TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • Prva
  • HTV1
  • OBN
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Vesti RTS

  • 06:05

    Jutarnji program

  • 08:00

    Jutarnji dnevnik

  • 08:30

    Jutarnji program

  • 09:00

    Vesti RTS

  • 09:05

    Ljubav na seoski način

  • 09:50

    Nešto lepo

  • 10:00

    Tako stoje stvari

  • 12:00

    Dnevnik RTS

  • 12:15

    Sport plus

  • 12:25

    Vreme, stanje na putevima

  • 12:30

    Kulturni dnevnik

  • 12:45

    Elementarno

  • 13:30 dokumentarni

    Sasvim prirodno

  • 13:35 dokumentarni

    Sasvim prirodno

  • 14:00

    Stranac u Srbiji

  • 14:30

    Komšije

  • 15:00

    Ovo je Srbija

  • 15:50

    Gastronomad

  • 16:05

    Srećni ljudi

  • 16:57

    Ukratko o umetnosti

  • 17:00

    Dnevnik RT Vojvodina

  • 17:20

    Šta radite, bre

  • 17:42

    Beogradska hronika

  • 18:25

    Oko magazin

  • 19:00

    Slagalica

  • 19:22

    Vreme, stanje na putevima

  • 19:30

    Dnevnik RTS

  • 20:05

    Srećni ljudi

  • 21:00 informativni

    Da, Možda, Ne

  • 22:00

    Komšije

  • 22:30

    Dnevnik RTS

  • 22:35

    Dnevnik RTS

  • 22:50

    Kulturni dnevnik

  • 22:55

    Kulturni dnevnik

  • 23:05 film

    Sportski dnevnik

  • 23:13 film

    Sportski dnevnik

  • 23:15

    Elementarno

  • 23:23

    Elementarno

  • 00:00

    Vesti RTS

  • 00:05 film

    Marina

  • 00:07

    Vesti RTS

  • 00:11 film

    Marina

  • 02:05 dokumentarni

    Sasvim prirodno

  • 02:10 dokumentarni

    Sasvim prirodno

  • 02:35 informativni

    Da, Možda, Ne

  • 03:00

    Vesti RTS

  • 03:40

    Oko magazin

  • 04:13

    Ljubav na seoski način

  • 06:35

    Slagalica

  • 06:51

    Datum

  • 06:57

    Verski kalendar

  • 07:07

    Svedoci vekova

  • 07:34

    Kocka, kocka, kockica

  • 08:00

    Crtani filmovi

  • 08:06

    Crtani filmovi

  • 08:59

    Pobediti strah

  • 09:03

    Crtani filmovi

  • 09:56

    Mali dnevnik

  • 10:05

    Izaberi me

  • 10:18

    Emisija iz kulture

  • 10:18

    Kulturni centar

  • 11:15

    Velikani muzičke scene

  • 11:55

    Potraga za znanjem

  • 11:55

    Potraga za znanjem: Gospodari vremena

  • 12:20

    Potraga za znanjem

  • 12:20

    Potraga za znanjem: Skriveni otrov

  • 12:50

    Otkrivanje prošlosti

  • 13:20

    Trezor

  • 13:20

    Trezor: Premijere i reprize

  • 14:20

    Potera

  • 15:15

    Stiv Džobs - Tehnološki genije

  • 15:15

    Stiv Džobs

  • 15:21

    Stiv Džobs

  • 16:10

    Pakao na točkovima

  • 16:55

    Grozd

  • 17:00

    Grozd

  • 17:20

    Lov i ribolov

  • 17:25

    Lov i ribolov

  • 17:55

    Odbojka - Prvenstvo Srbije

  • 17:58

    Ribnica - Jedinstvo

  • 20:00

    U svetu

  • 20:30

    Koridori

  • 21:00

    Pakao na točkovima

  • 21:45

    Rasprskavanje

  • 23:50

    Ansambl "Legende"

  • 23:51

    Mito bekrijo

  • 01:20

    Trezor: Premijere i reprize

  • 01:27

    Trezor: Premijere i reprize

  • 02:20

    Potraga za znanjem: Gospodari vremena

  • 02:29

    Potraga za znanjem: Gospodari vremena

  • 02:50

    Potraga za znanjem: Skriveni otrov

  • 02:55

    Potraga za znanjem: Skriveni otrov

  • 03:20

    Odbojka - Prvenstvo Srbije

  • 03:23

    Ribnica - Jedinstvo

  • 06:30

    Svitanje

  • 08:00 show

    Dobro jutro!

