TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • Arena 1
  • Arena 2
  • Arena 3
  • Arena 4
  • SK1
  • SK2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Live Stage 4

  • 07:00

    Ženska strana medalje

  • 07:30

    Fudbal

  • 07:30

    Southampton - Arsenal

  • 09:30

    Arsenal world

  • 10:00

    Parma - Sampdoria

  • 12:00

    NBA Daily

  • 12:15

    Houston - Washington

  • 14:15

    Pregled kola

  • 15:00

    Crvena zvezda - UFA

  • 17:00

    Real Betis - Real Sociedad

  • 19:00

    Sevilla - Valencia

  • 21:00

    Rayo Vallecano - Barcelona

  • 23:15

    Atletico Mineiro - Santos

  • 23:30

    Srbija - Dominikanska Republika

  • 01:30

    Philadelphia - LA Lakers

  • 04:00

    Houston - Washington

  • 06:00

    Poljska - Nemačka

  • 07:30

    Epizoda 12

  • 08:00

    Dallas - Denver

  • 10:00

    Brazil - Urugvaj

  • 11:30

    Poljska - Nemačka

  • 13:00

    Partizan - Desne

  • 15:00

    Istra - Rijeka

  • 17:00

    Endesa liga magazin

  • 17:00

    KOLE

  • 17:15

    UCL Arhiva

  • 17:30

    Četvrtfinale

  • 17:30

    Danska - Egipat

  • 19:15

    Dokumentarni film

  • 20:30

    Četvrtfinale 2

  • 20:30

    Španija - Norveška

  • 22:15

    Pregled kola

  • 22:45

    Pregled kola

  • 23:00

    Fudbal

  • 23:15

    Benfica - Nacional

  • 01:00

    četvrtfinale 1

  • 01:15

    Francuska - Mađarska

  • 02:30

    Danska - Hrvatska

  • 04:00

    Istra - Rijeka

  • 00:00

    Brose Bamberg - Fortitudo Bologna

  • 06:00

    Kamnik - Conegliano

  • 07:45

    Turk Telekom - Igokea

  • 09:30

    Fudbal

  • 09:30

    PSG - Montpellier

  • 11:30

    Italija

  • 12:00

    Mouscron - Anderlecht

  • 14:00

    Cibona - Borac

  • 16:15

    Classic matches epizoda 05

  • 17:00

    Dinamo - Hajduk

  • 19:00

    Pregled kola

  • 20:00

    Pregled kola

  • 20:00

    BANE

  • 20:30

    Četvrtfinale 3

  • 20:30

    Francuska - Mađarska

  • 22:15

    Mornar - Crvena zvezda mts

  • 01:45

    Cibona - Borac

  • 03:30

    Pregled kola

  • 04:30

    Rusija - Švedska

  • 06:00

    Real Betis - Real Sociedad

  • 08:00

    Fenerbahce - Nantes

  • 10:00

    Milwaukee - Atlanta

  • 12:00

    Epizoda 75

  • 12:30

    Milan - Atalanta

  • 14:30

    Club Brugge - Genk

  • 16:30

    Politehnika - Arad

  • 18:30

    Brose Bamberg - Fortitudo Bologna

  • 20:30

    Četvrtfinale 4

  • 20:30

    Švedska - Katar

  • 22:30

    Dinamo - Hajduk

  • 00:30

    Fudbal

  • 02:15

    Udinese - Inter

  • 04:00

    Mouscron - Anderlecht

  • 00:00

    Sport Klub 1

  • 06:00

    Sport Klub 1

  • 06:00

    La Liga magazin

  • 06:30

    Košarka - Eurokup: Top 16: Cedevita Olimpija - Bourg

  • 07:05

