TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • Viasat History
  • Viasat Explorer
  • Travel
  • National Geographic
  • TLC
  • Viasat Nature
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:05

    Građenje divova

  • 06:55

    Ribolovac avanturista

  • 07:40

    Rečna čudovišta

  • 08:30

    Pomoć na putu

  • 09:20

    Pomoć na putu

  • 10:05

    Najveće graditeljske greške

  • 10:55

    Predstavljanje automobila

  • 11:40

    Izolovane brvnare

  • 12:25

    Izolovane brvnare

  • 13:10

    Australijski lovci na jastoge

  • 13:55

    Australijski lovci na jastoge

  • 14:45

    Australijski lovci na zlato

  • 15:30

    Australijski lovci na zlato

  • 16:15

    Najveće graditeljske greške

  • 17:05

    Predstavljanje automobila

  • 17:50

    Rečna čudovišta

  • 18:40

    Građenje divova

  • 19:25

    Australijski lovci na jastoge

  • 20:15

    Australijski lovci na zlato

  • 21:00

    Najveće graditeljske greške

  • 21:50

    Građenje divova

  • 22:35

    Građenje divova

  • 23:25

    Kraljevi rezbarije

  • 23:50

    Kraljevi rezbarije

  • 00:10

    Kraljevi rezbarije

  • 00:35

    Kraljevi rezbarije

  • 01:00

    Izolovane brvnare

  • 01:45

    Izolovane brvnare

  • 02:30

    Australijski lovci na zlato

  • 03:15

    Australijski lovci na zlato

  • 04:00

    Pomoć na putu

  • 04:45

    Pomoć na putu

  • 05:35

    Kraljevi rezbarije

  • 06:00

    U potrazi za Bigfootom

  • 06:50

    Bizarna hrana s Andrewom Zimmernom

  • 07:40 serija

    Bizarna hrana: Amerika

  • 08:35

    Tajne i zavjere

  • 09:25

    NASA-ini neobjašnjeni dosjei

  • 10:20 serija

    Tajne muzeja

  • 11:10

    Ekspedicija u nepoznato

  • 12:05

    Zakon divljine

  • 13:00

    Bizarna hrana s Andrewom Zimmernom

  • 13:55 serija

    Bizarna hrana: Amerika

  • 14:45

    Kopači zlata sa Aljaske

  • 15:40

    Ripleyjevo 'Vjerovali ili ne'

