TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • Prva
  • HTV1
  • OBN
  • RTV 1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Vesti RTS

  • 06:05

    Jutarnji program

  • 08:00

    Jutarnji dnevnik

  • 08:30

    Jutarnji program

  • 09:00

    Vesti RTS

  • 09:06

    Žikina šarenica

  • 11:00

    Znanje imanje

  • 12:00

    Dnevnik RTS

  • 12:15

    Sport plus

  • 12:25

    Vreme, stanje na putevima

  • 12:30 show

    Balkanskom ulicom

  • 13:15 film

    SAT

  • 14:00

    RTS ordinacija

  • 14:55

    Vesti RTS

  • 15:05 film

    Vojna akademija

  • 16:05

    Vesti RTS

  • 16:08 kviz

    Potera

  • 17:00

    A sada, Rada!

  • 18:27 dokumentarni

    Sasvim prirodno

  • 19:00

    Slagalica

  • 19:17

    Vreme, stanje na putevima

  • 19:30

    Dnevnik RTS

  • 20:05 film

    Vojna akademija

  • 21:05

    Ja volim Srbiju!

  • 22:30

    Dnevnik RTS

  • 22:50

    Fortitjud

  • 23:45 muzika

    Tri boje zvuka

  • 07:23

    Slagalica

  • 07:43

    Datum

  • 07:49

    Verski kalendar

  • 08:00

    Crtani filmovi

  • 10:00

    E-TV

  • 10:30

    Od zlata jabuka

  • 11:00

    Malo vi, malo mi

  • 11:26

    Bezbednost dece na internetu

  • 11:30

    Verski mozaik Srbije

  • 12:15

    Istorija nauke

  • 12:30

    Kulturako aresipe

  • 13:00 sport

    Sve boje života

  • 13:30

    33 odgovora: O jugoslovenstvu

  • 14:00

    Magazin lige Evrope

  • 14:47

    Školski sport

  • 15:01

    Trag u prostoru: Golema planina

  • 15:27

    Rečnik ekologije: Biopotop

  • 15:30

    Mira Adanja Polak: Ekskluzivno

  • 16:06

    Magazin Lige šampiona

  • 16:35 film

    San

  • 18:05

    Jutro

  • 19:30

    Podne

  • 21:00

    Božanski sjaj Milankovićevog Kanona

  • 21:50

    Istorija nauke

  • 22:00

    Tunel

  • 22:53

    Skrivena kamera

  • 23:00

    Žeđ

  • 07:00

    Plodovi dobre zemlje

  • 08:00

    Exploziv

  • 08:20

    Praktična žena

  • 09:30

    Praktična žena

  • 09:30

    Otkačeni majmuni

  • 10:30

    Otkačeni majmuni

  • 11:20

    Vrele gume

  • 12:10 show

    Veče sa Ivanom Ivanovićem

  • 12:15

    Vrele gume

  • 13:15 show

    Veče sa Ivanom Ivanovićem

  • 15:00

    Zvezde Granda - Specijal

  • 18:00

    Vikend Vesti

  • 18:40

    Exkluziv

  • 18:50

    Exkluziv

  • 19:10

    Andrija i Anđelka

  • 20:05

    Paramparčad

  • 21:00

    Nikad nije kasno

  • 06:40

    Prizma - multinacionalni magazin

  • 07:17

    TV kalendar

  • 07:29

    Cesarica - hit godine

  • 07:53

    A Girl Named Tamiko

  • 09:43

    Cesarica - hit godine

  • 10:00

    Misa

  • 11:00

    Biblija

  • 11:10

    Pozitivno

  • 11:40

    TV kalendar

