TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • Prva
  • HTV1
  • OBN
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:24

    Slagalica, kviz

  • 06:47

    Datum

  • 06:53

    Verski kalendar

  • 07:03

    Lajmet

  • 07:09

    Odgonetanje: Kvallitetno obrazovanje za sve

  • 07:32

    Kocka, kocka, kockica

  • 08:00

    Pepa prase, crtani film 70.

  • 08:05

    Super krila, crtani film

  • 08:28

    Majk vitez

  • 08:40

    Anđelina balerina

  • 08:53

    Svetlucava i sjajna

  • 09:15

    Mia i ja

  • 09:38

    Bejblejd

  • 10:00 vesti

    Mali dnevnik

  • 10:05

    Znakopis

  • 10:18

    Velikani: Nikola Pašić

  • 10:45

    Trezor

  • 11:40

    Beogradska filharmonija: Brunker - simfonija br.6

  • 12:40

    Znakopis

  • 12:55

    Velikani: Nikola Pašić

  • 13:25

    Edu global

  • 13:50 vesti

    Mali dnevnik

  • 14:00

    Znanje imanje

  • 15:00

    Rej Donovan

  • 15:55

    Ciklus - Kraj Velikog rata: "Rekovalescenti"

  • 17:10

    "Tajna manastirske rakije"

  • 18:55

    Lajmet

  • 19:00

    Pravo na sutra

  • 19:30

    Savremeni svetski pisci: Ju Nesbe

  • 20:00

    Kina: Kineski dokumentarni film 66.

  • 21:00

    Elementarno 3

  • 21:45

    Svet budućnosti; strana obrazovna serija

  • 22:30

    Četiri godišnja doba u Havani

  • 23:25

    Big bend RTS i Hajnc fon Herman

  • 00:30

    Lajmet

  • 00:35

    Trezor

  • 01:35

    "Tajna manastirske rakije"

  • 03:15

    Znanje imanje

  • 04:15

    Big bend RTS i Hajnc fon Herman

  • 06:40

    TV Kalendar

  • 06:55 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 07:00

    Vijesti

  • 07:10 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 08:00

    Vijesti

  • 08:10 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 09:00

    Vijesti

  • 09:10

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 09:33 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 10:00

    Vijesti

  • 10:10 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 10:20

    Veterinar Engel (5), serija (12) (11/12)

  • 11:10

    Glas domovine

  • 11:35

    Informativka: Sadržaj deklaracija (R)

  • 11:42

    TV Kalendar (R)

  • 12:00

    Dnevnik 1

  • 12:15

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:25

    Imperij, telenovela (12) (25/170)

  • 13:15

    Dr. Oz (7), talk-show (12) (52/170)

  • 14:00

    Znanstveni krugovi

  • 14:25

    Zdrav život (R)

  • 15:00

    Dobar dan, Hrvatska

  • 15:35

    Dobar dan, Hrvatska

  • 15:55

    Velečasni Brown (6), serija (12) (2/10)

  • 16:43

    TV Kalendar (R)

  • 17:00

    Vijesti u 17

  • 17:14

    Vrijeme

  • 17:15

    HAK - promet info

  • 17:20 show

    Kod nas doma

  • 18:10

    Potjera

  • 18:59

    Vrijeme

  • 19:00

    Dnevnik 2

  • 19:44

    Vrijeme

  • 19:47

    Tema dana

  • 20:05

    U svom filmu

  • 21:00

    Concorde: Nadzvučna utrka - dokumentarni film (2/2)

  • 22:00

    Otvoreno

  • 22:50

    Dnevnik 3

  • 23:05

    Sport

  • 23:09

    Vrijeme

  • 23:11

    Vijesti iz kulture

  • 23:22

    Uvijek je sunčano u Philadelphiji (12), humoristična serija (18) (8/10)

  • 23:42

    Velečasni Brown (6), serija (12) (2/10)

  • 00:27

    Veterinar Engel (5), serija (12) (11/12)

  • 01:12

    Dr. Oz (7), talk-show (12) (52/170)

  • 01:52

    Dobar dan, Hrvatska (R)

  • 02:42

    Dolina sunca, serija (68/210)

  • 03:27

    Skica za portret (R)

  • 03:46

    Glas domovine (R)

  • 04:11

    Koktel-bar (R)

  • 05:01 show

    Kod nas doma (R)

  • 05:46

    Imperij, telenovela (12) (25/170)

  • 06:15

    Harry i kanta dinosaura, crtani film

  • 06:25

    Wakfu, crtani film

  • 06:50

    Neželjene, indijska serija

  • 08:15

    Odmetnica, kolumbijska serija, 81 epizoda, r.

  • 09:15

    Zlatni dvori, hrvatska serija, 97 epizoda

  • 10:15

    Top Shop

  • 10:30

    Stol za 4, kulinarski show, r.

  • 11:35

    OBN Info

  • 11:55

    Bomb girls, kanadska serija, 14 epizoda

  • 12:50

    Top shop

  • 13:05

    Odmetnica, kolumbijska serija, 82 epizoda

  • 14:00

    Sestre, indijska serija, 162, 163 epizoda, r.

  • 14:55

    Top shop

  • 15:10

    Paramparčad, turska serija, 134 epizoda, r.

  • 16:00

    Elif, turska serija, 909 epizoda, r.

  • 17:00

    Stol za 4, kulinarski show

  • 18:00

    Srce mafije, turska serija, 32 epizoda

  • 18:50

    OBN Info

  • 19:05

    OBN Sport

  • 19:10

    Volim samo tebe, indijska serija, 35, 36 epizoda

  • 20:00

    Elif, turska serija, 910 epizoda

  • 20:55

    Paramparčad, turska serija, 135 epizoda

  • 21:50

    Sestre, indijska serija, 164, 165 epizoda

  • 22:40

    Srce mafije, turska serija, 32 epizoda, r.

  • 23:50

    Crno siroče, kanadska serija, 18 epizoda

  • 00:40

    Volim samo tebe, indijska serija, 35, 36 epizoda, r.

  • 01:15

    Bomb girls, kanadska serija, 14 epizoda, r.

  • 02:00

    OBN Info, r.

  • 02:15

    OBN Sport, r.

  • 02:20

    Crno siroče, kanadska serija, 18 epizoda, r.

  • 03:10

    Čuvari planete, dokumentarni program

  • 04:00

    Finale, sportski program, r.

  • 04:40

    Čuvari planete, dokumentarni program

  • 05:20

    Knjiga o džungli, crtani film

  • 05:35

    Hello Kitty, crtani film

  • RTV 1
  • HBO
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • HBO Comedy
  • TV1000
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:13

    Velikani Vojvodine

  • 06:24

    Kratak čas profesora Arkadija

  • 06:30

    Dobro jutro, Vojvodino

  • 08:35

    Sportski globus

  • 08:40 serija

    Državni posao

  • 08:50

    Komšijske priče

  • 08:56

    Vremenska prognoza

  • 09:00

    Vesti

  • 09:05

    Elitna jedinica

  • 11:00

    Vesti

  • 11:05

    Paleta (slov.), sa srpskim titlom

  • 11:55

    Ti odluči

  • 12:00

    Vesti / Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:05

    Vremenska prognoza

  • 12:10

    Gradovi na Dunavu

  • 12:35

    Centar sveta

  • 13:00

    Evro pregled

  • 13:30

    Zajedno u pola dva

  • 13:55

    Ti odluči

  • 14:00

    Vesti

  • 14:05

    Rosela

  • 15:00

    Agrodnevnik

  • 15:23

    Komšijske priče

  • 15:30

    Težak posao

  • 16:00

    Vojvodinom

  • 16:25

    Vremenska prognoza

  • 16:30

    Zdravlje plus

  • 17:00

    Dnevnik

  • 17:20

    Pravi ugao

  • 17:56

    Vremenska prognoza

  • 18:00

    Novosadske razglednice

  • 18:30

    Majstor Brajan

  • 18:52

    Ti odluči

  • 19:00

    Velikani Vojvodine

  • 19:10

    Kratak čas profesora Arkadija

  • 19:17

    Državni posao

  • 19:30

    TV dnevnik RTS1

  • 20:05

    Rosela

  • 21:00

    Neka pesma kaže

  • 21:52

    Zelena prognoza

  • 22:00

    Vojvođanski dnevnik

  • 22:30

    Sportski globus

  • 22:35

    Art-erija

  • 22:47

    Duša ište pozorište

  • 23:12

    Bon...TON

  • 23:37

    Dokument

  • 00:02

    Ritam noći

  • 01:17

    Valander

  • 02:04

    Evro pregled

  • 02:30

    Težak posao

  • 02:55

    Zdravlje plus

  • 03:20

    Neka pesma kaže

  • 04:12

    Duša ište pozorište

  • 04:37

    Valander

  • 05:24

    Art-erija

  • 05:36

    Majstor Brajan

  • 05:58

    Agrodnevnik

  • 06:00

    Pepeljuga 3: Put u prošlost

  • 07:10

    Dan kada je moj otac postao žbun

  • 08:40

    Praslinov veliki film

  • 09:55

    Živeti u stvarnosti

  • 11:20

    Mala sirena

  • 12:40

    Moja večera sa Erveom

  • 14:25

    Legenda o Tarzanu

  • 16:15

    Kampovanje,

  • 16:45

    Šaljivdžija,

  • 17:15

    Sali zauvek,

  • 17:45

    Pregled protekle nedelje sa Džonom Oliverom

  • 18:20

    Tamo gde su divlje stvari

  • 20:00

    Moja genijalna prijateljica,

  • 21:00

    Otkriće veštica,

  • 21:45

    Hakervil,

  • 22:40

    Čuvari plaže

  • 00:40

    Peti Kejks

  • 02:25

    Otkačeni specijalci

  • 04:10

    Iznenadni udarac (Sucker Punch)

  • 06:00

    Preveliki za propast

  • 07:35

    Moja rođaka Rejčel

  • 09:20

    Van staklenog zvona: Putovanje sa Aleksandrom Pelosi

  • 10:25

    Tor: Ragnarok

  • 12:35

    Potpredsednica

  • 13:05

    Afera

  • 14:15

    Koko

  • 16:00

    Spajdermen: Povratak kući

  • 18:10

    Crno jezero

  • 19:00

    Tanka linija smrti

  • 20:50

    Blejd Raner 2049.

