TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • Arena 1
  • Arena 2
  • Arena 3
  • Arena 4
  • SK1
  • SK2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:00

  • 09:00

    Crvena zvezda - Spartak

  • 11:00

    Marseille - Troyes

  • 13:00

    Milan - Sassuolo

  • 15:00

    Sporting - Tondela

  • 17:00

    Fenerbahce - Cannes

  • 19:00

    Pregled kola

  • 19:30

    Moja Arena

  • 20:00

    Pregled kola

  • 20:30

    Pregled kola

  • 20:45

    Motherwell - Dundee United

  • 23:00

    DIREKT

  • 23:30

    Arsenal - Newcastle

  • 01:30

    Fiorentina - Sampdoria

  • 03:30

    Monaco - Strasbourg

  • 05:30

    Pregled kola

  • 08:00

    Split - Partizan NIS

  • 09:45

    Crvena zvezda mts - Cedevita Olimpija

  • 11:30

    Kviz Soccer Šampion

  • 12:00

    Boca Juniors - Newell's Old Boys

  • 14:00

    Bragantino - America Mineiro

  • 16:00

    Napoli - Lazio

  • 18:00

    Pregled kola

  • 18:30

    Pregled kola

  • 18:45

    GOG - Nantes

  • 20:45

    Sporting - Pelister

  • 22:30

    Teme do Arene

  • 23:00

    Belenenses - Benfica

  • 01:00

    Sporting - Tondela

  • 03:00

    Arsenal TV - Arsenal World

  • 03:30

    Kolubara - TSC

  • 05:30

    Kviz Soccer Šampion

  • 08:00

    Vardar - Pick Szeged

  • 09:30

    Homage

  • 10:00

    Genk - Club Brugge

  • 12:00

    Majke šampioni

  • 12:30

    Belenenses - Benfica

  • 14:30

    Philadelphia - Minnesota

  • 16:30

    LA Clippers - Golden State

  • 18:30

    Toronto - Boston

  • 20:45

    Seraing - Anderlecht

  • 22:45

    Boca Juniors - Newell's Old Boys

  • 00:30

    Philadelphia - Nashville/Orlando

  • 02:30

    Mobil Auto

  • 03:00

    Sporting Charleroi - Anderlecht

  • 05:00

    LING LONG SUPERLIGA - Pregled kola

  • 08:00

    Mezokovesd - Ferencvaros

  • 10:00

    Homage

  • 10:30

    Estoril - Santa Clara

  • 12:30

    Palmeiras - Flamengo

  • 14:30

    Partizan NIS - SC Derby

  • 16:00

    Mornar - Crvena zvezda mts

  • 17:45

    Mobil Auto

  • 18:15

    Arsenal TV - Arsenal 360

  • 18:45

    Wisla - Irun

  • 20:30

    Pregled kola

  • 20:45

    Nexe - Gorenje

  • 22:30

    Direkt

  • 23:00

    Alaves - Celta

  • 01:00

    Arsenal TV - Arsenal World

  • 01:30

    Lorient - Rennes

  • 03:30

    Mobil Auto

  • 04:00

    Seraing - Anderlecht

  • 08:00

    Mozzart SK Vesti

  • 08:30

    Baja i Joga

  • 08:40

    Sport & Tech Lifestyle

  • 09:05

    Pregled Premier League

  • 10:00

    Pregled Bundeslige

  • 10:55

    Fudbal - Turski kup: Kasimpasa - Alanya Kestel

  • 12:55

    Fudbal - Turski kup: Bursa - Kirsehir

  • 15:00

    Pregled holandske lige

  • 16:00

    Davis Cup Finals: (Innsbruck)

  • 22:15

    SK Kviz - Rizik ili oprez

  • 23:00

    Mozzart SK Vesti

  • 23:30

    Pregled turske lige

  • 00:15

    Premier League Netbusters

  • 00:45

    KHL Ice Week

  • 01:00

    NHL: New Jersey - San Jose

  • 03:40

    Zlatni golovi YU sporta

  • 04:00

    Pregled Championship

  • 04:30

    NHL: LA Kings - Anaheim

  • 00:00

    Davis Cup Finals: Innsbruck: 1/4 Finale 2

  • 06:45

    SK Kviz - Rizik ili oprez

  • 07:50

    Pregled holandske lige

  • 08:40

    Košarka - Kvalifikacije za SP (M): Italy - Holland

  • 10:10

    NFL: Green Bay - LA Rams

  • 12:30

    Košarka - Kvalifikacije za SP (M): Czech R. - Lithuania

  • 14:00

    Pregled Bundeslige

  • 15:00

    Fudbal - Turski kup: Basaksehir - Bodrum

  • 16:55

    Auto, emisija o automobilima

  • 17:25

    Košarka - Kvalifikacije za SP (M): Montenegro - Portugal

  • 19:00

    Vaterpolo - Liga šampiona: Jadran Split - Radnički

  • 20:05

    KHL Ice Week

  • 20:30

    Vaterpolo - Liga šampiona: Ferencvaros - Novi Beograd

  • 21:40

    NFL: Washington - Seattle

  • 02:00

    NHL: St. Louis - Tampa Bay

  • 04:45

    Zlatni momenti YU sporta

  • 05:00

    Milan TV: Milan - Sassuolo (Serie A)

  • SK3
  • SK4
  • SK5
  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • Extreme Sports
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Milan TV: Milan - Sassuolo (Serie A)

