TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • Prva
  • HTV1
  • RTV 1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00 informativni

    Vesti

  • 06:05

    Jutarnji program

  • 08:00

    Jutarnji dnevnik

  • 08:30

    Jutarnji program

  • 09:00 informativni

    Vesti

  • 09:05

    Šarenica

  • 11:00

    S Tamarom u akciji

  • 12:00 informativni

    Vesti

  • 12:05

    Plava ptica: Lov na znanje sa Plavom pticom - specijal 3

  • 12:05

    Plava ptica: Lov na znanje sa Plavom pticom: Lov na znanje sa Plavom pticom - specijal 3

  • 12:30

    Radoznalci

  • 13:00

    Dnevnik 1

  • 13:15

    Sportski Dnevnik

  • 13:25

    Vreme, stanje na putevima

  • 13:30

    Lice i potpetice

  • 14:00

    TV lica... Kao sav normalan svet: Vatrogasac Miroslav Džaković

  • 14:50 informativni

    Vesti

  • 15:00

    Svadba iz moga kraja

  • 16:00 informativni

    Vesti

  • 16:03 serija

    Vojna akademija

  • 17:00

    Ja volim Srbiju

  • 18:30 dokumentarni

    Kvadratura kruga

  • 18:30

    Kvadratura kruga: Dobroselica: Dobroselica

  • 19:00

    Slagalica

  • 19:17

    Vreme

  • 19:30

    Dnevnik 2

  • 20:05 serija

    Vojna akademija

  • 21:00

    Bes

  • 23:20 informativni

    Vesti

  • 23:25

    Mala pljačka kazina

  • 01:00

    Ja volim Srbiju

  • 02:30

    Svadba iz moga kraja

  • 03:00

    Vesti

  • 03:20 dokumentarni

    Kvadratura kruga

  • 04:03 show

    TV lica... Kao sav normalan svet

  • 04:55

    Kako Zemlja funkcioniše

  • 05:49

    Verski kalendar

  • 00:00

    Svet sporta

  • 06:10

    Muzika za dobro jutro

  • 07:14

    Datum

  • 07:19

    Verski kalendar

  • 07:30

    Znanje imanje

  • 08:30

    Moj mali poni

  • 08:51

    Patrolne šape

  • 09:13

    Muzički karusel Jele Čelo

  • 09:23

    Zujalica

  • 09:47

    Dobro je, dobro je znati ...

  • 10:30

    Zemlja hrane

  • 11:00

    Nas je 10%

  • 11:30

    Magazin Srbija na vezi

  • 12:00

    Dozvolite...

  • 12:30 dokumentarni

    Građanin

  • 13:00

    Studio znanja

  • 14:00

    Kako se zemlja ponaša

  • 14:45

    Životinje u carstvu metafora: Bik

  • 15:17

    Klizanje - EP: plesni parovi, prenos

  • 16:45

    Olimpijski krugovi

  • 17:15

    Čovek i kamen: Plavi tok

  • 17:30

    Velika iluzija, filmski program

  • 18:05

    Trubom kroz Srbiju: Dejan Petrović i Big Bend RTS

  • 18:50

    Vaterpolo (ž) - EP: finale, prenos

  • 20:15

    Enkel, dokumentarni film

  • 20:15

    Enkel, dokumentarni program

  • 21:45

    Klizanje - EP: žene, slobodno, snimak

  • 23:15

    Sin, serija

  • 00:15

    TV Teatar: Čarobnjak

  • 01:45

    Sport, r.

  • 06:45 informativni

    Novo jutro

  • 07:10

    Svitanje

  • 07:30 informativni

    Novo jutro

  • 10:00

    Žikina Šarenica

  • 13:00

    Prvi Nacionalni dnevnik

  • 13:29

    Paparazzo lov

  • 14:26 show

    Zadruga Uživo

  • 17:00 show

    Magazin in

  • 18:29

    Nacionalni dnevnik u 18:30

  • 19:15 serija

    Elif

  • 20:00

    Nemoguća ljubav

  • 21:00

    Preživeti Beograd

  • 22:00

    Zadruga Pitanja novinara

  • 02:00 show

    Zadruga Uživo

  • 05:00

    Svitanje

  • 06:00

    Plodovi dobre zemlje (R)

