TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • Arena 1
  • Arena 2
  • Arena 3
  • Arena 4
  • SK1
  • SK2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Pregled kola

  • 06:30

    Pregled kola

  • 07:00

    Arsenal - Newcastle

  • 07:00

    Berlin - Vojvodina

  • 09:00

    Manchester City - West Ham

  • 11:00

    Lens - Angers

  • 13:00

    Nantes - Marseille

  • 15:00

    LING LONG SUPERLIGA - Pregled kola

  • 16:00

    Braga - Vizela

  • 18:00

    Rennes - Lille

  • 20:00

    Pregled kola

  • 20:30

    Pregled kola

  • 20:45

    Celtic - Hearts

  • 23:00

    Real Madrid - Sevilla

  • 01:00

    Palmeiras - Flamengo

  • 03:00

    Pregled kola

  • 04:00

    Cadiz - Atletico Madrid

  • 00:00

    Manchester City - West Ham

  • 06:00

    Angers - Monaco

  • 08:00

    Partizan NIS - Krka

  • 09:45

    Zadar - Crvena zvezda mts

  • 11:30

    Pregled kola

  • 12:00

    Dubočica - Partizan

  • 14:00

    Fenerbahce - Cannes

  • 16:00

    Flamengo - Ceara

  • 18:00

    Hrvatska - Brazil

  • 19:45

    Pregled Play Off-a

  • 20:15

    Pregled kola

  • 20:45

    Kiel - Vardar

  • 22:30

    Aalborg - Pick Szeged

  • 02:00

    Arsenal - Newcastle

  • 04:00

    Burnley - Tottenham

  • 04:00

    Utrillas - Valencia

  • 06:00

    Sporting greatest moments

  • 06:30

    Nemačka - Češka

  • 08:00

    Španija - Argentina

  • 09:30

    Homage

  • 10:00

    Rosario - River Plate

  • 12:00

    Majke šampioni

  • 12:30

    Hibernian - Rangers

  • 14:30

    Miami - Denver

  • 16:30

    Brooklyn - New York

  • 18:30

    New Orleans - Dallas

  • 20:30

    Endesa Liga magazin

  • 20:45

    PSG - Lomza Vive Kielce

  • 22:30

    Pregled kola

  • 23:00

    Berlin - Vojvodina

  • 01:00

    Nemačka - Češka

  • 02:30

    Austrija - Kina

  • 04:00

    Dubočica - Partizan

  • 08:00

    Crvena zvezda - Spartak

  • 10:00

    Homage

  • 10:30

    Belenenses - Benfica

  • 10:30

    Cordoba - Sevilla

  • 12:30

    Porto - Vitoria

  • 14:30

    Zadar - Crvena zvezda mts

  • 16:15

    Partizan NIS - Krka

  • 18:00

    Michigan - North Carolina

  • 19:30

    Utrillas - Valencia

  • 21:30

    Pregled kola

  • 22:00

    MAN CITY TV - Inside City

  • 22:45

    Pregled kola

  • 23:00

    Crvena zvezda mts - Partizan NIS

  • 01:00

    Mobil Auto

  • 01:30

    Vojvodina - Mladost

  • 03:30

    Pregled kola

  • 04:00

    Hibernian - Rangers

  • 06:15

    Fudbal - Premier League: Tottenham - Brentford

  • 08:00

    Sport Klub 1

  • 08:20

    Mozzart SK Vesti

  • 08:50

    Baja i Joga

  • 09:05

    Fudbal - Premier League: Watford - Chelsea

  • 10:00

    Sport Klub 1

  • 10:55

    Fudbal - Turski kup: Giresun - Ankara Demir

  • 12:00

    Sport Klub 1

  • 12:55

    Fudbal - Turski kup: Malatya - Akhisar

  • 14:00

    Sport Klub 1

  • 14:55

    Fudbal - Turski kup: Goztepe - Kahta

  • 16:00

    Sport Klub 1

  • 16:55

    Fudbal - Premier League: Aston Villa - Manchester City

  • 18:00

    Sport Klub 1

  • 18:40

    Košarka - Euroleague: Fenerbahce - Monaco

  • 20:00

    Sport Klub 1

  • 20:40

    U susret derbiju

  • 21:10

