TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • SK1
  • SK2
  • SK3
  • SK4
  • SK5
  • Eurosport
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:00

    Soccer Bet SK VESTI

  • 07:30

    Košarka - Euroleague: Virtus - Valencia

  • 09:05

    Košarka - Euroleague: Partizan - Efes

  • 11:05

    F3 Bahrain: 1. trka

  • 12:05

    Magazin Bundeslige

  • 12:30

    Magazin saudijske lige

  • 12:55

    Bundesliga Specijal: Best of February

  • 13:25

    F1 Bahrain: Trening 3

  • 14:35

    Pregled FA Cup

  • 15:05

    F2 Bahrain: 1. trka

  • 16:10

    SK Mix: (auto-moto)

  • 16:55

    F1 Bahrain: Kvalifikacije

  • 18:10

    Pregled španske košarke

  • 18:25

    Evroliga STUDIO

  • 20:25

    Košarka - Euroleague: Bayern - Crvena zvezda

  • 22:20

    Evroliga STUDIO

  • 22:45

    Soccer Bet SK VESTI

  • 23:15

    Košarka - Euroleague: Barcelona - Monaco

  • 07:15

    Magazin Bundeslige

  • 07:45

    Magazin saudijske lige

  • 08:15

    ATP 500 Dubai: 1/4 Finale / ATP 250 Chile

  • 10:00

    Pregled FA Cup

  • 10:30

    ATP 500 Dubai: (dublovi) 1/2 Finale

  • 13:25

    ATP Uncovered

  • 14:00

    ATP 500 Dubai: 1/2 Finale

  • 18:00

    Legende tenisa

  • 18:15

    F2 Bahrain: 1. trka

  • 19:15

    F1 Bahrain: Kvalifikacije

  • 20:25

    Košarka - Euroleague: Barcelona - Monaco

  • 22:25

    WTA 500 San Diego: 1/4 Finale (uključenje)

  • 08:35

    Rukomet - Nemačka liga: RN Lowen - Hamburg

  • 10:00

    Fudbal - FA Youth Cup: 1/4 Finale: Leeds - Liverpool

  • 11:45

    Ekstremni svet sporta

  • 12:15

    Košarka - Euroleague: Alba - Maccabi

  • 13:50

    Fudbal - Portugalski kup: 1/2 Finale (1st leg): Sporting - Benfica

  • 15:35

    Clubland

  • 16:00

    Magazin Bundeslige

  • 16:25

    Fudbal - Bugarska liga: Cherno More - Botev Vratsa

  • 18:25

    Legende Evrolige

  • 18:40

    Košarka - Euroleague: Fenerbahce - Baskonia

  • 20:45

    Pregled FA Cup

  • 21:10

    Fudbal - Portugalska liga: Chaves - Arouca

  • 23:15

    Fudbal - Bundesliga: Freiburg - Bayern

  • 08:00

    Fudbal - Holandski kup: 1/2 Finale: Feyenoord - Groningen

  • 09:45

    Fudbal - FA kup: 1/8 Finala: Wolves - Brighton

  • 11:35

    Fudbal - Portugalski kup: 1/4 Finale: Santa Clara - Porto

  • 13:25

    Rivalitet legendi

  • 13:50

    Fudbal - Saudijska liga: Nassr - Hazem

  • 15:40

    ATP Uncovered

  • 16:10

    Ekstremni svet sporta

  • 16:40

    Pregled FA Cup

  • 17:10

    Košarka - Francuska liga: Nanterre - Monaco

  • 18:45

    Na današnji dan

  • 19:00

    Košarka - Euroleague: Zalgiris - Olympiacos

  • 21:00

    Trans World Sport

  • 21:55

    Omaž zvezdama

  • 22:20

    Magazin saudijske lige

  • 22:50

    Magazin Bundeslige

  • 23:20

    Fudbal - Afrička Liga Šampiona: Al Ahly Cairo - Young Africans

  • 07:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 08:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 09:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 10:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 11:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 12:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 13:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 14:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 15:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 16:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 17:00

