TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • O2
  • Prva
  • HTV1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    El Čapo

  • 06:00 informativni

    Vesti

  • 06:05

    Jutarnji program

  • 07:10

    LOI 2021 - Odbojka (ž): Srbija - Kenija

  • 07:10

    LOI 2020 - Odbojka (ž): Srbija - Kenija

  • 08:00

    Jutarnji dnevnik

  • 08:30

    Jutarnji program

  • 09:00

    LOI 2020 - Tenis

  • 10:20

    LOI 2020 - Košarka: Italija - Australija

  • 12:15

    LOI 2020 - Gimnastika, višeboj, finale

  • 14:00

    LOI 2020 - Košarka: Češka - Francuska

  • 16:00

    Olimpijsko popodne

  • 17:00 informativni

    Ovo je Srbija

  • 17:45 informativni

    Beogradska hronika

  • 18:25 informativni

    Oko

  • 19:00

    Slagalica

  • 19:22

    Vreme

  • 19:30

    Dnevnik 2

  • 20:05

    Fudbal - Kvalifikacije za Ligu šampiona: Crvena Zvezda - Kairat

  • 20:25

    Fudbal - Kvalifikacije za Ligu šampiona: Crvena Zvezda - Kairat

  • 22:20

    Fudbal - Kvalifikacije za Ligu šampiona: Crvena Zvezda - Kairat

  • 22:25

    Dvostruka obmana

  • 22:30 serija

    Vojna akademija

  • 23:40

    Dnevnik 3

  • 00:45 informativni

    Kulturni dnevnik

  • 02:00

    LOI 2020 - Veslanje (m i ž), finala, dvojac

  • 03:10

    LOI 2020 - Odbojka na pesku

  • 03:30

    LOI 2020 - Plivanje

  • 05:49

    Verski kalendar

  • 06:05

    LOI 2020 - Boks (ž), uključenje u prenos

  • 07:10

    Slagalica, kviz

  • 07:30

    Datum

  • 07:40

    Verski kalendar

  • 07:50

    Lajmet

  • 07:55

    Trezor

  • 08:30

    LOI 2020 - Skokovi u vodu, finale, parovi, daska 3m, prenos

  • 09:00

    Trezor

  • 10:05

    Neven

  • 10:35

    Fintin

  • 10:45

    Pazi mladost

  • 11:10

    Nauka u pokretu: Škole za 21. vek

  • 11:40

    Tranzionik

  • 12:05

    Zubi Mehta i Beogradska Filharmonija

  • 12:50

    LOI 2020 - Fudbal: Španija - Argentina, prenos

  • 14:50

    LOI 2020 - Rukomet: Francuska - Nemačka, uključenje u prenos

  • 16:00

    LOI 2020 - Odbojka: Rusija - Brazil, snimak

  • 17:25

    Lajmet

  • 17:30

    LOI 2020 - Plivanje, polufinala i finala, snimak

  • 18:00

    LOI 2020 - Košarka: Italija - Australija, snimak

  • 19:30

    LOI 2020 - Skokovi u vodu, finale, parovi, r.

  • 20:00

    LOI 2020 - Basket 3h3 (m i ž), finale, snimak

  • 20:30

    Tajne internata za plemićke kćeri, serija

  • 21:20

    Ženski raj, serija

  • 22:10

    Bunt

  • 22:10

    Bunt: Art Aparat, Bolesna Štenad, Eyesburn

  • 22:45

    Operacija Hromit, film

  • 00:40

    Lajmet

  • 00:45

    Velvet kolekcija, serija

  • 01:40

    Studio 6: Čeka i Mario Lažinja

  • 02:45

    Trezor

  • 03:45

    Fudbal - Kv. za LŠ: Crvena Zvezda - Kairat, snimak

  • 11:00

    Premijera

  • 11:15

    Ekskluzivno

  • 11:25

    Zadruga Narod pita

  • 11:39

    Zadruga Narod pita

  • 13:00

    Prvi Nacionalni dnevnik

  • 13:30

    Zadruga Narod pita

  • 13:43

    Zadruga Narod pita

  • 14:55

    Nacionalni dnevnik u 15

  • 15:25

    Zadruga Narod pita

  • 18:29

    Nacionalni dnevnik u 18:30

  • 19:30

    Zakletva

  • 21:05 serija

    Fatalna ljubav

  • 22:00

    Zadruga Narod pita

  • 01:00

    Atentatori

  • 01:35

    Atentatori

  • 03:12

    Poreklom iz Amerike

  • 03:48

    Poreklom iz Amerike

  • 05:45

    Novo jutro

  • 00:00

    B92 Sportski pregled

  • 06:15

    Štoperica (R)

