TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • Arena 1
  • Arena 2
  • Arena 3
  • Arena 4
  • SK1
  • SK2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    LING LONG SUPERLIGA - Pregled kola

  • 07:00

  • 09:00

    Radnički - Radnik

  • 11:00

    Monaco - Strasbourg

  • 13:00

    Juventus - Atalanta

  • 15:00

    Porto - Vitoria

  • 17:00

    Arsenal - Newcastle

  • 19:00

    Liverpool - Southampton

  • 21:00

    Eibar - Girona

  • 23:00

    LA Clippers - Golden State

  • 01:00

    Milan - Sassuolo

  • 03:00

    Pregled kola

  • 04:00

    Lille - Nantes

  • 06:00

    Lorient - Rennes

  • 08:00

    Zadar - Partizan NIS

  • 09:45

    Crvena zvezda mts - Split

  • 11:30

    Moja Arena

  • 12:00

    Rosario - River Plate

  • 14:00

    Atletico Mineiro - Fluminense

  • 16:00

    Cadiz - Atletico Madrid

  • 18:00

    Roma - Torino

  • 20:00

    Magazin

  • 21:00

    Monaco - Strasbourg

  • 23:00

    Sporting - Tondela

  • 01:00

    Porto - Vitoria

  • 03:00

    Teme do Arene

  • 03:30

    Novi Pazar - Proleter

  • 05:30

    Magazin

  • 06:00

    Sporting greatest moments

  • 06:30

    Melsungen - RNL

  • 08:00

    Flensburg - Wentzlar

  • 09:30

    Homage

  • 10:00

    Livingston - Rangers

  • 12:00

    Majke šampioni

  • 12:30

    Sporting - Tondela

  • 14:30

    New York - LA Lakers

  • 16:30

    Golden State - Philadelphia

  • 18:30

    LA Clippers - Detroit

  • 20:30

    Philadelphia - Minnesota

  • 22:30

    Rosario - River Plate

  • 00:30

    Atletico Mineiro - Fluminense

  • 02:30

    Arsenal TV - Arsenal world

  • 03:00

    Genk - Club Brugge

  • 05:00

    Pregled kola

  • 06:00

    Sporting Charleroi - Anderlecht

  • 08:00

    Rosenborg - Bodo Glimt

  • 10:00

    Homage

  • 10:30

    Mezokovesd - Ferencvaros

  • 12:30

    Universitatea - FCSB

  • 14:30

    Cordoba - Murcia

  • 16:00

    Crvena zvezda mts - Budućnost VOLI

  • 17:45

    Magazin

  • 18:15

    Belenenses - Benfica

  • 20:15

    Mobil Auto

  • 20:45

    Espanyol - Real Sociedad

  • 23:00

    Betis - Levante

  • 01:00

    Arsenal TV - Arsenal 360

  • 01:30

    Philadelphia - Nashville/Orlando

  • 03:30

    Mobil Auto

  • 04:00

    Mallorca - Getafe

  • 06:15

    Davis Cup Finals: (Innsbruck)

  • 07:45

    Mozzart SK Vesti

  • 08:15

    Baja i Joga

  • 08:25

    Fudbal - Bundesliga: Leipzig - Leverkusen

  • 10:10

    Košarka (M) - Kvalifikacije za SP (Amerika): USA - Cuba

  • 11:35

    Fudbal - Premier League: Chelsea - Manchester United

  • 13:25

    Košarka - Kvalifikacije za SP (M): Belgium - Serbia

  • 14:55

    Fudbal - Ruska liga: Ufa - Spartak

  • 16:55

    Pregled Premier League

  • 17:55

    SK Studio: Košarka Kvalifikacije za SP

  • 18:25

    Košarka - Kvalifikacije za SP (M): Montenegro - Portugal

  • 20:25

    Zlatni momenti YU sporta

  • 20:40

    Fudbal - Championship: Derby - QPR

  • 22:35

    Pregled Championship

  • 23:00

    Mozzart SK Vesti

  • 23:25

    Košarka (M) - Kvalifikacije za SP (Amerika): Puerto Rico - Cuba

  • 01:20

    Pregled Bundeslige

  • 02:15

    NFL: Washington - Seattle

  • 05:20

    Na današnji dan

  • 05:30

    Utakmice koje se pamte: Utišana Marseljeza 1968.

