TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • Prva
  • HTV1
  • OBN
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Vesti RTS

  • 06:05

    Jutarnji program

  • 08:00

    Jutarnji dnevnik

  • 08:30

    Jutarnji program

  • 09:00

    Vesti RTS

  • 09:05

    Žikina šarenica

  • 11:00

    S Tamarom u akciji

  • 12:00

    Vesti RTS

  • 12:05

    Plava ptica

  • 12:30

    Uprirodise

  • 12:37

    Književno blokče

  • 12:45

    Može i drugačije

  • 13:00

    Dnevnik RTS

  • 13:15

    Sport plus

  • 13:25

    Vreme, stanje na putevima

  • 13:30

    TV lica... Kao sav normalan svet

  • 14:15

    Lice i potpetice

  • 14:50

    Vesti RTS

  • 15:00

    Gastronomad

  • 15:15

    Santa Marija della Salute

  • 16:10

    Vesti RTS

  • 16:13

    Kuhinja moga kraja

  • 17:05

    Ja volim Srbiju!

  • 18:30 dokumentarni

    Kvadratura kruga

  • 19:00

    Slagalica

  • 19:17

    Vreme, stanje na putevima

  • 19:30

    Dnevnik RTS

  • 20:05

    Santa Marija della Salute

  • 21:00

    Sivi dom

  • 22:00

    Dobrovoljci

  • 23:25

    Vesti RTS

  • 23:40

    Velika iluzija

  • 06:29

    Slagalica

  • 06:50

    Datum

  • 06:55

    Verski kalendar

  • 07:05

    Znanje imanje

  • 08:00

    Crtani filmovi

  • 09:57

    Sve(t) je bajka

  • 10:06

    Zujalica

  • 10:31

    Zemlja hrane

  • 11:00

    Mesto za nas

  • 12:07

    Klizanje - Svetsko Prvenstvo: Muškarci,...

  • 14:00

    Igrajmo za 16

  • 14:25

    Studio znanja

  • 15:25

    Velika iluzija

  • 15:55

    Teksaški rendžer

  • 17:25

    Klizanje - Svetsko Prvenstvo: Plesni parovi,...

  • 18:56

    Životinje u carstvu metafora

  • 19:10

    Obala Australije

  • 19:10

    Istraživači obale Australije

  • 20:05

    Obesite ga bez milosti

  • 22:00

    1864

  • 23:00

    RTS Svet Sporta

  • 23:15

    TV Teatar

  • 00:55

    Studio 6

  • 01:45

    Magazin Srbije na vezi

  • 02:25

    Klizanje - Svetsko Prvenstvo: Muškarci,...

  • 04:10

    Klizanje - Svetsko Prvenstvo: Plesni parovi,...

  • 07:00 show

    Dobro jutro!

  • 09:00 show

    Dobro jutro!