  • 23:35

    Lagodan život

  • 00:35

    Zaslepljen svetlima,

  • 01:40

    Predatori

  • 03:25

    Dečaci ne plaču

  • 05:25

    Holivud na snimanju

  • 07:15

    Božićni heroj

  • 08:45 film

    Lepe devojke

  • 10:35

    Crkni lepotice

  • 12:10

    Božićni dar

  • 13:35 film

    Danteov vrh

  • 15:20

    Ubica mekog srca

  • 16:55

    Pokajanje

  • 18:55

    Prevodilac

  • 21:00

    O brate, gde si?

  • 22:45

    Tornado

  • 00:35

    Hadsonski soko

  • 02:15

    Mrak film

  • 03:45 film

    Tihi Amerikanac

  • 05:25

    Božićni dar

  • Studio B
  • Cinemania
  • HTV2
  • RTV 2
  • Arena 1
  • Arena 2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:55

    Dečije razgibavanje

  • 07:00

    Beograde, dobro jutro

  • 09:48

    Zdravo jutro

  • 10:00

    Vesti

  • 10:05

    Beograde, dobro jutro

  • 11:00

    Vesti

  • 11:15

    Telešop

  • 11:30

    Vodič za roditelje

  • 11:40

    Vitafon

  • 11:50

    Telešop

  • 12:00

    Vesti

  • 12:10

    Tajna starog mosta

  • 13:00

    Vesti

  • 13:07

    Beograd zdrav grad

  • 14:00

    Vesti u 2

  • 14:20

    Nakit TV Shop

  • 16:00

    Vesti

  • 16:10

    Dečije razgibavanje

  • 16:30

    Priče o beogradskim tajnama

  • 17:00

    Beograde, dobar dan

  • 17:45

    Pitajte

  • 18:20

    Vodič za roditelje

  • 18:30

    U fokusu

  • 19:00

    VESTI u 7

  • 20:00

    Korenovanje

  • 21:00

    TV aukcija

  • 22:00

    Vesti u 10

  • 22:35

    Lady of Wine

  • 23:00

    Vesti

  • 23:05

    Pod sjajem zvezda

  • 07:20

    IZNENADA

  • 09:05

    DOBAR PAS

  • 10:55

    ROĐENDANSKA ŽELJA

  • 12:50

    AVANTURISTA PROKLETSTVO MIDINE KUTIJE

  • 14:55

    UDARAJUĆI HENRIJA

  • 16:50 film

    IGRA SMRTI

  • 18:55

    ŽENA U CRNOM

  • 21:00

    MENHETN

  • 23:05

    ŽIVOTINJSKO CARSTVO

  • 01:25

    SENKE I MAGLA

  • 02:50

    3096 DANA

  • 04:40 film

    KAMELEON

  • 06:34

    Juhuhu

  • 06:35

    Vlak dinosaura (2), crtana serija (23/26)

  • 07:00

    Juhuhu

  • 07:01

    Pjesmice i brojalice: Nije lako bubamarcu (R)

  • 07:04

    Pssst...priča: Baš kao H.Potter

  • 07:12

    Danica i mravojed

  • 07:17

    Juhuhu

  • 07:18

    Pjesmice i brojalice: Iš'o medo u dućan (R)

  • 07:21

    Vrtuljići, crtana serija (19/50) (R)

  • 07:33

    Juhuhu

  • 07:34

    Ninin kutak za male: Moje tijelo

  • 07:40

    TV vrtić: Potkove (R)

  • 07:49

    Juhuhu

  • 07:50

    Zoološki prilaz broj 64, crtana serija (13/26) (R)

  • 08:02

    Mišo i Robin: Dabrov čamac

  • 08:07

    Juhuhu

  • 08:08

    Njama, njam: Rajčica

  • 08:15

    Vedranovi velikani: Karla Gladina (R)

  • 08:22

    Juhuhu

  • 08:24

    Laboratorij na kraju svemira: Obojano cvijeće

  • 08:30

    Gladijatorska akademija, crtana serija (9/26)

  • 08:54

    Juhuhu

  • 08:55

    Tomica i prijatelji (2), crtana serija (17/58)

  • 09:00

    Pripovjedač bajki, crtana serija (11/26) (R)

  • 09:29

    Juhuhu

  • 09:30

    Cvjetkov rasadnik, dokumentarna serija za djecu (12/26) (R)

  • 09:59

    Juhuhu

  • 10:00

    Vremeplov, serija za mlade (16/24) (R)

  • 10:30

    Školski sat: Moja prva uloga - djeca glumci

  • 11:05

    (Re)kreativac (R)

  • 11:35

    McLeodove kćeri (5b), serija (12) (11/32) (R)

  • 12:20

    Zavolite svoj vrt uz Alana Titchmarsha (5), dokumentarna serija (2/9) (R)

  • 13:05

    Cesarica - hit godine

  • 13:08

    Tragovima istraživačice: Tajne vikinškog blaga, dokumentarna serija (9/10) (R)

  • 13:31

    Sve što ona želi, američki film (12) (2014.)

  • 15:01

    Na velegradskim krovovima (1): New York, dokumentarna serija (2/5)

  • 15:52

    Cesarica - hit godine

  • 16:00

    Regionalni dnevnik

  • 16:42

    Cesarica - hit godine

  • 16:47

    Život u velikim močvarama: Loango, afrički dragulj, dokumentarna serija (2/5)

  • 17:41

    Odmori se, zaslužio si (4), humoristična serija (9/15)

  • 18:18

    Slatka kuharica (1): Lokve (7/14)

  • 18:47

    Lovac na bilje (1): Mrežnica (5/12)

  • 19:14

    Cesarica - hit godine

  • 19:17

    Inspektor Gadget, crtana serija (1/52)

  • 19:30

    POPROCK.HR

  • 20:05

    Milijarde (2), serija (15) (10/12)

  • 21:00

    Francuska suita, francusko-kanadsko-američko-britansko-belgijski film (12) (2014.)

  • 22:45

    Most (4), serija (15) (8/8)

  • 23:40

    Bonnie i Clyde, američki film (15) (1967.) (R)

  • 01:30

    Sve što ona želi, američki film (12) (2014.)

  • 02:55

    Noćni glazbeni program - spotovi

  • 05:22

    Pravac na treću

  • 05:52

    Regionalni dnevnik (R)

  • 06:05

    Znanje imanje

  • 07:00

    Rajzolj nekem egy mesét

  • 07:08

    Konyhácska

  • 07:30

    TV sport

  • 08:00

    VIVE fesztivál

  • 08:30

    Ki tanyája ez a nyárfás?

  • 09:00

    Izravno

  • 09:25

    Svjetionik

  • 09:50

    Македонско сонце

  • 10:20

    Deutsche Minuten

  • 10:45

    Zeleni sat

  • 11:10

    Novi trezor

  • 11:35

    Svet oko nas

  • 12:00

    Eko balans

  • 12:15

    Dobar posao

  • 12:40

    Konyhácska

  • 13:00

    Hírek

  • 13:10

    Ki főt ma?

  • 13:40

    Rajzolj nekem egy mesét

  • 13:45

    Hajde sa mnom u obdanište

  • 14:10

    Spektar

  • 14:45

    Biseri duhovnosti Fruške gore

  • 15:00

    Luča:

  • 15:20

    Svet oko nas

  • 15:45

    Evro pregled: - Euromaxx

  • 16:10

    Paleta (slov.), sa srpskim titlom

  • 17:00

    Nakresli mi rozprávku

  • 17:10

    Emisija na slovačkom

  • 17:45

    TV Dnevnik

  • 18:00

    Denník

  • 18:15

    Дньовнїк

  • 18:30

    Telejurnal

  • 18:45

    Nevimata

  • 19:00

    Híradó

  • 19:29

    Rromane đilja

  • 20:00

    Lačhi rjat Vojvodino

  • 21:30

    Them Rromano

  • 22:30

    Tražeći Erika:

