TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • Prva
  • HTV1
  • OBN
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Vesti RTS

  • 06:05

    Jutarnji program

  • 08:00

    Jutarnji dnevnik

  • 08:30

    Jutarnji program

  • 09:00

    Vesti RTS

  • 09:05

    Bolji život

  • 09:50

    Nešto lepo

  • 10:00

    Tako stoje stvari

  • 12:00

    Dnevnik RTS

  • 12:15

    Sport plus

  • 12:25

    Vreme, stanje na putevima

  • 12:30

    Kulturni dnevnik

  • 12:45

    Prevoznik

  • 13:30

    Građanin

  • 14:00 dokumentarni

    Kvadratura kruga

  • 14:30

    Svaštara

  • 15:00

    Ovo je Srbija

  • 16:00

    Nepobedivo srce

  • 16:57

    Ukratko o umetnosti

  • 17:00

    Dnevnik RT Vojvodina

  • 17:20

    Šta radite, bre

  • 17:42

    Beogradska hronika

  • 18:25

    Oko magazin

  • 19:00

    Slagalica

  • 19:22

    Vreme, stanje na putevima

  • 19:30

    Dnevnik RTS

  • 20:00

    Loto

  • 20:10

    Nepobedivo srce

  • 21:10

    Upitnik

  • 22:10 film

    Ukradeni životi

  • 23:45

    Dnevnik RTS

  • 06:23

    Slagalica

  • 06:45

    Datum

  • 06:51

    Verski kalendar

  • 07:02

    Kocka, kocka, kockica

  • 07:32

    Čik pogodi

  • 08:00

    Crtani filmovi

  • 08:06

    Crtani filmovi

  • 08:59

    Crtani filmovi

  • 09:52

    Mali dnevnik

  • 10:00

    Žena u senci

  • 10:20

    Nematerijalna kulturna baština

  • 10:45

    Skrivena kamera

  • 11:00 film

    Trag

  • 11:30

    Simfonijski orkestar RTS

  • 12:00

    Putujuća izložba antikviteta

  • 13:00

    Trezor: Premijere i reprize

  • 14:00

    Potera

  • 15:00

    Putevima obrazovanja

  • 15:25

    Žena u senci

  • 15:50

    Mali dnevnik

  • 16:00

    Čovek u praznoj sobi

  • 17:05

    Braća Skladanovski

  • 18:25

    Kustendorf 2017

  • 19:25

    Putevi rimskih imperatora

  • 20:05

    TV Mreža

  • 20:30

    Profil i profit

  • 21:00

    Volander

  • 21:50

    Tri boje zvuka

  • 22:45

    Brodčerč

  • 23:30

    Nišvil

  • 06:00 serija

    Domaćice sa Bosfora

  • 07:00 serija

    Samac u braku

  • 08:00 serija

    Ljubav, vera, nada

  • 09:15 serija

    Brusko

  • 10:00

    150 sekundi

  • 10:15

    Zvezde Granda 2.deo

  • 11:00

    150 sekundi

  • 11:05

    Paramparčad

  • 12:00

    150 sekundi

  • 12:05

    Paramparčad

  • 13:00

    150 Minuta

  • 15:20

    Život priča

  • 16:20

    150 sekundi

  • 16:25

    Praktična žena

  • 17:25

    150 sekundi

  • 17:30 estrada

    Exploziv

  • 18:00 film

    Vesti

  • 18:30

    Exkluziv

  • 19:10

    Paramparčad

  • 21:00

    Strasti Toskane

  • 22:30

    Trka

  • 06:37

    TV kalendar

  • 06:55

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 09:00

    Vijesti

  • 09:05

    Imam problem

  • 09:37

    Čarolija

  • 10:31

    Zemlje - ljudi - pustolovine

  • 11:17

    Glas domovine

  • 11:43

    TV kalendar

  • 12:00

    Dnevnik

  • 12:15 film

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:23

    Život teče dalje

  • 13:15

    Informativka

  • 13:24

    Veliko putovanje po Škotskoj

  • 13:53

    Bonton

  • 14:01

    Kod doktora

  • 14:45

    Društvena mreža

  • 14:55

    Društvena mreža: Potraga za znanjem

  • 15:45

    Društvena mreža

  • 15:57

    Dva : jedan u gostima

  • 16:30

    Informativka

  • 16:42

    TV kalendar

  • 17:00

    Vijesti

  • 17:14

    Vrijeme

  • 17:20

    Hrvatska uživo

  • 18:05

    Bonton

  • 18:09

    Potjera

  • 18:58

    Vrijeme

  • 19:00

    Dnevnik

  • 19:41

    Vrijeme

  • 19:44

    Tema dana

  • 20:00

    Hrvatski velikani

  • 20:57

    Global

  • 21:43

    I to je Hrvatska

  • 22:00

    Otvoreno

  • 22:45

    Vijesti iz kulture

  • 23:00

    Dnevnik

  • 23:15 film

    Sport

  • 23:19

    Vrijeme

  • 23:24

    Zemlje - ljudi - pustolovine

  • 06:20

    Anđeli i prijatelji

  • 06:30

    Farhat

  • 07:00

    Nimbolsi

  • 07:10

    Avanture Hello Kitty i prijatelja

  • 07:20

    Loopdidoo

  • 07:30

    Busterova Božićna želja

  • 07:55

    Poštar Pat

  • 08:15

    Škola sambe

  • 08:20 film

    Ali

  • 09:25

    Top Shop

  • 09:40

    Lonci i poklopci

  • 10:35

    Stol za 4

  • 11:30

    Top Shop

  • 11:45

    OBN Info

  • 11:55

    Top Shop

  • 12:10

    Junska noć

  • 13:10

    Junska noć

  • 14:05

    Zlatni dvori

  • 15:05

    Elif

  • 16:00

    Praktična žena

  • 17:00

    Stol za 4

  • 18:00 film

    Ali

  • 18:50

    OBN Info

  • 19:05

    OBN Sport

  • 19:10

    Balkan express

  • 20:00

    Elif

  • 20:50

    Junska noć

  • 21:40

    Zlatni dvori

  • 22:30

    Dobra žena

  • 23:20

    Dekster

  • RTV 1
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • Studio B
  • Cinemania
  • HTV2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:05

