TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • Prva
  • HTV1
  • OBN
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00 informativni

    Vesti

  • 06:05

    Jutarnji program

  • 08:00

    Jutarnji dnevnik

  • 08:30

    Jutarnji program

  • 10:55 informativni

    Vesti

  • 11:05

    Život je čudo

  • 12:00

    Dnevnik

  • 12:15

    Sportski dnevnik

  • 12:25

    Vreme, stanje na putevima

  • 12:30 serija

    Jutro će promeniti sve

  • 13:00

    Žreb za EP u košarci za žene, prenos

  • 13:00

    Žreb za EP u košarci za žene, prenos iz Skupštine grada

  • 13:45

    Granjanin

  • 13:45 dokumentarni

    Građanin

  • 14:15 serija

    Bela lađa

  • 15:10 informativni

    Ovo je Srbija

  • 16:00

    Fudbal: Liga Šampiona, Crvena zvezda- PSŽ, snimak

  • 16:00

    Fudbal - LŠ: Crvena zvezda - PSŽ, snimak

  • 17:00

    Dnevnik TV Vojvodina

  • 17:20

    Šta radite, bre

  • 17:40 informativni

    Beogradska hronika

  • 18:22

    Oko magazin: Slobodan koji je sanjao slobodu

  • 18:25 informativni

    Oko

  • 19:00

    Slagalica, kviz

  • 19:20

    Vreme

  • 19:30 informativni

    Dnevnik

  • 20:00 serija

    Bela lađa

  • 20:50

    Fudbal: Liga Šampiona

  • 20:50

    Fudbal - Liga šampiona, sportski program

  • 20:55

    Fudbal: Liga Šampiona, Ajaks-Bajern, prenos

  • 20:58

    Fudbal - LŠ:, Ajaks - Bajern, prenos

  • 22:50

    Fudbal: Liga Šampiona

  • 22:55

    Fudbal - Liga šampiona, sportski program

  • 23:00 serija

    Jutro će promeniti sve

  • 23:30

    Dnevnik

  • 23:50

    Kulturni dnevnik

  • 00:05

    Sportski dnevnik

  • 00:15

    Fudbal: Liga Šampiona, pregled

  • 00:25

    Fudbal - Liga Šampiona, pregled

  • 00:45

    Rej Donovan 2

  • 00:55

    Rej Donovan

  • 01:40 informativni

    Vesti

  • 01:45

    Narodno pozorište u deset činova: Slučaj Cvetković

  • 02:15

    Teslin narod, dokumentarin program

  • 02:57

    Oko magazin

  • 03:00 informativni

    Vesti

  • 03:00

    Vesti (04.00, 05.00)

