TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • Arena 1
  • Arena 2
  • Arena 3
  • Arena 4
  • SK1
  • SK2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Strongman liga šampiona: Epizoda 05

  • 07:00

    Rukomet - Francuska liga: Montpellier - Aix

  • 08:30

    Košarka - FIBA Liga šampiona: San Pablo Burgos - Hapoel Bank Yahav Jerusalem

  • 10:15

    Košarka - Endesa liga: Magazin

  • 10:30

    Emisija: Road to Tokyo: Epizoda 24

  • 11:00

    Tenis - Dejvis kup: 1/4 finale 2

  • 17:00

    Studijska emisija: Oni žive za fudbal

  • 17:30

    Arena sport studio

  • 18:00

    Fudbal - Ling Long Super Liga Srbije: Partizan - Javor

  • 20:00

    Emisija: NBA Daily

  • 20:15

    Fudbal - Liga šampiona: Magazin

  • 20:45

    Fudbal - Francuska liga: PSG - Lille

  • 22:40

    Emisija: NBA Daily

  • 22:55

    Vesti: MaxBet NEWS

  • 23:30

    NBA Action Magazin

  • 01:00

    Fudbal - Belgijska liga: Club Brugge - Oostende

  • 03:00

    Emisija: Shortlist: Epizoda 25

  • 03:30

    Emisija: KOTV Magazin

  • 04:00

    Emisija: Homage: Epizoda 25

  • 04:30

    Košarka - NBA liga: LA Clippers - Houston

  • 00:00

    Fudbal - Ling Long Super Liga Srbije: Partizan - Javor

  • 07:45

    Fudbal - Prijateljska utakmica: Brazil - Argentina

  • 09:30

    Fudbal - Australijska liga: Western Sydney Wanderers - Melbourne City

  • 11:30

    Fudbal - Liga Evrope: Pregled

  • 12:00

    Emisija: NBA Daily

  • 12:15

    Košarka - NBA liga: Milwaukee - Portland

  • 14:15

    Košarka - FIBA Liga šampiona: JDA Dijon - Telekom Baskets Bonn

  • 16:00

    Fudbal - Belgijska liga: Royal Antwerp - KAA Gent

  • 18:00

    Tenis - Dejvis kup: 1/4 Finale

  • 02:00

    Tenis - Dejvis kup: 1/4 finale 1

  • 04:30

    Rukomet - EHF Liga šampiona: Cocks - HC Eurofarm Rabotnik

  • 07:45

    Emisija: Homage: Epizoda 04

  • 08:15

    Fudbal - Italijanska liga: Lazio - Lecce

  • 10:00

    Fudbal - Liga šampiona: Bayer Leverkusen - Atletico Madrid

  • 12:00

    Fudbal - Prijateljska utakmica: Brazil - Južna Koreja

  • 13:45

    Fudbal - Francuska liga: Nantes - St. Etienne

  • 15:30

    Emisija: Shortlist: Epizoda 24

  • 16:00

    Fudbal - Prijateljska utakmica: Argentina - Urugvaj

  • 18:00

    Košarka - Superliga: Tamiš - Vojvodina

  • 20:00

    Fudbal - Copa Libertadores: Magazin

  • 20:30

    Fudbal - Belgijska liga: Club Brugge - Oostende

  • 22:30

    Emisija: Arena eSports

  • 23:00

    Emisija: Arena eSports

  • 01:45

    Fudbal - Australijska liga: Western Sydney Wanderers - Melbourne City

  • 03:30

    Emisija: Dream Teams: Epizoda 12

  • 04:00

    Fudbal - Liverpool TV: Archive

  • 08:00

    Košarka - NBA liga: New Orleans - Portland

  • 10:00

    Great Sporting Moments: Epizoda 09

  • 10:30

    Rukomet - EHF Liga šampiona: Cocks - HC Eurofarm Rabotnik

  • 12:00

    Košarka - ABA liga: Partizan NIS - Crvena zvezda mts

  • 13:45

    Rukomet - Bundesliga: SC Magdeburg - Füchse Berlin

  • 15:30

    Fudbal - Afrički kup nacija: U23, Za 3. mesto

  • 17:30

    Emisija: Homage: Epizoda 25

  • 18:00

    Emisija: Shortlist: Epizoda 25

  • 18:30

    Emisija: Road to Tokyo: Epizoda 25

  • 19:00

