TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • O2
  • Prva
  • HTV1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00 informativni

    Vesti

  • 06:05

    Jutarnji program

  • 08:00

    Jutarnji dnevnik

  • 08:30

    Jutarnji program

  • 11:00 serija

    Jagodići

  • 12:00

    Dnevnik 1

  • 13:00

    Profesionalci

  • 13:30 dokumentarni

    Sasvim prirodno

  • 14:00

    Ovo malo duše

  • 15:25 informativni

    Ovo je Srbija

  • 16:15

    Radio Mileva

  • 17:00

    Dnevnik RT Vojvodina

  • 17:25 informativni

    Beogradska hronika

  • 18:05

    Šta radite, bre

  • 18:25 informativni

    Oko

  • 19:00 film

    Slagalica

  • 19:30

    Dnevnik 2

  • 20:05

    Radio Mileva

  • 20:50

    Četvrtkom u 9

  • 21:50

    Najlepše narodne pesme

  • 21:50

    Kada srce zapeva

  • 22:50

    Dnevnik 3

  • 23:10

    Kulturni dnevnik

  • 23:25

    Plava krv

  • 00:15

    Ovo malo duše

  • 01:30

    Pepe, jedan uzvišen život

  • 03:00 informativni

    Vesti

  • 03:03

    Četvrtkom u 9

  • 04:03

    Najlepše narodne pesme

  • 04:53 serija

    Jagodići

  • 05:49

    Verski kalendar

  • 08:40

    Pustolov

  • 09:10

    Fintin

  • 09:20 vesti

    Mali dnevnik

  • 09:30

    Čitalište - čitate li išta?

  • 10:00

    Edu global

  • 10:30 film

    Trag

  • 11:00

    TV lica: TV lica sa putovanja - Indija

  • 11:45

    Datum

  • 11:50

    Verski kalendar

  • 12:00

    Peta prolećna klavirska fešta: Sara Vujadinović, klavir

  • 12:55

    Čitalište - čitate li šta?

  • 13:25

    Nauka je u modi: Kavčić

  • 13:55 vesti

    Mali dnevnik

  • 14:00

    Tajne internata za plemićke kćeri, serija

  • 14:50

    Plava krv, serija

  • 15:45

    Ženski raj, serija

  • 16:30

    Narodni ansambl RTS: Pesma kao sudbina

  • 17:30

    Moj jutarnji smeh, film

  • 19:05

    Lajmet

  • 19:10

    Tajne internata za plemićke kćeri, serija

  • 20:00

    Pepe, jedan užvišen život, dokumentarni film

  • 21:20

    Ženski raj, serija

  • 22:10

    Restauracija, film

  • 00:05

    Gitarologija: Povratak korenima

  • 01:35

    Lajmet

  • 01:40

    TV lica: TV lica sa putovanja - Indija

  • 02:25

    Trezor

  • 03:30

    Restauracija, film

  • 05:25

    Narodni ansambl RTS: Pesma kao sudbina

  • 00:00

    TV Čorba (R)

  • 09:15

    Čista ljubav

  • 10:15

    Istine i laži

  • 11:00

    TV prodaja - Telestar

  • 11:15

    Istine i laži

  • 12:20

    TV prodaja: Biostile - Vaše zdravlje, naša briga

  • 12:30

    TV Čorba (R)

  • 13:00

    Štoperica (R)

  • 14:00

    Tate (R)

  • 15:00

    Tate (R)

  • 16:00

    Vesti B92

  • 17:00

    Čista ljubav (R)

  • 18:00 show

    TV Čorba

  • 18:30

    Štoperica

  • 19:05

    Tate

  • 20:10

    Tate

  • 21:10 film

    Otkucaji smrti

  • 23:15

    Vesti B92

  • 23:45

    Sport B92

  • 00:30

    Čikago u plamenu

  • 01:30

    Istine i laži (R)

  • 02:15

    Istine i laži (R)

  • 03:00

    Otkucaji smrti (R)