    Agrodnevnik

  • 06:25

    Zelena prognoza

  • 06:30

    Dobro jutro, Vojvodino

  • 08:50 serija

    Državni posao

  • 09:00

    Vesti RTV

  • 09:06

    Konor na tajnom zadatku

  • 09:30

    Bakster

  • 10:00

    Vesti + Stanje na putevima

  • 10:08

    Paleta

  • 11:00

    Mućke: Fatalno viđenje

  • 11:53

    Dinar

  • 12:00

    Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:05

    Vremenska prognoza

  • 12:10

    Parkovi i rekreacija

  • 12:34

    Evro pregled

  • 13:00

    Biznis monitor

  • 13:23

    Potrošački reporter

  • 13:33

    Zeleni sat

  • 14:00

    Vesti RTV

  • 14:05

    Dodati život godinama

  • 15:01

    Agrodnevnik

  • 15:30

    Zdravac

  • 15:55

    Vredi znati

  • 16:20

    Šamlica na šoru

  • 16:45

    Mala istorija Srbije

  • 16:51

    Vremenska prognoza

  • 17:00

    TV Dnevnik

  • 17:20

    Pravi ugao

  • 17:50

    Vojvodinom

  • 18:15

    Vremenska prognoza

  • 18:20

    Novosadske razglednice

  • 18:50 serija

    Državni posao

  • 19:00

    Riznica utisaka

  • 19:30

    Dnevnik RTS

  • 20:00

    Mućke: Fatalno viđenje 2. deo

  • 21:00

    Titova soba tajni

  • 22:00

    Vojvođanski dnevnik

  • 22:37

    Zelena prognoza

  • 22:40

    Dokument

  • 23:09

    Plavi krug

  • 23:35

    Parkovi i rekreacija

  • 23:56

    Ritam noći

  • 06:05

    Zadrži ili prodaj

  • 06:25

    Zadrži ili prodaj

  • 06:45

    Veliki protiv malih: Kulinarsko takmičenje

  • 07:35 serija

    Šapat duhova

  • 08:25

    Tajni poslovi

  • 09:15

    Ludnica u Klivlendu

  • 09:40

    Ludnica u Klivlendu

  • 10:05

    Na slovo, na slovo R

  • 10:35

    Na slovo, na slovo R

  • 11:10

    Južnjačko srce

  • 12:00 serija

    Šapat duhova

  • 12:55

    Tajni poslovi

  • 13:50

    Veliki protiv malih: Kulinarsko takmičenje

  • 14:45

    Zadrži ili prodaj

  • 15:15 serija

    Očajne domaćice

  • 16:10

    Opake služavke

  • 17:05

    Južnjačko srce

  • 17:55

    Na slovo, na slovo R

  • 18:25

    Na slovo, na slovo R

  • 19:00

    Ludnica u Klivlendu

  • 19:25

    Ludnica u Klivlendu

  • 20:00 serija

    Očajne domaćice

  • 21:00

    Slatke male lažljivice

  • 22:00

    Presuda

  • 22:55

    Južnjačko srce

  • 23:55

    Opake služavke

  • 07:00

    Beograde, dobro jutro

  • 09:00

    Vesti Studija B

  • 09:05

    Beograde, dobro jutro plus

  • 11:00

    Vesti Studija B

  • 11:05

    Vodič za roditelje

