TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • HBO
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • HBO Comedy
  • TV1000
  • Cinemania
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Beskrajni polarni medved

  • 07:25

    Crevna napast

  • 09:00

    Tajni život Merilin Monro, 1. deo

  • 10:25

    Tajni život Merilin Monro, 2. deo

  • 11:55

    Čudovišna kuća

  • 13:25

    Petogodišnja veridba

  • 15:30

    Pitch Perfect 2: Na putu do zvezda

  • 17:25

    Filmovi i zvezde

  • 17:55

    Kraljica Katvea

  • 20:00

    Sluškinjina priča,

  • 21:00

    Gordost i predrasude i zombiji

  • 22:45

    Dedpul

  • 06:00

    Rouzvud

  • 06:45

    Bez traga

  • 07:30

    Ubistva u Midsomeru

  • 09:20

    Detektivi

  • 10:15

    Elementarno

  • 11:05

    Nepouzdani agenti

  • 11:55

    Rouzvud

  • 12:50 serija

    Mornarički istražitelji

  • 13:45

    Mesto zločina

  • 14:35

    Ubistva u Midsomeru

  • 16:30

    Detektivi

  • 17:25

    Las Vegas

  • 18:15

    Nepouzdani agenti

  • 19:10

    Bez traga

  • 20:00

    Elementarno

  • 20:55

    Rouzvud

  • 21:45

    Mladi Montalbano

  • 23:55

    Las Vegas

  • 06:00

    Deset godina mlađi

  • 06:00

    Deset godina mlađi: SAD

  • 06:25

    Deset godina mlađi

  • 06:25

    Deset godina mlađi: SAD

  • 06:45

    Veliki protiv malih: Kulinarsko takmičenje

  • 07:35 serija

    Škola za parove

  • 08:00 serija

    Škola za parove

  • 08:25

    Dve devojke bez love

  • 08:50

    Dve devojke bez love

  • 09:15

    Šta volim kod tebe

  • 09:40

    Šta volim kod tebe

  • 10:10

    Kraljevska porodica

  • 11:05

    Vonderlend

  • 12:00

    Američka domaćica

  • 12:25

    Američka domaćica

  • 12:55

    Majk i Moli

  • 13:20

    Majk i Moli

  • 13:50

    Dve devojke bez love

  • 14:15

    Dve devojke bez love

  • 14:45

    Deset godina mlađi

  • 14:45

    Deset godina mlađi: SAD

  • 15:15

    Veliki protiv malih: Kulinarsko takmičenje

  • 16:10

    Kraljevska porodica

  • 17:05 serija

    Šapat duhova

  • 18:00

    Šta volim kod tebe

  • 18:30

    Šta volim kod tebe

  • 19:00 serija

    Škola za parove

  • 19:30 serija

    Škola za parove

  • 20:00

    Dve devojke bez love

  • 20:30

    Dve devojke bez love

  • 21:00

    Ljubavni vatromet

  • 22:55

    Kraljevska porodica

  • 23:55 serija

    Šapat duhova

  • 00:50

    Šta volim kod tebe

  • 01:15

    Šta volim kod tebe

  • 01:45 serija

    Škola za parove

  • 02:10

    Škola za parove

  • 02:30

    Vonderlend

  • 03:15 serija

    Šapat duhova

  • 04:00 serija

    Osveta

  • 04:45

    Veliki protiv malih: Kulinarsko takmičenje

  • 06:00

    Poruke na papiru

  • 07:35

    Zvončica i tajna krila

  • 08:50

    Volas i Gromit: Veliki izlet

  • 09:15

    Riko, Oskar i tajanstvene senke

  • 10:50

    Inferno

  • 12:50

    Svet iz doba jure

  • 14:55

    Zaleđeno kraljevstvo

  • 16:35

    Endži Trajbeka

  • 16:55

    Endži Trajbeka

  • 17:20

    Osvoji zastavu

  • 19:00

