TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • Arena 1
  • Arena 2
  • Arena 3
  • Arena 4
  • SK1
  • SK2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Fudbal - MLS: Cincinnati - New England

  • 07:00

    Red Bull Air race - Budapest 2019: Magazin

  • 07:30

    Rukomet - EHF LIGA ŠAMPIONA(Ž): Kristianstad - Gyori

  • 08:30

    Vaterpolo - SVETSKO PRVENSTVO: 1/8 Finala

  • 08:30

    Vaterpolo - SVETSKO PRVENSTVO: 1/8 Finala Grčka - SAD

  • 10:00

    Vaterpolo - SVETSKO PRVENSTVO: 1/8 Finala

  • 10:00

    Vaterpolo - SVETSKO PRVENSTVO: 1/8 finala Španija - Japan

  • 11:30

    Vaterpolo - SVETSKO PRVENSTVO: 1/8 Finala

  • 11:30

    Vaterpolo - SVETSKO PRVENSTVO: 1/8 Finala Južna Afrika - Nemačka

  • 13:00

    Plivanje - SVETSKO PRVENSTVO: 1. dan Finala

  • 15:00

    Fudbal - LING LONG SUPER LIGA SRBIJE: Crvena zvezda - Javor

  • 15:15

    Emisija - Homage: Epizoda 07

  • 16:00

    Fudbal - ŠVAJCARSKA LIGA: Young Boys - Servette

  • 17:30

    Arena sport - Studio teren

  • 18:00

    Fudbal - LING LONG SUPER LIGA SRBIJE: Inđija - Partizan

  • 20:00

    Emisija - SUPER LIGA SRBIJE: Pregled

  • 20:00

    Tenis - ATP Newport: Finale

  • 20:30

    Fudbal - LING LONG SUPER LIGA SRBIJE: Crvena zvezda - Javor

  • 22:00

    Fudbal - LIGA EVROPE: Pregled sezone

  • 22:25

    Red Bull Air race - Budapest 2019: Pregled

  • 22:55

    Vesti - MaxBet NEWS

  • 23:30

    Fudbal - MLS: Pregled

  • 23:30

    Emisija - Shortlist: Epizoda 07

  • 02:00

    Emisija - Teme do Arene

  • 02:30

    Emisija - Arena eSports

  • 03:00

    Plivanje - SVETSKO PRVENSTVO: 2. dan Kvalifikacije

  • 05:45

    Vaterpolo - SVETSKO PRVENSTVO:1/8 Finala

  • 06:00

    Košarka - ABA LIGA: Crvena zvezda - Partizan

  • 07:45

    Plivanje - SVETSKO PRVENSTVO: 1. dan Finala

  • 10:00

    Fudbal - LING LONG SUPER LIGA SRBIJE: Crvena zvezda - Javor

  • 10:00

    Fudbal - PRIJATELJSKA UTAKMICA:Bayer Leverkusen - Watford

  • 12:00

    Fudbal - PRIJATELJSKA UTAKMICA: Bayer Leverkusen - Watford

  • 12:00

    Fudbal - BELGIJSKI SUPER KUP: Genk - Mechelen

  • 14:00

    Tenis - ATP Bastad: Finale

  • 16:00

    Sinhrono plivanje - SVETSKO PRVENSTVO: Mixed Duet Free

  • 16:00

    Fudbal - ŠVAJCARSKA LIGA: Young Boys - Servette

  • 17:00

    Red Bull Air race - Budapest 2019: Pregled

  • 18:00

    Fudbal - NORVEŠKA LIGA: Brann - Stabæk

  • 20:00

    Tenis - ATP Newport: Finale

  • 20:00

    Vaterpolo - SVETSKO PRVENSTVO: 1/8 finala Crna Gora - Australija

  • 21:00

    Vaterpolo - SVETSKO PRVENSTVO: 1/8 finala Španija - Japan

  • 22:00

    Vaterpolo - SVETSKO PRVENSTVO: 1/8 finala

  • 22:00

    Fudbal - MLS: Atlanta United - DC United

  • 23:20

    Vaterpolo - SVETSKO PRVENSTVO: 1/8 finala

  • 00:30

    Triatlon - ITU WORLD SERIES: Edmonton miks štafeta

  • 02:00

    Fudbal - ŠVAJCARSKA LIGA: Young Boys - Servette

  • 04:00

    Emisija - KOTV Magazin

  • 04:30

    Rukomet - EHF LIGA ŠAMPIONA: Flensburg - Nantes

