TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • O2
  • Prva
  • HTV1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 08:00

    Jutarnji dnevnik

  • 08:30

    Jutarnji program

  • 11:00 informativni

    Vesti

  • 11:05

    Komšije

  • 12:00

    Dnevnik 1

  • 13:00

    Jedan dobar dan

  • 15:00 dokumentarni

    Građanin

  • 15:30 informativni

    Ovo je Srbija

  • 16:15

    Radio Mileva

  • 17:00

    Dnevnik RT Vojvodina

  • 17:20 informativni

    Šta radite, bre

  • 17:45 informativni

    Beogradska hronika

  • 18:25 informativni

    Oko

  • 19:00 film

    Slagalica

  • 19:30

    Dnevnik 2

  • 20:05

    Radio Mileva

  • 20:50

    Novi početak

  • 21:50

    Stigni me ako znaš

  • 22:45

    Dnevnik 2

  • 23:05

    Kulturni dnevnik

  • 23:20

    Biro

  • 00:20

    Kuća pored pruge

  • 08:10 kviz

    Slagalica

  • 08:35

    Datum

  • 08:40

    Verski kalendar

  • 08:50

    Lajmet

  • 09:00

    Nebojša Čelik šou!

  • 09:30

    Radoznalci

  • 09:50

    Ja, ti, on, mi, vi, oni

  • 10:00

    Prevaspitani

  • 10:30

    Do detalja

  • 11:00

    Kuhinja moga kraja

  • 11:55

    Art link

  • 12:50

    Radoznalci

  • 13:10

    Ja, ti, on, mi, vi, oni

  • 13:20

    Eko minijature

  • 13:25

    Na skriveno te vodim mesto

  • 13:50

    Internat za plemićke kćeri

  • 14:40

    Biro

  • 15:35

    Kraljica ritma

  • 16:20

    Srbija na vezi

  • 16:50 show

    Lov i ribolov

  • 17:20

    Da nam nije...

  • 17:40

    Superheroji medijske pismenosti

  • 17:55

    Nauka u pokretu

  • 18:25

    Naučni portal

  • 18:50

    Lajmet

  • 19:00

    Internat za plemićke kćeri

  • 19:50

    Zlato Johanesburga

  • 21:05

    Kraljica ritma

  • 21:55

    Zavodljiva televizija - Kreatori serija

  • 22:40

    Studio znanja

  • 23:40

    Posednik

  • 11:00

    Premijera

  • 11:15

    Ekskluzivno

  • 11:30

    Zadruga - Finale

  • 13:00

    Prvi Nacionalni dnevnik

  • 13:30

    Zadruga - Finale

  • 14:55

    Nacionalni dnevnik

  • 15:30

    Praktična žena

  • 16:30

    Zadruga - Finale

  • 18:30

    Nacionalni dnevnik

  • 19:30 serija

    Fatalna ljubav

  • 21:00

    Zakopane tajne

  • 22:00

    Zadruga - Narod pita - Intervju sa pobednikom zadruge

  • 08:00

    Crtani filmovi

  • 09:45

    TV prodaja: Biostile - Vaše zdravlje, naša briga

  • 10:00

    Pogrešan čovek

  • 11:00 film

    Kolo sreće

  • 12:00

    Vesti B92

  • 12:30

    Štoperica

  • 13:00 serija

    Dva i po muškarca

  • 13:45

    TV prodaja - Telestar

  • 14:00 show

    TV Čorba

  • 14:30

    Tri od pet

  • 15:00

    Uz kafu sa...