  • 16:35

    Ekspedicija u nepoznato

  • 17:30

    Tajne i zavjere

  • 18:25

    NASA-ini neobjašnjeni dosjei

  • 19:20 serija

    Tajne muzeja

  • 20:15

    Na rubu Aljaske

  • 21:10

    Ekspedicija u nepoznato

  • 22:05

    Paranormalni pritvor

  • 23:00

    Tajne i zavjere

  • 23:55

    Tajanstveni nestanci

  • 00:50

    Legendarna odredišta

  • 01:35

    Čudovišta s Aljaske

  • 02:20

    Paranormalni pritvor

  • 03:05

    U potrazi za čudovištima

  • 03:50

    U potrazi za Bigfootom

  • 04:35

    Legendarna odredišta

  • 05:20 serija

    Tajne muzeja

  • 00:00 dokumentarni

    Avionske nesreće

  • 06:00

    Ulični genije

  • 06:20

    Nauka o gluposti

  • 06:45

    Nauka o gluposti

  • 07:10

    Poigravanje s mozgom 4

  • 07:35

    Poigravanje s mozgom 4

  • 08:00

    Megafabrike - Super automobili

  • 08:45

    Ekspedicija na Everest

  • 09:35

    Građevinska zona

  • 10:00

    Opaka tuna

  • 10:50

    Kosmos: Mogući svetovi

  • 11:45

    Remiks starih decenija

  • 12:05 dokumentarni

    Ćorkirani u inostranstvu

  • 13:00 dokumentarni

    Avionske nesreće

  • 13:55

    Dubajski aerodrom

  • 14:50

    Inženjerske veze

  • 15:45

    Megafabrike - Super automobili

  • 16:40

    Poigravanje s mozgom

  • 17:05

    Poigravanje s mozgom 4

  • 17:30

    Poigravanje s mozgom 4

  • 18:05

    Nauka o gluposti

  • 18:30

    Nauka o gluposti

  • 19:00

    Kosmos: Mogući svetovi

  • 20:00 dokumentarni

    Avionske nesreće

  • 21:00

    Opaka tuna

  • 22:00

    Istrage vazduhoplovnih nesreća: Specijalan izveštaj

  • 23:00 dokumentarni

    Ćorkirani u inostranstvu

  • 00:55

    Dubajski aerodrom

  • 01:40 dokumentarni

    Ćorkirani u inostranstvu

  • 02:25

    Spasavanje sa ledenog puta

  • 03:10

    Građevinska zona

  • 03:35 dokumentarni

    Megagradovi

  • 04:00

    Spasavanje sa ledenog puta

  • 04:40

    Građevinska zona

  • 05:05 dokumentarni

    Megagradovi

  • 05:35

    Nisam znao da...

  • 00:00

    Čudovišta u mom telu

  • 06:00

    Venčanica iz snova

  • 06:30

    Venčanica iz snova

  • 07:00

    Stručnjak za torte

  • 07:30

    Stručnjak za torte

  • 08:00

    Devojčice i dijademe, Sedma sezona (Obračun timova)

  • 08:00

    Medijum sa Long Ajlanda

  • 09:00

    Devojčice i dijademe, Sedma sezona (Obračun timova)

  • 10:00

    Sedmoro malih Džonstona

  • 11:00

    Sedmoro malih Džonstona

  • 12:00 show

    Kralj poslastičara kao kuvar

  • 12:30

    Stručnjak za torte

  • 13:00

    Veridba od 90 dana: Život u braku

  • 15:00

    Venčanica iz snova

  • 15:30

    Venčanica iz snova

  • 16:00

    Devojčice i dijademe, Sedma sezona (Obračun timova)

  • 17:00

    Devojčice i dijademe, Sedma sezona (Obračun timova)

  • 18:00

    Živeti sa 300 kg: Gde su danas?

  • 20:00

    Mali ljudi, veliki svet

  • 21:00

    Okruženi ćerkama

  • 22:00

    Dobro došli kod porodice Plat

  • 23:00

    Ljudsko telo: Neobične priče

  • 01:00

    Venčanica iz snova

  • 01:24

    Venčanica iz snova

  • 01:48

    Sedmoro malih Džonstona

  • 02:36

    Sedmoro malih Džonstona

  • 03:24

    Živeti sa 300 kg: Gde su danas?

  • 05:00

    Venčanica iz snova

  • 05:30

    Venčanica iz snova

  • 06:50

    Svet prirode - snežni leopardi

  • 07:40

    Divlja Šri Lanka

  • 08:15

    Jorkširski veterinar

  • 09:05

    Jorkširski veterinar

  • 09:50

    Jorkširski veterinar

  • 10:35

    Jorkširski veterinar

  • 11:20

    Jorkširski veterinar

  • 12:10

    Jorkširski veterinar

  • 12:55

    Jorkširski veterinar

  • 13:40

    Rečna čudovišta

  • 14:35

    Ulični veterinar

  • 15:00

    Nelagodni problemi sa ljubimcima

  • 15:30

    Pol O`Grejdi: Za ljubav psima

  • 15:55

    Pseća ekipa - škola za kuce

  • 16:20

    Jorkširski veterinar

  • 17:10

    Američka godišnja doba

  • 18:00

    Pol O`Grejdi: Za ljubav psima

  • 18:30

    Pseća ekipa - škola za kuce

  • 19:00

    Rečna čudovišta

  • 19:55

    Moćne reke

  • 20:45

    Jorkširski veterinar

  • 21:35

    Rečna čudovišta

  • 22:25

    Najdžel Marvin - Divlja Srednja Amerika

  • 23:15

    Uvrnuto, iskreno, neobično

  • 00:10

    Ljubimci predatori

  • 00:55

    Ljubimci predatori

  • 01:45

    U telima džinova

  • 02:35

    Jorkširski veterinar

  • 03:25

    Ulični veterinar

  • 03:50

    Ulični veterinar

  • 04:20

    Misteriozna planeta

  • 05:00

    Lov na Ruskog tigra

  • 05:55

    Svet prirode: Leopardi - neobična istorija

  • Animal Planet
  • Discovery Europe
  • History Channel
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Kraljevi akvarija: Wilmerov holivudski akvarij

  • 06:48

    Bajkovite kućice na drveću: Iznenađenje!