  • 00:00

    Pregled Premier League

  • 06:00

    Fudbal - Premier League: Leicester - Watford

  • 08:00

    Sport Klub 2

  • 09:20

    Košarka - Kvalifikacije za SP (M): Slovenia - Sweden

  • 10:00

    Sport Klub 2

  • 10:50

    NFL: Baltimore - Cleveland

  • 12:00

    Sport Klub 2

  • 13:10

    Fudbal - Ruska liga: CSKA - Zenit

  • 14:00

    Sport Klub 2

  • 15:00

    Košarka (M) - Kvalifikacije za SP (Azija): Indonesia - Lebanon

  • 16:00

    Sport Klub 2

  • 16:50

    Na današnji dan

  • 17:00

    Trans World Sport

  • 18:00

    Sport Klub 2

  • 18:00

    Košarka - Kvalifikacije za SP (M): Ukraine - North Macedonia

  • 19:55

    Pregled Euroleague

  • 20:00

    Sport Klub 2

  • 20:30

    Košarka - Kvalifikacije za SP (M): Spain - Georgia

  • 22:00

    Sport Klub 2

  • 22:30

    Košarka - Kvalifikacije za SP (M): Bulgaria - Bosnia & Herzegovina

  • 01:00

    Košarka (M) - Kvalifikacije za SP (Amerika): Virgin Islands - Dominicana

  • 03:00

    Košarka (M) - Kvalifikacije za SP (Amerika): Mexico - USA

  • 04:45

    Na današnji dan: SK Mix

  • 04:45

    Na današnji dan & SK Mix

  • 05:05

    Pregled Championship

  • 05:35

    Car fashion

  • SK3
  • SK4
  • SK5
  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • SOS Kanal
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    NHL: Winnipeg - Arizona

  • 08:00

    Sport Klub 3

  • 08:50

    NHL: NY Rangers - NY Islanders

  • 10:00

    Sport Klub 3

  • 10:40

    SK Momenti: Zlatni Momenti YU Sporta

  • 11:00

    Fudbal - Bundesliga: Eintracht - Union Berlin

  • 12:00

    Sport Klub 3

  • 12:50

    Legende o Legendama: Dragoslav Šekularac

  • 13:10

    Fudbal - Premier League: Leicester - Watford

  • 14:00

    Sport Klub 3

  • 15:00

    NFL: Green Bay - LA Rams

  • 16:00

    Sport Klub 3

  • 17:20

    Sport & Tech Lifestyle

  • 17:50

    Košarka - Kvalifikacije za SP (M): Bulgaria - Bosnia & Herzegovina

  • 18:00

    Sport Klub 3

  • 20:00

    Sport Klub 3

  • 20:00

    Pregled Bundeslige

  • 20:55

    Pregled Premier League

  • 22:00

    Sport Klub 3

  • 22:00

    Košarka (M) - Kvalifikacije za SP (Amerika): Bahamas - Canada

  • 23:55

    Pregled Euroleague

  • 00:30

    SK Autoportret: Rora Krasnodar

  • 01:00

    NHL: Buffalo - Seattle

  • 03:45

    Car fashion

  • 04:15

    Fudbal - 3. Bundesliga: Turkgucu - Zwickau

  • 06:20

    Fudbal - Bundesliga 2: Hamburg - Ingolstadt

  • 08:00

    Sport klub 4

  • 08:10

    Fudbal - Austrijska liga: Austria Klagenfurt - Salzburg

  • 09:55

    Fudbal - Premier League: Arsenal - Newcastle

  • 10:00

    Sport klub 4

  • 11:45

    Fudbal - Grčka liga: Giannina - AEK

  • 12:00

    Sport klub 4

  • 13:30

    Rivalitet legendi

  • 13:55

    Fudbal - Bundesliga: Wolfsburg - Dortmund

  • 14:00

    Sport klub 4

  • 15:40

    Zlatni golovi YU sporta

  • 16:00

    Sport klub 4

  • 16:00

    Odbojka - Turska liga (ž): Eczacibasi - Fenerbahce

  • 18:00

    Sport klub 4

  • 18:00

    Jedrenje - Transatlantic Jacques Vabre: pregled (2/3)

  • 18:30

    Fudbal - Ukrajinska liga: Oleksandriya - Zorya

  • 20:00

    Sport klub 4

  • 20:30

    Fudbal - Serie B: Ternana - Crotone

  • 22:30

    Omaž zvezdama

  • 23:00

    Futsal - Brazilska liga: Playoff 1/2 Finale (2nd leg): Magnus - Foz Cataratas

  • 00:45

    Fudbal - Premier League: Liverpool - Southampton

  • 02:30

    Uži izbor

  • 02:55

    Fudbal - Turska liga: Goztepe - Fenerbahce

  • 04:40

    Fudbal - Ruska liga: Arsenal - Lokomotiv

  • 00:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 06:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 07:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 08:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 09:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 10:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 11:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 12:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 13:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 14:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 15:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 16:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 17:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 18:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 19:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 20:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 21:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 22:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 23:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 01:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 02:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 03:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 04:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 05:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 06:00

