TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • Viasat History
  • Viasat Explorer
  • National Geographic
  • TLC
  • Viasat Nature
  • Animal Planet
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 08:15

    Rešavanje misterija

  • 09:10

    London: dve hiljade godina istorije

  • 10:05

    Drevne neverovatne konstrukcije

  • 11:10

    Razotkrivanje blaga

  • 12:10

    Otkrivanje istorije

  • 13:15

    Priče o ubistvima

  • 14:10

    Epidemija: Velika kuga

  • 15:10

    Tajne muzeja

  • 16:05

    Napuštena mesta

  • 17:05

    Rešavanje misterija

  • 17:55

    Hanibal: novi dokazi

  • 18:55

    Drevne neverovatne konstrukcije

  • 20:05

    Razotkrivanje blaga

  • 21:00

    Baja - Rimska Atlantida

  • 22:05

    Judeja i Rim - fatalni konflikt

  • 23:10

    Judeja i Rim - fatalni konflikt

  • 00:15 dokumentarni

    Mape ubistava

  • 01:10

    Hanibal: novi dokazi

  • 02:05

    Razotkrivanje blaga

  • 02:55

    Baja - Rimska Atlantida

  • 03:50

    Judeja i Rim - fatalni konflikt

  • 04:40

    Judeja i Rim - fatalni konflikt

  • 05:35 dokumentarni

    Sjajni pronalasci

  • 08:00

    Rušenje građevina u Australiji

  • 09:05

    Arktička ledena pruga

  • 10:00

    Građenje divova

  • 10:55

    Rečna čudovišta

  • 12:00

    Džinovski šaran

  • 12:55

    Ljudi iz kamenoloma

  • 13:55

    Australijski lovci na zlato

  • 14:55

    Australijski lovci na zlato

  • 15:50

    Sređivanje starih automobila

  • 16:45

    Najveće graditeljske greške

  • 17:45

    Građenje divova

  • 18:40

    Sređivanje starih automobila

  • 19:35

    Sređivanje starih automobila

  • 20:35

    Kamiondžije iz udaljenih teritorija

  • 21:30

    Sin Siti automobili

  • 22:30

    Australijski lovci na zlato

  • 23:30

    Australijski lovci na zlato

  • 00:25

    Sređivanje starih automobila

  • 01:15

    Pomoć na putu

  • 02:05

    Kamiondžije iz udaljenih teritorija

  • 02:50

    Kamiondžije iz udaljenih teritorija

  • 03:35

    Kamiondžije iz udaljenih teritorija

  • 04:20

    Kamiondžije iz udaljenih teritorija

  • 05:10

    Kamiondžije iz udaljenih teritorija

  • 08:00

    Pravljenje superauta

  • 08:55

    Hitlerov katastrofalni pustinjski rat

  • 09:50

    Kralj koji je prevario Hitlera

  • 10:45

    Sekunde do katastrofe

  • 11:05

    Isušivanje okeana: Tajni zadaci

  • 12:00

    Aerodromsko obezbeđenje: Ri

  • 13:00 dokumentarni

    Avionske nesreće

  • 14:00 dokumentarni

    Ćorkirani u inostranstvu

  • 15:05

    Fabrika hrane

  • 15:30

    Fabrika hrane

  • 16:00

    Uspon mašina

  • 17:00

    Primitivni opstanak

  • 18:00

    Gordon Remzi: Skriveni ukusi sveta

  • 19:05

    Fabrika hrane

  • 19:30

    Fabrika hrane

  • 20:00

    Projektovanje katastrofa

  • 21:00

    Auto SOS

  • 22:00

    Kolosalne mašine

  • 23:00

    Nicanje džinovskih građevina

  • 23:55

    Nova otkrića: Borba protiv virusa

  • 00:50

    Jedanaesti septembar: Kontrola neba

  • 01:45

    Auto SOS

  • 02:35

    Auto SOS

  • 03:25

    Ulični genije

  • 03:50

    Nauka o gluposti

  • 04:10

    Auto SOS

  • 04:55

    Ulični genije

  • 05:15

    Nauka o gluposti

  • 05:35

    Dešifrovanje opasnosti

  • 00:00

    Voli i mene i moje mane

  • 09:00

    Sestre od 500 kilograma

  • 10:00

    Zavisni od braka

  • 11:00

    Mali bračni par

  • 12:00

    Venčanica iz snova: Lankašir

  • 13:00

    Doktor za bubuljice

  • 14:00

    Doktor za bubuljice

  • 15:00

    Doktor za bubuljice

  • 16:00

    Okruženi ćerkama

  • 17:00

    Okruženi ćerkama

  • 18:00

    Venčanica iz snova: Lankašir

  • 19:00

    Neverstvo

  • 19:30

    Neverstvo

  • 20:00

    Stopala me ubijaju

  • 21:00

    Klinika za kožne probleme

  • 22:00

    Klinika za lečenje ćelavosti

  • 23:00

    Salon "Poslednja prilika"

