TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • SK1
  • SK2
  • SK3
  • SK4
  • SK5
  • Eurosport
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 08:00

    Max Bet vesti

  • 08:30

    ATP Uncovered

  • 09:00

    Fudbal - Manchester United TV: Manchester United - Leeds, prijateljska: Manchester United - Leeds,

  • 11:00

    Fudbal - Premier League Asia Trophy: Utakmica za 3. mesto: Utakmica za 3. mesto

  • 12:55

    Track & Field

  • 13:35

    Fudbal - Međunarodni kup šampiona: Manchester United - Inter: Manchester United - Inter

  • 15:30

    Fudbal - Premijer liga: Premier League Magazin: Premier League Magazin

  • 15:55

    Fudbal - Premier League Asia Trophy: FINALE: FINALE

  • 17:45

    Košarka - Evropsko prvenstvo U20 (m): 1/2 Finale A: 1/2 Finale A

  • 19:30

    SK Mix

  • 20:00

    Košarka - Evropsko prvenstvo U20 (m): 1/2 Finale B: 1/2 Finale B

  • 21:40

    Max Bet vesti

  • 22:05

    Fudbal - Međunarodni kup šampiona: Benfica - Chivas Guadalajara: Benfica - Chivas Guadalajara

  • 00:05

    Fudbal - Međunarodni kup šampiona: Arsenal - Fiorentina: Arsenal - Fiorentina

  • 08:15

    Rukomet U21 (M) SP: Slovenia - USA: Slovenia - USA

  • 09:45

    Na današnji dan

  • 10:00

    Trans World Sport

  • 11:00

    Fudbal - Japanska liga: Kobe - Yokohama: Kobe - Yokohama

  • 12:55

    Fudbal - Premijer liga: PL Rewind: PL Rewind

  • 13:30

    Fudbal - Premier League Asia Trophy: FINALE: FINALE

  • 15:30

    Ekstremni svet sporta

  • 16:00

    Fudbal - Međunarodni kup šampiona: Manchester United - Inter: Manchester United - Inter

  • 17:45

    DTM: Assen - 1. TRKA: Assen - 1. TRKA

  • 19:00

    Fudbal - Evropsko prvenstvo U19 (m): Spain - Italy: Spain - Italy

  • 21:00

    Atletika - Dijamantska liga: Dijamantska liga: London - 1. DAN: Dijamantska liga: London - 1. DAN

  • 23:00

    Košarka - Evropsko prvenstvo U20 (m): 1/2 Finale A: 1/2 Finale A

  • 00:30

    No information

  • 08:10

    Fudbal - Španska liga: Espanyol - Real Madrid: Espanyol - Real Madrid

  • 09:55

    Track & Field

  • 10:20

    Rukomet U21 (M) SP: Croatia - Hungary: Croatia - Hungary

  • 11:45

    Košarka U19 (M) SP: USA - Mali: USA - Mali

  • 13:25

    DTM: Assen - 1. TRKA: Assen - 1. TRKA

  • 14:45

    SK Mix: SK Mix & SK Moments: SK Mix & SK Moments

  • 15:00

    Atletika - Dijamantska liga: Dijamantska liga: London - 1. DAN: Dijamantska liga: London - 1. DAN

  • 17:00

    Rukomet U21 (M) SP: Spain - Serbia: Spain - Serbia

  • 18:30

    Fudbal - Prijateljska utakmica: Nurnberg - PSG: Nurnberg - PSG

  • 20:25

    Ekstremni svet sporta

  • 20:50

    Fudbal na pesku - Kvalifikacije za SP: Belarus - Turkey: Belarus - Turkey

  • 22:00

    Fudbal na pesku - Kvalifikacije za SP: Poland - Kazakhstan: Poland - Kazakhstan

  • 23:10

    Fudbal na pesku - Kvalifikacije za SP: Lithuania - Switzerland: Lithuania - Switzerland

  • 00:20

    Speedway: Speedway of Nations: Russia - FINALE (1/2): Speedway of Nations: Russia - FINALE (1/2)

  • 09:00

    Fudbal - Japanska liga: Pregled japanske lige

  • 09:30

    Atletika - Dijamantska liga: Dijamantska liga: Monaco

  • 11:30

    Track & Field

  • 12:00

    Rukomet U21 (M) SP: Spain - Serbia

  • 13:35

    Fudbal - Kineska liga: Guangzhou RF - Guangzhou Evergrande

  • 15:20

    Atletika - Dijamantska liga: Dijamantska liga: London (1. DAN) - Koplje (Ž)

  • 16:25

    Trans World Sport

  • 17:15

    Tenis - WTA International: WTA - Lausanne 1/2 Finale

  • 18:45

    Na današnji dan: Na današnji dan & SK Moments

  • 19:00

    Fudbal - Evropsko prvenstvo U19 (m): Portugal - Armenia

  • 20:55

    Fudbal - Premier League Asia Trophy: PL Asia Trophy - FINALE

  • 22:40

    DTM: DTM Assen - 1. TRKA

  • 23:30

    Fast Zone

  • 23:55

    Fudbal - Rumunska liga: Academica Clinceni - Cluj

  • 00:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 08:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 09:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 10:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 11:00

    Tenis - WTA International: WTA Lausanne 1/2 Finale

  • 17:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 18:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 19:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 20:00

    Fudbal - Rumunska liga: Academica Clinceni - Cluj

  • 22:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 23:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 00:00

    No information

  • 08:35

    Biciklizam - Tour de France: Tour de France: Etapa 13 Pau - Pau

  • 10:30

    Mačevanje: Mačevanje - SP Budimpešta Individualno

  • 11:45

    Biciklizam - Tour de France

  • 12:20

    Biciklizam - Tour de France: Biciklizam - Tur de Frans danas

  • 13:20

    Biciklizam - Tour de France: Tour de France: Etapa 14 St Paul Trois C. - Mende

  • 17:10

    Biciklizam - Tour de France: Tur de Frans ekstra

  • 17:40

    WATTS

  • 17:50

    Mačevanje: Mačevanje - SP Budimpešta Individualno

  • 20:15

    Vesti

  • 20:20

    Ski Jumping - Summer Grand Prix: Wisla, Poland, Team - HS 134: Wisla, Poland, Team - HS 134

  • 21:50

    Vesti

  • 21:55

    Biciklizam - Tour de France: Biciklizam - Tur de Frans danas

  • 22:50

    European Rally Championship: Italy, Day 1: Italy, Day 1

  • 23:20

    Ski Jumping - Summer Grand Prix: Wisla, Poland, Team - HS 134: Wisla, Poland, Team - HS 134

  • Eurosport 2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Biciklizam - Tour de France: Biciklizam - Tur de Frans danas

  • 08:30

    Atletika: Atletika - EP U-20 Švedska Dan 2

  • 09:45

    Atletika: Atletika - EP U-20 Švedska Dan 3

  • 14:30

    Mačevanje: Mačevanje - SP Budimpešta Individualno

  • 16:00

    Atletika: Atletika - EP U-20 Švedska Dan 3

  • 20:00

    Olimpijske igre: OI "Home of the Olympics": Moć jednog

  • 20:30

    Olimpijske igre: OI "Home of the Olympics": Moć jednog

  • 20:55

    Vesti

  • 21:00

    Mačevanje: Mačevanje - SP Budimpešta Individualno

  • 22:25

    Vesti

  • 22:30

    Atletika: Atletika - EP U-20 Švedska Dan 3

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30