TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • O2
  • Prva
  • HTV1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:00 informativni

    Vesti

  • 07:05

    Jutarnji program

  • 08:00

    Jutarnji dnevnik

  • 08:30

    Jutarnji program

  • 11:00 informativni

    Vesti

  • 11:05

    Stižu dolari

  • 12:00

    Dnevnik 1

  • 12:15

    Vreme

  • 12:20 dokumentarni

    Građanin

  • 12:50

    Moja lepa Srbija

  • 13:15

    Imam dvije mame i dva tate

  • 14:50

    Ovo je Srbija; Konferencija za medije

  • 16:00 serija

    Moj rođak sa sela

  • 17:00

    Dnevnik RT Vojvodina

  • 17:25 informativni

    Beogradska hronika

  • 18:25 informativni

    Oko

  • 19:00

    Slagalica

  • 19:22

    Vreme

  • 19:30

    Dnevnik 1

  • 20:05 serija

    Moj rođak sa sela

  • 21:05

    S Tamarom u akciji

  • 22:05

    Stigni me ako znaš

  • 23:00 informativni

    Vesti

  • 23:10 muzika

    Tri boje zvuka

  • 00:10

    Narkos

  • 01:05 informativni

    Vesti

  • 01:10

    Prva stranica: Unutar Njujork Tajmsa

  • 02:45

    Gastronomad

  • 03:00 informativni

    Vesti

  • 03:10

    Imam dvije mame i dva tate

  • 04:40 dokumentarni

    Građanin

  • 05:20

    Moja lepa Srbija

  • 05:45

    Stižu dolari

  • 08:00

    Srpski jezik za prvi razred

  • 08:35

    Matematika za prvi razred

  • 09:10

    Muzička kultura za prvi razred

  • 09:45

    Srpski jezik za drugi razred

  • 10:20

    Matematika za drugi razred

  • 10:55

    Muzička kultura za drugi razred

  • 11:30

    Srpski jezik za treći razred

  • 12:05

    Matematika za treći razred

  • 12:40

    Muzička kultura za treći razred

  • 13:15

    Srpski jezik za četvrti razred

  • 13:50

    Matematika za četvrti razred

  • 14:25

    Muzička kultura za četvrti razred

  • 14:50

    Rukumijski posni kuvar

  • 15:05

    Internat za plemićke kćeri, serija

  • 15:50

    Narkos, serija

  • 16:50

    Ženski raj, serija

  • 17:35

    Da nam nije ...

  • 17:50

    Savin vrt: Autokefalnost

  • 18:20

    Odgonetanje tela: Objektivnost objektiva

  • 18:35

    Blago iz dubina, blago zemlje: Stara planina

  • 19:00

    Lajmet

  • 19:05

    Internat za plemićke kćeri, serija

  • 19:50

    Prva stranica unutar Njujork Tajmsa, dokumentarni film

  • 21:25

    Ženski raj, serija

  • 22:10

    Mila zemlja, film

  • 00:05

    Lajmet

  • 00:10

    Queen Simphony by queen real tribute

  • 01:50

    Trezor

  • 02:50

    Rukumijski posni kuvar

  • 03:05

    Mila zemlja, film

  • 04:55

    Queen Simphony by queen real tribute

  • 00:00

    Stiven Sigal: Čuvar zakona

  • 12:00

    Lud, zbunjen, normalan (R)

  • 13:00

    Top Gir

  • 14:00

    Štoperica (R)

  • 14:30

    Osvrt Specijal

  • 16:00

    B92 Vesti

  • 16:40

    B92 Fokus

  • 17:30

    Svet u doba korone

  • 18:00

    Galileo

  • 18:45 show

    TV Čorba

  • 19:15

    Štoperica

  • 19:45 serija

    Lud zbunjen normalan

  • 20:30

    Kuhinja

  • 21:00

    Otkriven

  • 23:00

    B92 Fokus (R)

  • 01:00

    Mućke

  • 01:30

    Otkriven (R)