  • 01:00

    Voli i mene i moje mane

  • 02:00

    Ljudsko telo: Neobične priče

  • 02:50

    Ljudsko telo: Neobične priče

  • 03:40

    Ljudsko telo: Neobične priče

  • 04:30

    Salon za neveste sa oblinama

  • 05:30

    Neverstvo

  • 08:20

    Kada su kitovi hodali

  • 09:10

    Kada su kitovi hodali

  • 10:10

    Misterija giganata ledenog doba

  • 11:00

    Ekstremi na polovima

  • 12:00

    Ekstremi na polovima

  • 12:55

    Rečna čudovišta

  • 13:50

    Rečna čudovišta

  • 14:40

    Jorkširski veterinar

  • 15:25

    Misterija giganata ledenog doba

  • 16:20

    Ekstremi na polovima

  • 17:20

    Ekstremi na polovima

  • 18:15

    Rečna čudovišta

  • 19:10

    Rečna čudovišta

  • 20:00

    Svet prirode - snežni leopardi

  • 20:50

    Divlja Kina sa Rejem Mirsom

  • 21:25

    Divlja Kina sa Rejem Mirsom

  • 21:55

    Velika pukotina - Afričko divlje srce

  • 22:45

    Mutantsko vreme

  • 23:30

    Priče o olujama

  • 00:15

    Životinjski susreti

  • 01:05

    Rad u opasnim uslovima

  • 01:55

    Upoznajte zoološki vrt Taronga

  • 02:40

    Jorkširski veterinar

  • 03:25

    Australijski mega zoološki vrt

  • 04:15

    Upoznajte zoološki vrt Taronga

  • 05:05

    Rečna čudovišta

  • 05:55

    Rečna čudovišta

  • 00:00

    Projekt grizli: Puštanje

  • 08:30

    Psi: Neispričana priča: Na slobodi

  • 09:25

    Neimenovani projekt obitelji Irwin: Epizoda 7

  • 10:20

    Kako Zemlja radi: Hoće li Europa gorjeti u paklu?

  • 11:15

    Imanje za spašavanje: Epizoda 5

  • 12:10

    Životinjski domovi: Podzemni raj

  • 13:05

    Neimenovani projekt obitelji Irwin: Epizoda 5

  • 14:00

    Preko trnja do zvijezda: Dan magaraca!

  • 15:00

    Pitbuli i kažnjenici: Tijine priče: Sestre skloništa

  • 16:00

    Pitbuli i kažnjenici: Psi koji su nam ukrali srce

  • 17:00

    Imanje za spašavanje: Raj za svinje i pakao za domaćinstvo

  • 18:00

    Životinjski domovi: Najbolje konstrukcije

  • 19:00

    Neimenovani projekt obitelji Irwin: Epizoda 8

  • 20:00

    Bili smo plijen: Epizoda 5

  • 21:00

    Bili smo plijen: Epizoda 6

  • 22:00

    Ljudi iz aljaške divljine: Epizoda 29

  • 23:00

    Projekt grizli: Medvjedi tinejdžeri

  • 00:45

    Zoltan Čovjek-vuk: Epizoda 5

  • 01:30

    Kako Zemlja radi: Hoće li Europa gorjeti u paklu?

  • 02:15

    Projekt grizli: Medvjedi tinejdžeri

  • 03:00

    Policija za životinje - Philadelphia: Bonnie i Clyde

  • 03:45

    Imanje za spašavanje: Epizoda 3

  • 04:30

    Policija za životinje - Philadelphia: Spašen u zadnji čas

  • 05:15

    Psi: Neispričana priča: Na slobodi

  • Discovery Europe
  • Discovery Science
  • History Channel
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Ekspedicija u nepoznato: Barbarski plijen iz Italije

  • 08:00

    Kako se proizvode..: Napinjači za cipele, glinene mete

  • 08:30

    Kako se proizvode..: Kalupi za tjesteninu, borovnice, kompostni zahodi i odvodnici prenapona.

  • 09:00

    Spremljeno i zakopano: Što se krije u zamrzivaču?

  • 09:30

    Billy kupuje Brooklyn: Britanska bazuka

  • 10:00

    Zlatna groznica: Brzaci

  • 11:00

    Lovac na starine

  • 12:00

    Trgovci automobilima: AM General Humvee iz 1992.

  • 13:00

    Kraljevi divljine

  • 14:00

    Kraljevi divljine

  • 15:00

    Kraljevi divljine

  • 16:00

    Bitka za prtljagu

  • 16:30

    Spremljeno i zakopano: Hampshire

  • 17:00

    Billy kupuje Brooklyn: Britanska bazuka

  • 17:30

    Kraljevi ruševina: Povratak u srednju školu u Trentonu

  • 18:00

    Kako se proizvode..: Hidraulični alati za spašavanje

  • 18:30

    Kako se proizvode..: Napinjači za cipele, glinene mete

  • 19:00

    Trgovci automobilima: Auto iz snova

  • 20:00

    Smrtonosni ulov

  • 21:00

    Smrtonosni ulov: Dungeon Cove

  • 22:00

    Imanje za spašavanje: Fijasko u Arizoni

  • 23:00

    Lovac na starine

  • 01:00

    Smrtonosni ulov

  • 02:00

    Smrtonosni ulov: Dungeon Cove

  • 03:00

    Lovac na starine

  • 04:00

    Trgovci automobilima: AM General Humvee iz 1992.

