TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • Prva
  • HTV1
  • OBN
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:10

    Datum

  • 07:15

    Verski kalendar

  • 07:25

    Lajmet

  • 07:30

    Trezor

  • 08:30

    Moj mali poni

  • 08:52

    Patrolne šape

  • 09:14

    Svet je bajka

  • 09:26 vesti

    Mali dnevnik

  • 09:31

    Savin vrt

  • 09:58

    Život ispočetka

  • 10:05

    Priča jedne sirene, film

  • 11:35

    Na skriveno te vodim mesto

  • 12:00

    SO RTS: Betoven - Koncert za violinu i ork., D-dur, op. 61

  • 12:55

    Savin vrt

  • 13:25

    Životinje u carstvu metafora

  • 13:40

    Čovek i kamen

  • 13:55 vesti

    Mali dnevnik

  • 14:00

    Internat za plemićke kćeri, serija

  • 14:50

    Saga o Forsajtima, serija

  • 15:50

    Siroti mali hrčki, TV film

  • 16:40

    Kustendorf, filmski program

  • 17:20

    Koridori: Izgradnja novih auto-puteva

  • 17:50

    Život ispočetka

  • 17:55 film

    Vavilon

  • 18:25

    Emisija iz kulture

  • 18:55

    Lajmet

  • 19:00

    Internat za plemićke kćeri, serija

  • 20:00

    Kina: kineski dokumentarni film

  • 21:00

    Ženski raj, serija

  • 22:00

    Strani obrazovni program

  • 22:50

    Sin, serija

  • 23:45

    Bisera, Vasil, Gabi i Matija

  • 00:45

    Trezor

  • 01:45

    Savin vrt

  • 02:15

    Strani obrazovni program

  • 03:10

    Životinje u carstvu metafora

  • 03:25

    Čovek i kamen

  • 03:40 film

    Vavilon

  • 04:10

    Emisija iz kulture

  • 04:40

    Bisera, Vasil, Gabi i Matija

  • 07:00

    Vijesti

  • 07:11 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 08:00

    Vijesti

  • 08:11 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 09:00

    Vijesti

  • 09:11 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 10:00

    Vijesti

  • 10:10 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 10:22

    Gorski liječnik (11), serija (12) (2/16) (R)

  • 11:12

    Glas domovine

  • 11:37

    Informativka: (R)

  • 11:43

    TV kalendar (R)

  • 12:00

    Dnevnik 1

  • 12:15

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:28

    Divlja zemlja, telenovela (12) (39/70)

  • 13:18

    Dr. Oz (8), talk-show (12) (93/160)

  • 14:02

    Znanstveni krugovi

  • 14:29

    Zdrav život (R)

  • 15:00

    Dobar dan, Hrvatska

  • 15:55

    Agatha Raisin (1B), serija (12) (2/8)

  • 16:43

    TV kalendar (R)

  • 17:00

    Vijesti u 17

  • 17:14

    Vrijeme

  • 17:15

    HAK - promet info

  • 17:20 show

    Kod nas doma

  • 18:09

    Potjera

  • 19:00

    Dnevnik 2

  • 19:44

    Vrijeme

  • 19:47

    Tema dana

  • 20:05

    U svom filmu: Davor Miličić

  • 21:00

    Klub 7

  • 22:00

    Otvoreno

  • 22:51

    Dnevnik 3

  • 23:06

    Sport

  • 23:11

    Vrijeme

  • 23:13

    Vijesti iz kulture

  • 23:23

    Hrvatska za 5: Novo lice Katoličke crkve u Hrvatskoj

  • 00:13

    Istrage prometnih nesreća (R)

  • 00:38

    Jamestown (1), serija (12) (7/8) (R)

  • 01:23

    Dr. Oz (8), talk-show (12) (93/160)

  • 02:05

    Dnevnik 3 (R)

  • 02:20

    Sport (R)

  • 02:23

    Vijesti iz kulture (R)

  • 02:31

    Australski patuljasti pingvin, dokumentarni film (R)

  • 03:23

    Imperij, telenovela (12) (32/170) (R)

  • 04:09

    Voli me zauvijek, telenovela (12) (134/142) (R)

  • 04:52

    Skica za portret (R)

  • 05:02

    Dnevnik 2 (R)

  • 05:44

    Divlja zemlja, telenovela (12) (39/70)

  • 07:40

    Gormiti, crtani film

  • 07:50

    Miraculous

  • 08:15

    Luna Petunia, crtani film

  • 08:25

    Maša i medvjed, crtani film

  • 08:35

    Tobot, crtani film

  • 09:05

    Oluja, turska serija, 49 epizoda

  • 09:55

    Top shop

  • 10:10

    Bella, turska serija, 47 epizoda

  • 11:00

    Shopping Kraljica (BiH), zabavni program

  • 11:50

    Top shop

  • 12:05

    Stol za 4, kulinarski show, r.