  • 10:00 show

    Dobro jutro!

  • 12:00

    Premijera

  • 12:15 film

    Dobar dan

  • 13:00

    Nacionalni dnevnik

  • 13:30 film

    Dobar dan

  • 14:00

    DNK

  • 15:00 show

    Prvi kuvar Srbije

  • 16:00

    Nacionalni dnevnik

  • 16:20

    Izgubljena ljubav

  • 17:15

    Bahar

  • 18:20 dokumentarni

    Ekskluzivno

  • 18:30

    Nacionalni dnevnik

  • 19:05

    Elif

  • 20:00

    Beskrajna ljubav

  • 21:00

    Porodica mog oca

  • 21:00

    Crna ruža

  • 21:30 show

    Ja imam talenat

  • 21:30

    Porodica moga oca

  • 22:00 show

    Ja imam talenat

  • 23:30

    Kočenje

  • 23:30 film

    Film

  • 01:00

    Premijera

  • 01:15

    Zaljubljen u klijenta

  • 02:45

    Brzina u vazduhu

  • 04:30

    Svitanje

  • 06:15 serija

    Ljubav, vera, nada

  • 07:05

    Exkluziv

  • 07:30 estrada

    Exploziv

  • 08:00

    Praktična žena

  • 09:15 serija

    Brusko

  • 10:00

    150 sekundi

  • 10:15

    Neki novi klinci

  • 11:00

    150 sekundi

  • 11:05

    Neki novi klinci

  • 12:00

    150 sekundi

  • 12:05

    Paramparčad

  • 13:00

    150 Minuta

  • 15:15

    Prva tema

  • 15:20 serija

    Sinđelići

  • 16:20

    150 sekundi

  • 16:25

    Praktična žena

  • 17:25

    150 sekundi

  • 17:30 estrada

    Exploziv

  • 18:00 film

    Vesti

  • 18:45

    Exkluziv

  • 19:10

    Strasti Toskane

  • 20:00

    Paramparčad

  • 20:15

    Paramparčad

  • 21:00

    Super ljudi

  • 22:30

    Na mestu zločina sa Mašanom

  • 23:30 dokumentarni

    Vice

  • 00:00

    Vice

  • 00:15

    Noćni žurnal

  • 00:30

    Exkluziv

  • 00:45 estrada

    Exploziv

  • 01:10 dokumentarni

    Vice

  • 02:00

    Kraj programa

  • 02:20

    Kraj programa

  • 06:40

    TV kalendar

  • 06:55

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 07:00

    Vijesti

  • 07:06

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 08:00

    Vijesti

  • 08:06

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 09:00

    Vijesti

  • 09:05

    Imam problem

  • 09:27

    Čarolija

  • 09:32

    Čarolija

  • 10:17

    Neobični vlakovi

  • 10:25

    Neobični vlakovi

  • 11:12

    Veja

  • 11:18

    Veja

  • 11:44

    TV kalendar

  • 12:00

    Dnevnik

  • 12:15 film

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:20

    Voli me zauvijek

  • 12:26

    Voli me zauvijek

  • 13:15

    Po otočnom vremenu

  • 13:44

    Bonton

  • 13:51

    Kod doktora

  • 14:35

    Jezik za svakoga

  • 14:45

    Društvena mreža

  • 15:35

    Prometej

  • 16:00

    Hanna, slušaj svoje srce

  • 16:43

    TV kalendar

  • 17:00

    Vijesti

  • 17:14

    Vrijeme

  • 17:15

    HAK - promet info

  • 17:20

    Hrvatska uživo

  • 18:05

