TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • Prva
  • HTV1
  • OBN
  • RTV 1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Vesti RTS

  • 06:05

    Jutarnji program

  • 08:00

    Jutarnji dnevnik

  • 08:30

    Jutarnji program

  • 09:00

    Vesti RTS

  • 09:05 serija

    Jagodići

  • 10:00

    Tako stoje stvari

  • 12:00

    Dnevnik RTS

  • 12:15

    Sport plus

  • 12:25

    Vreme, stanje na putevima

  • 12:30

    Kulturni dnevnik

  • 12:45

    Elementarno

  • 13:30 film

    Trag

  • 14:00

    Treće doba

  • 14:30

    Pozorište u kući

  • 15:05

    Ovo je Srbija

  • 16:00

    Srećni ljudi

  • 16:57

    Ukratko o umetnosti

  • 17:00

    Dnevnik RT Vojvodina

  • 17:20

    Šta radite, bre

  • 17:42

    Beogradska hronika

  • 06:28

    Slagalica

  • 06:47

    Datum

  • 06:53

    Verski kalendar

  • 07:04

    Svedoci vekova

  • 07:32

    Kocka, kocka, kockica

  • 08:00

    Crtani filmovi

  • 08:05

    Crtani filmovi

  • 08:59

    Crtani filmovi

  • 09:53

    Mali dnevnik

  • 10:00

    Čuda prirode

  • 10:25

    Nauka u pokretu

  • 10:50

    E-TV

  • 11:25

    Međunarodno takmičenje muzičke omladine

  • 11:55

    Ljubav, mržnja i propaganda

  • 13:00

    Trezor: April i detektivi

  • 14:00

    Kuhinja moga kraja

  • 15:00

    Čuda prirode

  • 15:25

    Evropa i Srbi

  • 15:50

    Mali dnevnik

  • 16:00

    Pakao na točkovima

  • 16:45

    Zaboravljeni spomenici iz Velikog rata

  • 17:15

    Jovica i njegovi zubi

  • 18:20

    Partizan - Barseloneta

  • 20:00

    Emisija iz kulture

  • 21:00

    Pakao na točkovima

  • 21:45

    Art trileri

  • 22:40

    Noćni menadžer

  • 23:30

    Bunt

  • 06:15 serija

    Ljubav, vera, nada

  • 07:05

    Exkluziv

  • 07:30 estrada

    Exploziv

  • 08:00

    Praktična žena

  • 09:15 serija

    Brusko

  • 10:00

    150 sekundi

  • 10:15

    Zvezde Granda - Specijal

  • 11:00

    150 sekundi

  • 11:05

    Zvezde Granda - Specijal

  • 12:00

    150 sekundi

  • 12:05

    Paramparčad

  • 13:00

    150 Minuta

  • 15:20 serija

    Sinđelići

  • 16:20

    150 sekundi

  • 16:25

    Praktična žena

  • 17:25

    150 sekundi

  • 17:30 estrada

    Exploziv

  • 06:40

    TV kalendar

  • 06:55

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 09:00

    Vijesti

  • 09:05

    Imam problem

  • 09:32

    Heartland

  • 10:22

    China's Last Little Train

  • 11:17

    Eko zona

  • 11:44

    TV kalendar

  • 12:00

    Dnevnik

  • 12:15 film

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:20

    Voli me zauvijek

  • 13:12

    Informativka

  • 13:21

    Hrvatsko podmorje

  • 13:53

    Bonton

  • 14:00

    Kod doktora

  • 14:45

    Društvena mreža

  • 14:55