  • 00:00

    Fudbal - LING LONG SUPER LIGA SRBIJE: Inđija - Partizan

  • 06:00

    Fudbal - BELGIJSKI SUPER KUP: Genk - Mechelen

  • 08:00

    Fudbal - PRIJATELJSKA UTAKMICA: Monaco - Valencia

  • 08:00

    Fudbal - SUPER LIGA SRBIJE: Crvena zvezda - Javor

  • 10:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Porto - Liverpool

  • 12:00

    Fudbal - BELGIJSKI SUPER KUP: Genk - Mechelen

  • 12:00

    Fudbal - ŠVAJCARSKA LIGA: Sion - Basel

  • 14:00

    Fudbal - LING LONG SUPER LIGA SRBIJE: Crvena zvezda - Javor

  • 14:00

    Fudbal - ITALIJANSKA LIGA: Best of Roma - Lazio

  • 16:00

    Fudbal - ŠKOTSKI BETFRED KUP: St Johnstone - Ross County

  • 18:00

    Fudbal - KUP AFRIČKIH NACIJA: Finale

  • 20:00

    Fudbal - NORVEŠKA LIGA: Molde - Sarpsborg 08

  • 22:00

    Fudbal - MLS: Atlanta United - DC United

  • 22:00

    Fudbal - LING LONG SUPER LIGA SRBIJE: Inđija - Partizan

  • 01:45

    Fudbal - ČEŠKA LIGA: Sparta Praha - Jablonec

  • 03:30

    Emisija - Dream teams: Epizoda 38

  • 04:00

    Fudbal - PRIJATELJSKA UTAKMICA: Bayer Leverkusen - Watford

  • 06:00

    Hokej - NHL: Colorado - San Jose

  • 08:00

    Red Bull Air race - Budapest 2019: 2 trka

  • 08:00

    Fudbal - MLS: Philadelphia - Chicago

  • 09:00

    Badminton - BLIBLI Indonesia Open 2019: Finala

  • 12:00

    Badminton - BLIBLI Indonesia Open 2019: Finala

  • 14:00

    Vaterpolo - SVETSKO PRVENSTVO: 1/8 finala

  • 14:00

    Vaterpolo - SVETSKO PRVENSTVO: 1/8 finala Crna Gora - Australija

  • 15:00

    Fudbal - PRIJATELJSKA UTAKMICA: Monaco - Valencia

  • 17:00

    Fudbal - URUGVAJSKA LIGA: Rampla Juniors - Cerro

  • 19:00

    Dokumentarni film - White, blue and white

  • 20:00

    Fudbal - HRVATSKA LIGA: Hajduk - Istra

  • 22:00

    Bejzbol - MLB: Miami - LA Dodgers

  • 01:15

    Emisija - KOTV Magazin

  • 01:45

    Tenis - ATP Bastad: Finale

  • 03:45

    Emisija - Red Bull: Ultimate Rush: Epizoda 07

  • 04:15

    Fudbal - ČEŠKA LIGA: Teplice - Slavia

  • 06:00

    Car fashion

  • 06:25

    Fudbal - Švedska liga: Malmo - Sirius: Malmo - Sirius

  • 08:25

    Fudbal - Međunarodni kup šampiona: Arsenal - Fiorentina: Arsenal - Fiorentina

  • 10:15

    Car fashion

  • 10:40

    Trans World Sport

  • 11:25

    Atletika - Dijamantska liga: Dijamantska liga: London - 1. DAN: Dijamantska liga: London - 1. DAN

  • 13:35

    Fudbal - Međunarodni kup šampiona: Juventus - Tottenham: Juventus - Tottenham

  • 15:25

    Fudbal - Međunarodni kup šampiona: Bayern - Real Madrid: Bayern - Real Madrid

  • 17:15

    Košarka - Evropsko prvenstvo U20 (m): Utakmica za 3. mesto: Utakmica za 3. mesto

  • 17:15

    Košarka - Evropsko prvenstvo U20 (m): Spain/Germany - France/Israel: Spain/Germany - France/Israel

  • 19:05

    Na današnji dan

  • 19:30

    Košarka - Evropsko prvenstvo U20 (m): FINALE: FINALE

  • 19:30

    Košarka - Evropsko prvenstvo U20 (m): Spain/Germany - France/Israel: Spain/Germany - France/Israel