  • 11:00

    Nautika

  • 11:30

    Subotom popodne

  • 12:30

    Prvi Nacionalni dnevnik

  • 13:00 show

    Pinkove Zvezdice

  • 15:30

    Nacionalni dnevnik

  • 16:00

    Paparazzo: Lov

  • 17:00 show

    Magazin In

  • 18:30

    Nacionalni dnevnik

  • 19:05

    Beskrajna ljubav

  • 20:00

    Porodica moga oca

  • 21:00

    Pinkove zvezde

  • 01:00 film

    Podzemni svet

  • 03:00

    Nepotpuni plan

  • 04:30

    Svitanje

  • 07:30

    Evropa u fokusu

  • 08:00

    Plodovi dobre zemlje

  • 09:00

    Praktična žena

  • 10:00

    Šaolin

  • 11:45

    Veče sa Ivanom Ivanovićem - Treće još veće

  • 12:45

    Živela Francuska

  • 14:30

    Neki novi klinci

  • 16:30

    Super ljudi

  • 18:00 film

    Vesti

  • 18:40

    Exkluziv

  • 19:10

    Strasti Toskane

  • 20:00

    Paramparčad

  • 21:00

    Zvezde Granda

  • 23:00

    Zvezde Granda

  • 01:00 dokumentarni

    Vice

  • 02:00

    Kraj programa

  • 06:55

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 09:00

    Vijesti

  • 09:10

    Crvena planina

  • 10:30

    Uvijek otvoreni

  • 11:05

    Kućni ljubimci

  • 11:40

    TV kalendar

  • 12:00

    Dnevnik

  • 12:15 film

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:20

    HAK - promet info

  • 12:25

    Veterani mira

  • 13:15

    Duhovni izazovi

  • 13:50

    Prizma - multinacionalni magazin

  • 14:40

    Ratovanje u moderno doba

  • 15:40

    Gradionica vrtova

  • 16:10

    Zdrav život

  • 16:43

    TV kalendar

  • 17:00

    Vijesti

  • 17:14

    Vrijeme

  • 17:15

    HAK - promet info

  • 17:20

    Fotografija u Hrvatskoj

  • 17:40

    Lijepom našom

  • 18:59

    Vrijeme

  • 19:00

    Dnevnik

  • 19:42

    Vrijeme

  • 19:47

    Tema dana

  • 20:00

    Loto 7/39

  • 20:05

    A-strana

  • 21:40

    Vijesti iz kulture

  • 21:48

    Dnevnik

  • 22:03 film

    Sport

  • 22:08

    Vrijeme

  • 22:15

    Slomljena krila

  • 23:50

    Crvena planina

  • 01:10

    Ljudi iz sjene

  • 02:05

    Ljudi iz sjene

  • 03:00

    Reprizni program

  • 06:35

    Kravica Connie

  • 06:45

    Manon

  • 06:50

    Gradski heroji

  • 07:10

    Nimbolsi

  • 07:20

    Gladijatori

  • 07:45

    Harry i kanta puna dinosaura

  • 08:00

    Škola sambe

  • 08:05

    Zvjezdice Granda - Neki novi klinci

  • 09:05

    Top Shop

  • 09:20

    Praktična žena

  • 10:25

    Top Shop

  • 10:40

    Dejana Talk Show

  • 11:50

    Top Shop

  • 12:05

    Zvezde Granda

  • 12:50

    Bakina kuhinja

  • 13:55

    Zvezde Granda

  • 15:20

    Grand parada

  • 17:30

    Dejana Talk Show

  • 18:50

    OBN Info

  • 19:05

    OBN Sport

  • 19:10

    Hit do hita

  • 19:55

    Škola sambe

  • 20:00

    Zvezde Granda

  • 00:05

    Savjet zvijezda, tarot

  • 02:05

    OBN Info

  • 02:20

    OBN Sport

  • 02:25

    Dobra žena

  • 03:10

    Dobra žena

  • 03:50

    Čuvari planete

  • 04:40

    Magazin LP

  • RTV 1
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • TV1000
  • Studio B
  • Cinemania
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:15

