TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • O2
  • Prva
  • HTV1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    No information

  • 06:00 informativni

    Vesti

  • 06:05

    Jutarnji program

  • 08:00

    No information

  • 08:00

    Jutarnji dnevnik

  • 08:30

    Jutarnji program

  • 09:00

    No information

  • 10:00

    No information

  • 11:00

    Montevideo, Bog te video!

  • 12:00

    No information

  • 12:00

    Dnevnik 1

  • 12:20

    Vreme, stanje na putevima

  • 12:25

    Kulturni dnevnik

  • 12:45

    Gastronomad

  • 13:00

    No information

  • 13:00

    Od zlata jabuka

  • 13:30

    Bomba u 10 i 10

  • 15:10 informativni

    Ovo je Srbija

  • 16:00

    No information

  • 16:00 serija

    Selo gori, a baba se češlja

  • 17:00

    No information

  • 17:00

    Dnevnik RT Vojvodina

  • 17:20

    Šta radite, bre

  • 17:42

    Beogradska hronika

  • 18:00

    No information

  • 18:25 informativni

    Oko

  • 19:00

    No information

  • 19:00

    Slagalica

  • 19:22

    Vreme

  • 19:30

    Dnevnik 2

  • 20:00

    No information

  • 20:05

    Montevideo, Bog te video!

  • 21:00

    No information

  • 21:00 show

    Upitnik

  • 22:00

    Srce zločina

  • 23:00

    No information

  • 23:00

    Dnevnik 3

  • 23:20

    Mornarički istražitelji

  • 00:05

    Kulturni dnevnik

  • 00:20

    Hotel Balkan

  • 01:15

    Bomba u 10 i 10

  • 01:42

    Bomba u 10 i 10

  • 02:50

    Kina

  • 03:02

    Kina

  • 03:35

    Kvadratura kruga

  • 03:50

    Od zlata jabuka

  • 04:00 informativni

    Vesti

  • 04:03

    Od zlata jabuka

  • 04:28 informativni

    Oko

  • 04:58 serija

    Selo gori, a baba se češlja

  • 05:49

    Verski kalendar

  • 06:05

    Datum

  • 06:15

    Verski kalendar

  • 06:25

    Lajmet

  • 06:30

    Trezor

  • 07:30

    Mirakulus

  • 07:53 vesti

    Mali dnevnik

  • 08:00

    Matematika za peti razred

  • 08:00

    Srpski jezik za peti razred

  • 08:35

    Srpski jezik za peti razred

  • 09:10

    Biologija za peti razred

  • 09:41

    Radoznalci

  • 10:00

    Životna sredina i zdravlje: Medicinski i farmaceutski otpad

  • 10:30

    Magazin Lige šampiona

  • 11:00

    Znanje imanje

  • 12:00

    Bajke i legende Isidore Žebeljan

  • 12:49

    Verski kalendar

  • 13:00

    Radoznalci

  • 13:30

    Ekologija materijala: Tekstil, 2. deo

  • 13:55 vesti

    Mali dnevnik

  • 14:00

    Internat za plemićke kćeri, serija

  • 14:50

    Mornarički istražitelji, serija

  • 15:26

    Sile u vazduhu, TV film

  • 15:45

    Sile u vazduhu, TV film

  • 16:56

    Trubom kroz Srbiju: Dejan Petrović i prijatelji, 2. deo

  • 17:25

    Pravo na sutra

  • 17:48

    Pravo na sutra: Mladi stvaraoci

  • 17:55

    Putevi Rimskih imperatora

  • 18:09

    Putevi rimskih imperatora

  • 18:30

    TV feljton: Umetničke zbirke Njujorka

  • 18:45

    TV feljton: Umetničke zbirke Njujorka

  • 18:55

    Lajmet

  • 19:00

    Internat za plemićke kćeri, serija

  • 20:01

    Datum

  • 20:05

    Kina, kineski dokumentarni film

  • 21:00

    Ženski raj, serija

  • 21:45

    Tvrđave na Dunavu: Smederevska tvrđava

  • 22:25

    Može li Alchajmerova bolest biti zaustavljena

  • 23:10

    Fauda, serija

  • 23:29

    Fauda, serija

  • 23:55

    Generacija 5: 40 godina sa vama

  • 00:10

    Generacija 5: 40 godina sa vama

  • 00:45

    Lajmet

  • 00:50

    Trezor

  • 01:01

    Lajmet

  • 01:08

    Trezor

  • 01:45

    Kad čuješ zvona, film

  • 02:05

    Kad čuješ zvona, film

  • 03:15

    Može li Alchajmerova bolest biti zaustavljena

  • 03:31

    Može li Alchajmerova bolest biti zaustavljena

  • 04:05

    Generacija 5: 40 godina sa vama

  • 04:23

    Generacija 5: 40 godina sa vama

  • 00:00

    Štoperica (R)

