TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • SK1
  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • Motors
  • SK3
  • SK4
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    WTA Dubai & ATP Rio de Janeiro

  • 07:30

    Max Bet vesti

  • 08:00

    WTA Dubai

  • 15:30

    SK Mix

  • 15:45

    KHL: Ice week

  • 16:00

    WTA Dubai

  • 20:00

    Max Bet vesti

  • 20:30

    ATP Rio de Janeiro

  • 02:30

    Top Tennis!

  • 03:00

    Braga - Benfica

  • 04:45

    Italijanski kup: Finale

  • 04:45

    Emporio Armani - Sassari, finale

  • 06:30

    Trka kroz Andaluziju, Španija: 5. etapa

  • 07:30

    Četiri skakaonice: Best of

  • 07:37

    Četiri skakaonice: Best of

  • 08:30

    Hohfilcen, Austrija

  • 09:30

    Sankt Moric, Švajcarska

  • 10:25

    Trka kroz Andaluziju, Španija: 5. etapa

  • 10:30

    Trka kroz Andaluziju, Španija: 5. etapa

  • 11:30

    Sankt Moric, Švajcarska: Slalom, 2. vožnja (ž)

  • 12:15

    Sankt Moric, Švajcarska: Slalom, 2. vožnja (m)

  • 13:00

    Oberstdorf, Nemačka: 225 m skakaonica

  • 14:00

    Trka kroz Andaluziju, Španija: 5. etapa

  • 15:00

    Home Nations Series, Kardif, UK: Finale

  • 16:30

    Hohfilcen, Austrija: Štafeta (ž)

  • 17:00

    Hohfilcen, Austrija: Štafeta (ž)

  • 17:44

    Hohfilcen, Austrija: Štafeta (m)

  • 18:00

    Hohfilcen, Austrija: Štafeta (m)

  • 19:00

    Hohfilcen, Austrija: Masovni start (ž)

  • 19:30

    Hohfilcen, Austrija: Masovni start (m)

  • 19:55

    Vesti

  • 20:00

    Četiri skakaonice: Best of

  • 20:01

    Vesti

  • 20:08

    Četiri skakaonice: Best of

  • 21:00

    Sankt Moric, Švajcarska

  • 21:08

    Sankt Moric, Švajcarska

  • 22:05

    Buenos Ajres, Argentina: Pregled

  • 23:00

    Svetsko prvenstvo: Pregled sezone

  • 23:55

    Vesti

  • 00:00

    FIFA Football Magazin

  • 00:02

    Hohfilcen, Austrija: Masovni start (ž)

  • 00:30

    Sankt Moric, Švajcarska

  • 01:25

    Home Nations Series, Kardif, UK: Finale

  • 01:30

    Home Nations Series, Kardif, UK: Finale

  • 03:00

    Buenos Ajres, Argentina: Pregled

  • 04:00

    Svetsko prvenstvo: Pregled sezone

  • 06:00

    Football Greatest

  • 06:30

    Football Greatest

  • 06:54

    Football Greatest

  • 07:00

    Football Greatest

  • 07:22

    Football Greatest

  • 07:30

    Football Greatest

  • 07:50

    Pregled Bundeslige

  • 08:00

    Pregled Bundeslige

  • 08:47

    Otepja, Estonija: 10km klasičnim stilom (ž)

  • 09:00

    Otepja, Estonija: 10km klasičnim stilom (ž)

  • 09:30

    Otepja, Estonija: 15km klasičnim stilom (m)

  • 10:00

    Kanjin, Južna Koreja

  • 11:30

    Football Greatest

  • 12:00

    Football Greatest

  • 12:30

    Football Greatest

  • 13:00

    Football Greatest

  • 13:30

    Home Nations Series, Kardif, UK: Finale

  • 15:00

    FIFA Football Magazin

  • 15:30

    Pregled Bundeslige

  • 16:30

    Otepja, Estonija: 10km klasičnim stilom (ž)

  • 17:15

    Otepja, Estonija: 15km klasičnim stilom (m)

