TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • O2
  • Prva
  • HTV1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:15

    Koncert za dobro jutro

  • 08:20 kviz

    Slagalica

  • 08:45

    Datum

  • 08:50

    Verski kalendar

  • 09:00 dokumentarni

    Plava ptica

  • 09:25

    Zaprati me

  • 09:40

    Šarlo vas vodi

  • 09:55

    Sve boje života

  • 10:25 informativni

    E-tv

  • 11:00

    Moja dedovina

  • 12:00

    Evropa u gostima

  • 13:00

    Zaprati me

  • 13:15

    Šarlo vas vodi

  • 13:30

    Unesco u Srbiji

  • 13:45

    Unesco u Srbiji

  • 14:00

    Internat za plemićke kćeri

  • 14:45

    Opasna igra

  • 15:45

    Ženski raj

  • 16:30

    Za sada bez dobrog naslova

  • 18:00 film

    Trag

  • 18:30

    Dobro došli u moj svet - Andre Riju

  • 19:15

    Lajmet

  • 19:20

    Internat za plemićke kćeri

  • 20:10

    U raskoraku

  • 21:45

    Zagreb - Beograd preko Sarajeva

  • 22:45

    Granice sveta

  • 00:30

    Narkos: Meksiko

  • 01:06

    Lajmet

  • 01:13

    Tri boje zvuka

  • 02:09

    Moja dedovina

  • 03:04

    Zagreb - Beograd preko Sarajeva

  • 04:01

    Dobro došli u moj svet - Andre Riju

  • 04:45

    Za sada bez dobrog naslova

  • 11:00

    Premijera

  • 11:15

    Ekskluzivno

  • 11:30

    Zadruga 6

  • 13:00

    Prvi Nacionalni dnevnik

  • 13:30

    Zadruga 6

  • 14:55

    Nacionalni dnevnik

  • 15:45

    Zadruga 6

  • 18:30

    Nacionalni dnevnik

  • 19:30

    Zakletva

  • 20:30 serija

    Fatalna ljubav

  • 22:00

    Zadruga - Izbor potrčka i pretres nedelje

  • 02:00

    Zadruga 6

  • 05:30 informativni

    Novo Jutro

  • 00:00 serija

    Prijatelji

  • 06:00

    Čista ljubav

  • 07:00 show

    TV Čorba

  • 07:30

    Štoperica

  • 08:00

    Crtani filmovi

  • 08:00

    Pingvini sa Madagaskara

  • 08:24

    Pingvini sa Madagaskara

  • 08:49

    Kuća Buka

  • 09:13

    Kuća Buka

  • 09:37

    Kung Fu Panda

  • 10:00

    Kung Fu Panda

  • 10:25 crtani-film

    Sunđer Bob Kockalone

  • 10:52 crtani-film

    Sunđer Bob Kockalone

  • 11:21

    Sunđer Bob Kockalone

  • 11:45

    TV prodaja: Biostile - Vaše zdravlje, naša briga

  • 12:00

    Vesti B92

  • 12:30

    TV prodaja: Biostile - Vaše zdravlje, naša briga

  • 12:45

    Na granici

  • 13:45

    TV prodaja - Telestar

  • 14:00

    Na granici

  • 15:00 serija

    Prijatelji

  • 15:30 serija

    Prijatelji

  • 16:00

    Vesti B92

  • 16:30

    B92 Sportski pregled

  • 17:00

    Fokus

  • 17:45 show

    TV Čorba

  • 18:15

    Štoperica

  • 18:45

    Vesti B92

  • 19:00

    Nemoj da zvocaš

  • 19:45 serija

    Prijatelji

  • 20:15 serija

    Prijatelji

  • 20:45

    Vesti B92

  • 21:00

    Smrt i život Bobija Zija

  • 23:15

    Vesti B92

  • 23:45

    B92 Sportski pregled

  • 23:58

    B92 Sportski pregled

  • 00:08

    Prijatelji

  • 00:30 serija

    Prijatelji

  • 01:08

    Nemoj da zvocaš

  • 01:39

    Štoperica

  • 02:09

    TV Čorba

