TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS2
  • PINK
  • Prva
  • HTV1
  • OBN
  • RTV 1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:10

    Slagalica

  • 07:30

    Datum

  • 07:35

    Verski kalendar

  • 07:45

    Crtani filmovi

  • 07:50

    Crtani filmovi

  • 08:45

    Crtani filmovi

  • 09:40

    E-TV

  • 10:05

    Od zlata jabuka

  • 10:30

    Malo vi, malo mi

  • 10:55 sport

    Sve boje života

  • 11:20

    Porodični krugovi

  • 11:45

    Verski mozaik Srbije

  • 12:30

    Kulturako aresipe

  • 13:00

    Umetničko klizanje - Svetsko prvenstvo

  • 15:30

    Ekskluzivno

  • 16:00

    Drug predsednik centarfor

  • 17:25

    Kupi mi Eliota

  • 19:00

    Soni open (Majami): finale

  • 20:30

    Magazin Lige šampiona

  • 21:05

    Obala Australije

  • 22:00

    1864

  • 23:00 film

    Keri

  • 07:00 show

    Dobro jutro!

  • 09:00 show

    Dobro jutro!

  • 11:00

    Gazda Rajko

  • 12:30

    Prvi Nacionalni dnevnik

  • 13:00 show

    Ja to tako

  • 14:00

    Premijera vikend specijal

  • 15:30

    Nacionalni dnevnik

  • 16:00 estrada

    Nedeljno popodne Lee Kiš

  • 18:00

    Ekskluzivno sve u 6

  • 18:30

    Nacionalni dnevnik

  • 19:15

    Beskrajna ljubav

  • 20:00

    Porodica moga oca

  • 21:00

    Izborna noć

  • 07:00

    Plodovi dobre zemlje

  • 08:00 estrada

    Exploziv

  • 09:30

    Praktična žena

  • 10:30

    Živela Francuska

  • 12:00 film

    Vesti

  • 12:05

    Vrele gume

  • 13:15 show

    Veče sa Ivanom Ivanovićem

  • 14:00 film

    Vesti

  • 14:05 show

    Veče sa Ivanom Ivanovićem

  • 15:00

    Zvezde Granda - Specijal

  • 16:00 film

    Vesti

  • 16:05

    Zvezde Granda - Specijal

  • 18:00 film

    Vesti

  • 18:45

    Exkluziv

  • 19:10

    Strasti Toskane

  • 20:00 film

    Vesti

  • 20:05

    Paramparčad

  • 21:00 film

    Vesti

  • 21:10

    Nikad nije kasno

  • 22:00 film

    Vesti

  • 22:10

    Nikad nije kasno

  • 23:00 film

    Vesti

  • 23:10

    Nikad nije kasno

  • 06:37

    Prizma - multinacionalni magazin

  • 07:24

    TV kalendar

  • 07:40

    Priča o Eddyju Duchinu

  • 09:40

    Biblija

  • 09:50

    Portret Crkve i mjesta

  • 10:00

    Misa

  • 11:05

    Pozitivno

  • 11:40

    TV kalendar

  • 12:00

    Dnevnik

  • 12:15 film

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:20

    HAK - promet info

  • 12:30

    Plodovi zemlje

  • 13:25

    More

  • 14:00

    Nedjeljom u dva

  • 15:05

    Mir i dobro

  • 15:35

    Skica za portret

  • 15:48

