TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • Arena 1
  • Arena 2
  • Arena 3
  • SK1
  • SK2
  • SK3
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:00

    Fudbal - Engleska liga: Man. United - Crystal Palace

  • 09:00

    Fudbal - Engleska liga: Everton - Arsenal

  • 11:00

    Fudbal - Engleska liga: Tottenham - Man. City

  • 13:00

    Fudbal - Engleska liga: Chelsea - Fulham

  • 15:00

    Odbojka - CEV Liga šampiona (ž): Vakifbank - Novara

  • 17:00

    Emisija: Teme do Arene

  • 17:30

    Kviz: Soccer Šampion

  • 18:00

    Inside City

  • 18:45

    Rukomet - EHF Liga šampiona: Zagreb - PSG

  • 20:30

    Fudbal - Championship: Blackburn - Wigan

  • 22:30

    Fudbal - Engleska liga: Wolves - Liverpool

  • 08:00

    Kviz: Soccer Šampion

  • 08:30

    Fudbal - Italijanska liga: Spezia - Napoli

  • 10:30

    Fudbal - Italijanska liga: Pregled kola

  • 11:30

    Fudbal - Španska liga: Mallorca - Real Madrid

  • 13:30

    Emisija: Teme do Arene

  • 14:00

    Košarka - Španska liga: Barca - Valencia

  • 16:00

    Fudbal - Španska liga: Elche - Villarreal

  • 18:00

    Atletika - Continental Tour: Torunj

  • 20:00

    Fudbal - Italijanska liga: Inter - Milan

  • 22:00

    Fudbal - Italijanska liga: Fiorentina - Bologna

  • 08:15

    Emisija: Moja Arena

  • 08:45

    Hokej - KHL: Dinamo Minsk - Metallurg

  • 11:00

    Fudbal - Ruska liga: Spartak - Zenit, 4.9.

  • 13:00

    Fudbal - Ruska liga: Zenit - CSKA, 13.8.

  • 15:00

    Košarka - VTB liga: MBA - Unics

  • 16:45

    TV sport: ep. 13

  • 17:00

    Odbojka - CEV Liga šampiona (ž): Fenerbahce - Lodz

  • 19:00

    Emisija: Teme do Arene

  • 19:30

    Odbojka - CEV Liga šampiona (ž): Potsdam - Crvena zvezda

  • 21:30

    Hokej - KHL: SKA - Ak Bars

  • 23:45

    Kviz: Soccer Šampion

  • 06:00

    Košarka - Eurocup: Brescia - Cluj

  • 08:00

    Soccer Bet SK VESTI

  • 08:30

    Tenis: ATP 250 Montpellier & ATP 250 Cordoba & ATP 250 Dallas & WTA 500 Abu Dhabi & ATP 250 Linz

  • 11:00

    Pregled turske lige

  • 12:00

    Košarka - Eurocup: Trento - Turk Telekom

  • 13:30

    Milan TV: Inter - Milan (Serie A)

  • 15:15

    Pregled holandske lige

  • 16:00

    Fudbal - Holandski kup: 1/8 Finala: AZ Alkmaar - Utrecht

  • 17:55

    Košarka - Eurocup: Bursa - Bourg

  • 19:50

    Legende Evrolige

  • 20:10

    Flashpoint

  • 20:40

    Fudbal - FA kup: Sunderland - Fulham

  • 22:40

    Soccer Bet SK VESTI

  • 23:10

    Košarka - Eurocup: Paris - Budućnost

  • 00:45

    Vaterpolo - Liga šampiona: Sabadell - Novi Beograd

  • 01:50

    Košarka - Eurocup: Promitheas - Slask

  • 03:25

    Fudbal - Holandski kup: 1/8 Finala: NAC - Heerenveeen

  • 05:05

    SK Best Goals 2022 (2. DEO)

  • 06:00

    Trans World Sport

  • 06:55

    Vaterpolo - Liga šampiona: Sabadell - Novi Beograd

  • 07:30

    Fudbal - FA kup: Sheffield United - Wrexham

  • 09:15

    Vaterpolo - Liga šampiona: Olympiacos - Radnički

  • 10:15

    Fudbal - Holandski kup: 1/8 Finala: NAC Breda - Heerenveen

  • 12:00

    WTA 500 Abu Dhabi & WTA 250 Linz

  • 14:30

    Tenis: ATP 250 Montpellier & WTA 500 Abu Dhabi & WTA 250 Linz

  • 19:00

    Tenis: ATP 250 Dallas & ATP 250 Cordoba & ATP 250 Montpellier & WTA 500 Abu Dhabi & WTA 250 Linz