  • 03:05 informativni

    Oko

  • 03:35 serija

    Jutro će promeniti sve

  • 04:05

    Život je čudo

  • 04:50 serija

    Bela lađa

  • 05:50

    Verski kalendar

  • 06:02

    Slagalica, kviz

  • 06:20 kviz

    Slagalica, kviz

  • 06:24

    Datum

  • 06:29

    Verski kalendar

  • 06:38

    Lajmet

  • 06:40

    Datum, dokumentarni program

  • 06:44

    Dobro je, dobro je znati: Korak za život

  • 06:45

    Verski kalendar

  • 06:55

    Lajmet

  • 07:00

    Dobro je, dobro je znati..: Korak za život

  • 07:13

    Kocka, kocka, kockica

  • 07:30

    Kocka, kocka, kockica

  • 07:45

    Pepa prase

  • 07:50

    Super krila

  • 08:00

    Pepa prase

  • 08:02

    Benovo i Holino malo kraljevstvo

  • 08:05

    Super krila

  • 08:15

    Majk vitez

  • 08:20

    Benovo i Holino malo kraljevstvo

  • 08:27

    Anđelina balerina

  • 08:30

    Majk vitez

  • 08:40

    Anđelina balerina

  • 08:40

    Mirakulus

  • 08:55

    Mirakulus

  • 09:15

    Mia i ja

  • 09:40

    Transformersi

  • 09:53 vesti

    Mali dnevnik

  • 10:00

    Đaci u ratu

  • 10:05 vesti

    Mali dnevnik

  • 10:15

    Đaci u ratu

  • 10:27

    Staro Srpsko pisano nasleđe: Tajna Karnske crkve

  • 10:40

    Staro Srpsko pisano nasleđe: Tajna Karnske crkve

  • 11:10

    Trezor: Osamdeset godina oproštaja od Internacionalnih brigada

  • 12:10

    13. Međunarodni festival gitare

  • 13:08

    Đaci u Velikom ratu

  • 13:10

    Školski program

  • 13:35

    Porodični krugovi: Lična pratnja deteta

  • 14:00

    Rej Donovan

  • 14:05 vesti

    Mali dnevnik

  • 14:10

    Potera, kviz

  • 14:50

    Elementarno

  • 15:10

    Rej Donovan 2

  • 15:35

    Rukomet (ž) - EP: Danska - Crna Gora, prenos

  • 16:00

    Elementarno 3

  • 16:45

    Dokumentarni program

  • 17:15

    U svetu, dokumentarni program

  • 17:19

    Lajmet

  • 17:30

    Književni dijalog: Jovica Aćin

  • 18:00

    70 godina od osnivanja košarkaškog saveza i 95 godina od prve košarkaške utakmice u Srbiji, prenos

  • 19:15

    Lajmet

  • 19:17

    Nomen est omen

  • 19:25

    Dokumentarni program

  • 19:55

    Narodno pozorište u deset činova: Slučaj Cvetković

  • 20:25

    Teslin narod, dokumentarni program

  • 20:25

    Teslin narod: Filip Bajović

  • 20:50

    Rukomet(ž): EP , prenos

  • 20:50

    Rukomet (ž) - EP: Srbija - Francuska, prenos

  • 22:30

    Kulturni centar

  • 23:25

    Elementarno

  • 23:30

    Elementarno 3

  • 00:20

    Lajmet

  • 00:25

    Fudbal: Svetsko klupsko prvenstvo, Al-ain-Velington, snimak

  • 00:25

    Fudbal - Svetsko klupsko prvenstvo: Al ain - Velington, snimak

  • 02:05

    Četiri godišnja doba u Havani

  • 03:00

    Fudbal: Liga Šampiona, Ajaks-Bajern, snimak

  • 03:03

    Rukomet (ž) - EP: Srbija - Francuska, r.

  • 04:25

    Fudbal - LŠ: Ajaks - Bajern, snimak

  • 04:40

    Rukomet(ž): EP,

  • 06:36

    TV Kalendar

  • 06:55 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 07:00

    Vijesti

  • 07:11 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 08:00

    Vijesti

  • 08:11 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 09:00

    Vijesti

  • 09:11

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 09:34 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 10:00

    Vijesti

  • 10:10 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 10:21

    Gorski liječnik (9), serija (12) (3/16) (R)

  • 11:10

    Eko zona

  • 11:35

    Bonton: Putovanje s iritirajućim suputnikom (R)

  • 11:41

    TV Kalendar (R)

  • 12:00

    Dnevnik 1

  • 12:15

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:27

    Imperij, telenovela (12) (41/170)

  • 13:15

    Dr. Oz (7), talk-show (12) (68/170)

  • 13:59

    Potrošački kod (R)

  • 14:28

    Pogled preko granice - Hrvati u BiH

  • 15:00

    Dobar dan, Hrvatska

  • 15:35

    Dobar dan, Hrvatska

  • 15:55

    Shakespeare i Hathaway - privatni istražitelji (12) (7/10)

  • 16:42

    TV Kalendar (R)

  • 17:00

    Vijesti u 17

  • 17:14

    Vrijeme

  • 17:15

    HAK - promet info

  • 17:20 show

    Kod nas doma

  • 18:10

    Potjera

  • 18:58

    Vrijeme

  • 19:00

    Dnevnik 2

  • 19:44

    Vrijeme

  • 19:47

    Tema dana

  • 19:59

    Loto 7

  • 20:05

    Mijenjamo svijet: Papa - Najmoćniji čovjek u povijesti, dokumentarna serija (3/6)