  • 05:00

    Vice

  • 05:30

    Skrivena kamera

  • 11:00

    TV prodaja: Biostile - Vaše zdravlje, naša briga

  • 11:15

    Pokucaj na moja vrata

  • 13:00 informativni

    150 minuta

  • 15:25

    Igra sudbine (R)

  • 16:25 show

    Praktična žena

  • 17:30 estrada

    Exkluziv

  • 18:00 informativni

    Vesti

  • 18:45 informativni

    Exploziv

  • 19:15

    Slatke muke

  • 20:00

    Igra sudbine

  • 21:00

    Kolo sreće

  • 22:00

    Iza rešetaka

  • 23:00

    Čistač

  • 00:50

    Exkluziv (R)

  • 01:15

    Pokucaj na moja vrata (R)

  • 02:15

    Kolo sreće (R)

  • 03:00

    Čistač (R)

  • 04:30

    Slatke muke (R)

  • 05:20

    Exkluziv (R)

  • 05:40

    Exploziv (R)

  • 08:00

    Vijesti

  • 08:11 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 09:00

    Vijesti

  • 09:11 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 10:00

    Vijesti

  • 10:14

    Korak do neba (3), serija (12) (10/20) (R)

  • 11:13

    Tak je bilo na Sesvete, emisija pučke i predajne kulture (2020.) (R)

  • 11:43

    TV kalendar (R)

  • 12:00

    Dnevnik 1

  • 12:15

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:27

    Kava s mirisom žene, telenovela (12) (15/80)

  • 13:18

    Dr. Oz (10), talk-show (12) (29/169)

  • 14:04

    Hrvatska moj izbor: Zvončica i Branka

  • 14:30

    Prometej

  • 14:58

    Otkrivamo svijet: Šri Lanka, dokumentarna serija (9/11)

  • 15:56

    Sommerdahlova ubojstva (2), serija (12) (1/8)

  • 16:41

    TV kalendar (R)

  • 17:00

    Vijesti u 17

  • 17:14

    Vrijeme

  • 17:15

    HAK - promet info

  • 17:19 show

    Kod nas doma

  • 18:08

    Potjera

  • 18:57

    Vrijeme

  • 19:00

    Dnevnik 2

  • 19:49

    Sport

  • 20:00

    Vrijeme

  • 20:03

    LOTO 6

  • 20:10

    Tko želi biti milijunaš?

  • 21:00

    Loto 6 - izvještaj

  • 21:01

    Puls

  • 21:33

    Agenda: Svijet, vanjskopolitički magazin

  • 22:00

    Otvoreno

  • 22:54

    Dnevnik 3

  • 23:09

    Sport

  • 23:13

    Vrijeme (R)

  • 23:16

    Vijesti iz kulture

  • 23:28

    Otkrivamo svijet: Šri Lanka, dokumentarna serija (9/11)

  • 00:23

    Sommerdahlova ubojstva (2), serija (12) (1/8)

  • 01:08

    Dr. Oz (10), talk-show (12) (29/169)

  • 01:50

    Dnevnik 3 (R)

  • 02:05

    Vijesti iz kulture (R)

  • 02:13

    Fotografija u Hrvatskoj (R)

  • 02:25

    Lisičji klan, dokumentarni film (R)

  • 03:16

    Diva, telenovela (12) (5/130) (R)

  • 04:00

    Tak je bilo na Sesvete, emisija pučke i predajne kulture (2020.) (R)

  • 04:28

    Skica za portret (R)

  • 04:38

    Dnevnik 2 (R)

  • 05:27

    Kava s mirisom žene, telenovela (12) (15/80)

  • OBN
  • RTV 1
  • HBO
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • HBO Comedy
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 08:40

