TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • Viasat History
  • Viasat Explorer
  • Travel
  • National Geographic
  • TLC
  • Viasat Nature
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:20

    Drugi svetski rat: Cena vlasti

  • 07:15

    Sjajni pronalasci

  • 07:45

    Sjajni pronalasci

  • 08:15

    Misterije u muzeju

  • 09:05

    Zavera

  • 09:55

    Mrtvi o srednjem veku

  • 10:45

    Mrtvi o srednjem veku

  • 11:35

    Mrtvi o srednjem veku

  • 12:25

    Osam najvažnijih dana u istoriji rimskog carstva

  • 13:25

    Senovita kuća

  • 14:25

    Misterije u muzeju

  • 15:15

    Sjajni pronalasci

  • 15:45

    Drugi svetski rat: Cena vlasti

  • 16:40

    Misterije u muzeju

  • 17:30

    Zabranjena istorija

  • 18:20

    Mape ubistava

  • 19:10

    Tajne velikih britanskih zamkova

  • 20:00

    Mape ubistava

  • 20:55

    Tajna društva

  • 21:50

    Ratni zločini

  • 22:40

    Drugi svetski rat: Cena vlasti

  • 23:35

    Mašine za ubijanje

  • 06:15

    Favoriti

  • 07:00

    Bratske majstorije

  • 07:25

    Pobegni ili umri!

  • 07:50

    Teže nego što izgleda

  • 08:15

    Dronovi

  • 08:40

    Moj ploveći dom

  • 09:05

    72 Opasna mesta za život

  • 09:55

    Kraljevi otpada

  • 10:45

    Ekstremno preživljavanje na Aljasci

  • 11:30

    Kraljevi drveta

  • 12:15

    Kraljevi drveta

  • 13:00

    Kraljevi drveta

  • 13:45

    Zelena groznica

  • 14:10

    Zelena groznica

  • 14:35

    Favoriti

  • 15:20

    72 Opasna mesta za život

  • 16:05

    Izolovane brvnare

  • 17:00

    Moj ploveći dom

  • 17:25

    Prodaja na veliko

  • 17:50

    Kraljevi otpada

  • 18:45

    Pobedi brzinu

  • 19:30

    Velika, opasna šuma

  • 20:15

    Ekstremno preživljavanje na Aljasci

  • 21:00

    Kraljevi drveta

  • 21:45

    Lov na Aljasci

  • 22:25

    Australijski lovci na zlato

  • 23:10

    Pobegni ili umri!

  • 06:00

    Međunarodni lovci na domove

  • 06:30

    Međunarodni lovci na domove

  • 07:00

    Međunarodni lovci na domove

  • 07:30

    Međunarodni lovci na domove

  • 08:00

    Kraljevi ruševina

  • 08:30

    Kraljevi ruševina

  • 09:00

    Nemoguća misija: Hoteli

  • 10:00

    Preprodaja i premještanje na teksaški način

  • 11:00

    Tajne muzeja

  • 12:00

    Međunarodni lovci na domove

  • 12:30

    Međunarodni lovci na domove

  • 13:00

    Međunarodni lovci na domove

  • 13:30

    Međunarodni lovci na domove

  • 14:00

    Nemoguća misija: Hoteli

  • 15:00

    Kraljevi ruševina

  • 15:30

    Kraljevi ruševina

  • 16:00

    Bizarna hrana: ukusna odredišta

  • 16:30

    Bizarna hrana: ukusna odredišta

  • 17:00

    Bizarna hrana: Amerika

  • 18:00

    Međunarodni lovci na domove

  • 18:30

    Međunarodni lovci na domove

  • 19:00

    Međunarodni lovci na domove

  • 19:30

    Međunarodni lovci na domove

  • 20:00

    Ekspedicija u nepoznato: Lov na izvanzemaljce

  • 21:00

    Ekspedicija u nepoznato: Nakon lova

  • 22:00

    Američke mračne tajne

  • 23:00

    Tajne muzeja: Specijali

  • 06:00

    Neverovatni dr Pol

  • 06:45

    Nisam znao da...

