TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • HBO
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • HBO Comedy
  • TV1000
  • Cinemania
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Heroji Envela: Izlaz iz igre

  • 08:10

    Holivud na snimanju

  • 08:40

    Misterije iz hronika: Pogrešan čovek

  • 10:10

    Voli

  • 11:50 film

    Lepotica i zver

  • 14:05

    Gordost i predrasude

  • 16:10

    Pritajeni tigar, skriveni zmaj

  • 18:10

    Zanimanje oca

  • 20:00

    Najsrećnije doba godine

  • 21:45

    Naslednici

  • 22:45

    Senke

  • 23:55

    Hodaj muški: Priča o Djuiju Koksu

  • 01:35 film

    Seks i grad

  • 04:00

    Noćni život

  • 06:00

    Dobre devojke

  • 06:45

    Dobre devojke

  • 07:40

    Završni udarac

  • 08:35

    Mladi Inspektor Mors

  • 10:30 serija

    Elementarno

  • 11:30

    Mornarički istražitelji: Nju Orleans

  • 12:20

    Red i zakon: Organizovani kriminal

  • 13:15 serija

    Zločinački umovi

  • 14:15

    Dobre devojke

  • 15:15

    Dobre devojke

  • 16:15

    Mladi Inspektor Mors

  • 18:15 serija

    Elementarno

  • 19:10 serija

    Bul

  • 20:10

    Završni udarac

  • 21:05

    Mornarički istražitelji: Nju Orleans

  • 22:00

    Ubistveni kod San Francisko

  • 23:00 serija

    Zločinački umovi

  • 23:55 serija

    Bul

  • 00:55

    Mornarički istražitelji: Nju Orleans

  • 01:55

    Mladi Inspektor Mors

  • 03:35

    Završni udarac

  • 04:25

    Dobre devojke

  • 05:10

    Dobre devojke

  • 06:00

    Gradovi na papiru

  • 07:50

    Pepeljuga

  • 09:35

    Nerazdvojni

  • 11:15

    Američka turšija

  • 12:45

    Četiri bloka

  • 13:35

    Prijatelji

  • 13:55

    Prijatelji

  • 14:20

    Akvamen

  • 16:45

    Volas i Gromit: Za dlaku

  • 17:20

    Zaleđeno kraljevstvo

  • 19:00

    Roditelji

  • 19:25

    Roditelji

  • 19:50

    Kao prava devojka

  • 20:20

    Kao prava devojka

  • 20:50

    Autsajder,

  • 21:40

    Snajperista

  • 23:55

    Hemingvej i Gelhorn

  • 02:30

    Novi mutanti

  • 04:05

    Pogrešna instruktorka

  • 05:30

    Holivud na snimanju

  • 06:35

    Vojvotkinja

  • 07:05

    Uozbilji se

  • 08:30

    Robinzon Kruso

  • 10:15

    Legenda

  • 12:05

    Mandela: dug put do slobode

  • 15:10

    Mrtva nevesta

  • 16:45

    Moj pas Skip

  • 18:50

    Priča o Isusovom rođenju

  • 21:00

    Mlađi referenti

  • 23:30

    Borilački klub

  • 02:20

    Buđenje u Rinu

  • 04:20

    Marvinova soba

  • 08:30

    KARI PILBI

  • 10:35

    ZMAJEVA KUGLA Z POVRATAK FRIZE

  • 12:35

    BOG VOLI KAVIJAR

  • 14:40

    LASTE I AMAZONCI

  • 16:40

    OBESITE IH BEZ MILOSTI

  • 19:00

    HEROJ I TEROR

  • 21:00

    PRVO UBISTVO

  • 23:10

    TAJNA OPERACIJA

  • 01:25

    RUSALKA

  • 03:35

    BELA NOĆ

  • 05:10

    POSLEDNJI CIRKUS

  • Universal
  • AXN
  • FOX
  • Fox Movies
  • Pink Family
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Frindž

