TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • SK1
  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • SK3
  • SK4
  • SK5
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Top Tennis!

  • 06:20

    SKA - Lokomotiv, Play-off West finale (G4)

  • 08:00

    Max Bet vesti

  • 08:10

    Max Bet vesti

  • 08:30

    Houston - Golden State

  • 08:40

    Houston - Golden State

  • 10:30

    Top Tennis!

  • 10:35

    Top Tennis!

  • 11:00

    Trans World Sport

  • 11:45

    ATP i WTA Miami: 1/4 finale

  • 15:45

    NBA Live

  • 16:00

    Premier League Magazin

  • 16:10

    NBA Live

  • 16:20

    Premier League Magazin

  • 16:30

    Valencia - Unicaja, finale (G1)

  • 16:50

    Valencia - Unicaja, finale (G1)

  • 18:15

    SK specijal: Radomir Antić

  • 19:00

    Efes - Olympiacos

  • 20:45

    Brose - Darussafaka

  • 22:35

    NBA Action

  • 23:00

    Max Bet vesti

  • 23:30

    Barcelona - Maccabi

  • 01:00

    ATP Miami: 1/4 finale

  • 03:00

    WTA Miami: 1/2 finale

  • 04:30

    Pregled Segunda division

  • 06:00

    Tri dana kroz De Pan, Belgija: 2. etapa

  • 07:00

    Helsinki, Finska: Kratak program (ž)

  • 08:30

    Direktorska loža

  • 09:00

    Nemačka - Portugalija

  • 10:00

    Tri dana kroz De Pan, Belgija: 3. etapa

  • 10:00

    Tri dana kroz De Pan, Belgija: 2. etapa

  • 10:30

    Tri dana kroz De Pan, Belgija: 3. etapa

  • 12:00

    Helsinki, Finska: Kratak program, parovi

  • 12:30

    Helsinki, Finska: Kratak program, parovi

  • 13:15

    Tri dana kroz De Pan, Belgija: 3. etapa

  • 13:45

    Tri dana kroz De Pan, Belgija: 3. etapa

  • 14:00

    Tri dana kroz De Pan, Belgija: 3. etapa

  • 15:00

    Tri dana kroz De Pan, Belgija: 3. etapa

  • 17:00

    Helsinki, Finska: Kratak program (m)

  • 18:00

    Helsinki, Finska: Slobodan program, parovi

  • 18:30

    Helsinki, Finska: Slobodan program, parovi

  • 21:10

    Vesti

  • 21:15

    Kina Open, Peking: 4. dan

  • 22:55

    Vesti

  • 23:00

    Azorska ostrva: 1. dan

  • 23:30

    Tri dana kroz De Pan, Belgija: 3. etapa

  • 00:20

    Helsinki, Finska: Slobodan program, parovi

  • 01:30

    Kina Open, Peking: 4. dan

  • 03:00

    Tri dana kroz De Pan, Belgija: 3. etapa

  • 04:00

    Kina Open, Peking: 4. dan

  • 06:45

    Trka kroz Tajvan: 4. etapa

  • 07:00

    Tri dana kroz De Pan, Belgija: 2. etapa

  • 07:45

    Trka kroz Tajvan: 4. etapa

  • 08:00

    Kina Open, Peking: 4. dan

  • 11:00

    Kina Open, Peking: 4. dan

  • 11:30

    Finale, 1. utakmica

  • 11:30

    Valensija - Malaga, finale, 1. utakmica

  • 12:30

    Nemačka - Portugalija

  • 13:30

    Kina Open, Peking: 4. dan

  • 16:30

    Nemačka - Portugalija

  • 18:00

    Kina Open, Peking: 4. dan

  • 20:00

    Tri dana kroz De Pan, Belgija: 3. etapa

  • 21:25

    Vesti

  • 21:30

    Helsinki, Finska: Slobodan program, parovi

  • 21:30

    Potera istorije

  • 21:35

    Helsinki, Finska: Slobodan program, parovi

  • 22:45

    Trka kroz Tajvan: 5. etapa

  • 23:00

    Kina Open, Peking: 4. dan

  • 00:10

    Vesti

  • 00:15

    Tri dana kroz De Pan, Belgija: 3. etapa

  • 01:30

    Helsinki, Finska: Slobodan program, parovi

  • 03:00

    Kina Open, Peking: 4. dan

  • 04:00

    Tri dana kroz De Pan, Belgija: 3. etapa

  • 06:05

    Lihtenštajn - Makedonija

  • 06:10

    Lihtenštajn - Makedonija

  • 07:45

    Holandija - Italija

  • 07:55

    Holandija - Italija

  • 09:30

    Gruzija - Srbija

  • 09:40

    Gruzija - Srbija

  • 11:20

    KHL: Ice week

  • 11:30

    KHL: Ice week

  • 11:45

    SKA - Lokomotiv, Play-off West finale (G4)