  • 02:32

    Smrt i život Bobija Zija

  • 04:16

    TV Čorba

  • 04:37

    Čista ljubav

  • 05:20

    Čista ljubav

  • 06:00

    Jutro

  • 10:00 kviz

    Lagalica

  • 10:40

    Exkluziv

  • 11:00

    Biostile - Vaše zdravlje, naša briga

  • 11:15 serija

    Sulejman Veličanstveni

  • 13:00 informativni

    Vesti

  • 13:10 informativni

    150 Minuta

  • 14:00 informativni

    Vesti

  • 14:10 informativni

    150 Minuta

  • 15:00 informativni

    Vesti

  • 15:10

    150 Minuta

  • 15:25

    Igra sudbine

  • 16:25

    Od jutra do sutra

  • 17:30 estrada

    Exkluziv

  • 18:00 informativni

    Vesti

  • 18:45 informativni

    Exploziv

  • 19:20

    Mamini sinovi

  • 20:00

    Igra sudbine

  • 21:00

    Od jutra do sutra

  • 22:00

    Exploziv Zona

  • 23:15

    Hotel Beograd

  • 00:15

    Na mestu zločina sa Mašanom

  • 00:45

    Biciklom kroz Srbiju

  • 01:52

    Srećna Srbija

  • 02:40 serija

    Sulejman Veličanstveni

  • 03:30

    Exploziv Zona

  • 04:36

    Mamini sinovi

  • 05:01

    Na mestu zločina sa Mašanom

  • 05:18

    Exkluziv

  • 05:35 informativni

    Exploziv

  • 05:59 informativni

    Treća dob

  • 06:30

    TV kalendar

  • 06:45

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 07:00

    Vijesti

  • 07:10 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 08:00

    Vijesti

  • 08:13 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 09:00

    Vijesti

  • 09:13 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 10:17 informativni

    Treća dob

  • 10:45

    Rajski vrtovi

  • 11:43

    TV kalendar

  • 12:00

    Dnevnik 1

  • 12:15

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:26

    Ako me ostaviš

  • 13:18

    Dr. Beck

  • 14:05

    Ljubav u Whitbrookeu

  • 15:36

    Na vodenome putu

  • 16:24

    HAK - promet info

  • 16:30

    Vijesti

  • 16:45

    Regionalni dnevnik

  • 17:20 show

    Kod nas doma

  • 18:08

    Potjera

  • 18:58

    Vrijeme

  • 19:00

    Dnevnik 2

  • 20:15

    Stani na otoku

  • 20:44

    Metropolitanci

  • 21:39

    Čudesni svemir

  • 22:10

    Otvoreno

  • 22:45

    Dnevnik 3

  • 23:00

    Sport

  • 23:04

    Vrijeme

  • 23:07

    Vijesti iz kulture

  • 23:18

    Čovjek i prostor

  • 00:16

    Na vodenome putu

  • 01:04

    Ljubav u Whitbrookeu

  • 02:31

    Život vrijedan življenja

  • 03:18

    Dajem ti život

  • 04:02

    Dnevnik 2

  • 04:55

    Vijesti iz kulture

  • 05:03

    Dr. Beck

  • 05:44

    Fotografija u Hrvatskoj

  • OBN
  • RTV 1
  • HBO
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • HBO Comedy
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Čuvari planete, dokumentarni program, r.

  • 08:00

    Vremenska prognoza

  • 08:05

    Top Shop

  • 08:25

    Iz bakine kuhinje, kulinarski show, r.

  • 09:25

    Vremenska prognoza

  • 09:30

    Džan, turska serija, 129 epizoda, r.

  • 10:25

    Top Shop

  • 10:45

    Džan, turska serija, 130 epizoda, r.