  • 07:10

    Opaka tuna

  • 08:00 dokumentarni

    Avionske nesreće

  • 08:50

    VELIKA OTKRIĆA

  • 09:40

    Ponovna izgradnja Titanika

  • 10:30

    Ulični genije

  • 10:55

    Uradi ili umri

  • 11:15

    Nepoznate dubine

  • 12:10

    Iščekujući sudnji dan

  • 13:05

    Natprirodna priroda II

  • 14:00

    Zlato iz ledene vode

  • 15:00

    Opaka tuna: Sever protiv juga

  • 16:00

    Opaka tuna: Sever protiv juga

  • 17:00

    Megafabrike

  • 18:00

    VELIKA OTKRIĆA

  • 19:00

    Istorijske tajne

  • 20:00

    Mars

  • 21:00

    Nikog ne ostavljamo

  • 22:00

    Lanac komande

  • 23:00

    Država

  • 06:00

    Medij s Long Islanda: Mamin sin

  • 06:30

    Medij s Long Islanda: Skok na glavu

  • 07:00

    Majstor ceremonije: Ciao, Don Antonio

  • 08:00

    Mladenke dive: Epizoda 1

  • 09:00

    Šef slastičarnice: Druga godišnjica, operacija i Patrikovo

  • 09:30

    Kladi Se Na Mene

  • 10:00

    Ljubav na prvi potez: Upoznavanje putem interneta nije dječja igra

  • 10:30

    Ljubav na prvi potez: Na slici je pogrešan par "ljepotica"

  • 11:00

    Mladenke dive: Epizoda 2

  • 12:00

    Kako se udaju bogatašice

  • 13:00

    Majstor ceremonije: Ciao, Don Antonio

  • 14:00

    Moj gojazan život: Gdje su sada?: Bettie Jo i Susan

  • 15:00

    Odbjegli Amiši: Vrijeme za zabavu

  • 16:00

    Medij s Long Islanda: Božić u obitelji Caputo

  • 17:00

    Vjenčanica iz snova - Kanada: Jedna mora pobijediti

  • 17:30

    Vjenčanica iz snova - Kanada: Stručnjaci

  • 18:00

    Šef slastičarnice: Cheeseburgeri, lijekovi i izazov

  • 18:30

    Šef slastičarnice: Logorske vatre, računala i brige

  • 19:00

    Ljubav na prvi potez: I nije tako zgodna za tetu u vrtiću

  • 19:30

    Ljubav na prvi potez: Kaubojka u gradu

  • 20:00

    Sićušna i u dvadesetoj

  • 21:00

    Hitna pomoć: Epizoda 8

  • 22:00

    Pokusni lijek: Hitni slučaj u bolnici

  • 23:00

    Casey Anthony: Američko ubojstvo: Deset sati, četrdeset minuta

  • 06:15

    72 najsimpatičnijih životinja

  • 06:50

    Pol O`Grejdi: Za ljubav psima

  • 07:15

    Pol O`Grejdi: Za ljubav psima

  • 07:40

    Đavolje ostrvo

  • 08:10

    Najbolji prijatelj pasa

  • 08:35

    Najbolji prijatelj pasa

  • 09:05

    Skrivena carstva

  • 10:00

    Razgovori sa delfinima

  • 10:55

    Grad polarnih medveda

  • 11:20

    Grad polarnih medveda

  • 11:50

    Grad polarnih medveda

  • 12:15

    Grad polarnih medveda

  • 12:45

    Grad polarnih medveda

  • 13:10

    Grad polarnih medveda

  • 13:40

    Grad polarnih medveda

  • 14:05

    Grad polarnih medveda

  • 14:30

    Super veterinar

  • 15:25

    Super veterinar

  • 16:20

    Super veterinar

  • 17:15

    Super veterinar

  • 18:10

    Tajni život pasa

  • 19:00

    Divlji Borneo

  • 19:25

    Divlji Borneo

  • 19:50

    Razgovori sa delfinima

  • 20:40

    Životinjska policija iz Feniksa

  • 21:35

    Tajni život pasa

  • 22:30

    Divlji Borneo

  • 22:55

    Divlji Borneo

  • 23:20

    Razgovori sa delfinima

  • Animal Planet
  • Discovery Europe
  • Discovery Science
  • History Channel
  • Lov i Ribolov
  • SNTV
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Upoznajte pingvine: Epizoda 1