  • 07:00

    Plodovi dobre zemlje

  • 07:00

    Nećete verovati (R)

  • 07:55

    JUTRO

  • 12:00

    Exkluziv specijal (R)

  • 12:45

    Hari Poter i kamen mudrosti (R)

  • 15:15

    Urgentni centar (R)

  • 18:00 informativni

    Vesti

  • 19:00

    Nećete verovati

  • 20:00 serija

    Urgentni centar

  • 21:00 show

    Zvezde Granda

  • 00:20

    Radna akcija (R)

  • 01:20

    Urgentni centar (R)

  • 02:20

    Motel Nana (R)

  • 06:38

    TV kalendar

  • 06:59

    Dnevnik Anne Frank, američki film - Zlatno doba Hollywooda (12) (1959.)

  • 07:49

    Slomljeno koplje, američki film - ciklus klasičnog vesterna (12) 1954.)

  • 09:30 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 10:00

    Vijesti

  • 10:10 informativni

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 11:10

    Kućni ljubimci

  • 11:42

    TV kalendar (R)

  • 12:00

    Dnevnik 1

  • 12:15

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:20

    HAK - promet info

  • 12:29

    Veterani mira

  • 13:21

    Zdrav život

  • 13:48

    Zajedno u duhu

  • 14:23

    Prizma, multinacionalni magazin

  • 15:12

    Istrage prometnih nesreća

  • 15:40

    Agenda: Svijet, vanjskopolitički magazin

  • 16:13

    Potrošački kod

  • 16:43

    TV kalendar (R)

  • 17:00

    Vijesti u 17

  • 17:14

    Vrijeme

  • 17:15

    HAK - promet info

  • 17:17

    Manjinski mozaik: Foto-Fanni

  • 17:39

    Lijepom našom: Bjelovar (2. dio)

  • 19:00

    Dnevnik 2

  • 19:43

    Vrijeme

  • 19:46

    Tema dana

  • 19:59

    Loto 7

  • 20:05

    The Voice Hrvatska (3) (8/12)

  • 21:48

    Plaćenici, američki film (15) (2010.) (R)

  • 23:38

    Dnevnik 3

  • 23:53

    Sportske vijesti

  • 00:02

    Vrijeme

  • 00:04

    Vijesti iz kulture

  • 00:16

    More ljubavi, američki film (15) (1989.) (R)

  • 02:04

    Dnevnik 3 (R)

  • 02:19

    Sportske vijesti (R)

  • 02:26

    Vijesti iz kulture (R)

  • 02:34

    Slomljeno koplje, američki film - ciklus klasičnog vesterna (12) 1954.)

  • 04:06

    Fotografija u Hrvatskoj (R)

  • 04:19

    Veterani mira (R)

  • 05:04

    Dnevnik 2 (R)

  • 05:47

    Prizma, multinacionalni magazin (R)

  • 06:10

    Priče od kojih se raste

  • 06:35

    Dokumentarni program

  • 06:55

    Verski nedeljnik

  • 07:05

    Sportska Vojvodina

  • 07:30

    Sportski globus

  • 07:35

    Uvek medalja

  • 08:00

    Školjkice

  • 08:20

    Zvrk

  • 08:44

    Hajde sa mnom u obdanište: Život nekada u Sremu

  • 09:10

    Pitam se, pitam se

  • 09:26

    Preci, a počeci

  • 09:41

    Ja sad znam, a ti?