  • 00:22

    Ritam noći

  • 01:12

    TV prodaja

  • 03:12

    Lačhi rjat Vojvodino

  • 04:42

    Rromane đilja

  • 05:12

    Svet oko nas

  • 05:37

    Zeleni sat

  • 00:00

    Dokumentarni film - White, blue and white

  • 06:00

    Fudbal - AFRICKI KUP NACIJA KVALIFIKACIJE: Guinea - Côte d'Ivoire

  • 06:30

    Emisija - Dream teams: Epizoda 20

  • 07:00

    Emisija - Mobil auto: Magazin

  • 07:30

    Rukomet - EHF LIGA ŠAMPIONA: Besiktas Mogaz - HC Metalurg

  • 09:00

    Košarka - ABA LIGA: FMP - Cedevita

  • 10:30

    Vesti - MaxBet NEWS

  • 11:00

    Emisija - FIFA Football

  • 11:30

    Fudbal - ITALIJANSKA LIGA: Milan - Juventus

  • 13:15

    Fudbal - BRAZILSKA LIGA: Parana - Palmeiras

  • 15:15

    Košarka - GRČKA LIGA: Panathinaikos - Olympiacos

  • 17:00

    Studijska emisija - PRVA LIGA SRBIJE: Pregled kola

  • 17:30

    Emisija - U Obruču

  • 18:30

    Košarka - FIBA LIGA ŠAMPIONA: Nymburk - Bamberg

  • 20:30

    Fudbal - PRIJATELJSKA UTAKMICA: Brazil - Kamerun

  • 22:30

    Emisija - ENDESA LIGA: Pregled

  • 22:55

    Vesti - MaxBet NEWS

  • 23:30

    Emisija - LIGA ŠAMPIONA: Magazin

  • 01:00

    Fudbal - PRIJATELJSKA UTAKMICA: Argentina - Meksiko

  • 03:00

    Emisija - Mobil auto: Magazin

  • 03:30

    Red Bull Air race - TEXAS 2018: 1. trka

  • 04:35

    Fudbal - AFRICKI KUP NACIJA KVALIFIKACIJE: Egypt - Tunisia

  • 00:00

    Fudbal - PRIJATELJSKA UTAKMICA: Brazil - Kamerun

  • 06:00

    Košarka - ENDESA LIGA: Morabanc Andorra - Unicaja

  • 07:45

    Emisija - KOTV Weekly: Magazin

  • 08:15

    Ragbi - AUTUMN INTERNATIONAL: Scotland - South Africa

  • 10:00

    Emisija - KOTV Classics

  • 12:00

    Hokej - NHL: Los Angeles - St Louis

  • 14:00

    Emisija - Sport Greating Moments: Epizoda 11

  • 14:30

    Odbojka - TURSKA LIGA: Arhavi Bld. - Ziraat Bankası

  • 16:30

    Rukomet - EHF LIGA ŠAMPIONA: Barça Lassa - HC Vardar

  • 18:00

    Košarka - FIBA LIGA ŠAMPIONA:Banvit - Murcia

  • 20:00

    Emisija - EHF LIGA ŠAMPIONA: Muškarci Pregled

  • 20:30

    Košarka - FIBA LIGA ŠAMPIONA: Strasbourg - Oostende

  • 22:30

    Emisija - KOTV Classics

  • 23:30

    Emisija - KOTV Weekly: Magazin

  • 02:00

    Dokumentarni film - Angry sky

  • 03:30

    Automoto sport - WRC AUSTRALIJA: Live Stage 2

  • 04:30

    Rukomet - EHF LIGA ŠAMPIONA: Telekom Veszprém HC - IFK Kristianstad

  • Arena 3
  • Arena 4
  • SK1
  • SK2
  • SK3
  • SK5
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Fudbal - AFRICKI KUP NACIJA KVALIFIKACIJE: Guinea - Côte d'Ivoire

  • 06:00

    Fudbal - ITALIJANSKA LIGA: Atalanta - Inter

  • 08:00

    Fudbal - LIGA EVROPE: Betis - Milan

  • 10:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Bayern - AEK

  • 12:00

    Fudbal - LIVERPOOL TV: Archive

  • 13:45

    Fudbal - AFRICKI KUP NACIJA KVALIFIKACIJE: Egypt - Tunisia

  • 15:30

    Emisija - FIFA Football

  • 16:00

    Fudbal - PRVA LIGA SRBIJE: Radnički KG - Borac

  • 18:00

    Fudbal - AFRICKI KUP NACIJA KVALIFIKACIJE: Ethiopia - Ghana

  • 20:00

    Košarka - FIBA LIGA ŠAMPIONA: Hapoel M. Jerusalem - Dijon

  • 22:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Tottenham - PSV

  • 01:45

    Fudbal - BRAZILSKA LIGA: Parana - Palmeiras

  • 03:30

    Emisija - Dream teams: Epizoda 18

  • 04:00

    Fudbal - FRANCUSKA LIGA: Marseille - Dijon

  • 00:00

    Košarka - FIBA LIGA ŠAMPIONA: Banvit - Murcia

  • 06:00

    Odbojka - TURSKA LIGA: Arhavi Bld. - Ziraat Bankası

  • 08:00

    Fudbal - BRAZILSKA LIGA: Corinthians - Vasco

  • 10:00

    Fudbal - AFRICKI KUP NACIJA KVALIFIKACIJE: Ethiopia - Ghana

  • 12:00

    Košarka - ABA LIGA: Budućnost VOLI - Partizan NIS

  • 13:45

    Automoto sport - WRC AUSTRALIJA: Live Stage 2

  • 14:45

    Emisija - Mobil auto: Magazin

  • 15:15

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Atlético Madrid - Borussia Dortmund

  • 17:00

    Hokej - LIGA ŠAMPIONA: HC Pilsen - HC Bolzano

  • 19:30

    Hokej - LIGA ŠAMPIONA: Red Bull Salzburg - Rouen Dragons

  • 22:00

    Automoto sport - WRC AUSTRALIJA: Pregled

  • 23:00

    Emisija - ARSENAL TV: Arsenal World

  • 23:30

    Emisija - ARSENAL TV: Arsenal 360

  • 01:45

    Plivanje - SVETSKI KUP: Singapure Dan 2.

  • 03:45

    Emisija - Xtreme collixtion: Epizoda 22

  • 04:15

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: CSKA - Roma

  • 06:10

    Fudbal – Liga nacija: Bulgaria – Slovenia

  • 08:00

    Max Bet VESTI

  • 08:30

    Fudbal Liga nacija – Pregled (PONEDELJAK)

  • 09:25

    NBA: Minnesota – Memphis

  • 11:10

    Pregled Euroleague

  • 12:00

    Nemačka košarka: Alba – Brose

  • 13:30 sport

    NBA Live

  • 13:40

    Fudbal Liga nacija – Pregled 5. kola

  • 14:30

    Moto GP Valencia: Moto GP – TRKA

  • 15:40

    Fudbal – Liga nacija: Czech R. – Slovakia

  • 17:20

    Top Tenn!s

  • 18:00

    Euroleague: Efes – Maccabi

  • 19:50

    SK STUDIO

  • 20:45

    Fudbal – Liga nacija: Serbia – Lithuania

  • 22:40

    SK STUDIO

  • 22:50

    Max Bet VESTI

  • 23:20

    Eurocup: Andorra – Crvena zvezda

  • 01:00

    Fudbal Liga nacija – Pregled

  • 01:50

    Euroleague: Fenerbahce – Darussafaka

  • 03:20

    Fudbal – Liga nacija: Sweden – Russia

  • 05:05

    Moto GP Valencia: Moto 2 – TRKA

  • 06:15

    Fudbal Liga nacija – Pregled (PONEDELJAK)

  • 07:10

    Pregled ATP Masters Cup London

  • 08:00

    Košarka VTB liga: VEF Riga – Astana

  • 09:30

    Fudbal – Liga nacija: Germany – Holland

  • 11:15

    NFL: LA Rams – Kansas City

  • 13:40

    Pregled NASCAR – FINALE: Miami

  • 14:30

    Fudbal – Liga nacija: Bulgaria – Slovenia

  • 16:15

    ATP Masters Cup London (singl) – FINALE

  • 18:10

    SK Mix & SK Moments

  • 18:30

    Fudbal (prijateljska): Turkey – Ukraine

  • 20:25

    NBA Live

  • 20:45

    Fudbal – Liga nacija: Portugal – Poland

  • 22:40

    KHL Ice Week

  • 22:50

    Euroleague: Bayern – Olympiacos

  • 00:20

    NBA Live

  • 00:30

    Fudbal (prijateljska): France – Uruguay

  • 02:15

    Odbojka – Liga šampiona (M): Belchatow – Trefl Gdansk

  • 03:45

    Euroleague: Real Madrid – Gran Canaria

  • 05:15

    Fudbal Liga nacija – Pregled (UTORAK)

  • 00:00

    Fudbal (prijateljska): Turkey – Ukraine

  • 07:05

    Fudbal Liga nacija – Pregled 5. KOLA

  • 08:00

    Fudbal – Liga nacija: Andorra – Latvia

  • 09:45

    Italijanska odbojka (M): Vibo Valentia – Padova

  • 11:30

    Fudbal – Liga nacija: Cyprus – Norway

  • 13:15

    Turska košarka: Sakarya – Tofas

  • 14:50

    NBA Live

  • 15:00

    Basket 3x3 World Tour Finals (Peking) – FINALE: Riga – Novi Sad

  • 15:40

    NFL: Chicago – Minnesota

  • 18:00

    Odbojka – Liga šampiona (M): Belchatow – Trefl Gdansk

  • 20:00

    Eurocup: Andorra – Crvena zvezda

  • 21:55

    KHL Ice Week

  • 22:10

    Esports Balkan League – Dota 2

  • 01:45

    Pregled Segunda division

  • 02:50

    Eurocup: Ankara – Asvel

  • 04:25

    Fudbal – Liga nacija: Serbia – Lithuania

  • 20:45

    Nogomet - Liga nacija: Sweden - Russia (UŽIVO)

  • Universal
  • Viasat History
  • Viasat Explorer
  • TV Ultra
  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Viasat Explore je ponovo sa vama od 5.00h

  • 06:00

    Piros: slikanje vatrom

  • 06:25

    Piros: slikanje vatrom

  • 06:50

    Predstavljanje automobila

  • 07:35

    Kraljevi otpada

  • 08:25

    Šaranski ratovi

  • 08:50

    Poznati ribolovci

  • 09:15

    Rečna čudovišta

  • 10:05

    Predstavljanje automobila

  • 10:50

    Predstavljanje automobila

  • 11:35

    Favoriti

  • 12:20

    Favoriti

  • 13:05

    Kauboji iz ledenih mora

  • 13:50

    Kauboji iz ledenih mora

  • 14:40

    Australijski lovci na zlato

  • 15:25

    Australijski lovci na zlato

  • 16:10

    Beg

  • 17:00

    Sakupljači neobičnih blaga

  • 17:50

    Veliki divlji sever

  • 18:35

    Lude vožnje

  • 18:55

    Lude vožnje

  • 19:20

    Šaranski ratovi

  • 19:45

    Poznati ribolovci

  • 20:10

    Rečna čudovišta

  • 21:00

    Australijski lovci na zlato

  • 21:45

    Australijski lovci na zlato

  • 22:30

    Australijski lovci na zlato

  • 23:15

    Australijski lovci na zlato

  • 05:05

    72 Opasna mesta za život

  • 00:00

    ŽIVOTINJSKO CARSTVO

  • 06:00

    MMM, O DA!

