TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • O2
  • Prva
  • HTV1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:13

    Koncert za dobro jutro

  • 08:11

    Slagalica

  • 08:35

    Datum

  • 08:40

    Verski kalendar

  • 08:50

    Lajmet

  • 09:00

    Zoki poki

  • 09:20

    Anin svet

  • 09:35

    Zaprati me

  • 10:20

    Do detalja

  • 10:50

    Kuhinja moga kraja

  • 11:50

    Noć muzike

  • 12:40

    Naučni portal

  • 12:45

    Datum

  • 12:51

    Verski kalendar

  • 13:00

    Anin svet

  • 13:10

    Zaprati me

  • 13:25

    Eko minijature

  • 13:30

    Životinje u carstvu metafora

  • 13:45

    Priče iz prirode

  • 14:00

    Tajne internata za plemićke kćeri

  • 14:50

    Biro

  • 15:50

    Ženski raj

  • 16:35

    Grozd

  • 17:05 show

    Lov i ribolov

  • 17:35

    Da nam nije...

  • 17:55

    Konzervacija i restauracija

  • 18:10

    Nauka u pokretu

  • 18:40

    Naučni portal

  • 19:05

    Lajmet

  • 19:15

    Tajne internata za plemićke kćeri

  • 20:05

    Ekologika

  • 20:30

    Ekologika

  • 21:00

    Ženski raj

  • 21:45

    Zavodljiva televizija - Kreatori serija

  • 22:30

    Studio znanja

  • 23:30

    Sve je prošlo dobro

  • 11:00

    Praktična žena

  • 12:00

    Premijera

  • 12:15

    Ekskluzivno

  • 12:30

    Elita - Uživo

  • 13:00

    Prvi Nacionalni dnevnik

  • 13:30

    Elita - Uživo

  • 14:55

    Nacionalni dnevnik

  • 15:30

    Oteta

  • 16:30

    Elita - Uživo

  • 18:30

    Nacionalni dnevnik

  • 19:30 serija

    Fatalna ljubav

  • 20:30 film

    Osveta

  • 22:00

    Elita - Pitanja novinara

  • 07:00 serija

    Dva i po muškarca

  • 07:30

    Štoperica

  • 08:00

    Crtani filmovi

  • 09:45

    TV prodaja: Biostile - Vaše zdravlje, naša briga

  • 10:00

    Savršen recept

  • 10:30

    Želim da ti kažem

  • 12:00

    Vesti B92

  • 12:30

    Istine i laži

  • 13:30

    TV prodaja - Telestar

  • 13:45

    Štoperica

  • 14:15 film

    Kolo sreće

  • 15:15

    Brak mrak

  • 16:00

    Vesti B92

  • 16:30

    B92 Sportski pregled

  • 17:00

    Fokus

  • 17:30

    Korak po korak

  • 18:15

    Štoperica

  • 18:45

    Vesti B92

  • 19:00

    Kuhinja

  • 19:45 serija

    Dva i po muškarca

  • 20:15 serija

    Dva i po muškarca

  • 20:45

    Vesti B92

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 23:00

    Vesti B92

  • 23:15

    B92 Sportski pregled

  • 23:30 serija

    Dva i po muškarca

  • 11:15

    Biostile - Vaše zdravlje, naša briga

  • 11:30 kviz

    Lagalica

  • 12:05

    Igra sudbine

  • 13:00 informativni

    Vesti

  • 13:10 informativni

    150 minuta

  • 14:00 informativni

    Vesti

  • 14:10 informativni

    150 minuta

  • 15:00 informativni

    Vesti

  • 15:10 informativni

    150 minuta

  • 16:00

    Miris jagoda

  • 17:00 estrada

    Exkluziv

  • 17:30

    Pobednik

  • 18:00 informativni

    Vesti

  • 18:50 informativni

    Exploziv

  • 19:20 serija

    Andrija i Anđelka

  • 20:00 dokumentarni

    Loto

  • 20:10

    Igra sudbine

  • 21:00

    MasterChef Srbija

  • 22:20

    Popadija

  • 23:10

    Azbuka našeg života

  • 07:00

    Vijesti

  • 07:10 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 08:00

    Vijesti

  • 08:10 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 09:00

    Vijesti

  • 09:10 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 09:50

    HAK - Prometna edukacija

  • 10:00

    Ekumenizam i religije

  • 10:35

    Monty Don i američki vrtovi