  • 20:05

    Mijenjamo svijet: Papa - Najmoćniji čovjek u povijesti: Cijena napretka, dokumentarna serija (3/6)

  • 20:46

    I to je Hrvatska: Orgulje, pozdrav suncu (R)

  • 20:49

    Stani u Lici: Korenica, dokumentarna serija (5/9)

  • 21:02

    Stani u Lici: Korenica, dokumentarna serija (5/9)

  • 21:15

    I to je Hrvatska: (R)

  • 21:29

    Pola ure kulture 27'!!!

  • 21:29

    Pola ure kulture

  • 22:00

    Otvoreno

  • 22:51

    Dnevnik 3

  • 23:06

    Sport

  • 23:13

    Vrijeme

  • 23:15

    Vijesti iz kulture

  • 23:25

    Sve zbog jednog dječaka (1), humoristična serija (10/13) (R)

  • 23:46

    Shakespeare i Hathaway - privatni istražitelji (12) (7/10)

  • 00:33

    Gorski liječnik (9), serija (12) (3/16) (R)

  • 01:17

    Dr. Oz (7), talk-show (12) (68/170)

  • 01:59

    Azija - pogled odozgo: Indonezija, dokumentarna serija (4/4)

  • 02:45

    Tajni život zoološkog vrta (1), dokumentarna serija (1/6) (R)

  • 03:31

    Dolina sunca, serija (87/210)

  • 04:17

    Karajan - Krunidbena misa (R)

  • 05:14

    Pola ure kulture (R)

  • 05:41

    Skica za portret (R)

  • 05:52

    Imperij, telenovela (12) (41/170)

  • 06:15

    Harry i kanta dinosaura, crtani film

  • 06:25

    Gladijatori, crtani film

  • 06:50

    Neželjene, indijska serija

  • 08:15

    Turkan, turska serija, 11 epizoda, r.

  • 09:10

    Zlatni dvori, hrvatska serija, 113 epizoda

  • 10:15

    Top Shop

  • 10:30

    Stol za 4, kulinarski show, r.

  • 11:35

    OBN Info

  • 11:55

    Sherlock i Watson, američka serija, 06 epizoda

  • 12:50

    Top shop

  • 13:05

    Turkan, turska serija, 12 epizoda

  • 14:00

    Sestre, indijska serija, 193, 194 epizoda, r.

  • 14:55

    Top shop

  • 15:10

    Paramparčad, turska serija, 155 i 156 epizoda, r.

  • 17:00

    Stol za 4, kulinarski show

  • 18:00

    Srce mafije, turska serija, 48 epizoda

  • 18:50

    OBN Info

  • 19:05

    OBN Sport

  • 19:10

    Volim samo tebe, indijska serija, 61, 62 epizoda

  • 20:00

    Paramparčad, turska serija, 157 i 158 epizoda

  • 21:50

    Sestre, indijska serija, 195, 196 epizoda

  • 22:40

    Srce mafije, turska serija, 48 epizoda, r.

  • 23:50

    Sherlock i Watson, američka serija, 06 epizoda, r.

  • 00:40

    Ulica Jacka Trbosjeka, američka serija, 16 epizoda

  • 01:15

    Volim samo tebe, indijska serija, 61, 62 epizoda, r.

  • 02:00

    OBN Info, r.

  • 02:15

    OBN Sport, r.

  • 02:20

    Ulica Jacka Trbosjeka, američka serija, 16 epizoda, r.

  • 03:10

    Čuvari planete, dokumentarni program

  • 04:00

    Finale, sportski program, r.