  • 06:15

    ŽIVOTINJSKO CARSTVO

  • 06:25

    DIGIMON FUZIJA

  • 06:50

    KUU KUU HARAŽUKU

  • 07:15

    ŽIVOTINJSKO CARSTVO

  • 07:25

    INVIZIMALS

  • 07:50

    BEJBLEJD

  • 08:15

    Yu-Gi-Oh! ZEXAL

  • 08:45

    NINJAGO

  • 09:10

    DIGIMON FUZIJA

  • 09:40

    KUU KUU HARAŽUKU

  • 10:10

    NEKSO VITEZOVI

  • 10:40

    ŽIVOTINJSKO CARSTVO

  • 11:10

    DIGIMON FUZIJA

  • 11:35

    MMM, O DA!

  • 11:45

    INVIZIMALS

  • 12:10

    ŽIVOTINJSKO CARSTVO

  • 12:30

    KUU KUU HARAŽUKU

  • 13:00

    NEKSO VITEZOVI

  • 13:30

    Yu-Gi-Oh! ZEXAL

  • 13:55

    NINJAGO

  • 14:20

    ŽIVOTINJSKO CARSTVO

  • 14:40

    DIGIMON FUZIJA

  • 15:10

    MMM, O DA!

  • 15:25

    BEJBLEJD

  • 15:50

    NEKSO VITEZOVI

  • 16:20

    DIGIMON FUZIJA

  • 16:45

    ŽIVOTINJSKO CARSTVO

  • 17:00

    NINJAGO

  • 17:30

    KUU KUU HARAŽUKU

  • 17:55

    Yu-Gi-Oh! ZEXAL

  • 18:25

    BEJBLEJD

  • 18:50

    MMM, O DA!

  • 19:05

    NEKSO VITEZOVI

  • 19:35

    DIGIMON FUZIJA

  • 20:00

    TUBESDAY (premijera)

  • 20:25

    KUU KUU HARAŽUKU

  • 20:55

    Yu-Gi-Oh! ZEXAL

  • 21:25

    NINJAGO

  • 21:45

    BEJBLEJD

  • 22:10

    ŽIVOTINJSKO CARSTVO

  • 22:20

    Yu-Gi-Oh! ZEXAL

  • 22:45

    NEKSO VITEZOVI

  • 23:10

    INVIZIMALS

  • 23:40

    DIGIMON FUZIJA

  • 00:15

    MMM, O DA!

  • 00:25

    ŽIVOTINJSKO CARSTVO

  • 00:40

    KUU KUU HARAŽUKU

  • 01:05

    BEJBLEJD

  • 01:25

    Yu-Gi-Oh! ZEXAL

  • 01:45

    INVIZIMALS

  • 02:10

    DIGIMON FUZIJA

  • 02:35

    NEKSO VITEZOVI

  • 03:00

    ŽIVOTINJSKO CARSTVO

  • 03:15

    MMM, O DA!

  • 03:25

    ŽIVOTINJSKO CARSTVO

  • 03:40

    KUU KUU HARAŽUKU

  • 04:00

    BEJBLEJD

  • 04:20

    DIGIMON FUZIJA

  • 04:40

    NINJAGO

  • 05:05

    Yu-Gi-Oh! ZEXAL

  • 05:35

    NEKSO VITEZOVI

  • 07:00

    FUDBAL: Major League Soccer Plej-of četvrtfinale 2.meč Atlanta United (SAD) - New York City FC (SAD)

  • 08:35

    SKIJAŠKI SKOKOVI: FIS Svetski kup - Visla, Poljska, VS 134 Ekipno

  • 10:00

    SNUKER: Serija domaćih nacija Open Severne Irske, Finale,

  • 11:30

    SKIJAŠKI SKOKOVI: FIS Svetski kup - Visla, Poljska, VS-134m

  • 12:30

    UMETNIČKO KLIZANJE: Velika Nagrada, Kup Rusije,

  • 14:30

    SKIJAŠKI SKOKOVI: FIS Svetski kup - Visla, Poljska, VS 134 Ekipno

  • 16:00

    KONJIČKI SPORTOVI: FEI Svetski kup - Štutgart, Nemačka

  • 17:00

    SNUKER: Serija domaćih nacija Open Severne Irske, Finale,

  • 17:55

    VESTI

  • 18:00

    KARLING: Evropsko prvenstvo Estonija Grupna faza muškarci Rusija - Švajcarska

  • 21:00

    SKIJAŠKI SKOKOVI: FIS Svetski kup - Visla, Poljska, VS 134 Ekipno

  • 22:00

    JEDRILIČARSTVO: Duh jedrenja

  • 22:30

    AUTO TRKE: Svetski šampionat izdržljivosti, Šangaj, Pregled

  • 23:00

    AUTO TRKE: WTCR, Makau, Pregled

  • 23:35

    VESTI

  • 23:45

    SKIJAŠKI SKOKOVI: FIS Svetski kup - Visla, Poljska, VS-134m

  • 00:30

    VESTI

  • 00:35

    ALPSKO SKIJANJE: Svetski kup, Levi, Slalom žene 2.trka,

  • 01:00

    ALPSKO SKIJANJE: Svetski kup, Levi, Slalom muškarci 2.trka,

  • 01:30

    SNUKER: Serija domaćih nacija Open Severne Irske, Finale,

  • 03:00

    SKIJAŠKI SKOKOVI: FIS Svetski kup - Visla, Poljska, VS-134m

  • 04:00

    SNUKER: Serija domaćih nacija Open Severne Irske, Finale,

  • 05:30

    FUDBAL: Major League Soccer Plej-of četvrtfinale 2.meč Atlanta United (SAD) - New York City FC (SAD)

  • 00:00

    AUTO TRKE: Svetski šampionat izdržljivosti, Šangaj, Pregled

  • 08:05

    ALPSKO SKIJANJE: Svetski kup, Levi, Slalom žene 2.trka,

  • 08:45

    ALPSKO SKIJANJE: Svetski kup, Levi, Slalom muškarci 2.trka,

  • 09:30

    UMETNIČKO KLIZANJE: Velika Nagrada, Kup Rusije,

  • 11:30

    ALPSKO SKIJANJE: Svetski kup, Levi, Slalom žene 2.trka,

  • 12:15

    ALPSKO SKIJANJE: Svetski kup, Levi, Slalom muškarci 2.trka,

  • 13:00

    KARLING: Evropsko prvenstvo Estonija Grupna faza žene Švedska - Rusija

  • 16:00

    UMETNIČKO KLIZANJE: Velika Nagrada, Kup Rusije,

  • 18:00

    SKIJAŠKI SKOKOVI: FIS Svetski kup - Visla, Poljska, VS-134m

  • 19:10

    VESTI

  • 19:20

    SNUKER: Serija domaćih nacija Open Severne Irske, Finale,

  • 21:15

    UMETNIČKO KLIZANJE: Velika Nagrada, Kup Rusije,

  • 23:15

    ALPSKO SKIJANJE: Svetski kup, Levi, Slalom žene 2.trka,

  • 23:55

    VESTI

  • 00:30

    SKIJAŠKI SKOKOVI: FIS Svetski kup - Visla, Poljska, VS 134 Ekipno

  • 01:30

    SKIJAŠKI SKOKOVI: FIS Svetski kup - Visla, Poljska, VS-134m

  • 03:00

    WATTS! - Novembarski specijal

  • 03:30

    ALPSKO SKIJANJE: Svetski kup, Levi, Slalom žene 2.trka,

  • 04:15

    ALPSKO SKIJANJE: Svetski kup, Levi, Slalom muškarci 2.trka,

  • 05:00

    SKIJAŠKI SKOKOVI: FIS Svetski kup - Visla, Poljska, VS 134 Ekipno

  • HappyTV
  • Travel
  • National Geographic
  • TLC
  • AXN
  • Viasat Nature
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:45

