TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • B92
  • Prva
  • HTV1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00 film

    Vesti

  • 06:05

    Jutarnji program

  • 08:00

    Jutarnji dnevnik

  • 08:30

    Jutarnji program

  • 09:00

    Gastronomad

  • 09:15

    Gospođa, španska serija

  • 10:40

    Vaterpolo - SP: Srbija - Grčka, prenos

  • 12:00

    Dnevnik

  • 12:15 film

    Sportski dnevnik

  • 12:25

    Vreme, stanje na putevima

  • 12:30

    Kulturni dnevnik

  • 12:45

    Kuhinja moga kraja

  • 13:35

    Tajna manastirske rakije, film

  • 15:20

    Ovo je Srbija

  • 16:05 serija

    Selo gori, a baba se češlja

  • 16:57

    Ukratko o umetnosti

  • 17:00

    Dnevnik RT Vojvodina

  • 17:20

    Šta radite, bre

  • 17:42

    Beogradska hronika

  • 18:25

    Gost: Stara Planina (gejmeri)

  • 19:00

    Slagalica, kviz

  • 19:22

    Vreme

  • 19:30 film

    Dnevnik

  • 20:00

    Loto

  • 20:10 serija

    Selo gori, a baba se češlja

  • 21:00

    Stižu dolari

  • 22:00

    Lepotica i zver, film

  • 23:55 film

    Dnevnik

  • 06:18

    Slagalica, kviz

  • 06:38

    Datum

  • 06:43

    Verski kalendar

  • 06:54

    Na izvorištu: S pegazom kroz Mokrin

  • 07:25

    Kocka, kocka, kockica

  • 07:55

    Crtani filmovi

  • 09:45

    Sunašce Beri, animirani film

  • 11:05

    Mali dnevnik

  • 11:09

    Između zanata i umetnosti

  • 11:35

    Filozofija i duhovna situacija vremena

  • 12:00

    Vaterpolo: SAD - Rusija, prenos

  • 13:46

    RTS ordinavija

  • 14:45

    Tragom Karađorđa: Strogi zakonodavac

  • 15:15

    Tragom Karađorđa: Vojistveniji genij

  • 15:47

    Mali dnevnik

  • 15:53

    Kraljica Izabela, španska serija

  • 17:10

    Gospođa, španska serija

  • 18:35

    Dobro je, dobro je znati

  • 19:00

    Nauka u pokretu

  • 19:30

    Učimo da učimo

  • 20:00

    Studio znanja: Lepota

  • 21:00

    Kraljica Izabela, španska serija

  • 22:25

    Art zona: Ružičasti kontrapunkt - Marina Marković

  • 22:49

    Horizont: Imate li muški ili ženski mozak?