    Biatlon: Svetski kup - Ostersund (Ž)

  • 07:00

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Kuusamo i Ruka

  • 07:30

    Alpsko Skijanje: FIS Svetski kup - Lejk Luiz (M)

  • 07:45

    Biatlon

  • 08:30

    Eurosport Vesti

  • 08:35

    Touring Car - Svetski kup Soči: trka 1

  • 09:35

    Touring Car - Svetski kup Soči: Trka 2

  • 10:30

    Eurosport Vesti

  • 10:35

    Karling: Šampionat Evrope - Lilehamer: Finale, Žene

  • 11:30

    Karling: Šampionat Evrope - Lilehamer: Finale, (M)

  • 12:30

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 02

  • 13:45

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 03

  • 17:30

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 03

  • 18:45

    Velodrom liga šampiona - Panevežis

  • 19:45

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 03

  • 23:30

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 03

  • 00:30

    Alpsko Skijanje: FIS Svetski kup - Lejk Luiz (M)

  • 01:30

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Kuusamo i Ruka

  • 03:00

    Touring Car FIA svetski kup - Aragon

  • 04:00

    Touring Car FIA svetski kup - Aragon

  • 05:00

    Biatlon: Svetski kup - Ostersund (Ž)

  • 00:00

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Kuusamo i Ruka

  • 07:30

    Touring Car - Svetski kup Soči: trka 1

  • 08:00

    Touring Car - Svetski kup Soči: trka 2

  • 08:30

    Karling: Šampionat Evrope - Lilehamer: Finale, Žene

  • 09:30

    Karling: Šampionat Evrope - Lilehamer: Finale (M)

  • 10:25

    Eurosport Vesti

  • 10:30

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 02

  • 12:25

    Eurosport Vesti

  • 12:30

    Velodrom liga šampiona - Panevežis

  • 13:30

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Kuusamo i Ruka

  • 15:00

    Alpsko Skijanje: FIS Svetski kup - Lejk Luiz (M)

  • 16:00

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 16:30

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 17:00

    Biatlon svetski kup - Ostersund (M)

  • 18:00

    Biatlon: Svetski kup - Ostersund (Ž)

  • 19:00

    Touring Car - Svetski kup Soči: trka 1

  • 20:00

    Touring Car - Svetski kup Soči: trka 2

  • 20:50

    Vignette - Unlocked

  • 21:00

    Velodrom liga šampiona - Panevežis

  • 22:00

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 22:30

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 23:00

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 23:30

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 01:30

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 03

  • 03:00

    Nordijska kombinacija: FIS svetski kup - Ruka (M)

  • 03:30

    Nordijska kombinacija: FIS svetski kup - Ruka (M)

  • 04:00

    Skijaško trčanje: FIS Svetski Kup - Ruka (Ž)

  • 05:00

    Skijaško trčanje: FIS Svetski Kup - Ruka (Ž)

  • 05:30

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 03

  • 09:00

    PULS ŽIVOTA - INSTITUT ZA ONKOLOGIJU PRVI DEO

  • 10:00

    DŽUDO - ALEKSANDAR KUKOLJ

  • 11:00

    MILJANOV KORNER - RADE BOGDANOVIĆ

  • 12:00

    LIGA BUDUĆIH ŠAMPIONA, SRBIJA, PREGLED

  • 12:30

    LBŠ, 2012, 2. KOLO, DFK DORĆOL - FK DIF

  • 13:00

    LBŠ, 2013, 2. KOLO, FDK CRVENA ZVEZDA - OFK ZMAJEVI

  • 14:00

    SLAVNI DANI PROŠLOSTI - RAJKO MITIĆ

  • 15:00

    SOS MREŽA

  • 16:00

    IN MEMORIAM - MIROSLAV POPOVIĆ

  • 17:00

    BUBAMARA

  • 18:00

    FUDBAL, PRVA LIGA, ŽELEZNIČAR - ZLATIBOR

  • 20:00

    FUDBAL, SUPERLIGA, 18.KOLO

  • 21:00

    OPERACIJA LISABON

  • 22:30

    FUDBAL, PRVA LIGA, 20.KOLO

  • 23:00

    ZONA PRESS

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30