    Ovo je opera

  • 16:38

    TV kalendar

  • 17:00

    Vijesti

  • 17:09

    Vrijeme

  • 17:10

    HAK - promet info

  • 17:15

    Sve zbog jednog dječaka

  • 17:36

    Sve zbog jednog dječaka

  • 18:00

    #volimnedjelju

  • 18:59

    Vrijeme

  • 19:00

    Dnevnik

  • 19:42

    Vrijeme

  • 19:47

    Tema dana

  • 20:00

    Loto 6/45

  • 20:10

    Obrana i zaštita

  • 21:40

    Vijesti iz kulture

  • 21:48

    Dnevnik

  • 22:03 film

    Sport

  • 22:08

    Vrijeme

  • 22:15

    Batler

  • 06:30

    Kravica Connie

  • 06:40

    Manon

  • 06:45

    Gradski heroji

  • 07:00

    Nimbolsi

  • 07:15

    Gladijatori

  • 07:40

    Mr. Moon

  • 07:55

    Škola sambe

  • 08:00

    Zvjezdice Granda - Neki novi klinci

  • 09:00

    Top Shop

  • 09:15

    Praktična žena

  • 10:20

    Top Shop

  • 10:35

    Dejana Talk Show

  • 11:50

    Top Shop

  • 12:05

    Zvezde Granda

  • 12:50

    Lonci i poklopci

  • 13:50

    Zvezde Granda

  • 14:40

    Zvezde Granda - Specijal

  • 17:20

    Dejana Talk Show

  • 18:50

    OBN Info

  • 19:05

    OBN Sport

  • 19:20

    Hit do hita

  • 19:55

    Škola sambe

  • 20:00

    Nikad nije kasno

  • 22:30

    Sherlock i Watson

  • 06:10

    5kazanje

  • 07:00

    Vesti RTV

  • 07:05

    Verski nedeljnik

  • 08:00

    Vesti RTV

  • 08:06

    Isus

  • 08:50

    Avanture Kotigoroška i njegovih prijatelja

  • 09:00

    Vesti RTV

  • 09:05

    Pundravci

  • 09:20

    Akademac

  • 09:45

    Dečiji program

  • 10:00

    Vesti RTV

  • 10:05

    Brazde

  • 11:00

    Vesti RTV

  • 11:05

    Fazoni i fore

  • 11:28

    Program za mlade

  • 12:00

    Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:05

    Vremenska prognoza

  • 12:09

    Povratak na selo

  • 12:36

    Centar sveta - putopisi

  • 13:00

    Vesti RTV

  • 13:05

    Dodati život godinama

  • 14:00

    Vesti RTV

  • 14:05

    Tabloid

  • 14:54

    Dopisnica iz Banata

  • 15:00

    Vesti RTV

  • 15:05

    Mustre

  • 16:00

    Vesti RTV

  • 16:05

    Mustre

  • 17:00

    TV Dnevnik

  • 17:30

    Sve(t) oko nas

  • 17:55

    Ženska posla

  • 18:20

    Vodič za preživljavanje

  • 18:40

    Državni posao - Radna sedmica

  • 19:00

    Vesti RTV

  • 19:05

    Državni posao - Radna sedmica

  • 19:20

    Dopisnica iz Banata

  • 19:30

    Dnevnik RTS

  • 20:00

    Izbori

  • 22:00

    Izbori

  • FOX Crime
  • FOX Life
  • TV1000
  • Cinemania
  • HTV2
  • RTV 2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Naplata