  • 23:40

    Uporno dozivanje anđela: Kafana, pesme, prijatelji

  • 08:00 show

    DOBRO JUTRO

  • 12:00

    PREMIJERA

  • 12:15

    DOBAR DAN

  • 13:00

    PRVI NACIONALNI DNEVNIK

  • 13:30

    DOBAR DAN

  • 14:00

    MIROTVORCI

  • 15:00

    PRVI KUVAR SRBIJE –

  • 16:00

    NACIONALNI DNEVNIK

  • 16:20

    PONOVO ZALJUBLJENI

  • 17:15

    BAHAR

  • 18:20

    EKSKLUZIVno

  • 18:30

    NACIONALNI DNEVNIK

  • 19:15

    ELIF

  • 20:00

    BESKRAJNA LJUBAV

  • 21:00

    LJUBAV I NOVAC

  • 22:00

    JEDNOSTAVAN ŽIVOT – Voditeljke Ana Mihajlovski i Marijana Mićić

  • 23:00 dokumentarni

    FILM

  • 06:00

    Crtani filmovi B92

  • 08:00

    Nakit TV

  • 09:00

    Top Šop

  • 09:30

    Crtani filmovi

  • 12:45

    Čudesni mađioničar Dajnamo

  • 13:15

    Galileo B92

  • 14:15

    Top Šop

  • 14:30

    Vesele sedamdesete

  • 15:00

    Prijatelji

  • 15:30

    Prijatelji

  • 16:00

    Vesti

  • 17:00

    Dve devojke bez love

  • 17:30

    Galileo

  • 18:35

    TV Čorba

  • 19:15

    Lud zbunjen normalan

  • 20:00

    Vesti

  • 20:30

    Vesele sedamdesete

  • 21:00

    Pravda za sve: Osveta je moja

  • 23:00

    TV Čorba

  • 23:30

    Lud zbunjen normalan

  • 06:15

    Ljubav,vera,nada

  • 07:00

    Exkluziv

  • 07:30 estrada

    Exploziv

  • 08:00

    Praktična žena

  • 09:15 serija

    Brusko

  • 10:00

    150 sekundi

  • 10:05

    Dođi na večeru

  • 11:00

    150 sekundi

  • 11:05

    Kad lišće pada

  • 12:00

    150 sekundi

  • 12:05

    Kad lišće pada

  • 13:00

    150 minuta

  • 15:20

    Sudbina

  • 16:20

    150 sekundi

  • 16:25

    Praktična žena

  • 17:25

    150 sekundi

  • 17:30 estrada

    Exploziv

  • 18:00 film

    Vesti

  • 18:50

    Exkluziv

  • 19:10 serija

    Radna akcija

  • 20:15

    Zaljubljeni neženja

  • 21:15

    Kuhinja

  • 21:50

    Andrija i Anđelka

  • 22:40 film

    Zamena

  • 06:38

    TV kalendar

  • 06:55

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 09:00

    Zaronite s nama

  • 09:09

    Capri

  • 10:10

    Zemlje - ljudi - pustolovine

  • 10:54

    Bajkovita Hrvatska

  • 11:04

    Kazalište u kući

  • 11:41

    TV kalendar

  • 12:00

    Dnevnik

  • 12:15 film

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:25

    Voli me zauvijek

  • 13:08

    Zaronite s nama

  • 13:18

    Seoska gozba

  • 14:09

    Sezonci

  • 15:03

    Mjesto pod suncem - ostati ili otići

  • 15:55

    Detektiv Murdoch

  • 16:43

    TV kalendar

  • 17:00

    Vijesti

  • 17:09

    Vrijeme

  • 17:10

    HAK - promet info

  • 17:15

    Hrvatska uživo

  • 17:55

    Lijepom našom

  • 18:58

    Vrijeme

  • 19:00

    Dnevnik

  • 19:41

    Vrijeme

  • 19:44

    Tema dana

  • 20:00

    turizam.hrt

  • 20:34

    Kennedyji povjerljivo

  • 21:23 serija

    Kuća od karata

  • 22:13

    Dnevnik

  • 22:28 film

    Sport

  • 22:33

    Vrijeme

  • 22:35

    Vijesti iz kulture

  • 22:50

    Eurojackpot

  • 22:58

    Živjela Francuska

  • OBN
  • RTV 1
  • HBO
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • HBO Comedy
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:05

    Gradski heroji

  • 06:20

    Turbo Dogs

  • 06:30

    Kravica Connie

  • 06:40

    Anđeli i prijatelji

  • 06:50

    Wakfu

  • 07:15

    Sva moja djeca

  • 08:15

    Praktična žena

  • 09:15

    Top Shop

  • 09:30

    Stol za 4

  • 10:30

    Stevo Karapandža i Lepi Brka

  • 10:50

    Nikad nije kasno

  • 11:25

    Top Shop

  • 11:40

    OBN Info

  • 11:50

    Top Shop

  • 12:05

    Nikad nije kasno

  • 13:10

    Predaj se srce

  • 14:05

    Volim samo tebe

  • 14:30

    Elif

  • 15:25 serija

    Sulejman Veličanstveni

  • 16:22 serija

    Sulejman Veličanstveni

  • 17:20

    Stevo Karapandža i Lepi Brka

  • 18:00

    Sva moja djeca

  • 18:50

    OBN Info

  • 19:05

    OBN Sport

  • 19:10

    Hit do hita

  • 20:00

    Elif

  • 20:55

    Predaj se srce

  • 21:50

    Volim samo tebe

  • 22:15

    Rocky 3

  • 06:00

    Hronika filmskog festivala Palić 2017.