  • 11:40

    Vremenska prognoza

  • 11:45

    Ranjene ptice, turska serija, 161 epizoda, r.

  • 12:40

    Top Shop

  • 13:00

    Siročad, turska serija, 185 epizoda, r.

  • 13:55

    Vremenska prognoza

  • 14:00

    Zakletva, turska serija, 738 epizoda, r.

  • 14:55

    Iz bakine kuhinje, kulinarski show, r.

  • 17:00

    Amanet, turska serija, 480 epizoda

  • 17:50

    Stol za 4, kulinarski show, r.

  • 18:40

    Vremenska prognoza

  • 18:50

    OBN Info

  • 19:30

    Moja kćerka, turska serija

  • 20:00

    Siročad, turska serija, 186 epizoda

  • 20:55

    Zakletva, turska serija, 739 epizoda

  • 21:45

    Amanet, turska serija, 480 epizoda, r.

  • 22:35

    Da, draga, kulinarski show, r.

  • 23:35

    Vremenska prognoza, r.

  • 23:40

    OBN Info. r

  • 01:00

    Kraj programa

  • 06:01

    Art-erija

  • 06:13

    Agrodnevnik

  • 06:30

    Dobro jutro, Vojvodino

  • 09:50

    Dečiji dnevnik

  • 09:57

    Potraga za blagom

  • 10:05

    Paleta (rom.), sa srpskim titlom

  • 10:27

    Paleta (mak.), sa srpskim titlom

  • 10:53

    Sinaksarion

  • 11:00

    Vesti

  • 11:05

    Agromozaik

  • 12:00

    Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:05

    Vremenska prognoza

  • 12:07

    Sve(t) oko nas

  • 12:32

    Komšijske priče

  • 12:42

    Dobar posao

  • 13:02

    Sportska hronika

  • 13:06

    Sportska Vojvodina

  • 13:30

    Inspirisani Francuskom

  • 13:33

    U dobroj kondiciji

  • 14:00

    Vesti

  • 14:05

    Moja priča

  • 14:49

    Sinaksarion

  • 15:00

    Agrodnevnik

  • 15:22

    Komšijske priče

  • 15:28

    Hronika Slavonije, Baranje i Zapadnog Srema

  • 15:58

    Pečat Kultura

  • 16:20

    Memento

  • 16:27

    Inspirisani Francuskom

  • 16:30

    Biznis monitor

  • 16:49

    Inspirisani Francuskom

  • 16:54

    Vremenska prognoza

  • 17:00

    Dnevnik RT Vojvodina

  • 17:20

    Za trpezom naših suseda

  • 17:56

    Vremenska prognoza

  • 18:00

    Razglednice

  • 18:51 serija

    Državni posao

  • 18:59

    Dečiji dnevnik

  • 19:08

    Mali ljudi

  • 19:12

    Potraga za blagom

  • 19:18

    Biblijske priče

  • 19:30

    TV dnevnik RTS1

  • 20:06

    Fojlov rat

  • 21:01

    Ino-strane

  • 21:56

    Zelena prognoza

  • 22:00

    Vojvođanski dnevnik

  • 22:30

    Stranačka hronika

  • 22:35

    Art-erija

  • 22:47 serija

    Državni posao

  • 22:55

    Eskobar - gospodar zla

  • 23:39

    Bon TON

  • 00:06

    Muzički program

  • 00:07

    Ogledalo Smrti

  • 00:09

    Betoven maraton

  • 00:41

    Ogledalo Smrti

  • 02:19

    Pečat Kultura

  • 02:39

    Hronika Slavonije, Baranje i Zapadnog Srema

  • 03:09

    Biznis monitor

  • 03:34

    Ino-strane

  • 04:25

    Komšijske priče

  • 04:26 serija

    Državni posao

  • 04:27

    Eskobar - gospodar zla

  • 05:10

    Fojlov rat

  • 06:00

    Posvećena

  • 07:45

    Čokolada mira

  • 09:05

    Neverovatni Spajdermen

  • 11:20

    Misterije iz hronika: Povratak

  • 12:45

    Dina

  • 15:20

    Hajde da letimo

  • 16:50

    Čokolada mira

  • 18:30

    Roditelji

  • 19:00

    Euforija

  • 20:00

    Kuća zmaja

  • 21:00 serija

    Sluškinjina priča

  • 21:55

    Nesveta

  • 23:35 film

    Ona

  • 01:50

    Rob Roj

  • 04:10

    Prirodno svetlo

  • 08:50

    Gusari! Banda neprilagođenih

  • 10:20

    Betvumen

  • 11:00

    Mladi Šeldon

  • 11:20

    Mladi Šeldon

  • 11:40

    Štreberi

  • 12:00

    Štreberi

  • 12:25

    Zvanična konkurencija

  • 14:20

    Rozvel: Novi Meksiko

  • 15:05

    Tenet

  • 17:35

    Misterije Hejli Din: Smrtonosna presuda

  • 19:00

    Matriks

  • 21:15

    Slučaj Bader Majnhof

  • 23:45

    Brojač karata

  • 01:40

    Francuski izlaz

  • 03:35

    Matriks

  • TV1000
  • Studio B
  • Cinemania
  • HTV2
  • RTV 2
  • Arena 1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:05

