TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • Arena 1
  • Arena 2
  • Arena 3
  • Arena 4
  • SK1
  • SK2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Monaco - Strasbourg

  • 06:00

    Pregled kola

  • 07:00

    Palmeiras - Flamengo

  • 07:00

  • 09:00

    Metalac - Čukarički

  • 11:00

    Radnički 1923 - Napredak

  • 13:00

    Kolubara - TSC

  • 15:00

    Spezia - Bologna

  • 17:00

    Teme do Arene

  • 17:30

    Legia - Jagiellonia

  • 19:30

    Kviz Soccer Šampion

  • 20:00

    Atletico Mineiro - Fluminense

  • 22:00

    Palmeiras - Flamengo

  • 02:00

    Betis - Levante

  • 00:00

    Moja Arena

  • 06:00

    Bordeaux - Brest

  • 08:00

    Pregled prvog kola Play Off-a

  • 08:30

    Lens - Angers

  • 10:30

    Belenenses - Benfica

  • 12:30

    Udinese - Genoa

  • 14:30

    Moja Arena

  • 15:00

    Bordeaux - Brest

  • 17:00

    Pregled

  • 18:00

    Mezokovesd - Ferencvaros

  • 20:00

    Teme do Arene

  • 20:30

    Pregled prvog kola Play Off-a

  • 21:00

    NBA Action

  • 21:30

    LA Clippers - Golden State

  • 00:30

    Kviz Soccer Šampion

  • 01:00

    Teme do Arene

  • 01:30

    Boca Juniors - Newell's Old Boys

  • 03:30

    Spezia - Bologna

  • 06:00

    Sporting greatest moments

  • 06:30

    Berlin - Bergischer

  • 08:00

    Melsungen - RNL

  • 09:30

    Homage

  • 10:00

    VK Mornar – BVK Crvena zvezda

  • 11:50

    HAVK Mladost – PVK Jadran HN

  • 13:40

    VK Partizan – VK Novi Beograd 11. April

  • 15:15

    VK Mornar – BVK Crvena zvezda

  • 16:30

    Kviz Soccer Šampion

  • 17:00

    Moja Arena

  • 17:30

    Philadelphia - Minnesota

  • 19:30

    Universitatea - FCSB

  • 21:30

    Porto - Vitoria

  • 23:30

    Sporting - Tondela

  • 01:30

    Berlin - Bergischer

  • 03:00

    Direkt

  • 03:30

    Kviz Soccer Šampion

  • 00:00

    Palmeiras - Flamengo

  • 06:00

    Genk - Club Brugge

  • 08:00

    Bragantino - America Mineiro

  • 10:00

    Homage

  • 10:30

    Estudiantes - Velez

  • 12:30

    Kviz Soccer Šampion

  • 13:00

    Radnički - Radnik

  • 15:00

    Šibenik - Dinamo

  • 17:00

    Rosenborg - Bodo Glimt

  • 19:00

    Zlatibor - Mladost

  • 20:45

    Marseille - Troyes

  • 22:45

    Direkt

  • 23:15

    Mobil Auto

  • 02:00

    Genk - Club Brugge

  • 06:00

    Fudbal - Premier League: Manchester City - West Ham

  • 07:45

    Mozzart SK Vesti

  • 08:15

    Baja i Joga

  • 08:30

    Davis Cup Finals: Serbia - Germany (Innsbruck)

  • 10:55

    Fudbal - Beloruska liga: Slaviya - Dinamo Minsk

  • 12:55

    Fudbal - 3. Bundesliga: Osnabruck - Freiburg II

  • 14:55

    SK Studio: Košarka: Kvalifikacije za SP

  • 15:25

    Košarka - Kvalifikacije za SP (M): Belgium - Serbia

  • 17:20

    SK Studio: Košarka: Kvalifikacije za SP

  • 17:55

    Košarka - Kvalifikacije za SP (M): Finland - Croatia

  • 19:55

    Košarka - Kvalifikacije za SP (M): Slovenia - Sweden

  • 21:50

    Mozzart SK Vesti

  • 22:20

    NFL: Green Bay - LA Rams

  • 01:25

    Pregled Euroleague

  • 01:55

    NFL Extra

  • 02:15

    NFL: Baltimore - Cleveland

  • 05:20

    Na današnji dan

  • 05:30

    SK Autoportret: Rajko Janjanin

  • 06:00

    Sport Klub 2

  • 06:20

    Davis Cup Finals: Spain - Russia (Madrid)