    Dobro jutro Srbijo

  • 11:10

    TOP SHOP

  • 11:30

    Parovi - Jutarnja kafica

  • 11:55

    Vesti

  • 11:58

    Parovi - Jutarnja kafica

  • 12:55

    Vesti

  • 13:05

    Parovi - Jutarnja kafica

  • 14:00 show

    Parovi - Live

  • 15:30

    Posle ručka

  • 17:30

    Telemaster

  • 18:30

    Kviz: Naslovna strana

  • 19:00

    Upoznajte Parove

  • 21:00

    Parovi - Parograf

  • 02:30 show

    Parovi - Live

  • 04:30

    Rano jutro

  • 00:00

    Podzemlje SAD

  • 06:00

    Građevinska zona

  • 06:20

    Sekunde do katastrofe

  • 06:40

    Sekunde do katastrofe

  • 07:00

    Natprirodna priroda II

  • 08:00

    Jukonsko zlato 3

  • 09:00

    Zlato iz ledene vode

  • 10:05

    Opasne granice Latinske Amerike

  • 10:30

    Opasne granice Latinske Amerike

  • 11:00

    Aerodromsko obezbeđenje: Peru

  • 12:00 dokumentarni

    Avionske nesreće

  • 13:00

    Natprirodna priroda II

  • 14:00

    Crni faraoni: Carstvo zlata

  • 15:00

    Megafabrike

  • 16:00

    Megafabrike

  • 17:00

    Jukonsko zlato

  • 18:00

    Zlato iz ledene vode

  • 19:00

    PRIČA O BOGU S MORGANOM FRIMENOM

  • 20:00

    PRIČA O BOGU S MORGANOM FRIMENOM

  • 21:00

    Američka tajna služba: U prvim redovima

  • 23:00

    Necenzurisano sa Majklom Verom

  • 01:00

    Podzemlje SAD

  • 01:55

    Necenzurisano sa Majklom Verom

  • 02:40

    Sekunde do katastrofe 5

  • 03:25

    Uradi ili umri

  • 03:50

    Dešifrovanje opasnosti

  • 04:10

    Sekunde do katastrofe 5

  • 04:55

    Uradi ili umri

  • 05:15

    Dešifrovanje opasnosti

  • 05:35

    Sekunde do katastrofe

  • 06:00

    Vjenčanica iz snova: Mame i kćeri

  • 06:30

    Vjenčanica iz snova: Za "da" je potrebno dvoje

  • 07:00

    Moja čudna trudnoća: Epizoda 1

  • 08:00

    Neočekivano: Tinejdžerica, a trudna: Sam u kući

  • 09:00

    Debela i fantastična: Babs zna najbolje

  • 10:00

    Mališani ljepotani: Natjecanje Stars N' Glitz: Fiesta

  • 11:00

    Te divne šestorke: Epizoda 4

  • 12:00

    Neočekivano: Tinejdžerica, a trudna: Laura je sad najvažnija

  • 13:00

    To je vjenčanje kakvo želim: Razmetljivo protiv elegantnog

  • 14:00

    Moj gojazan život: Gdje su sada?: Laura & Chay

  • 16:00

    Mališani ljepotani: Natjecanje ljepote Carolina Queens

  • 17:00

    Vjenčanica iz snova: Problemi s novcem

  • 17:30

    Vjenčanica iz snova: Pripreme za vjenčanje

  • 18:00

    Debela i fantastična: Borba s vagom

  • 18:30

    Debela i fantastična: Trka od 5 km

  • 19:00

    Kate i osmero djece: Pilić i jaja

  • 19:30

    Kate i osmero djece: Sedmi rođendan šestorki

  • 20:00

    Beba mijenja sve: Ne želim ostaviti svoju djecu

  • 21:00

    Blagoslovljeni kćerima: Hawaii Five-O-ho!

  • 23:00

    Moj gojazan život: Gdje su sada?: Laura & Chay

  • 01:00

    Beba mijenja sve: Ne želim ostaviti svoju djecu

  • 01:48

    Blagoslovljeni kćerima: Hawaii Five-O-ho!

  • 03:24

    Vjenčanica iz snova: Problemi s novcem

  • 03:48

    Vjenčanica iz snova: Pripreme za vjenčanje

  • 04:12

    Mališani ljepotani: Natjecanje ljepote Carolina Queens

  • 05:00

    Kate i osmero djece: Pilić i jaja

  • 05:30

    Kate i osmero djece: Sedmi rođendan šestorki

  • 06:10

    Životinjska policija iz Feniksa

  • 07:00

    Životinjska policija iz Feniksa

  • 07:55

    Spasavanje mačića

  • 08:45

    Spasavanje mačića

  • 09:35

    Špijun među pingvinima

  • 10:35

    Najopasnije životinje sveta

  • 11:25

    Najopasnije životinje sveta

  • 12:15

    Najopasnije životinje sveta

  • 13:10

    Najopasnije životinje sveta

  • 14:00

    Spašavanje divljih medveda

  • 14:30

    Spasavanje mačića

  • 15:20

    Divlji Šamuari

  • 15:45

    Divlji Šamuari

  • 16:20

    Životinjska policija iz Feniksa

  • 17:10

    Najopasnije životinje sveta

  • 18:00

    Dnevnik katastrofa iz 2015.

  • 19:00

    Ne krivi psa

  • 19:55

    Svedočanstva o vremenskim prilikama

  • 20:50

    Najopasnije životinje sveta

  • 21:40

    Dnevnik katastrofa iz 2015.

  • 22:35

    Ne krivi psa

  • 23:35

    Uvrnuto, iskreno, neobično

  • 00:30

    Životinjska policija iz Feniksa

  • 01:25

    Životinjska policija iz Feniksa

  • 02:20

    Spasavanje mačića

  • 03:10

    Spasavanje mačića

  • 04:10

    Veterinari sa granice

  • 04:35

    Spašavanje divljih medveda

  • 05:00

    Špijun među pingvinima

  • Prva Plus
  • FOX
  • 24Kitchen
  • Al Jazeera
  • Cartoon Network
  • Animal Planet
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00 serija