  • 06:25

    Mračni dani u Gradu majmuna: Gnjev majmunskog boga

  • 06:50

    Mračni dani u Gradu majmuna: Stranac

  • 07:15

    Bajkovite kućice na drveću: Bungalov s dvorištem

  • 08:10

    Mačke: Tečaj za početnike: Epizoda 1

  • 09:05

    Plavetnilo Bahama: Epizoda 1

  • 10:00

    Mračni dani u Gradu majmuna: Gnjev majmunskog boga

  • 10:28

    Mračni dani u Gradu majmuna: Stranac

  • 10:55

    Kraljevi akvarija: Na dužnosti: Epizoda 1

  • 11:50

    Kralj bazena: Bazen u Cliffsideu

  • 12:45

    Mačke: Tečaj za početnike: Epizoda 1

  • 13:40

    Plavetnilo Bahama: Epizoda 1

  • 14:35

    Neukroćeno i necenzurirano: Napad polarnog medvjeda

  • 15:30

    Bajkovite kućice na drveću: Klub s baldahinom

  • 16:25

    Borba za kitove: Pomoću udice

  • 17:20

    Zakon sjevernih šuma: Na tragu

  • 18:15

    Mačke: Tečaj za početnike: Epizoda 2

  • 19:10

    Mračni dani u Gradu majmuna: Budite zmajevi

  • 19:38

    Mračni dani u Gradu majmuna: Ljudski pakao

  • 20:05

    Borba za kitove: Pomoću udice

  • 21:00

    Zakon sjevernih šuma: Na tragu

  • 21:55

    Plavetnilo Bahama: Epizoda 2

  • 22:50

    Neukroćeno i necenzurirano: Napad polarnog medvjeda

  • 23:45

    Bajkovite kućice na drveću: Klub s baldahinom

  • 06:00

    A kako to oni rade?: Podzemna željeznica u St. Peterburgu / Cibet kava / Izrađivači čipova

  • 06:30

    Brzi i glasni: Njemačka se susreće s Amerikom

  • 07:30

    Kako se proizvode..: Kugle za boćanje, biološki lijekovi

  • 08:00

    Kako se proizvode..: Amfibijska vozila, golfske palice, modeli brodica, pastele

  • 08:30

    A kako to oni rade?