    Bonton

  • 18:10

    Potjera

  • 18:59

    Vrijeme

  • 19:00

    Dnevnik

  • 19:42

    Vrijeme

  • 19:47

    Tema dana

  • 20:00

    Šifra

  • 20:55

    Antiputopis

  • 21:40

    Kratki dokumentarni film

  • 21:43

    I to je Hrvatska

  • 22:00

    Otvoreno

  • 22:45

    Vijesti iz kulture

  • 23:00

    Dnevnik

  • 23:15 film

    Sport

  • 23:19

    Vrijeme

  • 23:25

    Romano Bolković - 1 na 1

  • 00:10

    Odvjetnička elita

  • 01:05

    Pohlepa

  • 02:05

    Boja strasti

  • 02:45

    Boja strasti

  • 02:50

    Boja strasti

  • 03:29

    Čarolija

  • 03:35

    Čarolija

  • 04:18

    Skica za portret

  • 04:30

    Skica za portret

  • 04:32

    Imam problem

  • 04:45

    Otvoreno

  • 06:05

    Turbo Dogs

  • 06:15

    Turbo Dogs

  • 06:20

    Sally McKay

  • 06:25

    Sally McKay

  • 06:45

    Poštar Pat

  • 06:50

    Poštar Pat

  • 07:00

    Gradski heroji

  • 07:10

    Gradski heroji

  • 07:15

    Kravica Connie

  • 07:20

    Kravica Connie

  • 07:20

    Gladijatori

  • 07:35

    Gladijatori

  • 07:45

    Harry i kanta puna dinosaura

  • 07:55

    Harry i kanta puna dinosaura

  • 08:00

    Škola sambe

  • 08:05

    Oluja

  • 08:10

    Škola sambe

  • 08:15

    Oluja

  • 09:10

    Top Shop

  • 09:20

    Top Shop

  • 09:25

    Praktična žena

  • 09:30

    Praktična žena

  • 10:25

    Stol za 4

  • 10:30

    Stol za 4

  • 11:25

    Top Shop

  • 11:30

    Top Shop

  • 11:40

    OBN Info

  • 11:50

    Top Shop

  • 11:50

    OBN Info

  • 11:55

    Top Shop

  • 12:05

    Grand parada

  • 12:10

    Grand parada

  • 13:05

    Zlatni dvori

  • 13:10

    Zlatni dvori

  • 14:00

    Predaj se srce

  • 14:10

    Predaj se srce

  • 15:00

    Elif

  • 15:05

    Elif

  • 15:55

    Praktična žena

  • 16:00

    Praktična žena

  • 16:55

    Stol za 4

  • 17:00

    Stol za 4

  • 17:55

    Oluja

  • 18:00

    Oluja

  • 18:50

    OBN Info

  • 19:05

    OBN Sport

  • 19:10

    Finale

  • 19:10

    OBN Sport

  • 19:15

    Finale

  • 19:55

    Elif

  • 20:00

    Elif

  • 20:50

    Predaj se srce

  • 21:40

    Zlatni dvori

  • 22:30

    Dobra žena

  • 22:35

    Dobra žena

  • 23:25

    Dekster

  • 00:20

    Savjet zvijezda, tarot

  • 00:30

    Savjet zvijezda, tarot

  • 02:20

    OBN Info

  • 02:30

    OBN Info

  • 02:35

    OBN Sport

  • 02:40

    Predaj se srce

  • 02:50

    OBN Sport

  • 02:55

    Predaj se srce

  • 03:20

    Dekster

  • 03:35

    Dekster

  • 04:05

    Čuvari planete

  • 04:25

    Čuvari planete

  • RTV 1
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • TV1000
  • Studio B
  • Cinemania
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Agrodnevnik