    Ritam noći

  • 07:00

    Agrodnevnik

  • 07:25

    Zelena prognoza

  • 07:30

    Putevi nade

  • 08:00

    Vesti RTV

  • 08:06

    Hajde sa mnom u obdanište

  • 08:33

    Pitam se, pitam se

  • 08:55

    Čigra

  • 09:20

    Obično, a vrhunski

  • 09:35

    Astro dečak

  • 11:05

    Dobra godina

  • 12:00

    Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:08

    Akademac

  • 12:35

    Zvrk

  • 13:00

    Zeleni sat

  • 13:30

    Vodič za roditelje

  • 14:00

    TV zdravoskop

  • 14:30

    Ženska posla

  • 15:00

    Vesti RTV

  • 15:06

    5kazanje

  • 15:57

    Pozdrav

  • 16:30

    Eko balans

  • 16:42

    Potrošački reporter

  • 17:00

    TV Dnevnik

  • 17:25

    Bez aranžmana: Venecija 2

  • 17:52

    Perspektiva

  • 18:15

    Fazoni i fore

  • 18:40

    PrePričano

  • 19:00

    Vojvodina zove

  • 19:30

    Dnevnik RTS

  • 20:00

    Otmica

  • 22:00

    Vojvođanski dnevnik

  • 22:35

    Nema na čemu

  • 22:50

    Svetska premijera

  • 23:05

    Nebesko telo

  • 00:40

    Bez aranžmana

  • 01:05

    Pozdrav

  • 01:30

    Perspektiva

  • 01:55

    Akademac

  • 02:20

    Vojvodina zove

  • 02:45

    PrePričano

  • 03:00

    Ritam noći

  • 04:10

    Eko balans

  • 04:25

    TV zdravoskop

  • 04:50

    Vodič za roditelje

  • 06:00

    Naplata

  • 06:45

    Ubistva u Midsomeru

  • 08:50

    Istrage gospođice Fišer

  • 09:55

    Mladi Montalbano

  • 12:00

    Ubistvo sa pogledom

  • 12:55

    Naplata

  • 13:50

    Rouzvud

  • 14:45 serija

    Pariski forenzičari

  • 15:45

    Istrage gospođice Fišer

  • 16:55

    Ubistvo sa pogledom

  • 18:00

    Ubistva u Midsomeru

  • 20:05 serija

    Pariski forenzičari

  • 21:05

    Nova krv

  • 22:10 serija

    Zločinački umovi

  • 23:05

    Kraljica juga

  • 23:55

    Odred za borbu protiv mafije

  • 01:05 serija

    Most

  • 01:55

    Mesto zločina

  • 02:40

    Mesto zločina

  • 03:25

    Odred za borbu protiv mafije

  • 04:25 serija

    Pariski forenzičari

  • 07:20

    Sezona lova

  • 07:50

    Sezona lova

  • 08:45

    Sereniti

  • 09:15

    Sereniti

  • 10:40

    Vodeni svet

  • 11:10

    Ptice ljubavi

  • 12:55

    Rok barka

  • 15:10

    Cirkus nakaza: Vampirov pomoćnik

  • 16:55

    Tajanstveni junaci

  • 18:55

    Hodaj muški: Priča o Djuiju Koksu

  • 20:30

    Priča o Rikiju Bobiju

  • 22:15

    Mrak film 2

  • 23:35

    Isterivanje đavola iz Emili Rouz

  • 01:35

    Odmetnici iz Baytowna

  • 03:15

    Albino aligator

  • 04:50

    Luka ljubavi

  • 06:45

    Stil i zdravlje

  • 07:00

    Beograde, dobro jutro

  • 11:00

    Vesti Studija B

  • 11:05

    Vodič kroz dijabetes

  • 11:35

    Otvorite atlas

  • 12:00

    Vesti Studija B

  • 12:05

    Magični cirkus Peđolino

  • 13:00

    Vesti Studija B

  • 13:05

    Svet novca

  • 13:35

    TV Nakit

  • 15:00

    Vesti Studija B

  • 15:08

    Pre svega zdravlje

  • 15:35

    Obrazovna TV

  • 16:00

    Vesti Studija B

  • 16:10

    Preduzetnik

  • 16:35

    Beograd za početnike

  • 17:00

    Vesti Studija B

  • 17:05

    Skica

  • 17:35

    Radim gradim

  • 18:00

    Vesti Studija B

  • 18:05

    Dijabetes dom

  • 18:30

    Beograd na vodi

  • 19:00

    Vesti Studija B

  • 19:30

    Stil - Modni magazin

  • 20:05

    Predvideti nepredvidivo

  • 21:00

    Agape

  • 22:00

    Vesti Studija B

  • 22:35

    Zdravlje i stil

  • 23:00

    Vesti Studija B

  • 23:05

    Duhovnici

  • 08:25

    Knjiga čini

  • 10:15

    Kazam

  • 12:05

    Vinks Klub

  • 13:55

    Lepotica i zver

  • 16:15

    Šerlok Holms i slučaj svilene čarape

  • 18:25

    Vrtoglavica

  • 21:00

    Ali Dži u parlamentu

  • 22:55

    Dobri doktor

  • 00:55

    Plavo je najtoplija boja

  • 03:50

    Magla

  • HTV2
  • RTV 2
  • SK1
  • Viasat History
  • Viasat Explorer
  • TV Ultra
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:33

