TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • Arena 1
  • Arena 2
  • Arena 3
  • Arena 4
  • SK1
  • SK2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Fudbal - ARGENTINSKA LIGA: Defensa - Colon

  • 06:30

    Emisija - Dream teams: Epizoda 16

  • 07:00

    Emisija - BELGIJSKA LIGA: Pregled

  • 07:30

    Rukomet - SEHA LIGA: Setaua - PPDZagreb

  • 09:00

    Košarka - ABA LIGA: Budućnost VOLI - Mega Bemax

  • 10:30

    Vesti - MaxBet NEWS

  • 11:00

    Emisija - Air race Red Bull: Canes Magazin

  • 12:00

    Plivanje - SVETSKO PRVENSTVO: Finala

  • 14:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Barcelona - Tottenham Hotspur

  • 16:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA MLADI: AFC Ajax - FC Bayern München

  • 18:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Studio

  • 18:55

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Real Madrid - CSKA Moskva

  • 18:55

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA:Real Madrid - CSKA Moskva

  • 21:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA:Valencia - Manchester United

  • 23:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Studio

  • 23:15

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Pregled

  • 00:40

    Vesti - Arenasport: news

  • 01:10

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Young Boys - Juventus

  • 03:00

    Fudbal - FRANCUSKA LIGA: Pregled

  • 04:00

    Emisija - ŠKOTSKA LIGA: Pregled

  • 04:30

    Fudbal - ČEŠKA LIGA: AC Sparta Praha - FK Teplice

  • 00:00

    Emisija - ENDESA Liga: Magazin

  • 06:00

    Košarka - ENDESA LIGA: Valencia - MoraBanc Andorra

  • 07:45

    Emisija - Mobil auto: Magazin

  • 08:15

    Hokej - NHL: Pittsburgh - NY Islanders

  • 10:00

    Emisija - KOTV Classics

  • 12:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Liverpool - Napoli

  • 13:45

    Emisija - Send it: Epizoda 12

  • 14:15

    Košarka - FIBA LIGA ŠAMPIONA: Besiktas - medi Bayreuth

  • 16:00

    Emisija - ŠKOTSKA LIGA: Pregled

  • 16:30

    Emisija - BELGIJSKA LIGA: Pregled

  • 17:00

    Rukomet - SEHA LIGA: Meshkov - Železničar

  • 18:40

    Emisija - Red Bull Worldies: Epizoda 03

  • 18:55

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Viktoria Plzeň - Roma

  • 21:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: MULTIPRENOS Shakhtar Donetsk - Olympique Lyonnais

  • 23:00

    Emisija - KOTV Classics

  • 00:15

    Emisija - COPA SUDAMERICANA: Pregled

  • 00:45

    Fudbal - COPA SUDAMERICANA: Finale Atlético Paranaense - Junior 2. utakmica

  • 02:30

    Emisija - U Obruču

  • 03:30

    Automoto sport - Indycar Ohio Pregled

  • 04:30

    Rukomet - SEHA LIGA: Setaua - PPDZagreb

  • 00:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Manchester City - Hoffenheim

  • 06:00

    Fudbal - ITALIJANSKA LIGA: Napoli - Frosinone

  • 08:00

    Fudbal - SUPER LIGA SRBIJE: Rad - Partizan

  • 10:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Galatasaray - Porto

  • 12:00

    Fudbal - LIVERPOOL TV: AFC Bournemouth - Liverpool

  • 13:45

    Fudbal - ITALIJANSKA LIGA: Juventus - Inter

  • 15:30

    Emisija - Dream teams: Epizoda 35

  • 16:00

    Odbojka - TURSKA LIGA: Fenerbahce - Galatasaray

  • 18:00

    Emisija - ABA Liga: Magazin

  • 18:30

    Košarka - FIBA LIGA ŠAMPIONA: PAOK - Umana Reyer Venezia

  • 20:30

    Emisija - FIFA Football

  • 21:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Young Boys - Juventus

  • 23:00

    Fudbal - FRANCUSKA LIGA: Pregled

  • 01:45

    Fudbal - BELGIJSKA LIGA: Waasland-Beveren - Club Brugge

  • 03:30

    Emisija - BELGIJSKA LIGA: Pregled

  • 04:00

    Fudbal - FRANCUSKA LIGA: Nimes - Nantes

  • 00:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Real Madrid - CSKA

  • 06:00

    Ragbi - HEINEKEN CUP: Scarlets - Ulster Rugby

  • 08:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Schalke 04 - Lokomotiv Moskva

