TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • O2
  • Prva
  • HTV1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00 show

    SAT

  • 07:26

    Slagalica, kviz

  • 07:43

    Datum

  • 07:50

    Verski kalendar

  • 08:00 crtani-film

    Mašine strašne priče

  • 08:06

    Pa pa letimo

  • 08:25

    Prodavnica najmanjih ljubimaca

  • 08:47

    Dvorištvance

  • 09:08

    Moj mali poni

  • 09:30

    Transformersi

  • 10:00 informativni

    E-TV

  • 10:30

    Od zlata jabuka

  • 11:00

    Pristupačan program: Jurij Baturin - kosmonaut, SZJ

  • 11:30

    Verski mozaik Srbije

  • 12:10

    Profil i profit

  • 12:35

    Kulturako aresipe

  • 13:00

    Sve boje života

  • 13:25

    Kulturna baština Srbije: Geopark Đavolja Varoš - Kosanica

  • 13:55

    Muzej srpske pravoslavne crkve: Plaštanica kralja Milutina

  • 14:00

    Magazin Lige Evrope

  • 14:30

    Tenis - Monte Karlo, finale, prenos

  • 16:00

    Magazin Lige šampiona

  • 16:25

    Mira Adanja Polak: Ekskluzivno

  • 16:55

    Muzej srpske pravoslavne crkve: Plaštanica kralja Milutina

  • 17:00

    Osvajanje Arktika

  • 17:55

    Rukomet - Plej of, prenos

  • 20:25

    Zaveštanje, film

  • 22:00

    Tvin Piks (2017), serija

  • 23:00

    Demon pod reflektorima, film

  • 00:45

    Tenis - Monte Karlo, finale, r.

  • 07:30

    Nacionalni dnevnik u 07:30

  • 08:30

    Žikina Šarenica

  • 11:30 show

    Zadruga uživo

  • 12:00

    Prvi Nacionalni dnevnik

  • 12:27 show

    Zadruga uživo

  • 14:00

    Premijera Vikend specijal

  • 16:00 show

    Zadruga uživo

  • 18:29

    Nacionalni dnevnik u 19:30

  • 19:10

    Kontravizija

  • 19:30 serija

    Elif

  • 20:20 serija

    Ćerke

  • 21:05

    Šifra Despot

  • 21:56

    Zadruga Izbacivanje

  • 01:00 show

    Zadruga uživo

  • 04:30

    Svitanje

  • 00:00

    Broadly TV

  • 06:00 show

    Praktična žena

  • 07:00

    Plodovi dobre zemlje

  • 08:00 show

    Praktična žena

  • 09:00

    Radna akcija

  • 11:00

    Exkluziv specijal

  • 11:30

    Vrele gume

  • 12:00

    Odgovor

  • 13:00

    Kasper

  • 15:00 show

    Zvezde granda - Specijal

  • 18:00 informativni

    Vesti

  • 18:45

    Exploziv specijal

  • 19:15

    100 ljudi, 100 ćudi - Best off

  • 20:15

    Exkluziv specijal

  • 21:00

    Ubice mog oca

  • 22:00

    Ja volim Srbiju

  • 23:40

    Na mestu zločina sa Mašanom Lekićem

  • 00:30

    Ja volim Srbiju

  • 06:06

    Veterani mira (R)

  • 06:55

    TV Kalendar

  • 07:11

    Fedora, njemački film - Zlatno doba Hollywooda (12) (1977.)

  • 09:02

    Pozitivno

  • 09:37

    Biblija

  • 09:47

    Portret Crkve i mjesta: Drnje

  • 09:58

    Drnje: Misa, prijenos

  • 10:55

    Obljetnica proboja iz logora Jasenovac, prijenos

  • 12:00

    Dnevnik 1

  • 12:15

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:20

    HAK - promet info

  • 12:30

    Plodovi zemlje

  • 13:26

    Rijeka: More

  • 14:00

    Nedjeljom u dva

  • 15:02

    Mir i dobro

  • 15:40

    Život u zraku: Gužva na nebu, dokumentarna serija (3/3) (R)

  • 16:29

    Sigurno u prometu

  • 16:35

    Bonton: Preživjeti tuđe hrkanje (R)

  • 16:41

    TV Kalendar (R)

  • 17:00

    Vijesti u 17

  • 17:14

    Vrijeme

  • 17:15

    HAK - promet info

  • 17:28

    Torta za hipoteku, američki film (2014.)

  • 18:58

    Vrijeme

  • 19:00

    Dnevnik 2

  • 19:45

    Vrijeme

  • 19:48

    Tema dana

  • 20:00

    Loto 6/45

  • 20:05

    'ko te šiša, humoristična serija (16/19)

  • 20:36

    Hrvatski velikani (2): Matija Gubec (5/8)

  • 21:31

    Podrijetlo - povijest čovječanstva: Put pred nama, dokumentarna serija (8/8)

  • 22:22

    Dnevnik 3

  • 22:37

    Sportske vijesti

  • 22:48

    Vrijeme

  • 22:50

    Vijesti iz kulture

  • 23:01

    Fedora, njemački film - Zlatno doba Hollywooda (12) (1977.)