    Fudbal - Premier League: Manchester United - Arsenal

  • 22:00

    Sport Klub 1

  • 23:15

    Mozzart SK Vesti

  • 23:45

    Košarka - Euroleague: Real Madrid - Maccabi

  • 01:15

    SK Kviz - Rizik ili oprez: FINALE

  • 02:00

    NFL Extra

  • 02:15

    NFL: New Orleans - Dallas

  • 05:25

    Trans World Sport

  • 06:00

    WTA All Access

  • 06:50

    Košarka - Euroleague: Bayern - Asvel

  • 07:00

    Fudbal - Holandska liga: Feyenoord - Heracles

  • 08:00

    Sport Klub 2

  • 08:45

    Trans World Sport

  • 09:35

    NHL: NY Rangers - Philadelphia

  • 10:00

    Sport Klub 2

  • 11:25

    Bundesliga Specijal: Best of November

  • 12:00

    Sport Klub 2

  • 12:00

    Fudbal - Moldavska liga: Petrocub - Sheriff

  • 13:55

    Vaterpolo - Liga šampiona: Steaua - Jug

  • 14:00

    Sport Klub 2

  • 15:05

    Fudbal - Premier League: Everton - Liverpool

  • 16:00

    Sport Klub 2

  • 16:55

    F1 - GP Confidential

  • 17:30

    Hokej na ledu - KHL: CSKA - Lokomotiv

  • 18:00

    Sport Klub 2

  • 19:50

    Zlatni momenti YU sporta: SK Mix

  • 19:50

    Zlatni momenti YU sporta & SK Mix

  • 20:00

    Sport Klub 2

  • 20:05

    Premier League Magazin

  • 20:45

    Košarka - Euroleague: Real Madrid - Maccabi

  • 22:00

    Sport Klub 2

  • 22:40

    NFL GameDay

  • 23:10

    Fudbal - Premier League: Tottenham - Brentford

  • 01:00

    NHL: Washington - Chicago

  • 03:40

    Davis Cup Finals: (Madrid) 1/4 Finale 4

  • 03:40

    Davis Cup Finals: Russia - Sweden, (Madrid) 1/4 Finale 4

  • SK3
  • SK4
  • SK5
  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • Extreme Sports
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Fudbal - Turski kup: Gaziantep - Sakarya

  • 07:50

    Vaterpolo - Liga šampiona: OSC Budapest - Marseille

  • 08:00

    Sport Klub 3

  • 08:50

    Sport & Tech Lifestyle

  • 09:20

    Košarka - Turska liga: Turk Telekom - Yalova

  • 10:00

    Sport Klub 3

  • 10:50

    Fudbal - Austrijska liga: Altach - Sturm

  • 12:00

    Sport Klub 3

  • 12:35

    NHL: Toronto - Colorado

  • 14:00

    Sport Klub 3

  • 14:25

    Fudbal - Premier League: Southampton - Leicester

  • 16:00

    Sport Klub 3

  • 16:15

    NHL: NY Rangers - Philadelphia

  • 18:00

    Sport Klub 3

  • 18:00

    Košarka - Euroleague: CSKA - Panathinaikos

  • 19:55

    Najava Bundeslige

  • 20:00

    Sport Klub 3

  • 20:30

    Fudbal - Premier League: Tottenham - Brentford

  • 22:00

    Sport Klub 3

  • 22:30

    Hokej na ledu - KHL: CSKA - Lokomotiv

  • 00:15

    Premier League Magazin

  • 00:40

    NFL GameDay

  • 01:10

    Fudbal - Premier League: Manchester United - Arsenal

  • 03:00

    Košarka - Euroleague: Zalgiris - Baskonia

  • 04:35

    Na današnji dan

  • 04:50

    Bundesliga Specijal: Best of November

  • 05:15

    SK Kviz - Rizik ili oprez: FINALE

  • 06:25

    Fast Zone

  • 06:50

    Ekstremni svet sporta

  • 08:00

    Sport klub 4

  • 08:10

    Fudbal - Serie B: SPAL - Lecce

  • 09:55

    Fudbal - Estonska liga: Playoff: Levadia - Flora

  • 10:00

    Sport klub 4

  • 11:40

    Barca TV: Villarreal - Barcelona (Primera)