  • 04:40

    Čuvari planete, dokumentarni program

  • 05:20

    Zevo, crtani film

  • 05:35

    Harry i kanta dinosaura, crtani film

  • RTV 1
  • HBO
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • HBO Comedy
  • TV1000
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:15

    Ja biram

  • 06:30

    Dobro jutro, Vojvodino

  • 08:36

    Sportski globus

  • 08:41 serija

    Državni posao

  • 08:51

    Kratak čas profesora Arkadija

  • 08:57

    Vremenska prognoza

  • 09:00

    Vesti

  • 09:05

    Brazde

  • 10:00

    Povratak na selo

  • 10:25

    Potrošački reporter

  • 10:35

    Hleb i lale

  • 11:00

    Vesti

  • 11:05

    Paleta (rusin.), sa srpskim titlom

  • 11:45

    Paleta (hrv.)

  • 11:55

    Ti odluči

  • 12:00

    Vesti / Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:05

    Vremenska prognoza

  • 12:08

    Neka pesma kaže

  • 13:00

    Izlog budućnosti

  • 13:26

    NS zauvek - minijatura

  • 13:30

    Zajedno u pola 2

  • 13:30

    Zajedno u pola dva

  • 13:55

    Ti odluči

  • 14:00

    Vesti

  • 14:05

    Kapetan Alatriste

  • 15:00

    Agrodnevnik

  • 15:23

    Komšijske priče

  • 15:30

    Vizuelne frekvencije

  • 16:00

    Vojvodinom

  • 16:25

    Vremenska prognoza

  • 16:30

    Nauka privredi

  • 17:00

    Dnevnik

  • 17:20

    Pravi ugao

  • 17:56

    Vremenska prognoza

  • 18:00

    Novosadske razglednice

  • 18:30

    Majstor Brajan

  • 18:52

    Ti odluči

  • 19:00

    Obično, a vrhunski

  • 19:17

    Državni posao

  • 19:30

    TV dnevnik RTS1

  • 20:00

    Kapetan Alatriste: Prinčev razgovor

  • 20:52

    Komšijske priče

  • 21:00

    Sučeljavanje

  • 21:52

    Zelena prognoza

  • 22:00

    Vojvođanski dnevnik

  • 22:30

    Sportski globus

  • 22:35

    Art-erija

  • 22:48

    Komšijske priče

  • 22:53

    Kratak čas profesora Arkadija

  • 23:00

    (Ciklus vesterna) Odmetnici i anđeli

  • 00:55

    Zajedno u pola 2

  • 00:55

    Zajedno u pola dva

  • 01:20

    Valander

  • 02:05

    Izlog budućnosti

  • 02:31

    Nauka privredi

  • 02:56

    Sučeljavanje

  • 03:48

    Komšijske priče

  • 03:56

    Povratak na selo

  • 04:21

    Valander

  • 05:06

    Art-erija

  • 05:18

    Hleb i lale

  • 05:36

    Majstor Brajan

  • 05:58

    Agrodnevnik

  • 06:00

    Male tajne velikog latino zavodnika

  • 07:55

    Dunkirk

  • 09:40

    Most, 1. deo

  • 11:10

    Gusari! Banda neprilagođenih

  • 12:40 film

    Tor

  • 14:35 film

    Surogati

  • 16:05 serija

    Pravi detektiv

  • 17:05 serija

    Pravi detektiv

  • 18:05

    Male tajne velikog latino zavodnika

  • 20:00

    Lavirint: Lek smrti

  • 22:25

    Moja genijalna prijateljica,

  • 23:25

    Moja genijalna prijateljica,

  • 00:25

    Loši momci

  • 02:20

    Računovođa

  • 04:25 film

    Surogati

  • 06:00

    Gospodin i gospođa Adelman

  • 08:00

    Legenda o čuvarima

  • 09:35

    Maša i medved, -23

  • 10:00

    Fantastične zveri i gde ih naći

  • 12:10

    Potpredsednica

  • 12:40

    Afera

  • 13:40

    Praslinov veliki film

  • 14:55

    Betmen protiv Supermena: Zora pravednika

  • 17:25

    Vilson

  • 19:00

    Zapadni svet

  • 20:00

    Zapadni svet

  • 21:30

    Otkriće veštica,

  • 22:15

    Ponosna Meri

  • 23:45

    Zaslepljen svetlima,

  • 00:50

    Ana i kralj

  • 03:15

    Zapadni svet

  • 04:15

    Zapadni svet

  • Studio B
  • Cinemania
  • HTV2
  • RTV 2
  • Arena 1
  • Arena 2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:45