  • 08:00

    Pregled Euroleague

  • 08:30

    Košarka (M) - Kvalifikacije za SP (Amerika): Paraguay - Argentina

  • 10:00

    Davis Cup Finals: Croatia - Australia (Torino)

  • 15:35

    Car fashion

  • 16:05

    SK Kviz - Rizik ili oprez

  • 16:50

    U susret derbiju

  • 17:30

    Fudbal - Premier League: Chelsea - Manchester United

  • 19:30

    Premier League i Bundesliga - Golovi kola

  • 20:00

    Fudbal - Holandska liga: Vitesse - AZ Alkmaar

  • 21:55

    F1 - GP Confidential

  • 22:25

    NFL: San Francisco - Minnesota

  • 01:30

    Košarka - Kvalifikacije za SP (M): Belgium - Serbia

  • 03:00

    Fudbal - Bundesliga: Leipzig - Leverkusen

  • 04:50

    Košarka - Kvalifikacije za SP (M): Poland - Germany

  • SK3
  • SK4
  • SK5
  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • SOS Kanal
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Sport Klub 3

  • 06:30

    NFL: San Francisco - Minnesota

  • 07:50

    NHL: Las Vegas - Edmonton

  • 09:35

    Car fashion

  • 10:05

    Fudbal - Premier League: Liverpool - Southampton

  • 12:00

    Fudbal - Ruska liga: Nizhny - Krylia Sovetov

  • 14:00

    Džudo - Grend Slem: Abu Dhabi - 3. DAN

  • 16:10

    Na današnji dan

  • 16:20

    NFL Extra

  • 16:45

    Fudbal - Holandska liga: Heerenveen - PSV

  • 18:40

    Zlatni golovi YU sporta

  • 19:00

    NFL: New England - Tennessee

  • 22:00

    Košarka - Kvalifikacije za SP (M): Finland - Croatia

  • 23:30

    Košarka (M) - Kvalifikacije za SP (Amerika): USA - Cuba

  • 01:15

    Fudbal - Premier League: Chelsea - Manchester United

  • 03:00

    Košarka (M) - Kvalifikacije za SP (Amerika): Mexico - Puerto Rico

  • 04:55

    Košarka (M) - Kvalifikacije za SP (Azija): Japan - China

  • 06:00

    Sport klub 4

  • 06:30

    Fudbal - Bundesliga 2: Schalke - Sandhausen

  • 08:05

    Fudbal - Serie B: Perugia - Cittadella

  • 09:45

    Fudbal - Championship: Preston - Fulham

  • 11:30

    Rivalitet legendi

  • 11:55

    Zlatni golovi YU sporta

  • 12:15

    Fudbal - Holandska liga: Sparta - Ajax

  • 14:15

    Na današnji dan

  • 14:30

    Fudbal - Holandska liga: Twente - Feyenoord

  • 16:30

    Car fashion

  • 17:00

    Fudbal - Holandska liga: Malatya - Galatasaray

  • 17:00

    Fudbal - Turska liga: Malatya - Galatasaray

  • 19:00

    Plivanje - ISL: Playoffs (Eindhoven)

  • 21:00

    MUTV: Villarreal - Manchester United (Liga šampiona)

  • 22:45

    Omaž zvezdama

  • 23:10

    Fudbal - Bundesliga: Eintracht - Union Berlin

  • 00:55

    Fudbal - Ruska liga: CSKA - Zenit

  • 02:40

    Uži izbor

  • 03:05

    Fudbal - Grčka liga: PAOK - Aris

  • 04:50

    Fudbal - Češka liga: Sparta - Slovan

  • 00:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 06:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 07:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 08:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 09:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 10:00

    Davis Cup Finals: Canada - Kazakhstan (Madrid)

  • 16:00

    Davis Cup Finals: Spain - Russia (Madrid)

  • 22:30

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 23:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 01:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 02:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 03:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 04:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 05:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 06:00

    Alpsko Skijanje: FIS Svetski kup - Lejk Luiz (M)

  • 06:45

    Alpsko Skijanje: FIS Svetski kup - Lejk Luiz (M)

  • 07:20

    Snoubord: Svetski kup - Secret Garden (M/Ž)

  • 07:30

    Biatlon svetski kup - Ostersund (M)

  • 08:30

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 09:00

    Nordijska kombinacija: FIS svetski kup - Ruka (M)