  • 15:30

    Korak po korak

  • 16:00

    Vesti B92

  • 16:30

    B92 Sportski pregled

  • 17:00

    Fokus

  • 17:30

    Mala istorija Srbije

  • 17:45 show

    TV Čorba

  • 18:15

    Štoperica

  • 18:45

    Vesti B92

  • 19:00

    Mamini sinovi

  • 19:45

    Korak po korak

  • 20:15 serija

    Dva i po muškarca

  • 20:45

    Vesti B92

  • 21:00

    Zadržavanje

  • 23:15

    Ostrvo ljubavi

  • 00:30

    Vesti B92

  • 11:00

    Beogradske priče

  • 11:05

    Biostile - vaše zdravlje, naša briga

  • 11:20 serija

    Sulejman Veličanstveni

  • 13:00 informativni

    Vesti

  • 13:10 informativni

    150 minuta

  • 14:00 informativni

    Vesti

  • 14:10 informativni

    150 minuta

  • 15:00 informativni

    Vesti

  • 15:10 informativni

    150 minuta

  • 15:45

    Igra sudbine

  • 17:00 estrada

    Exkluziv

  • 17:30

    Pobednik

  • 18:00 informativni

    Vesti

  • 18:45

    Exploziv

  • 19:05

    Od jutra do sutra

  • 20:00 dokumentarni

    Loto

  • 20:10

    Igra sudbine

  • 21:25

    Nikad nije kasno

  • 08:00

    Vijesti

  • 08:13 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 09:00

    Vijesti

  • 09:13 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 10:15

    Riječ i život

  • 10:44

    Svijet vrtlara

  • 11:44

    TV kalendar

  • 12:00

    Dnevnik 1

  • 12:15

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:30

    Srca divljega Pantanala

  • 13:21

    Normalan život

  • 14:08

    Zaljubljena djeveruša

  • 15:35

    Manjinski mozaik

  • 15:55

    turizam.hrt

  • 16:25

    HAK - promet info

  • 16:30

    Vijesti

  • 16:45

    Regionalni dnevnik

  • 17:23 show

    Kod nas doma

  • 18:10

    Potjera

  • 18:58

    Vrijeme

  • 19:00

    Dnevnik 2

  • 20:15

    Mrkomir I.

  • 20:45

    5.com s Danielom

  • 21:40

    Starac sa revolverom

  • 23:20

    Dnevnik 3

  • 23:38

    Vrijeme

  • 23:41

    Vijesti iz kulture

  • 23:52

    Gavran - smrt iz priče

  • RTV 1
  • HBO
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • TV1000
  • Studio B
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 09:50

