TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • Eurosport 2
  • Motors
  • SK4
  • SOS Kanal
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:00

    La Mjur - Ser Ševalje, 17. etapa

  • 08:30

    Njujork, SAD: Pregled

  • 09:30

    Budimpešta, Mađarska: 10m skakaonica, finale...

  • 10:00

    Budimpešta, Mađarska: 3m skok, preliminarno...

  • 12:25

    FISU Priča o sportisti

  • 12:30

    Španija - Portugal

  • 14:00

    Engleska - Škotska

  • 15:30

    Budimpešta, Mađarska: 3m skok, polufinale (ž)

  • 17:00

    Budimpešta, Mađarska: 10m skakaonica, finale...

  • 18:00

    Budimpešta, Mađarska: 3m skok, polufinale (m)

  • 18:30

    Budimpešta, Mađarska: 3m skakaonica, finale...

  • 20:00

    Budimpešta, Mađarska: 3m skok, polufinale (ž)

  • 20:55

    Vesti

  • 21:00

    Le Tour by LeMond

  • 22:00

    Njujork, SAD: Pregled

  • 23:00

    Budimpešta, Mađarska: 3m skakaonica, finale...

  • 00:27

    Potera istorije: Lindzi Von

  • 00:30

    Le Tour by LeMond

  • 01:20

    Vesti

  • 01:25

    Vesti

  • 01:30

    Holandija - Danska

  • 03:00

    Brijanson - Kol d'Izoar, 18. etapa

  • 04:30

    Budimpešta, Mađarska: 3m skok, polufinale (ž)

  • 06:15

    World Sidecar Cross Championship: Ukraine

  • 07:00

    Donegal International Rally

  • 07:50

    British Rallycross: Lydden Hill

  • 08:40

    Silk Way Rally - Stage 10: Dunhuang - ...

  • 09:05

    Formula V8 3.5: Nurbürgring - Highlights

  • 10:45

    Flatout in France

  • 11:10

    Silk Way Rally - Stage 10: Dunhuang - ...

  • 11:35

    British F3: Spa-Francorchamps

  • 12:25

    The Inside Line

  • 12:50

    FIA WEC Highlights: Nürburgring 6 Hours

  • 15:20

    LMP3 Cup Championship: Silverstone

  • 16:10

    British Rallycross: Lydden Hill

  • 17:00

    British GT Championship: Spa-Francorchamps

  • 17:50

    Donegal International Rally

  • 18:35

    GT Cup: Silverstone

  • 19:25

    World Superbike Championship: Laguna Seca, Usa

  • 20:45

    Canadian Superbike: Autodrome St Eustache

  • 21:10

    FIM EnduroGP World Championship: Greece GP

  • 21:35

    FIM Trial World Championship: Great-Britain

  • 22:00

    Silk Way Rally - Stage 11: Jiayuguan - Alxa ...

  • 22:50

    French Tractor Pulling: Bernay

  • 23:15

    Powerboat European Series: Superstock, ...

  • 00:05

    Silk Way Rally - Stage 11: Jiayuguan - Alxa ...

  • 00:30

    The Inside Line

  • 00:55

    P1 Powerboats Series - USA: Superstock, ...

  • 01:20

    P1 Powerboats Series - USA: Superstock, ...

  • 01:45

    British F3: Spa-Francorchamps

  • 02:35

    British GT Championship: Spa-Francorchamps

  • 03:25

    GT Cup: Silverstone

  • 04:15

    LMP3 Cup Championship: Silverstone

  • 06:00

    Monaco - Fenerbahce

  • 07:45

    Liverpool - Crystal Palace

  • 09:30

    Wimbledon: Finale, ženski dubl

  • 11:30

    Svet sporta magazin

  • 12:00

    ATP Uncovered

  • 12:30

    Barca TV: Welcome Valverde

  • 13:00

    Željezničar - AIK

  • 14:45

    Trans World Sport

  • 15:45

    Gold Cup: 1/4 finale

  • 17:30

    Athletix magazin

  • 18:00

    Ekstremni svet sporta

  • 18:30

    Premier League Magazin

  • 19:00

    InCycle

  • 19:30

    Gold Cup: 1/4 finale

  • 21:15

    Baskonia - Crvena zvezda

  • 23:00

    Gorica - Panionios

  • 00:45

    West Ham - Fulham

  • 02:30

    Wimbledon: Finale (m)

  • 01:00

    Noćni program

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30