TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • Prva
  • HTV1
  • OBN
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 08:00

    Jutarnji dnevnik

  • 08:30

    Jutarnji program

  • 11:00 informativni

    Vesti

  • 11:05

    Zaboravljeni

  • 12:00

    Dnevnik

  • 12:15

    Sportski dnevnik

  • 12:25

    Vreme, stanje na putevima

  • 12:30

    Kulturni dnevnik

  • 12:45 serija

    Vojna akademija

  • 13:40

    Majstor i Šampita

  • 15:10 informativni

    Ovo je Srbija

  • 16:05

    Srećni ljudi

  • 17:00

    Dnevnik TV Vojvodina

  • 17:20

    Šta radite, bre

  • 17:42 informativni

    Beogradska hronika

  • 18:25

    Oko magazin

  • 19:00

    Slagalica, kviz

  • 19:22

    Vreme

  • 19:30 informativni

    Dnevnik

  • 20:05

    Srećni ljudi

  • 21:00 serija

    Vojna akademija

  • 22:00

    U susret Svetskom prvenstvu u košarci

  • 22:30

    Kiša

  • 00:30

    Dnevnik

  • 00:50

    Kulturni dnevnik

  • 01:05

    Sportski dnevnik

  • 01:15

    Dauntonska opartija

  • 02:05 informativni

    Vesti

  • 02:10

    Kina: Kineski dokumentarni film

  • 03:00

    Vesti (04.00, 05.00)

  • 03:03

    Oko magazin

  • 03:33

    U susret Svetskom prvenstvu u košarci

  • 04:03

    Po obodu Južnog Kučaja

  • 04:30

    Art zapisi o prirodi

  • 04:57

    Zaboravljeni

  • 05:49

    Verski kalendar

  • 08:00

    Pepa prase

  • 08:05

    Buš bejbi svet

  • 08:06

    Lola i Mila

  • 08:12 crtani-film

    Mašine strašne priče

  • 08:18

    Super krila

  • 08:30

    Benovo i Holino malo kraljevstvo

  • 08:41

    Mirakulus

  • 09:05 dokumentarni

    Plava ptica

  • 09:30

    Plaško Hrabrović

  • 09:55 vesti

    Mali dnevnik

  • 10:00

    Prdoprah doktora Proktora

  • 11:30

    Između igre i matematike

  • 11:45

    Šarlo vas vodi: Kina

  • 12:00

    Art zapisi o prirodi

  • 12:30

    Beogradska filharmonija i Mihail Jurovski: Šostakovič

  • 13:20

    Po obodu južnog Kučaja

  • 13:50 vesti

    Mali dnevnik

  • 13:55

    Znanje imanje

  • 14:55

    Dauntonska opatija

  • 15:50

    Sarajevsk atentat, TV film

  • 17:00

    Servantes iz Malog mista

  • 18:40

    Koridori

  • 19:10

    Lajmet

  • 19:15

    Autoportret: Vojin Ćetković

  • 19:45

    Znamenja Moravske Srbije

  • 20:05

    Kina: Kineski dokumentarni film

  • 21:00

    Velvet

  • 22:25

    Vizionari naučne fantastike: Ajzak Asimov

  • 23:10

    Podmornica

  • 00:15

    Lajmet

  • 00:20

    Nišvil: The Manhattan transfer

  • 01:00

    Servantes iz Malog mista

  • 02:35

    Vizionari naučne fantastike

  • 03:20

    Znanje imanje

  • 04:15

    Koridori

  • 04:45

    Nišvil: The Manhattan transfer

  • 11:00

    Premijera

  • 11:15

    Ekskluzivno

  • 11:37

    Zadruga Narod pita

  • 13:00

    Prvi Nacionalni dnevnik

  • 13:40

    Zadruga Narod pita

  • 15:30

    Nacionalni dnevnik u 16

  • 16:00

    Njena sudbina

  • 18:29

    Nacionalni dnevnik u 18:30

  • 19:15 serija

    Elif

  • 20:01

    Dženetine suze

  • 21:00

    Ljubav iz osvete

  • 22:00 show

    Ami g show

  • 23:54

    Zadruga Narod pita

  • 00:20

    Dok nisam srela tebe

  • 02:06

    Mostovi okruga Medison

  • 04:15

    Premijera

  • 04:30

    Svitanje

  • 08:00

    Vijesti

  • 08:10 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 09:00

    Vijesti

  • 09:10 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 10:00

    Vijesti

  • 10:10 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 10:20

    Veterinar Engel (4), telenovela (12) (3/13) (R)

