20

    Rim: Carstvo bez granica

  • 14:25 dokumentarni

    Lovci na mitove

  • 15:20

    Zavera

  • 16:10

    Drugi svetski rat: Cena vlasti

  • 17:05

    Sjajni pronalasci

  • 17:35

    Misterije u muzeju

  • 18:25

    Mrtvi o Srednjem veku

  • 19:15 dokumentarni

    Lovci na mitove

  • 20:10

    Zavera

  • 21:00

    Lov na veštice: Vek ubistava

  • 21:50

    Američke princeze od milion dolara

  • 22:55

    Rusko carstvo: Dinastija Romanov sa Lusi Vorsli

  • 00:00

    Hitlerova Istočna Pruska

  • 00:45 dokumentarni

    Lovci na mitove

  • 01:40

    Tajne podzemlja

  • 02:30

    Mrtvi o Srednjem veku

  • 03:20

    Sjajni pronalasci

  • 03:50

    Misterije u muzeju

  • 04:35

    Mrtvi o Srednjem veku

  • 06:15

    Velike besne ribe

  • 07:00

    Favoriti

  • 07:45

    Zelena groznica

  • 08:10

    Priče sa otpada

  • 08:40

    Super-kamiondžije

  • 09:25

    Kraljevi drveta

  • 10:10

    Bratske majstorije po kući

  • 10:30

    Bratske majstorije po kući

  • 10:55

    Moj ploveći dom

  • 11:20

    Dronovi

  • 11:45 dokumentarni

    Mašine sa otpada

  • 12:30

    Ratovi robota

  • 13:35

    Kauboji iz ledenih voda

  • 14:25

    Veliki divlji sever

  • 15:10

    72 Opasna mesta za život

  • 16:00

    Super-kamiondžije

  • 16:45

    Priče sa otpada

  • 17:20

    Bratske majstorije

  • 17:45

    Ratovi robota

  • 18:45

    Kraljevi drveta

  • 19:30

    Favoriti

  • 20:15

    Kauboji iz ledenih voda

  • 21:00

    Moj ploveći dom

  • 21:20

    Moj ploveći dom

  • 21:45

    Izolovane brvnare

  • 22:30

    Australijski lovci na zlato

  • 23:15

    Grad polarnih medveda

  • 00:00

    Kraj programa

  • 06:00

    Gospodari rata

  • 06:20

    Megagradovi

  • 06:45

    Građevinska zona

  • 07:10

    Nauka o gluposti

  • 07:35

    Nauka o gluposti

  • 08:00

    Nauka o gluposti

  • 08:25

    Nauka o gluposti

  • 08:50

    Neverovatni doktor Pol

  • 09:40

    Opaka tuna: Sever protiv juga

  • 10:30

    Zlato iz ledene vode

  • 11:20

    Sekunde do katastrofe

  • 11:40

    Avionske nesreće

  • 12:30

    Neverovatni doktor Pol

  • 13:20

    Ludi naučnici

  • 13:50

    Ulični genije

  • 14:10

    Ulični genije

  • 14:40

    Poigravanje s mozgom

  • 15:00

    Avionske nesreće

  • 15:50

    Opaka tuna

  • 16:40

    Opaka tuna

  • 17:35

    Neverovatni doktor Pol

  • 18:30

    Sekunde do katastrofe