  • 06:00 serija

    Pomorska patrola

  • 07:00

    Ostvarenje božićne želje

  • 07:00

    Božić u kući Brambl

  • 08:50

    Božić na farmi

  • 10:40

    Božićni raspust

  • 12:30

    Družbenici do kraja

  • 14:20

    Božić, s ljubavlju

  • 16:10

    Božić za pamćenje

  • 18:00

    Bilo jednom božićno čudo

  • 20:00

    Naša božićna ljubavna pesma

  • 22:00 serija

    Pomorska patrola

  • 23:00 serija

    Pomorska patrola

  • 01:00

    Frindž

  • 02:00

    Hadson i Reks

  • 03:00

    Hadson i Reks

  • 04:00

    Čikaška hitna pomoć

  • 05:00

    Čikaška hitna pomoć

  • 06:00

    Poslednji čovek na Zemlji

  • 06:25

    Štreberi

  • 06:50

    Štreberi

  • 07:15

    Dva i po muškarca

  • 07:40

    Dva i po muškarca

  • 08:05 serija

    Simpsonovi

  • 08:30 serija

    Simpsonovi

  • 09:00 serija

    Kasl

  • 09:55 serija

    Kasl

  • 10:50

    Istražitelji iz Majamija

  • 11:45

    Magnum (2018)

  • 12:40

    Crna lista

  • 13:30

    Klaris

  • 14:25

    Štreberi

  • 14:50

    Štreberi

  • 15:20

    Dva i po muškarca

  • 15:50

    Dva i po muškarca

  • 16:15

    Stotina

  • 17:10 serija

    Kasl

  • 18:05 serija

    Kasl

  • 19:00

    Istražitelji iz Majamija

  • 20:00

    Magnum (2018)

  • 21:00

    Crna lista

  • 22:00

    Mladi Rok

  • 22:30

    Štreberi

  • 22:55

    Štreberi

  • 23:20

    Štreberi

  • 23:50

    Dva i po muškarca

  • 00:15

    Dva i po muškarca

  • 00:45

    Stotina

  • 01:35 serija

    Kasl

  • 02:25 serija

    Kasl

  • 03:15

    Istražitelji iz Majamija

  • 04:00

    Magnum (2018)

  • 04:45

    Star Lija Danijelsa

  • 05:40

    Poslednji čovek na Zemlji

  • 06:00 serija

    Nevolje s mister Binom

  • 06:30

    Na paranormalnom zadatku

  • 06:50

    Na paranormalnom zadatku

  • 10:10

    Božić se vraća u Kanan

  • 12:00

    Dnevnik Bridžet Džouns

  • 13:50

    Na paranormalnom zadatku

  • 14:05

    Danteov vrh

  • 14:20

    Danteov vrh

  • 16:15

    Tri praznične priče

  • 18:10

    Moja jedina božićna želja

  • 20:00

    Na paranormalnom zadatku

  • 20:30

    Na paranormalnom zadatku

  • 21:00

    Enderova igra

  • 23:15

    Gladijator

  • 23:30

    Gladijator

  • 01:20

    Američki gangster

  • 01:40 film

    Američki gangster

  • 06:30

    Dauntonska Opatija

  • 07:30

    Mladi Drakula

  • 08:00

    Šef

  • 09:00

    Monk

  • 10:00

    Vavilon Berlin

  • 11:00

    Mladi Inspektor Mors

  • 12:00

    Ljudi sa Menhetna

  • 13:00

    Bruklin 99

  • 13:30

    Sibir

  • 14:30

    Dauntonska Opatija

  • 15:30

    Mladi Drakula

  • 16:00

    Šef

  • 17:00

    Monk

  • 18:00

    Vavilon Berlin

  • 19:00

    Mladi Inspektor Mors

  • 20:00

    Ljudi sa Menhetna

  • 21:00

    Bruklin 99

  • 21:31

    Sibir

  • 22:30

    Dauntonska Opatija

  • 23:52

    Mladi Drakula

  • 00:23

    Šef

  • 01:23

    Monk

  • 02:09

    Vavilon Berlin

  • 03:00

    Mladi Inspektor Mors

  • 04:00

    Ljudi sa Menhetna

  • 05:00

    Bruklin 99

  • 05:30

    Sibir

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30