TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • Viasat History
  • Viasat Explorer
  • Travel
  • National Geographic
  • TLC
  • Viasat Nature
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00 dokumentarni

    Sjajni pronalasci

  • 06:30

    Tajne muzeja

  • 07:25

    Tajne muzeja

  • 08:45

    Drevno nebo

  • 09:50

    Mitske zveri

  • 10:45

    Mitske zveri

  • 11:45

    Mitske zveri

  • 12:40

    Mitske zveri

  • 13:35

    Mitske zveri

  • 14:35

    Bojna polja

  • 15:45

    Bojna polja

  • 17:00 dokumentarni

    Drugi svetski rat: Cena vlasti

  • 18:00

    Viasat History predstavlja: Na današnji dan

  • 19:15

    Drugi svetski rat - bitke za Evropu

  • 20:20

    Pariske misterije

  • 21:00

    Vijetnamski rat

  • 21:55 dokumentarni

    Borbeni brodovi

  • 22:55

    Lovci na Biblije

  • 23:55

    Pariske misterije

  • 00:30

    Drugi svetski rat - bitke za Evropu

  • 01:35

    Vijetnamski rat

  • 02:30 dokumentarni

    Borbeni brodovi

  • 03:25 dokumentarni

    Misterije u muzeju

  • 04:15 dokumentarni

    Misterije u muzeju

  • 05:10 dokumentarni

    Zabranjena istorija

  • 06:50

    Džinovski šaran

  • 07:40

    Rečna čudovišta

  • 08:20

    Pomoć na putu

  • 09:10

    Pomoć na putu

  • 09:55

    Australijska spasilačka ekipa

  • 10:40

    Predstavljanje automobila

  • 11:25

    Zelena groznica

  • 11:50

    Zelena groznica

  • 12:15

    Zelena groznica

  • 12:40

    Zelena groznica

  • 13:00

    Zelena groznica

  • 13:25

    Zelena groznica

  • 13:50

    Zelena groznica

  • 14:15

    Zelena groznica

  • 14:35

    Zelena groznica

  • 15:00

    Zelena groznica

  • 15:25

    Zelena groznica

  • 15:50

    Zelena groznica

  • 16:15

    Zelena groznica

  • 16:35

    Zelena groznica

  • 17:00

    Predstavljanje automobila

  • 17:45

    Rečna čudovišta

  • 18:35

    Najveće graditeljske greške

  • 19:25

    Zelena groznica

  • 19:50

    Zelena groznica

  • 20:15

    Australijski lovci na zlato

  • 21:00

    Zelena groznica

  • 21:25

    Zelena groznica

  • 21:45

    Zelena groznica

  • 22:10

    Zelena groznica

  • 22:35

    Zelena groznica

  • 23:00

    Zelena groznica

  • 23:25

    Australijski lovci na jastoge

  • 00:10

    Australijski lovci na jastoge

  • 01:00

    Sređivanje starih automobila

  • 01:45

    Predstavljanje automobila

  • 02:35

    Predstavljanje automobila

  • 03:20

    Sređivanje starih automobila

  • 04:00

    Sređivanje starih automobila

  • 04:45

    Sređivanje starih automobila

  • 06:00

    U potrazi za Bigfootom

  • 06:50

    Bizarna hrana s Andrewom Zimmernom

  • 07:40

    Bizarna hrana s Andrewom Zimmernom

  • 08:35

    Tajne i zavjere

  • 09:25

    Muškarac, žena i divljina

  • 10:20 serija

    Tajne muzeja

  • 11:10

    Ekspedicija u nepoznato

  • 12:05

    Zakon divljine

  • 13:00

    Bizarna hrana s Andrewom Zimmernom

  • 13:55

    Bizarna hrana s Andrewom Zimmernom

  • 14:45

    Na rubu Aljaske

  • 15:40

    Tajne i zavjere

  • 16:35

    Ekspedicija u nepoznato

  • 17:30

    NASA-ini neobjašnjeni dosjei

  • 18:25

    U potrazi za Bigfootom

  • 19:20 serija

    Tajne muzeja

  • 20:15

    Nerazjašnjeni dosjei

  • 21:10

    Paranormalni pritvor

  • 22:05

    Legendarna odredišta

  • 23:00

    Na rubu Aljaske

  • 23:55

    Ekspedicija u nepoznato

  • 00:50

    Planinska čudovišta

  • 01:35

    Paranormalni pritvor

  • 02:20

    Tajne hotela

  • 03:05

    Braća po duhovima

  • 03:50

    U potrazi za Bigfootom

  • 04:35

    Čudovišta s Aljaske

  • 05:20

    Muškarac, žena i divljina

  • 06:00

    Kako pobediti u svemu

  • 06:20

    Nauka o gluposti

  • 06:45

    Nauka o gluposti

  • 07:10