    Dečiji dnevnik

  • 09:57

    Deciklopedija

  • 10:02

    Paleta (rum.), sa srpskim titlom

  • 11:00

    Vesti

  • 11:05

    Pres i ja

  • 12:00

    Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:05

    Vremenska prognoza

  • 12:07

    Obično, a vrhunski

  • 12:22

    Ja biram

  • 12:38

    Zeleni sat

  • 13:02

    Začini dan

  • 13:16 serija

    Državni posao

  • 13:22

    Art-erija

  • 13:34

    Emisija iz kulture

  • 14:00

    Vesti

  • 14:05

    Dodati život godinama

  • 14:30

    Putevi nade

  • 15:00

    Agrodnevnik

  • 15:30

    Izbliza

  • 16:00

    Vaš RTV

  • 16:15

    Mapa novosadskog blaga

  • 16:32

    Sportska Vojvodina

  • 16:55

    Vremenska prognoza

  • 17:00

    Dnevnik RT Vojvodina

  • 17:25

    Politbiro - stranačka hronika

  • 17:45

    Vrlo zanimljiva emisija o svemu

  • 17:57

    Vremenska prognoza

  • 18:00

    Razglednice

  • 18:55

    Dečiji dnevnik

  • 19:02

    Mali ljudi

  • 19:14

    Biblijske priče

  • 19:23

    Priprema za malu maturu

  • 19:30

    TV dnevnik RTS1

  • 20:05

    Signali

  • 20:55

    RTV Distorzija

  • 21:22

    Za trpezom naših suseda

  • 21:55

    Zelena prognoza

  • 22:00

    Vojvođanski dnevnik

  • 22:30

    Stranačka hronika

  • 22:35

    Art-erija

  • 22:48 serija

    Državni posao

  • 22:59

    Za trpezom naših suseda

  • 23:51

    Sportska Vojvodina

  • 00:16

    Pečat vremena

  • 00:44

    Emisija iz kulture

  • 00:00 film

    Totalni opoziv

  • 09:40

    Dnevnik za Džordana

  • 11:55

    Zvuk bubnjeva

  • 13:25 film

    Fantastični gospodin Foks

  • 14:55

    Fantastične zveri: Tajne Dambldora

  • 17:15

    Holivud na snimanju

  • 17:45

    Matriks

  • 20:00

    The Last of Us

  • 20:45

    The Last of Us

  • 21:50

    Krid 2

  • 08:00

    Samohrani roditelji

  • 08:25 serija

    Odvažne

  • 09:15

    Čikaška hitna pomoć

  • 10:10

    Čikago u plamenu

  • 11:05

    Dr Haus

  • 12:00 serija

    Vatrogasna stanica 19

  • 12:55 serija

    Uvod u anatomiju

  • 13:50

    Dobri doktor

  • 14:45

    Lutka

  • 15:15

    Bračne vode

  • 15:45

    Bračne vode

  • 16:10

    Bračne vode

  • 16:35

    Bračne vode

  • 17:05

    Novi Amsterdam

  • 18:00

    Novi Amsterdam

  • 19:00

    Čikago u plamenu

  • 20:00

    Dr Haus

  • 21:00

    Petogodišnja veridba

  • 23:50

    Čikaška hitna pomoć

  • 00:45 serija

    Odvažne

  • 09:30

    Grad svetlosti

  • 11:15 film

    Dečak u prugastoj pidžami

  • 13:00

    Večera za idiote

  • 15:15

    Ledom do slave

  • 17:10

    Vampiri su bedni

  • 18:50

    Dnevnik jedne dadilje

  • 21:00

    Ljubav pre svega

  • 22:55

    Planeta terora

  • 00:00

    No information

  • 08:00

    Vesti

  • 08:05

    Jutro sa Sanjom

  • 09:00

    Vesti

  • 09:05

    Jutro sa Sanjom

  • 11:05

    Vaše zdravlje, naša briga

  • 11:20

    Topstar

  • 11:45

    Dokumentarni program

  • 12:00

    Brze vesti

  • 12:05

    Otvoreni Balkan

  • 13:00

    Brze vesti

  • 13:05

    Moja polisa

  • 13:30

    Telestar

  • 14:00

    Vesti u 2

  • 14:30

    Telestar

  • 15:00

    Brze vesti

  • 15:05

    Beograd za početnike

  • 15:30

    Arhiv B

  • 16:00

    Brze vesti

  • 16:05

    Telestar

  • 16:30

    Top Star TV prodaja

  • 16:45

    Vaše zdravlje, naša briga

  • 17:00

    Brze vesti

  • 17:05

    Sa nama u svet

  • 19:00

    Vesti

  • 19:15

    Vaše zdravlje, naša briga

  • 19:30

    Bez kompromisa sa Igorom Ćurčićem

  • 21:00

    Vesti u 9

  • 21:30

    U koraku sa vremenom

  • 22:00

    Brze vesti

  • 22:05

    Vaše zdravlje, naša briga

  • 22:15

    Dokumentarni program

  • 22:30

    Lady Of Wine

  • 23:00

    Vesti

  • 23:10

    Dokumentarni program

  • Cinemania
  • HTV2
  • RTV 2
  • SK1
  • SK2
  • SK3
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 08:40

    Pat i Mat 3

  • 10:05

    Moja žirafa

  • 11:45

    Nikad nije kasno

  • 13:50

    Opaki vitezovi

  • 15:40

    Sedmorica veličanstvenih jašu

  • 17:45

    Veliko bekstvo

  • 21:00

    Vivarijum

  • 23:05

    Smrtonosni udar

  • 00:00

    Loše sjeme

  • 08:00

    Veliki preokret u uređenju vrtova

  • 09:00

    Bijeg u unutrašnjost

  • 09:45

    Džejms Martin: Velika britanska avantura

  • 10:35

    Kuhinje i kupaonice iz snova

  • 11:30

    Samo lagano

  • 12:00

    Luanina kuhinja

  • 12:35

    Veliki preokret u uređenju vrtova

  • 13:35

    Ben Fogl: Sami u divljini

  • 14:25

    Loše sjeme

  • 16:00

    TV kalendar

  • 16:15

    Tko želi biti milijunaš?