  • 21:30

    SK Studio

  • 22:10

    Max Bet vesti

  • 22:45

    Ulični basket - FIBA 3x3 Svetski tur: Canada - 1/2 Finale A: Canada - 1/2 Finale A

  • 23:15

    Ulični basket - FIBA 3x3 Svetski tur: Canada - 1/2 Finale B: Canada - 1/2 Finale B

  • 23:45

    Ulični basket - FIBA 3x3 Svetski tur: Canada - Dunk Contest: Canada - Dunk Contest

  • 00:15

    Ulični basket - FIBA 3x3 Svetski tur: Canada - FINALE: Canada - FINALE

  • 01:00

    Atletika - Dijamantska liga: Dijamantska liga: London - 2. DAN: Dijamantska liga: London - 2. DAN

  • 03:00

    Fudbal - Međunarodni kup šampiona: Juventus - Tottenham: Juventus - Tottenham

  • 04:45

    FK

  • 06:05

    Fudbal - Evropsko prvenstvo U19 (ž): Belgium - Germany: Belgium - Germany

  • 07:45

    Košarka - Evropsko prvenstvo U20 (m): FINALE: FINALE

  • 07:45

    Košarka - Evropsko prvenstvo U20 (m): Spain/Germany - France/Israel: Spain/Germany - France/Israel

  • 09:15

    Fudbal - Rumunska liga: Academica Clinceni - Cluj: Academica Clinceni - Cluj

  • 11:00

    Fudbal - Premijer liga: Premier League Magazin: Premier League Magazin

  • 11:30

    Fudbal - Međunarodni kup šampiona: Bayern - Real Madrid: Bayern - Real Madrid

  • 13:30

    SK Moments: SK Moments & Zlatni Momenti YU Sporta: SK Moments & Zlatni Momenti YU Sporta

  • 13:35

    Fudbal - Kineska liga: Jiangsu - Beijing Guoan: Jiangsu - Beijing Guoan

  • 14:00

    Fudbal - Kineska liga: Jiangsu - Beijing Guoan: Jiangsu - Beijing Guoan

  • 15:30

    SK Moments: SK Moments & Zlatni Momenti YU Sporta: SK Moments & Zlatni Momenti YU Sporta

  • 16:00

    Rukomet U21 (M) SP: Croatia - Bahrain: Croatia - Bahrain

  • 17:45

    Na današnji dan

  • 17:55

    ATP Uncovered

  • 18:30

    Rukomet U21 (M) SP: Serbia - Slovenia: Serbia - Slovenia

  • 20:15

    SK Mix

  • 20:25

    Fast Zone

  • 21:00

    Rukomet U21 (M) SP: Spain - Japan: Spain - Japan

  • 22:45

    Fudbal - Međunarodni kup šampiona: Juventus - Tottenham: Juventus - Tottenham

  • 00:30

    No information

  • 00:30

    Tenis - WTA International: WTA Lausanne - FINALE: WTA Lausanne - FINALE

  • 00:30

    Tenis - WTA International: Korpatsch/Cornet - Ferro/Pera, finale: Korpatsch/Cornet - Ferro/Pera,

  • 02:00

    Košarka - Evropsko prvenstvo U20 (m): Utakmica za 3. mesto: Utakmica za 3. mesto

  • 02:00

    Košarka - Evropsko prvenstvo U20 (m): Spain/Germany - France/Israel: Spain/Germany - France/Israel

  • 03:30

    Fudbal - Evropsko prvenstvo U19 (m): R. Ireland - Czech R.: R. Ireland - Czech R.

  • 05:15

    Fudbal - Manchester United TV: Red Rivalries - Arsenal & Chelsea: Red Rivalries - Arsenal & Chelsea

  • SK3
  • SK4
  • SK5
  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • Extreme Sports
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Trans World Sport

  • 06:50

    Rukomet U21 (M) SP: Croatia - Bahrain: Croatia - Bahrain

  • 07:15

    No information

  • 08:00

    No information

  • 09:20

    Atletika - Dijamantska liga: Dijamantska liga: London - 1. DAN: Dijamantska liga: London - 1. DAN

