TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • Prva
  • HTV1
  • RTV 1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00 informativni

    Vesti

  • 06:05

    Jutarnji program

  • 08:00

    Jutarnji dnevnik

  • 08:30

    Jutarnji program

  • 09:00 informativni

    Vesti

  • 09:05

    Šarenica

  • 11:00

    Znanje imanje: Ljudi ravnice: Ljudi ravnice

  • 12:00

    Dnevnik 1

  • 12:15

    Sportski Dnevnik

  • 12:25

    Vreme, stanje na putevima

  • 12:30 show

    Balkanskom ulicom

  • 13:10 show

    SAT

  • 14:00

    RTS ordinacija

  • 15:00

    Gastronomad

  • 15:20 informativni

    Vesti

  • 15:30

    Južni vetar

  • 16:22 informativni

    Vesti

  • 16:25

    Triniti je i dalje moje ime

  • 18:27 dokumentarni

    Sasvim prirodno

  • 19:00

    Slagalica

  • 19:17

    Vreme

  • 19:30

    Dnevnik 2

  • 20:05

    Južni vetar

  • 20:55

    Ja volim Srbiju

  • 22:25

    Ulica milosrđa

  • 23:20

    Dnevnik 3

  • 23:40 film

    Velika iluzija

  • 00:15 show

    SAT

  • 01:00

    Triniti je i dalje moje ime

  • 03:00 informativni

    Vesti

  • 03:05 show

    Balkanskom ulicom

  • 03:35

    Gastronomad

  • 04:03

    Znanje imanje

  • 04:55

    Ulica milosrđa

  • 05:49

    Verski kalendar

  • 07:55

    Slagalica, kviz

  • 08:15

    Datum

  • 08:20

    Verski kalendar

  • 08:30

    Moj mali poni

  • 08:52

    Patrolne šape

  • 09:04

    Plava ptica na Malti - song

  • 09:30

    Radoznalci

  • 10:00 informativni

    E-TV

  • 10:30

    Od zlata jabuka

  • 11:00

    Pristupačan program: Profesionalci - dr Mirko Đorđević - instruktor padobranstva (SZJ)

  • 11:30

    Verski mozaik Srbije

  • 12:10

    Profil i profit

  • 12:40

    Kulturako aresipe

  • 13:10

    Sve boje života

  • 13:40

    Obrazovno ogledalo: Umetnost disanja, drugi deo

  • 14:10

    Eko minijature - Eko kalendar

  • 14:15

    Edu global

  • 14:45

    Miroslav Ilić

  • 15:45

    Mira Adanja Polak: Ekskluzivno

  • 16:20

    Rukomet - EP, finale, prenos

  • 17:15

    Klizanje - EP, egzibicije, snimak

  • 19:35

    Krvavi put, film

  • 21:05

    Cross country, film

  • 22:10

    Sin, serija

  • 23:10

    Teatrologike: Milena Zupančič

  • 23:40

    Dugačak vikend, film

  • 00:55

    Sport, r.

  • 04:45 show

    SAT

  • 10:00

    Žikina Šarenica

  • 13:00

    Prvi Nacionalni dnevnik

  • 13:28 show

    Zadruga Uživo

  • 14:00

    Premijera Vikend specijal

  • 16:00 show

    Zadruga Uživo

  • 18:29

    Nacionalni dnevnik u 18:30

  • 19:15

    Kontravizija

  • 20:00

    Nemoguća ljubav

  • 21:00

    Hit Tvit

  • 23:00

    Zadruga Izbacivanje

  • 02:00 show

    Zadruga Uživo

  • 05:00

    Svitanje

  • 07:00

    Nećete verovati (R)

  • 07:30

    Exploziv (R)

  • 07:55

    JUTRO

  • 12:00

    Exkluziv specijal

  • 13:00

    Exploziv specijal (R)

  • 14:00 serija

    Radna akcija

  • 15:00 show

    Zvezde Granda - Specijal

  • 18:00 informativni

    Vesti

  • 19:10

    Exploziv specijal

  • 20:00

    Urgentni centar (R)

  • 21:00

    Nikad nije kasno

  • 23:15

    Radna akcija (R)

  • 00:15

    Urgentni centar (R)

  • 01:15

    Exploziv specijal (R)

  • 01:50

    Nećete verovati (R)

  • 05:59

    Zadar: More (R)

  • 09:47

    Biblija

  • 09:58

    Tužno: Misa, prijenos

  • 11:03

    Pozitivno

  • 11:39

    TV kalendar (R)

  • 12:00

    Dnevnik 1

  • 12:15

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:20

    HAK - promet info

  • 12:30

    Plodovi zemlje

  • 13:24

    Zadar: More

  • 14:00

    Nedjeljom u dva

  • 15:01

    Za vas s ljubavlju, kanadsko-američki film (12) (2019.)