  • 17:10

    Indeks

  • 17:40

    Kućni ljubimci

  • 18:15

    Fino i vino

  • 18:45

    Samo lagano

  • 19:15

    Hit dana

  • 19:20

    Ben Fogl: Sami u divljini

  • 20:15

    Profesor T

  • 21:05

    Smrt na bogosloviji

  • 22:35

    Rebecka Martinsson: U potrazi za pravdom

  • 08:30

    Zöldgömb

  • 09:01

    Dobro veče, Vojvodino na rusinskom

  • 10:31

    Emisija na ukrajinskom jeziku

  • 10:56

    Ukrajinska panorama

  • 11:29

    Duhovka

  • 12:00

    Medicus

  • 12:33

    Fókuszban

  • 13:00

    Vesti na mađarskom

  • 13:10

    Kuhinjica na mađarskom

  • 13:33

    Beszéltek Miaul?

  • 13:40

    Svato

  • 14:10

    Obično, a vrhunski

  • 14:22

    Makedonsko sunce

  • 14:52

    Globalno

  • 15:18

    Multi kutak

  • 15:45

    Izravno

  • 16:12

    Paleta - (na rumunskom) sa titl. na srpskom

  • 17:05

    Emisija rumunske muzike

  • 17:30

    Čarobna slovca

  • 17:45

    TV Dnevnik

  • 18:00

    Dnevnik

  • 18:15

    Dnevnik na rusinskom

  • 18:30

    Telejurnal

  • 18:45

    Nevimata

  • 19:00

    Híradó

  • 19:29

    Fókuszban

  • 20:00

    Globus

  • 20:30

    Dobro veče, Vojvodino na slovačkom

  • 22:02

    Jazyková poradňa Dobroducháreň

  • 22:06

    Luča

  • 22:20

    Upoznajmo Barselonu

  • 23:10

    Nemačke fabrike

  • 23:35

    Sa druge strane

  • 00:01

    Bon... TON

  • 00:26

    Dobro veče, Vojvodino na rumunskom

  • 08:30

    Soccer Bet SK VESTI

  • 09:00

    Odbojka - Liga nacija (m): Poland - Bulgaria

  • 10:50

    SK dokumentarni serijal: Zlatne kapice: Kazanj 2015.

  • 11:50

    SK STUDIO

  • 12:30

    Odbojka - Liga nacija (m): Japan - Serbia

  • 14:15

    SK STUDIO

  • 15:00

    Fudbal - Serie B: Playoff - FINALE (1st leg): Cagliari - Bari

  • 16:50

    Odbojka - Liga nacija (m): Holland - Germany

  • 18:40

    Moja priča & Amazing Achievements & Fudbal nekad

  • 19:05

    SK dokumentarni serijal: Zlatne kapice: Beograd 2016.

  • 20:10

    Rukomet - Mađarska liga: FINALE (G3): Pick Szeged - Veszprem

  • 21:55

    Soccer Bet SK VESTI

  • 22:20

    Odbojka - Liga nacija (m): Italy - Cuba

  • 00:10

    Fudbal U19 - Kup prijateljstva (Zlatibor): 1/4 Finale

  • 00:00

    Futsal - Brazilska liga: Praia - Carlos Barbosa

  • 09:15

    NHL: Stanley Cup FINALS (G3): Florida - Vegas

  • 10:55

    Fudbal U19 - Kup prijateljstva (Zlatibor): 1/4 Finale 1

  • 12:55

    Fudbal U19 - Kup prijateljstva (Zlatibor): 1/4 Finale 2

  • 14:55

    Fudbal U19 - Kup prijateljstva (Zlatibor): 1/4 Finale 3

  • 16:55

    Fudbal U19 - Kup prijateljstva (Zlatibor): 1/4 Finale 4

  • 18:25

    Moto GP Mugello: Trening 2

  • 19:20

    Odbojka - Liga nacija (m): Japan - Serbia

  • 20:55

    Atletika Dijamantska liga: Pariz

  • 23:00

    Pregled turske lige - poslednje kolo

  • 00:00

    Sport Klub 3

  • 08:00

    Sport Klub 3

  • 10:00

    Sport Klub 3

  • 12:00

    Sport Klub 3

  • 14:00

    Sport Klub 3

  • 16:00

    Sport Klub 3

  • 18:00

    Sport Klub 3

  • 20:00

    Sport Klub 3

  • 22:00

    Sport Klub 3

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30