TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • Viasat History
  • Viasat Explorer
  • National Geographic
  • TLC
  • Viasat Nature
  • Animal Planet
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:15 dokumentarni

    Sjajni pronalasci

  • 06:45

    Izgubljena kraljevstva Centralne Amerike

  • 08:00

    Izgubljena kraljevstva Centralne Amerike

  • 08:05

    Životinje u ratu

  • 09:05

    Životinje u ratu

  • 10:10

    Deset najjačih

  • 11:15

    Deset najjačih

  • 12:20

    Deset najjačih

  • 13:25

    Ubistvo na železnici

  • 14:20

    Priče o ubistvima

  • 15:15

    Priče o ubistvima

  • 16:10

    Priče o ubistvima

  • 17:10

    Priče o ubistvima

  • 18:10

    Titanik - priče iz dubine

  • 19:05

    Otkrivanje istorije

  • 20:05

    U potrazi za Orijent ekspresom

  • 21:00

    Rusija 1917: odbrojavanje do revolucije

  • 22:10

    Nikolaj i Aleksandra - poslednji ruski carevi

  • 23:15 dokumentarni

    Lovci na naciste

  • 00:05

    Drugi svetski rat: trka do pobede

  • 01:00

    Drugi svetski rat: trka do pobede

  • 01:50

    Drugi svetski rat: trka do pobede

  • 02:35

    Drugi svetski rat: trka do pobede

  • 03:20

    Odbrojavanje do kapitulacije

  • 04:15

    Odbrojavanje do kapitulacije

  • 05:10 dokumentarni

    Sjajni pronalasci

  • 05:35 dokumentarni

    Sjajni pronalasci

  • 06:00

    Rečna čudovišta

  • 07:05

    Rečna čudovišta

  • 08:50

    Australijski lovci na zlato

  • 09:45

    Automobilski klasici

  • 10:40

    Automobilski klasici

  • 11:35

    Sin Siti automobili

  • 12:30

    Sin Siti automobili

  • 13:30

    Krntije i lova

  • 14:25

    Krntije i lova

  • 15:20

    Najveće graditeljske greške

  • 16:15

    Kamiondžije

  • 17:15

    Pomoć na putu

  • 18:10

    Pomoć na putu

  • 19:10

    Zelena groznica

  • 20:05

    Australijski lovci na zlato

  • 21:00

    Rečna čudovišta

  • 22:05

    Džinovski šaran

  • 23:00

    Poznati ribolovci

  • 23:55

    Rečna čudovišta

  • 01:00

    Australijski lovci na jastoge

  • 01:55

    Australijski lovci na zlato

  • 02:40

    Australijski lovci na zlato

  • 03:25

    Australijski lovci na zlato

  • 04:10

    Australijski lovci na zlato

  • 04:55

    Australijski lovci na zlato

  • 00:00

    Ilegalna trgovina: Marijana van Zeler

  • 06:00

    Hakovanje sistema

  • 06:20

    Licitiraj i uništi

  • 06:45

    Napušteno

  • 07:05

    Isprljaj ruke i obogati se 2

  • 08:00 dokumentarni

    Avionske nesreće

  • 08:00

    Isprljaj ruke i obogati se 2

  • 08:55

    Dubajski aerodrom

  • 09:50

    Uhvatiti švercera

  • 10:45

    Građevinska zona

  • 11:05

    Megafabrike

  • 12:00

    Automobili iz snova - Unutar fabrike

  • 13:00

    Automobili iz snova - Unutar fabrike

  • 14:00

    Auto SOS: Kompilacije

  • 15:00

    Evropa odozgo

  • 16:00

    Gordon Remzi: Skriveni ukusi sveta

  • 17:00

    U divljini sa Berom Grilsom

  • 18:00

    U divljini sa Berom Grilsom

  • 19:00

    Divlji Misisipi

  • 20:00

    Divlji Misisipi

  • 21:00

    Građenje budućnosti

  • 22:00

    Ogoljeno

  • 23:00

    Ogoljeno

  • 00:55

    Narko-ratovi

  • 01:50

    Narko-ratovi

  • 02:35

    Auto SOS

  • 03:25

    Nauka o gluposti

  • 03:50

    Ulični genije

  • 04:10

    Auto SOS

  • 04:55

    Nauka o gluposti

  • 05:15

    Kako pobediti u svemu

  • 05:35

    Nisam znao da...