  • 11:40

    TV kalendar

  • 12:00

    Dnevnik 1

  • 12:15

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:25

    Dva svijeta, jedna ljubav

  • 13:20

    La Promesa

  • 14:20

    U kuhinji kod Suzy

  • 14:25

    Ukusi

  • 15:30

    Manjinski mozaik

  • 15:50

    turizam.hrt

  • 16:20

    HAK - promet info

  • 16:30

    Vijesti

  • 16:50

    Regionalni dnevnik

  • 17:20 show

    Kod nas doma

  • 18:10

    Potjera

  • 18:59

    Vrijeme

  • 19:00

    Dnevnik 2

  • 20:15

    Dora - izbor hrvatske pjesme za Pjesmu Eurovizije

  • 22:15

    Dnevnik 3

  • 22:34

    Vijesti iz kulture

  • 22:45

    Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2

  • RTV 1
  • HBO
  • TV1000
  • Studio B
  • Cinemania
  • HTV2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:00

    No information

  • 08:00

    No information

  • 09:00

    No information

  • 10:00

    No information

  • 11:00

    No information

  • 12:00

    No information

  • 13:00

    No information

  • 14:00

    No information

  • 15:00

    No information

  • 16:00

    No information

  • 17:00

    No information

  • 18:00

    No information

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    No information

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 23:00

    No information

  • 08:20 film

    Hop

  • 09:52

    Holivud na snimanju

  • 10:21

    Talični Jusef

  • 11:57

    Čovek godine

  • 13:50

    Igra poverenja

  • 15:30

    Ave, Cezare!

  • 17:15

    Holivud na snimanju

  • 17:45

    Rikardovi

  • 20:00 film

    Napad na Belu kuću

  • 22:10

    Patriota

  • 07:00

    Alvin i veverice 3 - Urnebesni brodolom

  • 08:40

    Pedeset prvih sastanaka

  • 10:35

    Indijana Džouns i poslednji krstaški pohod

  • 13:00

    Deca špijuni: 3D: Igra je gotova

  • 14:35

    Dani groma

  • 16:45

    Opsednuta

  • 18:55

    Lov na divljake

  • 21:00

    Dolina nestalih

  • 23:20

    Kobno prestrojavanje

  • 07:00

    Jutro sa Sanjom

  • 08:00

    Vesti

  • 08:05

    Jutro sa Sanjom

  • 09:00

    Vesti

  • 09:05

    Jutro plus

  • 10:00

    Vesti

  • 10:05

    Jutro plus

  • 11:00

    Otvoreni Balkan

  • 12:00

    Bg 011 - dnevnik

  • 12:30

    Vaše zdravlje, naša briga

  • 13:00

    Moja polisa

  • 13:30

    Teleshop

  • 14:00

    Vesti

  • 14:05

    Politikos

  • 15:00

    Brze vesti

  • 15:05

    No information

  • 16:00

    No information

  • 17:00

    No information

  • 18:00

    No information

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    No information

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 23:00

    No information

  • 08:20

    Piksiji mali vilenjaci

  • 10:05

    Avril i neverovatan svet

  • 12:20

    Volter

  • 14:15

    Kuća kraljevog namesnika

  • 16:30

    Prestupna sezona

  • 18:40

    Odumiranje

  • 21:00

    Belkanto

  • 23:10

    Bezizlazan položaj

  • 07:45

    Donalova avantura kroz Irsku

  • 08:15

    Spašavatelji vrtova

  • 09:10

    Moj život na tanjuru

  • 10:05

    Mjesto pod suncem - Ostati ili otići

  • 11:00

    George Clarke - Čudesne zamisli

  • 11:55

    Donalova avantura kroz Irsku

  • 12:25

    Spašavatelji vrtova

  • 13:20

    Proljeće na Jimmyjevoj farmi

  • 14:15

    Novi stari slučajevi

  • 15:07

    Novi stari slučajevi

  • 16:00

    TV kalendar

  • 16:15

    U posjetu Fortuni

  • 17:10

    Poslovni plan

  • 17:40

    Kućni ljubimci

  • 18:10

    Fino i vino

  • 18:45

    'ko te šiša?

