TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • FOX Crime
  • SK1
  • SK2
  • SK3
  • SK4
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:40

    Završni udarac

  • 08:35

    Mladi Inspektor Mors

  • 10:30 serija

    Elementarno

  • 11:30

    Mornarički istražitelji: Nju Orleans

  • 12:20

    Red i zakon: Organizovani kriminal

  • 13:15 serija

    Zločinački umovi

  • 14:15

    Dobre devojke

  • 15:15

    Dobre devojke

  • 16:15

    Mladi Inspektor Mors

  • 18:15 serija

    Elementarno

  • 19:10 serija

    Bul

  • 20:10

    Završni udarac

  • 21:05

    Mornarički istražitelji: Nju Orleans

  • 22:00

    Ubistveni kod San Francisko

  • 23:00 serija

    Zločinački umovi

  • 23:55 serija

    Bul

  • 07:10

    Vaterpolo - Liga šampiona: Jadran Split - Radnički

  • 08:15

    Mozzart SK Vesti

  • 08:45

    Baja i Joga

  • 09:00

    Davis Cup Finals: (Innsbruck)

  • 10:55

    Fudbal - Turski kup: Rize - Ankara

  • 12:55

    Fudbal - Turski kup: Adana - Kocaeli

  • 14:55

    Fudbal - Turski kup: Alanya - Osmaniye

  • 16:55

    Fudbal - Turski kup: Kayseri - Igdir

  • 18:55

    Vaterpolo - Liga šampiona: Steaua - Jug

  • 20:15

    U susret derbiju

  • 21:10

    Fudbal - Premier League: Everton - Liverpool

  • 23:15

    Mozzart SK Vesti

  • 23:45

    Bundesliga Specijal: Best of November

  • 07:30

    Sport & Tech Lifestyle

  • 07:55

    Fudbal - Premier League: Leeds - Crystal Palace

  • 09:45

    Vaterpolo - Liga šampiona: Olympiacos - Barceloneta

  • 10:45

    Košarka - Turska liga: Galatasaray - Besiktas

  • 12:20

    Pregled turske lige

  • 13:05

    Futsal - Brazilska liga: Playoff 1/2 Finale (2nd leg): Magnus - Foz Cataratas

  • 14:55

    F1 - GP Confidential

  • 15:30

    Košarka - Turska liga: Turk Telekom - Yalova

  • 17:30

    Premier League Netbusters

  • 18:00

    Vaterpolo - Liga šampiona: Hannover - Crvena zvezda

  • 19:00

    Fudbal - Austrijska liga: Altach - Sturm

  • 21:15

    Fudbal - Premier League: Aston Villa - Manchester City

  • 23:15

    Davis Cup Finals: Madrid: 1/4 Finale 3

  • 07:45

    Auto, emisija o automobilima

  • 08:15

    NHL: St. Louis - Tampa Bay

  • 10:00

    NFL: Washington - Seattle

  • 12:25

    Vaterpolo - Liga šampiona: Ferencvaros - Novi Beograd

  • 13:30

    Pregled Premier League

  • 14:30

    Fudbal - Kup Rumunije: 1/4 Finale: Buzau - Voluntari

  • 16:25

    Premier League Netbusters

  • 16:55

    Košarka - Kvalifikacije za SP (M): Belgium - Serbia

  • 18:30

    Fudbal - Estonska liga: Playoff: Levadia - Flora

  • 20:30

    Fudbal - Premier League: Watford - Chelsea

  • 22:30

    Vaterpolo - Liga šampiona: Hannover - Crvena zvezda

  • 23:35

    Fudbal - Premier League: Everton - Liverpool

  • 07:10

    Pregled holandske lige

  • 08:05

    Pregled Bundeslige

  • 09:00

    Fudbal - Turski kup: Kasimpasa - Alanya Kestel

  • 10:45

    Pregled Premier League

  • 11:40

    Premier League Netbusters

  • 12:10

    KHL Ice Week

  • 12:25

    Rivalitet legendi

  • 12:50

    Fudbal - Premier League: Newcastle - Norwich

  • 14:40

    Fudbal - Championship: Derby - QPR

  • 16:25

    Futsal - Brazilska liga: Playoff 1/2 Finale (2nd leg): Magnus - Foz Cataratas

  • 18:00

    Fudbal - Serie B: Parma - Brescia

  • 20:00

    Fudbal - Holandska liga: Feyenoord - Heracles

  • 22:00

    Spirit of Yachting: TP52 WC

  • 22:30

    Omaž zvezdama

  • 22:55

    Fudbal - Turski kup: Rize - Ankara

  • SK5
  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 08:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 09:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 10:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 11:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 12:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 13:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 14:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 15:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 16:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 17:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 18:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 19:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 20:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 21:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 22:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 23:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 07:00

    Skijaško trčanje: FIS Svetski kup - Ruka (M)

  • 08:00

    Skijaško trčanje: FIS Svetski kup - Ruka (M)

  • 08:30

    Eurosport Vesti

  • 08:35

    Electric Touring Car - Svetsko prvenstvo

  • 09:30

    Touring Car

  • 10:00

    Touring Car

  • 10:30

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 11:15

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 12:00

    Eurosport Winter Pass

  • 12:30

    Eurosport Vesti

  • 12:35

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 03

  • 13:45

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 4

  • 17:30

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 4

  • 19:15

    Spirit of Yachting

  • 19:45

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 4

  • 23:30

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 4

  • 07:30

    Alpsko Skijanje: FIS Svetski kup - Lejk Luiz (M)

  • 08:15

    Alpsko Skijanje: FIS Svetski kup - Lejk Luiz (M)

  • 09:00

    Alpsko Skijanje: FIS Svetski kup - Lejk Luiz (M)

  • 10:00

    Eurosport Winter Pass

  • 10:30

    Touring Car - Svetski kup Soči: pregled

  • 11:00

    Eurosport Vesti

  • 11:05

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 03

  • 12:30

    Velodrom liga šampiona - Panevežis

  • 13:30

    Eurosport Vesti

  • 13:35

    Skijaško trčanje: FIS Svetski kup - Ruka (M)

  • 14:05

    Skijaško trčanje: FIS Svetski Kup - Ruka (Ž)

  • 14:35

    Nordijska kombinacija: FIS svetski kup - Ruka (M)

  • 15:00

    Nordijska kombinacija: FIS svetski kup - Ruka (M)

  • 15:30

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Kuusamo i Ruka

  • 16:30

    Velodrom liga šampiona - Panevežis

  • 18:00

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Kuusamo i Ruka

  • 19:30

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 20:00

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 20:30

    Golf TV Weekly

  • 21:00

    Touring Car - Svetski kup Soči: trka 2

  • 22:00

    Biatlon: Svetski kup - Ostersund (Ž)

  • 23:00

    Biatlon: Svetski kup - Ostersund (Ž)

  • 23:45

    Biatlon svetski kup - Ostersund (M)

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30