  • 11:10

    Hrvatska moj izbor: Alda i braća Baća

  • 11:42

    TV kalendar (R)

  • 12:00

    Dnevnik 1

  • 12:15

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:25

    Karipski cvijet, telenovela (12) (28/120)

  • 13:15

    Dr. Oz (7), talk-show (12) (79/169) (R)

  • 14:05

    Mjesto koje zovem dom (4), serija (12) (6/12) (R)

  • 15:00

    Umorstva u Midsomeru (9), serija (12) (7/8)

  • 16:43

    TV kalendar (R)

  • 17:00

    Vijesti u 17

  • 17:14

    Vrijeme

  • 17:15

    HAK - promet info

  • 17:20

    Dr. Bergmann, seoski liječnik (19) - serija (12) (7/18) (R)

  • 18:10

    Potjera (R)

  • 18:59

    Vrijeme

  • 19:00

    Dnevnik 2

  • 19:44

    Vrijeme

  • 19:47

    Tema dana

  • 20:05

    Tito, dokumentarno-igrana serija (7/12)

  • 20:53

    Zaronite s nama: (R)

  • 21:00

    Crno-bijeli svijet (2), serija (12) (7/12) (R)

  • 21:50

    Zaronite s nama: (R)

  • 22:00

    Hrvatski velikani (1), dokumentarna serija (2/8) (R)

  • 23:00

    Dnevnik 3

  • 23:15

    Sport

  • 23:19

    Vrijeme

  • 23:21

    Vijesti iz kulture

  • 23:33

    Milijarde (3), serija (15) (1/12) (R)

  • 00:23

    Mjesto koje zovem dom (4), serija (12) (6/12) (R)

  • 01:13

    Umorstva u Midsomeru (9), serija (12) (7/8)

  • 02:48

    Dnevnik 3 (R)

  • 03:03

    Sport (R)

  • 03:06

    Vijesti iz kulture (R)

  • 03:14

    Sve će biti dobro, serija (154/180)

  • 03:59

    Za Cvelferiju, emisija pučke i predajne kulture (R)

  • 04:29

    Skica za portret (R)

  • 04:44

    Žene, povjerljivo! (3): Bake

  • 05:34

    Karipski cvijet, telenovela (12) (28/120)

  • 08:00

    Volim samo tebe, indijska serija

  • 09:10

    Ali, turska serija

  • 09:55

    Top shop

  • 10:10

    Iffet, turska serija, 38 epizoda, r.

  • 11:00

    Moja draga je chef, kulinarski show, r.

  • 11:50

    Top shop

  • 12:05

    Nemoj da zvocaš, srbijanska serija, 49 epizoda

  • 12:55

    Ljubav je na selu, zabavni program, r.

  • 14:05

    Top shop

  • 14:20

    Sestre, indijska serija, 435, 436 i 437 epizoda, r.

  • 15:30

    OBN Info

  • 15:35

    Nazar, turska serija, 08 epizoda, r.

  • 16:30

    Shopping Kraljica, zabavni program

  • 17:30

    Moja draga je chef, kulinarski show

  • 18:30

    OBN Info

  • 19:00

    Iffet, turska serija, 39 epizoda

  • 20:00

    Nazar, turska serija, 09 epizoda

  • 20:50

    Sestre, indijska serija, 438 i 439 epizoda

  • 21:40

    Ljubav je na selu, zabavni program, r.

  • 23:05

    Shopping Kraljica, zabavni program, r.

  • 23:50

    Ali, turska serija

  • 00:30

    Volim samo tebe, indijska serija

  • 01:10

    OBN Info, r.

  • 01:40

    Iffet, turska serija, 39 epizoda, r.

  • 02:30

    Nemoj da zvocaš, srbijanska serija, 49 epizoda

  • 03:10

    OBN Info, r.