  • 00:00

    B92 Sportski pregled

  • 06:15

    Nemoj da zvocaš (R)

  • 07:00

    TV Čorba (R)

  • 07:30

    Crtani filmovi

  • 11:15

    Štoperica (R)

  • 11:30

    Štoperica (R)

  • 12:00

    Galileo

  • 12:50

    Mućke (R)

  • 13:00

    Top shop

  • 13:15

    Mućke (R)

  • 13:40

    Top shop

  • 14:00

    Lud, zbunjen, normalan (R)

  • 15:00

    TV Čorba (R)

  • 15:30

    Štoperica (R)

  • 16:00

    B92 Vesti

  • 16:40

    B92 Fokus

  • 17:00

    Galileo

  • 17:50 show

    TV Čorba

  • 18:20

    Štoperica

  • 19:00 serija

    Lud zbunjen normalan

  • 20:00

    Kuhinja

  • 21:00

    Eksperiment

  • 21:15

    Eksperiment

  • 23:00

    B92 Vesti

  • 23:20

    B92 Vesti

  • 23:30

    B92 Sportski pregled

  • 23:40

    B92 Fokus (R)

  • 00:10

    B92 Fokus (R)

  • 00:30

    Mućke

  • 00:30

    Štoperica (R)

  • 01:00 film

    Smrtonosno oružje

  • 01:00

    Mućke

  • 01:30

    Nemoj da zvocaš

  • 01:30 film

    Smrtonosno oružje

  • 02:00

    Eksperiment (R)

  • 02:30

    Nemoj da zvocaš

  • 03:00

    Eksperiment (R)

  • 04:00

    Nemoj da zvocaš (R)

  • 04:30

    Vice

  • 04:30

    Nemoj da zvocaš (R)

  • 05:00

    Smrtonosno oružje (R)

  • 05:00

    Vice

  • 05:30

    Smrtonosno oružje (R)

  • 06:11

    TV Kalendar

  • 06:30 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 07:00

    Vijesti

  • 07:11 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 08:00

    Vijesti

  • 08:11 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 09:00

    Vijesti

  • 09:11 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 10:00

    Vijesti

  • 10:18

    Gorski spašavatelji (5), telenovela (12) (6/12)

  • 11:08

    Glas domovine

  • 11:39

    TV Kalendar (R)

  • 12:00

    Dnevnik 1

  • 12:15

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:29

    Diva, telenovela (12) (87/130)

  • 13:19

    Dr. Oz (9), talk-show (12) (22/160)

  • 14:05

    Znanstveni krugovi

  • 14:30

    Zdrav život (R)

  • 15:01

    Konavle ljudi i običaji, dokumentarni film

  • 15:58

    Shakespeare i Hathaway - privatni istražitelji (2), serija (12) (2/10) (R)

  • 16:42

    TV Kalendar (R)

  • 17:00

    Vijesti u 17

  • 17:14

    Vrijeme

  • 17:15

    HAK - promet info

  • 17:19 show

    Kod nas doma

  • 18:08

    Potjera

  • 19:00

    Dnevnik 2

  • 19:49

    Sport

  • 20:00

    Vrijeme

  • 20:10

    U svom filmu: Almira Osmanović

  • 21:05

    Planeti - Ledeni svjetovi, dokumentarna serija (5/5)

  • 22:00

    Otvoreno

  • 22:50

    Dnevnik 3

  • 23:05

    Sport

  • 23:09

    Vrijeme (R)

  • 23:12

    Vijesti iz kulture

  • 23:24

    Hrvatska za 5: Izvrsni mentori hrvatskih inovatora

  • 00:17

    Shakespeare i Hathaway - privatni istražitelji (2), serija (12) (2/10) (R)

  • 01:03 show

    Kod nas doma (R)

  • 01:50

    Dr. Oz (9), talk-show (12) (22/160)