  • 13:35

    Rumunija - Danska

  • 15:20

    Kvalifikacije za SP: Pregled 5. kola

  • 16:10

    Modena - Lube, 1/2 finale (G2)

  • 16:15

    Modena - Lube, 1/2 finale (G2)

  • 18:00

    Bars - Metallurg MG, Play-off East finale (G4)

  • 20:15

    Na današnji dan

  • 20:25

    Svet sporta magazin

  • 21:00

    Barcelona - Maccabi

  • 22:50

    Kvalifikacije za SP: Pregled 5. kola

  • 00:40

    ATP Uncovered

  • 01:05

    NBA Live

  • 01:20

    Trans World Sport

  • 02:15

    VEF Riga - Parma Perm

  • 03:50

    Profi boks: Nemačka

  • 06:05

    Oxford - Bolton

  • 07:50

    Belgija - Grčka

  • 09:35

    Valencia - Unicaja, finale (G1)

  • 11:10

    NBA Inside Stuff

  • 11:40

    Italija - Albanija

  • 13:25

    Houston - Golden State

  • 15:15

    Fontana: Pregled

  • 16:10

    SKA - Lokomotiv, Play-off West finale (G4)

  • 18:00

    Svet sporta magazin

  • 18:30

    VEF Riga - Parma Perm

  • 20:20

    Qatar: Moto 3, trka

  • 21:30

    Qatar: Moto 2, kvalifikacije

  • 22:45

    Qatar: Moto GP, trka

  • 00:00

    Premier League Magazin

  • 00:30

    Rusija - Belgija

  • 02:15

    Pregled Kvalifikacija za SP (petak)

  • 03:05

    Pregled Kvalifikacija za SP (subota)

  • 03:55

    Pregled Kvalifikacija za SP (nedelja)

  • 04:45

    WTA Miami: 1/2 finale

  • 06:05

    Oxford - Bolton

  • 07:50

    Belgija - Grčka

  • 09:35

    Valencia - Unicaja, finale (G1)

  • 11:10

    NBA Inside Stuff

  • 11:40

    Italija - Albanija

  • 13:25

    Houston - Golden State

  • 15:15

    Fontana: Pregled

  • 16:10

    SKA - Lokomotiv, Play-off West finale (G4)

  • 18:00

    Svet sporta magazin

  • 18:30

    VEF Riga - Parma Perm

  • 20:20

    Qatar: Moto 3, trka

  • 21:30

    Qatar: Moto 2, kvalifikacije

  • 22:45

    Qatar: Moto GP, trka

  • 00:00

    Premier League Magazin

  • 00:30

    Rusija - Belgija

  • 02:15

    Pregled Kvalifikacija za SP (petak)

  • 03:05

    Pregled Kvalifikacija za SP (subota)

  • 03:55

    Pregled Kvalifikacija za SP (nedelja)

  • 04:45

    WTA Miami: 1/2 finale

  • SOS Kanal
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 08:30

    TV Prodaja

  • 09:00

    SOS mreža

  • 10:30

    Sportski dnevnik

  • 11:05

    Zašto volim Zvezdu... Partizan

  • 11:10

    Aforizmi o sportu

  • 11:15

    Liga budućih šampiona: Srbija, pregled kola

  • 12:05

    Prvenstvo Beograda

  • 12:15

    Prvenstvo Beograda

  • 12:45

    Zona press

  • 13:00

    Borilački sportovi

  • 14:30

    SOS Vesti

  • 14:45

    TV Prodaja

  • 15:00

    Sportski savez Srbije

  • 15:40

    SOS mreža

  • 16:10

    TV Prodaja

  • 16:30

    SOS Vesti

  • 16:50

    Zašto volim Zvezdu... Partizan

  • 16:55

    Aforizmi o sportu

  • 17:00

    Puls života

  • 18:30

    SOS Vesti

  • 18:45

    Zašto volim Zvezdu... Partizan

  • 18:50

    Aforizmi o sportu

  • 19:00

    Fizioterapija

  • 19:10

    Borilački sportovi

  • 19:10

    Treniraj budi zdrav

  • 19:35

    Treniraj budi zdrav

  • 20:05

    Liga budućih šampiona: Srbija, pregled vikenda

  • 20:45

    Knjiga za vikend

  • 20:50

    Zašto volim Zvezdu... Partizan

  • 20:55

    Aforizmi o sportu

  • 21:05

    Fudbalski miks

  • 22:00

    SOS kolaž

  • 22:30

    Sportski dnevnik

  • 23:05

    Zašto volim Zvezdu... Partizan

  • 23:10

    Euro Motus - Ekonomac

  • 23:10

    Crvena zvezda pred Uniks

  • 23:30

    Sećanja

  • 01:00

    Noćni program

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30