  • 09:00

    Lovci na skladišta - Velika Britanija

  • 09:30

    Lovci na skladišta

  • 10:00

    Kraljevi divljine

  • 11:00

    Trgovci automobilima: Arhiv

  • 12:00

    Preživljavanje udvoje: Iz pepela - Drugi dio

  • 13:00

    Goli i prestrašeni: Roj

  • 14:00

    Goli i prestrašeni: Sve ili ništa

  • 15:00

    Goli i prestrašeni: 23 dana

  • 16:00

    Otkrivanje povijesti: Blaga Vojske od terakote

  • 17:00

    Lovci na dražbe: Potoni ili plivaj

  • 17:30

    Lovci na skladišta - Velika Britanija: Kent

  • 18:00

    Kako se proizvode..: Platneni šatori / Lule mira / Topovi

  • 18:30

    A kako to oni rade?: Obiteljski automobil / Titanij / Pismo

  • 19:00

    Trgovci automobilima: Ford Fiesta XR3

  • 20:00

    Stvoreno uništavanjem

  • 20:30

    Stvoreno uništavanjem

  • 21:00

    Spašavanje teških vozila

  • 22:00

    Otkrivanje povijesti: Tajna povijest sfinge

  • 23:00

    Čuda iz svemira

  • 06:00

    How Do They Do It?: Titan Tires/Espresso/Diamond Cutting

  • 06:26

    Superhuman Showdown: Speed

  • 07:14

    Mythbusters: Deadliest Catch Crabtastic Special

  • 08:02

    Uncovering Aliens: Black Ops Conspiracy

  • 08:50

    How Do They Do It?: Titan Tires/Espresso/Diamond Cutting

  • 09:14

    Food Factory: King of Feasts

  • 09:38

    Secrets Of The Underground: Great Lakes Bermuda Triangle

  • 10:26

    Superhuman Showdown: Speed

  • 11:14

    Mythbusters: Deadliest Catch Crabtastic Special

  • 12:02

    How Do They Do It?: Titan Tires/Espresso/Diamond Cutting

  • 12:26

    Food Factory: King of Feasts

  • 12:50

    Uncovering Aliens: Black Ops Conspiracy

  • 13:38

    Superhuman Showdown: Speed

  • 14:26

    Secrets Of The Underground: Great Lakes Bermuda Triangle

  • 15:14

    Mythbusters: Deadliest Catch Crabtastic Special

  • 16:02

    Uncovering Aliens: Black Ops Conspiracy

  • 16:50

    Superhuman Showdown: Brain Power

  • 17:40

    Mythbusters: Jato Rocket Car: Mission Accomplished?

  • 18:30

    Mysteries of the Missing: Episode 8

  • 19:20

    How Do They Do It?: Paris Sewers/Beretta/Cotton

  • 19:45

    Food Factory: Brain Food

  • 20:10

    Uncovering Aliens: Alien Invasion

  • 21:00

    Mysteries of the Missing: Episode 8

  • 21:50

    Superhuman Showdown: Brain Power

  • 22:40

    Mythbusters: Jato Rocket Car: Mission Accomplished?