  • 02:32

    Dnevnik 3 (R)

  • 02:47

    Vijesti iz kulture (R)

  • 02:55

    Konji Rusije: Ljeto u Kuzomenju i Sankt Peterburgu, dokumentarna serija (2/5)

  • 03:46

    Karipski cvijet, telenovela (12) (16/120) (R)

  • 04:32

    Skica za portret (R)

  • 04:34

    Dnevnik 2 (R)

  • 05:23

    Diva, telenovela (12) (87/130)

  • OBN
  • RTV 1
  • HBO
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • HBO Comedy
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Astrovizija

  • 07:05

    Chaotic, crtani film

  • 07:40

    Mađioničar, crtani film

  • 08:10

    Top shop

  • 08:25

    Bijela je boja ljubavi, indijska serija, 25 i 26 epizoda

  • 09:40

    Top shop

  • 09:55

    Moja draga je chef, kulinarski show

  • 11:10

    Znanje je imanje, kviz

  • 12:00

    Moje popodne uz OBN, muzička emisija

  • 13:20

    Melek, turska serija, 67 epizoda, r.

  • 14:20

    Zakletva, turska serija, 323 epizoda

  • 15:15

    Ljubav umire posljednja, indijska serija 13 i 14 epizoda

  • 16:25

    Herbarium, kulinarski show

  • 17:00

    Stol za 4, kulinarski show

  • 18:50

    OBN Info

  • 19:10

    Paramparčad, turska serija

  • 20:00

    Zakletva, turska serija, 324 epizoda

  • 21:00

    Melek, turska serija, 68 epizoda

  • 22:00

    Ljubav umire posljednja, indijska serija 13 i 14 epizoda, r.

  • 23:15

    Korona Specijal, specijalna emisija

  • 02:00

    Astro plus

  • 04:00

    OBN Info, r.

  • 04:20

    Korona Specijal, specijalna emisija, r.

  • 05:00

    Taboo, dokumentarni program, r.

  • 00:00

    Dokument

  • 06:05

    Agrodnevnik

  • 06:21

    Nacrtaj mi priču

  • 06:30

    Dobro jutro, Vojvodino

  • 09:47

    Sportski globus

  • 09:52

    Dečiji TV dnevnik

  • 10:02

    Kuda idu divlje svinje

  • 11:00

    Vesti

  • 11:05

    Paleta (slov.), sa srpskim titlom

  • 12:00

    Vesti / Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:05

    Vremenska prognoza

  • 12:07

    Sin

  • 12:48

    Neša travka

  • 13:12 serija

    Državni posao

  • 13:23

    Art-erija

  • 13:34

    Evro pregled

  • 14:00

    Vesti

  • 14:05

    Degrasi: Nova generacija

  • 14:49

    Komšijske priče

  • 14:54

    Dobro u ljudima

  • 15:00

    Agrodnevnik

  • 15:20

    Komšijske priče

  • 15:30

    Daj krug

  • 15:52

    Dopisnica iz Banata

  • 16:00

    Kuhinjica na otvorenom

  • 16:30

    Bez aranžmana

  • 16:55

    Vremenska prognoza

  • 17:00

    Dnevnik

  • 17:20

    Pravi ugao

  • 17:50

    Dobro ili bolje

  • 17:55

    Vremenska prognoza

  • 18:00

    Razglednice

  • 18:52 serija

    Državni posao

  • 19:03

    Dečiji TV dnevnik

  • 19:13

    Stonogica brojalica

  • 19:14

    Gavejn

  • 19:30

    TV dnevnik RTS1

  • 20:06

    Sin

  • 20:46

    Muzičke puzle

  • 21:00

    Neka pesma kaže

  • 21:55

    Zelena prognoza (večernja)