  • 03:00

    Stiven Sigal: Čuvar zakona (R)

  • 04:00

    Štoperica (R)

  • 04:30

    TV Čorba (R)

  • 05:00

    Vice

  • 11:15

    Paramparčad

  • 13:00 informativni

    150 minuta

  • 15:40

    Igra sudbine (R)

  • 16:35 show

    Praktična žena

  • 17:40

    Exkluziv

  • 18:00 informativni

    Vesti

  • 19:00 informativni

    Exploziv

  • 19:30 serija

    Andrija I Anđelka

  • 20:00 dokumentarni

    Loto

  • 20:10

    Tate

  • 21:00

    Igra sudbine

  • 21:50

    Senke nad Balkanom

  • 23:00

    Igre gladi: Sjaj slobode (2. deo)

  • 01:15

    Exkluziv (R)

  • 01:30

    Sestre u akciji 2

  • 03:15

    Praktična žena (R)

  • 08:00

    Vijesti

  • 08:10 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 09:00

    Vijesti

  • 09:10 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 10:00

    Vijesti

  • 10:10 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 10:21

    Betty i njezine dijagnoze (2), telenovela (12) (11/12) (R)

  • 11:09

    Riječ i život: Veliki petak hrvatskog sela (R)

  • 11:41

    TV Kalendar (R)

  • 12:00

    Dnevnik 1

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:25

    Lažljivo srce, telenovela (12) (21/71)

  • 13:14

    Dr. Oz (8), talk-show (12) (142/160)

  • 14:01

    Normalan život (R)

  • 15:00

    Vijesti

  • 15:10

    Svjetski biseri (6): Buenos Aires - Latinskoamerički car, dokumentarna serija (13/15) (R)

  • 16:01

    They never walked alone - Uvijek zajedno, dokumentarni film

  • 16:58

    HAK - promet info

  • 17:00

    Vijesti u 17

  • 17:14

    Vrijeme

  • 17:16

    Hrvatski velikani (2): Sveti Leopold Mandić, dokumentarna serija (2/8) (R)

  • 18:10

    Potjera (R)

  • 19:00

    Dnevnik 2

  • 19:43

    Vrijeme

  • 19:46

    Tema dana

  • 20:02

    Poljička stijena - biskup Ćiril Banić, dokumentarni film

  • 20:58

    Rim: Križni put iz Vatikana, prijenos

  • 22:15

    Dnevnik 3

  • 22:30

    Sport

  • 22:34

    Vrijeme (R)

  • 22:36

    Vijesti iz kulture

  • 22:41

    Alojzije Viktor Stepinac, dokumentarni film

  • 00:14

    Svjetski biseri (6): Buenos Aires - Latinskoamerički car, dokumentarna serija (13/15) (R)

  • 01:07

    Dr. Oz (8), talk-show (12) (142/160)

  • 01:49

    Dnevnik 3 (R)

  • 02:04

    Sport (R)

  • 02:07

    Vijesti iz kulture (R)

  • 02:11

    Imperij, telenovela (12) (103/170) (R)

  • 02:57

    Imperij, telenovela (12) (104/170) (R)

  • 03:43

    Zaljubljena u Ramona, telenovela (12) (46/117) (R)

  • 04:26

    Skica za portret (R)

  • 04:42

    Riječ i život: Veliki petak hrvatskog sela (R)

  • 05:12

    Dnevnik 2 (R)

  • 05:55

    Lažljivo srce, telenovela (12) (21/71)

  • OBN
  • RTV 1
  • HBO
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • HBO Comedy
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Astrovizija

  • 08:10

    Gormiti, crftani film

  • 08:25

    Zlatni dvori, hrvatska serija, 49 epizoda

  • 09:30

    Nemoj da zvocaš, srbijanska serija, r.

  • 10:45

    Top shop

  • 11:00

    Shopping Kraljica, zabavni program

  • 12:00

    Top shop

  • 12:20

    Stol za 4, kulinarski show

  • 13:15

    Dženet, turska serija, 07 epizoda,r.

