TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • SK1
  • SK2
  • SK3
  • SK4
  • SK5
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    No information

  • 08:00

    No information

  • 09:00

    No information

  • 10:00

    No information

  • 11:00

    No information

  • 12:00

    No information

  • 13:00

    No information

  • 14:00

    No information

  • 15:00

    No information

  • 16:00

    No information

  • 17:00

    No information

  • 18:00

    No information

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    No information

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 23:00

    No information

  • 00:00

    No information

  • 08:00

    No information

  • 09:00

    No information

  • 10:00

    No information

  • 11:00

    No information

  • 12:00

    No information

  • 13:00

    No information

  • 14:00

    No information

  • 15:00

    No information

  • 16:00

    No information

  • 17:00

    No information

  • 18:00

    No information

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    No information

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 23:00

    No information

  • 00:00

    No information

  • 08:00

    No information

  • 09:00

    No information

  • 10:00

    No information

  • 11:00

    No information

  • 12:00

    No information

  • 13:00

    No information

  • 14:00

    No information

  • 15:00

    No information

  • 16:00

    No information

  • 17:00

    No information

  • 18:00

    No information

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    No information

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 23:00

    No information

  • 00:00

    No information

  • 08:00

    No information

  • 09:00

    No information

  • 10:00

    No information

  • 11:00

    No information

  • 12:00

    No information

  • 13:00

    No information

  • 14:00

    No information

  • 15:00

    No information

  • 16:00

    No information

  • 17:00

    No information

  • 18:00

    No information

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    No information

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 23:00

    No information

  • 00:00

    No information

  • 08:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 09:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 10:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 11:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 12:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 13:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 14:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 15:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 16:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 17:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 18:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 19:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 20:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 21:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 22:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 23:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    No information

  • 08:30

    Biciklizam - Tur Poljske: Etapa 5

  • 09:30

    One Make Racing - Porsche Supercup

  • 10:00

    Snuker - Svetsko prvenstvo: Šefild, Četvrtfinale

  • 11:00

    Snuker - Svetsko prvenstvo: Šefild, Četvrtfinale

  • 14:00

    Snuker - Svetsko prvenstvo: Šefild, Četvrtfinale

  • 15:30

    Snuker - Svetsko prvenstvo: Šefild, Četvrtfinale

  • 18:30

    Snuker - Svetsko prvenstvo: Šefild, Četvrtfinale

  • 19:45

    Snuker - Svetsko prvenstvo: Šefild, Četvrtfinale

  • 23:00

    Snuker - Svetsko prvenstvo: Šefild, Četvrtfinale

  • 00:00

    No information

  • 09:30

    Biciklizam

  • 10:15

    Biciklizam - Tur Poljske: Etapa 2

  • 11:00

    Snuker - Svetsko prvenstvo: Šefild, Četvrtfinale

  • 14:00

    Biciklizam - Tur Poljske: Etapa 3

  • 14:45

    Biciklizam - Tur Poljske: Etapa 4

  • 15:30

    Snuker - Svetsko prvenstvo: Šefild, Četvrtfinale

  • 18:30

    Biciklizam - Tur Poljske: Etapa 5

  • 19:30

    Biciklizam - Tour de l'Ain: Etapa 3

  • 20:00

    Snuker - Svetsko prvenstvo: Šefild, Četvrtfinale

  • 23:00

    One Make Racing - Porsche Supercup

  • 23:30

    Formula E: Berlin, 9. runda

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30