    Top Shop

  • 09:00

    Halka

  • 10:00

    Top Shop

  • 10:20

    Melek

  • 11:20

    Top shop

  • 11:45

    Herbarium

  • 12:20

    Vrtlarica

  • 13:00

    Šampion

  • 14:00

    Zakletva

  • 15:00

    Stol za 4 - Best of

  • 16:00

    Iz bakine kuhinje

  • 17:00

    Amanet

  • 17:55

    Stol za 4

  • 18:40

    Vremenska prognoza

  • 18:50

    OBN Info

  • 19:10

    Džan

  • 20:00

    Amanet

  • 20:50

    Jesma

  • 21:45

    Hrabro srce

  • 22:45

    Elif

  • 23:40

    Vremenska prognoza R

  • 23:45

    OBN Info. R

  • 00:10

    Iz bakine kuhinje

  • 00:55

    Stol za 4 - Best of

  • 01:40

    Vremenska prognoza R

  • 01:45

    OBN Info. R

  • 02:10

    Brutalna kemija

  • 09:48

    Sportski globus

  • 09:53

    Dečiji TV dnevnik

  • 10:02

    Paleta (mađ.), sa srpskim titlom

  • 10:53

    Kuhinjica recepti

  • 11:00

    Vesti

  • 11:05

    Signali, informativni program

  • 12:00

    Vesti / Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:05

    Vremenska prognoza

  • 12:07

    Novi trezor, dokumentarni program

  • 12:34

    Za trpezom naših suseda

  • 13:02

    Komšijske priče

  • 13:09 serija

    Državni posao

  • 13:21

    Art-erija

  • 13:33

    Klikni pravu stvar (Shift, emisija Deutsche Welle titlovana na srpski)

  • 14:00

    Vesti

  • 14:05

    Nauka privredi

  • 14:27

    Biznis monitor

  • 15:00

    Agrodnevnik

  • 15:22

    Komšijske priče

  • 15:30

    Graditelji Novog Sada

  • 15:55

    Dobro u ljudima

  • 16:00

    Keto kuhinja

  • 16:27

    Srpski ekran

  • 16:55

    Vremenska prognoza

  • 17:00

    Dnevnik

  • 17:20

    Pravi ugao

  • 17:55

    Vremenska prognoza

  • 18:00

    Razglednice

  • 18:51 serija

    Državni posao

  • 19:00

    Stonogica brojalica

  • 19:01

    Dečiji TV dnevnik

  • 19:13

    Mali ljudi, animirana serija

  • 19:30

    TV dnevnik RTS1

  • 20:05

    Sin, igrana serija

  • 20:44

    Mapa novosadskog blaga

  • 21:05

    Pres i ja

  • 21:58

    Zelena prognoza

  • 22:04

    Vojvođanski dnevnik

  • 22:34

    Stranačka hronika

  • 22:40

    Art-erija

  • 22:48

    Sportski globus

  • 22:52

    Eskobar - Gospodar zla

  • 23:33

    Matica

  • 23:59

    Novi trezor, dokumentarni program

  • 00:22

    Graditelji Novog Sada

  • 00:54

    Povratak na selo

  • 01:11

    Srpski ekran

  • 01:34

    Klikni pravu stvar, emisija „Deutsche Welle“ titlovana na srpski

  • 02:00

    Pres i ja

  • 03:00

    Matica

  • 03:18

    Dobro u ljudima

  • 03:30

    Ritam noći

  • 04:11

    Komšijske priče

  • 04:17 serija

    Državni posao

  • 04:22

    Srcem kroz ravnicu

  • 04:23

    Sin, igrana serija

  • 05:04

    Eskobar - Gospodar zla, igrana serija

  • 05:51

    Art-erija

  • 09:30 film

    Uspon Mračnog viteza

  • 12:15

    Međuzvezdani

  • 15:05

    Američka turšija

  • 16:35 serija

    Čopor

  • 18:15

    Mamurluk u Bangkoku

  • 20:00

    Pripreme za zajednički život na neodređeno vreme

  • 21:35

    Džinovski talas,

  • 22:30

    Axios

  • 23:05 film

    Seks i grad

  • 01:25 film

    Seks i grad 2

  • 03:50

    Čovek iznutra

  • 09:15

    Devojka mog brata

  • 10:50

    Viktor i Valentino,

  • 11:05

    Monikina družina

  • 12:40 film

    Američka priča

  • 13:25

    Prijatelji

  • 13:45

    Prijatelji

  • 14:15

    Spektra

  • 16:40

    Zvezdana devojka

  • 17:25

    Skubi-Du!