  • 19:00

    Autoput kroz pakao

  • 20:00

    Spasavanje sa ledenog puta

  • 21:00

    2. svetski rat: Pakao pod morem

  • 22:00

    Čudna strana Drugog svetskog rata

  • 23:00

    Najveći napadi Drugog svetskog rata

  • 00:00

    Svet podzemlja

  • 00:50

    2. svetski rat: Pakao pod morem

  • 01:40

    Čudna strana Drugog svetskog rata

  • 02:25

    Najsmrtonosnije životinje na svetu

  • 03:10

    Najneverovatnije fotografije Nacionalne geografije

  • 03:35

    Građevinska zona

  • 03:55

    Najsmrtonosnije životinje na svetu

  • 04:35

    Sekunde do katastrofe

  • 06:00

    Devojčice i dijademe

  • 07:00

    Devedeset dana za venčanje: Život u braku

  • 08:00

    Škola jahanja Kejti Prajs

  • 09:00

    Kuhinja: Ocenjivanje zatvorenih očiju

  • 09:30

    Kuhinja: Ocenjivanje zatvorenih očiju

  • 10:00

    Otmica na odmoru

  • 11:00

    Stručnjak za torte

  • 11:30

    Stručnjak za torte

  • 12:00

    Badijev porodični odmor

  • 12:30

    Badijev porodični odmor

  • 13:00

    Boje ljubavi

  • 14:00

    Otmica na odmoru

  • 15:00

    Opsesivni čistači

  • 16:00

    Devojčice i dijademe

  • 17:00

    Venčanice iz snova

  • 17:30

    Venčanice iz snova

  • 18:00

    Kuhinja: Ocenjivanje zatvorenih očiju

  • 18:30

    Kuhinja: Ocenjivanje zatvorenih očiju

  • 19:00

    Velika šansa

  • 20:00

    Ljudsko telo: Neobične priče

  • 21:00

    Neuspele plastične operacije

  • 22:00

    Pacijenti sa neobičnim zdravstvenim problemima

  • 23:00

    Salon "Poslednja prilika"

  • 00:00

    Šokantna tela

  • 01:00

    Ljudsko telo: Neobične priče

  • 01:48

    Neuspele plastične operacije

  • 02:36

    Pacijenti sa neobičnim zdravstvenim problemima

  • 03:24

    Devojčice i dijademe

  • 04:12

    Venčanice iz snova

  • 04:36

    Venčanice iz snova

  • 06:30

    Najbolji prijatelj pasa

  • 06:55

    Čudesni momenti rođenja

  • 07:20

    Bebe životinje

  • 07:45

    Bolnica za male životinje

  • 08:10

    Divlji metropolis

  • 08:40

    Velike besne ribe

  • 09:25

    Pol O'Grejdi za ljubav psima

  • 10:15

    Pol O'Grejdi za ljubav psima

  • 10:40

    Pol O'Grejdi za ljubav psima

  • 11:05

    Čudesni momenti rođenja

  • 11:30

    Najbolji prijatelj pasa

  • 11:55

    Debeli ljubimci

  • 12:45

    Bolnica za male životinje

  • 13:10

    Divlji metropolis

  • 13:35

    Mačke protiv pasa: Ko je bolji?