  • 22:00

    Vojvođanski dnevnik

  • 22:30

    Stranačka hronika

  • 22:35

    Art-erija

  • 22:47

    Sportski globus

  • 22:52

    Pakao na točkovima

  • 23:37

    Duša ište pozorište

  • 00:02

    Dokument

  • 00:31

    Daj krug

  • 00:51

    Neka pesma kaže

  • 01:46

    Duša ište pozorište

  • 02:11

    Evro pregled

  • 02:37

    Kuhinjica na otvorenom

  • 02:50

    Tabloid

  • 03:02

    Tabloid

  • 03:08

    Svet oko nas

  • 03:43

    Svet oko nas

  • 03:52

    Državni posao

  • 04:05

    Dobro ili bolje

  • 04:10

    Komšijske priče

  • 04:15

    Pakao na točkovima

  • 04:47

    Pakao na točkovima

  • 04:55

    Degrasi: Nova generacija

  • 04:56

    Degrasi

  • 05:28

    Neša travka

  • 05:53

    Art-erija

  • 06:00

    Zaleđeno kraljevstvo 2

  • 07:40

    Tolkin

  • 09:00

    Ne igraj se sa vatrom

  • 10:35

    Grdana - Gospodarica zla

  • 12:35

    Svadbeni marš 5: Moj bivši dečko

  • 14:00

    Tolkin

  • 15:50

    Pregled protekle nedelje sa Džonom Oliverom

  • 16:25

    Kako se rešiti šefa 2

  • 18:10

    Otadžbina,

  • 19:05

    Patrola prokletih

  • 20:00

    Treći dan,

  • 21:00

    To smo što smo,

  • 22:00

    Dedvud: Film

  • 23:50

    Noćni let

  • 01:15

    Muški žigolo

  • 02:45

    Doza sreće

  • 04:30

    Pogrešna mama

  • 06:00

    Roko Skijavone

  • 07:55

    Grad zločina, SAD

  • 08:30

    Mornarički istražitelji: Nju Orleans

  • 09:20 serija

    Elementarno

  • 10:15 serija

    Bez traga

  • 11:10 serija

    Bul

  • 12:05

    Zagonetni slučajevi doktora Blejka

  • 13:05

    Završni udarac

  • 14:05

    Roko Skijavone

  • 16:10 serija

    Smrt u raju

  • 17:15 serija

    Elementarno

  • 18:15 serija

    Bez traga

  • 19:10 serija

    Zločinački umovi

  • 20:10

    Mornarički istražitelji: Nju Orleans

  • 21:05 serija

    Bul

  • 22:00

    Baltazar

  • 23:00

    Završni udarac

  • 23:55 serija

    Zločinački umovi

  • 00:55 serija

    Bul

  • 01:50 serija

    Bez traga

  • 02:40 serija

    Elementarno

  • 03:30

    Mornarički istražitelji: Nju Orleans

  • 04:20

    Roko Skijavone

  • 06:00

    Fantastične zveri i gde ih naći

  • 08:50

    Ubistveni niz: Sajber rat protiv američkih izbora

  • 10:20

    Lucy in the Sky

  • 12:25

    Pronađi me u Parizu

  • 12:50

    Pronađi me u Parizu

  • 13:15

    Bolje stvari

  • 13:40

    Ledeno doba 4: Pomeranje kontinenata

  • 15:05

    Fantastične zveri i gde ih naći

  • 17:15

    Štrumpfovi 2

  • 19:00

    Star Wars: Uspon Skajvokera

  • 21:20

    Rami,

  • 21:45

    Šta radimo u senci

  • 22:10

    Šta radimo u senci

  • 22:40

    Stravični stanodavac

  • 00:10

    Kraljice zločina

  • 01:50

    Vodeni život sa Stivom Zisuom

  • 03:45

    Holivud na snimanju

  • 04:15

    Ritam ludila

  • TV1000
  • Studio B
  • Cinemania
  • HTV2
  • RTV 2
  • Arena 1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:30