  • 03:40

    Čuvari planete, dokumentarni program

  • RTV 1
  • HBO
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • HBO Comedy
  • TV1000
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 08:28

    Lica

  • 08:31

    Sportski globus

  • 08:36

    Hronika Festivala evropskog filma Palić

  • 08:51 serija

    Državni posao

  • 09:00

    Vesti

  • 09:05

    Vremenska prognoza

  • 09:08

    Tajne kosmosa sa Morganom Frimanom

  • 09:52

    Misterija svemira

  • 10:42

    Čini i začini

  • 11:00

    Vesti

  • 11:05

    Paleta (slov.), sa srpskim titlom

  • 11:55

    Ti odluči

  • 12:00

    Vesti / Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:05

    Vremenska prognoza

  • 12:08

    Pomeri se s mesta

  • 12:33

    Neša Travka

  • 12:48 serija

    Državni posao

  • 12:51

    Komšijske priče

  • 13:00

    Evro pregled

  • 13:26

    NS zauvek - minijatura

  • 13:30

    Zajedno u pola dva

  • 13:56

    Lica

  • 14:00

    Vesti

  • 14:05

    Velvet

  • 14:46

    Ljudi sa sela

  • 15:00

    Agrodnevnik

  • 15:20

    Tajne kosmosa sa Morganom Frimanom

  • 16:05

    Misterija svemira

  • 17:00

    Dnevnik

  • 17:24

    Upoznaj grad

  • 17:50

    Komšijske priče

  • 17:56

    Vremenska prognoza

  • 18:00

    Novosadske razglednice

  • 19:00

    Hronika Festivala evropskog filma Palić

  • 19:17

    Državni posao

  • 19:30

    TV dnevnik RTS1

  • 20:05

    Neka pesma kaže

  • 21:00

    Neka pesma kaže

  • 21:52

    Zelena prognoza

  • 22:00

    Vojvođanski dnevnik

  • 22:30

    Sportski globus

  • 22:35

    Kenedijevo obezbeđenje

  • 00:03

    Velvet

  • 00:40

    Evro pregled

  • 01:06

    Neka pesma kaže

  • 02:00

    Neka pesma kaže

  • 02:47 serija

    Državni posao

  • 02:57

    Upoznaj grad

  • 03:22

    Pod istim krovom

  • 03:47

    Novi trezor

  • 04:03

    Čovek zvani Uve

  • 05:41

    Pomeri se s mesta

  • 08:05

    Čuvari tajnog kraljevstva

  • 09:45

    Život je žurka

  • 11:30

    Marvinova soba

  • 13:05

    Mračni umovi

  • 14:50

    Slongegov film

  • 15:55

    Kristofere Robine, gde si?

  • 17:40

    Pregled protekle nedelje sa Džonom Oliverom

  • 18:20

    Viktorija

  • 19:10

    Kripton

  • 20:00

    Španska princeza,

  • 21:00 film

    Razvod

  • 21:30

    Godine i godine,

  • 22:30

    Predator: Evolucija

  • 00:15

    Rampage

  • 02:00

    Holivudlend

  • 04:00

    Liga pravde

  • 09:25

    Solo: Star Wars priča

  • 11:40

    Mladi Šeldon

  • 12:00

    Redakcija

  • 13:00

    Patrola prokletih,

  • 14:00

    Aleksander i grozan, užasan, loš, vrlo loš dan

  • 15:25

    Prava ljubav

  • 17:05

    Ničija budala

  • 19:00

    Oz, veliki i moćni

  • 21:10

    Zemlja policajaca

  • 22:55

    Oluja rata

  • 00:30

    Napuštajući Nedođiju,

  • 02:30

    Luda patrola

  • 04:10

    Tanka linija smrti

  • 08:10

    Ejs Ventura - Detektiv za kućne ljubimce

  • 09:35

    O brate, gde si?

  • 11:20

    Povratak u budućnost I

  • 13:10

    Osmeh Mona Lize

  • 15:10

    U igri

  • 17:10

    Ćovek godine

  • 19:00

    Marni

  • 21:05 film

    Zaljubljeni Šekspir

  • 23:00

    Noć živih mrtvaca

  • 00:40

    Dnevnik Bridžit Džouns

  • 02:20

    Kramer protiv Kramera

  • 04:10

    Avanture Tintina: Tajna jednoroga

  • Studio B
  • Cinemania
  • HTV2
  • RTV 2
  • Arena 1
  • Arena 2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 10:00