    Fudbal - Afrička Liga Šampiona: Belouizdad - Medeama

  • 19:00

    Fudbal - Danska liga: Midtjylland - Copenhagen

  • 21:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 22:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 23:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 07:30

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Hincenbah (Ž): HS90

  • 08:50

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Lahti (Ž): HS130

  • 10:30

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kvitfjel (M): Spust

  • 12:00

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kran Montana (Ž): Super G

  • 13:00

    Biatlon: Svetski kup - Holmenkolen (Ž): Pojedinačno

  • 14:00

    Biatlon: Svetski kup - Holmenkolen (M): Pojedinačno

  • 15:55

    Skijaško trčanje - Svetski kup Lahti (M\Ž): Sprint klasik timski

  • 16:45

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Lahti (m): HS130

  • 18:45

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Lahti (Ž): HS130

  • 19:30

    Minut

  • 19:35

    Skijaško trčanje - Svetski kup Lahti (M\Ž): Sprint klasik timski

  • 20:00

    Biatlon: Svetski kup - Holmenkolen (M): Pojedinačno

  • 20:45

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Aspen (M): Veleslalom, Trka 2

  • 22:00

    Biatlon: Svetski kup - Holmenkolen (M): Pojedinačno

  • 23:00

    Minut

  • 23:05

    Snuker - Nemački Masters: Finale

  • Eurosport 2
  • Extreme Sports
  • SOS Kanal
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:30

    FIA Svetski šampionat izdržljivosti: 24h Le Mana, Pregled

  • 08:30

    Biatlon: Svetski kup - Holmenkolen (Ž): Pojedinačno

  • 09:30

    Fristajl skijanje: Svetski kup - Reiteralm (M/Ž): Ski kros

  • 10:00

    Snuker - Vels Open: Finale

  • 11:55

    Konjički sport: Svetski kup, Geteborg - Skakanje

  • 12:55

    FIA Svetski šampionat izdržljivosti: Pregled Sezone

  • 13:50

    Endurance auto trka: WCH, Katar 1812km: Kvalifikacije

  • 15:15

    Biciklizam - Strade Bianche (M)

  • 17:00

    Biciklizam: Serija PRO, Laigueglia Trophy

  • 17:45

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Aspen (M): Veleslalom, Trka 1

  • 19:30

    Biciklizam - Strade Bianche (M)

  • 20:00

    Cognizant Classic: Dan 2

  • 07:00

    Nitro Circus Live

  • 07:30

    Nitro Circus Live

  • 08:00

    Strongman Champions League

  • 09:00

    X Games - Aspen

  • 10:00

    Dumball: Idiots In India

  • 10:30

    Dumball: Idiots In India

  • 11:00

    Nomads Seeking Adventure

  • 11:30

    Nomads Seeking Adventure

  • 12:00

    Action Sports World

  • 13:00

    Facing Waves

  • 13:30

    Facing Waves

  • 14:00

    Pro Bull Riders

  • 15:00

    Fantasy Factory

  • 15:30

    Fantasy Factory

  • 16:00

    The Ultimate Ride

  • 17:00

    Beyond The Beaten Path

  • 18:00

    Blue World

  • 18:30

    Blue World

  • 19:00

    X Games - Aspen

  • 20:00

    Action Sports World

  • 21:00

    BKK Kickboxing

  • 23:00

    Extreme Fighting Championship

  • 09:00

    Puls života

  • 10:00

    Mali sportovi, velika ljubav: Aleksandar Milenković

  • 11:00

    Subotica, grad sporta

  • 12:00

    Liga budućih šampiona

  • 14:00

    Sećanja

  • 16:00

    Olimpijski šampioni

  • 17:00

    Svedoci istorije: Zaga Žeravica

  • 18:00

    Džudo

  • 18:30

    Mali sportovi, velika ljubav: Jordan Rajković

  • 19:00

    Fudbal: Superliga: 22. Kolo

  • 20:00

    Olimpijski Čas, Oš Mitraljeta

  • 21:00

    Mojih TOP 11: Đorđe Tomić

  • 23:00

    Istorijat Yu Fudbala Drugi Deo

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30