  • 09:46

    Dečiji program

  • 10:00

    Vesti

  • 10:05

    Zelena patrola

  • 10:38

    Filmovi i zvezde

  • 11:03

    Starogradski biseri

  • 11:25

    Pečat vremena

  • 11:54

    Dopisnica iz Banata

  • 12:00

    Vesti / Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:05

    Vremenska prognoza

  • 12:10

    Priče od kojih se raste

  • 12:35

    Avanture Banetove leteće gitare

  • 13:00

    Originali

  • 13:30

    Ino-strane

  • 14:00

    Vaš RTV

  • 14:25

    Dobro ili bolje

  • 14:30

    5kazanje

  • 15:25

    Snažnije momci

  • 17:00

    Dnevnik

  • 17:30

    Dokument

  • 18:00

    Lovački saveti

  • 18:25

    Dopisnica iz Banata

  • 18:30

    Dokumentarni program

  • 18:55

    Dobro ili bolje

  • 19:00

    Dokumentarni program

  • 19:30

    TV dnevnik RTS1

  • 20:05

    Legenda o pijanisti

  • 21:55

    Muzički putopisi

  • 22:00

    Vojvođanski dnevnik

  • 22:30

    Muzički putopisi

  • 22:40

    Tabu

  • 23:37

    Filmovi i zvezde

  • 00:02

    Ino-strane

  • 00:27

    Snažnije momci

  • 01:57

    Originali

  • 02:24

    Legenda o pijanisti

  • 04:02

    Centar sveta

  • 04:27

    Dopisnica iz Banata

  • 04:34

    Eko balans

  • 04:49

    Potrošački reporter

  • 05:15

    Dokumentarni program

  • 05:40

    Dokument

  • HBO
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • HBO Comedy
  • TV1000
  • Studio B
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Četiri pera

  • 08:05

    Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini

  • 10:15 film

    Noćna mora pre Božića

  • 11:30

    Svadbeni marš 4: Nešto staro, nešto novo

  • 12:55 film

    Ljudi poput nas

  • 14:50 film

    Frankenvini

  • 16:15

    Polomi sve

  • 17:50

    Aladin

  • 20:00

    Favorit

  • 21:55

    Identitet

  • 23:25

    Anabel

  • 01:05

    Sneč

  • 02:45

    Katastrofalni umetnik

  • 04:30

    Identitet

  • 06:00

    Mašine bajke,-26

  • 06:25

    Angry Birds Series Compilation,

  • 06:45

    Angry Birds Series Compilation,

  • 07:00

    Osvetnici – Kraj igre

  • 08:15

    Maša i medved,-23

  • 08:40

    Instant porodica

  • 10:35

    San Andreas

  • 12:30

    Osvetnici – Kraj igre

  • 15:30

    Galeb

  • 17:10

    U tuđoj kući

  • 19:00

    Lovac ubica

  • 21:00

    Rej Donovan

  • 21:50

    Novi papa,

  • 22:45

    Autsajder,

  • 23:50

    Luda mama

  • 01:20

    Sestrinstvo

  • 02:50

    VICE: Specijalna reportaža: Budućnost posla

  • 03:45

    Ostrvo

  • 06:05

    Omiljeni par

  • 07:05

    E. T. vanzemaljac

  • 08:55

    Kratak spoj 2

  • 10:45

    Povratak u budućnost II

  • 12:30

    Mister Bin - Film

  • 14:00

    E. T. vanzemaljac

  • 15:50 film

    Ajkula 2

  • 17:45

    Limuzina

  • 19:15

    Omiljeni par

  • 21:00

    Helboj

  • 22:55

    Lice sa ožiljkom

  • 01:40

    Traži se

  • 03:30

    Helboj

  • 00:00

    Pod sjajem zvezda

  • 07:00

    Vesti

  • 07:30

    Beograde dobro jutro

  • 10:00

    Vesti

  • 10:30

    Beograde dobro jutro

  • 11:00

    Vesti

  • 11:05

    Telešop

  • 11:35

    Izlaz

  • 12:00

    Vesti

  • 12:05

    Magični cirkus Peđolino

  • 13:00

    Vesti

  • 13:15

    Nakit TV Shop

  • 15:00

    Vesti

  • 15:05

    Pre svega zdravlje

  • 15:35

    100 senki nad Beogradom

  • 16:00

    Vesti

  • 16:05

    Preduzetnik

  • 16:35

    Beograd za početnike

  • 17:05

    Otvorite Atlas

  • 17:30

    TV Shop

  • 18:00

    Serijski program

  • 19:00

    Vesti u 7

  • 20:00

    Panorama

  • 21:00

    Predvideti nepredvidivo

  • 22:00

    Vesti u 10

  • 22:40

    100 senki nad Beogradom

  • 23:00

    Vesti

  • 23:05

    Vikend Kaleidoskop

  • 01:00

    Noćni program

  • Cinemania
  • HTV2
  • RTV 2
  • Arena 1
  • Arena 2
  • Arena 3
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:45