    Vesti

  • 10:05

    Beograde, dobro jutro

  • 11:00

    Vesti

  • 11:10

    Telešop

  • 11:25

    Vitafon

  • 11:35

    Dokumentrani program

  • 12:00

    Vesti

  • 12:20

    Život u boji sa Milevom Pavlović

  • 13:00

    Vesti

  • 13:05

    Iz drugog ugla

  • 14:00

    Vesti u 2

  • 14:20

    Nakit TV Shop

  • 16:00

    Vesti

  • 16:10

    Dokumentrani program

  • 16:40

    TV ordinacija

  • 17:00

    Beograde, dobar dan

  • 18:00

    Dokumentarni program

  • 18:30

    U fokusu

  • 19:00

    VESTI u 7

  • 20:00

    Dokumentrani program

  • 20:20

    Život plus

  • 20:40

    Willimon

  • 21:00

    TV aukcija

  • 22:00

    Vesti u 10

  • 22:35

    Dokumentrani program

  • 23:00

    Vesti

  • 23:05

    Moderato

  • 23:30

    Pod sjajem zvezda

  • 00:30

    Noćni program

  • 08:15

    ZVERI JUŽNIH DIVLJINA

  • 10:15

    BOŽIĆNI ZMAJ

  • 12:30

    NIŠTA POPUT PRAZNIKA

  • 14:35

    OVO NIJE JOŠ JEDAN SREĆAN KRAJ

  • 16:40

    KALIBAR 20 ZA SPECIJALISTU

  • 19:00

    KAKO NAPREDOVATI U MARKETINGU

  • 21:00

    ZAMENE

  • 23:25

    PAKLENA POMORANDŽA

  • 02:15

    POSLEDNJI TANGO U PARIZU

  • 04:20

    TAMARA DRU

  • 08:00

    Gwangju: SP u vaterpolu - četvrtfinale, emisija

  • 08:20

    Gwangju: SP u vaterpolu - četvrtfinale: Hrvatska - Južna Afrika / Njemačka, prijenos

  • 09:40

    Gwangju: SP u vaterpolu - četvrtfinale, emisija

  • 10:02

    Vučja krv (4), serija za mlade (12) (11/12)

  • 10:29

    Vučja krv (4), serija za mlade (12) (12/12)

  • 11:00

    Hvala ti za ljubav, američki film (12) (2010.) (R)

  • 12:50

    Cesarica - HIT lipnja

  • 13:00

    Gwangju: SP u plivanju, prijenos

  • 15:22

    Povratak irskoj kuhinji (4), dokumentarna serija (1/7)

  • 15:49

    Cesarica - HIT lipnja

  • 16:00

    Regionalni dnevnik

  • 16:44

    Tajni život zoološkoga vrta (2), dokumentarna serija (T) (2/6) (R)

  • 17:33

    Cesarica - HIT lipnja

  • 17:40

    Gwangju: SP u vaterpolu - četvrtfinale: Hrvatska - Južna Afrika / Njemačka, snimka

  • 18:47

    Istina ili mit: Za dobar vid treba jesti mrkvu (2/60) (R)

  • 18:53

    Cesarica - HIT lipnja

  • 19:00

    Povratak irskoj kuhinji (4), dokumentarna serija (2/7)

  • 19:29

    POPROCK.HR

  • 20:05

    Raj za dame (1), serija (12) (15/20) (R)

  • 21:00

    Wasabi, francusko-japanski film (12) (2001.)

  • 22:36

    Bel Ami, britansko-talijanski film (12) (2012.) (R)

  • 00:20

    Bijela robinja, telenovela (12) (22/62)

  • 01:07

    Zakon i red: Odjel za žrtve (18), serija (12) (18/21) (R)

  • 01:52

    Graham Norton i gosti (20), talk-show (12) (17/20) (R)

  • 02:43

    Kraljica noći, telenovela (12) (43/49) (R)

  • 03:29

    Noćni glazbeni program - Spotovi

  • 05:17

    Što je klasik? (R)

  • 05:51

    Regionalni dnevnik (R)