  • 10:10

    Skijaško trčanje: FIS Svetski Kup - Ruka (Ž)

  • 10:55

    Biatlon: Svetski kup - Ostersund (Ž)

  • 12:20

    Skijaško trčanje: FIS Svetski kup - Ruka (M)

  • 13:20

    Biatlon svetski kup - Ostersund (M)

  • 15:05

    Nordijska kombinacija: FIS svetski kup - Ruka (M)

  • 15:35

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 16:15

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Kuusamo i Ruka

  • 18:00

    Eurosport Vesti

  • 18:05

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 18:35

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 19:45

    Skijaško trčanje: FIS Svetski kup - Ruka (M)

  • 20:05

    Alpsko Skijanje: FIS Svetski kup - Lejk Luiz (M)

  • 21:45

    Snuker - UK prvenstvo: runda 02

  • 23:30

    Snuker - UK prvenstvo: runda 02

  • 00:30

    Biatlon svetski kup - Ostersund (M)

  • 01:30

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Kuusamo i Ruka

  • 03:00

    Touring Car

  • 03:00

    Touring Car - Svetski kup Soči

  • 04:00

    Touring Car

  • 04:00

    Touring Car - Svetski kup Soči

  • 05:00

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 05:30

    Alpsko Skijanje - FIS Svetski kup Kilington (Ž)

  • 07:00

    Velodrom liga šampiona - Panevežis

  • 08:30

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 02

  • 09:30

    Touring Car - Svetski kup Soči

  • 10:00

    Touring Car - Svetski kup Soči

  • 11:00

    Velodrom liga šampiona - Panevežis

  • 12:00

    Touring Car - Svetski kup Soči

  • 13:00

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 02

  • 13:45

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 02

  • 17:30

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 02

  • 19:45

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 02

  • 21:45

    Eurosport Vesti

  • 21:50

    Biatlon svetski kup - Ostersund (M)

  • 22:45

    Brzo klizanje, kratke staze: Svetski kup - Dordrecht

  • 23:45

    Touring Car - Svetski kup Soči: trka 1

  • 00:15

    Touring Car - Svetski kup Soči: trka 2

  • 01:00

    Magazin: EWC All Access

  • 01:30

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 02

  • 03:00

    Skijaško trčanje: FIS svetski kup - Ruka (M/Ž)

  • 04:00

    Skijaško trčanje: FIS Svetski kup - Ruka (M)

  • 05:00

    Skijaško trčanje: FIS Svetski kup - Ruka (M)

  • 05:30

    Snuker - UK prvenstvo: Senior, Runda 02

  • 00:00

    IN MEMORIAM - MIROSLAV POPOVIĆ

  • 09:00

    AZBUKA ZDRAVLJA - URINALNE TEGOBE

  • 10:00

    VEČITI DERBI, VEČITA TEMA - EMISIJA 2

  • 10:30

    SOS MREŽA

  • 11:00

    LBŠ, 2014, 2. KOLO, FK TRIJUMF - AF 11

  • 11:30

    LBŠ, 2011, 2. KOLO, OFK CRVENKA - FK BUBAMARA

  • 12:05

    LIGA BUDUĆIH ŠAMPIONA, BEOGRAD, 2. KOLO, PREGLED

  • 13:00

    MOJIH TOP 11 - ACA TRIFUNOVIĆ

  • 14:00

    POPODNE SA TANJOM - ANDRIJA GERIĆ

  • 15:00

    OTVORITE ATLAS

  • 15:30

    SEĆANJA, FUDBAL, 1999, FLORA - PARTIZAN 1-4

  • 17:00

    PULS ŽIVOTA - INSTITUT ZA ONKOLOGIJU PRVI DEO

  • 18:00

    DŽUDO - ALEKSANDAR KUKOLJ

  • 19:00

    MILJANOV KORNER - RADE BOGDANOVIĆ

  • 20:00

    LIGA BUDUĆIH ŠAMPIONA, SRBIJA, PREGLED

  • 20:30

    LBŠ, 2012, 2. KOLO, DFK DORĆOL - FK DIF

  • 21:00

    LBŠ, 2013, 2. KOLO, FDK CRVENA ZVEZDA - OFK ZMAJEVI

  • 22:00

    SLAVNI DANI PROŠLOSTI - RAJKO MITIĆ

  • 23:00

    SOS MREŽA

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30