  • 02:00

    ATP 250 Dallas

  • 05:30

    ATP Uncovered

  • 06:00

    Fudbal - Portugalski kup: 1/4 Finale: Academico Viseu - Porto

  • 08:40

    50 godina sporta

  • 09:10

    SK Kviz - Rizik ili oprez

  • 09:55

    Košarka - Australijska liga: Playoffs - baraž za 1/2 Finale

  • 11:55

    NHL: Tampa Bay - San Jose

  • 13:40

    Fudbal - FA kup: Sheffield United - Wrexham

  • 15:25

    Vaterpolo - Liga šampiona: Jadran Split - Barceloneta

  • 16:25

    Na današnji dan

  • 16:40

    Chelsea TV: Chelsea - Fulham (PL)

  • 18:25

    Vaterpolo - Liga šampiona: Marseille - Brescia

  • 19:40

    NFL Extra

  • 19:55

    Sporthing & SK Moments & Momenti uzvišenosti

  • 20:25

    Košarka - Eurocup: Paris - Budućnost

  • 22:30

    Košarka - Euroleague: Alba - Olympiacos

  • 00:10

    Fudbal - FA kup: Sunderland - Fulham

  • 02:00

    NHL: NY Rangers - Vancouver

  • 04:45

    Na današnji dan & SK Moments

  • 05:05

    Pregled Bundeslige

  • SK4
  • SK5
  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • Extreme Sports
  • SOS Kanal
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Sport klub 4

  • 06:00

    Sport klub 4

  • 08:00

    Sport klub 4

  • 10:00

    Sport klub 4

  • 12:00

    Sport klub 4

  • 14:00

    Sport klub 4

  • 16:00

    Sport klub 4

  • 18:00

    Sport klub 4

  • 20:00

    Sport klub 4

  • 02:00

    Sport klub 4

  • 04:00

    Sport klub 4

  • 00:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 06:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 07:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 08:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 09:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 10:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 11:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 12:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 13:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 14:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 15:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 16:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 17:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 18:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 19:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 20:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 21:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 22:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 23:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 01:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 02:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 03:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 04:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 05:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 06:15

    Biatlon: Svetski kup - Oberhof (M/Ž): Štafeta

  • 07:00

    Velodrom: Šampionat Evrope - Grenchen: Dan 1

  • 07:15

    Biatlon: Svetski kup - Antholc (Ž): Potera

  • 07:45

    Biatlon: Svetski kup - Antholc (M): Potera

  • 08:30

    Biatlon: Svetski kup - Antholc (M): Štafeta

  • 09:00

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kurševel (Ž): Slalom kombinacija

  • 09:45

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kurševel (M): Super G kombinacija

  • 10:30

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kurševel (M): Slalom kombinacija

  • 11:15

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kurševel (Ž): Super G

  • 13:45

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kurševel (M): Slalom kombinacija

  • 14:30

    Biatlon: Svetski kup - Oberhof (M/Ž): Štafeta

  • 16:15

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kurševel (Ž): Super G

  • 17:00

    Ciklo-Kros: Hoogerheide (M)

  • 17:55

    Velodrom: Šampionat Evrope - Grenchen: Dan 1

  • 20:00

    Magazin - Najbolje od AO

  • 21:00

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kurševel (Ž): Super G

  • 21:45

    Biatlon: Svetski kup - Oberhof (M/Ž): Štafeta

  • 22:30

    Jedrenje: Trka Okeana: 1. trka

  • 23:00

    Discovery Golf

  • 23:30

    Snuker - Nemački Masters: Finale

  • 00:30

    Velodrom: Šampionat Evrope - Grenchen: Dan 1

  • 01:30

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kurševel (Ž): Super G

  • 02:15

    Biatlon: Svetski kup - Oberhof (M/Ž): štafeta

  • 03:00

    Velodrom: Šampionat Evrope - Grenchen: Dan 1

  • 04:30

    Konjički sport - Svetski kup, Skokovi: Bordo

  • 05:30

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kurševel (Ž): Super G

  • 07:00

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kurševel (Ž): Super G

  • 07:15 sport

    Alpsko skijanje

  • 08:00

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kurševel (M): Slalom kombinacija