  • 06:45

    Ubistva u Midsomeru

  • 08:50

    Istrage gospođice Fišer

  • 09:55

    Mladi Montalbano

  • 11:55

    Ubistvo sa pogledom

  • 12:55

    Naplata

  • 13:45

    Nova krv

  • 14:45 serija

    Pariski forenzičari

  • 15:50

    Istrage gospođice Fišer

  • 16:55

    Istrage gospođice Fišer

  • 18:00

    Ubistva u Midsomeru

  • 20:05 serija

    Pariski forenzičari

  • 21:05

    Rouzvud

  • 22:00

    Srećković

  • 23:05 serija

    Zločinački umovi

  • 23:55

    Odred za borbu protiv mafije

  • 06:37

    Najbolji holivudski reditelji

  • 07:15

    Partnerka

  • 09:05

    Deca špijuni

  • 10:35 film

    Kralj ribara

  • 12:50

    Sezona lova

  • 14:15

    King Kong

  • 17:15

    Američki snovi

  • 19:00

    Veruj mi

  • 20:30

    Tajanstveni junaci

  • 22:30

    Osvetnici

  • 06:55

    Dobrodošli u džunglu

  • 08:15

    Kazam

  • 10:00

    Dečak sa zlatnim pantalonama

  • 12:00

    Lepotica i zver

  • 14:10

    Džastin Biber: Veruj

  • 16:10

    Vrtoglavica

  • 18:45

    Povratak

  • 21:00

    Hvala za deljenje

  • 23:20

    Ali Dži u parlamentu

  • 06:08

    Regionalni dnevnik

  • 06:33

    Pipi Duga Čarapa

  • 07:00

    Juhuhu

  • 07:01

    Pjesmice i brojalice

  • 07:04

    Nestašne životinje

  • 07:08

    Juhuhu

  • 07:09

    Danica

  • 07:14

    Juhuhu

  • 07:16

    Pjesmice i brojalice

  • 07:19

    Zvonko u Zemlji igračaka

  • 07:30

    Juhuhu

  • 07:31

    TV vrtić

  • 07:42

    Juhuhu

  • 07:43

    Žak i Kvak

  • 07:54

    Juhuhu

  • 07:55

    Mišo i Robin

  • 08:00

    Juhuhu

  • 08:02

    Njama, njam

  • 08:07

    Juhuhu

  • 08:09

    Čarobna ploča

  • 08:23

    Juhuhu

  • 08:30

    Čudnovate zgode iz prirode

  • 09:25

    Detektiv Murdoch

  • 10:10

    Detektiv Murdoch

  • 11:00

    Ciglu po ciglu - Bryk preuređuje

  • 11:20

    Vrtlarica

  • 11:55

    Nećemo reći mladenki

  • 12:55

    Veličanstveni kolači Fione Cairns

  • 13:45

    Lidijina kuhinja

  • 14:10

    (Re)kreativac

  • 14:45

    Priča o Lukeu

  • 16:25

    Magazin Lige prvaka

  • 16:50

    Split, Hrvatska: 56kg (m)

  • 19:13

    Koncert

  • 20:00

    Westworld

  • 21:30

    Zajedno protiv zločina

  • 22:20

    Crna Guja

  • 22:50

    Crna Guja

  • 23:23

    Sinovi anarhije

  • 06:00

    Kraj programa

  • 06:10

    Halo TV

  • 07:40

    Takmičenje primaša - Čoka 2011, II deo

  • 08:10

    Dobro veče, Vojvodino na mađarskom

  • 09:10

    Kulturni magazin na mađarskom (Jelen-let)

  • 09:40

    Istražitelji kostiju

  • 10:30

    Emisija na slovačkom

  • 11:00

    Duhovka na slovačkom

  • 11:30

    Vesti na slovačkom

  • 11:35

    Emisija na slovačkom

  • 12:00

    TV Magazin na rumunskom

  • 13:00

    Brazda

  • 13:30

    Vesti na mađarskom

  • 13:40

    Retrovizor

  • 14:00

    Đenđešbokreta 2016, VII deo

  • 14:30

    Pod istim krovom

  • 15:00

    Vesti na romskom

  • 15:05

    Nedeljni magazin na romskom

  • 16:00

    Izravno, emisija na hrvatskom

  • 16:30

    Vesti na hrvatskom

  • 16:35

    Svjetionik

  • 17:00

    Ukrajinska panorama

  • 17:30

    Spektar

  • 18:00

    Makedonsko sonce

  • 18:30

    Pametno jaje

  • 19:00

    TV Dnevnik na mađarskom

  • 19:30

    Brazda

  • 20:00

    TV Magazin na rusinskom

  • 21:00

    Izborne vesti na mađarskom

  • 21:15

    Izborne vesti na hrvatskom

  • 21:30

    Izborne vesti na slovačkom

  • 21:45

    Izborne vesti na romskom

  • 22:00

    Izborne vesti na rumunskom

  • 22:15

    Izborne vesti na rusinskom

  • 22:30

    Izborno veče na mađarskom

  • 23:20

    Izborne vesti na hrvatskom

  • 23:30

    Izborne vesti na slovačkom

  • 23:40

    Izborne vesti na romskom

  • 23:50

    Izborne vesti na rumunskom

  • SK1
  • Viasat History
  • Viasat Explorer
  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • HappyTV
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    ATP Miami: 1/2 finale