    Društvena mreža

  • 15:45

    Društvena mreža

  • 16:00

    Hanna, slušaj svoje srce

  • 16:43

    TV kalendar

  • 17:00

    Vijesti

  • 17:14

    Vrijeme

  • 17:15

    HAK - promet info

  • 17:20

    Hrvatska uživo

  • 18:05

    Bonton

  • 18:10

    Potjera

  • 18:59

    Vrijeme

  • 19:00

    Dnevnik

  • 19:42

    Vrijeme

  • 19:47

    Tema dana

  • 20:00

    Loto 7/39

  • 20:05

    Potrošački kod

  • 20:40

    Pola ure kulture

  • 21:15

    Iza zavjese

  • 22:00

    Otvoreno

  • 22:52

    Dnevnik

  • 23:07

    Vijesti iz kulture

  • 23:15 film

    Sport

  • 23:19

    Vrijeme

  • 23:25

    Dossier Zinfandel

  • 06:05

    Turbo Dogs

  • 06:15

    Jackie Chan

  • 06:30

    Bebe dinosauri

  • 06:45

    Kravica Connie

  • 06:55

    Mađioničar

  • 07:15

    Mr. Moon

  • 07:30

    Škola sambe

  • 07:35

    Neželjene

  • 08:15

    Oluja

  • 09:15

    Top Shop

  • 09:30

    Praktična žena

  • 10:30

    Stol za 4

  • 11:30

    Top Shop

  • 11:45

    OBN Info

  • 11:55

    Top Shop

  • 12:05

    Zvezde Granda - Specijal

  • 13:10

    Zlatni dvori

  • 14:10

    Predaj se srce

  • 15:05

    Elif

  • 16:00

    Praktična žena

  • 17:00

    Stol za 4

  • 18:00

    Oluja

  • 18:50

    OBN Info

  • 19:05

    OBN Sport

  • 19:10

    Balkan express

  • 20:00

    Elif

  • 20:50

    Predaj se srce

  • 21:45

    Zlatni dvori

  • 22:50

    Dobra žena

  • 23:35

    Dekster

  • 06:05

    Agrodnevnik

  • 06:25

    Zelena prognoza

  • 06:30

    Dobro jutro, Vojvodino

  • 08:50 serija

    Državni posao

  • 09:00

    Vesti RTV

  • 09:05

    Industrijska otkrovenja

  • 09:50

    Saškove avanture

  • 10:00

    Vesti + Stanje na putevima

  • 10:10

    Paleta

  • 10:50

    Paleta

  • 11:00

    Velika porodica

  • 12:00

    Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:10

    Televizijska posla

  • 12:35

    Izlog budućnosti

  • 13:00

    Muja cipelar

  • 13:30

    Dobar posao

  • 14:00

    Vesti RTV

  • 14:05

    Titova soba tajni

  • 15:00

    Agrodnevnik

  • 15:30

    Ninine mustre

  • 15:55

    Tabloid

  • 16:45

    Komšijske priče

  • 16:52

    Vremenska prognoza

  • 17:00

    TV Dnevnik

  • 17:20

    Pravi ugao

  • 17:50

    Vojvodinom

  • 18:15

    Vremenska prognoza

  • 18:20

    Novosadske razglednice

  • 18:50 serija

    Državni posao

  • 19:00

    Sportski program

  • 19:30

    Dnevnik RTS

  • 20:00

    Velika porodica

  • 21:00

    Sučeljavanje

  • 22:00

    Vojvođanski dnevnik

  • 22:37

    Zelena prognoza

  • 22:40

    Pod istim krovom

  • 23:05

    Dilan Dog

  • FOX Crime
  • FOX Life
  • TV1000
  • Cinemania
  • HTV2
  • RTV 2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Mesto zločina