  • 06:00

    Venčanica iz snova: Ujedinjeno Kraljevstvo

  • 06:30

    Venčanica iz snova: Ujedinjeno Kraljevstvo

  • 07:00

    Venčanica iz snova: Ujedinjeno Kraljevstvo

  • 07:30

    Venčanica iz snova: Ujedinjeno Kraljevstvo

  • 08:00

    Devojčice i dijademe

  • 08:00

    Veridba od 90 dana: Život u braku

  • 09:00

    Devojčice i dijademe

  • 10:00

    Venčanica iz snova: Ujedinjeno Kraljevstvo

  • 10:30

    Venčanica iz snova: Ujedinjeno Kraljevstvo

  • 11:00

    Venčanica iz snova: Ujedinjeno Kraljevstvo

  • 11:30

    Venčanica iz snova: Ujedinjeno Kraljevstvo

  • 12:00

    Venčanica iz snova

  • 13:00

    Dobro došli kod porodice Plat

  • 14:00

    Veridba od 90 dana: Period upoznavanja

  • 16:00

    Veridba od 90 dana: Period upoznavanja

  • 18:00

    Veridba od 90 dana: Period upoznavanja

  • 20:00

    Devedeset dana: Samački život

  • 21:00

    Devedeset dana: Samački život

  • 22:00

    Darsi i Stejsi

  • 23:00

    Živeti sa 300 kg

  • 01:00

    Doktor za bubuljice

  • 02:00

    Stopala me ubijaju

  • 02:50

    Devedeset dana: Samački život

  • 03:40

    Devedeset dana: Samački život

  • 04:30

    Devojčice i dijademe

  • 05:30 show

    Kralj poslastičara kao kuvar

  • 06:05

    Potraga za Eskobarovim nilskim konjima

  • 07:00

    Pravila Serengetija

  • 07:55

    Afrički noćni lovci

  • 08:15

    Rad u opasnim uslovima

  • 09:05

    Rad u opasnim uslovima

  • 09:50

    Rad u opasnim uslovima

  • 10:40

    Rad u opasnim uslovima

  • 11:30

    Rad u opasnim uslovima

  • 12:20

    Čarlijeva kompanija za pčele

  • 13:15

    Čarlijeva kompanija za pčele

  • 14:10

    Čarlijeva kompanija za pčele

  • 15:05 dokumentarni

    Veliko plavetnilo

  • 15:55 dokumentarni

    Veliko plavetnilo

  • 16:55

    Američki Arktik - ugroženo utočište

  • 17:45

    Divlja granica Amerike: severni deo

  • 18:35

    Misteriozna planeta

  • 19:30

    Misteriozna planeta

  • 20:20

    Misteriozna planeta

  • 21:10

    Neobična svetska čuda

  • 22:05

    Neobična svetska čuda

  • 22:55

    Divlja Latinska Amerika

  • 23:50

    Divlja Latinska Amerika

  • 00:45

    Divlja Latinska Amerika

  • 01:40

    Najdivlji opstanak

  • 02:35

    Upoznajte zoološki vrt Taronga

  • 03:20

    Spašavanje divljih medveda

  • 03:45

    Rad u opasnim uslovima

  • 04:30

    Najbolji prijatelj pasa

  • 05:10

    Svet prirode - jaguari: brazilske super mačke

  • 06:00

    Dr. Jeff: Veterinar sa Stjenjaka: Konj drukčije boje

  • 06:48

    Dr. Dee: Veterinarka s Aljaske: Borba protiv FIV-a

  • 07:36

    Životinjski domovi: Palača za prase

  • 08:25

    Maleni divovi: Tiha, ali ubojita

  • 08:50

    Maleni divovi: Ninja iz prašume

  • 09:15

    Ljuske: Nevjerojatni bradati zmajevi!