  • 08:00

    Max Bet vesti

  • 08:30

    Malaga - Atletico Madrid

  • 10:30

    Pregled Euroleague

  • 11:00

    Pregled finala Evrokupa

  • 11:15

    Car fashion

  • 12:00

    Sevilla - Gijon

  • 14:00

    Golovi Premijer lige

  • 14:30

    Ajax - Feyenoord

  • 16:30

    Na današnji dan

  • 17:00

    Arsenal - Manchester City

  • 19:00

    ATP Miami: Finale

  • 21:15

    Braga - Maritimo

  • 23:05

    Max Bet vesti

  • 23:40

    San Antonio - Utah

  • 06:00

    Sjajni pronalasci

  • 06:25

    Sjajni pronalasci

  • 06:55

    Sjajni pronalasci

  • 07:20

    Sjajni pronalasci

  • 07:50

    Sjajni pronalasci

  • 08:15

    Sjajni pronalasci

  • 08:45

    Sjajni pronalasci

  • 09:15

    Sjajni pronalasci

  • 09:45

    Sjajni pronalasci

  • 10:15

    Zabranjena istorija

  • 11:05

    Zabranjena istorija

  • 11:55

    Zabranjena istorija

  • 12:45

    Zabranjena istorija

  • 13:35

    Džeki bez Džeka

  • 14:35

    Šta stoji iza atentata na Dž. F. Kenedija

  • 15:35

    Američke princeze od milion dolara

  • 16:25

    Američke princeze od milion dolara

  • 17:15

    Američke princeze od milion dolara

  • 18:10

    Američke princeze od milion dolara

  • 19:05

    Napoleon: Ruska kampanja

  • 20:00

    Velika iščekivanja

  • 21:00

    Velika iščekivanja

  • 21:55

    Tajne podzemlja

  • 22:45

    Plaćene ubice drevnog doba

  • 23:35

    Tajni odredi starog doba

  • 06:00

    Australijski lovci na zlato

  • 06:45

    Australijski lovci na zlato

  • 07:30

    Australijski lovci na zlato

  • 08:15

    Australijski lovci na zlato

  • 09:00

    Australijski lovci na zlato

  • 09:45

    Australijski lovci na zlato

  • 10:30

    Australijski lovci na zlato

  • 11:15

    Australijski lovci na zlato

  • 12:00

    Australijski lovci na zlato

  • 12:45

    Australijski lovci na zlato

  • 13:30

    Australijski lovci na zlato

  • 14:15

    Australijski lovci na zlato

  • 15:00

    Ratovi robota

  • 16:00

    Ratovi robota

  • 17:00

    Ratovi robota

  • 18:00

    Ratovi robota

  • 19:00

    Ratovi robota

  • 20:00

    Ratovi robota

  • 21:00

    Kauboji iz ledenih voda

  • 21:45

    Veliki divlji sever

  • 22:30

    Priče sa otpada

  • 23:00

    Priče sa otpada

  • 23:30

    Kraljevi rezbarije

  • 06:00

    Helsinki, Finska: Slobodan program (m)

  • 07:00

    Kina Open, Peking: Polufinale

  • 08:00

    Kina Open, Peking: Finale

  • 11:00

    Svetsko prvenstvo, Aragon, Španija: 1. trka

  • 11:30

    Svetsko prvenstvo: Aragon, Španija

  • 12:15

    WATTS

  • 12:30

    Mizano, San Marino

  • 13:45

    Trka kroz Flandriju, Belgija

  • 17:00

    Svetsko prvenstvo, Aragon, Španija: 2. trka

  • 17:45

    Kina Open, Peking: Finale

  • 19:00

    Split, Hrvatska: 56kg (m)

  • 19:55

    Vesti

  • 20:00

    Split, Hrvatska: 62kg (m)

  • 22:00

    Trka kroz Flandriju, Belgija

  • 22:55

    Vesti

  • 23:00

    Svetsko prvenstvo, Aragon, Španija: 2. trka

  • 23:30

    Kina Open, Peking: Finale

  • 07:00

    WTCC: Najava sezone

  • 07:30

    Azorska ostrva: Pregled

  • 08:00

    Helsinki, Finska: Slobodan ples

  • 09:00

    Helsinki, Finska: Slobodan program (m)

  • 10:15

    WTCC: Najava sezone

  • 10:45

    Azorska ostrva: Pregled

  • 11:15

    WATTS

  • 11:30

    Split, Hrvatska: 48kg (ž)

  • 13:30

    Kina Open, Peking: Finale

  • 15:15

    Ingolštad - Majnc

  • 17:30

    Bajer Leverkuzen - Volfsburg

  • 19:30

    Pregled Bundeslige

  • 20:45

    Vesti

  • 20:50

    Britanski šampionat, Donington, UK: 1. trka

  • 21:15

    Britanski šampionat, Donington, UK: 2. trka

  • 22:00

    Helsinki, Finska: Gala egzibicija

  • 23:00

    Leon, Meksiko: MXGP, 2. trka

  • 06:30

    Jutarnji program: Dobro jutro Srbijo!

  • 08:00

    Top shop

  • 08:15

    Bolja zemlja

  • 10:00

    Parovi

  • 11:40

    Top shop

  • 11:55

    Vesti

  • 12:10

    Film

  • 12:55

    Vesti

  • 13:20

    Film

  • 14:00

    Parovi

  • 15:00

    Parovi

  • 17:55

    Telemaster

  • 18:35

    Vikend Show

  • 20:00

    Parovi

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30