  • 11:10

    Beograde, dobro jutro plus

  • 12:00

    Vesti Studija B

  • 12:10

    Beograd, zdrav grad

  • 13:00

    Vesti Studija B

  • 13:10

    Duhovnici

  • 14:00

    Vesti Studija B

  • 14:30

    TV Nakit

  • 16:00

    Vesti Studija B

  • 16:10

    Telešop

  • 16:25

    Telešop

  • 16:35

    Prelistavanje

  • 17:00

    Beograde, dobar dan

  • 18:00

    Vesti Studija B

  • 18:05

    Sulejman Veličanstveni

  • 19:00

    Vesti Studija B

  • 20:00

    Sulejman Veličanstveni

  • 21:00

    Beograde, dobro veče

  • 22:00

    Vesti Studija B

  • 22:35

    Vilimon u 5

  • 23:00

    Vesti Studija B

  • 23:05

    Pod sjajem zvezda

  • 06:15

    Mogu li da te ubijem

  • 08:15

    Ted: Izgubljeni pustolov

  • 10:05

    Legenda o kung-fu zeki

  • 11:50

    Stvaranje

  • 13:55

    Slatka Čeriti

  • 16:40

    Zadarski memento

  • 19:05

    Zbogom 20. vek

  • 21:00

    Prava legenda

  • 22:55

    Beovulf i Grendel

  • 06:36

    Dvorac igračaka

  • 07:00

    Juhuhu

  • 07:01

    Pjesmice i brojalice

  • 07:04

    Tuc Muc

  • 07:07

    Juhuhu

  • 07:08

    Pssst... priča!

  • 07:15

    Pjesmice i brojalice

  • 07:17

    Juhuhu

  • 07:19

    Vrtuljići

  • 07:30

    TV vrtić

  • 07:40

    Juhuhu

  • 07:43

    Tajni dnevnik patke Matilde

  • 07:52

    Juhuhu

  • 07:54

    Dinoslavci

  • 08:05

    Juhuhu

  • 08:07

    Tajna misija

  • 08:20

    Juhuhu

  • 08:21

    Ninin kutak

  • 08:29

    Kronike Matta Hattera

  • 08:51

    Čudesno putovanje ježa Aladina

  • 08:59

    Noćne more iz svijeta prirode

  • 09:27

    Školski sat

  • 09:57

    Ciak junior

  • 10:05

    Malo o velikima

  • 10:09

    Ton i ton

  • 10:28

    Sadie J.

  • 10:59

    Skvoš

  • 11:33

    Don Mateo

  • 12:31

    Kulinarski safari Sare Graham

  • 12:59

    Vlastitih ruku djelo

  • 13:28

    Wallis i Edward

  • 15:08

    Mjesto pod suncem - ostati ili otići

  • 16:00

    Regionalni dnevnik

  • 16:40

    Stadion

  • 17:40

    Schladming, Austrija: Slalom (m), 1. vožnja

  • 18:32

    Sve će biti dobro

  • 19:16

    Ljubav u zaleđu

  • 20:05

    Supruge astronauta

  • 20:41

    Schladming, Austrija: Slalom (m), 2. vožnja

  • 21:31

    Pjevajte nešto ljubavno

  • 23:19

    Preljub

  • RTV 2
  • SK1
  • Viasat History
  • Viasat Explorer
  • TV Ultra
  • Eurosport
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Znanje imanje