    Fudbal - Afrički kup nacija: U23, Finale

  • 21:00

    Košarka - NBA liga: Milwaukee - Portland

  • 23:00

    Rukomet - SEHA liga: Veszprem - Metaloplastika

  • 00:30

    Emisija: KOTV Magazin

  • 01:00

    Košarka - FIBA Liga šampiona: San Pablo Burgos - Hapoel Bank Yahav Jerusalem

  • 02:45

    Plivanje: SVETSKI KUP - Doha 3. dan

  • 04:15

    Ragbi - Champions Cup: Ulster Rugby - ASM Clermont

  • 00:00

    No information

  • 06:00

    No information

  • 07:00

    No information

  • 07:45

    Max Bet vesti

  • 08:10

    Odbojka - Italijanska liga: Ravenna - Lube

  • 09:50

    Košarka - Evroliga: Alba - Olympiacos

  • 11:30

    Fudbal - Premijer liga: Premier League Magazin

  • 12:00

    Fudbal - Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo: Fudbal Kvalifikacije za EP - Play-off žreb

  • 12:30

    Košarka - Evroliga: Armani - Efes

  • 14:15

    Američki fudbal - NFL: Houston - Indianapolis

  • 16:45

    Košarka - Evroliga: Zalgiris - Crvena zvezda

  • 16:45

    No information

  • 17:00

    No information

  • 18:00

    No information

  • 18:25

    Fudbal - Turska liga: Galatasaray - Basaksehir

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    No information

  • 20:25

    Premier League Match Pack

  • 21:00

    Košarka - Evroliga: Real Madrid - CSKA

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 23:00

    Max Bet vesti

  • 23:00

    No information

  • 23:30

    FK: FK - Nova sezona

  • 01:00

    No information

  • 02:00

    No information

  • 03:00

    No information

  • 04:00

    No information

  • 05:00

    No information

  • 00:00

    No information

  • 06:00

    No information

  • 07:00

    Košarka - Evroliga: Valencia - Khimki

  • 07:00

    No information

  • 08:30

    NFL GameDay

  • 09:00

    Biciklizam: China Criterium: Pregled

  • 10:00

    Američki fudbal - NFL: Houston - Indianapolis

  • 12:35

    Fudbal - Kineska liga: Shanghai Shenhua - Peking Guoan

  • 14:30

    SK Moments: SK Moments & Zlatni Momenti YU Sporta

  • 14:45

    Džudo: Grand Slam: Osaka - 1. DAN

  • 17:00

    Ekstremni svet sporta

  • 17:00

    No information

  • 17:25

    Premier League Match Pack

  • 18:00

    Fudbal - Ukrajinska liga: Shakhtar - Lviv

  • 18:00

    No information

  • 19:00

    No information

  • 19:55

    Na današnji dan

  • 20:00

    No information

  • 20:10

    Fudbal - Španska liga: Najava španske lige

  • 20:45

    Fudbal - Championship: Fulham - QPR

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 22:40

    Fudbal - Premijer liga: Najava Premier League

  • 23:00

    No information

  • 23:10

    Košarka - Evroliga: Bayern - Panathinaikos

  • 01:00

    No information

  • 02:00

    No information

  • 03:00

    No information

  • 04:00

    No information

  • 05:00

    No information

  • SK3
  • SK4
  • SK5
  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • Extreme Sports
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    No information

  • 06:00

    No information

  • 07:00

    No information

  • 08:10

    Fudbal - Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo: Fudbal Kvalifikacije za EP - Pregled 10. KOLA