  • 10:00

    Fudbal - ITALIJANSKA LIGA: Juventus - Inter

  • 12:00

    Košarka - ABA LIGA: Crvena zvezda mts - Zadar

  • 13:45

    Bob & Sanke svetski kup - Sigulda

  • 14:45

    Emisija - BELGIJSKA LIGA: Pregled

  • 15:15

    Fudbal - ITALIJANSKA LIGA: Pregled

  • 16:15

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Crvena zvezda - PSG

  • 18:00

    Košarka - FIBA LIGA ŠAMPIONA: Neptunas Klaipeda - Segafredo Virtus Bologna

  • 20:00

    Fudbal - FRANCUSKA LIGA: Pregled

  • 20:00

    Studijska emisija - PRVA LIGA SRBIJE: Pregled kola

  • 20:30

    Studijska emisija - PRVA LIGA CRNE GORE: Pregled kola

  • 21:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Manchester City - Hoffenheim

  • 23:00

    Fudbal - ITALIJANSKA LIGA: Pregled

  • 01:45

    Emisija - Air race Red Bull: Budapest Magazin

  • 02:45

    Emisija - BELGIJSKA LIGA: Pregled

  • 03:15

    Emisija - Ultimate Rush: Epizoda 01

  • 03:45

    Emisija - Xtreme collixtion: Epizoda 13

  • 04:15

    Fudbal - BELGIJSKA LIGA: Anderlecht - Sporting Charleroi

  • 06:15

    Premier League: Burnley - Brighton

  • 08:00

    Max Bet VESTI

  • 08:30

    Pregled Premier League

  • 09:25

    Pregled španske lige

  • 10:25

    NBA: Houston - Portland

  • 12:15

    Pregled turske lige

  • 13:00

    Premier League Netbusters

  • 13:30

    Eurocup: Torino - Rytas

  • 15:15 sport

    NBA Live

  • 15:25

    Eurocup: Asvel - Partizan

  • 17:00

    SK STUDIO

  • 17:30

    Vaterpolo Evropa kup: Serbia - Croatia

  • 19:00

    Eurocup: Crvena zvezda - Brescia

  • 20:45

    Eurocup STUDIO

  • 20:55

    Eurocup - Konferencija za medije

  • 21:10

    NBA: Houston - Portland

  • 23:00

    Max Bet VESTI

  • 23:30

    Eurocup: Ankara - Trento

  • 01:00

    Cage Warriors: Cardiff

  • 03:10

    Top Tenn!s

  • 03:30

    Eurocup: Lokomotiv - Cedevita

  • 05:00

    Pregled Championship

  • 05:30

    Premier League Netbusters

  • 06:00

    Car Fashion

  • 06:30

    Eurocup: Valencia - Zenit

  • 08:05

    Pregled turske lige

  • 08:50

    NFL - najbolja utakmica

  • 11:15

    Španska liga - najbolja utakmica

  • 13:00

    NBA: Houston - Portland

  • 14:45

    Sport & Tech Lifestyle

  • 15:15

    NBA Live

  • 15:25

    Pregled Segunda division

  • 16:25

    Premier League Netbusters

  • 17:00

    Eurocup: UNICS - Unicaja

  • 19:00

    Eurocup: Mornar - Frankfurt

  • 20:55

    NBA Weekly

  • 21:25

    La Liga Magazin

  • 21:55

    Eurocup: Crvena zvezda - Brescia

  • 23:30

    Vaterpolo Evropa kup: Serbia - Croatia

  • 00:35

    Fast Zone

  • 01:00

    Eurocup: Monaco - Galatasaray

  • 02:30

    Premier League: Chelsea - Manchester City

  • 04:15

    Euroleague - Special: Journey (2/8)

  • 04:45

    Eurocup: Ankara - Trento

  • SK3
  • SK4
  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • Extreme Sports
  • SOS Kanal
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:55