  • 16:31

    Mir i dobro

  • 17:00

    Vijesti u 17

  • 17:14

    Vrijeme

  • 17:15

    HAK - promet info

  • 17:17

    Bonton: Predstavljanje (R)

  • 17:26

    Misterij na Sorboni, francuski film (12) (2018.)

  • 19:00

    Dnevnik 2

  • 19:44

    Vrijeme

  • 19:47

    Tema dana

  • 20:00

    Loto 6/45

  • 20:05

    'Ko te šiša (4), humoristična serija (15/20)

  • 20:34

    Loto 6/45 - izvještaj

  • 20:39

    U ime pradjeda, dokumentarni film

  • 21:30

    Priča o nama s Morganom Freemanom: Snaga ljubavi, dokumentarna serija (3/6)

  • 22:22

    Dnevnik 3

  • 22:37

    Sportske vijesti

  • 22:48

    Vrijeme

  • 22:50

    Vijesti iz kulture

  • 23:03

    Dnevnik Anne Frank, američki film - Zlatno doba Hollywooda (12) (1959.) (R)

  • 01:50

    Nedjeljom u dva (R)

  • 02:45

    Dnevnik 3 (R)

  • 03:00

    Sportske vijesti

  • 03:10

    Vijesti iz kulture

  • 03:18

    Fotografija u Hrvatskoj (R)

  • 03:33

    Imperij, telenovela (12) (30/170) (R)

  • 04:18

    Dnevnik Woodstocka, glazbeno-dokumentarni film (1/4) (R)

  • 05:17

    Dnevnik 2 (R)

  • 05:59

    Potrošački reporter

  • 07:50

    Pečat vremena

  • 08:15

    Biseri duhovnosti Vojvodine

  • 08:30

    Srpsko duhovno pesništvo

  • 08:45

    Hajde sa mnom u obdanište

  • 09:11

    Uvek medalja

  • 09:31

    Ja biram

  • 09:47

    Obično, a vrhunski

  • 10:00

    Vesti

  • 10:05

    Agromozaik

  • 11:00

    Dobar posao

  • 11:27

    Zelena patrola

  • 12:00

    Vesti / Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:05

    Vremenska prognoza

  • 12:07

    Dodati život godinama

  • 13:00

    Postrojavanje

  • 13:25

    Dobro ili bolje

  • 13:30

    Akademac

  • 14:00

    Tabloid

  • 14:55

    Dopisnica iz Banata

  • 15:00

    Mustre

  • 16:30

    Čari ribolova

  • 17:00

    Dnevnik

  • 17:25

    Svet oko nas

  • 17:55

    Tajna društva

  • 18:27

    Bon...TON

  • 18:52

    Biseri duhovnosti Vojvodine

  • 19:06

    Srpsko duhovno pesništvo

  • 19:30

    TV dnevnik RTS1

  • 20:05

    Do kraja sveta

  • 21:55

    Kurbla - Pozitivni mladi ljudi

  • 22:00

    Vojvođanski dnevnik

  • 22:35

    Sportska hronika

  • 23:00

    Birmingenska banda

  • 23:40

    Most

  • 00:39

    Mustre

  • 02:09

    Do kraja sveta

  • 03:39

    Tabloid

  • 04:29

    Dobar posao

  • 04:54

    Dopisnica iz Banata

  • 05:44

    Eko balans

  • HBO
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • HBO Comedy
  • TV1000
  • Studio B
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 08:10