  • 07:00

    XX vek u 100 slika

  • 07:08

    Škola za gorile

  • 07:30

    TV Sport na mađarskom

  • 08:00

    Bife Preso

  • 09:00

    Izravno, emisija na hrvatskom

  • 09:30

    Svjetionik

  • 10:00

    Makedonsko sonce

  • 10:30

    Centar sveta - putopisi

  • 10:55

    Sve(t) oko nas

  • 11:20

    Sve stranci

  • 11:45

    Ninina mustra

  • 12:10

    Dobar posao

  • 12:35

    Kuhinjica - mađ.

  • 13:00

    Vesti na mađarskom

  • 13:10

    XX vek u 100 slika

  • 13:18

    Škola za gorile

  • 13:40

    Bakster

  • 14:10

    Pomeri se sa mesta

  • 14:40

    Pozdrav

  • 15:00

    Najbolji prijatelj

  • 15:20

    Luča

  • 15:45

    Evro pregled

  • 16:10

    Paleta

  • 17:00

    Emisija za selo na slovačkom

  • 17:30

    Perlice na slovačkom

  • 17:45

    TV Dnevnik na hrvatskom

  • 18:00

    TV Dnevnik na slovačkom

  • 18:15

    TV Dnevnik na rusinskom

  • 18:30

    TV Dnevnik na rumunskom

  • 18:45

    TV Dnevnik na romskom

  • 18:55

    Mali pametnjakovići

  • 19:00

    TV Dnevnik na mađarskom

  • 19:30

    Romane đilja

  • 20:00

    Dobro veče, Vojvodino na romskom

  • 21:30

    Juče rođena

  • 23:08

    Pomeri se sa mesta

  • 23:30

    Sve(t) oko nas

  • 23:55

    Dobar posao

  • 06:00

    WBA - Sunderland

  • 08:00

    Max Bet vesti

  • 08:30

    Osasuna - Sevilla

  • 10:30

    Admiral - Medveščak

  • 12:45

    Pregled Premier League

  • 13:45

    NBA Live

  • 14:00

    Pregled Championshipa

  • 14:30

    Pregled španske lige

  • 15:30

    Pregled portugalske lige

  • 16:15

    NBA Action

  • 17:00

    UNICS - Fenerbahce

  • 19:00

    Zalgiris - CSKA

  • 20:45

    Euroleague studio

  • 21:30

    Baskonia - Crvena zvezda

  • 23:15

    Max Bet vesti

  • 23:45

    Top Tennis!

