TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • SK1
  • SK2
  • SK3
  • SK4
  • SK5
  • Eurosport
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 08:00

    Max Bet vesti

  • 08:30

    Fudbal - Međunarodni kup šampiona: Juventus - Inter: Juventus - Inter

  • 10:05

    Fudbal - Prijateljska utakmica: Udinese - Al Hilal: Udinese - Al Hilal

  • 11:50

    Fudbal - Međunarodni kup šampiona: Fiorentina - Benfica: Fiorentina - Benfica

  • 13:35

    Fudbal - Međunarodni kup šampiona: Tottenham - Manchester United: Tottenham - Manchester United

  • 15:30

    Tenis - ATP World Tour 500: ATP Hamburg: , 1/8 finala: ATP Hamburg: , 1/8 finala

  • 18:00

    ATP Uncovered

  • 18:30

    Tenis - ATP World Tour 500: ATP Hamburg: , 1/8 finala: ATP Hamburg: , 1/8 finala

  • 21:00

    Rukomet U21 (M) SP: 1/4 Finale: 1/4 Finale

  • 22:35

    Max Bet vesti

  • 23:00

    Fudbal - Prijateljska utakmica: Hoffenheim - Trabzon: Hoffenheim - Trabzon

  • 00:50

    Fudbal - Međunarodni kup šampiona: Tottenham - Manchester United: Tottenham - Manchester United

  • 08:45

    Fudbal - Međunarodni kup šampiona: Fiorentina - Benfica: Fiorentina - Benfica

  • 10:35

    NASCAR: Pregled NASCAR: New Hampshire: Pregled NASCAR: New Hampshire

  • 11:30

    Tenis - ATP World Tour 500: ATP Hamburg: , 1/8 finala: ATP Hamburg: , 1/8 finala

  • 15:30

    Rukomet U21 (M) SP: 1/8 Finala: 1/8 Finala

  • 17:00

    Fudbal - Evropsko prvenstvo U19 (ž): 1/2 Finale A: 1/2 Finale A

  • 19:00

    Fudbal - Prijateljska utakmica: Hoffenheim - Trabzon: Hoffenheim - Trabzon

  • 21:00

    Trans World Sport

  • 22:00

    Fudbal - Japanska liga: Pregled japanske lige: Pregled japanske lige

  • 22:30

    Fudbal - Premijer liga: Premier League Magazin: Premier League Magazin

  • 23:00

    Track & Field

  • 23:30

    Fudbal na pesku - Kvalifikacije za SP

  • 00:40

    Fudbal na pesku - Kvalifikacije za SP

  • 00:00

    No information

  • 08:00

    No information

  • 09:00

    No information

  • 10:00

    No information

  • 11:00

    No information

  • 12:00

    No information

  • 13:00

    No information

  • 14:00

    No information

  • 15:00

    No information

  • 16:00

    No information

  • 17:00

    No information

  • 18:00

    No information

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    No information

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 23:00

    No information

  • 08:50

    Nemačka košarka: Alba - Bayern, FINALE (G2)

  • 10:25

    Odbojka - Liga nacija (m): Russia - USA, FINALE

  • 12:45

    Rukomet U21 (M) SP: 1/8 Finala

  • 14:10

    Košarka - Evropsko prvenstvo U20 (m): Israel - Spain, FINALE

  • 16:00

    Fudbal - Prijateljska utakmica: Ajax - Panathinaikos

  • 17:45

    Formula 1: F1 - GP Confidential

  • 18:10

    Fudbal - Međunarodni kup šampiona: Fiorentina - Benfica

  • 19:55

    Fudbal - Japanska liga: Pregled japanske lige

  • 20:25

    Košarka EP (Ž): Serbia - Great Britain, za 3. mesto

  • 21:50

    ATP Uncovered

  • 22:15

    Tenis - ATP World Tour 500: ATP Hamburg - 1/8 Finala

  • 00:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 08:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 09:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 10:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 11:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 12:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 13:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 14:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 15:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 16:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 17:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 18:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 18:45

    Rukomet U21 (M) SP: 1/4 Finale

  • 20:45

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 21:00

    Rukomet U21 (M) SP: 1/4 Finale

  • 23:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 00:00

    Biciklizam - Tour de France: Biciklizam - Tur de Frans danas

  • 08:30

    Mačevanje: Mačevanje - SP Budimpešta

  • 10:00

    Biciklizam - Tour de France: Biciklizam - Tur de Frans danas

  • 11:00

    Biciklizam - Tour de France: Tour de France: Etapa 18 Trie sur Baise - Pau

  • 17:20

    Biciklizam - Tour de France: Tur de Frans ekstra

  • 17:50

    WATTS

  • 18:00

    Automobilizam: Blancpain GT S.Izazov, Zandvort

  • 18:30

    Reli - Evropski šampionat: Reli - ERC Italija, Pregled

  • 19:00

    Formula E: Formula E - Njujork

  • 19:35

    Vesti

  • 19:45

    Mačevanje: Mačevanje - SP Budimpešta

  • 21:05

    Biciklizam - Tour de France: Biciklizam - Tur de Frans danas

  • 22:00

    Vesti

  • 22:05

    Kanu - Svetski kup: Kanu - Sk Slovenija Slalom

  • 22:35

    Stoni tenis: Stoni Tenis - Swatch-FIVB Svetska turneja, Australijan Open

  • 23:30

    Kanu - Svetski kup: Kanu - Sk Slovenija Slalom

  • Eurosport 2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Skokovi sa litice: Skokovi Sa Litice - Svetska Serija Bejrut

  • 08:00

    WATTS

  • 08:30

    Biciklizam - Tour de France: Biciklizam - Tour de France danas

  • 09:30

    Reli - Evropski šampionat: Evropski reli šampionat - All Access

  • 10:00

    Formula E: Formula E - Njujork, Pregled

  • 11:00

    Mačevanje: Mačevanje - SP Budimpešta

  • 12:30

    Stoni tenis: Stoni Tenis - Svetska turneja, Australijan Open

  • 13:30

    Kanu - Svetski kup: Kanu - SK Slovenija Slalom

  • 14:00

    Kanu - Svetski kup: Kanu - SK Slovenija Slalom

  • 14:35

    WATTS

  • 15:00

    Reli - Evropski šampionat: Evropski reli šampionat - All Access

  • 15:30

    Olimpijske igre: OI "Home of the Olympics": Zastava i porodica

  • 16:30

    Olimpijske igre: OI "Home of the Olympics": Moć jednog Gvatemala

  • 17:00

    Olimpijske igre: OI "Home of the Olympics": Moć jednog Gvatemala

  • 17:35

    WATTS

  • 18:00

    Biciklizam - Tour de France: Tour de France: Etapa 18 Embrun - Valloire

  • 19:55

    Skokovi sa litice: Skokovi Sa Litice - Svetska Serija Bejrut

  • 20:55

    Vesti

  • 21:00

    Reli - Evropski šampionat: Reli - ERC Italija, Pregled

  • 21:30

    Mačevanje: Mačevanje - SP Budimpešta

  • 22:05

    Biciklizam - Tour de France: Tour de France: Etapa 18 Embrun - Valloire

  • 23:55

    Vesti

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30