  • 06:50

    Odeljenje za istragu

  • 07:50

    Odeljenje za saobraćajne nezgode

  • 08:20 serija

    Mornarički istražitelji

  • 09:15

    Transporter

  • 10:10

    Las Vegas

  • 11:05 serija

    Detektiv na Floridi

  • 12:00

    Mesto zločina

  • 12:55

    Nova šansa

  • 13:50

    Kraljica juga

  • 14:45 serija

    Mornarički istražitelji

  • 15:40

    Odeljenje za saobraćajne nezgode

  • 16:10

    Transporter

  • 17:10

    Čikaška policija

  • 06:05

    Moja devojka 2

  • 07:40

    Smrt joj lepo stoji

  • 09:20

    Rat navijačica

  • 10:50

    Bitka u Sijetlu

  • 12:30

    Tajanstveni junaci

  • 14:30

    Vodeni svet

  • 16:40

    Sezona lova

  • 06:00

    Devojke iz Tener Hala

  • 08:25

    Božić Bata i čarobni panj

  • 10:05

    Sendmen i izgubljeni pesak snova

  • 11:45

    Električni konjanik

  • 14:05

    Polje snova

  • 16:15

    Prava stvar

  • 06:35

    U vrtu pod zvijezdama

  • 07:00

    Juhuhu

  • 07:01

    Pjesmice i brojalice

  • 07:04

    Simfolije

  • 07:08

    Juhuhu

  • 07:10

    Danica

  • 07:17

    Juhuhu

  • 07:18

    Pjesmice i brojalice

  • 07:22

    Hej Dagi

  • 07:29

    Juhuhu

  • 07:30

    Lein kutak

  • 07:35

    Juhuhu

  • 07:36

    TV vrtić

  • 07:46

    Juhuhu

  • 07:47

    Žak i Kvak

  • 07:58

    Juhuhu

  • 08:01

    Dinoslavci

  • 08:06

    Juhuhu

  • 08:07

    Ručice čarobnice

  • 08:12

    Juhuhu

  • 08:13

    Volim životinje

  • 08:18

    Juhuhu

  • 08:20

    Laboratorij na kraju svemira

  • 08:29

    Juhuhu

  • 08:30

    Kronike Matta Hattera

  • 08:56

    Prijatelji iz divljine

  • 09:02

    Ubojice između polova

  • 09:30

    Školski sat

  • 10:00

    Ton i ton

  • 10:15

    Navrh jezika

  • 10:30

    Gem, set, meč

  • 11:05

    Luka i prijatelji

  • 11:30

    Ubojstvo, napisala je

  • 12:20

    Veliki snovi, a malo prostora

  • 13:45

    McBride: Uvijek vjerni

  • 15:10

    Mijenjam dom

  • 16:00

    Regionalni dnevnik

  • 16:40

    Od pola do pola s Michaelom Palinom

  • 17:35

    Dobre namjere

  • 18:15

    Sve će biti dobro

  • 19:00

    Ljubav u zaleđu

  • 19:45

    Glazbeni spotovi

  • 20:00

    Apokalipsa - Staljin

  • 21:00

    Crveni repovi

  • 23:05

    Pripravnik

  • 06:00

    Agromozaik

  • 07:00

    XX vek u 100 slika

  • 07:08

    Kuhinjica - mađ.

  • 07:30

    Globus

  • 08:00

    Naši dani

  • 09:00

    Dobro veče, Vojvodino na romskom

  • 10:30

    Romane đilja

  • 11:00

    Emisija na romskom

  • 12:00

    Romologija

  • 12:40

    Kuhinjica - mađ.

  • 13:00

    Vesti na mađarskom

  • 13:10

    XX vek u 100 slika

  • 13:18

    Matične ćelije

  • 13:40

    U kancelariji

  • 14:05

    Saškove avanture

  • 14:10

    Ponos Ratkajevih

  • 14:55

    Ženska posla

  • 15:25

    Šamlica na šoru

  • 15:45

    Izlog budućnosti

  • 16:10

    Paleta

  • 16:50

    Emisija na rusinskom

  • 17:20

    Perlice na rusinskom

  • 17:30

    Paleta

  • 17:45

    TV Dnevnik na hrvatskom

  • 18:00

    TV Dnevnik na slovačkom

  • 18:15

    TV Dnevnik na rusinskom

  • 18:30

    TV Dnevnik na rumunskom

  • 18:45

    TV Dnevnik na romskom

  • 19:00

    TV Dnevnik na mađarskom

  • 19:30

    Emisija na rumunskom

  • 20:00

    Dobro veče, Vojvodino na rumunskom

  • 21:30

    TV Magazin na rumunskom

  • 22:25

    Nemačke fabrike

  • 22:50

    Ponos Ratkajevih

  • 23:40

    Luča

  • SK1
  • Viasat History
  • Viasat Explorer
  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • HappyTV
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    USA: Moto GP, trke

  • 08:00

    Max Bet vesti

  • 08:30

    Top Tennis!