    Pregled holandske lige

  • 07:55

    Pregled Asian Le Mans Series: Shanghai

  • 08:45

    KHL Ice Week

  • 09:00

    Eurocup: Asvel - Partizan

  • 10:35

    Turska liga: Ankaragucu - Basaksehir

  • 12:20

    Eurocup: Ulm - Andorra

  • 13:55

    Pregled portugalske lige

  • 14:40

    Premier League: Chelsea - Manchester City

  • 16:30

    NBA Live

  • 16:40

    Svet sporta magazin

  • 17:10

    Pregled turske lige

  • 18:00

    Eurocup: Lokomotiv - Cedevita

  • 19:55

    La Liga magazin

  • 20:25

    NFL: Seattle - Minnesota

  • 22:45

    Premier League Netbusters

  • 23:15

    Eurocup: UNICS - Unicaja

  • 00:50

    Premier League: Bournemouth - Liverpool

  • 02:35

    Eurocup: Mornar - Frankfurt

  • 04:10

    Švajcarska liga: Basel - Zurich

  • 00:00

    Odbojka (Ž) Klupsko SP - za 3. mjesto

  • 00:00

    Odbojka (Ž) Klupsko SP - za 3. mjesto: Eczacibasi - Praia

  • 06:00

    Talijanska odbojka (Ž): Fillottrano - Cuneo

  • 07:35

    KHL Ice Week

  • 07:50

    Eurocup: Arka - Alba

  • 09:35

    NBA Weekly

  • 10:00

    Premier League: Manchester United - Fulham

  • 11:50

    Eurocup: Valencia - Zenit

  • 13:25

    Austrijska liga: Rapid - Sturm

  • 15:10

    Eurocup: Tofas - Limoges

  • 16:45

    NFL: LA Chargers - Cincinnati

  • 19:10

    Premier League Netbusters

  • 19:45

    Eurocup: Monaco - Galatasaray (UŽIVO)

  • 21:35

    Ekstremni svijet sporta

  • 22:05

    KHL: Jokerit - Salavat Yulaev

  • 22:55

    Pregled Segunda division

  • 01:50

    NBA Live

  • 02:00

    Eurocup: Crvena zvezda - Brescia

  • 03:35

    Pregled španjolske lige

  • 04:35

    Portugalska liga: Setubal - Benfica

  • 00:00

    BIATLON: Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene

  • 06:30

    UMETNIČKO KLIZANJE: Velika Nagrada, Finale,

  • 08:30

    SNUKER: Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 2,

  • 10:00

    Formula E: FIA Šampionat, , Pregled Sezone

  • 11:00

    FUDBAL: Major League Soccer Finale Atlanta United (SAD) - Portland Timbers (SAD)

  • 12:00

    KONJIČKI SPORTOVI: Roleks Gren Slem - Ženeva, , Švajcarska

  • 13:00

    SNUKER: Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 2,

  • 13:45

    SNUKER: Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 3,

  • 18:45

    Formula E: FIA Šampionat, , Pregled Sezone

  • 19:15

    ZIMSKI SPORTOVI: Jureći istoriju, Epizoda 1

  • 19:40

    VESTI

  • 19:45

    SNUKER: Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 3,

  • 23:55

    VESTI

  • 00:30

    SKIJAŠKO TRČANJE: Svetski kup Beitostolen 4x10km Finale Muškarci

  • 01:00

    ZIMSKI SPORTOVI: Jureći istoriju, Epizoda 1

  • 01:25

    VESTI

  • 01:30

    SNUKER: Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 3,

  • 03:00

    SKIJAŠKO TRČANJE: Svetski kup Beitostolen 4x10km Finale Muškarci

  • 03:30

    Formula E: FIA Šampionat, , Pregled Sezone

  • 04:30

    SNUKER: Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 3,

  • 06:30

    SNUKER: Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 2,

  • 08:30

    FRISTAJL MOTOKROS (FMX): Noć skokova - Šenžen

  • 09:30

    UMETNIČKO KLIZANJE: Velika Nagrada, Finale,

  • 11:30

    SNUKER: Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 2,

  • 13:00

    FRISTAJL MOTOKROS (FMX): Noć skokova - Šenžen

  • 14:00

    Formula E: FIA Šampionat, , Pregled Sezone

  • 15:00

    SKIJAŠKO TRČANJE: Svetski kup Beitostolen 4x5km Štafeta Žene

  • 15:30

    BIATLON: Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci

  • 16:00

    UMETNIČKO KLIZANJE: Velika Nagrada, Finale,

  • 18:00

    FUDBAL: Major League Soccer Finale Atlanta United (SAD) - Portland Timbers (SAD)