    Poigravanje s mozgom: Kompilacija

  • 08:00

    Megafabrike

  • 08:50

    Fabrika hrane

  • 09:15

    Fabrika hrane

  • 09:40

    Nauka o gluposti

  • 10:00

    Nacističke megastrukture: Spremni za bitku

  • 10:50

    Ćaskanje sa zvezdama

  • 11:45

    Opasne granice Latinske Amerike

  • 12:05 dokumentarni

    Ćorkirani u inostranstvu

  • 13:00 dokumentarni

    Avionske nesreće

  • 13:55

    Dubajski aerodrom 3

  • 14:50

    Fabrika hrane

  • 15:15

    Fabrika hrane

  • 15:45

    Megafabrike

  • 16:40

    Poigravanje s mozgom

  • 17:00

    Poigravanje s mozgom: Kompilacija

  • 18:05

    Nauka o gluposti

  • 18:30

    Nauka o gluposti

  • 19:05

    Fabrika hrane

  • 19:30

    Fabrika hrane

  • 20:00

    OKORELI

  • 21:00

    OKORELI

  • 22:00

    Drugi svetski rat: Pakao pod morem

  • 23:00

    Apokalipsa: Drugi svetski rat

  • 00:55

    Narko biznis

  • 01:50

    Apokalipsa: Drugi svetski rat

  • 02:35

    Auto SOS 2

  • 03:25

    Nauka o gluposti

  • 03:50

    Ulični genije

  • 04:10

    Auto SOS 2

  • 04:55

    Nauka o gluposti

  • 05:15

    Ulični genije

  • 05:35

    Nisam znao da...

  • 00:00

    Čudovišta u mom telu

  • 06:00

    Venčanica iz snova

  • 06:30

    Venčanica iz snova

  • 07:00

    Stručnjak za torte

  • 07:30

    Stručnjak za torte

  • 08:00

    Naš kućni zoološki vrt

  • 08:00

    Kejt i osmoro dece

  • 09:00

    Medijum sa Long Ajlanda

  • 10:00

    Medijum sa Long Ajlanda

  • 11:00

    Naš kućni zoološki vrt

  • 12:00 show

    Kralj poslastičara kao kuvar

  • 12:30

    Stručnjak za torte

  • 13:00

    Veridba od 90 dana: Period upoznavanja

  • 15:00

    Venčanica iz snova

  • 15:30

    Venčanica iz snova

  • 16:00

    Medijum sa Long Ajlanda

  • 17:00

    Medijum sa Long Ajlanda

  • 18:00

    Porodica od 1.500 kg

  • 19:00

    Porodica od 1.500 kg

  • 20:00

    Salon za nokte

  • 21:00

    Teret majčinske ljubavi

  • 22:00

    Šantel i njena porodica

  • 23:00

    Ljudsko telo: Neobične priče

  • 01:00

    Venčanica iz snova

  • 01:24

    Venčanica iz snova

  • 01:48

    Naš kućni zoološki vrt

  • 02:36

    Naš kućni zoološki vrt

  • 03:24

    Porodica od 1.500 kg

  • 04:12

    Porodica od 1.500 kg

  • 05:00

    Venčanica iz snova

  • 05:30

    Venčanica iz snova

  • 06:20

    Najdivlji opstanak

  • 07:10

    Najdivlji opstanak

  • 08:00

    Najdivlji opstanak

  • 08:40

    Divlja Latinska Amerika

  • 09:35

    Divlja Latinska Amerika

  • 10:30

    Divlja Latinska Amerika

  • 11:25

    Divlja Latinska Amerika

  • 12:20

    Mutantsko vreme

  • 13:05

    Jorkširski veterinar

  • 13:50

    Rečna čudovišta

  • 14:45

    Ulični veterinar

  • 15:10

    Nelagodni problemi sa ljubimcima

  • 15:35

    Pol O`Grejdi: Za ljubav psima

  • 16:05

    Pseća ekipa - škola za kuce

  • 16:30

    Jorkširski veterinar

  • 17:15 dokumentarni

    Tajni život slonova

  • 18:05

    Pol O`Grejdi: Za ljubav psima

  • 18:30

    Pseća ekipa - škola za kuce

  • 19:00

    Divlje stvari sa Dominikom Monaganom

  • 19:50

    Životinjski susreti

  • 20:35

    Jorkširski veterinar

  • 21:20

    Rečna čudovišta

  • 22:15

    Mutantsko vreme

  • 23:00

    Životinjski susreti

  • 23:50

    Ljubimci predatori

  • 00:35

    Mutantsko vreme

  • 01:25

    U telima džinova

  • 02:15

    Jorkširski veterinar

  • 03:00

    Ulični veterinar

  • 03:25

    Najbolji prijatelj pasa

  • 03:50

    Najbolji prijatelj pasa

  • 04:20

    Najbolji prijatelj pasa

  • 05:00

    Ulični veterinar

  • 05:30

    Najdivlji opstanak

  • Animal Planet
  • Discovery Europe
  • History Channel
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Kraljevi akvarija: Gabriel Iglesias? Ugodno popunjen akvarij