  • 11:20

    Na današnji dan: Na današnji dan & SK Moments: Na današnji dan & SK Moments

  • 11:35

    Fudbal - Premier League Asia Trophy: Wolves - Manchester City, FINALE: Wolves - Manchester City,

  • 13:25

    DTM: Assen - 2. TRKA: Assen - 2. TRKA

  • 14:45

    Zlatni momenti YU sporta: Zlatni momenti YU sporta & SK Mix: Zlatni momenti YU sporta & SK Mix

  • 15:00

    Atletika - Dijamantska liga: Dijamantska liga: London - 2. DAN: Dijamantska liga: London - 2. DAN

  • 17:00

    Tenis - WTA International: WTA Lausanne - FINALE: WTA Lausanne - FINALE

  • 17:00

    Tenis - WTA International: Korpatsch/Cornet - Ferro/Pera, finale: Korpatsch/Cornet - Ferro/Pera,

  • 18:30

    Car fashion

  • 19:00

    Fudbal - Evropsko prvenstvo U19 (m): France - Norway: France - Norway

  • 21:00

    NASCAR: NASCAR: New Hampshire: NASCAR: New Hampshire

  • 00:15

    SK Mix: SK Mix & SK Moments: SK Mix & SK Moments

  • 00:30

    Fudbal - Švedska liga: Malmo - Sirius: Malmo - Sirius

  • 02:15

    Speedway: Speedway of Nations: Russia - FINALE (2/2): Speedway of Nations: Russia - FINALE (2/2)

  • 05:15

    Porsche Carrera Cup Italia: Mugello - 2. TRKA: Mugello - 2. TRKA

  • 06:00

    No information

  • 06:00

    Ulični basket - FIBA 3x3 Svetski tur: Canada - Dunk Contest

  • 06:25

    Ulični basket - FIBA 3x3 Svetski tur: Canada - FINALE

  • 07:00

    No information

  • 07:00

    NASCAR: NASCAR: New Hampshire

  • 08:00

    No information

  • 08:05

    Automobilizam: Racing Files (5/10): French Connection

  • 08:30

    Speedway: Speedway of Nations: Russia - FINALE (1/2)

  • 11:15

    Fudbal - Međunarodni kup šampiona: Manchester United - Inter

  • 13:00

    Tenis - WTA International: WTA Lausanne - FINALE

  • 13:00

    Tenis - WTA International: Korpatsch/Cornet - Ferro/Pera, finale

  • 14:45

    Na današnji dan

  • 15:00

    Fudbal - Švedska liga: Malmo - Sirius

  • 17:00

    Speedway: Speedway of Nations: Russia - FINALE (2/2)

  • 20:00

    SK Mix: SK Mix & SK Moments

  • 20:10

    Fudbal - Slovenačka liga: Olimpija - Domžale

  • 22:05

    Tenis - Wimbledon: Djoković - Federer, FINALE (M)

  • 22:05

    Tenis - Wimbledon: Djoković - Federer (5. set), FINALE (M)

  • 00:30

    No information

  • 00:30

    Fudbal - Danska liga: Midtjylland - Nordsjaelland

  • 02:15

    Rukomet U21 (M) SP: Croatia - Bahrain

  • 03:45

    Ekstremni svet sporta

  • 04:15

    No information

  • 04:15

    Fudbal - Prijateljska utakmica: Eibar - Kayseri

  • 05:00

    No information

  • 00:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 06:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 07:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 08:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 09:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 10:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 11:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 12:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 12:50

    Porsche Carrera Cup Italia: Mugello - 2. TRKA

  • 14:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 14:50

    Atletika - Dijamantska liga: Dijamantska liga: London (2. DAN) - Disk (M)

  • 16:30

    Rukomet U21 (M) SP: USA - Tunisia

  • 18:00

    Fudbal - Prijateljska utakmica: Eibar - Kayseri

  • 20:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 21:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 22:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 23:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 01:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 02:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 03:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 04:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 05:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 06:30