    SK Mix: Retrospektiva 2020

  • 08:00

    Sport Klub 1

  • 08:15

    Mozzart SK Vesti

  • 08:45

    Snow Report

  • 09:15

    Košarka - Euroleague: Efes - Crvena zvezda

  • 10:00

    Sport Klub 1

  • 10:55

    Odbojka - Turska liga (m): Arkas - Halkbank

  • 12:00

    Sport Klub 1

  • 12:45

    Zlatni momenti YU sporta & Zlatni golovi YU sporta

  • 13:00

    Košarka - Euroleague: Fenerbahce - Maccabi

  • 14:00

    Sport Klub 1

  • 14:40

    Fudbal - Turska liga: Pregled

  • 15:30

    Fudbal - Coppa Italia: 1/4 Finale: Inter - Milan

  • 16:00

    Sport Klub 1

  • 17:25

    Košarka - Eurokup: Top 16: Lokomotiv - Partizan

  • 18:00

    Sport Klub 1

  • 19:15

    SK Studio: Eurocup Top 16 STUDIO

  • 19:30

    Sportlight

  • 20:00

    Sport Klub 1

  • 21:10

    Fudbal - Premier League: Everton - Leicester

  • 22:00

    Sport Klub 1

  • 23:15

    Mozzart SK Vesti

  • 23:45

    Fudbal - Premier League: Manchester United - Sheffield United

  • 01:30

    Hokej na ledu - NHL: Nashville - Chicago

  • 02:00

    Sport Klub 1

  • 03:45

    Košarka - Euroleague: Alba - CSKA

  • 04:00

    Sport Klub 1

  • 05:15

    Fudbal - MUTV: All the Goals - Dwight Yorke

  • 00:00

    Sport Klub 2

  • 06:00

    Sport Klub 2

  • 06:15

    Fudbal - Austrijska liga: Salzburg - Ried

  • 07:00

    Sport Klub 2

  • 07:30

    Odbojka - Italijanska liga: Modena - Perugia

  • 08:00

    Sport Klub 2

  • 09:30

    Fudbal - Coppa Italia: 1/4 Finale: Inter - Milan

  • 10:00

    Sport Klub 2

  • 11:15

    Jedrenje: Pregled: Vendee Globe

  • 11:45

    Košarka - Euroleague: Armani - Olympiacos

  • 12:00

    Sport Klub 2

  • 13:20

    Fudbal - Premier League: WBA - Manchester City

  • 14:00

    Sport Klub 2

  • 15:10

    Fudbal - Segunda division: Pregled

  • 16:00

    Sport Klub 2

  • 16:15

    Fudbal - Grčka liga: AEK - Giannina

  • 18:00

    Sport Klub 2

  • 18:10

    KHL Ice Week

  • 18:25

    La Liga magazin

  • 19:00

    Fudbal - Premier League: Chelsea - Wolves

  • 20:00

    Sport Klub 2

  • 20:55

    Zlatni golovi YU sporta: Jugoslavija - Engleska

  • 21:15

    Fudbal - Premier League: Manchester United - Sheffield United

  • 22:00

    Sport Klub 2

  • 23:15

    ATP Uncovered

  • 23:40

    Košarka - Eurokup: Top 16: Lokomotiv - Partizan

  • 01:15

    Fudbal - Turska liga: Pregled

  • 02:00

    Sport Klub 2

  • 02:00

    Hokej na ledu - NHL: Vancouver - Ottawa

  • 04:00

    Sport Klub 2

  • 04:25

    Zlatni momenti YU sporta: SK Mix

  • 04:40

    Košarka - Euroleague: Valencia - Zalgiris

  • SK3
  • SK4
  • SK5
  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • Extreme Sports
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Sport Klub 3