  • 00:50

    Nedjeljom u dva (R)

  • 01:45

    Skica za portret (R)

  • 02:01

    Potrošački kod (R)

  • 02:26

    Inspektor George Gently (7), serija (12) (3/4) (R)

  • 03:56

    Legenda o motoru, novozelandsko-američki film (12) (2005.) (R)

  • 05:57

    Rijeka: More (R)

  • OBN
  • RTV 1
  • HBO
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • HBO Comedy
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Noć sa zvijezdama, tarot /18/

  • 06:10

    Turbo Dogs, crtani film

  • 06:30

    Avanture Hello Kitty, crtani film

  • 06:50

    Gladijatori, crtani film

  • 07:10

    Dinofroz, crtani film

  • 07:35

    Mađioničar, crtani film

  • 08:00 show

    Praktična žena, zabavni program, r.

  • 08:55

    Top shop

  • 09:10

    Neki novi klinci, zabavni program, r.

  • 10:15

    Top shop

  • 10:30

    Dejana talk show, talk show, r.

  • 11:50

    Top shop

  • 12:05 show

    Zvezde Granda, zabavni program, r.

  • 12:50

    Lonci i poklopci, kulinarski show

  • 13:50 show

    Zvezde Granda, zabavni program, r.

  • 17:25

    Dejana talk show, talk show

  • 18:50

    OBN Info

  • 19:05

    OBN Sport

  • 19:20

    Hit do hita, zabavni program

  • 20:00 show

    Zvezde Granda- Specijal, zabavni program

  • 23:00

    Polubrat, norveška serija, 4 epizoda

  • 02:00

    OBN Info, r.

  • 02:15

    OBN Sport, r.

  • 02:20

    Polubrat, norveška serija, 4 epizoda, r.

  • 03:20

    Čuvari planete, dokumentarni program

  • 04:10

    Magazin Lige prvaka, sportski program, r.