  • 10:05

    Divlja ljepota Bliskog istoka: Egipat

  • 10:55

    Dr. Jeff: Veterinar sa Stjenjaka: Najslađi jak u Coloradu

  • 11:50

    Životinjski domovi: Spavaonica za starog psa

  • 12:45

    Životinjski domovi: Palača za papige

  • 13:40

    Životinjski domovi: Spašavanje od pahuljastih pošasti

  • 14:35

    Bajkovite kućice na drveću: Grace VanderWaal ima kućicu na stablu

  • 15:30

    Bajkovite kućice na drveću: Pogled na aljaske planine

  • 16:25

    Dr. Jeff: Veterinar sa Stjenjaka: Hrabri pitbul

  • 17:20

    Divlja ljepota Bliskog istoka: Turkmenistan

  • 18:15

    Moja mačka iz pakla: Mačji prijatelji

  • 19:10

    Moja mačka iz pakla: Fluffyna posljednja bitka

  • 20:05

    Ljudi iz aljaške divljine: Epizoda 2

  • 21:00

    Preuzmimo luku

  • 21:55

    Dr. Jeff: Veterinar sa Stjenjaka: Briga o Bearu

  • 22:50

    Dr. Jeff: Veterinar sa Stjenjaka: Hrabri pitbul

  • 23:45

    Dr. Jeff: Veterinar sa Stjenjaka: Konj drukčije boje

  • 00:40

    Dr. Dee: Veterinarka s Aljaske: 40 zmija

  • 01:30

    Divlja ljepota Bliskog istoka: Egipat

  • 02:15

    Maleni divovi: Pustinjski terminator

  • 02:40

    Maleni divovi: Jurski tvrd orah

  • 03:00

    Dr. Jeff: Veterinar sa Stjenjaka: Najslađi jak u Coloradu

  • 03:45

    Mekong: Duša jedne rijeke: Kina

  • 04:30

    Maleni divovi: Slatka prijetnja

  • 04:55

    Maleni divovi: Hrčak iz pakla

  • 05:15

    Dr. Jeff: Veterinar sa Stjenjaka: Hrabri pitbul

  • Discovery Europe
  • Discovery Science
  • History Channel
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Goblin auto tuning: VW Transporter kombi

  • 06:00

    Kako se proizvode..: Navajo tepisi / Sirova nafta / Kaleidoskopi

  • 06:30

    Kako se proizvode..: 1000. proizvod

  • 07:00

    Kako se proizvode..: Konjske brzde, zobene pahuljice, tirkizni nakit, električni skuter

  • 07:30

    Kako se proizvode..: Poštanske kočije, reflektori, pečena lončarija, motociklistički spremnici

  • 08:00

    Ekstremni inženjerski pothvati: Stadion Dallas Cowboysa

  • 08:00

    Braća po dizelu: Odmrzivač u dijelovima

  • 09:00

    Ekstremni inženjerski pothvati: Amfibijski brod ratne mornarice

  • 10:00

    Trgovci automobilima

  • 11:00

    Trgovci automobilima: Poslovni razgovor

  • 12:00

    Lovac na starine

  • 13:00

    Lovac na starine

  • 14:00

    A kako to oni rade?

  • 14:30

    A kako to oni rade?

  • 15:00

    A kako to oni rade?

  • 15:30

    A kako to oni rade?

  • 16:00

    Lovac na starine: Restauratori

  • 17:00

    Lovac na starine: Restauratori

  • 18:00

    Lovac na starine: Klasični automobili

  • 19:00

    Lovac na starine

  • 20:00

    Billy kupuje Brooklyn: Zvjezdani špijuni

  • 20:30

    Bitka za prtljagu: Nabrijani

  • 21:00

    Estonia

  • 22:00

    Ubojice iz svemira: Duboki san

  • 23:00

    Zlato Beringova mora

  • 01:00

    Goblin auto tuning: Porsche Cayenne S

  • 02:00

    Billy kupuje Brooklyn: Zvjezdani špijuni

  • 02:30

    Bitka za prtljagu: Nabrijani

  • 03:00

    Estonia

  • 04:00

    Trgovci automobilima

  • 05:00

    Trgovci automobilima: Poslovni razgovor

  • 06:00

    How Do They Do It?: Paris Sewers / Beretta / Cotton

  • 06:24

    How the Earth Works: Japanese Death Match

  • 07:12

    How the Earth Works: Will Europe Burn in Hell?

  • 08:00

    Unexplained & Unexplored: Finding The Fountain Of Youth

  • 08:00

    Secrets Of The Underground: Capone's Escape Tunnels

  • 08:48

    Codes and Conspiracies: Freemasons

  • 09:36

    How It's Made: Blister Packs/Deli Slicer/Oysters

  • 10:00

    How It's Made: Top & Bowler Hats/Solar Water Heaters

  • 10:24

    How It's Made: Turntable/Steam Engines/Playground Equipment

  • 10:48

    How It's Made: Garden Forks/ Toffee/Bundt Pans

  • 11:12

    How It's Made: Pewter Flasks/Potato Salad/Hydrogen Fuel Cells

  • 11:36

    How It's Made: Hunting Decoys/Canned Tomatoes/Lassos

  • 12:00

    How Do They Do It?: Sardines / Piaggio Scooters / Erector Sets

  • 12:24

    How Do They Do It?: Plane Painting / Clogs / Pasties

  • 12:50

    How Do They Do It?: Bells / Hurricane Clear Up / Dates

  • 13:14

    How Do They Do It?: Titan Tires / Espresso / Diamond Cutting

  • 13:38

    How Do They Do It?: Paris Sewers / Beretta / Cotton

  • 14:02

    How Do They Do It?: Lion Dance/ Tunnel/ Super Sopper

  • 14:26

    How the Earth Works: Will Iceland Poison the Skies?