  • 09:00

    Konjički sport - Svetski kup, Skokovi: Bordo

  • 10:00

    Snuker - Nemački Masters: Finale

  • 12:00

    Biciklizam - Tur Valensije: Etapa 4 (M)

  • 13:00

    Biciklizam - Tur Valensije: Etapa 5 (M)

  • 14:00

    Ciklo-Kros: Hoogerheide (Ž)

  • 15:00

    Ciklo-Kros: Hoogerheide (M)

  • 16:00

    Biciklizam: Senior - Tur Valensije (Ž)

  • 17:00

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kurševel (Ž): Super G

  • 18:30

    Biatlon: Svetski kup - Oberhof (M/Ž): Štafeta

  • 19:30

    Skejtbording

  • 20:30

    Jedrenje: Trka Okeana: 1. trka

  • 21:00

    Discovery Golf

  • 21:30

    Velodrom: Šampionat Evrope - Grenchen: Dan 1

  • 23:00

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kurševel (Ž): Super G

  • 00:30

    Biatlon: Svetski kup - Oberhof (M/Ž): Štafeta

  • 01:30

    Velodrom: Šampionat Evrope - Grenchen: Dan 1

  • 03:00

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kurševel (Ž): Super G

  • 04:30

    Biatlon: Svetski kup - Oberhof (M/Ž): Štafeta

  • 05:30

    Velodrom: Šampionat Evrope - Grenchen: Dan 1

  • 00:00

    Nitro World Games: All Access

  • 06:00

    Pro Bull Riders

  • 07:00

    Pro Bull Riders

  • 08:00

    Nomads Seeking Adventure

  • 08:30

    Nomads Seeking Adventure

  • 09:00

    Winter X Games

  • 10:00

    Sports Adventure

  • 10:30

    Sports Adventure

  • 11:00

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 11:30

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 12:00

    Beyond the Beaten Path

  • 13:00

    Nitro World Games: All Access

  • 13:30

    Nitro World Games: All Access

  • 14:00

    Nitro Circus: Crazy Train

  • 15:00

    Rumble & Hum

  • 16:00

    Blue World

  • 16:30

    Blue World

  • 17:00

    Blue World

  • 17:30

    Blue World

  • 18:00

    Nomads Seeking Adventure

  • 18:30

    Nomads Seeking Adventure

  • 19:00

    Winter X Games

  • 20:00

    Sports Adventure

  • 20:30

    Sports Adventure

  • 21:00

    Rumble & Hum

  • 22:00

    Nomads Seeking Adventure

  • 22:30

    Nomads Seeking Adventure

  • 23:00

    Nitro World Games: All Access

  • 23:30

    Nitro World Games: All Access

  • 00:30

    Nitro World Games: All Access

  • 01:00

    Sports Adventure

  • 01:30

    Sports Adventure

  • 02:00

    Winter X Games

  • 03:00

    Drift Style

  • 03:30

    Drift Style

  • 04:00

    Liquid Edge

  • 05:00

    Blue World

  • 05:30

    Blue World

  • 00:00

    Istorijat Yu Fudbala

  • 09:00

    Vaterpolo - Kup Srbije

  • 10:00

    Šahovska Olimpijada Za Slabovide

  • 10:30

    Borilački sport - MMA

  • 11:00

    Sećanja

  • 12:00

    Fudbal

  • 12:30

    Fudbal

  • 13:00

    Fudbal

  • 14:00

    SOS Bubamara

  • 15:00

    Svet tenisa

  • 15:30

    U igri

  • 16:00

    Otvorite atlas

  • 17:00

    Vošino ćoše

  • 18:00

    Košarka - Euroleague

  • 18:30

    Košarka

  • 20:00

    Liga budućih šampiona

  • 20:55

    Liga budućih šampiona

  • 21:30

    Liga budućih šampiona

  • 22:05

    SOS mreža

  • 22:40

    Oproštaj Karakaševića

  • 23:00

    Svet tenisa

  • 23:30

    SOS mreža

  • 01:00

    Noćni program

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30