    Pipi Duga Čarapa

  • 07:00

    Juhuhu

  • 07:01

    Pjesmice i brojalice

  • 07:04

    Simfolije

  • 07:08

    Juhuhu

  • 07:10

    Danica

  • 07:14

    Juhuhu

  • 07:15

    Pjesmice i brojalice

  • 07:22

    Zoološki prilaz broj 64

  • 07:29

    Juhuhu

  • 07:31

    TV vrtić

  • 07:42

    Juhuhu

  • 07:44

    Žak i Kvak

  • 07:55

    Juhuhu

  • 07:57

    Profesor Baltazar

  • 08:08

    Juhuhu

  • 08:09

    Ručice čarobnice

  • 08:14

    Juhuhu

  • 08:16

    Volim životinje

  • 08:21

    Juhuhu

  • 08:22

    Laboratorij na kraju svemira

  • 08:29

    Juhuhu

  • 08:30

    Kronike Matta Hattera

  • 08:56

    Moja životinjska obitelj

  • 09:02

    Noćne more iz svijeta prirode

  • 09:30

    4Teens

  • 10:25

    U Hestonovu svijetu

  • 11:30

    Vrtlarica

  • 12:05

    Tajna povijest britanskog vrta

  • 13:05

    Magazin nogometne Europske lige

  • 13:30

    Auto Market Magazin

  • 13:50

    Luka i prijatelji

  • 14:20

    Umorstva u Midsomeru

  • 16:00

    Regionalni dnevnik

  • 16:30

    Indeks

  • 16:55

    Magazin rukometne Lige prvaka

  • 17:25

    Veszprem - PPD Zagreb

  • 19:05

    Međimurska popevka

  • 20:00 film

    Red

  • 21:55

    Premladi za smrt

  • 22:55

    Motel Bates

  • 23:50

    Ludnica u Clevelandu

  • 00:10

    Uvijek je sunčano u Philadelphiji

  • 00:40

    Noćni glazbeni program

  • 04:20

    Noćni glazbeni program

  • 06:00

    Romane đilja

  • 06:30

    Paleta

  • 06:55

    Paleta

  • 07:20

    Paleta

  • 08:00

    Paleta

  • 08:10

    Paleta

  • 09:00

    Emisija na rumunskom

  • 09:30

    Dobro veče, Vojvodino na slovačkom

  • 11:00

    Paleta

  • 11:50

    Paleta

  • 12:40

    Kuhinjica - mađ.

  • 13:00

    Vesti na mađarskom

  • 13:10

    Globus - spoljnopolitički magazin

  • 13:40

    Iz naše arhive: Eva magazin

  • 14:10

    Iz naše arhive: Rita Kinka

  • 14:40

    Iz naše arhive: Jožef Ač

  • 15:10

    Istražitelji kostiju

  • 16:00

    Halo TV

  • 17:45

    TV Dnevnik na hrvatskom

  • 18:00

    TV Dnevnik na slovačkom

  • 18:15

    TV Dnevnik na rusinskom

  • 18:30

    TV Dnevnik na rumunskom

  • 18:45

    TV Dnevnik na romskom

  • 19:00

    TV Dnevnik na mađarskom

  • 19:30

    Takmičenje primaša - Čoka 2011, II deo

  • 20:00

    Dobro veče, Vojvodino na mađarskom

  • 21:00

    Kulturni magazin na mađarskom (Jelen-let)

  • 21:30

    Živa muzika "Banda 12"