  • 23:30

    How Do They Do It?: Paris Sewers/Beretta/Cotton

  • 23:55

    Food Factory: Brain Food

  • 06:00

    Grof za automobile

  • 06:20

    Grof za automobile

  • 06:40

    Grof za automobile

  • 07:00

    Zvezde zalagaonica

  • 07:20

    Zvezde zalagaonica

  • 07:40

    Zvezde zalagaonica

  • 08:00

    Drvoseče

  • 08:55

    Planinski ljudi

  • 09:50

    Zvezde zalagaonica

  • 10:15

    Zvezde zalagaonica

  • 10:45

    Zvezde zalagaonica

  • 11:10

    Zvezde zalagaonica

  • 11:35

    Zvezde zalagaonica

  • 12:05

    Američki sakupljači

  • 13:00

    Borbe za skladišta

  • 13:30

    Borbe za skladišta

  • 13:55

    Borbe za skladišta

  • 14:25

    Borbe za skladišta

  • 14:50

    Borbe za skladišta

  • 15:20

    Iskovano u vatri

  • 16:15

    Grof za automobile

  • 17:10

    Planinski ljudi

  • 18:10

    Borbe za skladišta

  • 18:35

    Borbe za skladišta

  • 19:05

    Američki sakupljači

  • 20:00

    Zvezde zalagaonica

  • 20:30

    Borbe za skladišta

  • 21:00 dokumentarni

    Lov na Hitlera

  • 22:00

    Iskovano u vatri

  • 23:00

    Iskovano u vatri

  • 23:55

    Zvezde zalagaonica

  • 06:00

    Šaranski Ribolov

  • 06:30

    Na vodi

  • 07:00

    Kuhinjica

  • 07:30

    Priče Iz Lovišta

  • 08:00

    Ribolovačke priče

  • 08:30

    Ulovi trofej

  • 09:00

    Ulovi trofej

  • 09:30

    Lovački saveti

  • 10:00

    Lovački saveti

  • 10:30

    Putevima Indokine

  • 11:00

    Divlja lepota

  • 11:30

    Upoznajte lovstvo

  • 12:00

    Šaranski Ribolov

  • 12:30

    Na vodi

  • 13:00

    Kuhinjica

  • 13:30

    Priče Iz Lovišta

  • 14:00

    Ribolovačke priče

  • 14:30

    Ulovi trofej

  • 15:00

    Ulovi trofej

  • 15:30

    Lovački saveti

  • 16:00

    Lovački saveti

  • 16:30

    Putevima Indokine

  • 17:00

    Divlja lepota

  • 17:30

    Upoznajte lovstvo

  • 18:00

    Šaranski Ribolov

  • 18:30

    Na vodi

  • 19:00

    Kuhinjica

  • 19:30

    Priče Iz Lovišta

  • 20:00

    Ribolovačke priče

  • 20:30

    Ulovi trofej

  • 21:00

    Ulovi trofej

  • 21:30

    Lovački saveti

  • 22:00

    Lovački saveti

  • 22:30

    Putevima Indokine

  • 23:00

    Divlja lepota

  • 23:30

    Upoznajte lovstvo

  • 00:00

    Šaranski Ribolov

  • 00:30

    Na vodi

  • 01:00

    Kuhinjica

  • 01:30

    Priče Iz Lovišta

  • 02:00

    Ribolovačke priče

  • 02:30

    Ulovi trofej

  • 03:00

    Ulovi trofej

  • 03:30

    Lovački saveti

  • 04:00

    Lovački saveti

  • 04:30

    Putevima Indokine

  • 06:45

    Panta pita

  • 06:54

    Da se ne zaboravi

  • 06:59

    Stazama Istorije

  • 07:29

    Srednje škole Srbije

  • 07:49

    Znanje Srbije

  • 08:03

    Vitezovi naše slobode

  • 08:12

    Znanje Srbije

  • 08:20

    Vitezovi naše slobode

  • 08:24

    Znanje Srbije

  • 08:29

    Film Akademije umetnosti

  • 08:41

    Znanje Srbije

  • 08:57

    Da se ne zaboravi

  • 09:07

    Panta pita

  • 09:08

    Kulturiška

  • 09:30

    Znanje Srbije

  • 10:00

    Vitezovi naše slobode

  • 10:07

    Flite Test

  • 10:19

    Spomenici u prestonici

  • 10:21

    Futura

  • 10:28

    Da se ne zaboravi

  • 10:35

    Sa kvantne tačke

  • 10:51

    Centri izuzetnih vrednosti

  • 11:18

    Kompas

  • 11:30

    Naučnici Srbije

  • 12:30

    Film Akademije umetnosti

  • 12:42

    Kulturiška

  • 13:09

    Znanje Srbije

  • 13:25

    Panta pita

  • 13:28

    Da se ne zaboravi

  • 13:33

    Stazama Istorije

  • 13:59

    Srednje škole Srbije

  • 14:27

    Znanje Srbije

  • 14:41

    Vitezovi naše slobode

  • 14:49

    Znanje Srbije

  • 14:58

    Vitezovi naše slobode

  • 15:02

    Znanje Srbije

  • 15:18

    Da se ne zaboravi

  • 15:24

    Znanje Srbije

  • 15:29

    Film Akademije umetnosti

  • 15:45

    Panta pita

  • 15:46

    Kulturiška

  • 16:09

    Znanje Srbije

  • 16:39

    Vitezovi naše slobode

  • 16:47

    Flite Test

  • 16:58

    Spomenici u prestonici

  • 17:01

    Futura

  • 17:08

    Da se ne zaboravi

  • 17:14

    Sa kvantne tačke

  • 18:31

    Centri izuzetnih vrednosti

  • 18:59

    Kulturiška

  • 19:29

    Srbija koju volim

  • 19:59

    Znanje Srbije

  • 20:15

    Kompas

  • 20:25

    Da se ne zaboravi

  • 20:30

    Stazama Istorije

  • 20:59

    Panta pita

  • 21:01

    Znanje Srbije

  • 21:15

    Vitezovi naše slobode

  • 21:23

    Panta pita

  • 21:25

    Znanje Srbije

  • 21:34

    Vitezovi naše slobode

  • 21:38

    Znanje Srbije

  • 21:54

    Da se ne zaboravi

  • 22:00

    Znanje Srbije

  • 22:09

    Panta pita

  • 22:12

    Futura

  • 22:15

    Put oko svijeta

  • 22:39

    Kulturiška

  • 23:02

    Zelena patrola

  • 23:32

    Film Akademije umetnosti

  • 23:45

    Znanje Srbije

  • 00:15

    Vitezovi naše slobode

  • 00:20

    Flite Test

  • 00:32

    Spomenici u prestonici

  • 00:38

    Da se ne zaboravi

  • 00:45

    Sa kvantne tačke

  • 01:01

    Centri izuzetnih vrednosti

  • 01:28

    Kulturiška

  • 01:59

    Znanje Srbije

  • 02:15

    Kompas

  • 03:27

    Spomenici u prestonici

  • 03:30

    Mala škola uštede energije

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30