  • 06:45

    Crtani filmovi (R)

  • 08:00

    Crtani filmovi

  • 09:30

    Pogrešan čovek (R)

  • 10:30

    Istine i laži

  • 12:25

    TV prodaja - Telestar

  • 12:40

    TV prodaja: Biostile - Vaše zdravlje, naša briga

  • 13:00

    Nikita (R)

  • 14:00

    Lud, zbunjen, normalan (R)

  • 15:00

    TV Čorba (R)

  • 15:30

    Štoperica (R)

  • 16:00

    B92 Vesti

  • 16:40

    B92 Fokus

  • 17:00 show

    TV Čorba

  • 17:30

    Štoperica

  • 18:00

    Pogrešan čovek

  • 19:00 serija

    Lud zbunjen normalan

  • 20:00

    Čikago u plamenu

  • 21:00

    Ono što nas ne ubije

  • 23:30

    B92 Vesti

  • 00:10

    B92 Fokus (R)

  • 00:30

    Istine i laži (R)

  • 02:00 serija

    Nikita

  • 03:00

    Vice

  • 04:00

    Ono što nas ne ubije (R)

  • 00:00

    Exkluziv (R)

  • 06:00

    JUTRO

  • 11:00

    TV prodaja: Biostile - Vaše zdravlje, naša briga

  • 11:15

    Pokucaj na moja vrata (R)

  • 13:00 informativni

    150 minuta

  • 15:30

    Dar Mar (R)

  • 16:35 show

    Praktična žena

  • 17:30 estrada

    Exkluziv

  • 18:00 informativni

    Vesti

  • 18:50 informativni

    Exploziv

  • 19:20

    Pokucaj na moja vrata

  • 21:00

    Dar Mar

  • 23:00

    Tri muškarca i tetka

  • 00:30

    Exploziv (R)

  • 00:50

    Aleks u zemlji čuda

  • 02:50

    Dar Mar (R)

  • 03:30

    Praktična žena (R)

  • 05:20

    Exkluziv (R)

  • 05:40

    Exploziv (R)

  • 06:16

    TV kalendar

  • 06:30 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 07:00

    Vijesti

  • 07:11 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 08:00

    Vijesti

  • 08:11 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 09:00

    Vijesti

  • 09:11 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 10:00

    Vijesti

  • 10:15

    Heartland (9), serija (12) (9/18) (R)

  • 11:06

    Globalna Hrvatska HTV

  • 11:48

    Bajkovita Hrvatska

  • 11:48

    Bajkovita Hrvatska: Utvrda Fortica - Omiš

  • 12:00

    Dnevnik 1

  • 12:15

    Sport

  • 12:19

    Vrijeme

  • 12:25

    Dajem ti život, telenovela (12) (33/82)

  • 13:17

    Dr. Oz (9), talk-show (12) (53/155) (R)

  • 14:04

    Vjetar u leđa (3), serija (12) (7/13) (R)

  • 14:49

    I to je Hrvatska: (R)

  • 15:02

    Umorstva u Midsomeru (14), serija (12) (2/8) (R)

  • 16:31

    Bajkovita Hrvatska (R)

  • 16:31

    Bajkovita Hrvatska: Utvrda Fortica - Omiš (R)

  • 16:42

    TV kalendar (R)

  • 17:00

    Vijesti u 17

  • 17:14

    Vrijeme

  • 17:15

    HAK - promet info

  • 17:17

    Crno-bijeli svijet (3), serija (12) (7/12) (R)

  • 18:11

    Potjera (R)

  • 18:57

    Vrijeme

  • 19:00

    Dnevnik 2

  • 19:48

    Sport

  • 20:00

    Vrijeme

  • 20:03

    LOTO 7

  • 20:10

    Čarobna Australija: Kopno, dokumentarna serija (1/3) (R)

  • 20:10

    Jackie, američko-čileansko-francusko-njemačko-britansko-kineski film (12) (2016.) (R)

  • 21:04

    Loto 7 - izvještaj

  • 21:07

    Jackie, američko-čileansko-francusko-njemačko-britansko-kineski film (12) (2016.) (R)