    Vreme roka

  • 09:50

    Braća Grim

  • 12:05

    Pijani učitelj 2

  • 14:00

    Muzika srca

  • 16:30

    Mlađi referenti

  • 19:00

    Sumnja

  • 21:05

    Smrtonosni hitac

  • 23:00

    Prodavci

  • 00:55

    Prodavci 2

  • 02:55

    Romantična komedija

  • 04:40

    Doušnik

  • 00:00

    Noćni program

  • 06:30

    Beograde, dobro jutro

  • 08:00

    Vesti

  • 08:05

    Jutro sa Sanjom

  • 10:00

    Vesti

  • 10:05

    Jutro sa Sanjom

  • 11:05

    Vaše zdravlje, naša briga

  • 11:20

    Open China

  • 11:25

    Arhiv B

  • 12:00

    Telešop

  • 12:30

    SIM

  • 12:45

    Dokumentarni program

  • 13:00

    Ćirilično pismo

  • 14:00

    Vesti u 2

  • 14:30

    Nakit TV shop

  • 16:45

    Vaše zdravlje, naša briga

  • 17:00

    Filmski program

  • 19:00

    Vesti u 7

  • 19:15

    Vaše zdravlje, naša briga

  • 19:30

    Bez kompromisa Igor Ćurčić

  • 21:00

    Vesti u 9

  • 21:30

    Prslook again

  • 23:00

    Vesti

  • 23:05

    Vaše zdravlje, naša briga

  • 23:20

    Nivo 23

  • 07:15

    Turbulencija 3

  • 08:30

    Katastrofa film

  • 10:20

    LOL

  • 12:25

    Šta smo Bogu zgrešili

  • 14:30

    Šta smo Bogu zgrešili 2

  • 16:35

    Golman

  • 19:00

    Kometa

  • 21:00

    Napad na Vol Strit

  • 23:05

    Krimi radnje

  • 01:10

    Izgaranje

  • 04:05

    Pakao

  • 05:35

    Ujka Dru

  • 06:25

    Istrage prometnih nesreća

  • 06:50

    Kartolina Argentina

  • 07:15

    Betty i njezine dijagnoze

  • 08:10

    Dr. Oz

  • 09:00

    Životinje sa kamerama

  • 10:00

    Najbolji dizajneri interijera

  • 11:00

    Doktor Martin

  • 11:50

    Gorski spašavatelji

  • 12:45

    Godina u divljini Zemlje

  • 13:45

    Islednik

  • 14:30

    Mladi Inspektor Mors

  • 16:05

    TV kalendar

  • 16:20

    Stadion

  • 17:20

    Auto Market Magazin

  • 17:55

    Istrage prometnih nesreća

  • 18:20

    Kartolina Argentina

  • 18:50

    TV Bingo

  • 19:20

    Hit dana

  • 19:25

    Godina u divljini Zemlje

  • 20:15

    Tajvan i kineska prijetnja

  • 21:10

    Izvan sebe

  • 23:10

    Ubiti Iv

  • 23:54

    Crna lista

  • 00:10

    Crna lista

  • 00:40

    Crna lista

  • 00:55

    Crna lista

  • 01:21

    Tajvan i kineska prijetnja

  • 02:12

    Glazba, glazba...

  • 02:42