  • 06:00

    Sport Klub 3

  • 06:10

    Odbojka - Turska liga (m): Arkas - Halkbank

  • 08:00

    Sport Klub 3

  • 08:00

    Košarka - Euroleague: Barcelona - Zenit

  • 09:30

    Fudbal - Premier League: WBA - Manchester City

  • 10:00

    Sport Klub 3

  • 11:20

    Hokej na ledu - NHL: Minnesota - LA Kings

  • 12:00

    Sport Klub 3

  • 13:10

    Snow Report

  • 13:35

    Fudbal - FA kup: Wycombe - Tottenham

  • 14:00

    Sport Klub 3

  • 15:20

    Košarka - Eurokup: Top 16: Virtus - Budućnost

  • 16:00

    Sport Klub 3

  • 16:50

    Fudbal - Španska liga: Pregled

  • 17:45

    Fudbal - Segunda division: Pregled

  • 18:00

    Sport Klub 3

  • 18:45

    Košarka - Eurokup: Top 16: Mornar - Unics

  • 20:00

    Sport Klub 3

  • 20:45

    Fudbal - Coppa Italia: 1/4 Finale: Juventus - SPAL

  • 22:00

    Sport Klub 3

  • 22:40

    Jedrenje - Vendée Globe: Pregled

  • 23:05

    KHL Ice Week

  • 23:20

    Hokej na ledu - NHL: Boston - Pittsburgh

  • 01:05

    Košarka - Euroleague: Valencia - Zalgiris

  • 02:00

    Sport Klub 3

  • 02:35

    Fudbal - Premier League: Everton - Leicester

  • 04:00

    Sport Klub 3

  • 04:25

    Fudbal - 3. Bundesliga: Hansa - Saarbrucken

  • 00:00

    Sport klub 4

  • 06:00

    Sport klub 4

  • 06:45

    Fudbal - 3. Bundesliga: Magdeburg - Munchen 1860

  • 08:00

    Sport klub 4

  • 08:20

    Fudbal - 3. Bundesliga: Kaiserslautern - Turkgucu

  • 10:00

    Sport klub 4

  • 10:05

    Fudbal - Turska liga: Fenerbahce - Kayseri

  • 11:50

    Fudbal - Serie B: Brescia - Monza

  • 12:00

    Sport klub 4

  • 13:35

    Ekstremni svet sporta

  • 14:00

    Sport klub 4

  • 14:05

    Fudbal - Championship: Stoke - Watford

  • 15:50

    Fudbal - FA kup: Pregled

  • 16:00

    Sport klub 4

  • 16:20

    Fudbal - Turska liga: Pregled

  • 17:05

    Rivalitet legendi

  • 17:30

    Fudbal - Holandska liga: Pregled

  • 18:00

    Sport klub 4

  • 18:30

    Fudbal - Grčka liga: Olympiacos - PAOK

  • 20:00

    Sport klub 4

  • 20:30

    Košarka - Eurokup: Top 16: Cedevita Olimpija - Bourg

  • 22:30

    Omaž zvezdama

  • 22:55

    Fudbal - Grčka liga: AEK - Giannina

  • 00:40

    La Liga magazin

  • 01:10

    Fudbal - Coppa Italia: 1/4 Finale: Atalanta - Lazio

  • 02:00

    Sport klub 4

  • 02:55

    Uži izbor

  • 03:20

    Fudbal - Holandska liga: Heerenveen - Feyenoord

  • 04:00

    Sport klub 4

  • 05:05

    Fudbal - Španska liga: Osasuna - Granada

  • 00:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 06:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 07:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 07:30

    Fudbal - AFC Liga šampiona: Žreb

  • 08:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 09:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 09:30

    Fudbal - AFC Azijski kup: Žreb

  • 10:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 11:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 11:30

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 12:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 13:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 14:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 15:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 16:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 17:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 18:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 18:30

    Fudbal - Austrijska liga: Salzburg - Ried

  • 19:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 20:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 20:30

    Fudbal - Premier League: Brighton - Fulham

  • 21:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 22:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 22:30

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 23:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 01:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 02:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 03:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 04:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 05:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 06:15

    Biatlon - Svetski kup: Antholc Pojedinačno Muškarci

  • 07:15

    Biatlon - Svetski kup: Antholc Ženski Grupni Start

  • 07:45

    Biatlon - Svetski kup: Antholc Štafeta žene

  • 08:30

    Nordijska kombinacija - Svetski kup: Lahti, VS-130m

  • 09:00

    Nordijska kombinacija - Svetski kup: Lahti, Timski sprint

  • 09:30

    Snuker - Nemački Masters: Berlin, Finale

  • 10:25

    Snuker - Nemački Masters: Runda 1

  • 13:30

    Skijaški skokovi - FIS Svetski kup: Lahti, FINSKA, Finalna runda_HS130_timski_muškarci

  • 14:15

    Skijaški skokovi - FIS Svetski kup: Lahti, FINSKA, Finalna runda_HS 130_muškarci

  • 14:55

    Snuker - Nemački Masters: Runda 1

  • 18:00

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Šladming, Slalom muškarci 2.trka

  • 19:00

    Eurosport Vesti

  • 19:05

    Snuker - Nemački Masters: Runda 1

  • 19:55

    Snuker - Nemački Masters: Runda 1

  • 23:00

    Eurosport Vesti

  • 23:05

    Biatlon - Svetski kup: Antholc Ženski Grupni Start

  • 23:45

    Biatlon - Svetski kup: Antholc Štafeta žene

  • 00:30

    Nordijska kombinacija - Svetski kup: Lahti, VS-130m

  • 01:00

    Nordijska kombinacija - Svetski kup: Lahti, Timski sprint

  • 01:30

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Šladming, Slalom muškarci 1.trka

  • 02:00

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Šladming, Slalom muškarci 2.trka

  • 03:00

    Snuker - Nemački Masters: Runda 1

  • 05:00

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Šladming, Slalom muškarci 1.trka

  • 05:30

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Šladming, Slalom muškarci 2.trka

  • 07:00

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Kronplac, Veleslalom žene 1.trka

  • 07:00

    Sankanje - Svetski kup: Inzbruk, Druga runda_singl_muškarci

  • 07:45

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Kronplac, Veleslalom žene 2.trka

  • 08:45

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Šladming, Slalom muškarci 1.trka

  • 09:30

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Šladming, Slalom muškarci 2.trka

  • 10:30

    Skijaški skokovi - FIS Svetski kup: Lahti, FINSKA, Finalna runda_HS130_timski_muškarci