    NOĆNI VOZ ZA LISABON

  • 09:00

    HAJD PARK NA HADSONU

  • 11:05

    DOBRO DOŠLI GOSPODINE ČENS (BEING THERE

  • 13:40

    NOĆ U MEKSIKU

  • 15:50

    PONOS I SLAVA

  • 18:25

    IZGUBLJENI U SVEMIRU

  • 21:00

    GRANDE PUNTO

  • 22:55

    V KAO VENDETA

  • 01:40

    HRABRI GRAD

  • 03:30

    ČOVEK IZ VOZA

  • 05:10

    SAKRIVENO LICE

  • 06:05

    NAPOMENA: Dom i vrt (rezerva za skijanje)

  • 06:18

    Vrtuljići, crtana serija (17/50) (R)

  • 06:29

    Vrtuljići, crtana serija (18/50) (R)

  • 06:40

    Juhuhu

  • 06:43

    Pjesmice i brojalice: Pliva patka (R)

  • 06:47

    Simon, crtana serija (1/52)

  • 06:52

    Simon, crtana serija (2/52)

  • 06:58

    Juhuhu

  • 07:01

    Rita i krokodil, crtana serija (25/26) (R)

  • 07:06

    Rita i krokodil, crtana serija (26/26) (R)

  • 07:11

    Juhuhu

  • 07:12

    Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (2/52) (R)

  • 07:23

    Lein kutak: Hrskavci od lisnatog tijesta (R)

  • 07:29

    TV vrtić: Zabuna s djedom (R)

  • 07:40

    Juhuhu

  • 07:42

    Zmajić Kokos, crtana serija (5/52)

  • 07:55

    Juhuhu

  • 07:56

    Mišo i Robin: Velika utrka (R)

  • 08:02

    Tajni dnevnik patke Matilde: Modna revija (R)

  • 08:18

    Juhuhu

  • 08:20

    Čarobna ploča - Svijet oko nas (0/16) (R)

  • 08:34

    Pepa Praščić, crtana serija (33/52) (R)

  • 08:39

    Pepa Praščić, crtana serija (34/52) (R)

  • 08:44

    Malo kraljevstvo Bena i Holly, crtana serija (37/52) (R)

  • 08:55

    Hej Dagi, serija za djecu (20/51)

  • 09:02

    Priče iz kućice na drvetu, serija za djecu (20/26)

  • 09:10

    Volim životinje: Krava (R)

  • 09:15

    Profesor Baltazar (3) (4/13)

  • 09:25

    EBU drama: Rijeka, drama za djecu (R)

  • 09:45

    Moj Puškin, dokumentarna serija (1/2) (R)

  • 10:47

    Vrtlarica (8): Sve o jednoj biljci (3/12)

  • 11:24

    Kitzbühel: Svjetski skijaški kup (M) - Spust, prijenos

  • 12:45

    Špica, riva, korzo

  • 13:59

    Auto Market

  • 14:34

    Gradski junak, američki film (12) (2016.)

  • 16:00

    Regionalni dnevnik

  • 16:27

    NBA Action

  • 16:55

    Odbrojavanje do Tokija (33/60)

  • 17:24

    Zabranjeno smijanje, hrvatski film (12) (2018.)

  • 18:59

    Inspektor Gadget, crtana serija (10/52) (R)

  • 19:14

    Glazbeni Top20

  • 20:05

    Pikseli, američko-kinesko-kanadski film (12) (2015.) (R)

  • 21:51

    Arabija s Levisonom Woodom: Svete zemlje, dokumentarna serija (12) (4/5)

  • 22:43

    Puls, reportaža

  • 23:00

    Košarka, NBA liga: Utah - Dallas, prijenos

  • 01:30

    Noćni glazbeni program - Spotovi

  • 04:30

    Noćni glazbeni program - Glazbene emisije (R)

  • 05:49

    Regionalni dnevnik (R)

  • 06:10

    Широки план

  • 07:20

    Paleta (rusin.), sa srpskim titlom

  • 08:00

    Paleta (hrv.)