  • 19:00

    Na rubu vremena

  • 20:55

    Baumbaherov sindrom

  • 22:20

    Britanija

  • 23:05

    Beli lotos,

  • 00:05 serija

    Nesigurna

  • 00:40

    Spektra

  • 03:05

    Unutrašnjost

  • 04:35

    Spust

  • TV1000
  • Studio B
  • Cinemania
  • HTV2
  • RTV 2
  • Arena 1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 08:25

    Somersbi

  • 10:35

    Klijent

  • 13:00

    Da zaigramo?

  • 15:05

    Noje

  • 17:55

    Skakač

  • 19:50 film

    Velika jeza

  • 22:00

    Užas iz dubine

  • 00:05

    Fantomi

  • 02:10

    Četiri sobe

  • 04:10 film

    Velika jeza

  • 05:55

    Purpurna kiša

  • 00:00

    Noćni progam

  • 10:00

    Vesti

  • 10:05

    Beograde, dobro jutro

  • 11:00

    Vesti

  • 11:15

    Telešop

  • 11:25

    Vitafon

  • 11:40

    Vodič za roditelje

  • 11:50

    Dokumentarni program

  • 12:00

    Vesti

  • 12:10

    Telešop

  • 12:30

    Dokumentarni program

  • 13:00

    Ekolog i ja

  • 13:30

    Dokumentarni program

  • 14:00

    Vesti u 2

  • 14:20

    Nakit TV Shop

  • 17:40

    Vaše zdravlje, naša briga

  • 18:00

    Beograde, dobar dan

  • 19:00

    Vesti

  • 19:10

    Dokumentarni program

  • 19:30

    Vaše zdravlje, naša briga

  • 20:00

    Dokumentarni program

  • 21:00

    Vesti u 9

  • 22:20

    Biljana za Vas

  • 23:00

    Vesti

  • 23:10

    Informativni program

  • 09:10

    INSPEKTOR DŽORDŽ DŽENTLI

  • 11:10

    INSPEKTOR DŽORDŽ DŽENTLI

  • 13:10

    U POTRAZI ZA ŠUGARMENOM

  • 15:00

    BOŽIĆNI DOGOVOR

  • 16:55

    MONTANA

  • 18:55

    DEVOJKA MOG NAJBOLJEG DRUGA

  • 21:00

    KUĆA ČUDNIH DUŠA

  • 23:40

    JAHAČI

  • 01:40

    LARGO WINCH 2 AKA BURMA CONSPIRACY, THE,.)

  • 03:55

    ZLO OKO NAS

  • 05:20

    LICE

  • 08:11

    Pjesmica Tata (R)

  • 08:14

    Juhuhu

  • 08:15

    Ljama Ljama, crtana serija (6/30) (R)

  • 08:27

    Idemo, Pocoyo! (3), crtana serija (6/52)

  • 08:34

    Pocoyo pjesmice, crtana serija (6/20)

  • 08:37

    Juhuhu

  • 08:39

    Pjesmica Tko se boji doktora? (R)

  • 08:42

    Mali Malabar, crtana serija (17/26) (R)

  • 08:46

    Topsy i Tim, igrana serija (28/30) (R)

  • 08:57

    Pjesmica Psst priča (R)

  • 08:59

    Hej Dagi crtana serija (30/51) (R)

  • 09:06

    Majmun radi što majmun vidi (2), crtana serija (4/26)

  • 09:17

    Pjesmica Vodice u bočice (R)

  • 09:21

    Smrdljivko i Prljavko, crtana serija (33/38)

  • 09:43

    Hu Hu: Hu Hu upoznaje gospođicu Mjesuljac (R)

  • 09:50

    Hu Hu pjesma: Najbolji prijatelj (R)

  • 09:51

    Andy na safariju, serija za djecu (14/40)

  • 10:06

    Pjesmica Tata (R)

  • 10:09

    Vlak dinosaura (1), serija za djecu (18/40) (R)

  • 10:36

    Pjesmica Psst priča (R)

  • 10:38

    Juhuhu

  • 10:42

    Školski pritvor (2), igrana serija (7/10) (R)