  • 19:15

    BIATLON: Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci

  • 19:45

    BIATLON: Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene

  • 20:10

    VESTI

  • 20:15

    FRISTAJL MOTOKROS (FMX): Noć skokova - Šenžen

  • 21:15

    Formula E: FIA Šampionat, , Pregled Sezone

  • 22:15

    BIATLON: Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene

  • 22:45

    FUDBAL: Major League Soccer Finale Atlanta United (SAD) - Portland Timbers (SAD)

  • 00:25

    VESTI

  • 00:30

    UMETNIČKO KLIZANJE: Velika Nagrada, Finale,

  • 02:30

    BIATLON: Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene

  • 03:00

    SNUKER: Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 3,

  • 04:30

    BIATLON: Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci

  • 05:00

    Formula E: FIA Šampionat, , Pregled Sezone

  • 05:30

    FRISTAJL MOTOKROS (FMX): Noć skokova - Šenžen

  • 06:00

    Drag Racing: NHRA Sportsman Series

  • 06:50

    World of X Games

  • 07:40

    Strongman Champions League

  • 08:30

    X Games - Minneapolis

  • 09:20

    X Games - Oslo

  • 10:10

    Freeride World Tour 2016

  • 10:35

    Freeride World Tour 2016

  • 11:00

    Drag Racing: NHRA Sportsman Series

  • 11:50

    Drag Racing: NHRA Sportsman Series

  • 12:40

    World of X Games

  • 13:30

    Strongman Champions League

  • 14:20

    X Games - Minneapolis

  • 15:10

    X Games - Oslo

  • 16:00

    Freeride World Tour 2016

  • 16:25

    Freeride World Tour 2016

  • 16:50

    Drag Racing: NHRA Sportsman Series

  • 17:40

    Drag Racing: NHRA Sportsman Series

  • 18:30

    World of X Games

  • 19:20

    Strongman Champions League

  • 20:10

    X Games - Minneapolis

  • 21:00

    Extreme Fighting Championship

  • 21:50

    Extreme Fighting Championship

  • 22:40

    Drag Racing: NHRA Sportsman Series

  • 23:30

    IMMAF European Open

  • 00:20

    X Games - Minneapolis

  • 01:10

    Extreme Fighting Championship

  • 02:00

    Extreme Fighting Championship

  • 02:50

    IMMAF European Open

  • 03:40

    Freeride World Tour 2016

  • 04:05

    Freeride World Tour 2016

  • 04:30

    X Games - Minneapolis

  • 05:20

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 08:30

    TV prodaja

  • 09:00

    Uberi dan

  • 10:45

    Nas je 10%

  • 11:20

    MINUTI ZDRAVLJA

  • 11:30

    Serija GORDOST

  • 12:40

    Bolje spreciti

  • 13:10

    Lek iz prirode

  • 13:45

    Za trece doba

  • 14:10

    ZELENA PATROLA

  • 14:45

    Tv prodaja

  • 15:10

    VIKEND KALEIDOSKOP

  • 16:15

    Tv prodaja

  • 16:35

    MINUTI ZDRAVLJA

  • 16:45

    PLODOVI MASTE

  • 17:00

    VESTI

  • 17:10

    LOVISTE

  • 18:10

    OBJEKTIV

  • 19:10

    LBŠ - BEOGRAD

  • 21:00

    SOS MREZA: SPORTICOM, JIS, MO SPORT

  • 22:30

    SOS VESTI

  • 23:05

    OTVORITE ATLAS

  • 23:40

    PRVA LIGA: RADNICKI - SINDJELIC

  • 01:00

    NOCNI PROGRAM

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30