    Pravne mere

  • 09:55

    Mala prodavnica strave

  • 11:50

    Stelin poslednji vikend

  • 13:55

    Odbegli porotnik

  • 16:30

    Život nema pravila

  • 19:05

    Empajer rekords

  • 21:00

    Preboleti Pikasa

  • 23:35

    Deveti život Luja Draksa

  • 01:40

    Zaglavilo se

  • 04:20

    Trostruko X 2

  • 00:00

    Noćni progam

  • 06:00

    Beograde, dobro jutro

  • 10:00

    Vesti

  • 10:05

    Beograde, dobro jutro

  • 11:00

    Vesti

  • 11:15

    Telešop

  • 11:25

    Vitafon

  • 11:40

    Vodič za roditelje

  • 11:50

    Dokumentarni program

  • 12:00

    Vesti

  • 12:30

    Stil

  • 13:00

    Tako to žene rade

  • 13:30

    Willimon

  • 14:00

    Vesti u 2

  • 14:20

    Nakit TV Shop

  • 18:00

    Beograde, dobar dan

  • 19:00

    Vesti

  • 19:10

    Serija

  • 20:00

    TV aukcija

  • 21:00

    Vesti u 9

  • 22:00

    Serija

  • 23:00

    Vesti

  • 23:10

    Informativni program

  • 06:55

    NAŠA MALA SESTRA

  • 09:30

    NAŠA MALA SESTRA

  • 12:00

    INSPEKTOR DŽORDŽ DŽENTLI

  • 14:00

    INSPEKTOR DŽORDŽ DŽENTLI

  • 16:00

    LEJDI MAGBET

  • 17:55

    TONI ERDMAN

  • 21:00

    JOS JEDAN SREĆAN DAN

  • 23:25

    ŽIVOTINJSKO CARSTVO

  • 01:45

    TELMA

  • 03:40

    NIOTKUDA

  • 05:25

    LICE

  • 06:43

    Ro-Ro-Rođendan (R)

  • 06:46

    Susjedstvo tigrića Daniela, crtana serija (15/80) (R)

  • 06:57

    Susjedstvo tigrića Daniela, crtana serija (16/80) (R)

  • 07:09

    Juhuhu (R)

  • 07:11

    Pjesmice i brojalice: Puž muž (R)

  • 07:15

    Vrtuljići, crtana serija (34/50) (R)

  • 07:26

    Juhuhu (R)

  • 07:28

    Malo kraljevstvo Bena i Holly, crtana serija (38/52) (R)

  • 07:40

    Superteta: Zmajevi (R)

  • 07:46

    Hu Hu: Hu Hu se boji Mrakonje

  • 07:54

    Hu Hu pjesma: I u mraku sve je isto

  • 07:55

    Juhuhu (R)

  • 07:57

    Mišo i Robin: Crtanje (R)

  • 08:01

    Ro-Ro-Rođendan (R)

  • 08:04

    Profesor Baltazar (4) (13/20) (R)

  • 08:09

    Njama, njam: Dunja (R)

  • 08:14

    Juhuhu (R)

  • 08:16

    Susjedstvo tigrića Daniela, crtana serija (13/80) (R)

  • 08:28

    Susjedstvo tigrića Daniela, crtana serija (14/80) (R)

  • 08:40

    Juhuhu (R)

  • 08:42

    Ro-Ro-Rođendan (R)

  • 08:44

    Pepa praščić, crtana serija (12/52) (R)

  • 08:49

    Hej Dagi, crtana serija (12/51) (R)

  • 08:56

    Ne-Ne, crtana serija (44/52) (R)

  • 09:03

    Medo Grizli i male napasti, crtana serija (16/78) (R)

  • 09:11

    Nella viteška princeza, crtana serija (4/40) (R)

  • 09:34

    Hu Hu: Hu Hu upoznaje gospođicu Driblić (R)

  • 09:41

    Hu Hu pjesma: Koš, koš, koš (R)

  • 09:43

    Alvin i vjeverice (2), crtana serija (18/52)

  • 09:54

    Ro-Ro-Rođendan (R)

  • 09:57

    Juhuhu (R)

  • 10:01

    Učitelj Kees, crtana serija (17/24) (R)

  • 10:28

    Detektivi za životinje, dokumentarna serija za djecu (7/13) (R)

  • 10:53

    Cesarica - HIT rujna

  • 11:00

    (Re)kreativac: Nordijsko hodanje (R)

  • 11:32

    Veterinar Engel (2), serija (12) (6/13) (R)

  • 12:17

    Cesarica - HIT rujna

  • 12:27

    Veliki majstori slikarstva (1): Paul Cazanne, dokumentarna serija (5/5) (R)

  • 13:27

    Četiri sestre i jedna tajna, američki film (12) (2016.) (R)

  • 14:56

    Tajne divljeg cvijeća: Livadno i poljsko cvijeće, dokumentarna serija (2/6)

  • 15:48

    Cesarica - HIT rujna

  • 16:00

    Regionalni dnevnik

  • 16:44

    Konji Rusije: Ljeto u Kuzomenju i Sankt Peterburgu, dokumentarna serija (2/5)

  • 17:39

    Bitange i princeze (5), humoristična serija (12) (21/24)

  • 18:13

    Cesarica - HIT rujna

  • 18:16

    Šlep šou: Opća opasnost (13/24)

  • 18:16

    Šlep šou: Opća opasnost (13/24) (R)

  • 19:04

    Hu Hu: Hu Hu upoznaje gospođicu Driblić (R)

  • 19:11

    Hu Hu pjesma: Koš, koš, koš (R)

  • 19:12

    Alvin i vjeverice (2), crtana serija (18/52)

  • 19:24

    Cesarica - HIT rujna

  • 19:30

    POPROCK.HR

  • 20:05

    Čarobna Australija: Kopno, dokumentarna serija (1/3)

  • 21:02

    Onaj osjećaj kad, američki film (12) (2014.)