    Zdravo jutro

  • 06:55

    Dečije razgibavanje

  • 07:00

    Beograde, dobro jutro

  • 09:48

    Zdravo jutro

  • 10:00

    Vesti

  • 10:05

    Beograde, dobro jutro

  • 11:00

    Vesti

  • 11:10

    Telešop

  • 11:25

    Vitafon

  • 11:35

    Vodič za roditelje

  • 11:50

    Beograd za početnike

  • 12:00

    Vesti

  • 12:10

    Tajna starog mosta

  • 13:00

    Vesti

  • 13:07

    Otvorite Atlas

  • 13:30

    Stil

  • 14:00

    Vesti u 2

  • 14:20

    Nakit TV Shop

  • 16:00

    Vesti

  • 16:10

    Dečije razgibavanje

  • 16:20

    Moja polisa

  • 16:45

    TV ordinacija

  • 17:00

    Beograde, dobar dan

  • 17:45

    Pitajte

  • 18:20

    Vodič za roditelje

  • 18:30

    U fokusu

  • 19:00

    VESTI u 7

  • 20:00

    Beograd za početnike

  • 20:45

    TV ordinacija

  • 21:00

    Predvideti nepredvidivo

  • 22:00

    Vesti u 10

  • 22:35

    Beograd na vodi

  • 23:00

    Vesti

  • 23:05

    Život plus

  • 23:30

    Noćni program

  • 06:25

    GOSTI ZA ODSTREL

  • 08:00

    ODLUTALI SAN

  • 09:35

    NJEGOV NAJVEĆI FAN

  • 11:45

    DRUGAČIJI PLAN

  • 13:40

    PIONIRI HEROJI

  • 15:55

    GLAVU GORE NE PLAČI

  • 18:10

    ZA VEČNU SLAVU

  • 21:00

    GANGSTERI NA ODMORU

  • 23:15

    UBICA UCENJENIH GLAVA

  • 01:15

    DOŽIVOTNO 4

  • 02:45

    MESTO POD SUNCEM 6

  • 04:15

    GORKO SLATKI ŽIVOT

  • 06:13

    Vlak dinosaura (3), crtana serija (13/13)

  • 06:39

    Juhuhu (R)

  • 06:39

    Pjesmice i brojalice: Kad si sretan (R)

  • 06:40

    Pjesmice i brojalice: Kad si sretan

  • 06:42

    Pssst...priča: Cvilidreta (R)

  • 06:43

    Pssst...priča: Cvilidreta

  • 06:51

    Danica i fotograf (R)

  • 06:52

    Danica i fotograf

  • 06:55

    Pjesmice i brojalice: Pliva patka (R)

  • 06:57

    Pjesmice i brojalice: Pliva patka

  • 06:59

    Juhuhu (R)

  • 07:00

    Mali crveni traktor (4), crtana serija (5/13) (R)

  • 07:10

    Ninin kutak za male: Nebeska frčkica

  • 07:10

    Ninin kutak za male: Nebeska frčkica (R)

  • 07:17

    TV vrtić: Nespretnjaković (R)

  • 07:27

    Juhuhu (R)

  • 07:28

    Juhuhu

  • 07:31

    Vrijeme je za priču (1), crtana serija (10/13)

  • 07:44

    Juhuhu (R)

  • 07:44

    Mišo i Robin: Novi prijatelj (R)

  • 07:46

    Mišo i Robin: Novi prijatelj

  • 07:49

    Njama, njam: Dunja (R)

  • 07:52

    Njama, njam: Dunja

  • 07:57

    Juhuhu (R)

  • 07:59

    Vedranovi velikani: Gabrijela Karadža (R)