  • 06:05

    Agrodnevnik

  • 06:25

    Zelena prognoza

  • 06:30

    Dobro jutro, Vojvodino

  • 08:50 serija

    Državni posao

  • 09:00

    Vesti RTV

  • 09:05

    Severna Amerika

  • 09:55

    Saškove avanture

  • 10:00

    Vesti + Stanje na putevima

  • 10:10

    Paleta

  • 11:00

    Kuća od karata

  • 12:00

    Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:05

    Vremenska prognoza

  • 12:10

    Dečaci gospođe Braun

  • 12:40

    Klikni pravu stvar

  • 13:05

    Dokument

  • 13:30

    Plavi krug

  • 14:00

    Vesti RTV

  • 14:05

    Sučeljavanje

  • 14:05

    Mihajlo Idvorski Pupin

  • 14:31

    44. kongres zadrugarstva Portorož

  • 15:00

    Agrodnevnik

  • 15:30

    Povratak na selo

  • 15:55

    Neka pesma kaže

  • 16:50

    Komšijske priče

  • 16:52

    Vremenska prognoza

  • 17:00

    TV Dnevnik

  • 17:20

    Pravi ugao

  • 17:50

    Vojvodinom

  • 18:15

    Vremenska prognoza

  • 18:20

    Novosadske razglednice

  • 18:50 serija

    Državni posao

  • 19:00

    Sve stranci

  • 19:30

    Dnevnik RTS

  • 20:00

    Kuća od karata

  • 21:00

    Pres i ja

  • 21:00

    Sučeljavanje

  • 22:00

    Vojvođanski dnevnik

  • 22:37

    Zelena prognoza

  • 22:40

    Folder kultura

  • 23:05

    Ubistva u Fjelbaki: Skriveno dete

  • 00:50

    Televizijska posla

  • 01:04

    Ritam noći

  • 01:12

    Ritam noći

  • 02:11

    Sve stranci

  • 02:36

    Klikni pravu stvar

  • 03:01

    Pres i ja

  • 03:13

    Sve stranci

  • 03:46

    Dobar pogled

  • 03:49

    Klikni pravu stvar

  • 04:01

    Sučeljavanje

  • 04:11

    Povratak na selo

  • 04:36

    Folder kultura

  • 06:00

    Mesto zločina

  • 06:50

    Odeljenje za istragu

  • 07:55

    Odeljenje za saobraćajne nezgode

  • 08:25

    Nepouzdani agenti

  • 09:15

    Naplata

  • 10:10

    Las Vegas

  • 11:05

    Vojni advokati

  • 12:00

    Mesto zločina

  • 12:55

    Nova krv

  • 13:55

    Kriminalne veze

  • 14:45

    Nepouzdani agenti

  • 15:40

    Istraga požara

  • 16:10

    Naplata

  • 17:05

    Čikaška policija

  • 18:05

    Vojni advokati

  • 19:05

    Odeljenje za istragu

  • 20:10

    Las Vegas

  • 21:05

    Mesto zločina

  • 22:00

    Rouzvud

  • 23:00

    Kriminalne veze

  • 23:55

    Čikaška policija

  • 00:50

    Las Vegas

  • 01:40

    Naplata

  • 02:25

    Odeljenje za istragu

  • 03:20

    Čikaška policija

  • 04:05

    Nepouzdani agenti

  • 04:50

    Istraga požara

  • 07:15

    Ljubav u Njujorku

  • 08:50

    Ukrštene sudbine

  • 10:35

    Nestanak neprocenjivog dijamanta

  • 12:20

    Veruj mi

  • 13:50

    Sveži konji

  • 15:35

    Ulični borac: Legenda o Čun Li

  • 17:10

    Tajni prozor

  • 18:45

    Mistična pica

  • 20:30

    Seljančica

  • 22:10

    Vodeni svet

  • 00:25

    Osvetnici

  • 02:50

    Diskoteka 54

  • 04:25

    Malena

  • 07:00

    Beograde, dobro jutro

  • 09:00

    Vesti Studija B

  • 09:05

    Beograde, dobro jutro plus

  • 11:00

    Vesti Studija B

  • 11:05

    Vodič za roditelje

  • 11:10

    Beograde, dobro jutro plus

  • 12:00

    Vesti Studija B

  • 12:10

    Moja polisa

  • 12:35

    Vilimon u 5

  • 13:00

    Vesti Studija B

  • 13:05

    Beograd na vodi

  • 13:30

    Telešop

  • 14:00

    Vesti Studija B

  • 14:30

    Preduzetnik

  • 15:00

    Vesti Studija B

  • 15:10

    Telešop

  • 15:30

    TV Nakit

  • 17:00

    Beograde, dobar dan

  • 18:00

    Vesti Studija B

  • 18:05

    U fokusu

  • 19:00

    Vesti Studija B

  • 20:00

    Istraživač

  • 21:00

    Beograde, dobro veče

  • 22:00

    Vesti Studija B

  • 22:35

    Horizont

  • 23:20

    Vesti Studija B

  • 23:25

    Obrazovna TV

  • 23:50

    Noćni program

  • 07:10

    Divlje travke

  • 09:35

    Vanila gorila

  • 11:25

    Šta smo Bogu zgrešili?