  • 14:10

    Top shop

  • 14:35

    Zakletva, turska serija, 130 epizoda

  • 15:30

    Džan, turska serija, 35 epizoda, r.

  • 16:30

    Korona Specijal, specijalna emisija

  • 17:00

    Stol za 4, kulinarski show

  • 18:50

    OBN Info

  • 19:10

    Paramparčad, turska serija

  • 20:00

    Zakletva, turska serija, 131 epizoda

  • 21:00

    Džan, turska serija, 36 epizoda

  • 22:00

    Dženet, turska serija, 08 epizoda

  • 22:50

    Korona Specijal, specijalna emisija, r.

  • 02:00

    OBN Info, r.

  • 02:20

    Zlatni dvori, hrvatska serija, 49 epizoda, r..

  • 03:00

    Stol za 4, kulinarski show, r.

  • 03:50

    Korona Specijal, specijalna emisija, r.

  • 04:20

    Brutalna fizika, dokumentarni program

  • 09:55

    Dnevnik iz Drugog svetskog rata

  • 11:00

    Vesti

  • 11:05

    Aktuelno jutro

  • 11:10

    Avanture Banetove leteće gitare

  • 11:35

    Originali

  • 12:00

    Vesti / Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:05

    Aktuelno jutro

  • 12:10

    Vremenska prognoza

  • 12:12

    Poldark

  • 13:09

    Vojvodina zove

  • 13:34

    Globalno

  • 14:00

    Vesti

  • 14:07

    Državni posao

  • 14:21

    Dobro ili bolje

  • 14:36

    Nauka privredi

  • 15:00

    Vesti

  • 15:05

    Pres konferencija u Vladi Srbije

  • 15:35

    Zelena prognoza (dnevna)

  • 15:38

    Dobro u ljudima

  • 15:43

    Dobar posao

  • 16:08

    Eko balans

  • 16:23

    Dobro ili bolje

  • 16:28

    Kuhinja na otvorenom

  • 16:53

    Vremenska prognoza

  • 17:00

    Dnevnik

  • 17:28

    Vremenska prognoza

  • 17:30

    Razglednice

  • 18:00

    Stari zanati

  • 18:30

    Iluzije i trikovi

  • 18:56

    Kalimero

  • 19:09

    Dečiji TV dnevnik

  • 19:19 serija

    Državni posao

  • 19:30

    TV dnevnik RTS1

  • 20:15

    Starogradski biseri

  • 20:35

    Pravi ugao

  • 21:00

    5kazanje

  • 21:52

    Zelena prognoza (večernja)

  • 22:00

    Vojvođanski dnevnik

  • 22:30

    Poldark

  • 23:28

    Dnevnik iz Drugog svetskog rata

  • 00:32

    Pečat vremena

  • 00:52

    Bon...TON

  • 01:20

    Globalno

  • 02:14

    Putevi nade

  • 02:36

    Dobar posao

  • 03:01

    Vojvodina zove

  • 03:25

    Najbolji prijatelj

  • 03:46

    Eko balans

  • 04:00

    5kazanje

  • 05:12

    Tabloid

  • 09:45

    Ti juriš!

  • 11:25

    Hari Poter i dvorana tajni

  • 14:05

    Uskršnji tajni zadatak

  • 15:30

    Holivud na snimanju

  • 16:00

    Šaljivdžija

  • 16:25

    Šaljivdžija

  • 17:00

    Osvetnici – Kraj igre

  • 20:00

    Nula nula nula,

  • 21:00

    Fosi/Verdon,

  • 21:45

    Uljez

  • 23:25

    Escape room

  • 01:00

    Ghost rider

  • 02:45

    Elvis Prisli: Tragač, 1. deo

  • 04:30

    Holms i Votson

  • 08:10

    Luda noć u muzeju 2

  • 09:55

    Maša i medved-26

  • 10:20 film

    Kazanova

  • 12:10

    Nevine laži,

  • 13:05

    Potpredsednica,

  • 13:35

    Lilo i Stič 2

  • 14:45

    Sedam života

  • 16:50

    Park čudesa

  • 18:15

    Mladi Šeldon

  • 18:35

    Moderna porodica

  • 19:00

    Lepotica i zver

  • 21:10

    Spajdermen: Daleko od kuće

  • 23:20

    Druga strana svega

  • 01:05

    Axios

  • 01:45

    Prljava isporuka

  • 03:30

    Loši momci

  • 05:30

    Holivud na snimanju

  • TV1000
  • Studio B
  • Cinemania
  • HTV2
  • RTV 2
  • Arena 1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 08:30