  • 12:00

    Sport klub 4

  • 13:25

    Rivalitet legendi

  • 13:50

    Fudbal - Bundesliga 2: Turkgucu - Zwickau

  • 14:00

    Sport klub 4

  • 15:35

    Trans World Sport

  • 16:00

    Sport klub 4

  • 16:30

    Auto, emisija o automobilima

  • 17:00

    Fudbal - Turski kup: Konya - Van

  • 18:00

    Sport klub 4

  • 19:00

    Bundesliga Specijal: Best of November

  • 19:30

    Košarka - Euroleague: Bayern - Asvel

  • 20:00

    Sport klub 4

  • 21:30

    Vaterpolo - Liga šampiona: Hannover - Crvena zvezda

  • 22:30

    Omaž zvezdama

  • 22:55

    Fudbal - Austrijska liga: Altach - Sturm

  • 00:40

    Fudbal - Turski kup: Gaziantep - Sakarya

  • 02:25

    Uži izbor

  • 02:50

    Fudbal - Premier League: Watford - Chelsea

  • 04:40

    Fudbal - Moldavska liga: Petrocub - Sheriff

  • 00:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 06:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 07:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 08:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 09:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 10:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 11:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 12:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 13:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 14:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 15:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 16:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 17:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 18:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 19:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 19:00

    Košarka - Euroleague: Zalgiris - Baskonia

  • 20:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 21:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 22:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 23:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 01:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 02:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 03:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 04:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 05:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 06:00

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Kuusamo i Ruka (M)

  • 06:30

    Biatlon: Svetski kup - Ostersund (Ž)

  • 07:00

    Skijaško trčanje: FIS Svetski Kup - Ruka (Ž)

  • 07:45

    Skijaško trčanje: FIS Svetski Kup - Ruka (Ž)

  • 08:00

    Skijaško trčanje: FIS Svetski Kup - Ruka (Ž)

  • 08:30

    Eurosport Vesti

  • 08:35

    Touring Car: Svetski kup Most: trka 1

  • 09:30

    Touring Car: Svetski kup Most: trka 2

  • 10:25

    Eurosport Vesti

  • 10:30

    Golf TV Weekly

  • 11:00

    Velodrom liga šampiona - Panevežis

  • 12:00

    Sport Talks

  • 12:00

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Kuusamo i Ruka (M)

  • 12:10

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Kuusamo i Ruka

  • 13:05

    Eurosport Winter Pass

  • 13:35

    Biatlon: Svetski kup - Ostersund (Ž)

  • 15:00

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 15:30

    Fristajl skijanje: Svetski kup - Ruka (M/Ž)

  • 16:30

    Biatlon svetski kup - Ostersund (M)

  • 17:50

    Snuker - UK prvenstvo

  • 17:50

    Biatlon: Svetski kup - Ostersund (Ž)

  • 18:50

    Alpsko Skijanje: FIS Svetski kup - Lejk Luiz (M)

  • 19:35

    Alpsko skijanje: FIS Svetski kup - Biver Krik (M)

  • 19:45

    Snuker - UK prvenstvo

  • 21:20

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 4

  • 23:30

    Snuker - UK prvenstvo

  • 23:30

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 4

  • 00:30

    Biatlon: Svetski kup - Ostersund (Ž)

  • 01:30

    Biatlon svetski kup - Ostersund (M)

  • 03:00

    Electric Touring Car - Svetsko prvenstvo

  • 03:00

    Touring Car - Svetski kup Pau

  • 04:00

    Touring Car

  • 04:00

    Touring Car - Svetski kup Pau: Trka 1

  • 04:30

    Touring Car

  • 04:30

    Touring Car - Svetski kup Pau: Trka 2

  • 05:00

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Kuusamo i Ruka

  • 05:00

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 00:00

    Alpsko Skijanje: FIS Svetski kup - Lejk Luiz (M)

  • 07:30

    Golf TV Weekly

  • 08:00

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Kuusamo i Ruka

  • 08:00

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Kuusamo i Ruka (M)

  • 09:25

    Eurosport Vesti

  • 09:30

    Skijaško trčanje: FIS Svetski kup - Ruka (M): Ruka , Muškarci

  • 09:30

    Skijaško trčanje: FIS Svetski kup - Ruka (M): Ruka, Muškarci

  • 10:00

    Skijaško trčanje: FIS Svetski kup - Ruka (M): Ruka , Žene

  • 10:00

    Skijaško trčanje: FIS Svetski kup - Ruka (M): Ruka, Žene

  • 10:30

    Biatlon svetski kup - Ostersund (M)

  • 11:30

    Biatlon: Svetski kup - Ostersund (Ž)