  • 21:46

    Loto 7 - izvještaj

  • 21:54

    Dnevnik 3

  • 22:09

    Sport

  • 22:14

    Vrijeme

  • 22:16

    Vijesti iz kulture

  • 22:30

    Svečanost spajanja Pelješkog mosta, prijenos

  • 22:50

    Dnevnik 3

  • 23:05

    Sport

  • 23:11

    Vrijeme

  • 23:13

    Vijesti iz kulture

  • 23:24

    Amerikanci (3), serija (15) (7/13) (R)

  • 00:02

    Amerikanci (3), serija (15) (7/13) (R)

  • 00:09

    Crno-bijeli svijet (3), serija (12) (7/12) (R)

  • 00:48

    Crno-bijeli svijet (3), serija (12) (7/12) (R)

  • 01:03

    Dr. Oz (9), talk-show (12) (53/155) (R)

  • 01:45

    Dnevnik 3 (R)

  • 02:00

    Vijesti iz kulture (R)

  • 02:08

    Lažljivo srce, telenovela (12) (10/71) (R)

  • 02:52

    Umorstva u Midsomeru (14), serija (12) (2/8) (R)

  • 04:21

    Dnevnik 2 (R)

  • 05:04

    Bajkovita Hrvatska: Utvrda Fortica - Omiš (R)

  • 05:09

    Bajkovita Hrvatska (R)

  • 05:15

    Skica za portret (R)

  • 05:26

    Dajem ti život, telenovela (12) (33/82)

  • OBN
  • RTV 1
  • HBO
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • HBO Comedy
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Astrovizija

  • 07:20

    Gladiatori, crtani film

  • 07:40

    Chaotic, crtani film

  • 08:05

    Halka, turska serija, 30 epizoda, r.

  • 09:05

    Amanet, turska serija, 171 epizoda, r.

  • 10:00

    Top shop

  • 10:20

    Bakina kuhinja, kulinarski show

  • 11:20

    Top shop

  • 11:45

    Stol za 4, kulinarski show, r.

  • 12:45

    Herbarium, kulinarski show

  • 13:05

    Vrtlarica, zabavni program

  • 13:45

    Top shop

  • 14:05

    Ranjene ptice, turska serija, r.

  • 14:55

    Halka, turska serija, 30 epizoda, r.

  • 15:50

    Prva Republika, češka serija, 38 epizoda, r.

  • 17:00

    Amanet, turska serija, 172 epizoda

  • 17:55

    Stol za 4, kulinarski show

  • 18:50

    OBN Info

  • 19:10

    Ranjene ptice, turska serija

  • 20:00

    Amanet, turska serija, 172 epizoda, r.

  • 20:50

    Halka, turska serija, 31 epizoda

  • 21:45

    Prva Republika, češka serija, 39 epizoda

  • 22:50

    Vrtlarica, zabavni program, r.

  • 23:30

    Nevjerojatna Indija, putopisni magazin, r.

  • 02:00

    OBN Info, r.

  • 02:20

    Stol za 4, kulinarski show, r.

  • 03:00

    Brutalna fizika, dokumentarni program, r.

  • 06:04

    Agrodnevnik

  • 06:21

    Veštica Dosada

  • 06:30

    Dobro jutro, Vojvodino

  • 09:50

    Sportski globus

  • 09:55

    Čaroslovnik

  • 09:58

    Potraga za blagom

  • 10:05

    Paleta (rusin.), sa srpskim titlom

  • 10:44

    Paleta (hrv.)