  • 13:20

    Drugačiji plan

  • 15:05

    Dženino venčanje

  • 17:00

    Dete na putu

  • 18:55

    U zemlji žena

  • 21:00

    Obijači

  • 23:00

    Otporni na metke

  • 00:50

    Premoć

  • 02:40

    Slatkišar

  • 04:20

    Vrata u podu

  • HTV2
  • RTV 2
  • SK1
  • Viasat History
  • Viasat Explorer
  • TV Ultra
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:35

    U vrtu pod zvijezdama

  • 07:00

    Juhuhu

  • 07:01

    Pjesmice i brojalice

  • 07:04

    Nestašne životinje

  • 07:08

    Juhuhu

  • 07:10

    Danica

  • 07:17

    Juhuhu

  • 07:18

    Pjesmice i brojalice

  • 07:22

    Tobijin putujući cirkus

  • 07:29

    Juhuhu

  • 07:30

    Ninin kutak za male

  • 07:35

    Juhuhu

  • 07:36

    TV vrtić

  • 07:44

    Juhuhu

  • 07:48

    Tajna misija

  • 07:50

    Juhuhu

  • 07:54

    Tajna misija

  • 07:59

    Juhuhu

  • 08:00

    Mišo i Robin

  • 08:05

    Juhuhu

  • 08:07

    Njama, njam

  • 08:08

    Mišo i Robin

  • 08:12

    Juhuhu

  • 08:13

    EBU drama: Velika krađa, češka drama

  • 08:15

    Njama, njam

  • 08:20

    Juhuhu

  • 08:22

    EBU drama: Velika krađa, češka drama

  • 08:29

    Juhuhu

  • 08:30

    Kronike Matta Hattera

  • 08:36

    Juhuhu

  • 08:43

    Kronike Matta Hattera

  • 08:56

    Moja životinjska obitelj

  • 09:02

    U središtu života

  • 09:05

    Moja životinjska obitelj

  • 09:10

    U središtu života

  • 09:30

    Školski sat

  • 09:38

    Školski sat

  • 10:00

    Čarobna ploča

  • 10:08

    Čarobna ploča

  • 10:15

    EBU dokumentarni film: Penjač

  • 10:22

    Gem, set, meč

  • 10:30

    Gem, set, meč

  • 11:05

    Pozitivno

  • 11:35

    Ubojstvo, napisala je

  • 11:44

    Ubojstvo, napisala je

  • 12:25

    Zavolite svoj vrt uz Alana Titchmarsha

  • 12:35

    Zavolite svoj vrt uz Alana Titchmarsha

  • 13:21

    Ikone 20. stoljeća

  • 13:30

    Osjećajna odvjetnica

  • 14:55

    Dizajn interijera u rukama amatera

  • 16:00

    Regionalni dnevnik

  • 16:40

    Veličanstvena priroda

  • 17:35

    Dobre namjere

  • 18:15

    Sve će biti dobro

  • 19:00

    Ljubav u zaleđu

  • 19:05

    Ljubav u zaleđu

  • 19:45

    Glazbeni spotovi

  • 19:50

    Glazbeni spotovi

  • 20:00

    Skrivena carstva

  • 21:00

    Kum

  • 23:55

    Mućke

  • 00:45

    Završni udarac

  • 01:30

    Osjećajna odvjetnica

  • 02:50

    Noćni glazbeni program

  • 06:00

    Makedonsko sonce

  • 06:05

    Makedonsko sonce

  • 06:30

    Povratak na selo

  • 06:35

    Povratak na selo

  • 07:00

    XX vek u 100 slika

  • 07:08

    Industrijska otkrovenja

  • 07:30

    Koncert grupe "Gužaljaš" I deo

  • 07:58

    Dakar reli

  • 08:00

    Emisija na mađarskom

  • 08:30

    Svemirska princeza

  • 09:00

    Dobro veče, Vojvodino na rumunskom

  • 10:30

    Emisija na rumunskom

  • 10:30

    Rumunska narodna muzika

  • 10:55

    Riznica utisaka

  • 11:00

    Riznica utisaka

  • 11:15

    Putevi nade

  • 11:20

    Putevi nade

  • 11:45

    Čari ribolova

  • 12:10

    Omladinska emisija na mađarskom

  • 12:10

    Salaš Udvardi

  • 12:40

    Kuhinjica - mađ.