  • 22:00

    Moj gost: Muzičari

  • 22:30

    Državni posao - Radna sedmica

  • 23:10

    Dobar pogled

  • 23:35

    Čari ribolova

  • 00:00

    TV Prodaja

  • 02:00

    Paleta

  • 02:25

    Paleta

  • 02:50

    Paleta

  • 03:30

    Paleta

  • 03:40

    Paleta

  • 04:30

    Paleta

  • 06:00

    Derby - QPR

  • 08:00

    Max Bet vesti

  • 08:30

    PL Match Pack

  • 09:00

    Najava španske lige

  • 09:30

    Najava Premijer lige

  • 10:00

    Crvena zvezda - UNICS

  • 12:00

    SK Studio

  • 13:30

    Liverpool - Everton

  • 15:30

    NBA Live

  • 16:00

    Chelsea - Crystal Palace

  • 18:00

    Na današnji dan

  • 18:30

    Southampton - Bournemouth

  • 20:30

    Pregled Euroleague

  • 21:00

    Pregled finala Evrokupa

  • 21:30

    Benfica - Porto

  • 23:30

    Max Bet vesti

  • 00:00

    Manchester United - WBA

  • 02:00

    WTA Miami: Finale

  • 04:00

    Burnley - Tottenham

  • 06:10

    Sjajni pronalasci

  • 06:40 dokumentarni

    Tajni rat

  • 07:35 dokumentarni

    Tajni rat

  • 08:30 dokumentarni

    Tajni rat

  • 09:25 dokumentarni

    Tajni rat

  • 10:20 dokumentarni

    Tajni rat

  • 11:15 dokumentarni

    Tajni rat

  • 12:10 dokumentarni

    Tajni rat

  • 13:10

    Velika iščekivanja

  • 14:05

    Velika iščekivanja

  • 15:05

    Napoleon: Ruska kampanja

  • 16:00

    Zabranjena istorija

  • 16:50

    Karpov - Kasparov, dva kralja jedne krune

  • 17:50

    Erih Milke - Gospodar straha

  • 18:50

    Rim: Prva svetska super sila

  • 19:55

    Rusko carstvo: Dinastija Romanov sa Lusi Vorsli

  • 21:00

    Kraljica Viktorija i deformisani car

  • 21:50

    Poslednji evropski kraljevi ratnici

  • 22:55

    Građanski rat iz svih uglova

  • 23:50

    Plaćene ubice drevnog doba

  • 00:40

    Tajni odredi starog doba

  • 01:35

    Oružje koje je promenilo svet

  • 02:25 dokumentarni

    Lovci na mitove

  • 03:20

    Mrtvi o Srednjem veku

  • 04:10

    Misterije u muzeju

  • 06:00

    Velike besne ribe

  • 06:40

    Velike besne ribe

  • 07:20

    Velike besne ribe

  • 08:05 dokumentarni

    Pecaroš pustolov

  • 08:50 dokumentarni

    Pecaroš pustolov

  • 09:35 dokumentarni

    Pecaroš pustolov

  • 10:25

    Izrada vrhunskih automobila

  • 11:15

    Izrada vrhunskih automobila

  • 12:05

    Izrada vrhunskih automobila

  • 12:55

    Izrada vrhunskih automobila

  • 13:45

    Izrada vrhunskih automobila

  • 14:40

    Izrada vrhunskih automobila

  • 15:35

    Zelena groznica

  • 15:55

    Zelena groznica

  • 16:20

    Zelena groznica

  • 16:40

    Zelena groznica

  • 17:05

    Zelena groznica

  • 17:25

    Zelena groznica

  • 17:50

    Zelena groznica

  • 18:15

    Zelena groznica

  • 18:35

    Zelena groznica

  • 19:00

    Zelena groznica

  • 19:25

    Zelena groznica

  • 19:50

    Zelena groznica

  • 20:10

    Zelena groznica

  • 20:35

    Zelena groznica

  • 21:00

    Kraljevi rezbarije

  • 21:20

    Kraljevi rezbarije

  • 21:45

    Australijski lovci na zlato

  • 22:30

    Veliki divlji sever

  • 23:15

    72 Opasna mesta za život

  • 06:00

    Mmm, O Da!

  • 06:15

    Mala Škola Sporta

  • 06:25

    Yo Kai

  • 06:50

    Kuu Kuu Haražuku

  • 07:15

    Životinjsko Carstvo

  • 07:25

    Super Špijunke 2

  • 07:50

    Transformersi: Prerušeni Roboti

  • 08:15

    Strašna Strana Istorije

  • 08:45

    Mia I Ja 2

  • 09:10

    Digimon Fuzija

  • 09:35

    Angry Birds

  • 09:40

    Kuu Kuu Haražuku

  • 10:10

    Mala Škola Sporta

  • 10:40

    Životinjsko Carstvo

  • 10:55

    Garfild

  • 11:10

    Yo Kai

  • 11:35

    Mmm, O Da!

  • 11:45

    Super Špijunke 2

  • 12:10

    Tubesday

  • 12:30

    Kuu Kuu Haražuku

  • 13:00

    Strašna Strana Istorije

  • 13:30

    Jugjo Zexal

  • 13:55

    Garfild

  • 14:10

    Mia I Ja 2

  • 14:40

    Digimon Fuzija

  • 15:10

    Mmm, O Da!

  • 15:25

    Mala Škola Sporta

  • 15:50

    Dinofroz - Osveta Zmajeva

  • 16:20

    Yo Kai

  • 16:45

    Životinjsko Carstvo

  • 17:00

    Mia I Ja 2

  • 17:30

    Kuu Kuu Haražuku

  • 17:55

    Strašna Strana Istorije

  • 18:25

    Mala Škola Sporta

  • 18:50

    Mmm, O Da!

  • 19:05

    Dinofroz - Osveta Zmajeva

  • 19:35

    Yo Kai

  • 20:00

    Tubesday

  • 20:25

    Kuu Kuu Haražuku

  • 20:55

    Strašna Strana Istorije

  • 21:25

    Nauka iz dvorišta

  • 21:45

    Transformersi: Prerušeni Roboti

  • 22:10

    Životinjsko Carstvo

  • 22:20

    League of Legends - Fortuna Championship...

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30