  • 12:00

    Dnevnik

  • 12:15 film

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:20

    HAK - promet info

  • 12:30

    Plodovi zemlje

  • 13:25

    More

  • 14:00

    Nedjeljom u dva

  • 15:05

    Mir i dobro

  • 15:35

    Fotografija u Hrvatskoj

  • 15:53

    Blaga Inda - Pakistan Unveilde

  • 16:38

    Cesarica - hit godine

  • 16:40

    TV kalendar

  • 17:00

    Vijesti

  • 17:09

    Vrijeme

  • 17:10

    HAK - promet info

  • 17:15

    Sve zbog jednog dječaka

  • 17:40

    Volim Hrvatsku

  • 18:59

    Vrijeme

  • 19:00

    Dnevnik

  • 19:42

    Vrijeme

  • 19:47

    Tema dana

  • 20:00

    Loto 6/45

  • 20:10

    Lisice

  • 21:25

    Cestovnica

  • 22:00

    Dnevnik

  • 22:15 film

    Sport

  • 22:20

    Vrijeme

  • 22:22

    Vijesti iz kulture

  • 22:30

    Cesarica - hit godine

  • 22:37

    Pet dana rata

  • 06:00

    Čuvari planete

  • 06:35

    Honk Tooth

  • 06:40

    Manon

  • 06:45

    Harry i kanta puna dinosaura

  • 07:00

    Avanture Hello Kitty i prijatelja

  • 07:10

    Mađioničar

  • 07:30

    Zevo 3

  • 07:55

    Škola sambe

  • 08:00

    Neki novi klinci

  • 09:00

    Top Shop

  • 09:15

    Praktična žena

  • 10:20

    Top Shop

  • 10:35

    Dejana Talk Show

  • 11:50

    Top Shop

  • 12:05

    Zvezde Granda

  • 12:50

    Lonci i poklopci

  • 13:50

    Zvezde Granda

  • 14:40

    Zvezde Granda - Specijal

  • 17:20

    Dejana Talk Show

  • 18:50

    OBN Info

  • 19:05

    OBN Sport

  • 19:20

    Hit do hita

  • 19:55

    Škola sambe

  • 20:00

    Nikad nije kasno

  • 22:30

    Fargo

  • 23:10

    Fargo

  • 06:45

    Verski nedeljnik

  • 07:45

    Najbrži indijanac na svetu

  • 08:00

    Vesti RTV

  • 08:05

    Najbrži indijanac na svetu

  • 10:00

    Brazde

  • 11:00

    Koliko se poznajemo

  • 12:00

    Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:05

    Vremenska prognoza

  • 12:10

    Povratak na selo

  • 12:35

    Centar sveta - putopisi

  • 13:00

    Dodati život godinama

  • 14:00

    Tabloid

  • 14:55

    Dopisnica iz Banata

  • 15:00

    Vesti RTV

  • 15:05

    Mustre

  • 17:00

    TV Dnevnik

  • 17:25

    Sve(t) oko nas

  • 17:50

    Ženska posla

  • 18:15

    Hronika Sterijinog pozorja

  • 18:40

    Državni posao - Radna sedmica

  • 19:20

    Dopisnica iz Banata

  • 19:30

    Dnevnik RTS

  • 20:05

    Priča o Vendelu Bejkeru

  • 22:00

    Vojvođanski dnevnik

  • 22:35

    Sportska hronika

  • 22:55

    Ino-strane

  • 23:20

    M-lab

  • FOX Crime
  • FOX Life
  • Studio B
  • Cinemania
  • HTV2
  • RTV 2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Naplata