  • 13:00

    Vesti na mađarskom

  • 13:10

    XX vek u 100 slika

  • 13:18

    Industrijska otkrovenja

  • 13:40

    Konor na tajnom zadatku

  • 14:05

    Saškove avanture

  • 14:10

    Ponos Ratkajevih

  • 14:54

    Ninina mustra

  • 15:00

    Ninina mustra

  • 15:19

    Univerzitet

  • 15:25

    Univerzitet

  • 15:45

    Klikni pravu stvar

  • 16:10

    Paleta

  • 17:00

    Iz naše arhive: Jožef Ač

  • 17:45

    TV Dnevnik na hrvatskom

  • 18:00

    TV Dnevnik na slovačkom

  • 18:15

    TV Dnevnik na rusinskom

  • 18:30

    TV Dnevnik na rumunskom

  • 18:45

    TV Dnevnik na romskom

  • 18:55

    Mali pametnjakovići

  • 19:00

    TV Dnevnik na mađarskom

  • 19:30

    Emisija na rusinskom

  • 19:30

    O ribolovu

  • 20:00

    Dobro veče, Vojvodino na rusinskom

  • 21:30

    TV Magazin na rusinskom

  • 22:25

    Omladinska emisija na mađarskom

  • 22:28

    Salaš Udvardi

  • 22:50

    Ponos Ratkajevih

  • 23:40

    Univerzitet

  • 00:05

    TV Prodaja

  • 02:05

    Dobro veče, Vojvodino na rusinskom

  • 03:30

    O ribolovu

  • 03:35

    Emisija na rusinskom

  • 03:55

    Iz naše arhive: Jožef Ač

  • 04:00

    Iz naše arhive: Jožef Ač

  • 04:25

    Koncert grupe "Gužaljaš" I deo

  • 04:30

    Koncert grupe "Gužaljaš" I deo

  • 06:00

    Najbolja utakmica Premijer lige

  • 08:00

    Max Bet vesti

  • 08:30

    ATP i WTA Miami

  • 10:15

    Crvena zvezda - Olympiacos

  • 10:50

    Crvena zvezda - Olympiacos

  • 12:00

    Real Madrid - Barcelona

  • 12:25

    Real Madrid - Barcelona

  • 14:00

    Washington - Atlanta

  • 14:10

    Washington - Atlanta

  • 16:00

    ATP i WTA Miami

  • 18:30

    Efes - Fenerbahce

  • 20:20

    NBA Live

  • 21:00

    Baskonia - Panathinaikos

  • 23:00

    Max Bet vesti

  • 23:30

    ATP i WTA Miami

  • 02:00

    F1 Australija: Trening 1

  • 03:30

    Qatar: Moto GP, trening

  • 03:30

    Qatar: Moto 3, 1. trening

  • 04:00

    Qatar: Moto 2, 1. trening

  • 04:35

    Qatar: Moto GP, 1. trening

  • 06:00

    Drugi svetski rat: Zaboravljeni rat Kine

  • 07:00

    Rusko carstvo: Dinastija Romanov sa Lusi Vorsli

  • 08:00

    Američke princeze od milion dolara

  • 08:50

    Sjajni pronalasci

  • 09:15

    Sjajni pronalasci

  • 09:45

    Zavera

  • 10:35

    Zabranjena istorija

  • 11:25

    Mrtvi o Srednjem veku

  • 12:15

    Američke princeze od milion dolara

  • 13:05

    Rusko carstvo: Dinastija Romanov sa Lusi Vorsli

  • 14:10 dokumentarni

    Lovci na mitove

  • 15:05

    Zabranjena istorija

  • 15:55 dokumentarni

    Tajni rat

  • 16:50

    Sjajni pronalasci

  • 17:20

    Misterije u muzeju

  • 18:10

    Rusko carstvo: Dinastija Romanov sa Lusi Vorsli

  • 19:15 dokumentarni

    Lovci na mitove

  • 20:05

    Zabranjena istorija

  • 20:50

    Poslednji dani Ane Bolen

  • 21:50

    Pismo kraljice Viktorije

  • 23:00

    Rusko carstvo: Dinastija Romanov sa Lusi Vorsli

  • 00:05

    Drugi svetski rat: Zaboravljeni rat Kine

  • 01:00 dokumentarni

    Lovci na mitove

  • 01:55

    Najveće obmane u istoriji

  • 02:45

    Mrtvi o Srednjem veku

  • 03:35

    Sjajni pronalasci

  • 04:10

    Misterije u muzeju

  • 06:15