  • 06:48

    Bajkovite kućice na drveću: Srednjovjekovna tvrđava na vrhu drveta

  • 07:36

    Zoološki vrt: Mala koza Andre

  • 08:25

    Lovac na krokodile: Najbolje od Stevea Irwina: Reptili izgubljenog kontinenta

  • 09:15

    Divlja Afrika: Rijeke života: Epizoda 4

  • 10:05

    Divlja Afrika: Rijeke života: Epizoda 5

  • 10:55

    Divlja Afrika: Rijeke života: Epizoda 6

  • 11:50

    Bajkovite kućice na drveću: Koliba penjača iz Kentuckyja

  • 12:45

    Otkrivamo: Svjetlucavi pauk

  • 13:15

    Otkrivamo: Rakun na 25. katu

  • 13:40

    Moja mačka iz pakla: Divlja mačka u trgovini kućnim ljubimcima

  • 14:35

    Moja mačka iz pakla: Nemogući mačići: Spašavanje na putu

  • 15:30

    Veterinarski život: Poziv s farme svinja

  • 16:25

    Luđački bazeni: Poludimo do kraja: Život uz bazen

  • 17:20

    Divlja ljepota Bliskog istoka: Turkmenistan

  • 18:15

    Divlja ljepota Bliskog istoka: Arabija

  • 19:10

    Divlja ljepota Havaja

  • 20:05

    Zoološki vrt: San Diego: Epizoda 6

  • 21:00

    Upoznajte orangutane: Epizoda 3

  • 21:30

    Upoznajte orangutane: Epizoda 4

  • 21:55

    Pitbuli i kažnjenici: Šok i nevjerica

  • 22:50

    Moja mačka iz pakla: Penny mrzi Pucka

  • 23:45

    U potrazi za Bigfootom: Bigfootova beba

  • 00:40

    U potrazi za Bigfootom: Bigfoot iz Rhode Islanda

  • 01:30

    Čudovišta u meni: Moj suprug halucinira

  • 02:15

    Policija za životinje - Houston: Maca u motoru

  • 03:00

    Živi smo: Bratstvo

  • 03:45

    Zračna luka za životinje: Epizoda 1

  • 04:10

    Zračna luka za životinje: Epizoda 2

  • 04:30

    Otkrivamo: Svjetlucavi pauk

  • 04:55

    Otkrivamo: Rakun na 25. katu

  • 05:15

    Kraljevi akvarija: Hvala vam i dođite nam opet!

  • 00:00

    Salvage Hunters: Dartmouth Steam Railway

  • 06:00

    Wheeler Dealers: Nissan Skyline

  • 07:00

    Fast N' Loud: Thunderstruck

  • 08:00

    How It's Made: Seatbelts/Windows/Hot Air Balloons

  • 08:00

    How It's Made: Air Filters/Billiard Cues/Ice Sculptures

  • 08:30

    Baggage Battles: Atlanta

  • 09:00

    Garage Gold: Hats, Hardware and Zombie Gear

  • 09:30

    Shed And Buried: Penny For Your Thoughts

  • 10:00

    Blowing Up History: Secrets Of The Pyramids

  • 11:00

    Extreme Engineering: Abu Dhabi Central Market

  • 12:00

    Wheeler Dealers: Mazda RX7

  • 13:00

    Expedition Unknown: The Lost Colony Of Roanoke

  • 14:00

    Expedition Unknown: Cloning The Woolly Mammoth

  • 15:00

    Expedition Unknown: Journey To The Ice Age

  • 16:00

    Going RV: Road Brewers

  • 16:30

    Going RV: Allergy-Friendly Fifth-Wheel

  • 17:00

    Tiny House Hunters: Big Change To Tiny House

  • 17:30

    Tiny House Hunters: Colorado Couple Goes Tiny

  • 18:00

    How Do They Do It?

  • 18:30

    How It's Made: Deep Cycle Batteries/Tins/Optical Lenses

  • 19:00

    Salvage Hunters

  • 20:00

    Gold Rush: Parker's Trail: Outback Gold

  • 21:00

    Gold Rush: White Water: The Pound Zone

  • 22:00

    Ed Stafford: Left for Dead: Panama: The Darien Gap

  • 23:00

    Expedition Unknown: Viking Sunstone

  • 01:00

    Fast N' Loud: Demolition Theatre: Sudden Impact

  • 02:00

    Gold Rush: Parker's Trail: Outback Gold

  • 03:00

    Gold Rush: White Water: The Pound Zone

  • 04:00

    Wheeler Dealers: Mazda RX7

  • 05:00

    Wheeler Dealers: 1970 Ford Bronco

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30