  • 10:54

    Kuhinjica

  • 11:00

    Vesti

  • 11:05

    Neka pesma kaže

  • 12:00

    Vesti / Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:05

    Vremenska prognoza

  • 12:08

    Ex-YU serija - Putovanje u Vučjak

  • 13:06

    Ne žuri

  • 13:14 serija

    Državni posao

  • 13:19

    Mapa novosadskog blaga

  • 13:34

    Izlog budućnosti

  • 14:00

    Vesti

  • 14:05

    Dobro ili bolje

  • 14:28

    Nešto više

  • 15:00

    Agrodnevnik

  • 15:22

    Komšijske priče

  • 15:30

    U ime ljubavi

  • 15:59

    Mapa novosadskog blaga

  • 16:04

    Salaši za vas

  • 16:26

    Dobro u ljudima

  • 16:30

    Nauka privredi

  • 16:56

    Vremenska prognoza

  • 17:00

    Dnevnik

  • 17:20

    KPZ - Čuvar slobode

  • 17:51

    Komšijske priče

  • 17:58

    Vremenska prognoza

  • 18:00

    Razglednice

  • 18:52 serija

    Državni posao

  • 19:00

    Čaroslovnik

  • 19:04

    Igrajmo se zajedno

  • 19:15

    Potraga za blagom

  • 19:21

    Ne žuri

  • 19:25

    Veštica Dosada

  • 19:30

    TV dnevnik RTS1

  • 20:06

    Brodčerč

  • 20:55

    U ime ljubavi

  • 21:05

    Pričajmo o tome

  • 21:24

    Iluzije i trikovi

  • 21:54

    Zelena prognoza

  • 22:00

    Vojvođanski dnevnik

  • 22:30

    Stranačka hronika

  • 22:35

    Art-erija

  • 22:47

    Sportski globus

  • 22:53

    Ex-YU serija - Putovanje u Vučjak

  • 23:50

    Nerealno

  • 00:29

    Ritam noći

  • 01:39

    Mapa novosadskog blaga

  • 01:55

    Nauka privredi

  • 02:16

    Izlog budućnosti

  • 02:49

    Nešto više

  • 03:20

    Bez aranžmana

  • 03:48

    Dobro u ljudima

  • 03:52 serija

    Državni posao

  • 03:57

    Komšijske priče

  • 03:58

    Iluzije i trikovi

  • 04:23

    Nerealno

  • 05:04

    Brodčerč

  • 05:52

    Art-erija

  • 06:00

    Lego Betmen film

  • 07:45

    Gospodar prstenova: Povratak kralja

  • 10:35

    Misterije iz hronika: Pogrešan čovek

  • 12:00

    Holivud na snimanju

  • 12:30

    Koko

  • 14:15

    Klasna borba

  • 16:00

    Dunkirk

  • 17:45

    Male žene

  • 20:00

    Oušnovih 8

  • 21:50

    Beli lotos,

  • 22:55

    Uspeh,

  • 23:50 film

    Uspon Mračnog viteza

  • 02:30

    Zemlja mrtvih

  • 04:05

    Ananas ekspres

  • 00:00

    Dobre devojke

  • 06:00

    Gospođica Fišer i kripta suza

  • 07:40

    Završni udarac

  • 08:30

    Mornarički istražitelji: Nju Orleans

  • 09:20

    Mornarički istražitelji: Nju Orleans

  • 10:10

    Lorine misterije

  • 11:00

    FBI

  • 11:50 serija

    Privatni detektivi

  • 12:45

    FBI: Najtraženiji

  • 13:40 serija

    Ubistva u Midsomeru

  • 15:35

    FBI

  • 16:30

    Mornarički istražitelji: Nju Orleans

  • 17:20

    Mornarički istražitelji: Nju Orleans

  • 18:20

    Lorine misterije

  • 19:15

    Dobre devojke

  • 20:10

    Završni udarac

  • 21:05

    FBI

  • 22:00

    Ubojstva po abecedi

  • 23:00

    FBI: Najtraženiji

  • 00:55

    FBI

  • 01:45

    Mornarički istražitelji: Nju Orleans

  • 02:30

    Mornarički istražitelji: Nju Orleans

  • 03:10

    Grad zločina, SAD

  • 03:35

    Završni udarac

  • 04:25 serija

    Ubistva u Midsomeru

  • 06:00

    Drugde

  • 07:40

    Tajger,

  • 08:10

    Ovčica Šone-30

  • 08:30

    Svadbeni marš 5: Moj bivši dečko

  • 09:55

    Ples malog pingvina 2

  • 11:35

    Na terapiji,

  • 12:00

    Na terapiji,

  • 12:30

    Prijatelji

  • 12:50

    Prijatelji

  • 13:15

    Ta luda ljubav

  • 15:10

    Volas i Gromit: Veliki izlet

  • 15:35

    Mladi Šeldon

  • 15:55

    Ready Player One

  • 18:15

    Prijatelji

  • 18:35

    Prijatelji

  • 19:00

    Ničija zemlja,

  • 19:50

    Ničija zemlja,

  • 20:40

    Dobro došli u Utmark,

  • 21:30

    Spektra

  • 23:55

    Hemingvej i Gelhorn

  • 02:30

    Stravični stanodavac

  • 04:00

    Ta luda ljubav

  • TV1000
  • Studio B
  • Cinemania
  • HTV2
  • RTV 2
  • Arena 1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:25