    Noćni glazbeni program

  • 04:00

    Noćni glazbeni program

  • 05:20

    Regionalni dnevnik

  • 05:52

    Art a la carte

  • 06:07

    Znanje imanje

  • 07:03

    Bada i drugari

  • 07:14

    Kuhinjica na mađarskom

  • 07:30

    Durindó 2022

  • 08:00

    Retrovizor

  • 08:00

    Fókuszban

  • 08:30

    Kulturni magazin na mađarskom (Jelen-let)

  • 09:00

    Široki plan

  • 10:30

    TV magazin

  • 11:30

    Spektar

  • 12:00

    Fókuszban

  • 12:31

    Globus

  • 13:00

    Vesti na mađarskom

  • 13:10

    Kuhinjica na mađarskom

  • 13:25

    Bada i drugari

  • 13:40

    Ukrajinska panorama

  • 14:11

    Hudobné vysielanie

  • 14:39

    U dobroj kondiciji

  • 15:05

    Akademac

  • 15:33

    Sinaksarion

  • 15:36

    Kulturako aresipe

  • 16:06

    Paleta na romskom sa srpskim titlom

  • 16:27

    Snivanja i preplitanja

  • 16:30

    Paleta (mak.), sa srpskim titlom

  • 16:55

    Luča

  • 17:16

    Izravno

  • 17:45

    TV Dnevnik

  • 18:00

    Denník

  • 18:15

    Dnevnik na rusinskom

  • 18:30

    Telejurnal

  • 18:45

    Nevimata

  • 19:00

    Híradó

  • 19:29

    F-esztelen

  • 19:59

    Naši dani

  • 20:59

    TV sport

  • 21:30

    TV Magazin na rumunskom

  • 22:30

    Dodati život godinama

  • 22:55

    Globalno

  • 23:21

    Bez aranžmana

  • 23:44

    Sve(t) oko nas

  • 00:11

    Izlog budućnosti

  • 00:33

    Dobro veče, Vojvodino na rusinskom

  • 02:08

    Naši dani

  • 03:08

    TV sport

  • 03:38

    F-esztelen

  • 04:05

    TV Magazin na rumunskom

  • 05:05

    Emisija rumunske muzike

  • 05:31

    Snivanja i preplitanja

  • 05:41

    Bez aranžmana

  • 09:00

    Očevi šampioni - Ep.06 Predrag Mandić

  • 09:30

    Fakel - Torpedo

  • 11:30

    Talking Football

  • 12:30

    Celta - Betis

  • 14:30

    La Liga Fans

  • 15:00

    Magazin

  • 16:00

    Budućnost - Iskra

  • 17:45

    Teme do Arene

  • 18:15

    Moja Arena

  • 18:45

    Beograd

  • 19:15

    Sportske igre mladih, ep.9

  • 19:30

    Mobil auto

  • 20:00

    Hapoel - Darussafaka

  • 22:00

    Magazin

  • 23:00

    Čukarički - Radnički

  • 01:00

    Krylya Sovetov - Krasnodar

  • 03:00

    Kviz Soccer Šampion

  • 03:30

    Mobil auto

  • 04:00

    Sampdoria - Monza

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30