  • 06:25

    Zelena prognoza

  • 06:30

    Dobro jutro, Vojvodino

  • 08:50 serija

    Državni posao

  • 09:00

    Vesti RTV

  • 09:05

    Dauntonska opatija

  • 10:00

    Vesti RTV

  • 10:05

    Stanje na putevima

  • 10:10

    Paleta

  • 11:00

    Leto na dva mora

  • 11:55

    Radni ručak

  • 12:00

    Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:05

    Vremenska prognoza

  • 12:10

    Televizijska posla

  • 12:30

    NS zauvek

  • 12:35

    Globalno

  • 13:00

    Dobar posao

  • 13:30

    Lovački saveti

  • 14:00

    Vesti RTV

  • 14:05

    Dobra godina

  • 15:00

    Agrodnevnik

  • 15:15

    Kako...?!

  • 15:25

    Dnevni saveti

  • 15:30

    Hronika Festivala evropskog filma Palić 2017.

  • 15:55

    Srpski ekran

  • 16:20

    Čari ribolova

  • 16:47

    Komšijske priče

  • 16:52

    Vremenska prognoza

  • 17:00

    Dnevnik RT Vojvodina

  • 17:25

    Na dva mora

  • 18:20

    Vojvodinom

  • 18:50 serija

    Državni posao

  • 19:00

    Novosadske razglednice

  • 19:30

    Dnevnik RTS

  • 20:00

    Svet je moje mesto

  • 20:30

    Upoznaj grad

  • 21:00

    Neka pesma kaže

  • 22:00

    Vojvođanski dnevnik

  • 22:30

    Zelena prognoza

  • 22:35

    Hronika Festivala evropskog filma Palić 2017.