  • 21:02

    Onaj osjećaj kad..., američki film (12) (2014.)

  • 22:42

    Domovina (7), serija (12) (3/12)

  • 23:35

    Zakon i red: Odjel za žrtve (19), serija (12) (4/24) (R)

  • 00:17

    Četiri sestre i jedna tajna, američki film (12) (2016.)

  • 00:20

    Četiri sestre i jedna tajna, američki film (12) (2016.) (R)

  • 01:45

    Noćni glazbeni program - Spotovi

  • 04:42

    Noćni glazbeni program: Putokazi 30. godina - Porculan (2014.) (R)

  • 04:45

    Noćni glazbeni program - Glazbene emisije (R)

  • 05:25

    Što je klasik?

  • 06:09

    Agromozaik

  • 07:03

    Rajzolj nekem egy mesét

  • 07:10

    Konyhácska

  • 07:30

    TV sport

  • 08:00

    Napjaink

  • 08:29

    Glóbusz

  • 08:59

    Izravno

  • 09:24

    Svjetionik

  • 09:53

    Komšijske priče

  • 09:58

    Snivanja i preplitanja

  • 10:02

    Македонско сонце

  • 10:31

    Dotyky

  • 12:00

    Degrasi: Nova generacija: <lat>

  • 12:21

    Rajzolj nekem egy mesét

  • 12:29

    Barázda

  • 13:00

    Hírek

  • 13:10

    Konyhácska

  • 13:27

    Mi vagyunk a hármas ikrek

  • 13:28

    Beszéltek miaul?

  • 13:34

    Deutsche Minuten

  • 14:01

    Hajde sa mnom u obdanište

  • 14:02

    Kapelito

  • 14:16

    Spektar

  • 14:46

    Evro pregled

  • 15:12

    Svet oko nas

  • 15:39

    Drag mi-e cântecul și jocul

  • 16:06

    Paleta (slov.), sa srpskim titlom

  • 16:57

    Agrosféra

  • 17:04

    Vysielanie pre dedinu

  • 17:29

    Čaroslovnik

  • 17:35

    Jazyková poradňa Dobroducháreň

  • 17:45

    TV Dnevnik

  • 18:00

    Denník

  • 18:15

    Дньовнїк

  • 18:30

    Telejurnal

  • 18:45

    Nevimata

  • 19:00

    Híradó

  • 19:29

    TV sport

  • 20:00

    Jó estét, Vajdaság

  • 21:00

    Them Rromano

  • 22:00

    ТВ маґазин

  • 23:00

    Led i nebo: <lat>

  • 23:01

    Svet oko nas

  • 00:25

    TV prodaja

  • 00:49

    TV prodaja

  • 02:25

    Jó estét, Vajdaság

  • 02:49

    Jó estét, Vajdaság

  • 02:50

    Visszapillantó

  • 03:27

    Visszapillantó

  • 03:46

    Lačhi rjat Vojvodino

  • 05:19

    Svato

  • 05:50

    Rromane đilja

  • 07:00

    Epizoda 03

  • 07:30

    LA Lakers - Miami

  • 09:15

    PSG - Bayern

  • 11:00

    Napoli - Atalanta

  • 12:45

    FMP - Partizan

  • 14:30

    Pregled kola

  • 15:30

    Partizan - Crvena zvezda

  • 17:30

    Magazin

  • 18:00

    Studio

  • 18:55

    Dynamo Kyiv - Juventus

  • 21:00

    PSG - Manchester UTD

  • 23:00

    Studio

  • 23:15

    Pregled

  • 00:45

    Istorija UCL finala

  • 01:00

    Pregled

  • 02:00

    Finale

  • 02:00

    Tampa Bay - LA Dodgers

  • 05:00

    Manchester City - Arsenal

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30