  • 07:45

    Košarka - Kvalifikacije za SP (M): Montenegro - Portugal

  • 09:15

    Fudbal - Turska liga: Goztepe - Fenerbahce

  • 11:05

    Pregled Championship

  • 11:30

    Košarka (M) - Kvalifikacije za SP (Amerika): Mexico - USA

  • 12:55

    Odbojka - Turska liga (ž): Eczacibasi - Fenerbahce

  • 14:25

    Košarka - Kvalifikacije za SP (M): Ukraine - North Macedonia

  • 16:00

    Vaterpolo - Liga šampiona: Dinamo Tbilisi - Brescia

  • 17:10

    KHL Ice Week

  • 17:30

    Hokej na ledu - KHL: CSKA - Metallurg MG

  • 19:55

    Pregled holandske lige

  • 20:50

    SK Momenti

  • 21:15

    Fudbal - Premier League: Leeds - Crystal Palace

  • 23:15

    Sinalco PES Liga

  • 01:05

    F1 - GP Confidential

  • 01:30

    Pregled turske lige

  • 02:15

    SK Kviz - Rizik ili oprez

  • 03:00

    Vaterpolo - Liga šampiona: Jadran Split - Radnički

  • 04:00

    Na današnji dan

  • 04:10

    Fudbal - Premier League: Newcastle - Norwich

  • 06:25

    Pregled turske lige

  • 08:05

    Fudbal - Ukrajinska liga: Ingulets - Shakhtar

  • 09:50

    Fudbal - Beloruska liga: Shakhter - Gomel

  • 11:35

    Fudbal - Holandska liga: Heerenveen - PSV

  • 13:20

    Rivalitet legendi

  • 13:45

    Fudbal - Premier League: Chelsea - Manchester Unted

  • 15:35

    Fudbal - Bundesliga: Leipzig - Leverkusen

  • 17:20

    Pregled Championship

  • 17:45

    SK Mix

  • 18:00

    Košarka - Turska liga: Fenerbahce - Karsiyaka

  • 19:55

    F1 - GP Confidential

  • 20:30

    Fudbal - Serie B: Reggina - Ascoli

  • 22:30

    Omaž zvezdama

  • 22:55

    Fudbal - Turski kup: Basaksehir - Bodrum

  • 00:40

    Fudbal - Premier League: Leeds - Crystal Palace

  • 02:30

    Uži izbor

  • 02:55

    Fudbal - Serie B: Pisa - Perugia

  • 04:40

    Fudbal - Austrijska liga: Ried - Rapid

  • 00:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 06:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 07:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 08:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 09:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 10:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 11:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 12:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 13:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 14:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 15:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 16:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 17:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 18:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 19:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 20:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 21:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 22:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 23:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 01:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 02:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 03:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 04:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 05:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 06:00

    Biatlon svetski kup - Ostersund (M)

  • 07:00

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Kuusamo i Ruka

  • 07:00

    Skijaško trčanje: FIS Svetski kup - Ruka (M)

  • 08:30

    Eurosport Vesti

  • 08:35

    Touring Car FIA svetski kup - Aragon: trka 1

  • 09:30

    Touring Car FIA svetski kup - Aragon: trka 2

  • 10:25

    Eurosport Vesti

  • 10:30

    Alpsko Skijanje: FIS Svetski kup - Lejk Luiz (M)

  • 11:30

    Alpsko Skijanje: FIS Svetski kup - Lejk Luiz (M)

  • 12:20

    Sport Talks

  • 12:30

    Biciklizam

  • 13:00

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 03

  • 13:45

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 03

  • 17:30

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 03

  • 19:15

    Olimpijske igre

  • 19:45

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 03

  • 23:30

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 03

  • 00:30

    Touring Car - Svetski kup Soči: pregled

  • 01:00

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 01:30

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Kuusamo i Ruka

  • 03:00

    Electric Touring Car - Svetsko prvenstvo

  • 04:00

    Touring Car

  • 04:30

    Touring Car

  • 05:00

    Biatlon svetski kup - Ostersund (M)

  • 00:00

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Kuusamo i Ruka

  • 07:30

    Velodrom liga šampiona - Panevežis

  • 08:30

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 09:00

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 09:30

    Eurosport Vesti

  • 09:35

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 10:05

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 10:35

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 03

  • 12:25

    Eurosport Vesti

  • 12:30

    Touring Car - Svetski kup Soči: trka 1

  • 13:00

    Touring Car - Svetski kup Soči: trka 2

  • 13:30

    Vignette - Unlocked

  • 13:40

    Velodrom liga šampiona - Panevežis

  • 15:00

    Biatlon svetski kup - Ostersund (M)

  • 16:00

    Biatlon: Svetski kup - Ostersund (Ž)

  • 17:00

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 17:30

    Alpsko Skijanje: FIS Svetski kup - Lejk Luiz (M)

  • 18:30

    Karling: Šampionat Evrope - Lilehamer: Finale, Žene

  • 19:30

    Karling: Šampionat Evrope - Lilehamer: Finale, Muškarci

  • 20:30

    Eurosport Winter Pass

  • 21:00

    Skijaško trčanje: FIS Svetski kup - Ruka (M)

  • 21:30

    Skijaško trčanje: FIS Svetski Kup - Ruka (Ž)

  • 22:00

    Alpsko Skijanje: FIS Svetski kup - Lejk Luiz (M)

  • 23:00

    Alpsko Skijanje: FIS Svetski kup - Lejk Luiz (M)

  • 01:30

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 03

  • 03:00

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Kuusamo i Ruka

  • 04:00

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Kuusamo i Ruka

  • 05:30

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 03

  • 00:00

    Action Sports World

  • 01:00

    Best of Nitro World Games

  • 02:00

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 02:30

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 03:00

    Epic Trails

  • 03:30

    Epic Trails

  • 04:00

    X Games - Aspen

  • 05:00

    Blue World

  • 05:30

    Blue World

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30