  • 08:10

    Paleta (rum.), sa srpskim titlom

  • 09:00

    Emisija rumunske muzike

  • 09:30

    Dobry večer Vojvodina

  • 11:00

    Paleta (slov.), sa srpskim titlom

  • 11:50

    Paleta (mađ.), sa srpskim titlom

  • 12:40

    Konyhácska

  • 13:00

    Hírek

  • 13:10

    Glóbusz

  • 13:40

    Napjaink

  • 14:40

    F-esztelen

  • 15:10

    Rajzolj nekem egy mesét

  • 15:23

    Rajzolj nekem egy mesét

  • 15:30

    Emisija na ukrajinskom jeziku

  • 16:00

    Широки план

  • 17:30

    Perlice

  • 17:45

    TV Dnevnik

  • 18:00

    Denník

  • 18:15

    Дньовнїк

  • 18:30

    Telejurnal

  • 18:45

    Nevimata

  • 19:00

    Híradó

  • 19:29

    Aranykor

  • 20:00

    Jelen-Lét

  • 20:30

    Lačhi rjat Vojvodino

  • 22:00

    Državni posao - radna sedmica

  • 22:40

    Bez aranžmana

  • 23:05

    Vaš RTV

  • 23:30

    Čari ribolova

  • 23:55

    Dopisnica iz Banata

  • 00:02

    TV-eladások / TV prodaja

  • 02:02

    Paleta (rom.), sa srpskim titlom

  • 02:27

    Paleta (bunj.)

  • 02:52

    Paleta (rusin.), sa srpskim titlom

  • 03:32

    Paleta (hrv.)

  • 03:42

    Paleta (rum.), sa srpskim titlom

  • 04:32

    Paleta (slov.), sa srpskim titlom

  • 05:22

    Paleta (mađ.), sa srpskim titlom

  • 07:00

    Epizoda 34

  • 07:00

    Bob dvosed muškarci 2. trka

  • 07:30

    Nice - Rennes

  • 09:30

    Melbourne City - Perth Glory

  • 11:30

    NBA Action

  • 12:00

    NBA Daily

  • 12:15

    Charlotte - Milwaukee

  • 14:00

    Live Stage 3

  • 15:00

    SPAL - Bologna

  • 17:00

    Veljko Paunović 1. deo

  • 17:30

    Arena sport

  • 18:00

    Fiorentina - Genoa

  • 20:00

    Partizan NIS - Zadar

  • 22:00

    NBA Arena

  • 22:45

    MaxBet NEWS

  • 23:00

    Utah - Dallas

  • 01:30

    Epizoda 34

  • 02:00

    All Star Game

  • 04:30

    Epizoda 34

  • 05:00

    Gent - Genk

  • 06:00

    Epizoda 24

  • 06:30

    Fenerbahce - Arkas spor

  • 07:45

    Kilmarnock - Celtic

  • 09:30

    Live Stage 2

  • 10:30

    KOTV Magazin

  • 11:00

    Brescia - Milan

  • 12:00

    Brescia - Milan

  • 13:00

    Jimbee Cartagena – Osasuna Magna

  • 15:00

    Bob dvosed muškarci 1. trka

  • 16:00

    Epizoda 06

  • 16:30

    Bob dvosed muškarci 2. trka

  • 17:30

    KOTV Magazin

  • 18:00

    Cibona - Budućnost VOLI

  • 20:00

    Pregled

  • 20:45

    Torino - Atalanta

  • 22:45

    KOTV Classics

  • 23:40

    San Lorenzo - Estudiantes

  • 01:45

    Godoy Cruz - River Plate

  • 03:45

    Live Stage 3

  • 04:30

    SCM Ramnicu Valcea - RK Krim Mercator

  • 00:00

    Torino - Atalanta

  • 06:00

    Brescia - Milan

  • 07:45

    Epizoda 09

  • 08:15

    Cultural Leonesa - Atletico Madrid

  • 10:00

    Slavia - Barcelona

  • 12:00

    Bob dvosed žene 1. trka

  • 13:00

    Epizoda 05

  • 13:30

    Bob dvosed žene 2. trka

  • 14:30

    Epizoda 11

  • 15:00

    Lens - Clermont

  • 17:00

    Epizoda 34

  • 17:30

    Marseille - Angers

  • 19:30

    Epizoda 34

  • 20:00

    Monaco - Strasbourg

  • 22:00

    Melbourne City - Perth Glory

  • 01:45

    Jimbee Cartagena – Osasuna Magna

  • 03:30

    Epizoda 06

  • 04:00

    Nice - Rennes

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30