  • 10:53

    Školski pritvor (2), igrana serija (8/10) (R)

  • 11:10

    Pozitivno

  • 11:47

    Heartland (11), serija (12) (5/18) (R)

  • 12:36

    Kako je obranjena Hrvatska, dokumentarna serija (12) (5/12)

  • 13:34

    Imati i sačuvati ljubav, američki film (12) (2019.) (R)

  • 15:05

    Mjesto pod suncem - Ostati ili otići (8), dokumentarna serija (8/10) (R)

  • 16:00

    Regionalni dnevnik

  • 16:44

    Lisičji klan, dokumentarni film (R)

  • 17:38

    Stipe u gostima (4), humoristična serija (18/20)

  • 18:11

    Lovac na bilje (1): Banovina (7/12)

  • 18:41

    Rijeke Hrvatske: Zrmanja, dokumentarna serija (7/10)

  • 19:11

    Andy na safariju, serija za djecu (14/40)

  • 19:31

    Glazba, glazba...

  • 20:05

    Klub 7

  • 21:00

    Comic sans, hrvatski film (12)

  • 22:47

    Ray Donovan (6), serija (15) (8/12)

  • 23:43

    Zakon i red: Odjel za žrtve (20), serija (12) (23/24) (R)

  • 00:28

    Imati i sačuvati ljubav, američki film (12) (2019.) (R)

  • 01:52

    Noćni glazbeni program - spotovi

  • 05:20

    Kultura s nogu

  • 05:50

    Regionalni dnevnik (R)

  • 08:29

    Hit, vallás, egyház

  • 08:58

    Šta jedemo?, dokumentarni film

  • 09:11

    Veštica dosada

  • 10:27

    Drag mi-e cântecul și jocul

  • 10:58

    Rromane đilja

  • 11:27

    Paleta (hrv.)

  • 11:38

    Luča

  • 11:59

    Barázda

  • 12:29

    F-esztelen

  • 13:00

    Hírek

  • 13:10

    Konyhácska

  • 13:29

    A nagyi meg a libuskája

  • 13:36

    Prijateljska reč

  • 13:40

    Muzički program

  • 14:48

    Українська панорама (Ukrajinska panorama)

  • 15:16

    Klikni pravu stvar (Shift, emisija „Deutsche Welle“ titlovana na srpski)

  • 15:42

    Spektar

  • 16:09

    Paleta (mađ.), sa srpskim titlom

  • 17:01

    Faluvégen

  • 17:29

    Veštica Dosada

  • 17:45

    TV Dnevnik

  • 18:00

    Denník

  • 18:15

    Дньовнїк (Dnevnik)

  • 18:30

    Telejurnal

  • 18:45

    Nevimata

  • 19:00

    Híradó

  • 19:29

    Aranykor

  • 20:02

    Fókuszban

  • 20:32

    Добри вечар Войводино (Dobro veče, Vojvodino)

  • 22:02

    Emisija na slovačkom jeziku

  • 22:30

    Za trpezom naših suseda

  • 23:23

    Oltaricsajok

  • 00:06

    TV prodaja

  • 02:06

    Fókuszban

  • 02:36

    Visszapillantó

  • 03:05

    Добри вечар Войводино (Dobro veče, Vojvodino)

  • 04:35

    Emisija na ukrajinskom jeziku

  • 05:03

    U dobroj kondiciji (In good shape- emisija "Deutsche Welle" titlovana na srpski)

  • 05:30

    Bon...TON

  • 08:00

    Sporting greatest moments

  • 08:30

    Milan - Torino

  • 10:30

    Leicester - Brighton

  • 12:30

    Stuttgart - Koln

  • 14:30

    Cagliari - Roma

  • 16:30

    Preston North End - Liverpool

  • 18:30

    Pregled kola

  • 19:00

    RNL - Ballingen

  • 20:45

    Porto - Barca

  • 22:30

    New Orleans . Atlanta

  • 00:30

    Empoli - Inter

  • 02:30

    Juventus - Sassuolo

  • 04:30

    Ub - Olympiacos

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30