  • 08:09

    Juhuhu (R)

  • 08:10

    Laboratorij na kraju svemira: Vampiri (R)

  • 08:17

    Gladijatorska akademija, crtana serija (2/26) (R)

  • 08:42

    Tomica i prijatelji (2), crtana serija (36/58)

  • 08:54

    Pipi duga čarapa, crtana serija (1/26) (R)

  • 09:18

    Sve o životinjama (1), dokumentarna serija za djecu (2/26)

  • 09:45

    Juhuhu (R)

  • 09:46

    Noćne more iz svijeta prirode (1), dokumentarna serija (2/10) (R)

  • 10:15

    Školski sat: Knjiga: Trojica u Trnju

  • 10:46

    Luka i prijatelji (R)

  • 11:14

    McLeodove kćeri (5b), serija (12) (27/32) (R)

  • 12:00

    Hangzhou: Plivanje, SP - prijenos

  • 13:53

    Glazbeni spotovi

  • 14:10

    Cesarica - hit godine

  • 14:14

    Mentalitet pobjednika, dokumentarna serija (1/3) (R)

  • 14:15

    Hestonova večera u svemiru, dokumentarna serija (1/2) (R)

  • 15:06

    Azija - pogled odozgo: Indonezija, dokumentarna serija (4/4)

  • 15:51

    Cesarica - hit godine

  • 16:00

    Regionalni dnevnik

  • 16:40

    Cesarica - hit godine

  • 16:45

    Tajni život zoološkog vrta (1), dokumentarna serija (1/6) (R)

  • 17:35

    Odmori se, zaslužio si (5), humoristična serija (5/17)

  • 18:13

    Slatka kuharica (2): Hum na Sutli (4/20)

  • 18:13

    Slatka kuharica (2): Hum na Sutli (4/20) (R)

  • 18:35

    Lovac na bilje (2): Ivanščica (2/12)

  • 18:35

    Lovac na bilje (2): Ivanščica (2/12) (R)

  • 18:57

    Cesarica - hit godine

  • 19:01

    Izradi sam: Ukrašavanje cipela (29/45)

  • 19:01

    Izradi sam: Ukrašavanje cipela (29/45) (R)

  • 19:06

    Nove pustolovine Lucky Luke-a, crtana serija (42/52)

  • 19:31

    POPROCK.HR

  • 20:05

    Nogomet, Liga prvaka - emisija

  • 20:50

    Nogomet, Liga prvaka: Ajax - Bayern München, prijenos 1. pol.

  • 21:42

    Nogomet, Liga prvaka - emisija u poluvremenu

  • 21:55

    Nogomet, Liga prvaka: Ajax - Bayern München, prijenos 2. pol.

  • 22:50

    Nogomet, Liga prvaka - emisija + sažeci

  • 23:43

    Isijavanje, američki film (18) (1980.) (R)

  • 02:02

    Noćni glazbeni program - spotovi

  • 04:30

    A forum

  • 05:00

    Fabrio - Patristika Flumiensia, dokumentarni film (2012.)

  • 05:40

    Regionalni dnevnik

  • 05:40

    Regionalni dnevnik (R)

  • 06:05

    Brazde

  • 07:00

    Rajzolj nekem egy mesét

  • 07:08

    Konyhácska

  • 07:30

    Glóbusz

  • 08:00

    Napjaink

  • 08:50

    Ljudi sa sela

  • 09:00

    Lačhi rjat Vojvodino

  • 10:30

    Rromane đilja

  • 11:00

    Them Rromano

  • 12:00

    Rromologija

  • 12:04

    Puls mladih

  • 12:40

    Konyhácska

  • 13:00

    Hírek

  • 13:10

    TV sport

  • 13:40

    Rajzolj nekem egy mesét

  • 13:45

    Preci, a počeci

  • 13:59

    Komšijske priče

  • 14:00

    Svjetionik

  • 14:25

    Nemačke fabrike

  • 14:55

    Centar sveta

  • 15:20

    Težak posao

  • 15:45

    Izlog budućnosti

  • 16:10

    Paleta (rusin.), sa srpskim titlom

  • 16:50

    Дзецински швет

  • 17:20

    Нарисуй ми приповедку

  • 17:30

    Paleta (hrv.)