    Velike besne ribe

  • 07:00

    Favoriti

  • 07:45

    Zelena groznica

  • 08:10

    Priče sa otpada

  • 08:40

    Transporteri brvnara

  • 09:00

    Transporteri brvnara

  • 09:25

    Kraljevi drveta

  • 10:10

    Bratske majstorije

  • 10:30

    Bratske majstorije po kući

  • 10:55

    Moj ploveći dom

  • 11:20

    Dronovi

  • 11:45 dokumentarni

    Mašine sa otpada

  • 12:30

    Ratovi robota

  • 13:20

    Zelena groznica

  • 13:45

    Kauboji iz ledenih voda

  • 14:30

    Grad polarnih medveda

  • 14:55

    Grad polarnih medveda

  • 15:20

    72 Opasna mesta za život

  • 16:10

    Transporteri brvnara

  • 16:30

    Transporteri brvnara

  • 16:55

    Priče sa otpada

  • 17:25

    Bratske majstorije

  • 17:45

    Ratovi robota

  • 18:40

    Kraljevi drveta

  • 19:30

    Favoriti

  • 20:15

    Kauboji iz ledenih voda

  • 21:00

    Moj ploveći dom

  • 21:20

    Moj ploveći dom

  • 21:45

    Izolovane brvnare

  • 22:40

    Australijski lovci na zlato

  • 23:25

    Grad polarnih medveda

  • 06:00

    Mmm, O Da!

  • 06:15

    Nauka iz dvorišta

  • 06:25

    Yo Kai

  • 06:50

    Kuu Kuu Haražuku

  • 07:15

    Životinjsko Carstvo

  • 07:25

    Super Špijunke 2

  • 07:50

    Transformersi: Prerušeni Roboti

  • 08:15

    Strašna Strana Istorije

  • 08:45

    Mia i ja 2

  • 09:10

    Digimon Fuzija

  • 09:35

    Angry Birds

  • 09:40

    Kuu Kuu Haražuku

  • 10:10

    Dinofroz - Osveta Zmajeva

  • 10:40

    Životinjsko Carstvo

  • 10:55

    Garfild

  • 11:10

    Yo Kai

  • 11:35

    Mmm, O Da!

  • 11:45

    Super Špijunke 2

  • 12:10

    Nauka iz dvorišta

  • 12:30

    Kuu Kuu Haražuku

  • 13:00

    Strašna Strana Istorije

  • 13:30

    Jugjo Zexal

  • 13:55

    Garfild

  • 14:10

    Mia i ja 2

  • 14:40

    Digimon Fuzija

  • 15:10

    Mmm, O Da!

  • 15:25

    Transformersi: Prerušeni Roboti

  • 15:50

    Dinofroz - Osveta Zmajeva

  • 16:20

    Yo Kai

  • 16:45

    Životinjsko Carstvo

  • 17:00

    Mia i ja 2

  • 17:30

    Kuu Kuu Haražuku

  • 17:55

    Strašna Strana Istorije

  • 18:25

    Digimon Fuzija

  • 18:50

    Mmm, O Da!

  • 19:05

    Dinofroz - Osveta Zmajeva

  • 19:35

    Yo Kai

  • 20:00

    Super Špijunke 2

  • 20:25

    Kuu Kuu Haražuku

  • 20:55

    Strašna Strana Istorije

  • 21:25

    Nauka iz dvorišta

  • 21:45

    Transformersi: Prerušeni Roboti

  • 22:10

    Životinjsko Carstvo

  • 22:20

    Jugjo Zexal

  • 22:45

    Dinofroz - Osveta Zmajeva

  • 23:10

    Super Špijunke 2

  • 23:35

    Angry Birds

  • 23:40

    Yo Kai

  • 00:00

    Garfild

  • 00:15

    Mmm, O Da!

  • 00:25

    Nauka iz dvorišta

  • 00:40

    Kuu Kuu Haražuku

  • 01:05

    Transformersi: Prerušeni Roboti

  • 01:25

    Jugjo Zexal

  • 01:45

    Super Špijunke 2

  • 01:50

    Super Špijunke 2

  • 02:10

    Digimon Fuzija

  • 02:35

    Dinofroz - Osveta Zmajeva

  • 03:00

    Životinjsko Carstvo

  • 03:15

    Mmm, O Da!

  • 03:25

    Nauka iz dvorišta

  • 03:40

    Kuu Kuu Haražuku

  • 04:00

    Transformersi: Prerušeni Roboti

  • 04:20

    Yo Kai

  • 04:40

    Mia i ja 2

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30