    Sledbenici

  • 06:00

    Najsmešniji kućni video

  • 06:20

    3,2,1 Kuhaj

  • 07:45

    Najsmešniji kućni video

  • 08:20

    Treći kamen od sunca

  • 08:40

    Laži me

  • 09:45

    Skandal

  • 10:30

    48 sati

  • 12:45

    3,2,1 Kuhaj

  • 14:45

    Najsmešniji kućni video

  • 15:15

    Još 48 sati

  • 17:30

    Laži me

  • 18:30

    Kuhinja

  • 19:00

    Skandal

  • 20:00

    Terminal

  • 22:00

    Nepristojna ponuda

  • 01:00

    Kuhinja

  • 01:30

    Skandal

  • 02:15

    Terminal

  • 04:15 serija

    Sledbenici

  • 05:00

    Laži me

  • 06:00 serija

    Agenti SHIELD-a

  • 06:50 serija

    Imperija

  • 07:40

    Poslednji čovek na Zemlji

  • 08:05

    Havaji 5-0

  • 09:00

    Kriminalci u odelima

  • 09:55

    Istražitelji iz Majamija

  • 10:50 serija

    Bouns

  • 11:40 serija

    Bouns

  • 12:35 serija

    Bouns

  • 13:30 serija

    Nečujno

  • 14:25

    Škorpija

  • 15:20

    Havaji 5-0

  • 16:15

    Kriminalci u odelima

  • 17:10 serija

    Agenti SHIELD-a

  • 18:05

    Istražitelji iz Majamija

  • 19:00 serija

    Bouns

  • 20:00 serija

    Bouns

  • 21:00 serija

    Bouns

  • 22:00

    911

  • 23:00

    Škorpija

  • 23:55

    Havaji 5-0

  • 00:50

    Kriminalci u odelima

  • 01:45

    Poslednji čovek na Zemlji

  • 02:10

    Čens

  • 02:55 serija

    Agenti SHIELD-a

  • 03:40 serija

    Imperija

  • 04:25

    Vodič kroz život Kupera Bareta

  • 04:50

    Poslednji čovek na Zemlji

  • 05:10

    Čens

  • 00:00

    Dobar tek

  • 06:00

    Kraljica čokolade

  • 06:10

    Kosmati bajkeri: Život na sjeveru

  • 07:10

    Nešto slatko s Pavelom Pavlovom

  • 07:40

    Billova kuhinja: Notting Hill

  • 08:10

    Najbolji recepti na svijetu

  • 08:35

    Jamie Oliver: Sve za 30 minuta

  • 09:05

    Jamie Oliver: Sve za 30 minuta

  • 09:35

    Richovi barski zalogaji

  • 10:05

    Richovi barski zalogaji

  • 10:35

    Iz vrta na stol

  • 11:00

    Nešto slatko s Pavelom Pavlovom

  • 11:30

    Dobar tek

  • 12:00

    Kraljica čokolade

  • 12:30

    Kraljica čokolade

  • 13:00

    Pecite s Hiddeom de Brabanderom

  • 13:30

    Pecite s Hiddeom de Brabanderom

  • 14:00

    Nešto slatko s Pavelom Pavlovom

  • 14:30

    Billova kuhinja: Notting Hill

  • 15:00

    Jamie Oliver: Sve za 30 minuta

  • 15:30

    Jamie Oliver: Sve za 30 minuta

  • 16:00

    Maksutova nova turska kuhinja

  • 16:30

    Dobar tek

  • 17:00

    Richovi barski zalogaji

  • 17:30

    Richovi barski zalogaji

  • 18:00

    Kosmati bajkeri: Život na sjeveru

  • 19:00

    Kraljica čokolade

  • 19:30

    Kraljica čokolade

  • 20:00

    Jamiejev i Jimmyjev gastronomski izazov

  • 21:00

    Pecite s Hiddeom de Brabanderom

  • 21:30

    Pecite s Hiddeom de Brabanderom

  • 22:00

    Nešto slatko s Pavelom Pavlovom

  • 22:30

    Billova kuhinja: Notting Hill

  • 23:00

    Jamie Oliver: Sve za 30 minuta

  • 23:30

    Jamie Oliver: Sve za 30 minuta

  • 00:30

    Moja je kuhinja najbolja

  • 01:30

    Najbolji recepti na svijetu

  • 02:00

    Kosmati bajkeri: Život na sjeveru

  • 02:50

    Laki obroci

  • 03:15

    Laki obroci

  • 03:40

    Richovi barski zalogaji

  • 04:00

    Richovi barski zalogaji

  • 04:25

    Iz vrta na stol

  • 04:50

    Nešto slatko s Pavelom Pavlovom

  • 05:15

    Laki obroci

  • 05:35

    Laki obroci

  • 00:00

    Vijesti u 00

  • 07:30

    Sportski Magazin - 2018

  • 08:00

    TechKnow S10

  • 08:30

    Recite Al Jazeeri

  • 09:00

    Tragovima Al Jazeere

  • 09:30

    Alhemija Balkana u Sloveniji

  • 10:00

    Rađanje zemlje - S07

  • 10:30

    Kockanje sa životom - S02

  • 11:00

    Usudi se i Probaj

  • 11:30

    Sportski Magazin - 2018

  • 12:00

    Vijesti u 12

  • 12:30

    Recite Al Jazeeri

  • 13:00

    Kratke vijesti u 13

  • 13:05

    Širom svijeta

  • 14:00

    Vijesti u 14

  • 14:30

    Sportski Magazin - 2018

  • 15:00

    Vijesti u 15

  • 15:30

    Recite Al Jazeeri

  • 16:00

    Vijesti u 16

  • 17:00

    Kratke vijesti 17:00

  • 17:05

    Regioskop - Opsada 2. dio - RP

  • 18:00

    Vijesti u 18

  • 19:00

    Kratke vijesti u 19

  • 19:05

    Slavery Routes

  • 20:00

    Vijesti u 20

  • 21:00

    Kratke vijesti u 21

  • 21:01

    Kontrasti

  • 21:30

    Kontekst 2018

  • 22:00

    Vijesti u 22

  • 23:00

    Kratke vijesti u 23

  • 23:05

    Regioskop - Opsada 2. dio - RP

  • 00:30

    Rajski miris RP

  • 01:30

    Kontekst 2018

  • 02:00

    Hoću kući - sezona 3

  • 02:30

    Fullscreen - Ćumuraši

  • 03:00

    Taxi Casablanca

  • 03:30

    Kontrasti

  • 04:00

    Al Jazeera English - PRIJENOS

  • 06:00

    Teen Titans Go! - Elements

  • 06:18

    Teen Titans Go! - Elements

  • 06:35

    Unikitty

  • 07:05

    We Bare Bears

  • 07:27

    We Bare Bears

  • 07:45

    Craig of the Creek

  • 08:15

    Cloudy with a Chance of Meatballs

  • 08:40

    The Amazing World of Gumball - Elements

  • 09:10

    NinjaGo: Masters of Spinjitzu

  • 09:40

    Ben 10

  • 10:05

    Mighty Magiswords - Episodes

  • 10:30

    We Bare Bears

  • 11:00

    We Bare Bears

  • 11:30

    Teen Titans Go! - Elements

  • 11:55

    Teen Titans Go! - Elements

  • 12:20

    Unikitty

  • 12:50

    The Powerpuff Girls

  • 13:15

    Craig of the Creek

  • 13:45

    Cloudy with a Chance of Meatballs

  • 14:15

    The Amazing World of Gumball - Elements

  • 14:35

    The Amazing World of Gumball - Elements

  • 14:55

    The Amazing World of Gumball - Elements

  • 15:20

    We Bare Bears

  • 15:50

    Mighty Magiswords - Episodes

  • 16:10

    Mighty Magiswords - Episodes

  • 16:30

    Unikitty

  • 17:00

    The Powerpuff Girls

  • 17:20

    Teen Titans Go! - Elements

  • 17:45

    Craig of the Creek

  • 18:15

    Ben 10

  • 18:40

    The Powerpuff Girls

  • 19:10

    The Amazing World of Gumball - Elements

  • 19:45

    The Amazing World of Gumball - Elements

  • 20:10

    Adventure Time - Elements

  • 20:35

    NinjaGo: Masters of Spinjitzu

  • 21:00

    Steven Universe

  • 21:25

    Transformers: Robots in Disguise

  • 21:45

    Xiaolin Chronicles

  • 22:10

    Xiaolin Chronicles

  • 22:30

    The Amazing World of Gumball - Elements

  • 22:55

    The Amazing World of Gumball - Elements

  • 23:15

    The Amazing World of Gumball - Elements

  • 23:40

    The Amazing World of Gumball - Elements

  • 00:05

    NinjaGo: Masters of Spinjitzu

  • 00:30

    NinjaGo: Masters of Spinjitzu

  • 00:50

    Angelo Rules - Season 3

  • 01:11

    Angelo Rules - Season 3

  • 01:25

    The Amazing World of Gumball - Elements

  • 01:46

    The Amazing World of Gumball - Elements

  • 02:10

    Xiaolin Chronicles

  • 02:35

    Xiaolin Chronicles

  • 03:00

    Angelo Rules - Season 3

  • 03:25

    Angelo Rules - Season 3

  • 03:50

    The Amazing World of Gumball - Elements

  • 04:11

    The Amazing World of Gumball - Elements

  • 04:25

    The Amazing World of Gumball - Elements

  • 04:50

    NinjaGo: Masters of Spinjitzu

  • 05:10

    NinjaGo: Masters of Spinjitzu

  • 05:35

    Teen Titans Go! - Elements

  • 06:00

    Veliki bjegovi životinja: Epizoda 4

  • 06:25

    Održavanje Nacionalnog parka Kruger: Epizoda 5

  • 07:15

    Policija za životinje - Houston: Codyjev povratak

  • 08:10

    Čudovišta u meni: Moj drugi mozak me ubija

  • 09:05

    Morski psi otoka Palu

  • 10:00

    Divlja Europa: Epizoda 5

  • 10:55

    Pitbuli i kažnjenici: Napokon dom

  • 11:50

    Kitovi ubojice

  • 12:45

    Dr. Jeff: Veterinar sa Stjenjaka: Borbeni duh

  • 13:40

    Neimenovani projekt obitelji Irwin: Epizoda 4

  • 14:35

    Lov na čudovišta: Gozba ili glad

  • 15:30

    Održavanje Nacionalnog parka Kruger: Epizoda 6

  • 16:25

    Policija za životinje - Houston: Povratnik

  • 17:20

    Velika potjera morskih pasa

  • 18:15

    Pitbuli i kažnjenici: Epizoda 7

  • 19:10

    Čuvari spašavanja: Epizoda 6

  • 20:05

    Divlji otoci Indonezije: Kraljevstvo divova

  • 21:00

    Lov na čudovišta: Povuci-potegni

  • 21:55

    Pitbuli i kažnjenici: Novajlija

  • 22:50

    Pitbuli i kažnjenici: Epizoda 7

  • 23:45

    Lovac na krokodile: Najbolje od Stevea Irwina: Zmije i surfanje

  • 00:40

    Lov na čudovišta: Povuci-potegni

  • 01:35

    Velika potjera morskih pasa

  • 02:25

    Pitbuli i kažnjenici: Epizoda 7

  • 03:15

    Čuvari spašavanja: Epizoda 6

  • 04:02

    Divlji otoci Indonezije: Kraljevstvo divova

  • 04:49

    Pitbuli i kažnjenici: Novajlija

  • 05:36

    Veliki bjegovi životinja: Epizoda 4

  • Discovery Europe
  • Discovery Science
  • Extreme Sports
  • Fashion TV
  • Fox Movies
  • History Channel
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Smrtonosni ulov: Mornar u moru

  • 06:00

    Kako se proizvode..: Nogometne lopte, pojačala za gitare, špekule, zrakoplovni rekviziti

  • 06:30

    Brzi i glasni: Ludi Nomad Dalea Juniora

  • 07:30

    Kako se proizvode..: Čekići / Švicarski sir / Koturaljke

  • 08:00

    Kako se proizvode..: Grablje / Karamele / Kalupi za kuglof

  • 08:30

    A kako to oni rade?

  • 09:00

    Lovac na starine

  • 10:00

    Braća po dizelu: Utrka protiv stroja

  • 11:00

    Trgovci automobilima: Ford Mustang Fastback - SAD

  • 12:00

    Preživljavanje udvoje: Pomorska noćna mora

  • 13:00

    Zlato Beringova mora

  • 14:00

    Zlato Beringova mora

  • 15:00

    Zlato Beringova mora: Smisli i riješi

  • 16:00

    Zlato Beringova mora: Slomljeni grad

  • 17:00

    Skladišni ratovi u Kanadi: Kanadski "Djetlić"

  • 17:30

    Lovci na skladišta - Velika Britanija: Ipswich

  • 18:00

    Kako se proizvode..: Konga bubnjevi / Metalne oplate / Dugmad

  • 18:30

    A kako to oni rade?: Akumulatori / Čokolada / Četkice za zube

  • 19:00

    Trgovci automobilima: Frogeye Sprite

  • 20:00

    Zlatna groznica

  • 21:00

    Tako to radi Mad Dog: Dog grize medvjeda

  • 22:00

    Aljaska: Na rubu svijeta

  • 23:00

    Aljaska: Bitka u zaljevu: Neka borbe započnu..