  • 09:00

    Džudo: Grand Slam: Osaka - 1. DAN

  • 11:15

    Tenis - Masters kup: ATP Masters Cup London (dublovi) - FINALE

  • 12:35

    Košarka - Kineska liga: Liaoning - Peking Ducks

  • 14:45

    Na današnji dan: Na današnji dan & SK Moments

  • 14:55

    Košarka - Evroliga: Valencia - Khimki

  • 16:30

    Odbojka - CEV Liga šampiona: Vojvodina - Soligorsk

  • 16:30

    No information

  • 17:00

    No information

  • 18:00

    No information

  • 18:20

    Zlatni momenti YU sporta: Zlatni momenti YU sporta & SK Mix

  • 18:30

    Sport & Tech Lifestyle

  • 19:00

    Fudbal - 3. Bundesliga: Carl Zeiss Jena - Hallescher

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    No information

  • 21:00

    Košarka - Evroliga: Barcelona - Maccabi

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 22:50

    Fast Zone

  • 23:00

    No information

  • 23:20

    Fudbal - Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo: Fudbal Kvalifikacije za EP - Play-off žreb

  • 23:50

    League of Legends: Fortuna Kup

  • 01:00

    No information

  • 02:00

    No information

  • 03:00

    No information

  • 04:00

    No information

  • 05:00

    No information

  • 00:00

    No information

  • 06:00

    No information

  • 07:00

    No information

  • 07:35

    Ekstremni svet sporta

  • 08:00

    Fudbal - Premijer liga: Premier League Magazin

  • 08:30

    Trans World Sport

  • 09:20

    NFL GameDay

  • 09:50

    Mobil 1 the Grid

  • 10:15

    Košarka - Filipinska liga: San Miguel Beermen - TNT Ka Tropa

  • 12:00

    Odbojka - CEV Liga šampiona: Vojvodina - Soligorsk, kvalifikacije

  • 13:30

    Moto GP: Valencia: Moto 3 - TRKA

  • 14:30

    Moto GP: Valencia: Moto 2 - TRKA

  • 15:30

    Moto GP: Valencia: Moto GP - TRKA

  • 15:30

    No information

  • 16:00

    No information

  • 16:45

    Fudbal - Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo: Serbia - Ukraine

  • 17:00

    No information

  • 18:00

    No information

  • 18:30

    Košarka - Evroliga: Armani - Efes

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    Košarka - Evrokup: Pregled Eurocupa

  • 20:00

    No information

  • 20:35

    SK Mix

  • 20:45

    Košarka - Evroliga: Asvel - Fenerbahce

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 22:45

    Odbojka - Italijanska liga: Ravenna - Lube

  • 23:00

    No information

  • 01:00

    No information

  • 02:00

    No information

  • 03:00

    No information

  • 04:00

    No information

  • 05:00

    No information

  • 00:00

    No information

  • 06:00

    No information

  • 07:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 07:00

    No information

  • 08:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 09:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 10:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 11:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 12:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 13:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 14:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 15:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 16:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 16:00

    No information

  • 17:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 17:00

    No information

  • 18:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 18:00

    No information

  • 19:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 20:00

    No information

  • 21:00

    Fudbal - Španska liga: Levante - Mallorca

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 23:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 23:00

    No information

  • 01:00

    No information

  • 02:00

    No information

  • 03:00

    No information

  • 04:00

    No information

  • 05:00

    No information

  • 00:00

    No information

  • 06:00

    No information

  • 07:00

    No information

  • 07:55

    Formula E: Formula E, Pregled sezone

  • 08:25

    Formula E: Formula E, Pregled sezone

  • 08:55

    Formula E: Formula E - Saudijska Arabija, Kvalifikacije

  • 10:10

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Skijanje - SK Zelden, Veleslalom žene 2.trka

  • 10:55

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Skijanje - SK Zelden, Veleslalom muškarci 2.trka

  • 11:45

    Formula E: Formula E - Saudijska Arabija, Kvalifikacije

  • 12:45

    Formula E: Formula E - Saudijska Arabija, uvod

  • 13:00

    Formula E: Formula E - Saudijska Arabija, Runda 1

  • 14:00

    Ski skokovi - Svetsko prvenstvo: Ski skokovi SP - Zefeld: VS 130m (m)