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju

  • 20:55

    Edi zvani Orao

  • 22:40

    Dah

  • 23:50

    Tvin Piks (2017.), 10. deo

  • 07:15

    Gubitak dijamantne suze

  • 08:55

    Gospodari Dogtauna

  • 10:40

    Betoven

  • 12:05

    Rođen 4. jula

  • 14:25

    Pesma koja ljubav znači

  • 16:05

    Buđenja

  • 18:05 film

    Kralj ribara

  • 20:20

    Izgnanik

  • 22:00

    Egzorcizam Emili Rouz

  • 23:55

    Zbližavanje

  • 06:20

    7 DANA U HAVANI

  • 09:15

    MARKO MAKAKO

  • 10:50

    MAKS I DRUŠTVO

  • 10:50

    Maks i društvo

  • 12:25

    KOKOVA

  • 14:50

    SAMSON I DALILA

  • 16:55

    TORTA

  • 19:00

    KONCERT ŽIVOTA

  • 19:00

    Koncert života

  • 21:00

    SVI PUTEVI VODE U RIM

  • 23:00

    KUNG FU DŽUNGLA

  • 23:00

    Kung fu džungla

  • AXN
  • FOX
  • Pink Family
  • Sci Fi Srbija
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:45

    Falco

  • 07:40 serija

    BROJ3VI

  • 08:30

    Ncis: New Orleans

  • 09:15

    Marinci

  • 10:05

    INSPEKTOR REKS – SPECIJALNA JEDINICA

  • 11:00

    Bez granica

  • 11:55 serija

    BROJ3VI

  • 12:45

    Ncis: New Orleans

  • 13:35

    Marinci

  • 14:25

    INSPEKTOR REKS – SPECIJALNA JEDINICA

  • 15:25

    Bez granica

  • 16:20 serija

    BROJ3VI

  • 17:15

    Ncis: New Orleans

  • 18:10

    Marinci

  • 19:05

    Rex Special Unit

  • 20:00

    Bez granica

  • 21:00

    CSI - Sajber zločini

  • 21:55

    Profilage

  • 23:05

    BESNI PSI

  • 23:55

    Tuđinka

  • 06:30

    Divlji u Srcu

  • 07:30

    Seks i Grad

  • 09:00

    Ubistvo

  • 10:00

    Alo Alo

  • 10:30

    Moja Porodica

  • 11:00

    Gradić na obali mora

  • 12:00

    Istrage gospođice Fišer

  • 13:00 serija

    Kalifornikacija

  • 13:27

    Rat podzemlja

  • 14:30

    Divlji u Srcu

  • 15:30

    Seks i Grad

  • 16:00

    Sa One Strane Zakona

  • 17:00

    Ubistvo

  • 18:00

    Alo Alo

  • 18:30

    Moja Porodica

  • 19:00

    Gradić na obali mora

  • 20:00

    Istrage gospođice Fišer

  • 21:00 serija

    Kalifornikacija

  • 21:30

    Rat podzemlja

  • 22:30

    Divlji u Srcu

  • 23:30

    Seks i Grad

  • 06:00

    Zvezdana kapija: Atlantida

  • 07:00

    Zvezdana kapija SG-1

  • 08:00

    Lovac na relikvije

  • 09:00

    Ksena: Princeza ratnica

  • 10:00

    Ksena: Princeza ratnica

  • 11:00

    Herkul: Legendarna putovanja

  • 12:00

    Herkul: Legendarna putovanja

  • 13:00

    Zvezdana kapija: Atlantida

  • 14:00

    Zvezdana kapija SG-1

  • 15:00

    Ksena: Princeza ratnica

  • 16:00

    Ksena: Princeza ratnica

  • 17:00

    Lovac na relikvije

  • 18:00

    Herkul: Legendarna putovanja

  • 19:00

    Herkul: Legendarna putovanja

  • 20:00

    Zvezdana kapija: Atlantida

  • 21:00

    Zvezdana kapija SG-1

  • 22:00

    Stablo trešnje

  • 00:00

    Susreti sa mrtvima

  • 02:00

    Susreti sa mrtvima 2

  • 04:00

    Herkul: Legendarna putovanja

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30