  • 13:00

    Sestre, indijska serija, 680 i 681 epizoda,r.

  • 14:15

    Top shop

  • 14:30

    Ranjene ptice, turska serija, 170 epizoda, r.

  • 15:30

    OBN Info

  • 15:35

    Zakletva, turska serija, 50 epizoda, r.

  • 16:30

    Shopping Kraljica (BiH), zabavni program

  • 17:30

    Stol za 4, kulinarski show

  • 18:30

    OBN Info

  • 19:00

    Dila, turska serija, 104 epizoda

  • 20:00

    Zakletva, turska serija, 51 epizoda

  • 20:50

    Ranjene ptice, turska serija, 171 epizoda

  • 21:45

    Sestre, indijska serija, 682 i 683 epizoda

  • 23:00

    Vox populi, informativni magazin

  • 23:35

    Shopping Kraljica (BiH), zabavni program, r.

  • 00:20

    Dila, turska serija, 103 epizoda, r.

  • 01:10

    OBN Info, r.

  • 01:40

    Oluja, turska serija, 49 epizoda, r.

  • 02:25

    Bella, turska serija, 47 epizoda, r.

  • 03:10

    OBN Info, r.

  • 03:40

    Vox populi, informativni magazin, r.

  • 04:10

    Stol za 4, kulinarski show, r.

  • 05:00

    Taboo, dokumentarni program, r.

  • RTV 1
  • HBO
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • HBO Comedy
  • TV1000
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 09:30