  • 05:00

    Trgovci automobilima: Datsun 510 iz 1972.

  • 08:00

    Morgan Freeman's Through The Wormhole: Do We Have Free Will?

  • 08:48

    Morgan Freeman's Through The Wormhole: Is There a God Particle?

  • 09:36

    Morgan Freeman's Through The Wormhole: Did God Create Evolution?

  • 10:24

    Extreme Engineering: NASA

  • 11:12

    Extreme Engineering: Singapore Skypark

  • 12:00

    How It's Made: Dream Cars: Falcon F7

  • 12:24

    How It's Made: Dream Cars: Lotus Evora

  • 12:50

    How It's Made: Nuno Felt, Drum Crushers

  • 13:14

    How It's Made: Wood Watches, Steel Bicycles

  • 13:38

    How It's Made: Fireplace Bellows, Calissons

  • 14:02

    How It's Made: Artist Brushes, DEF Tank Heaters

  • 14:26

    Blowing Up History: Lost Temples Of The Jungle

  • 15:14

    Blowing Up History: Hunt For King Arthur's Castle

  • 16:02

    Homemade Astronauts: Maybe This Is The Day

  • 16:50

    Man v the Universe: Mining The Moon

  • 17:40

    Man v the Universe: How To Kill An Asteroid

  • 18:30

    How Do They Do It?: Leather Footballs, Mussels

  • 18:55

    How Do They Do It?: Scania Trucks, Miracle Forensics

  • 19:20

    How Do They Do It?: Guitars, Rope Access

  • 19:45

    How Do They Do It?: Liferafts, Mind Control

  • 20:10

    How Do They Do It?: Stuntmen, Seabreacher

  • 20:35

    How Do They Do It?: Tennis Balls, Surround Sound

  • 21:00

    What Could Possibly Go Wrong?: Backyard Volcano Blowup

  • 21:50

    What Could Possibly Go Wrong?: Deadly Donuts Of Fire

  • 22:40

    Expedition X: The Beast Of Bray Road

  • 23:30

    Expedition X: Aliens Of The Deep

  • 00:20

    Morgan Freeman's Through The Wormhole: Is a Zombie Apocalypse Possible?

  • 01:10

    Homemade Astronauts: I Want To Go To Space

  • 02:00

    Homemade Astronauts: Remember The Hindenburg

  • 02:48

    Blowing Up History: Wrath Of Attila The Hun

  • 03:36

    Blowing Up History: Lost World Of Easter Island

  • 04:24

    How It's Made: Dream Cars: Aston Martin Vanquish

  • 04:48

    How It's Made: Dream Cars: Zenvo ST 1

  • 05:12

    How It's Made: Dream Cars: McLaren 650S

  • 05:36

    How It's Made: Dream Cars: Falcon F7

  • 08:45

    Ljudi sa planine

  • 09:45

    Ratovi skladišta

  • 10:10

    Ratovi skladišta

  • 10:40

    Ratovi skladišta

  • 11:05

    Grof za automobile

  • 12:00

    Ratovi skladišta

  • 12:30

    Lovci na aukcije

  • 13:00

    Lovci na aukcije

  • 13:30

    Borbe za skladišta: Njujork

  • 14:00 dokumentarni

    Zvezde zalagaonica

  • 14:55 dokumentarni

    Zvezde zalagaonica

  • 15:20

    Lovci na aukcije

  • 15:50

    Lovci na aukcije

  • 16:15 dokumentarni

    Zvezde zalagaonica

  • 17:15

    Prokletstvo ostrva Ouk

  • 18:10 dokumentarni

    Američki sakupljači

  • 19:05 dokumentarni

    Iskovano u vatri

  • 20:05

    Najveće misterije istorije

  • 21:00

    Iza ostrva Ouk

  • 22:00

    Kletva Vanzemaljskog ranča

  • 23:00

    Drevni vanzemaljci

  • 23:55 dokumentarni

    Iskovano u vatri

  • 00:50

    Ratovi skladišta

  • 01:15

    Ratovi skladišta

  • 01:45

    Ratovi skladišta

  • 02:10

    Ratovi skladišta

  • 02:35

    Lovci na aukcije

  • 03:00

    Lovci na aukcije

  • 03:20

    Borbe za skladišta: Njujork

  • 03:45

    Kletva Vanzemaljskog ranča

  • 04:30

    Drevni vanzemaljci

  • 05:15 dokumentarni

    Zvezde zalagaonica

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30