  • 01:00

    Zlato Beringova mora: Mlaki i neodlučni

  • 02:00

    Zlatna groznica

  • 03:00

    Tako to radi Mad Dog: Dog grize medvjeda

  • 04:00

    Trgovci automobilima: Renault Alpine

  • 05:00

    Trgovci automobilima: Porsche 914

  • 06:00

    How Do They Do It?: Episode 2

  • 06:26

    Trailblazers: Lost in the Jungle

  • 07:14

    Extreme Engineering: Melbourne Stadium

  • 08:02

    Gamechangers: Inventing The World: Space

  • 08:50

    How Do They Do It?: Episode 16

  • 09:14

    Food Factory: Food Fortunes

  • 09:38

    Trailblazers: Lost in the Jungle

  • 10:26

    What Could Possibly Go Wrong?: Concrete Canoe Challenge

  • 11:14

    Extreme Engineering: Melbourne Stadium

  • 12:02

    Mythbusters: Supernatural Shooters

  • 12:50

    Gamechangers: Inventing The World: Space

  • 13:38

    How Do They Do It?: Episode 16

  • 14:02

    Food Factory: Food Fortunes

  • 14:26

    Trailblazers: Lost in the Jungle

  • 15:14

    What Could Possibly Go Wrong?: Concrete Canoe Challenge

  • 16:02

    Gamechangers: Inventing The World: Space

  • 16:50

    Mythbusters: Video Games Special

  • 17:40

    How Do They Do It?: Episode 17

  • 18:05

    Food Factory: Spring In Georgia

  • 18:30

    Da Vinci's Machines: Episode 8

  • 19:20

    Extreme Engineering: San Francisco Bay Bridge

  • 20:10

    Gamechangers: Inventing The World: Streamlined

  • 21:00

    Da Vinci's Machines: Episode 8

  • 21:50

    What Could Possibly Go Wrong?: Homemade Hovercraft Hijinks

  • 22:40

    How Do They Do It?: Episode 17

  • 23:05

    Food Factory: Spring In Georgia

  • 23:30

    Extreme Engineering: San Francisco Bay Bridge

  • 00:20

    Mythbusters: Video Games Special

  • 01:10

    Gamechangers: Inventing The World: Streamlined

  • 02:00

    Da Vinci's Machines: Episode 8

  • 02:48

    What Could Possibly Go Wrong?: Homemade Hovercraft Hijinks

  • 03:36

    Extreme Engineering: San Francisco Bay Bridge

  • 04:24

    How Do They Do It?: Episode 17

  • 04:48

    Food Factory: Spring In Georgia

  • 05:12

    Mythbusters: Video Games Special

  • 06:00

    Nhra Sportsman Series

  • 06:50

    Pro Bull Riders

  • 07:40

    Monster Jam

  • 08:30

    Crusty Demons Night Of World Records 2008 1

  • 09:20

    Red Bull Global Rallycross Highlights

  • 10:10

    Ama Motocross Series Highlights

  • 11:00

    Strongman Champions League

  • 11:50

    Nhra Sportsman Series

  • 12:40

    Pro Bull Riders

  • 13:30

    Monster Jam

  • 14:20

    Crusty Demons Night Of World Records 2008 1

  • 15:10

    Red Bull Global Rallycross Highlights

  • 16:00

    Ama Motocross Series Highlights

  • 16:50

    Strongman Champions League

  • 17:40

    Nhra Sportsman Series

  • 18:30

    Pro Bull Riders

  • 19:20

    Monster Jam

  • 20:10

    Crusty Demons Night Of World Records 2008 1

  • 21:00

    Desert Saints 1

  • 21:50

    Enfusion

  • 22:40

    Enfusion

  • 23:30

    X-Traordinary

  • 23:55

    X-Traordinary

  • 00:20

    Desert Saints 1

  • 01:10

    Enfusion

  • 02:00

    Enfusion

  • 02:50

    X-Traordinary

  • 03:15

    X-Traordinary

  • 03:40

    Ama Motocross Series Highlights

  • 04:30

    Crusty Demons Night Of World Records 2008 1

  • 05:20

    Fantasy Factory

  • 00:00

    Midnite haute

  • 06:00

    Model talks

  • 06:25

    F-People

  • 06:30

    Hairstyles

  • 06:55

    Fashion week

  • 07:00

    Fitness

  • 07:25

    F-People

  • 07:30

    Fashion & sports

  • 07:55

    Fashion week

  • 08:00

    Make-up

  • 08:25

    F-People

  • 08:30

    Hairstyles

  • 08:55

    Fashion week

  • 09:00

    Steven Meisel special

  • 09:25

    F-People

  • 09:30

    Steven Meisel special

  • 09:55

    Fashion week

  • 10:00

    Fashion kids

  • 10:25

    F-People

  • 10:30

    Fashion kids

  • 10:55

    Fashion week

  • 11:00

    Fashion films

  • 11:25

    F-People

  • 11:30

    Fashion films

  • 11:55

    Fashion week

  • 12:00

    Top photoshoots

  • 12:25

    F-People

  • 12:30

    Top photoshoots

  • 12:55

    Fashion week

  • 13:00

    Bridal

  • 13:25

    F-People

  • 13:30

    Bridal

  • 13:55

    Fashion week

  • 14:00

    Jourdan Dunn special

  • 14:25

    F-People

  • 14:30

    Jourdan Dunn special

  • 14:55

    Fashion week

  • 15:00

    Fashion destination

  • 15:25

    F-People

  • 15:30

    Fashion destination

  • 15:55

    Fashion week

  • 16:00

    Top models

  • 16:25

    F-People

  • 16:30

    Top models

  • 16:55

    Fashion week

  • 17:00

    Fashion cool

  • 17:25

    F-People

  • 17:30

    Fashion cool

  • 17:55

    Fashion week

  • 18:00

    Dior special

  • 18:25

    F-People

  • 18:30

    Dior special

  • 18:55

    Fashion week

  • 19:00

    Designers

  • 19:25

    F-People

  • 19:30

    Designers

  • 19:55

    Fashion week

  • 20:00

    Fashion news

  • 20:25

    F-People

  • 20:30

    Fashion news

  • 20:55

    Fashion week

  • 21:00

    Elle magazine special

  • 21:30

    Elle magazine special

  • 21:55

    F-Parties

  • 22:00

    Fashion films

  • 22:30

    Fashion films

  • 22:55

    F-Parties

  • 23:00

    Top photoshoots

  • 23:30

    Top photoshoots

  • 23:55

    F-Parties

  • 00:30

    Midnite haute

  • 00:55

    F-Parties

  • 01:00

    Top models

  • 01:30

    Top models

  • 01:55

    F-Parties

  • 02:00

    Lingerie

  • 02:30

    Lingerie

  • 02:55

    F-Parties

  • 03:00

    Designers

  • 03:30

    Designers

  • 03:55

    F-Parties

  • 04:00

    Swimwear

  • 04:30

    Swimwear

  • 04:55

    F-Parties

  • 05:00

    Fashion films

  • 05:30

    Fashion films

  • 05:55

    F-Parties

  • 00:00

    GOTIKA

  • 06:00

    Vrednosti porodice Adams

  • 07:45

    Brusterovi milioni

  • 09:30

    Srcem uz Seltikse

  • 11:15

    Orkanski visovi

  • 13:15

    Bajka o bokseru

  • 16:00 film

    Hana Montana

  • 18:00

    Trijumf (Priča Rona Klarka)

  • 20:00

    Put iskupljenja

  • 22:00

    Eon Fluks

  • 02:00

    Kraljevi samoubistva

  • MTV
  • Nova
  • PINK2
  • Pink Family
  • Pink Kids
  • RTS 3
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Ridiculousness