  • 14:35

    Pol O'Grejdi za ljubav psima

  • 15:00

    Pol O'Grejdi za ljubav psima

  • 15:25

    Super-veterinar

  • 16:15

    Pol O'Grejdi za ljubav psima

  • 16:40

    Pol O'Grejdi za ljubav psima

  • 17:05

    Debeli ljubimci

  • 18:10

    Škola za divlje đake

  • 19:00

    Super-veterinar

  • 19:50

    Divlji metropolis

  • 20:15

    Divlji metropolis

  • 20:45

    Debeli ljubimci

  • 21:40

    Škola za divlje đake

  • 22:35

    Super-veterinar

  • 23:25

    Divlji metropolis

  • 23:50

    Divlji metropolis

  • 00:20

    Super-veterinar

  • 01:10

    Bolnica za male životinje

  • 01:35

    Divlji metropolis

  • 02:05

    Pol O'Grejdi za ljubav psima

  • 02:30

    Pol O'Grejdi za ljubav psima

  • 02:55

    Čudesni momenti rođenja

  • 03:20

    Najbolji prijatelj pasa

  • 04:00

    Bebe životinje

  • 04:30

    Divlji metropolis

  • 06:00

    Noć

  • 06:25

    Najslađi američki ljubimci

  • 07:15

    Spasavanje divljih životinja

  • 08:10

    Čudna stvorenja Nika Bejkera

  • 09:05

    Akvarijumi

  • 10:00

    Najslađi američki ljubimci

  • 10:55

    Spasite majmune

  • 11:20

    Spasite majmune

  • 11:50

    Spasavanje divljih životinja

  • 12:45

    Služba za spasavanje aligatora

  • 13:40

    Čudna stvorenja Nika Bejkera

  • 14:35

    Akvarijumi

  • 15:30

    Čudovišta iz reke

  • 16:25

    Kraljica lavova

  • 17:20

    Život veterinara

  • 18:15

    Akvarijumi

  • 19:10

    Čudna stvorenja Nika Bejkera

  • 20:05

    Kraljica lavova

  • 21:00

    Život veterinara

  • 21:55

    Služba za spasavanje aligatora

  • 22:50

    Čudovišta iz reke

  • 23:45

    Spasite majmune

  • 00:10

    Spasite majmune

  • 00:40

    Život veterinara

  • 01:35

    Akvarijumi

  • 02:25

    Čudna stvorenja Nika Bejkera

  • 03:15

    Služba za spasavanje aligatora

  • 04:02

    Čudovišta iz reke

  • 04:49

    Život veterinara

  • Discovery Europe
  • History Channel
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Razotkrivanje mitova

  • 06:50

    Stvoreno uništenjem

  • 07:15

    Kako se pravi?

  • 07:40

    Prodaja iz skladišta

  • 08:10

    Borba za skladišta: Kanada

  • 08:35

    Trgovački duh

  • 09:05

    Izazov na točkovima

  • 09:55

    Preživljavanje udvoje

  • 10:50

    Brzi i glasni

  • 11:40

    Trgovci automobilima

  • 12:35

    Razotkrivanje mitova

  • 13:30

    Preživljavanje - Goli i uplašeni

  • 14:25

    Preživljavanje - Goli i uplašeni

  • 15:20

    Preživljavanje - Goli i uplašeni

  • 16:15

    Zaboravljeni prtljag na aukciji

  • 16:40

    Prodaja iz skladišta

  • 17:10

    Borba za skladišta: Kanada

  • 17:40

    Trgovački duh

  • 18:05

    Trgovci automobilima

  • 19:00

    Stvoreno uništenjem

  • 19:30

    Kako se pravi?

  • 20:00

    Lovac na starine

  • 21:00

    Prodaja iz skladišta

  • 21:30

    Prodaja iz skladišta

  • 22:00

    Prodaja iz skladišta: UK

  • 22:30

    Prodaja iz skladišta: UK

  • 23:00

    Trgovački duh

  • 23:30

    Trgovački duh

  • 00:00

    Ulični trkači

  • 00:55

    Radionica nepodobnih mehaničara

  • 01:50

    Lovac na starine

  • 02:40

    Prodaja iz skladišta

  • 03:05

    Prodaja iz skladišta

  • 03:30

    Prodaja iz skladišta: UK

  • 03:55

    Prodaja iz skladišta: UK

  • 04:20

    Trgovci automobilima

  • 06:00

    Autoprevoznici

  • 06:25

    Ljudi iz močvare

  • 07:15

    Drvoseče

  • 08:05

    Kamiondžije s ledenih puteva

  • 09:00

    Lov na Hitlera

  • 10:00

    Borbe za skladišta

  • 10:30

    Borbe za skladišta

  • 11:00

    Zvezde zalagaonica

  • 11:30

    Zvezde zalagaonica

  • 12:00

    Američki sakupljači

  • 13:00

    Američki sakupljači

  • 14:00

    Američki sakupljači

  • 15:00

    Planinski ljudi

  • 16:00

    Američki sakupljači

  • 17:00

    Planinski ljudi

  • 18:00

    Ljudi iz močvare

  • 19:00

    Drvoseče

  • 20:00

    Američki sakupljači

  • 21:00

    Grof za automobile

  • 21:30

    Lovci na automobile

  • 22:00

    Lipu i Pitbul

  • 23:00

    Iskovano u vatri

  • 00:00

    Zvezde zalagaonica

  • 00:30

    Zvezde zalagaonica

  • 01:00

    Američki sakupljači

  • 02:00

    Grof za automobile

  • 02:30

    Lovci na automobile

  • 03:00

    Lipu i Pitbul

  • 03:55

    Borbe za skladišta

  • 04:20

    Borbe za skladišta

  • 04:45

    Autoprevoznici

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30