    Stani ili će moja mama pucati!

  • 10:15

    Marmadjuk

  • 12:05

    Pravne mere

  • 14:05

    Zeleni zmaj

  • 16:20

    Helboj

  • 18:50

    Gospa iz vode

  • 21:00

    Mala prodavnica strave

  • 22:55

    Rute

  • 01:05

    Nakon smrti

  • 02:55

    Marmadjuk

  • 05:50

    Helboj

  • 00:00

    Noćni progam

  • 08:45

    Zdravo jutro

  • 09:00

    Vesti

  • 09:05

    Beograde, dobro jutro

  • 11:00

    Vesti

  • 11:10

    Telešop

  • 11:25

    Dokumentarni program

  • 11:40

    Vodič za roditelje

  • 11:50

    Dokumentarni program

  • 12:00

    Vesti

  • 12:20

    Moja polisa

  • 13:00

    Beograde, dobar dan

  • 14:00

    Vesti u 2

  • 14:20

    Nakit TV Shop

  • 17:00

    Beograde, dobar dan

  • 18:00

    Informativni program

  • 18:30

    Vodič kroz dijabetes

  • 19:00

    Vesti

  • 19:10

    Dr Martin

  • 20:00

    Stil

  • 20:30

    Dokumentarni program

  • 21:00

    Vesti u 9

  • 22:00

    Dokumentarni program

  • 23:00

    Vesti

  • 23:10

    Informativni program

  • 09:00

    ERNEST I SELESTIN

  • 10:50

    ČAROBNA PAHULJICA

  • 12:40

    TED: IZGUBLJENI PUSTOLOV

  • 14:40

    LJUBAV NA LEDU

  • 16:30

    BOMBARDER

  • 18:35

    TRINITI JE I DALJE MOJE IME

  • 21:00

    GOLEM IZ LAJMHAUSA

  • 23:15

    STALJINOVA SMRT

  • 01:30

    NOVAC

  • 02:55

    EGZETER

  • 04:25

    TRAGOM KOSTIJU

  • 08:00

    Naprijed, Go Jetteri (2), crtana serija (3/24) (R)

  • 08:11

    Njama, njam: Naranča (R)

  • 08:16

    Juhuhu (R)

  • 08:18

    Pssst, priča: Zlatokosa

  • 08:29

    Juhuhu (R)

  • 08:32

    Muppet Klinci, animirana serija (10/20) (R)

  • 08:55

    Malo kraljevstvo Bena i Holly, crtana serija (49/52) (R)

  • 09:06

    Hej Dagi, serija za djecu (34/51) (R)

  • 09:13

    Priče iz kućice na drvetu, serija za djecu (7/26) (R)

  • 09:23

    Dora istražuje (7), crtana serija (19/20)

  • 09:46

    Junaci iz džungle, crtana serija (11/52) (R)

  • 09:57

    Junaci iz džungle, crtana serija (12/52) (R)

  • 10:08

    Juhuhu (R)

  • 10:13

    Anadroidi (2), serija za djecu (12/13) (R)

  • 10:37

    Noćne more iz svijeta prirode (3), serija za djecu (3/10) (R)

  • 11:10

    Šašavi ljubimci, dokumentarna serija (2/7)

  • 11:39

    Vjetar u leđa (4), serija (12) (1/13) (R)

  • 12:25

    Istina ili mit: Biljni lijekovi ne mogu biti štetni jer su prirodni (34/60) (R)