  • 06:50

    Ubistva u Midsomeru

  • 08:50

    Agata Kristi: Partneri u zločinu

  • 09:55

    Agata Kristi: Partneri u zločinu

  • 11:00

    Elementarno

  • 11:55

    Elementarno

  • 12:50

    Naplata

  • 13:45

    Smrt u raju

  • 14:50

    Nova krv

  • 15:55

    Agata Rejzin

  • 17:50 serija

    Inspektor Montalbano

  • 20:05

    Nova krv

  • 21:05

    Rouzvud

  • 22:00

    Pucnjava

  • 23:05 serija

    Zločinački umovi

  • 23:55

    Poslednji panteri

  • 07:00

    Beograde, dobro jutro

  • 11:00

    Vesti Studija B

  • 11:05

    Atlas relax

  • 11:35

    Beograd na vodi

  • 12:00

    Vesti Studija B

  • 12:10

    Vodič kroz dijabetes

  • 12:35

    Auto TV edition

  • 13:00

    Vesti Studija B

  • 13:05

    Panorama

  • 14:00

    Vesti Studija B

  • 14:10

    Moja polisa

  • 14:35

    Skica

  • 15:00

    Vesti Studija B

  • 15:10

    Stil - Modni magazin

  • 15:35

    TV Nakit

  • 17:00

    Vesti Studija B

  • 17:10

    Vilimon u 5

  • 17:35

    Beograd za početnike

  • 18:00

    Vesti Studija B

  • 18:05

    Venčanje od A do Da

  • 18:30

    Svet na dlanu

  • 19:00

    Vesti Studija B

  • 20:00

    Agape

  • 21:05

    Nivo 23

  • 22:00

    Vesti Studija B

  • 22:35

    Binta Sound poziva

  • 23:00

    Vesti Studija B

  • 23:05

    Auto TV edition

  • 23:30

    Noćni program

  • 07:25

    Zbogom Grejs

  • 09:55

    Krila

  • 11:40

    Mačka u Parizu

  • 13:05

    Vatrene ulice

  • 14:55

    Vatra i led

  • 16:45

    Besana noć

  • 19:05

    Mrtvaci ne nose karirano

  • 21:00

    Groznica u Misisipiju

  • 23:15

    Zmajeve oči

  • 06:08

    Regionalni dnevnik

  • 06:35

    Džepni djedica

  • 06:46

    Džepni djedica

  • 07:00

    Juhuhu

  • 07:01

    Pjesmice i brojalice

  • 07:04

    Nestašne životinje

  • 07:08

    Juhuhu

  • 07:09

    Danica

  • 07:14

    Juhuhu

  • 07:16

    Pjesmice i brojalice

  • 07:19

    Zvonko u Zemlji igračaka

  • 07:30

    Juhuhu

  • 07:31

    TV vrtić

  • 07:41

    Juhuhu

  • 07:43

    Žak i Kvak

  • 07:54

    Juhuhu

  • 07:55

    Mišo i Robin

  • 08:00

    Juhuhu

  • 08:02

    Njama, njam

  • 08:07

    Juhuhu

  • 08:09

    Čarobna ploča

  • 08:23

    Juhuhu

  • 08:25

    Grčka sa Simonom Reeveom

  • 08:30

    Grčka sa Simonom Reeveom

  • 09:25

    Detektiv Murdoch

  • 09:30

    Detektiv Murdoch

  • 10:15

    Detektiv Murdoch

  • 11:05

    Ciglu po ciglu - Bryk preuređuje

  • 11:25

    Cesarica - hit godine

  • 11:27

    Vrtlarica

  • 12:02

    Maher za putovanja

  • 12:30

    Luka i prijatelji

  • 13:00

    Magazin Lige prvaka

  • 13:30

    Europsko prvenstvo

  • 14:48

    (Re)kreativac

  • 14:49

    Ragbi

  • 15:20

    Cesarica - hit godine

  • 15:22

    Kratki dokumentarni film

  • 15:22

    Kultovi životinja

  • 15:34

    Moj pas Cinnamon

  • 15:37

    Meksiko - Hrvatska

  • 17:06

    Cesarica - hit godine

  • 17:13

    Meksiko - Hrvatska

  • 17:25

    Hrvatska - Srbija

  • 19:00

    Koncert

  • 19:30

    Cesarica - hit godine

  • 19:32

    Glazbeni spotovi

  • 20:00 serija

    CSI: Las Vegas

  • 20:49

    Spot: Jacques Houdek "My friend"

  • 20:55

    Cesarica - hit godine

  • 21:00

    Tootsie

  • 22:50

    Svjedoci

  • 22:54

    Finale

  • 23:45

    Cesarica - hit godine

  • 23:47

    Crna Guja

  • 00:34

    Cesarica - hit godine

  • 00:37

    Crna Guja

  • 01:07

    Detektiv Murdoch

  • 01:50

    Detektiv Murdoch

  • 02:32

    Noćni glazbeni program

  • 06:10

    Halo TV

  • 07:40

    Zlatno doba

  • 08:10

    Pozajmljena planeta

  • 08:40

    Budimpešta retur

  • 09:10

    Kulturni magazin na mađarskom (Jelen-let)