  • 23:00

    5kazanje

  • 00:00

    Televizijska posla

  • 00:20

    Ritam noći

  • 01:10

    Na dva mora

  • 02:05

    Globalno

  • 02:30

    Svet je moje mesto

  • 02:55

    Upoznaj grad

  • 03:21

    Srpski ekran

  • 03:46

    Neka pesma kaže

  • 04:36

    Komšijske priče

  • 04:41 serija

    Državni posao

  • 06:00

    Beskrajni polarni medved

  • 07:25

    Crevna napast

  • 09:00

    Tajni život Merilin Monro, 1. deo

  • 10:25

    Tajni život Merilin Monro, 2. deo

  • 11:55

    Čudovišna kuća

  • 13:25

    Petogodišnja veridba

  • 15:30

    Pitch Perfect 2: Na putu do zvezda

  • 17:25

    Filmovi i zvezde

  • 17:55

    Kraljica Katvea

  • 20:00

    Sluškinjina priča,

  • 21:00

    Gordost i predrasude i zombiji

  • 22:45

    Dedpul

  • 06:00

    Rouzvud

  • 06:45

    Bez traga

  • 07:30

    Ubistva u Midsomeru

  • 09:20

    Detektivi

  • 10:15

    Elementarno

  • 11:05

    Nepouzdani agenti

  • 11:55

    Rouzvud

  • 12:50 serija

    Mornarički istražitelji

  • 13:45

    Mesto zločina

  • 14:35

    Ubistva u Midsomeru

  • 16:30

    Detektivi

  • 17:25

    Las Vegas

  • 18:15

    Nepouzdani agenti

  • 19:10

    Bez traga

  • 20:00

    Elementarno

  • 20:55

    Rouzvud

  • 21:45

    Mladi Montalbano

  • 23:55

    Las Vegas

  • 06:00

    Deset godina mlađi

  • 06:00

    Deset godina mlađi: SAD

  • 06:25

    Deset godina mlađi

  • 06:25

    Deset godina mlađi: SAD

  • 06:45

    Veliki protiv malih: Kulinarsko takmičenje

  • 07:35 serija

    Škola za parove

  • 08:00 serija

    Škola za parove

  • 08:25

    Dve devojke bez love

  • 08:50

    Dve devojke bez love

  • 09:15

    Šta volim kod tebe

  • 09:40

    Šta volim kod tebe

  • 10:10

    Kraljevska porodica

  • 11:05

    Vonderlend

  • 12:00

    Američka domaćica

  • 12:25

    Američka domaćica

  • 12:55

    Majk i Moli

  • 13:20

    Majk i Moli

  • 13:50

    Dve devojke bez love

  • 14:15

    Dve devojke bez love

  • 14:45

    Deset godina mlađi

  • 14:45

    Deset godina mlađi: SAD

  • 15:15

    Veliki protiv malih: Kulinarsko takmičenje

  • 16:10

    Kraljevska porodica

  • 17:05 serija

    Šapat duhova

  • 18:00

    Šta volim kod tebe

  • 18:30

    Šta volim kod tebe

  • 19:00 serija

    Škola za parove

  • 19:30 serija

    Škola za parove

  • 20:00

    Dve devojke bez love

  • 20:30

    Dve devojke bez love

  • 21:00

    Ljubavni vatromet

  • 22:55

    Kraljevska porodica

  • 23:55 serija

    Šapat duhova

  • 00:50

    Šta volim kod tebe

  • 01:15

    Šta volim kod tebe

  • 01:45 serija

    Škola za parove

  • 02:10

    Škola za parove

  • 02:30

    Vonderlend

  • 03:15 serija

    Šapat duhova

  • 04:00 serija

    Osveta

  • 04:45

    Veliki protiv malih: Kulinarsko takmičenje

  • 06:00

    Poruke na papiru

  • 07:35

    Zvončica i tajna krila

  • 08:50

    Volas i Gromit: Veliki izlet

  • 09:15

    Riko, Oskar i tajanstvene senke

  • 10:50

    Inferno

  • 12:50

    Svet iz doba jure

  • 14:55

    Zaleđeno kraljevstvo

  • 16:35

    Endži Trajbeka

  • 16:55

    Endži Trajbeka

  • 17:20

    Osvoji zastavu

  • 19:00

    Pan: Putovanje u zemlju Nedođiju

  • 20:55

    Edi zvani Orao

  • 22:40

    Dah

  • 23:50

    Tvin Piks (2017.), 10. deo

  • TV1000
  • Studio B
  • Cinemania
  • Arena 1
  • Arena 2
  • Arena 3
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:15