    Alvin i veverice: Velika avantura

  • 09:45

    Filadelfija

  • 12:05

    Pravila ne važe

  • 14:40

    Društvena mreža

  • 17:10

    Alvin i veverice: Velika avantura

  • 19:00

    Spiker

  • 21:00

    Devojka iz susedstva

  • 23:10

    Sam protiv svih

  • 01:30

    Buđenje u Rinu

  • 03:25

    Kuća čudovišta

  • 05:55

    Spiker

  • 00:00

    Noćni progam

  • 07:00

    Beograde, dobro jutro

  • 08:45

    Zdravo jutro

  • 09:00

    Vesti

  • 09:05

    Beograde, dobro jutro

  • 11:00

    Vesti

  • 11:15

    Telešop

  • 11:25

    Vitafon

  • 11:40

    Vodič za roditelje

  • 11:50

    Dokumentarni program

  • 12:00

    Vesti

  • 12:10

    Telešop

  • 12:30

    Dokumentarni program

  • 14:00

    Vesti u 2

  • 14:20

    Nakit TV Shop

  • 17:40

    Vaše zdravlje, naša briga

  • 18:00

    Beograde, dobar dan

  • 19:00

    Vesti

  • 19:10

    Dokumentarni program

  • 19:30

    Vaše zdravlje, naša briga

  • 20:00

    Beograd za početnike

  • 20:30

    Dokumentarni program

  • 21:00

    Vesti u 9

  • 22:10

    Dokumentarni program

  • 23:00

    Vesti

  • 23:10

    Informativni program

  • 08:45

    ZMAJEVA KUGLA ZED: BITKA BOGOVA

  • 10:30

    ČUVARI OZA

  • 12:20

    5 NEVESTA

  • 14:35

    PLESAČICA GODINE

  • 16:40

    EUFORIJA

  • 19:00

    BELA NOĆ

  • 21:00

    NAJBOLJE OD NJIH

  • 23:25

    BAJKA O BOKSERU

  • 02:15

    KOLIBA U ŠUMI

  • 03:50

    DUHOVI ISMAILA

  • 05:40

    TRAGOM KOSTIJU

  • 06:05

    Regionalni dnevnik (R)

  • 06:34

    Juhuhu

  • 06:35

    Susjedstvo tigrića Daniela, crtana serija (39/80) (R)

  • 06:47

    Susjedstvo tigrića Daniela, crtana serija (40/80) (R)

  • 06:59

    Juhuhu

  • 07:01

    Ro-Ro-Rođendan (R)

  • 07:04

    Zmajić kokos, crtana serija (3/52) (R)

  • 07:14

    Juhuhu

  • 07:15

    Jojo i brojevi

  • 07:22

    Malo kraljevstvo Bena i Holly, crtana serija (3/52) (R)

  • 07:33

    Pjesmica Vodice u bočice

  • 07:35

    Hu Hu: (R)

  • 07:42

    Hu Hu pjesma: (R)

  • 07:43

    Juhuhu

  • 07:45

    Slonko

  • 07:54

    Ro-Ro-Rođendan (R)

  • 07:56

    Mikroskopski Milton, crtana serija (11/26)

  • 08:01

    Mikroskopski Milton, crtana serija (10/26)

  • 08:06

    Pjesmica Vodice u bočice (R)

  • 08:09

    Juhuhu (R)

  • 08:10

    Susjedstvo tigrića Daniela, crtana serija (37/80) (R)

  • 08:22

    Susjedstvo tigrića Daniela, crtana serija (38/80) (R)

  • 08:34

    Juhuhu (R)

  • 08:35

    Ro-Ro-Rođendan (R)

  • 08:38

    Pustolovka Abby (2), crtana serija (2/13) (R)

  • 08:44

    Zvrko ide u čudosvijet, crtana serija (52/52) (R)

  • 08:55

    Pjesmica Pusa (R)

  • 08:57

    Malo kraljevstvo Bena i Holly, crtana serija (2/52) (R)

  • 09:08

    Zmajić kokos, crtana serija (2/52) (R)

  • 09:20

    Pjesmica Vodice u bočice (R)

  • 09:25

    Naprijed, Go Jetteri (1), crtana serija (11/26) (R)

  • 09:36

    Naprijed, Go Jetteri (1), crtana serija (12/26) (R)

  • 09:48

    Hu Hu: Hu Hu dolazi u Brežuljkobreg (R)

  • 09:55

    Hu Hu pjesma: Čarobna riječ je... Bok! (R)

  • 09:57

    Šareni lonac: Obojena tjestenina (R)

  • 10:08

    Pjesmica Vodice u bočice (R)

  • 10:11

    Vlak dinosaura (2), serija za djecu (12/26) (R)

  • 10:37

    Pjesmica Pusa (R)