  • 15:14

    How the Earth Works: Asteroid Armageddon

  • 16:02

    NASA's Unexplained Files: The Moon That Disappeared

  • 16:50

    NASA's Unexplained Files: Curse Of The Red Planet

  • 17:40

    How It's Made: Channel Signs, Wetsuits

  • 18:05

    How It's Made: Basque Pelota Balls, Pallet Trucks

  • 18:30

    How It's Made: Laptops, Panettone

  • 18:55

    How It's Made: Patterned Glass Panels/Road Cases/Stop-Frame Animation

  • 19:20

    How It's Made: Industrial Wire Ropes/Living Walls/Large Format Cameras

  • 19:45

    How It's Made: Chocolate Coins/Floor Heating System

  • 20:10

    Paranormal Declassified: Gateway To Hell

  • 21:00

    Curse of the Bermuda Triangle: Mystery Of The Teleporting Shipwreck

  • 21:50

    The Alaska Triangle: Haunted And Kushtaka Curse

  • 22:40

    The Alaska Triangle: The Alaskan Titanic

  • 23:30

    How the Universe Works: Mission To A Comet

  • 00:20

    Morgan Freeman's Through The Wormhole: Is Gun Crime A Virus?

  • 01:10

    You Have Been Warned: Mod Fathers

  • 02:00

    How It's Made: Blister Packs/Deli Slicer/Oysters

  • 02:24

    How It's Made: Top & Bowler Hats/Solar Water Heaters

  • 02:48

    How Do They Do It?: Sardines / Piaggio Scooters / Erector Sets

  • 03:12

    How Do They Do It?: Plane Painting / Clogs / Pasties

  • 03:36

    How Do They Do It?: Bells / Hurricane Clear Up / Dates

  • 04:00

    How Do They Do It?: Titan Tires / Espresso / Diamond Cutting

  • 04:24

    How Do They Do It?: Episode 16

  • 04:48

    How Do They Do It?: Episode 17

  • 05:12

    How Do They Do It?: Episode 18

  • 05:36

    How Do They Do It?: Episode 20

  • 06:00

    Ratovi skladišta

  • 06:25

    Ratovi skladišta

  • 06:55

    Ratovi skladišta

  • 07:20

    Ratovi skladišta

  • 07:50 dokumentarni

    Američki sakupljači

  • 08:50 dokumentarni

    Iskovano u vatri

  • 09:45 dokumentarni

    Iskovano u vatri

  • 10:40

    Ratovi skladišta

  • 11:10

    Ratovi skladišta

  • 11:35

    Ratovi skladišta

  • 12:05

    Ratovi skladišta

  • 12:30

    Ratovi skladišta

  • 12:55

    Ratovi skladišta

  • 13:25

    Nemogući drevni poduhvati

  • 14:25

    Sudar bogova

  • 15:20 dokumentarni

    Američki sakupljači

  • 16:15

    Drevni vanzemaljci

  • 17:15

    Najveće svetske misterije o blagu

  • 18:10

    Drevni vanzemaljci

  • 19:05 dokumentarni

    Zvezde zalagaonica

  • 20:05 dokumentarni

    Zvezde zalagaonica

  • 21:00

    Izgubljeno zlato II svetskog rata

  • 22:00

    Prokletstvo ostrva Ouk

  • 23:00

    Put ratnika

  • 23:55

    Izgubljeno zlato II svetskog rata

  • 00:50

    Ratovi skladišta

  • 01:15

    Ratovi skladišta

  • 01:40

    Nemogući drevni poduhvati

  • 02:35

    Sudar bogova

  • 03:25

    Ratovi skladišta

  • 03:45

    Drevni vanzemaljci

  • 04:30 dokumentarni

    Iskovano u vatri

  • 05:15

    Drevni vanzemaljci

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30