  • 04:35

    Čuvari planete, dokumentarni program

  • 06:00

    Verski nedeljnik

  • 07:00

    Obično, a vrhunski

  • 07:17

    Igrajmo se zajedno

  • 07:22

    Nacrtaj mi priču

  • 08:00

    Zvrk

  • 08:26

    Fazoni i fore

  • 09:00

    Vesti

  • 09:05

    Agromozaik

  • 10:00

    Dobar posao

  • 10:30

    Priče od kojih se raste

  • 11:00

    Vesti / Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 11:03

    Vremenska prognoza

  • 11:05

    Dodati život godinama

  • 12:00

    Zeleni sat

  • 12:30

    Akademac

  • 13:00

    Tabloid

  • 13:55

    Dopisnica iz Banata

  • 14:00

    Mustre

  • 16:00

    Dnevnik

  • 16:25

    Svet oko nas

  • 16:50

    Bon...TON

  • 17:15

    Nešto više

  • 17:40 serija

    Državni posao

  • 18:30

    TV dnevnik RTS1

  • 19:05

    Idiot

  • 20:00

    Dokument

  • 20:30

    Čari ribolova

  • 21:00

    Vojvođanski dnevnik

  • 21:30

    Dopisnica iz Banata

  • 21:35

    Sportska hronika

  • 21:55

    Dok sam još tu

  • 23:34

    Mustre - nedeljno popodne

  • 01:24

    Tabloid

  • 02:19

    Dobar posao

  • 02:44

    Nešto više

  • 03:09

    Svet oko nas

  • 03:36

    Dopisnica iz Banata

  • 03:41

    Državni posao - radna sedmica

  • 04:31

    Idiot

  • 05:23

    Tilda, mali miš

  • 05:30

    Dobro jutro, Vojvodino

  • 06:00

    Pobuna na farmi

  • 07:20

    Efekat vode

  • 08:45 film

    Hotel Transilvanija

  • 10:15

    Pariz može da sačeka

  • 11:50

    Automobili

  • 13:45

    Automobili 2

  • 15:30

    Božićna melodija

  • 16:55

    Ljudi u crnom

  • 18:30

    Misterije Hejli Din: Smrtonosno imanje

  • 20:00

    Čovek sa gvozdenim srcem

  • 22:00

    Ovde i sad,

  • 23:05 film

    Predatori

  • 00:55 film

    Grad greha

  • 03:00

    Zapadni svet

  • 04:15

    Poruka za tebe

  • 06:00

    Otac Braun

  • 06:50 serija

    Četiri žene i sahrana

  • 07:50

    Odeljenje za istragu

  • 08:50

    Megre

  • 10:45 serija

    Mesto zločina

  • 11:40 serija

    Mesto zločina

  • 12:30

    Rouzvud

  • 13:25

    Otac Braun

  • 14:25

    Kopilad Picofalkonea

  • 16:35 serija

    Četiri žene i sahrana

  • 17:35

    Spas iz vazduha

  • 18:10

    Privatni detektivi

  • 19:05

    Privatni detektivi

  • 20:05

    Pod lažnom zastavom

  • 21:05

    Bul

  • 22:00

    Čikaška policija

  • 22:55

    Rouzvud

  • 23:55

    Pod lažnom zastavom

  • 00:55

    Grejslend

  • 01:50

    Grejslend

  • 02:40

    Odeljenje za istragu

  • 03:30

    Rouzvud

  • 04:30

    Grejslend

  • 05:15

    Grejslend

  • 06:00

    Maša i medved, -20

  • 06:30

    Volas i Gromit: Pogrešne pantalone

  • 07:00

    Ovčica Šone-24

  • 07:30

    Templ Grendin

  • 09:20

    Fleke od trave

  • 10:45

    Bambi

  • 11:55

    Sto broj 19

  • 13:25

    Žena i muž

  • 15:10

    Holivud na snimanju

  • 15:40

    Templ Grendin

  • 17:30

    Fleke od trave

  • 19:00

    Dete u vremenu

  • 20:35

    Transformersi: Poslednji vitez

  • 23:05

    Pregled protekle nedelje sa Džonom Oliverom

  • 23:35

    Dve kul kraljice,

  • 00:35

    Čudovište iz Martfija

  • 02:35

    Krugovi

  • 04:15

    Bliskost

  • TV1000
  • Studio B
  • Cinemania
  • HTV2
  • RTV 2
  • Arena 1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Sečivo

  • 06:35

    Paklene loptice

  • 08:05

    Braća Grim

  • 10:00 film

    Svi su dobro

  • 11:40

    Zečica na koledžu

  • 13:15

    Srećni Gilmor

  • 14:45

    Pol Blart: Policajac iz tržnog centra

  • 16:20

    Pokajanje

  • 18:20 film

    Devojka od milion dolara

  • 20:30

    Mreža

  • 22:20

    28 dana

  • 02:10

    200 cigareta

  • 05:15

    Da li smo mi u šemi?

  • 07:00

    Vesti

  • 08:00

    Ali sa osmehom

  • 10:00

    Vesti

  • 10:30

    Telešop

  • 11:05

    Beograd za početnike

  • 11:35

    Vodič za roditelje

  • 12:00

    Vesti

  • 12:05

    Vodič kroz dijabetes

  • 12:35

    Auto TV edition

  • 13:00

    Vesti

  • 13:05

    TV aukcija

  • 14:00

    Vesti

  • 14:05

    Moja polisa

  • 14:35

    Willimon

  • 15:00

    Vesti

  • 15:05

    Stil

  • 15:40

    NAKIT TV SHOP

  • 18:00

    Tajna starog mosta

  • 19:00

    Vesti u 7

  • 19:35

    Priče o beogradskim tajnama

  • 20:00

    Agape

  • 21:05

    Venčanje od A do DA

  • 21:35

    Zdravlje i stil

  • 22:00

    Vesti u 10

  • 23:05

    Auto TV edition

  • 23:30

    Noćni program

  • 06:50

    ODLASCI

  • 09:40

    ZID

  • 11:55

    NJEGOV NAJVEĆI FAN

  • 14:05 film

    IGRA SMRTI

  • 16:10 film

    NA ZMAJEVOM PUTU

  • 18:15

    MUSKETARI 2 05

  • 19:35

    MUSKETARI 2 06

  • 21:00

    IZMEĐU LJUBAVI I IGRE

  • 23:45

    ŠEJTANOV RATNIK

  • 01:55

    PONOĆNI KAUBOJ

  • 03:45

    KRV I MESO

  • 05:50

    SAVRŠENI STRANCI

  • 06:24

    Džepni djedica (1), serija za djecu (9/26) (R)

  • 06:36

    Džepni djedica (1), serija za djecu (10/26) (R)

  • 06:50

    Juhuhu

  • 06:51

    Pjesmice i brojalice: Okoš bokoš

  • 06:54

    Dječji planet, dokumentarna serija za djecu (10/16) (R)

  • 07:01

    Danica i jarac

  • 07:07

    Pjesmice i brojalice: En ten tini

  • 07:08

    Juhuhu

  • 07:10

    Graditelj Bob, crtana serija (33/46)

  • 07:22

    TV vrtić: Ptić ili krtić

  • 07:30

    Juhuhu

  • 07:32

    Pustolovine Vilka i Tile, crtana serija (2/52) (R)