  • 09:40

    Istražitelji kostiju

  • 10:30

    Emisija na slovačkom

  • 11:00

    Duhovka na slovačkom

  • 11:30

    Emisija na slovačkom

  • 12:00

    TV Magazin na rumunskom

  • 13:00

    Brazda

  • 13:30

    Retrovizor

  • 14:00

    Verska emisija emisija na mađarskom

  • 14:30

    Pod istim krovom

  • 15:00

    Nedeljni magazin na romskom

  • 16:00

    Izravno, emisija na hrvatskom

  • 16:30

    Svjetionik

  • 17:00

    Ukrajinska panorama

  • 17:30

    Spektar

  • 18:00

    Makedonsko sonce

  • 18:30

    Veština rukovanja novcem

  • 19:00

    TV Dnevnik na mađarskom

  • 19:30

    Brazda

  • 20:00

    TV Magazin na rusinskom

  • 21:00

    Dotiki

  • 22:00

    Duhovka na slovačkom

  • 22:30

    Tajna Džingis Kana

  • 23:36

    Pod istim krovom

  • 00:00

    TV Prodaja

  • 02:00

    TV Magazin na rusinskom

  • 03:00

    Dotiki

  • 04:30

    Izravno, emisija na hrvatskom

  • Viasat History
  • Viasat Explorer
  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • National Geographic
  • TLC
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Vremenske prilike koje su promenile svet

  • 06:30

    101 čovek koji je izgradio XX vek

  • 07:25

    101 čovek koji je izgradio XX vek

  • 08:20

    101 čovek koji je izgradio XX vek

  • 09:15

    101 čovek koji je izgradio XX vek

  • 10:10

    101 čovek koji je izgradio XX vek

  • 11:05

    101 čovek koji je izgradio XX vek

  • 12:00

    Zabranjena istorija

  • 12:50

    Zabranjena istorija

  • 13:40

    Zabranjena istorija

  • 14:35

    Pariz - Berlin: Čudni putevi istorije

  • 15:35

    Mocart u Londonu

  • 16:40

    Sposoban da vlada

  • 17:45

    Sposoban da vlada

  • 18:50

    Sposoban da vlada

  • 20:00

    Prognani

  • 21:00

    Dubrovnik: Republika

  • 21:55

    Tajne podzemlja

  • 22:45

    Plaćene ubice drevnog doba

  • 23:35

    Tajni odredi starog doba

  • 00:30

    Oružje koje je promenilo svet

  • 01:20 dokumentarni

    Lovci na mitove

  • 02:15

    Mrtvi o Srednjem veku

  • 03:05

    Sjajni pronalasci

  • 03:35

    101 čovek koji je izgradio XX vek

  • 04:30

    Plaćene ubice drevnog doba

  • 06:00

    Kraljevi rezbarije

  • 06:20

    Kraljevi rezbarije

  • 06:45

    Kraljevi rezbarije

  • 07:05

    Kraljevi rezbarije

  • 07:30

    Kraljevi rezbarije

  • 07:50

    Kraljevi rezbarije

  • 08:15

    Kraljevi rezbarije

  • 08:35

    Kraljevi rezbarije

  • 09:00

    Moj ploveći dom

  • 09:20

    Moj ploveći dom

  • 09:45

    Moj ploveći dom

  • 10:05

    Moj ploveći dom

  • 10:30

    Moj ploveći dom

  • 10:50

    Moj ploveći dom

  • 11:15

    Moj ploveći dom

  • 11:35

    Moj ploveći dom

  • 12:00

    Kraljevi drveta

  • 12:45

    Kraljevi drveta

  • 13:30

    Kraljevi drveta

  • 14:15

    Kraljevi drveta

  • 15:00

    Kraljevi drveta

  • 15:45

    Kraljevi drveta

  • 16:30

    Kraljevi drveta

  • 17:15

    Kraljevi drveta

  • 18:00

    Bratske majstorije

  • 18:20

    Bratske majstorije

  • 18:45

    Bratske majstorije

  • 19:05

    Bratske majstorije

  • 19:30

    Bratske majstorije

  • 19:50

    Bratske majstorije

  • 20:15

    Bratske majstorije

  • 20:35

    Bratske majstorije

  • 21:00

    Šaranski ratovi

  • 21:20

    Šaranski ratovi

  • 21:45

    Super-kamiondžije

  • 22:30

    Priče sa otpada

  • 23:00

    Priče sa otpada

  • 23:30

    Kraljevi rezbarije

  • 06:00

    Svetsko prvenstvo: Donington, 1. trka

  • 06:30

    Portugal - Iran

  • 07:45

    Francuska - Novi Zeland

  • 10:00

    Melburn: Finale (m)