    Sportski globus

  • 09:35

    Dečiji TV dnevnik

  • 09:44 serija

    Državni posao

  • 09:52

    Art-erija

  • 10:05

    Paleta (slov.), sa srpskim titlom

  • 11:00

    Vesti

  • 11:05

    Ljudi smo

  • 12:00

    Vesti / Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:05

    Vremenska prognoza

  • 12:07

    U Milice divan dan

  • 12:37

    Misterije svemira

  • 13:15

    Kapelito

  • 13:20

    Muška čekaonica

  • 13:30

    Zajedno u pola dva

  • 14:00

    Vesti

  • 14:05

    Sveti Sava srpski i svetogorski

  • 14:30

    Kosmet uoči Božića

  • 14:46

    Državni posao

  • 15:00

    Agrodnevnik

  • 15:23

    Komšijske priče

  • 15:30

    Najbolji prijatelj

  • 16:00

    Vojvodinom

  • 16:25

    Vremenska prognoza

  • 16:30

    Bez aranžmana

  • 16:53

    Dobro ili bolje

  • 17:00

    Dnevnik

  • 17:21

    Pravi ugao

  • 17:56

    Vremenska prognoza

  • 18:00

    Novosadske razglednice

  • 18:25

    Avanture Heti Feder

  • 18:57 serija

    Državni posao

  • 19:05

    Dečiji TV dnevnik

  • 19:14

    Gavejn

  • 19:30

    TV dnevnik RTS1

  • 20:06

    Brodčerč

  • 20:50 serija

    Državni posao

  • 21:00

    Neka pesma kaže

  • 21:52

    Zelena prognoza

  • 22:00

    Vojvođanski dnevnik

  • 22:30

    Sportski globus

  • 22:35

    Art-erija

  • 22:47

    Avanture Heti Feder

  • 23:15

    Iza deset kultura

  • 23:40

    Dokument

  • 00:05

    Ritam noći

  • 00:55

    Zajedno u pola dva

  • 01:20

    Evro pregled

  • 01:46

    Neka pesma kaže

  • 02:38

    Misterije svemira

  • 03:17

    Bez aranžmana

  • 03:41

    Dobro ili bolje

  • 03:46 serija

    Državni posao

  • 03:54

    Dokument

  • 04:45

    Iza deset kultura

  • 05:10

    Art-erija

  • 05:22

    U Milice divan dan

  • 05:51

    Muška čekaonica

  • 07:55

    Čarlijevi anđeli 2: Gas do daske

  • 09:40

    Dobri Vil Hanting

  • 11:45

    Ledeno doba 3: dinosaurusi dolaze

  • 13:15 film

    Ledeno doba 4: Pomeranje kontinenata

  • 14:45

    Grozomora 2: Ukleta Noć veštica

  • 16:15

    Volim te, a sad umri: Komonvelt protiv Mišel Karter,

  • 17:20

    X-Men - Mračni Feniks

  • 19:15 film

    Potomci

  • 20:00

    Novi papa,

  • 21:00 serija

    Rej Donovan

  • 21:55 film

    Dva pištolja

  • 23:45

    Nadam se da ćeš sledeći put umreti

  • 01:30

    Hladna planina

  • 04:05 film

    Ljudi u crnom 3

  • 08:10

    Baz

  • 09:40

    Začarana šuma

  • 11:45

    Patrola prokletih,

  • 12:40

    Silicijumska dolina,

  • 13:15

    Aleks i ja

  • 14:40

    X-Men: Dani buduće prošlosti

  • 16:50

    Povratak Meri Popins

  • 19:00

    Persi Džekson - More čudovišta

  • 20:45

    Slendermen

  • 22:20

    Superflaj

  • 00:15

    Trans

  • 01:55

    Ovo je kraj

  • 03:45

    Slendermen

  • 05:20

    Šta se dogodilo 11. septemba

  • 07:05

    Bejbi mama

  • 08:45

    Prvi dan ostatka tvog života

  • 10:35

    Draga Agnes

  • 12:10

    Danas 13, sutra 30

  • 13:45 film

    Vodeni svet

  • 16:00

    Smrt autora

  • 17:35

    Vinslov sin

  • 19:20

    Sve o dečaku

  • 21:00 film

    Egzorcizam Emili Rouz

  • 22:55

    Zaboravljeni

  • 00:25

    Veoma opasna romansa

  • 02:20 film

    Egzorcizam Emili Rouz

  • 04:20

    Smrt autora

  • 05:55

    Sve o dečaku

  • Studio B
  • Cinemania
  • HTV2
  • RTV 2
  • Arena 1
  • Arena 2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:00

    Beograde, dobro jutro

  • 10:00

    Vesti

  • 10:05

    Beograde, dobro jutro

  • 11:00

    Vesti

  • 11:10

    Telešop

  • 11:25

    Vitafon

  • 11:35

    Dokumentrani program

  • 12:00

    Vesti

  • 12:10

    Telešop

  • 12:30

    Dokumentrani program

  • 14:00

    Vesti u 2

  • 14:20

    Nakit TV Shop

  • 16:40

    TV ordinacija

  • 17:00

    Beograde, dobar dan

  • 18:00

    Serijski program

  • 19:00

    VESTI u 7

  • 20:00

    Dokumentarni program

  • 20:20

    Život plus

  • 20:40

    Dokumentrani program

  • 21:00

    TV aukcija

  • 22:00

    Vesti u 10

  • 22:35

    Lady of wine

  • 23:00

    Vesti

  • 23:05

    Moderato

  • 23:30

    Pod sjajem zvezda

  • 00:30

    Noćni program

  • 07:20

    PRODAĆE I KIŠU

  • 09:00

    VITEZOVI MORA

  • 10:40

    GRUDVICA

  • 12:40

    PREMIJER

  • 15:00

    MODNA PEPELJUGA

  • 17:05

    BEZIMENI

  • 19:05

    UBISTVA NA RECI

  • 21:00

    PRESTIŽ

  • 23:40

    HARI POTER I RED FENIKSA

  • 02:30

    BOŽE POMOZI DEVOJCI

  • 04:20

    NESMIRENI DUH

  • 05:55

    PRODAĆE I KIŠU

  • 07:07

    Juhuhu (R)

  • 07:09

    Pjesmice i brojalice: Bratec Martin (R)

  • 07:13

    Simon, crtana serija (5/52)

  • 07:18

    Simon, crtana serija (6/52)

  • 07:24

    Juhuhu (R)

  • 07:26

    Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (5/52) (R)

  • 07:37

    Ninin kutak za male: Priča o krugovima (R)

  • 07:43

    TV vrtić: Spasi svijet (R)

  • 07:52

    Juhuhu (R)

  • 07:54

    Zmajić Kokos, crtana serija (8/52)

  • 08:06

    Juhuhu (R)

  • 08:08

    Mišo i Robin: Uhvatimo kradljivca (R)

  • 08:14

    Njama, njam: Kupus i kelj (R)

  • 08:19

    Juhuhu (R)

  • 08:21

    Vedranovi velikani: Marijeta Anne Jostes (R)

  • 08:32

    Laboratorij na kraju svemira: Nevidljiva tinta (R)

  • 08:41

    Pepa Praščić, crtana serija (37/52) (R)

  • 08:46

    Pepa Praščić, crtana serija (38/52) (R)

  • 08:51

    Malo kraljevstvo Bena i Holly, crtana serija (39/52) (R)

  • 09:04

    Hej Dagi, serija za djecu (22/51)

  • 09:11

    Priče iz kućice na drvetu, serija za djecu (22/26)

  • 09:19

    Nella, viteška princeza - crtana serija (6/40) (R)

  • 09:42

    Alvin i vjeverice, crtana serija (9/52) (R)