  • 12:30

    Eurosport Vesti

  • 12:35

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 4

  • 13:45

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 4

  • 17:30

    Fristajl skijanje: Svetski kup - Ruka (M/Ž)

  • 17:30

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 4

  • 18:00

    Biatlon: Svetski kup - Ostersund (Ž)

  • 19:00

    Biatlon svetski kup - Ostersund (M)

  • 19:45

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 4

  • 20:00

    Vignette - Unlocked

  • 20:10

    Velodrom liga šampiona - Panevežis

  • 21:15

    Vignette - Unlocked

  • 21:25

    Velodrom liga šampiona - Panevežis

  • 21:30

    Golf TV Weekly

  • 22:00

    Biatlon: Svetski kup - Ostersund (Ž)

  • 22:30

    Golf TV Weekly

  • 23:00

    Biatlon svetski kup - Ostersund (M)

  • 23:00

    Biatlon: Svetski kup - Ostersund (Ž)

  • 23:45

    Biatlon svetski kup - Ostersund (M)

  • 00:30

    Alpsko skijanje: FIS Svetski kup - Biver Krik (M)

  • 00:45

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 01:30

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 4

  • 03:00

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 03:30

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 04:00

    Biatlon: Svetski kup - Ostersund (Ž)

  • 04:45

    Biatlon svetski kup - Ostersund (M)

  • 05:30

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 4

  • 00:00

    Action Sports World

  • 06:00

    Nitro World Games: All Access

  • 06:30

    Nitro World Games: All Access

  • 07:00

    Sports Adventure

  • 07:30

    Now Boarding

  • 08:00

    Nomads Seeking Adventure

  • 08:30

    Nomads Seeking Adventure

  • 09:00

    Facing Waves

  • 09:30

    Epic Trails

  • 10:00

    Epic Trails

  • 10:30

    Liquid Edge

  • 11:30

    Drift Style

  • 12:00

    Blue World

  • 12:30

    Nomads Seeking Adventure

  • 13:00

    X Games - Aspen

  • 14:00

    Nitro Circus Live

  • 14:30

    Nitro Circus Live

  • 15:00

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 15:30

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 16:00

    Action Sports World

  • 17:00

    Facing Waves

  • 17:30

    Facing Waves

  • 18:00

    X Games - Aspen

  • 19:00

    Now Boarding

  • 19:30

    Now Boarding

  • 20:00

    The Ultimate Ride

  • 21:00

    Extreme Fighting Championship

  • 22:00

    Extreme Fighting Championship

  • 23:00

    Nitro Circus: Crazy Train

  • 01:00

    The Ultimate Ride

  • 02:00

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 02:30

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 03:00

    Epic Trails

  • 03:30

    Epic Trails

  • 04:00

    X Games - Aspen

  • 05:00

    Blue World

  • 05:30

    Blue World

  • SOS Kanal
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 09:00

    VOŠINO ĆOŠE +

  • 10:00

    VEČITI DERBI, VEČITA TEMA, EMISIJA 3

  • 10:30

    SOS MREŽA

  • 11:00

    LBŠ, 2011, FK ROSENBORG - DFK DORĆOL

  • 11:30

    LBŠ, 2011, ŠF ZVEZDICA - FK SINĐELIĆ

  • 12:05

    LIGA BUDUĆIH ŠAMPIONA, BEOGRAD, PREGLED 3.KOLA

  • 13:20

    LBŠ, 2010, OFK LAVOVI - OFK BALKAN

  • 14:00

    SPORTICOM

  • 14:30

    SPORT U JUGOISTOČNOJ SRBIJI

  • 15:00

    FUDBAL, OMLADINCI, ČUKARIČKI - C. ZVEZDA

  • 17:00

    PULS ŽIVOTA - INSTITUT ZA ONKOLOGIJU DRUGI DEO

  • 18:00

    DŽUDO

  • 18:30

    FUDBAL, SRBIJA

  • 19:00

    LBŠ, 2013, FK ROSENBORG - FK ATLETIK

  • 19:30

    LBŠ, 2012, FK LANOSA - FK VINČA

  • 20:00

    LIGA BUDUĆIH ŠAMPIONA, SRBIJA, 3. KOLO, PREGLED

  • 20:30

    FUDBAL, KUP, TSC - KOLUBARA

  • 22:00

    SRPSKI SPORTISTI NA OLIMPIJSKIM IGRAMA - MIRKO NIŠOVIĆ

  • 23:00

    ZONA PRESS

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30