  • 18:00

    Četiri skakaonice: Best of

  • 19:00

    Trka kroz Andaluziju, Španija: 5. etapa

  • 20:00

    Football Greatest

  • 20:30

    Football Greatest

  • 21:00

    Football Greatest

  • 21:30

    Football Greatest

  • 21:55

    Vesti

  • 22:00

    Home Nations Series, Kardif, UK: Finale

  • 23:30

    FIFA Football Magazin

  • 00:00

    Trka kroz Andaluziju, Španija: 5. etapa

  • 00:55

    Vesti

  • 01:00

    Football Greatest

  • 01:02

    Vesti

  • 01:08

    Football Greatest

  • 01:30

    Football Greatest

  • 01:37

    Football Greatest

  • 02:00

    Football Greatest

  • 02:30

    Football Greatest

  • 03:00

    Home Nations Series, Kardif, UK: Finale

  • 04:30

    Kanjin, Južna Koreja

  • 07:00

    UIM Jet Sprint World Championship: Group A

  • 07:50

    UIM Jet Sprint World Championship: Superboat

  • 08:45

    Monte-Carlo Classic Rally

  • 09:35

    FIA WRC Best Of: Rally Sweden 2017

  • 10:25

    Best of Crash

  • 10:55

    RC Racing Season 10: Season Finale

  • 11:20

    Bathurst 12 Hours

  • 13:00

    FIM Motocross of Nations: Maggiora 2016

  • 15:35

    NZ Toyota Racing Series: Taupo

  • 16:30

    Toyota NZ 86 Championship: Manfeild

  • 17:20

    UIM Jet Sprint World Championship: Superboat

  • 18:15

    Bathurst 12 Hours

  • 19:55

    Auto Mundial

  • 20:20

    Estero Beach: Pro Lite & Pro 2

  • 21:15

    Estero Beach: Pro 4 & Pro Buggy

  • 22:05

    FIA WRC Best Of: Rally Sweden 2017

  • 23:00

    Monte-Carlo Classic Rally

  • 23:50

    UIM Jet Sprint World Championship: Superboat

  • 00:40

    UIM Jet Sprint World Championship: Group A

  • 01:30

    Toyota NZ 86 Championship: Manfeild

  • 02:25

    NZ Toyota Racing Series: Taupo

  • 03:15

    Bathurst 12 Hours

  • 06:30

    Pregled španske lige

  • 06:35

    Pregled španske lige

  • 07:30

    PSV - NEC Nijmegen

  • 07:35

    PSV - NEC Nijmegen

  • 09:15

    Pregled holandske lige

  • 09:20

    Pregled holandske lige

  • 10:10

    Pregled škotske lige

  • 10:15

    Pregled škotske lige

  • 10:40

    Pregled portugalske lige

  • 10:45

    Pregled portugalske lige

  • 11:25

    Real Madrid - Espanyol

  • 11:35

    Real Madrid - Espanyol

  • 13:15

    Barcelona - La Rioja

  • 13:25

    Barcelona - La Rioja

  • 14:40

    ATP Rotterdam: Pregled turnira

  • 14:55

    ATP Rotterdam: Pregled turnira

  • 15:40

    Latina - Perugia

  • 15:55

    Latina - Perugia

  • 17:35

    Copenhagen - Brondby

  • 17:45

    Copenhagen - Brondby

  • 19:20

    Car fashion

  • 19:35

    Car fashion

  • 19:45

    NASCAR: Clash at Daytona

  • 20:05

    NASCAR: Clash at Daytona

  • 21:45

    Ekstremni svet sporta

  • 21:50

    Ekstremni svet sporta

  • 22:15

    UFC: Lewis - Browne

  • 00:00

    League of Legends - Fortuna Championship...

  • 02:00

    Pregled Segunda division

  • 03:05

    Pregled FA kupa

  • 03:35

    Chemik Police - Telekom Baku

  • 06:50

    Dundee - Rangers

  • 08:35

    Pregled škotske lige

  • 09:00

    Middlesbrough - Oxford, 1/8 finala

  • 10:45

    Pregled FA kupa

  • 11:15

    Modena - Novara

  • 12:55

    ATP Rio de Janeiro

  • 14:35

    Hertha - Bayern

  • 16:20

    Wolves - Chelsea, 1/8 finala

  • 18:05

    NBA All - Star: Saturday Night

  • 20:20

    UNICS - Khimki

  • 21:55

    NFL Extra

  • 22:15

    WTA Dubai

  • 23:50

    Newcastle - Aston Villa

  • 01:35

    Pregled Championshipa

  • 02:05

    Zenit - CSKA

  • 03:40

    Sutton - Arsenal, 1/8 finala

  • SK5
  • SOS Kanal
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:50

    Dundee - Rangers

  • 08:35

    Pregled škotske lige

  • 09:00

    Middlesbrough - Oxford, 1/8 finala

  • 10:45

    Pregled FA kupa

  • 11:15

    Modena - Novara

  • 12:55

    ATP Rio de Janeiro

  • 14:35

    Hertha - Bayern

  • 16:20

    Wolves - Chelsea, 1/8 finala

  • 18:05

    NBA All - Star: Saturday Night

  • 20:20

    UNICS - Khimki

  • 21:55

    NFL Extra

  • 22:15

    WTA Dubai

  • 23:50

    Newcastle - Aston Villa

  • 01:35

    Pregled Championshipa

  • 02:05

    Zenit - CSKA

  • 03:40

    Sutton - Arsenal, 1/8 finala

  • 08:15

    Top shop

  • 08:45

    SOS Vesti

  • 09:05

    Fudbalski pasijans

  • 09:05

    Autokomanda

  • 09:50

    SOS Bubamara

  • 10:00

    Crna tačka

  • 10:45

    Sportski dnevnik

  • 11:00

    Zašto volim Zvezdu... Partizan

  • 11:10

    Pripreme Superligaša

  • 11:10

    Total soccer

  • 12:45

    SOS Vesti

  • 13:05

    SOS koš

  • 14:45

    SOS Vesti

  • 15:00

    TV Prodaja

  • 15:15

    Fudbalski pasijans

  • 15:15

    Fudbalski miks

  • 16:00

    Mlade nade Srbije

  • 16:25

    TV Prodaja

  • 16:45

    SOS Vesti

  • 17:00

    Zašto volim Zvezdu... Partizan

  • 17:05

    Da li znate

  • 17:15

    Rezime priprema

  • 17:15

    Crna tačka

  • 18:05

    Fudbalski miks

  • 18:45

    Sportski dnevnik

  • 19:00

    Zašto volim Zvezdu... Partizan

  • 19:10

    Rezime priprema

  • 19:10

    Treniraj budi zdrav

  • 20:05

    Pregled kola

  • 20:10

    Treniraj budi zdrav

  • 20:45

    SOS Vesti

  • 21:00

    Zašto volim Zvezdu... Partizan

  • 21:10

    SOS Bubamara

  • 21:50

    Bubamara u Herceg Novom

  • 22:00

    Bubamara miks

  • 22:45

    Sportski dnevnik

  • 23:00

    Zašto volim Zvezdu... Partizan

  • 23:10

    Rezime priprema

  • 23:10

    Total soccer

  • 00:45

    SOS Vesti

  • 01:00

    SOS koš

  • 02:45

    Noćni program

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30