  • 09:53

    Alvin i vjeverice, crtana serija (10/52) (R)

  • 10:06

    Anadroidi (2), igrana serija za djecu (9/13)

  • 10:30

    David Attenborough: Čuda prirode (3), serija za djecu (3/6) (R)

  • 10:58

    (Re)kreativac: Pilates (R)

  • 11:27

    Izradi sam: Papuče (39/45) (R)

  • 11:39

    Heartland (11), serija (12) (16/18)

  • 12:23

    Istina ili mit: Plivanje odmah nakon obroka dovodi do grčeva (30/60) (R)

  • 12:34

    Nećemo reći mladenki (11), dokumentarna serija (12) (7/12) (R)

  • 13:24

    Deset dana bez mame, talijanski film (12) (2019.)

  • 15:02

    Velika Britanija iz zraka: Škotska, dokumentarna serija (4/4)

  • 16:00

    Regionalni dnevnik

  • 16:43

    Australski patuljasti pingvin, dokumentarni film (R)

  • 17:39

    Schladming: Svjetski skijaški kup (M) - Slalom, prijenos 1. vožnje

  • 18:34

    Luda kuća (5), humoristična serija (19/34)

  • 19:08

    POPROCK.HR

  • 19:42

    Kuhan i pečen (1) (32/43)

  • 20:39

    Schladming: Svjetski skijaški kup (M) - Slalom, prijenos 2. vožnje

  • 21:30

    Dvorac od stakla, američki film (12) (2017.)

  • 23:37

    Amerikanci (5), serija (15) (11/13)

  • 00:22

    Pad (3), serija (15) (1/6)

  • 01:25

    Deset dana bez mame, talijanski film (12) (2019.)

  • 02:56

    Noćni glazbeni program - Spotovi

  • 05:20

    Što je klasik?

  • 05:50

    Regionalni dnevnik (R)

  • 07:00

    Rajzolj nekem egy mesét

  • 07:10

    Konyhácska

  • 07:30

    Hit, vallás, egyház

  • 08:00

    Fókuszban

  • 08:30

    Glóbusz

  • 09:00

    Izravno

  • 09:30

    Svjetionik

  • 10:00

    Македонско сонце

  • 10:30

    Nešto više

  • 11:00

    Halló, TV

  • 12:30

    Barázda

  • 13:00

    Hírek

  • 13:10

    Konyhácska

  • 13:30

    Enkel: <lat>

  • 14:55

    Evro pregled

  • 15:20

    Svet oko nas

  • 15:45

    Drag mi-e cântecul și jocul

  • 16:15

    Paleta (slov.), sa srpskim titlom

  • 17:05

    Boh náš je láska

  • 17:35

    Čaroslovnik

  • 17:45

    TV Dnevnik

  • 18:00

    Denník

  • 18:15

    Дньовнїк

  • 18:30

    Telejurnal

  • 18:45

    Nevimata

  • 19:00

    Híradó

  • 19:29

    TV sport

  • 20:00

    Jó estét, Vajdaság

  • 21:00

    Them Rromano

  • 22:00

    ТВ маґазин

  • 23:00

    Zemlja kartela: <lat>

  • 00:26

    TV prodaja

  • 02:36

    Jó estét, Vajdaság

  • 03:36

    Visszapillantó

  • 04:06

    Lačhi rjat Vojvodino

  • 05:05

    Svato: <lat>

  • 05:35

    Rromane đilja

  • 07:00

    Magdenburg - Flensburg

  • 08:30

    Cibona - Budućnost VOLI

  • 10:15

    Sampdoria - Sassuolo

  • 12:00

    NBA Daily

  • 12:15

    Utah - Houston

  • 14:30

    Arena sport

  • 15:00

    Inter - Cagliari

  • 17:00

    U obruču

  • 18:00

    Peristeri winmasters - Brose Bamberg

  • 20:00

    Putevima šampiona

  • 20:45

    Polufinale

  • 22:40

    NBA Daily

  • 22:55

    MaxBet NEWS

  • 23:30

    Pregled

  • 00:30

    Epizoda 34

  • 01:00

    Florida St - Virginia

  • 03:30

    NBA Action

  • 04:00

    L.A. Lakers - LA Clippers

  • 08:15

    Inter - Barcelona

  • 10:00

    Finale

  • 12:00

    Napoli - Juventus

  • 13:45

    Epizoda 35

  • 14:15

    Igokea - Crvena zvezda mts

  • 16:00

    Lille - PSG

  • 18:00

    Pregled kola

  • 23:00

    KOTV Magazin

  • 23:30

    Polufinale

  • 01:30

    Universitario - Carabobo

  • 03:30

    Emsija

  • 04:00

    Epizoda 02

  • 04:30

    Budućnost - IK Sävehof

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30