    Biciklizam - Tour de France: Biciklizam - Tur de Frans danas

  • 07:30

    Mačevanje: Mačevanje - SP Budimpešta

  • 08:35

    Biciklizam - Tour de France: Tour de France: Etapa 14 Tarbes - Col du Tourmalet

  • 09:30

    Reli - Evropski šampionat: Reli - ERC Italija, Dan 1

  • 10:05

    Mačevanje: Mačevanje - SP Budimpešta

  • 11:00

    Biciklizam - Tour de France: Biciklizam - Tur de Frans danas

  • 11:55

    Biciklizam - Tour de France: Tour de France: Etapa 15 Limoux - Foix

  • 17:25

    Biciklizam - Tour de France: Tur de Frans ekstra

  • 17:55

    WATTS

  • 18:15

    Olimpijske igre: OI Moć jednog Gvatemala

  • 18:45

    Olimpijske igre: OI Moć jednog Gvatemala

  • 19:15

    Vesti

  • 19:20

    Atletika: Atletika - EP U-20 Švedska Dan 4

  • 21:00

    Biciklizam - Tour de France: Biciklizam - Tur de Frans danas

  • 22:00

    Reli - Evropski šampionat: Reli - ERC Italija, Pregled

  • 22:30

    Vesti

  • 22:35

    Mačevanje: Mačevanje - SP Budimpešta

  • 01:30

    Atletika: Atletika - EP U-20 Švedska Dan 4

  • 03:00

    Biciklizam - Tour de France: Tour de France: Etapa 15 Limoux - Foix

  • 05:00

    Mačevanje: Mačevanje - SP Budimpešta

  • 00:00

    Atletika: Atletika - EP U-20 Švedska Dan 4

  • 06:30

    Mačevanje: Mačevanje - SP Budimpešta

  • 07:30

    Biciklizam - Tour de France: Tour de France: Etapa 15 Limoux - Foix

  • 08:30

    Atletika: Atletika - EP U-20 Švedska Dan 3

  • 09:45

    Atletika: Atletika - EP U-20 Švedska Dan 4

  • 13:30

    Reli - Evropski šampionat: Reli - ERC Italija, Dan 1

  • 14:00

    Mačevanje: Mačevanje - SP Budimpešta Individualno

  • 15:45

    Atletika: Atletika - EP U-20 Švedska Dan 4

  • 19:30

    Superbajk - Britansko superbajk prvenstvo: Superbajk - Šampionat VB Sneterton, Trka 1

  • 20:15

    Superbajk - Britansko superbajk prvenstvo: Superbajk - Šampionat VB Sneterton, Trka 2

  • 21:00

    Vesti

  • 21:05

    Ski skokovi - Letnji Gran Pri: Visla, Poljska: 134m skakaonica

  • 22:30

    Biciklizam - Tour de France: Biciklizam - Tur de Frans danas

  • 23:25

    Vesti

  • 23:30

    Reli - Evropski šampionat: Reli - ERC Italija, Pregled

  • 01:30

    Biciklizam - Tour de France: Tour de France: Etapa 15 Limoux - Foix

  • 03:00

    Reli - Evropski šampionat: Reli - ERC Italija, Pregled

  • 03:30

    Mačevanje: Mačevanje - SP Budimpešta

  • 05:00

    Biciklizam - Tour de France: Tour de France: Etapa 15 Limoux - Foix

  • 06:00

    Liquid Edge

  • 06:50

    Rumble & Hum

  • 07:40

    Red Bull Global Rallycross Highlights

  • 08:30

    Rumble & Hum

  • 09:20

    Pro Bull Riders

  • 10:10

    Pro Bull Riders

  • 11:00

    Sports Adventure

  • 11:25

    Sports Adventure

  • 11:50

    Fantasy Factory

  • 12:15

    Fantasy Factory

  • 12:40

    Action Sports World

  • 13:30

    Action Sports World

  • 14:20

    Rumble & Hum

  • 15:10

    Pro Bull Riders

  • 16:00

    Pro Bull Riders

  • 16:50

    Sports Adventure

  • 17:15

    Sports Adventure

  • 17:40

    Strongman Champions League

  • 18:30

    Strongman Champions League

  • 19:20

    Strongman Champions League

  • 20:10

    Strongman Champions League

  • 21:05

    IMMAF European Open

  • 21:55

    Extreme Fighting Championship

  • 22:45

    Extreme Fighting Championship

  • 23:35

    AMA Motocross Series Highlights

  • 00:25

    IMMAF European Open

  • 01:15

    Extreme Fighting Championship

  • 02:05

    Extreme Fighting Championship

  • 02:55

    AMA Motocross Series Highlights

  • 03:45

    Pro Bull Riders

  • 04:35

    Pro Bull Riders

  • 05:25

    MTB Heroes

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30