  • 17:45

    TV Dnevnik

  • 18:00

    Denník

  • 18:15

    Дньовнїк

  • 18:30

    Telejurnal

  • 18:45

    Nevimata

  • 19:00

    Híradó

  • 19:29

    Drag mi-e cântecul și jocul

  • 20:00

    Bună seara Voivodină

  • 21:30

    Magazin TV

  • 22:25

    Nemačke fabrike

  • 22:51

    5kazanje

  • 23:41

    Luča:

  • 00:01

    TV prodaja

  • 02:01

    Bună seara Voivodină

  • 03:31

    Drag mi-e cântecul și jocul

  • 04:01

    Magazin TV

  • 05:01

    Težak posao

  • 05:26

    Nemačke fabrike

  • 05:52

    Ljudi sa sela

  • 06:00

    Fudbal - ARGENTINSKA LIGA: Defensa - Colon

  • 06:30

    Emisija - Dream teams: Epizoda 16

  • 07:00

    Emisija - BELGIJSKA LIGA: Pregled

  • 07:30

    Rukomet - SEHA LIGA: Setaua - PPDZagreb

  • 09:00

    Košarka - ABA LIGA: Budućnost VOLI - Mega Bemax

  • 10:30

    Vesti - MaxBet NEWS

  • 11:00

    Emisija - Air race Red Bull: Canes Magazin

  • 12:00

    Plivanje - SVETSKO PRVENSTVO: Finala

  • 14:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Barcelona - Tottenham Hotspur

  • 16:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA MLADI: AFC Ajax - FC Bayern München

  • 18:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Studio

  • 18:55

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Real Madrid - CSKA Moskva

  • 18:55

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA:Real Madrid - CSKA Moskva

  • 21:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA:Valencia - Manchester United

  • 23:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Studio

  • 23:15

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Pregled

  • 00:40

    Vesti - Arenasport: news

  • 01:10

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Young Boys - Juventus

  • 03:00

    Fudbal - FRANCUSKA LIGA: Pregled

  • 04:00

    Emisija - ŠKOTSKA LIGA: Pregled

  • 04:30

    Fudbal - ČEŠKA LIGA: AC Sparta Praha - FK Teplice

  • 00:00

    Emisija - ENDESA Liga: Magazin

  • 06:00

    Košarka - ENDESA LIGA: Valencia - MoraBanc Andorra

  • 07:45

    Emisija - Mobil auto: Magazin

  • 08:15

    Hokej - NHL: Pittsburgh - NY Islanders

  • 10:00

    Emisija - KOTV Classics

  • 12:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Liverpool - Napoli

  • 13:45

    Emisija - Send it: Epizoda 12

  • 14:15

    Košarka - FIBA LIGA ŠAMPIONA: Besiktas - medi Bayreuth

  • 16:00

    Emisija - ŠKOTSKA LIGA: Pregled

  • 16:30

    Emisija - BELGIJSKA LIGA: Pregled

  • 17:00

    Rukomet - SEHA LIGA: Meshkov - Železničar

  • 18:40

    Emisija - Red Bull Worldies: Epizoda 03

  • 18:55

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Viktoria Plzeň - Roma

  • 21:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: MULTIPRENOS Shakhtar Donetsk - Olympique Lyonnais

  • 23:00

    Emisija - KOTV Classics

  • 00:15

    Emisija - COPA SUDAMERICANA: Pregled

  • 00:45

    Fudbal - COPA SUDAMERICANA: Finale Atlético Paranaense - Junior 2. utakmica

  • 02:30

    Emisija - U Obruču

  • 03:30

    Automoto sport - Indycar Ohio Pregled

  • 04:30

    Rukomet - SEHA LIGA: Setaua - PPDZagreb

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30