    Gubitak dijamantne suze

  • 08:55

    Gospodari Dogtauna

  • 10:40

    Betoven

  • 12:05

    Rođen 4. jula

  • 14:25

    Pesma koja ljubav znači

  • 16:05

    Buđenja

  • 18:05 film

    Kralj ribara

  • 20:20

    Izgnanik

  • 22:00

    Egzorcizam Emili Rouz

  • 23:55

    Zbližavanje

  • 07:00

    Beograde, dobro jutro

  • 09:00

    Vesti

  • 09:05

    Beograde, dobro jutro plus

  • 11:00

    Vesti

  • 11:05

    Vodič za roditelje

  • 11:10

    Beograde, dobro jutro plus

  • 12:00

    Vesti

  • 12:10

    The shopper

  • 13:00

    Vesti

  • 13:07

    Agape

  • 14:00

    VESTI u 2

  • 14:30

    Nakit TV shop

  • 16:35

    Telešop

  • 17:00

    Beograde, dobar dan

  • 18:00

    Vesti

  • 18:05

    Majstor Brajan

  • 19:00

    VESTI u 7

  • 20:00

    Majstor Brajan

  • 21:00

    Predvideti nepredividivo

  • 22:00

    VESTI u 10

  • 22:35

    Venčanje od A do Da

  • 23:00

    Vesti

  • 23:05

    Veliki zločini, dokumentarni program

  • 23:30

    Noćni program

  • 06:20

    7 DANA U HAVANI

  • 09:15

    MARKO MAKAKO

  • 10:50

    MAKS I DRUŠTVO

  • 10:50

    Maks i društvo

  • 12:25

    KOKOVA

  • 14:50

    SAMSON I DALILA

  • 16:55

    TORTA

  • 19:00

    KONCERT ŽIVOTA

  • 19:00

    Koncert života

  • 21:00

    SVI PUTEVI VODE U RIM

  • 23:00

    KUNG FU DŽUNGLA

  • 23:00

    Kung fu džungla

  • 06:00

    Automotosport - Mobil Auto

  • 06:30

    Emisija - Sporting Greats: Sergey Bubka

  • 07:00

    Rukomet - EHF LIGA SAMPIONA: Best off: Barcelona - Flensburg

  • 08:30

    Emisija - CLUBLAND Epizoda 42

  • 09:00

    Košarka - MOZZART KOŠARKAŠKA LIGA SRBIJE: Best Off: Mega Leks - Crvena Zvezda

  • 10:30

    Vesti - Arena sport NEWS

  • 11:00

    Tenis - UMAG: 1/4 finale

  • 12:30

    Odbojka - GRAND PRIX: Serbia - Russia

  • 14:30

    Emisija - FIFA Football

  • 15:00

    Fudbal - LIGA EVROPE: 2. Kolo kvalifikacija: Široki Brijeg - Aberdeen

  • 17:00

    Fudbal - INTERNATIONAL CHAMPIONS CUP: Manchester United - Manchester City

  • 19:00

    Emisija - SUPER LIGA SRBIJE: Najava kola

  • 20:00

    Fudbal - SUPER LIGA SRBIJE: Vojvodina - Čukarički

  • 22:00

    Emisija - WRC najava Finska

  • 22:30

    Emisija - FIFA Football

  • 22:55

    Vesti - Arena sport NEWS

  • 23:30

    Emisija - Great sporting momments Epizoda 12

  • 06:00

    Košarka - ENDESA LIGA: Best off: Barcelona - Valencia /Game 2

  • 07:45

    Emisija - Great sporting momments Epizoda 08

  • 08:15

    Automotosport - INDYCAR: Toronto

  • 10:00

    Emisija - Boks: KOTV Classics

  • 12:00

    Bejzbol - MLB: St Louis - NY Mets

  • 14:30

    DOKUMENTARNI FILM - 9.79

  • 16:00

    Rukomet - EHF LIGA SAMPIONA: Best off: Flensburg - Vardar

  • 17:30

    Tenis - UMAG:

  • 19:00

    Emisija - Sporting Rivalries: Epizoda 05

  • 19:30

    Emisija - Boks: KOTV Weekly:

  • 20:00

    Tenis - UMAG:

  • 22:00

    Odbojka - GRAND PRIX: Serbia - Russia

  • 06:00

    Fudbal - BRAZILSKA LIGA: Flamengo - Palmeiras

  • 08:00

    Fudbal - SUPER LIGA SRBIJE: Partizan - Mladost

  • 10:00

    Fudbal - INTERNATIONAL CHAMPIONS CUP: FC Bayern - Arsenal

  • 12:00

    Fudbal - BRAZILSKA LIGA: Fluminense - Cruzeiro

  • 13:45

    Fudbal - LIGA EVROPE: 2. Kolo kvalifikacija: Levski - Hajduk

  • 15:30

    Emisija - Clubland Epizoda 54

  • 16:00

    Fudbal - HRVATSKA LIGA: Inter - Cibalia

  • 18:00

    Fudbal - LIGA EVROPE: 2. Kolo kvalifikacija: Široki Brijeg - Aberdeen

  • 20:00

    Fudbal - HRVATSKA LIGA: Dinamo - Cibalia

  • 22:00

    Fudbal - INTERNATIONAL CHAMPIONS CUP: Manchester United - Manchester City

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30