TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • SK1
  • SK2
  • SK3
  • SK4
  • SK5
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:00

    No information

  • 08:00

    No information

  • 09:00

    No information

  • 10:00

    No information

  • 11:00

    No information

  • 12:00

    No information

  • 12:55

    Jezičke nedoumice

  • 13:00

    No information

  • 14:00 show

    TV lica... Kao sav normalan svet

  • 14:45

    No information

  • 15:00

    No information

  • 15:58

    Tajne vinove loze

  • 16:45

    No information

  • 17:00

    No information

  • 18:00

    No information

  • 18:30 dokumentarni

    Kvadratura kruga

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    No information

  • 20:05

    Tajne vinove loze

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 23:00

    No information

  • 08:00

    Sport Klub 1

  • 10:00

    Sport Klub 1

  • 12:00

    Sport Klub 1

  • 14:00

    Sport Klub 1

  • 16:00

    No information

  • 17:00

    No information

  • 18:00

    No information

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    No information

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 23:00

    No information

  • 08:00

    Sport Klub 2

  • 10:00

    Sport Klub 2

  • 12:00

    Sport Klub 2

  • 14:00

    Sport Klub 2

  • 16:00

    Sport Klub 2

  • 18:00

    Sport Klub 2

  • 20:00

    Sport Klub 2

  • 22:00

    Sport Klub 2

  • 07:05

    Sport Klub 3

  • 08:00

    Sport Klub 3

  • 10:00

    Sport Klub 3

  • 12:00

    Sport Klub 3

  • 14:00

    Sport Klub 3

  • 16:00

    Sport Klub 3

  • 18:00

    Sport Klub 3

  • 20:00

    Sport Klub 3

  • 22:00

    Sport Klub 3

  • 08:00

    Sport klub 4

  • 10:00

    Sport klub 4

  • 12:00

    Sport klub 4

  • 14:00

    Sport klub 4

  • 16:00

    Sport klub 4

  • 18:00

    Sport klub 4

  • 20:00

    Sport klub 4

  • 07:00

    No information

  • 08:00

    No information

  • 09:00

    No information

  • 10:00

    No information

  • 11:00

    No information

  • 12:00

    No information

  • 13:00

    No information

  • 14:00

    No information

  • 15:00

    No information

  • 16:00

    No information

  • 17:00

    No information

  • 18:00

    No information

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    No information

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 23:00

    No information

  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:00

    No information

  • 08:00

    No information

  • 09:00

    No information

  • 10:00

    No information

  • 11:00

    No information

  • 12:00

    No information

  • 13:00

    No information

  • 14:00

    No information

  • 15:00

    No information

  • 16:00

    No information

  • 17:00

    No information

  • 18:00

    No information

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    No information

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 23:00

    No information

  • 07:00

    Skijaški skokovi - FIS Svetski kup: Vilingen, Nemačka, Kvalifikacije VS-145m Muškarci

  • 08:00

    Skijaško trčanje - Svetski Kup: Falun 15km slobodno muškarci

  • 09:00

    Sankanje - Svetsko prvenstvo: Kenigze, Nemačka: Sprint, dublovi

  • 09:20

    Sankanje - Svetsko prvenstvo: Kenigze, Nemačka: 1. trka, dublovi

  • 10:25

    Biatlon - Evropsko prvenstvo: Potera (ž)

  • 11:10

    Sankanje - Svetsko prvenstvo: Kenigze, Nemačka: 2. trka, dublovi

  • 11:45

    Slobodno skijanje - Svetski kup: Feldberg, SX, muškarci i žene

  • 13:20

    Nordijska kombinacija - Svetski kup: Zefeld, VS 109

  • 14:20

    Biatlon - Evropsko prvenstvo: Potera (m)

  • 14:55

    Skijaški skokovi - FIS Svetski kup: Vilingen, Nemačka, Kvalifikacije VS-145m Muškarci

  • 15:20

    No information

  • 16:00

    No information

  • 17:00

    No information

  • 18:00

    No information

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    No information

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 23:00

    No information

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30