  • 06:10

    Drugi svetski rat: Cena vlasti

  • 07:00

    Sjajni pronalasci

  • 07:30

    Najveće obmane u istoriji

  • 08:20

    Rusko carstvo: Dinastija Romanov sa Lusi Vorsli

  • 09:20

    Sjajni pronalasci

  • 09:50

    Vrhunski špijuni sveta

  • 10:40

    Zavera

  • 11:30

    Mrtvi o Srednjem veku

  • 12:20

    Rusko carstvo: Dinastija Romanov sa Lusi Vorsli

  • 13:20

    Najveće obmane u istoriji

  • 14:10 dokumentarni

    Lovci na mitove

  • 15:05

    Zavera

  • 15:55

    Drugi svetski rat: Cena vlasti

  • 16:45

    Sjajni pronalasci

  • 17:15

    Sjajni pronalasci

  • 17:40

    Misterije u muzeju

  • 18:25

    Najveće obmane u istoriji

  • 19:15 dokumentarni

    Lovci na mitove

  • 20:10

    Zavera

  • 21:00

    Rim: Carstvo bez granica

  • 22:00

    Rusko carstvo: Dinastija Romanov sa Lusi Vorsli

  • 23:05

    Najkrvavija kraljevska dinastija Britanije

  • 23:55

    Hitlerovi ljudi

  • 06:15

    Velike besne ribe

  • 07:00

    Favoriti

  • 07:45

    Zelena groznica

  • 08:10

    Priče sa otpada

  • 08:40

    Super-kamiondžije

  • 09:25

    Kraljevi drveta

  • 10:10

    Bratske majstorije po kući

  • 10:30

    Bratske majstorije po kući

  • 10:55

    Moj ploveći dom

  • 11:20

    Dronovi

  • 11:45 dokumentarni

    Mašine sa otpada

  • 12:30

    Ratovi robota

  • 13:35

    Kauboji iz ledenih voda

  • 14:25

    Veliki divlji sever

  • 15:10

    72 Opasna mesta za život

  • 16:00

    Super-kamiondžije

  • 16:45

    Priče sa otpada

  • 17:20

    Bratske majstorije

  • 17:45

    Ratovi robota

  • 18:45

    Favoriti

  • 19:30

    Favoriti

  • 20:15

    Kauboji iz ledenih voda

  • 21:00

    Kauboji iz ledenih voda

  • 21:45

    Australijski lovci na zlato

  • 22:30

    Izolovane brvnare

  • 23:15

    Grad polarnih medveda

  • 06:00

    Mmm, O Da!

  • 06:15

    Nauka iz dvorišta

  • 06:25

    Yo-kai Watch

  • 06:50

    Kuu Kuu Haražuku

  • 07:15

    Angry Birds

  • 07:25

    Super Špijunke 2

  • 07:50

    Transformersi: Prerušeni Roboti

  • 08:15

    Strašna Strana Istorije

  • 08:45

    Mia I Ja 2

  • 09:10

    Moćni Rendžeri: Super Mega Sila

  • 09:35

    Angry Birds

  • 09:40

    Kuu Kuu Haražuku

  • 10:10

    Dinofroz - Osveta Zmajeva

  • 10:40

    Garfild

  • 11:10

    Yo-kai Watch

  • 11:35

    Mmm, O Da!

  • 11:45

    Super Špijunke 2

  • 12:10

    Nauka iz dvorišta

  • 12:30

    Kuu Kuu Haražuku

  • 13:00

    Strašna Strana Istorije

  • 13:30

    Jugjo Zexal

  • 13:55

    Garfild

  • 14:10

    Mia I Ja 2

  • 14:40

    Moćni Rendžeri: Super Mega Sila

  • 15:10

    Mmm, O Da!

  • 15:25

    Transformersi: Prerušeni Roboti

  • 15:50

    Dinofroz - Osveta Zmajeva

  • 16:20

    Yo-kai Watch

  • 16:45

    Nauka iz dvorišta

  • 17:00

    Mia I Ja 2

  • 17:30

    Kuu Kuu Haražuku

  • 17:55

    Strašna Strana Istorije

  • 18:25

    Moćni Rendžeri: Super Mega Sila

  • 18:50

    Mmm, O Da!

  • 19:05

    Dinofroz - Osveta Zmajeva

  • 19:35

    Yo-kai Watch

  • 20:00

    Tubesday

  • 20:25

    Kuu Kuu Haražuku

  • 20:55

    Strašna Strana Istorije

  • 21:25

    Nauka iz dvorišta

  • 21:45

    Transformersi: Prerušeni Roboti

  • 22:10

    Angry Birds

  • 22:15

    Jugjo Zexal

  • 22:40

    Dinofroz - Osveta Zmajeva

  • 23:10

    Super Špijunke 2

  • 23:35

    Angry Birds

  • 23:40

    Yo-kai Watch

  • 07:05

    Melburn: Četvrtfinale

  • 09:00

    Tenis - Game, Set and Mats

  • 09:15

    Melburn: Četvrtfinale

  • 12:00

    Tenis - Game, Set and Mats

  • 12:30

    Matsov izbor

  • 13:30

    Melburn: Četvrtfinale

  • 14:30

    Zakopane, Poljska: 140 m skakaonica

  • 15:30

    Melburn: Četvrtfinale

  • 17:30

    Šladming: Slalom, 1. vožnja (m)

  • 18:45

    Melburn: Četvrtfinale

  • 19:50

    Vesti

  • 20:00

    Šladming: Slalom, 1. vožnja (m)

  • 20:30

    Šladming: Slalom, 2. vožnja (m)

  • 21:45

    WATTS

  • 22:00

    Matsov izbor

  • 22:55

    Vesti

  • 23:00

    Melburn: Četvrtfinale

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30