  • 12:35

    Zavolite svoj vrt uz Alana Titchmarsha (8), dokumentarna serija (50') (4/8)

  • 13:24

    Glazbeni spot (R)

  • 13:34

    Hotel Normandy, francuski film (12) (2013.) (R)

  • 15:02

    Brooklyn 99 (5), humoristična serija (12) (5/22) (R)

  • 15:25

    Brooklyn 99 (5), humoristična serija (12) (6/22) (R)

  • 15:47

    Glazbeni spot (R)

  • 16:00

    Regionalni dnevnik

  • 16:43

    Vatikanska gastronomija, dokumentarni film (R)

  • 17:38

    Sportski trenuci za pamćenje: OI Atlanta 1996. - rukomet: Hrvatska - Francuska, snimka polufinala

  • 18:57

    Inspektor Gadget, crtana serija (23/52) (R)

  • 19:09

    Inspektor Gadget, crtana serija (24/52) (R)

  • 19:22

    Glazbeni spot (R)

  • 19:29

    POPROCK.HR

  • 20:05

    Noa, američki film (12) (2014.) (R)

  • 22:22

    Put do čuda, dokumentarni film

  • 23:16

    Mala bubnjarica, serija (12) (3/8)

  • 00:03

    Mala bubnjarica, serija (12) (4/8)

  • 00:50

    Hotel Normandy, francuski film (12) (2013.) (R)

  • 02:14

    Noćni glazbeni program - Spotovi

  • 05:26

    Noćni glazbeni program: Antun Toni Šaban - Golgota (R)

  • 05:50

    Regionalni dnevnik (R)

  • 08:22

    Vendégem

  • 08:52

    Добри вечар Войводино

  • 10:22

    Українська панорама

  • 10:52

    Dúhovka

  • 11:20

    Verska emisija na hrvatskom

  • 12:20

    Fókuszban

  • 12:50

    Українська панорама

  • 13:20

    Македонско сонце

  • 13:50

    Muzička emisija na rumunskom jeziku

  • 14:20

    Bună seara Voivodină

  • 15:50

    Svato

  • 16:18

    Them Rromano

  • 17:16

    Globalno

  • 17:45

    TV Dnevnik

  • 18:00

    Denník

  • 18:15

    Дньовнїк

  • 18:30

    Telejurnal

  • 18:45

    Nevimata

  • 19:00

    Híradó

  • 19:29

    Fókuszban

  • 20:00

    Glóbusz

  • 20:30

    Dobry večer Vojvodina

  • 22:00

    Jazyková poradňa Dobroducháreň

  • 22:06

    Luča: <lat>

  • 22:26

    Toplo - hladno: <lat>

  • 23:12

    Filmovi i zvezde

  • 23:38

    Nemačke fabrike

  • 00:04

    TV prodaja

  • 02:04

    Glóbusz

  • 02:34

    Fókuszban

  • 03:04

    Dobry večer Vojvodina

  • 04:34

    Emisija na slovačkom jeziku

  • 05:34

    Nemačke fabrike

  • 00:00

    1/4 Finale

  • 08:30

    Magazin

  • 09:00

    Vežbe Jovana

  • 09:15

    Vežbe Marko

  • 09:30

    Dokumentarni film

  • 10:30

    Putevima šampiona

  • 11:00

    Igrani film

  • 12:30

    Teme do Arene

  • 13:00

    Partizan - Crvena zvezda

  • 15:00

    Real Madrid 2. deo

  • 15:30

    Vežbe Jovana

  • 15:45

    Vežbe Marko

  • 16:00

    Igrani film

  • 18:00

    Arena sport

  • 18:45

    Arena sport

  • 19:00

    Best of Liverpool 2019/2020

  • 20:00

    Crvena zvezda - Arsenal

  • 22:00

    Igrani film

  • 23:45

    Arena sport

  • 01:00

    1/4 Finale

  • 02:00

    Lomachenko - Sosa

  • 03:00

    Najveći derbiji

  • 05:00

    Boston - Denver

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30