  • 11:00

    Pariz: 1. dan

  • 14:00

    Giro Extra

  • 14:15

    Monca - Milano, 21. etapa

  • 17:15

    Giro Extra

  • 17:30

    Pariz: 1. dan

  • 21:15

    Tenis - Game, Set and Mats

  • 21:40

    Vesti

  • 21:45

    Biciklizam - Điro d'Italija

  • 22:45

    Pariz: Meč dana

  • 23:40

    Vesti

  • 23:45

    Svetsko prvenstvo u Doningtonu

  • 06:00

    Pordenone - Azijago, 20. etapa

  • 07:30

    Ženeva, Švajcarska: Finale

  • 08:45

    Tenis

  • 09:00

    Nirburgring, Nemačka: Glavna trka

  • 09:30

    Porše Superkup: Monako, Monako

  • 10:30

    Ženeva, Švajcarska: Finale

  • 11:00

    Pariz: 1. dan

  • 21:00

    Monca - Milano, 21. etapa

  • 21:45

    Svetsko prvenstvo u Doningtonu

  • 22:15

    Sen Žan d'Anželi, Francuska: MXGP, 2. trka

  • 22:55

    Vesti

  • 23:00

    Atlanta Junajted - Njujork Red Buls

  • 06:00

    Gospodari rata

  • 06:20

    Poigravanje s mozgom

  • 06:45

    Nauka o gluposti

  • 07:10

    Pravljenje superauta

  • 08:00

    Pravljenje superauta

  • 08:50

    Neverovatni dr Pol

  • 09:45

    Neverovatni dr Pol

  • 10:40

    Topljenje novca

  • 11:00

    Ekspres za nedođiju

  • 12:00

    Ekspres za nedođiju

  • 13:00

    Ekspres za nedođiju

  • 14:00

    Isprljaj ruke i obogati se

  • 15:00

    Isprljaj ruke i obogati se

  • 16:00

    Isprljaj ruke i obogati se

  • 17:00

    Isprljaj ruke i obogati se

  • 18:05

    Nauka o gluposti

  • 18:30

    Nauka o gluposti

  • 19:00

    Poreklo: Putovanje ljudske vrste

  • 20:00

    Genije

  • 21:00

    More nade: američka podvodna blaga

  • 22:00

    Genije

  • 23:00

    Genije po Stivenu Hokingu

  • 06:00

    Sve žene mog muža

  • 07:00

    Sve žene mog muža

  • 08:00

    Kakav užas u poslastičarnici!

  • 09:00

    Na kursu za torte sa Renatom

  • 09:30

    Na kursu za torte sa Renatom

  • 10:00

    Sve žene mog muža

  • 11:00

    Sve žene mog muža

  • 12:00

    Partner po izboru roditelja

  • 13:00

    Devedeset dana za venčanje

  • 14:00

    Venčanice iz snova

  • 14:30

    Venčanice iz snova

  • 15:00

    Venčanice iz snova

  • 15:30

    Venčanice iz snova

  • 16:00

    Venčanica iz snova: Ujedinjeno Kraljevstvo

  • 16:30

    Venčanica iz snova: Ujedinjeno Kraljevstvo

  • 17:00

    Nešto pozajmljeno, nešto novo

  • 17:30

    Nešto pozajmljeno, nešto novo

  • 18:00

    Velike romske svadbe - Amerika

  • 19:00

    Venčanice iz snova

  • 20:00

    Devedeset dana za venčanje

  • 21:00

    Džodi Marš: Lov

  • 22:00

    Čovek sa najvećim testisima na svetu

  • 23:00

    Ukleta kuća

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30