  • 08:05

    Tini Fesztivál

  • 08:35

    Tévéműsorunk arany jubileuma

  • 09:05

    Izravno

  • 09:35

    Svjetionik

  • 10:00

    Македонско сонце

  • 10:30

    Deutsche Minuten

  • 10:55

    Komšijske priče

  • 11:00

    Priče od kojih se raste

  • 11:25

    Čarobni turistički prsten: <lat>

  • 11:50

    Svet oko nas

  • 12:15

    Dobar posao

  • 12:40

    Konyhácska

  • 13:00

    Hírek

  • 13:10

    Visszapillantó

  • 13:40

    Hajde sa mnom u obdanište

  • 14:05

    Spektar

  • 14:35

    Degrasi: <lat>

  • 15:00

    Luča: <lat>

  • 15:20

    Svet oko nas

  • 15:45

    Evro pregled: <lat> - Euromaxx

  • 16:10

    Paleta (slov.), sa srpskim titlom

  • 17:00

    Nakresli mi rozprávku

  • 17:10

    Emisija na slovačkom

  • 17:45

    TV Dnevnik

  • 18:00

    Denník

  • 18:15

    Дньовнїк

  • 18:30

    Telejurnal

  • 18:45

    Nevimata

  • 19:00

    Híradó

  • 19:29

    Rromane đilja

  • 20:00

    Lačhi rjat Vojvodino

  • 21:30

    Them Rromano

  • 22:30

    Vere i zavere: <lat>

  • 23:24

    Za korak ispred

  • 23:49

    Upoznaj grad: <lat>

  • 00:14

    Muzički program

  • 01:04

    TV prodaja

  • 03:04

    Lačhi rjat Vojvodino

  • 04:34

    Rromane đilja

  • 05:04

    Svet oko nas

  • 05:29

    Priče od kojih se raste

  • 05:54

    Ljudi sa sela

  • 00:00

    Emisija - Red Bull Worldies: Epizoda 14

  • 08:30

    Vaterpolo - SVETSKO PRVENSTVO: 1/4 finala

  • 10:00

    Vaterpolo - SVETSKO PRVENSTVO: 1/4 finala

  • 11:30

    Vaterpolo - SVETSKO PRVENSTVO: 1/4 finala

  • 13:00

    Plivanje - SVETSKO PRVENSTVO: Finala 3. dan

  • 15:00

    Košarka - ABA LIGA: Crvena zvezda - Budućnost 5.utakmica

  • 17:00

    Fudbal - LING LONG SUPER LIGA SRBIJE: Inđija - Partizan

  • 19:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Kvalfikacije Viktoria Plzen - Olympiacos

  • 21:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Real Madrid - Ajax

  • 22:55

    Vesti - MaxBet NEWS

  • 23:30

    Emisija - Xtreme Collxtion: Epizoda 08

  • 00:15

    Fudbal - COPA LIBERTADORES:River Plate - Cruzeiro

  • 02:15

    Emisija - Red Bull Worldies: Epizoda 16

  • 02:30

    Fudbal - COPA LIBERTADORES: Godoy Cruz - Palmeiras

  • 04:30

    Emisija - Homage: Epizoda 07

  • 05:00

    High diving - SVETSKO PRVENSTVO: Finala Muškarci

  • 00:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Kvalfikacije Viktoria Plzen - Olympiacos

  • 08:15

    Košarka - ABA LIGA: Cedevita - Budućnost 1.utakmica

  • 10:00

    Fudbal - FRANCUSKA LIGA: Best of Monaco - Marseille

  • 12:00

    Fudbal - COPA AMERICA: Za 3. mesto Argentina - Čile

  • 13:45

    Red Bull Air race - Budapest 2019: Magazin

  • 14:15

    Košarka - NCAA LIGA: Best of UCF - Duke 24.03.

  • 16:00

    Emisija - Homage: Epizoda 08

  • 16:30

    High diving - SVETSKO PRVENSTVO: Finala Žene

  • 17:45

    Vaterpolo - SVETSKO PRVENSTVO: 1/4 Finale

  • 18:45

    Fudbal - PRIJATELJSKA UTAKMICA: Sion - Valencia

  • 20:45

    Vaterpolo - SVETSKO PRVENSTVO: 1/4 Finale Srbija

  • 22:00

    Fudbal - COPA SUDAMERICANA: Zulia - Sporting Cristal

  • 02:00

    Skokovi u vodu - CLIFF DIVING: Portugal

  • 03:00

    Plivanje - SVETSKO PRVENSTVO: Kvalifikacije 4. dan

  • 05:45

    Triaatlon - ITU WORLD SERIES: Edmonton miks štafeta

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30