  • 09:00

    PL Netbusters

  • 09:30

    Baskonia - CSKA, playoff (G3)

  • 11:00

    ATP Barcelona

  • 12:00

    ATP Barcelona i WTA Stuttgart

  • 06:00 dokumentarni

    Tajni rat

  • 06:55

    Misterije u muzeju

  • 07:45

    Napoleon: Egipatska kampanja

  • 08:45

    Sjajni pronalasci

  • 09:10

    Sjajni pronalasci

  • 09:40

    Zabranjena istorija

  • 10:30

    Zavera

  • 11:20

    Musketari

  • 12:15

    Američke princeze od milion dolara

  • 13:05

    Napoleon: Egipatska kampanja

  • 14:00 dokumentarni

    Lovci na mitove

  • 14:55

    Zabranjena istorija

  • 15:45 dokumentarni

    Tajni rat

  • 16:40

    Sjajni pronalasci

  • 17:05

    Vremenske prilike koje su promenile svet

  • 17:30

    Misterije u muzeju

  • 06:15

    Bratske majstorije

  • 06:35

    Bratske majstorije

  • 07:00

    Australijski lovci na zlato

  • 07:45

    Priče sa otpada

  • 08:15

    Sjajni pronalasci

  • 08:40

    Velike selidbe

  • 09:25

    Kraljevi drveta

  • 10:10

    Groznica crnog zlata

  • 10:55

    Zelena groznica

  • 11:20

    Kauboji iz ledenih voda

  • 12:05

    Priče sa otpada

  • 12:35

    Super-kamiondžije

  • 13:20

    Opasni putevi

  • 14:20

    Bratske majstorije

  • 14:40

    Bratske majstorije

  • 15:05

    Sjajni pronalasci

  • 15:30

    Australijski lovci na zlato

  • 16:15

    Zelena groznica

  • 16:40

    72 Opasna mesta za život

  • 17:25

    Kauboji iz ledenih voda

  • 06:30

    Svetsko prvenstvo, Šefild: Četvrtfinale

  • 08:30

    Potera istorije

  • 08:35

    Trka kroz Romandiju: Prolog

  • 10:00

    Njujork Siti - Orlando Siti

  • 11:00

    Svetsko prvenstvo, Šefild: Četvrtfinale

  • 14:00

    Svetsko prvenstvo, Šefild: Četvrtfinale

  • 15:30

    Svetsko prvenstvo, Šefild: Četvrtfinale

  • 18:30

    Svetsko prvenstvo, Šefild: Četvrtfinale

  • 19:55

    Vesti

  • 20:00

    Svetsko prvenstvo, Šefild: Četvrtfinale

  • 23:00

    Svetsko prvenstvo, Šefild: Četvrtfinale

  • 23:55

    Vesti

  • 07:00

    Trka kroz Romandiju: Prolog

  • 08:30

    FIFA Football Magazin

  • 09:00

    IAAF Svetsko štafetno prvenstvo: Bahami, 1....

  • 10:00

    IAAF Svetsko štafetno prvenstvo: Bahami, 2....

  • 11:00

    Trka kroz Romandiju: Prolog

  • 12:25

    Potera istorije

  • 12:30

    Blenkpejn endurans serija: Monca, Italija,...

  • 13:30

    Klasici: Best of

  • 14:30

    Trka kroz Romandiju: Prolog

  • 16:00

    Trka kroz Romandiju: 1. etapa

  • 17:45

    Los Anđeles Galaksi - Sijetl Saunders

  • 18:55

    Potera istorije

  • 19:00

    Fudbal - MLS liga

  • 19:30

    FIFA Football Magazin

  • 20:00

    Trka kroz Romandiju: 1. etapa

  • 21:20

    Potera istorije

  • 21:25

    Vesti

  • 21:30

    Njujork Siti - Orlando Siti

  • 22:30

    Fudbal - MLS liga

  • 23:00

    Trka kroz Romandiju: 1. etapa

  • 06:30

    Jutarnji program: Dobro jutro Srbijo!

  • 08:30

    Jutarnji program: Dobro jutro Srbijo!

  • 11:00

    Parovi

  • 11:40

    Top shop

  • 11:55

    Vesti

  • 12:05

    Parovi

  • 12:55

    Vesti

  • 13:20

    Parovi

  • 14:00

    Beni Afet

  • 15:00

    Zaboravi ako možeš

  • 16:10

    Posle ručka

  • 17:55

    Telemaster

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30