  • 07:36

    Bronx Zoo: Epizoda 2

  • 08:25

    Pitbuli i kažnjenici: Ljubav na prvi pogled

  • 09:15

    Održavanje Nacionalnog parka Kruger: Epizoda 13

  • 10:05

    Priče o velikim mačkama: Epizoda 1

  • 10:55

    Priče o velikim mačkama: Epizoda 2

  • 11:50

    Kraljevi akvarija: Nevjerojatno kul akvarij Kevina Smitha

  • 12:45

    Neimenovani projekt obitelji Irwin: Epizoda 9

  • 13:40

    Moja mačka iz pakla: Gdje su danas?

  • 14:35

    Moja mačka iz pakla: Noćna mora za padobranca

  • 15:30

    Veterinarski život: Potopi doktora

  • 16:25

    Luđački bazeni: Poludimo do kraja: Dobro došli u džunglu

  • 17:20

    Divlja ljepota Indokine: Malezija

  • 18:15

    Divlja ljepota Indokine: Kina

  • 19:10

    Divlja ljepota Indokine: Kambodža

  • 20:05

    Veliki ribolovac: Mongolija

  • 21:00

    Dosje: Napad morskog psa 2

  • 21:55

    Pitbuli i kažnjenici: Odsječeni

  • 22:50

    Moja mačka iz pakla: On mrzi mog dečka

  • 23:45

    Amanda dolazi u pomoć: Jednooki rotvajler

  • 00:40

    Dr. Jeff: Veterinar sa Stjenjaka: Srce pitbula

  • 01:30

    Čudovišta u meni: Smrtonosno plivanje

  • 02:15

    Teksaški lovočuvari: Pokretna meta

  • 03:00

    Povratak čudovišnog makoa

  • 03:45

    Stručnjak za uljepšavanje pasa: Joan Jett nam predstavlja: Bad Reputation

  • 04:10

    Stručnjak za uljepšavanje pasa: Dave Matthews nam predstavlja: Save Me

  • 04:30

    Neimenovani projekt obitelji Irwin: Epizoda 9

  • 05:15

    Kraljevi akvarija: Zahtjevi ludih klijenata

  • 00:00

    Lovac na starine

  • 06:00

    Trgovci automobilima: Subaru Impreza WRX

  • 07:00

    Brzi i glasni

  • 08:00

    Kako se proizvode..

  • 08:30

    Zlato iz garaže: Pauci, torta i kolekcionarski predmeti

  • 09:00

    Zlato iz garaže

  • 09:30

    Spremljeno i zakopano: Što se krije u zamrzivaču?

  • 10:00

    Otkrivanje povijesti

  • 11:00

    Ekstremni inženjerski pothvati: Transatlantski tunel

  • 12:00

    Trgovci automobilima: Jaguar Mark 2

  • 13:00

    Ludi genijalac Bad Chad

  • 14:00

    Ludi genijalac Bad Chad

  • 15:00

    Ludi genijalac Bad Chad

  • 16:00

    Život u prikolici: Peti kotač za petero

  • 16:30

    Život u prikolici: Obitelj s motociklima traga za prostranom prikolicom

  • 17:00

    Kućica iz snova: Maleni život u raju

  • 17:30

    Kućica iz snova: Peteročlana obitelj prelazi na manje

  • 18:00

    A kako to oni rade?: Prijenos novca / Ulov dana / Milost

  • 18:30

    Kako se proizvode..: Lanci, kanu od cedrovine, vinilne ploče, peciva

  • 19:00

    Lovac na starine: Ekscentrični ljudi

  • 20:00

    Goli i prestrašeni: Malena osoba, veliki izazov

  • 21:00

    Goli i prestrašeni: Sami

  • 22:00

    Goli i prestrašeni: Iskonski strah

  • 23:00

    Brzi i glasni: Teatar razaranja: Odmetnici su posvuda

  • 01:00

    Brzi i glasni: Teatar razaranja: Odmetnici su posvuda

  • 02:00

    Goli i prestrašeni: Malena osoba, veliki izazov

  • 03:00

    Goli i prestrašeni: Sami

  • 04:00

    Trgovci automobilima: Lotus Elan M100 iz 1991.

  • 05:00 dokumentarni

    Trgovci automobilima: Najbolje od SAD-a

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30