  • 11:30

    Skijaški skokovi - FIS Svetski kup: Lahti, FINSKA, Finalna runda_HS 130_muškarci

  • 12:30

    Biatlon - Svetski kup: Antholc Pojedinačno Žene

  • 13:30

    Biatlon - Svetski kup: Antholc Ženski Grupni Start

  • 14:15

    Biatlon - Svetski kup: Antholc Štafeta žene

  • 15:00

    Biatlon - Svetski kup: Antholc Pojedinačno Muškarci

  • 16:00

    Biatlon - Svetski kup: Antholc Štafeta muškarci

  • 16:45

    Biatlon - Svetski kup: Antholc MS muškarci

  • 17:30

    Skijaški skokovi - FIS Svetski kup: Lahti, FINSKA, Finalna runda_HS130_timski_muškarci

  • 18:30

    Skijaški skokovi - FIS Svetski kup: Lahti, FINSKA, Finalna runda_HS 130_muškarci

  • 19:25

    Eurosport Vesti

  • 19:30

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Kronplac, Veleslalom žene 2.trka

  • 20:15

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Šladming, Slalom muškarci 2.trka

  • 20:55

    Eurosport Vesti

  • 21:00

    Skijaško trčanje - Svetski Kup: Lahti Skiatlon muškarci

  • 22:00

    Skijaško trčanje - Svetski Kup: Lahti Štafeta muškarci

  • 23:00

    Skijaški skokovi - FIS Svetski kup: Lahti, FINSKA, Finalna runda_HS130_timski_muškarci

  • 23:45

    Eurosport Vesti

  • 23:50

    Skijaški skokovi - FIS Svetski kup: Lahti, FINSKA, Finalna runda_HS 130_muškarci

  • 00:30

    Biciklizam

  • 01:00

    Snuker - Nemački Masters: Runda 1

  • 03:00

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Kronplac, Veleslalom žene 1.trka

  • 03:30

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Kronplac, Veleslalom žene 2.trka

  • 04:00

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Šladming, Slalom muškarci 1.trka

  • 04:30

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Šladming, Slalom muškarci 2.trka

  • 05:00

    Snuker - Nemački Masters: Runda 1

  • 06:00

    Facing Waves

  • 06:25

    Nitro Circus Live

  • 06:45

    Liquid Edge

  • 07:35

    Blue World

  • 08:00

    Action Sports World

  • 08:55

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 09:20

    Nomads Seeking Adventure

  • 09:50

    X Games - Aspen

  • 10:40

    Nitro Circus Live

  • 11:00

    Dumball: Idiots In India

  • 11:25

    Drift Style

  • 11:55

    Now Boarding

  • 12:20

    Epic Trails

  • 12:40

    Liquid Edge

  • 13:30

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 13:55

    Nitro World Games: All Access

  • 14:20

    Beyond The Beaten Path

  • 15:10

    X Games - Aspen

  • 16:00

    Epic Trails

  • 16:25

    Action Sports World

  • 17:15

    Blue World

  • 17:45

    Facing Waves

  • 18:05

    Nitro Circus Live

  • 18:30

    Blue World

  • 18:55

    Beyond The Beaten Path

  • 19:45

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 20:10

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 20:35

    Liquid Edge

  • 21:25

    Epic Trails

  • 21:50

    X Games - Aspen

  • 22:40

    Facing Waves

  • 23:05

    Drift Style

  • 23:30

    Grid

  • 01:10

    Dumball: Idiots In India

  • 01:35

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 02:00

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 02:25

    Action Sports World

  • 03:15

    X Games - Aspen

  • 04:05

    Fighting Fit

  • 05:10

    Blue World

  • 05:35

    Blue World

  • SOS Kanal
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    MOJIH TOP 11 - MILOŠ ŠESTIĆ DRUGI DEO

  • 09:00

    AZBUKA ZDRAVLJA - ZDRAVLJE ŽENA

  • 10:00

    PLAVA PLANETA SRBIJA

  • 10:30

    DRUGA STRANA ŽIVOTA - INDIRA ARADINOVIĆ

  • 11:00

    FUDBAL, PRIPREME KLUBOVA

  • 12:00

    FUDBAL, FINALE KUPA BEOGRADA, IMT - RADNIČKI NB

  • 14:00

    BUBAMARA

  • 15:00

    FUDBAL, PRVA LIGA, ZEMUN - TRAYAL

  • 17:00

    VOŠINO ĆOŠE

  • 18:00

    FUDBAL, PRIPREME KLUBOVA

  • 19:00

    29. ZIMSKI TURNIR ČUKARICE

  • 20:00

    LIGA BUDUĆIH ŠAMPIONA, PREGLED 4. KOLA

  • 22:00

    SOS MREŽA - SPORTICOM

  • 22:30

    SOS MREŽA - LOKALNI SPORTSKI IDOLI

  • 23:00

    VEČITI DERBI VEČITA TEMA

  • 23:30

    TV PARTIZAN - ALEKSANDAR MILJKOVIĆ

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30