  • 06:00

    MTV Breakfast Club

  • 08:00

    I Used to be Fat

  • 09:00

    16 and Pregnant

  • 10:00

    Teen Mom UK

  • 11:00

    Teen Mom UK

  • 12:00

    M is for Music

  • 13:00

    Ex On The Beach

  • 13:30

    Ex On The Beach

  • 14:00

    Just Tattoo Of Us

  • 15:00

    Just Tattoo Of Us

  • 16:00

    M is for Music

  • 17:00

    Fear Factor

  • 18:00

    Fear Factor

  • 19:00

    Catfish: The TV Show

  • 20:00

    Catfish: The TV Show

  • 21:00

    Catfish: Trolls

  • 22:00

    Fear Factor

  • 23:00

    Fear Factor

  • 00:30

    Ridiculousness

  • 01:00

    Geordie Shore

  • 02:00

    M is for Music

  • 03:00

    M is for Music

  • 06:30

    Tegljač Tom

  • 06:40

    PopPixie

  • 06:55

    Štrumpfovi

  • 07:20

    Winx Club

  • 07:45

    Nad lipom 35

  • 08:55

    TV izlog

  • 09:10

    Zauvijek susjedi

  • 10:00

    Začin ljubavi

  • 11:00

    Rat ruža

  • 12:00

    IN magazin

  • 12:50

    Nad lipom 35

  • 14:00

    Vijesti Nove TV

  • 14:10

    Zauvijek susjedi

  • 14:50

    Farma

  • 16:00

    Na granici

  • 17:00

    Vijesti Nove TV

  • 17:30

    IN magazin

  • 18:15

    Rat ruža

  • 19:15

    Dnevnik Nove TV

  • 20:15

    Farma

  • 21:30

    Na granici

  • 22:30 serija

    Lud, zbunjen, normalan

  • 23:15

    Večernje vijesti

  • 23:40

    Kako ukrasti nevjestu

  • 01:40

    Orao

  • 03:30

    Osumnjičeni

  • 04:15

    Astro savjetnik

  • 05:15

    Kraj programa

  • 05:30

    Dnevnik Nove TV

  • 06:59

    Zdravlje i Vi

  • 07:45

    Premijera

  • 08:03

    Ljubav i književnost

  • 09:38

    City kids

  • 10:03

    Kasandrin most

  • 12:31

    Kad legende umiru

  • 15:13

    Zajednica

  • 16:16

    Vesti Pink World

  • 17:03

    Pink Panter 2

  • 18:55

    Dr Haus

  • 20:17

    Glasnik smrti

  • 22:17

    Osmi putnik 2

  • 00:49

    Eliminator

  • 02:12

    Osmi putnik 2

  • 04:24

    Ljubav i književnost

  • 05:46

    Dr Haus

  • 00:00

    Robin Hud

  • 06:30

    Bibliotekari

  • 07:30

    Zajednica

  • 08:00

    Robin Hud

  • 09:00

    Grim

  • 10:00

    Epizode

  • 10:30

    Parkovi i rekreacija

  • 11:00

    Izgubljena devojka

  • 12:00

    Mensonova Porodica

  • 13:00

    Televizijska posla

  • 13:30 serija

    Ubistvo

  • 14:30

    Bibliotekari

  • 15:30

    Zajednica

  • 16:00

    Robin Hud

  • 17:00

    Grim

  • 18:00

    Epizode

  • 18:30

    Parkovi i rekreacija

  • 19:00

    Izgubljena devojka

  • 20:00

    Mensonova Porodica

  • 21:00

    Televizijska posla

  • 21:30 serija

    Ubistvo

  • 22:30

    Bibliotekari

  • 23:30

    Zajednica

  • 01:00

    Grim

  • 02:00

    Epizode

  • 02:30

    Parkovi i rekreacija

  • 03:00

    Izgubljena devojka

  • 04:00

    Mensonova Porodica

  • 05:00

    Televizijska posla

  • 05:30 serija

    Ubistvo

  • 06:30

    Kids News

  • 06:45 show

    City kids

  • 06:55

    Jagodica Bobica

  • 07:15

    Zdravo dete 10

  • 07:25

    Ekskalibur

  • 08:00

    TV SHOP

  • 08:15

    Zdravo dete 10

  • 08:30

    Kids News

  • 08:45

    City kids

  • 09:00

    Kasper

  • 09:15

    Nodi u zemlji igračaka

  • 09:30

    Fiš I Čips

  • 09:40

    Sali Bolivud

  • 09:55

    Film o detetu

  • 10:00

    Keroro

  • 10:25

    Poko

  • 10:40

    Jagodica Bobica

  • 11:00

    TV SHOP

  • 11:15

    Zdravo dete 10

  • 11:25

    Ekskalibur

  • 11:50

    Hokus Pokus Alfi Atkins

  • 13:25

    Kids News

  • 13:40 show

    City Kids

  • 13:50

    Jagodica Bobica

  • 14:15

    Ekskalibur

  • 14:40

    TV Shop

  • 15:00

    Kids News

  • 15:15

    Zdravo dete 10

  • 15:30

    City Kids

  • 15:45

    Kasper

  • 15:55

    Film o detetu

  • 16:00

    Jagodica Bobica

  • 16:20

    TV Shop

  • 16:40

    Ekskalibur

  • 17:00

    Kids News

  • 17:15

    Pinkove Zvezdice

  • 19:15

    Zdravo dete 10

  • 19:30

    Film o detetu

  • 19:35

    Legenda o Sarili

  • 21:10

    TV Shop

  • 21:15

    Ekskalibur

  • 21:40

    Zdravo dete 10

  • 21:50

    Hokus Pokus Alfi Atkins

  • 23:25

    TV Shop

  • 23:40

    Jagodica Bobica

  • 23:55

    Pinkove Zvezdice

  • 02:00

    MUSIC TIME

  • 06:13

    Kineski čaj: Zavičaj, 1-6, r.

  • 07:02

    Partibrejkersi u Hali sportova, 2. deo, r.

  • 08:05

    Privredna istorija Srbije, 7-9, r.

  • 08:35

    Mitovi i legende: Trojanski rat-Ilijada, 2. deo, r.

  • 08:53

    Na veslu priča: Ukraj vode-prof.dr.Mihajlo Pantić, r.

  • 09:05

    Velikani srpske Vojvodine: Stevan Mihaldžić, 24-28, r.

  • 09:14

    RTS Poletarac: Restorančić zalogajčić, r.

  • 09:44

    RTS Poletarac: I bez muke ima nauke-Tajna, r.

  • 10:04

    RTS Poletarac: Velikani-Jovan Cvijić, r.

  • 10:20

    Iza kulisa - Veliki rat: Jovan Jovanović Pižon, r.

  • 10:27

    Hor i Big bend RTS-a: Noć Brodveja, r.

  • 11:25

    Sa svih meridijana: Podunavlje Jugoslavije, r.

  • 12:00

    Lepota japanskih pejzaža: Simfonija snežne ravnice-Ravnice Tokači, Hokaido, 8-13, r.

  • 12:27

    Bad Copy: Ljubav ili pivo, r.

  • 13:18

    Frenk Sinatra: Američko zlatno doba, r.

  • 14:13

    Kineski čaj: Zavičaj, 1-6, r.

  • 15:02

    Partibrejkersi u Hali sportova, 2. deo, r.

  • 16:05

    Rađanje srpske muzičke kulture: Šlezinger, 6 -8

  • 16:36

    Iz senke prošlosti: Uspomene Filipa Hristića

  • 17:05

    Velikani srpske Vojvodine: Ljudevit Mičatek

  • 17:15

    RTS Drama: TV teatar - Ja sam vetar

  • 18:06

    Iza kulisa: Veliki rat – Hrabri advokat

  • 18:15

    Rej Donovan, 7-60

  • 19:09

    Na veslu priča: Istina - Ivana Dimić

  • 19:19

    SO RTS i Aleksandar Serdar

  • 20:10

    Ostavi sve i čitaj: Vojislav Stanimirović

  • 20:36

    Studio 6: Čeka i Mario Lažinja

  • 21:46

    Bez boga i gospodara

  • 23:23

    TV feljton: Čarls Dikens: Još veća očekivanja

  • 00:05

    Rađanje srpske muzičke kulture: Šlezinger, 6 -8, r.

  • 00:36

    Iz senke prošlosti: Uspomene Filipa Hristića, r.

  • 01:05

    Velikani srpske Vojvodine: Ljudevit Mičatek, 25-28, r.

  • 01:15

    RTS Drama: TV teatar – Ja sam vetar, r.

  • 02:06

    Iza kulisa - Veliki rat: Hrabri advokat, r.

  • 02:15

    Saveznik sa kamerom

  • 03:09

    Na veslu priča: Istina-Ivana Dimić, r.

  • 03:19

    SO RTS-a i Aleksandar Serdar, r.

  • 04:10

    Ostavi sve i čitaj: Vojislav Stanimirović, r.

  • 04:36

    Studio 6: Čeka i Mario Lažinja, r.

  • 05:46

    Bez boga i gospodara, r.

  • RTRS
  • Top
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:04

    Јutarnji program

  • 09:00

    Vijesti

  • 09:07

    Razgovor sa...

  • 09:53

    Ena, Mena, Deka

  • 10:02

    Holivud Hajts

  • 10:54

    Ulica lipa

  • 12:00

    Dnevnik 1

  • 12:30

    Euromaxx Highlights

  • 13:00

    Kuhinjica

  • 13:02

    Velika porodica

  • 14:00

    Vijesti

  • 14:07

    Operativci

  • 15:05

    U fokusu

  • 15:51

    Istine i laži 2

  • 16:33

    Kuhinjica

  • 17:00

    Srpska danas

  • 17:45

    Prenos

  • 19:20

    Kuhinjica

  • 19:30

    Dnevnik 2

  • 20:16

    Istine i laži 2

  • 21:02

    Borba bogova

  • 22:15

    Dnevnik 3

  • 22:51

    Holivud Hajts

  • 23:39

    Operativci

  • 00:39

    U fokusu

  • 01:24

    Srpska danas

  • 02:09

    Prenos

  • 03:44

    Dnevnik 2

  • 04:14

    Holivud Hajts

  • 04:59

    Operativci

  • 06:00

    GENIJALNI MLADI UM

  • 07:50

    BAYA I JOGA

  • 07:55

    PILIĆI

  • 08:00

    BEJBLEJD

  • 08:25

    KEFALICA 118B

  • 08:30

    ŽIGOSANI U REKETU

  • 09:30

    ŽIGOSANI U REKETU

  • 10:30

    KONAK KOD HILMIJE

  • 11:00

    MR. KITCHEN

  • 11:25

    TOTALNI OBRT

  • 12:10

    WIPEOUT

  • 13:00

    BESRAMNICI

  • 14:00

    BUĐENJE MRTVIH

  • 14:40

    DRŽAVNI POSAO

  • 15:30

    KEFALICA 118B

  • 15:40

    PILIĆI

  • 15:45

    BEJBLEJD

  • 16:10

    BAYA I JOGA

  • 16:15

    DRŽAVNI POSAO

  • 16:45

    WIPEOUT

  • 17:40

    MR. KITCHEN

  • 18:10

    TOTALNI OBRT

  • 18:55

    KEFALICA 118B

  • 19:00

    ŽIVOTINJSKO KRALJEVSTVO

  • 20:10

    ŽIVOTINJSKO KRALJEVSTVO

  • 21:10

    BUĐENJE MRTVIH

  • 22:10

    BESRAMNICI

  • 23:00

    ISTINITE ISPOVESTI

  • 01:15

    TIGROV REP

  • 03:30

    DRŽAVNI POSAO

  • 04:00

    MR. KITCHEN

  • 04:30

    UBICE MOGA OCA

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30