  • 07:43

    Juhuhu

  • 07:46

    Mišo i Robin: Jesenski plodovi

  • 07:53

    Njama, njam: Lubenica

  • 07:58

    Juhuhu

  • 08:01

    Šareni vremepolov: Perm (7/12)

  • 08:14

    Juhuhu

  • 08:19

    Mačje tajne: Mačji pogled, dokumentarna serija (1/3) (R)

  • 09:12

    Ružno pače, animirani film (R)

  • 10:31

    Poirot (13), serija (12) (5/5) (R)

  • 12:01

    Cesarica - hit godine

  • 12:07

    Luka i prijatelji

  • 12:33

    (Re)kreativac: Pilates

  • 12:58

    Cesarica - hit godine

  • 13:02

    Indeks

  • 13:30

    Dobar, bolji, najbolji... kroz ušicu igle (3) (4/6) (R)

  • 14:30

    Cesarica - hit godine

  • 14:36

    Vrtlarica

  • 15:04

    Cesarica - hit godine

  • 15:10

    Samobor - Zagreb: Bicikizam - Tour of Croatia, prijenos 6. etape

  • 17:12

    Road to the 2018 FIFA World Cup Russia (2/16)

  • 17:43

    A strana (2) (4/6)

  • 19:27

    Cesarica - hit godine

  • 19:31

    Garaža: Boris Štok

  • 20:05

    Poldark (2), serija (8/10)

  • 21:04

    U redakciji novina, američki film - Filmovi s 5 zvjezdica (12) (1994.)

  • 22:55

    Samobor - Zagreb: Bicikizam - Tour of Croatia - sažetak

  • 23:28

    Graham Norton i gosti (20), talk-show (12) (10/20)

  • 00:15

    Foo Fighters - Sonic Highways, glazbeno-dokumentarna serija (2/8) (R)

  • 01:15

    Opaki par (1), humoristična serija (12) (2/7) (R)

  • 01:37

    Noćni glazbeni program - spotovi

  • 04:12

    Noćni glazbeni program - glazbene emisije (R)

  • 05:22

    Treći format

  • 06:40

    Medicus

  • 07:10

    Jó estét, Vajdaság

  • 08:10

    Jelen-Lét

  • 08:40

    Nefertiti a kiralynő múmiájának rejtélye

  • 09:30

    Emisija na slovačkom

  • 10:00

    Dúhovka

  • 10:30

    Emisija na slovačkom

  • 11:00

    Magazin TV

  • 12:00

    Barázda

  • 12:30

    Visszapillantó

  • 13:00

    Hit, vallás, egyház

  • 13:30

    Pod istim krovom

  • 13:55

    Minijatura

  • 14:00

    Them Rromano

  • 15:00

    Izravno

  • 15:30

    Svjetionik

  • 16:00

    Українска панорама

  • 16:30

    Spektar

  • 17:00

    Македонско сонце

  • 17:30

    Ládafia

  • 18:00

    Híradó

  • 18:29

    Barázda

  • 19:00

    ТВ маґазин

  • 20:00

    Halló, TV

  • 21:30

    Puls mladih

  • 21:55

    Minijatura

  • 22:00

    Muzički program

  • 23:00

    TV prodaja

  • 01:00

    ТВ маґазин

  • 02:00

    Halló, TV

  • 03:30

    Izravno

  • 04:00

    Svjetionik

  • 04:30

    Українска панорама

  • 05:00

    Spektar

  • 05:34

    Srpski ekran

  • 06:00

    Fudbal - ITALIJANSKA SERIJA B: Parma - Carpi

  • 06:30

    Emisija - Road to Russia: Epizoda 23

  • 07:00

    Fudbal - ITALIJANSKA LIGA: Milan - Benevento

  • 09:00

    Futsal - ŠPANSKA LIIGA: Ríos Renovables Zaragoza – Palma Futsal

  • 10:30

    Vesti - MaxBet NEWS

  • 11:00

    Rukomet - EHF LIGA ŠAMPIONA: PGE Vive Kielce - Paris Saint-Germain Handball

  • 12:30

    Kоšarka - ENDESA LIGA: Real Betis Energia Plus - Herbalife Gran Canaria

  • 14:30

    Emisija - LIGA ŠAMPIONA: Magazin

  • 15:00

    Fudbal - ITALIJANSKA LIGA: Lazio - Sampdoria

  • 17:00

    Fudbal - FRANCUSKA LIGA: AS Saint-Etienne - Troyes

  • 19:00

    Fudbal - SUPER LIGA SRBIJE: Partizan - Čukarički

  • 21:00

    Kоšarka - SRPSKA LIGA: Partizan - FMP

  • 22:55

    Vesti - MaxBet NEWS

  • 23:30

    Fudbal - ITALIJANSKA LIGA: Juventus - Napoli

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30