  • 19:15

    Hit dana

  • 19:20

    Proljeće na Jimmyjevoj farmi

  • 20:15

    Inspektor Luis

  • 21:50

    Inspektor Wallander

  • 23:25

    Dokaz nevinosti

  • RTV 2
  • SK1
  • SK2
  • SK3
  • SK4
  • SK5
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:11

    Konyhácska

  • 07:30

    Urbán dzsungel

  • 08:31

    Zöldgömb

  • 09:00

    Добри вечар Войводино (Dobro veče, Vojvodino)

  • 10:30

    Emisija na ukrajinskom jeziku

  • 10:56

    Ukrajinska panorama

  • 11:30

    Duhovka

  • 12:00

    Medicus

  • 12:29

    Fókuszban

  • 13:00

    Vesti na mađarskom

  • 13:10

    Konyhácska

  • 13:35

    Beszéltek Miaul?

  • 13:43

    Natura Pannonica

  • 14:07

    Obično, a vrhunski

  • 14:17

    Makedonsko sunce

  • 14:50

    Globalno

  • 15:12

    Nemački minuti

  • 15:48

    Izravno

  • 16:11

    Paleta - (na rumunskom) sa titl. na srpskom

  • 17:01

    Drag mi-e cântecul şi jocul

  • 17:31

    Perlice

  • 17:45

    TV dnevnik

  • 18:00

    Denník

  • 18:15

    Dnevnik

  • 18:30

    Telejurnal

  • 18:45

    Nevimata

  • 19:00

    Híradó

  • 19:29

    Fókuszban

  • 20:00

    Globus

  • 20:31

    Dobro veče, Vojvodino na slovačkom

  • 22:01

    Jazyková poradňa Dobroducháreň

  • 22:05

    Luča

  • 22:20

    5kazanje

  • 23:21

    Sa druge strane

  • 23:52

    Bon...TON

  • 07:30

    Magazin saudijske lige

  • 08:00

    Soccer Bet SK VESTI

  • 08:30

    Košarka (M) - Kvalifikacije za EP: Lithuania - Poland

  • 10:10

    Košarka (M) - Kvalifikacije za EP: Spain - Latvia

  • 11:50

    Magazin Bundeslige

  • 12:20

    Košarka (M) - Kvalifikacije za EP: Italy - Turkey

  • 14:00

    WTA 1000 Dubai: 1/2 Finale

  • 17:30

    No information

  • 18:00

    No information

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    No information

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 23:00

    No information

  • 09:10

    Fudbal - Liga šampiona Azije: 1/4 Finale WEST (2nd leg): Hilal - Sepahan

  • 10:50

    Košarka (M) - Kvalifikacije za AfroBasket: Cape Verde - Uganda

  • 12:55

    ATP 250 Los Cabos: 1/4 Finale

  • 13:50

    Košarka (M) - Kvalifikacije za AfroBasket: Nigeria - Morocco/Libya

  • 16:00

    No information

  • 17:00

    No information

  • 18:00

    No information

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    No information

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 23:00

    No information

  • 07:55

    Fudbal - Slovenačka 1. liga: Maribor - Bravo

  • 09:40

    Košarka - Kvalifikacije za AmeriCup: Puerto Rico - Bahamas

  • 11:10

    Trans World Sport

  • 12:00

    Rumenige - ambasador Sportskih igara mladih

  • 13:00

    Clubland

  • 13:25

    Košarka (M) - Kvalifikacije za EP: Lithuania - Poland

  • 14:50

    Košarka (M) - Kvalifikacije za AfroBasket: Ivory Coast - Madagascar

  • 16:50

    No information

  • 18:00

    No information

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    No information

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 23:00

    No information

  • 08:25

    Fudbal - AFC kup: Finale zone ASEAN Macarthur - Central Coast Mariners

  • 10:15

    Fudbal - FA Youth Cup: 1/4 Finale: Millwall - Chelsea

  • 12:00

    Rivalitet legendi

  • 12:25

    ATP Uncovered

  • 12:55

    Biciklizam: Tour Provanse - pregled

  • 13:45

    Na današnji dan

  • 14:00

    Fudbal - Bugarska liga: Botev Vratsa - Pirin

  • 16:00

    No information

  • 17:00

    No information

  • 18:00

    No information

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    No information

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 23:00

    No information

  • 07:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 08:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 09:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 10:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 11:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 12:00

    WTA 1000 Dubai: (dublovi) 1/2 Finale A

  • 14:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 15:00

    Košarka (M) - Kvalifikacije za Kup Azije: Kazakhstan - India

  • 17:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 17:45

    WTA 1000 Dubai: (dublovi) 1/2 Finale B

  • 19:30

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 20:00

    ATP 500 Rio: 1/4 Finale 1

  • 22:00

    ATP 500 Rio: (dublovi) 1/2 Finale

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30