  • 15:00

    Ski skokovi - Svetsko prvenstvo: Ski skokovi SP - Zefeld: VS 109m

  • 15:50

    Ski skokovi - Svetski kup: Ski skokovi - SK Oslo, Norveška, VS-134m

  • 15:50

    No information

  • 16:55

    Ski skokovi - Svetski kup: Ski skokovi SK - Pregled najboljih trenutaka

  • 17:00

    No information

  • 17:55

    Ski skokovi - Svetski kup: SK Visla, Poljska, Kvalifikacije

  • 18:00

    No information

  • 19:00

    No information

  • 19:15

    Vesti

  • 19:20

    Formula E: Formula E - Saudijska Arabija, Kvalifikacije

  • 20:00

    No information

  • 20:20

    Formula E: Formula E - Saudijska Arabija, Runda 1

  • 21:00

    No information

  • 21:20

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Skijanje - SK Zelden, Veleslalom muškarci 2.trka

  • 22:00

    No information

  • 22:15

    Vesti

  • 22:20

    Ski skokovi - Svetski kup: SK Visla, Poljska, Kvalifikacije

  • 23:00

    No information

  • 23:25

    Vesti

  • 23:30

    Ski skokovi - Svetski kup: Ski skokovi SK - Pregled najboljih trenutaka

  • 01:00

    No information

  • 02:00

    No information

  • 03:00

    No information

  • 04:00

    No information

  • 05:00

    No information

  • 00:00

    No information

  • 06:00

    No information

  • 07:00

    Olimpijske igre: OI "Home of the Olympics"

  • 07:00

    No information

  • 07:30

    Ciklo-kros: Evropsko prvenstvo

  • 08:15

    Ciklo-kros: Evropsko prvenstvo

  • 09:00

    Biciklizam: Trka kroz Lombardiju

  • 10:00

    Ski skokovi - Svetski kup: Ski skokovi SK - Pregled najboljih trenutaka

  • 11:00

    Karling - Evropsko prvenstvo

  • 12:00

    Karling - Evropsko prvenstvo

  • 14:00

    Karling - Evropsko prvenstvo

  • 17:05

    Formula E: Formula E - Saudijska Arabija, Runda 1

  • 17:05

    No information

  • 18:00

    No information

  • 18:05

    Karling - Evropsko prvenstvo

  • 19:00

    Karling - Evropsko prvenstvo

  • 19:00

    No information

  • 20:00

    No information

  • 20:20

    Fudbal - Bundesliga: Dan 12, Borusija Dortmund_ SC Paderborn 07

  • 21:00

    No information

  • 22:00

    No information

  • 22:30

    Vesti

  • 22:35

    Formula E: Formula E - Saudijska Arabija, Kvalifikacije

  • 23:00

    Formula E: Formula E - Saudijska Arabija, Runda 1

  • 23:00

    No information

  • 23:55

    Vesti

  • 01:00

    No information

  • 02:00

    No information

  • 03:00

    No information

  • 04:00

    No information

  • 05:00

    No information

  • 07:40

    Ama Motocross Series Highlights

  • 08:30

    Wild Ride

  • 08:55

    Wild Ride

  • 09:20

    MTB Heroes

  • 09:45

    MTB Heroes

  • 10:10

    World Of X Games

  • 11:00

    X Games - Norway

  • 11:50

    X Games - Norway

  • 12:40

    Ama Motocross Series Highlights

  • 13:30

    Dew Tour Highlights

  • 14:20

    MTB Heroes

  • 14:45

    MTB Heroes

  • 15:10

    World Of X Games

  • 16:00

    X Games - Norway

  • 16:50

    X Games - Norway

  • 17:40

    Sports Adventure

  • 18:05

    Sports Adventure

  • 18:30

    Ama Motocross Series Highlights

  • 19:20

    Dew Tour Highlights

  • 20:10

    X Games - Austin

  • 21:00

    X Games - Austin

  • 21:50

    World Of X Games

  • 22:40

    World Of X Games

  • 23:30

    Immaf World Championships

  • 00:20

    X Games - Austin

  • 01:10

    X Games - Austin

  • 02:00

    World Of X Games

  • 02:50

    World Of X Games

  • 03:40

    Ama Motocross Series Highlights

  • 04:30

    Immaf World Championships

  • 05:20

    Sports Adventure

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30