    Stopalići

  • 09:45

    Mis tajni agent

  • 11:35

    Holivud na snimanju

  • 12:00 film

    Priča o igračkama 3

  • 13:45

    Favorit

  • 15:40

    Šta muškarci žele

  • 17:40

    Ready Player One

  • 20:00

    Akvamen

  • 22:25

    Autsajder,

  • 23:30

    Niotkuda

  • 01:20

    Na krilima orlova

  • 03:00

    Autsajder,

  • 04:00

    Najslavniji čas

  • 07:00

    Osvetnici – Kraj igre

  • 10:00

    Stjuart Litl 2

  • 11:20

    Čudo

  • 13:35

    Deca špijuni 3D: Završna igra

  • 15:00

    Dafni i Velma

  • 16:15

    Devojke sa kalendara

  • 18:00

    Santos Dumon,

  • 19:00

    Mladi gangster

  • 20:50

    Četiri sobe

  • 22:25

    Džeki Braun

  • 01:00

    Escape room

  • 02:40

    Raj

  • 04:20

    Četiri sobe

  • 07:45

    Mister Bin - Film

  • 09:15

    Limuzina

  • 10:50 film

    Ajkula 2

  • 12:40

    Mister Bin na odmoru

  • 14:10

    Omiljeni par

  • 15:50

    Bitka za Los Anđeles

  • 17:45

    Dar od srca

  • 19:15 film

    Blizanci

  • 21:00

    Helboj 2 - Zlatna vojska

  • 22:55

    Traži se

  • 00:45

    Pritajeno zlo - Život posle smrti

  • 02:20

    Helboj 2 - Zlatna vojska

  • 05:25 film

    Blizanci

  • 07:00

    Vesti

  • 07:30

    Beograde dobro jutro

  • 10:00

    Vesti

  • 10:30

    Beograde dobro jutro

  • 11:00

    Vesti

  • 11:05

    Vodič kroz dijabetes

  • 11:35

    Dokumentarni program

  • 12:00

    Vesti

  • 12:05

    Cinologia mondiale

  • 12:35

    Auto TV edition

  • 13:00

    Vesti

  • 13:05

    Dokumantarni program

  • 14:00

    Vesti

  • 14:05

    Moja polisa

  • 14:35

    Dokumantarni program

  • 15:00

    Vesti

  • 15:05

    Stil

  • 15:40

    Nakit TV Shop

  • 18:00

    Serijski program

  • 19:00

    Vesti u 7

  • 20:00

    Agape

  • 21:05

    Venčanje od A do DA

  • 21:35

    Lady of Wine

  • 22:00

    Vesti u 10

  • 22:35

    Auto TV edition

  • 23:00

    Vesti

  • 23:05

    Noćni program

  • Cinemania
  • HTV2
  • RTV 2
  • Arena 1
  • Arena 2
  • Arena 3
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 09:40

    DESTINACIJA VENČANJE

  • 11:35

    NOĆ U MEKSIKU

  • 13:45

    PRINCEZE IDU U PROVOD

  • 15:45

    IZGUBLJENI U SVEMIRU

  • 18:20

    MISTIČNA REKA

  • 21:00

    BOGOVI I GENERALI

  • 01:10

    GRANDE PUNTO

  • 03:05

    NOĆ VEŠTICA 2

  • 04:50

    HRABRI GRAD

  • 07:01

    Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (3/52) (R)

  • 07:12

    Lein kutak: Slani mafini (R)

  • 07:19

    Juhuhu

  • 07:21

    TV vrtić: Kamen (R)

  • 07:31

    Zmajić Kokos, crtana serija (6/52)

  • 07:43

    Juhuhu

  • 07:45

    Mišo i Robin: Pekmez (R)

  • 07:53

    Tajni dnevnik patke Matilde: Štucanje (R)

  • 08:06

    Juhuhu

  • 08:08

    Čarobna ploča - Svijet oko nas (0/16)

  • 08:23

    Juhuhu

  • 08:24

    Top-lista DTV-a

  • 09:04

    Luka i prijatelji: Kukci

  • 09:33

    Velečasni Brown (5), serija (12) (5/15) (R)

  • 10:24

    Kitzbühel: Svjetski skijaški kup (M) - Slalom, prijenos 1. vožnje

  • 11:20

    The Voice Hrvatska (3) (8/12)

  • 12:53

    Sjedni, odličan

  • 13:24

    Kitzbühel: Svjetski skijaški kup (M) - Slalom, prijenos 2. vožnje

  • 14:23

    Klub 7 (R)

  • 15:25

    Rukomet (Ž): EHF kup, Podravka - Siofok, 1. pol.

  • 16:18

    Priča o igračici Podravke, reportaža

  • 16:25

    Rukomet (Ž): EHF kup, Podravka - Siofok, 2. pol.