  • 10:39

    Juhuhu (R)

  • 10:42

    Ljubav i prijateljstvo, irsko-francusko-nizozemski film (12) (2016.) (R)

  • 12:15

    OI Tokio 2020: Gimnastika (Ž), prijenos finala

  • 15:10

    OI Tokio 2020: Rukomet (M) skupina 3.kolo: Francuska - Njemačka, prijenos

  • 16:00

    OI Tokio 2020: Tenis / Stolni tenis, snimka

  • 17:30

    OI Tokio 2020: Judo, snimka

  • 18:00

    OI Tokio 2020: Veslanje, snimka

  • 18:45

    OI Tokio 2020: Gimnastika, snimka

  • 20:05

    OI Tokio 2020 - događaj dana, snimka

  • 21:00

    (N)ippon

  • 22:19

    Rivijera (2), serija (12) (5/10) (R)

  • 23:14

    Lovina, američki film (15) (2003.) (R)

  • 00:47

    Noćni glazbeni program - spotovi

  • 02:10

    OI Tokio 2020: Veslanje, prijenos finala

  • 03:30

    OI Tokio 2020: Plivanje, prijenos finala

  • 05:40

    Noćni glazbeni program - spotovi

  • 05:50

    Regionalni dnevnik

  • 06:01

    Македонско сонце (Makedonsko sunce)

  • 06:36

    Dobar posao

  • 07:00

    Veštica Dosada: <lat>

  • 07:05

    Kapelito: <lat>

  • 07:17

    Konyhácska

  • 07:31

    Visszapillantó

  • 08:00

    Napjaink

  • 08:00

    Aranykor

  • 09:00

    Lačhi rjat Vojvodino

  • 10:30

    Rromologija

  • 11:00

    Verski nedeljnik

  • 12:00

    Lanfestova misija

  • 12:23

    Veštica Dosada

  • 12:27

    Kapelito: <lat>

  • 12:29

    Aranykor

  • 13:00

    Hírek

  • 13:10

    Konyhácska

  • 13:33

    Beszéltek miaul?

  • 13:43

    Hronika Slavonije, Baranje i zapadnog Srema

  • 14:09

    Zmajeve dečje igre

  • 14:24

    Najbolji prijatelj

  • 14:41

    Komšijske priče

  • 14:50

    Izlog budućnosti: <lat>

  • 15:18

    Svjetionik

  • 15:47

    Македонско сонце (Makedonsko sunce)

  • 16:17

    Paleta (rusin.), sa srpskim titlom

  • 17:23

    Perlice

  • 17:28

    Emisija na ukrajinskom jeziku

  • 17:32

    Paleta (hrv.)

  • 17:45

    TV Dnevnik

  • 18:00

    Denník

  • 18:15

    Дньовнїк (Dnevnik)

  • 18:30

    Telejurnal

  • 18:45

    Nevimata

  • 19:00

    Híradó

  • 19:29

    Jelen-Lét

  • 20:01

    F-esztelen

  • 20:31

    Pau, snaga tišine: <lat>

  • 22:01

    Dúhovka

  • 22:31

    5kazanje

  • 23:25

    Oltaricsajok

  • 00:04

    TV prodaja

  • 02:04

    F-esztelen

  • 02:34

    Jelen-Lét

  • 03:04

    Pau, snaga tišine: <lat>

  • 04:34

    Emisija na slovačkom jeziku

  • 05:03

    Biciklom kroz Vojvodinu

  • 05:31

    Čari ribolova

  • 06:00

    Monaco - Marseille

  • 08:00

    derbi

  • 08:00

    Fiorentina - Milan

  • 08:00

    Juventus - Lazio

  • 10:00

    Pregled kola

  • 11:00

    Vojvodina - Partizan

  • 13:00

    Pregled

  • 13:30

    Lazio - Padova

  • 15:30

    Granada - Espanyol

  • 17:30

    Kairat - Crvena zvezda

  • 19:30

    ARENA STUDIO

  • 20:30

    Crvena zvezda - Kairat

  • 22:30

    ARENA STUDIO

  • 23:00

    MaxBet Flash

  • 23:15

    Classic Arhiva

  • 23:15

    LA Lakers - Miami

  • 01:00

    Pregled

  • 01:15

    Pregled

  • 01:30

    Brazil - Argentina

  • 01:45

    Brazil - Argentina

  • 03:30

    NBA

  • 03:45

    Dallas - LA Clippers

  • 05:30

    Shortlist

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30