TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • HBO
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • HBO Comedy
  • TV1000
  • Cinemania
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Zla kraljica

  • 06:00

    Pepeljuga 3: Put u prošlost

  • 07:15 film

    Grand Budapest hotel

  • 08:15

    Holivud na snimanju

  • 08:45

    Univerzitet za monstrume

  • 10:30

    Aleks i ja

  • 11:55

    Frida

  • 13:55 film

    Grand Budapest hotel

  • 15:35

    Darelovi

  • 16:25

    Španska princeza,

  • 17:20

    Kripton

  • 18:10

    Niotkuda

  • 20:00

    Lovac ubica

  • 22:00 film

    Nevine laži

  • 23:00

    Euforija,

  • 01:30

    Sad te ostavljam

  • 03:10

    Egzorcizam

  • 04:35

    Društvene životinje

  • 06:00

    Kristofere Robine, gde si?

  • 07:45

    Kako se zovem - Muhamed Ali,

  • 09:25 film

    Kazanova

  • 11:20

    U kancelariji

  • 11:50

    Redakcija

  • 12:45

    Kristofere Robine, gde si?

  • 14:30

    Antmen i Osa

  • 16:30

    Grdana - Zla vila

  • 18:10

    Viktorija

  • 19:00

    Dvojnik

  • 19:50

    Dvojnik

  • 20:50

    Milijarde

  • 21:50

    Venom

  • 23:40

    Rampage

  • 01:25

    Nikson

  • 04:30

    Božićni bis

  • 07:20

    Holivudski policajci

  • 08:20

    Moje prase i ja

  • 09:55

    Prevodilac

  • 12:00 film

    Danteov vrh

  • 13:45 film

    Poslednji Mohikanac

  • 15:35

    O brate, gde si?

  • 17:20

    E. T. vanzemaljac

  • 19:10

    Hana

  • 21:00 film

    Hanibal

  • 23:10 film

    Crveni zmaj

  • 01:10

    Zelena zona

  • 03:00

    Kralj škorpija: Bitka za iskupljenje

  • 05:45

    Braća

  • 06:10

    PET UGLOVA

  • 08:00

    MILIONERKA

  • 09:55

    ROBO PAS

  • 11:50

    DŽORDŽ I ZMAJ

  • 13:50

    MISLIM DA PRISTAJEM

  • 15:50

    GOSPODIN SUBOTA UVEČE

  • 18:15

    SLATKA IRMA

  • 21:00

    BANANE

  • 22:50

    SVE O ŠMITU

  • 01:25

    RASKRŠĆE DVA MESECA

  • 03:10

    JAMA I KLATNO

  • 04:30

    LJUBAV NA TEŽI NAČIN

  • Universal
  • AXN
  • FOX
  • Fox Movies
  • Pink Family
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Pravi O'Nilovi

  • 06:20

    Tragom sećanja

  • 07:05

    Mekgajver

  • 08:00

    Istražitelji iz Majamija

  • 08:55

    Dva i po muškarca

  • 09:20

    Dva i po muškarca

  • 09:50

    Štreberi

  • 10:15

    Štreberi

  • 10:45

    Moderna porodica

  • 11:10

    Moderna porodica

  • 11:40

    Orvil

  • 12:35

    Havaji 5-0

  • 13:25

    Moć iz senke

  • 14:25

    Škorpija

  • 15:20

    Mekgajver

  • 16:15

    Istražitelji iz Majamija

  • 17:10

    Dva i po muškarca

  • 17:35

    Dva i po muškarca

  • 18:00

    Štreberi

  • 18:30

    Štreberi

  • 19:00

    Moderna porodica

  • 19:30

    Moderna porodica

  • 20:00

    911

  • 21:00

    Havaji 5-0

  • 22:00

    Star Lija Danijelsa

  • 22:55

    Škorpija

  • 23:55

    Mekgajver

  • 00:50

    Istražitelji iz Majamija

  • 01:45

    Pravi O'Nilovi

  • 02:10 serija

    Okružen mrtvima

  • 02:55

    Tragom sećanja

  • 03:40

    Star Lija Danijelsa

  • 04:25

    Istražitelji iz Majamija

  • 05:10 serija

    Okružen mrtvima

  • 06:00

    Ljubav na obali

  • 07:45

    96 sati

  • 08:30

    Enigma

  • 11:00

    Zaustavite venčanje

  • 12:45

    Strogo poverljivo

  • 14:30

    Transporter 3

  • 16:30

    Recept za savršen Božić

  • 18:15

    Opasne devojke

  • 20:00

    Svrha ubijanja

  • 21:00

    Stani! Ili će moja mama pucati

  • 22:45

    King Kong

  • 02:15

    Zvezdane staze III: Potraga za Spokom

  • 04:00

    Svrha ubijanja

  • 00:00

    Dr Haus

  • 06:30

    Heroji

  • 07:30

    Sajnfeld

  • 08:00

    Dr Haus

  • 09:00

    Robin Hud

  • 10:00

    Zajednica

  • 10:30

    Epizode

  • 11:00

    Pravednik

  • 12:00

    Mladi Vukodlak

  • 13:00

    Parkovi i rekreacija

  • 13:30

    Rej Donovan

  • 14:30

    Heroji

  • 15:30

    Sajnfeld

  • 16:00

    Dr Haus

  • 17:00

    Robin Hud

  • 18:00

    Zajednica

  • 18:30

    Epizode

  • 19:00

    Pravednik

  • 20:00

    Mladi Vukodlak

  • 21:00

    Parkovi i rekreacija

  • 21:30

    Rej Donovan

  • 22:30

    Heroji

  • 23:30

    Sajnfeld

  • 01:00

    Robin Hud

  • 02:00

    Zajednica

  • 02:30

    Epizode

  • 03:00

    Pravednik

  • 04:00

    Mladi Vukodlak

  • 05:00

    Parkovi i rekreacija

  • 05:30

    Rej Donovan

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30