  • 17:18

    Arabija s Levisonom Woodom: Svete zemlje, dokumentarna serija (12) (4/5)

  • 18:11

    (Re)kreativac: Parkour

  • 18:40

    Budimpešta: EP u vaterpolu, emisija

  • 18:50

    Budimpešta: EP u vaterpolu - finale, prijenos

  • 20:20

    Budimpešta: EP u vaterpolu, emisija

  • 20:37

    Niti vidim niti čujem, američki film - Filmovi s 5 zvjezdica (12) (1989.) (R)

  • 22:19

    Ana Karenjina - Priča Vronskoga, serija (12) (3/8)

  • 23:08

    Graham Norton i gosti (24), talk-show (12) (13/20)

  • 00:01

    Dnevnik Woodstocka, glazbeno-dokumentarna serija (1/4) (R)

  • 01:00

    Noćni glazbeni program - Spotovi

  • 04:00

    Noćni glazbeni program - Glazbene emisije (R)

  • 05:06

    Budimpešta: Vaterpolo, EP (M) - utakmica za 3. mjesto(radimo samo ako je Hrvatska)

  • 05:14

    Peti dan

  • 07:40

    Glóbusz

  • 08:10

    Jó estét, Vajdaság

  • 09:10

    Jelen-Lét

  • 09:40

    Magyar nyelvű műsor

  • 10:10

    Rajzolj nekem egy mesét

  • 10:25

    Rajzolj nekem egy mesét

  • 10:30

    Emisija na slovačkom jeziku

  • 11:00

    Dúhovka

  • 11:30

    Emisija na slovačkom jeziku

  • 12:00

    Magazin TV

  • 13:00

    Barázda

  • 13:30

    Hit, vallás, egyház

  • 14:00

    Visszapillantó

  • 14:30

    Rromologija

  • 15:00

    Them Rromano

  • 16:00

    Izravno

  • 16:30

    Svjetionik

  • 17:00

    Українська панорама

  • 17:30

    Spektar

  • 18:00

    Македонско сонце

  • 18:30

    Magyar nyelvű műsor

  • 19:00

    Híradó

  • 19:29

    Barázda

  • 20:00

    ТВ маґазин

  • 21:00

    Halló, TV

  • 22:30

    Emisija na mađarskom jeziku

  • 23:00

    Muzički program

  • 00:01

    TV prodaja

  • 02:01

    ТВ маґазин

  • 03:01

    Halló, TV

  • 04:31

    Izravno

  • 05:01

    Svjetionik

  • 05:31

    Українська панорама

  • 00:00

    New Orleans - Boston

  • 07:00

    Bob dvosed muškarci 2. trka

  • 08:00

    Western United - Adelaide United

  • 10:00

    Torino - Atalanta

  • 12:00

    NBA Daily

  • 12:15

    Pregled

  • 12:30

    Inter - Cagliari

  • 14:30

    Veljko Paunović 1. deo

  • 15:00

    Arena sport

  • 15:30

    Crvena zvezda - Arka

  • 17:30

    Arena sport

  • 18:00

    Roma - Lazio

  • 20:00

    Veljko Paunović 2. deo

  • 20:30

    NBA Arena

  • 21:30

    Denver - Houston

  • 02:30

    Cercle Brugge KSV - Anderlecht

  • 04:30

    Epizoda 34

  • 05:00

    Western United - Adelaide United

  • 08:15

    Live Stage 3

  • 09:00

    Live Stage 4

  • 10:00

    Marseille - Angers

  • 12:00

    Live Stage 5

  • 13:30

    St. Mirren - Aberdeen

  • 15:30

    Epizoda 34

  • 16:00

    Young Boys - Basel

  • 18:00

    Kortrijk - Club Brugge KV

  • 20:00

    Epizoda 34

  • 20:30

    Pregled

  • 20:45

    Napoli - Juventus

  • 22:45

    KOTV Classics

  • 23:40

    Racing Club - Atlético Tucumán

  • 01:45

    Boca Juniors - Independiente

  • 03:45

    Epizoda 33

  • 04:15

    Hannover - Berlin

  • 07:45

    Epizoda 10

  • 08:15

    Fiorentina - Genoa

  • 10:00

    Finale

  • 12:00

    Mega Bemax - Krka

  • 14:00

    Epizoda 34

  • 14:30

    Epizoda 12

  • 15:00

    Sampdoria - Sassuolo

  • 17:00

    Nantes - Bordeaux

  • 19:00

    Györi Audi ETO KC - Brest Bretagne Handball

  • 20:45

    Pregled

  • 21:00

    Lille - PSG

  • 23:00

    Roma - Lazio

  • 00:45

    Napoli - Juventus

  • 02:30

    Budućnost - IK Sävehof

  • 04:00

    Nantes - Bordeaux

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30