TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • Arena 1
  • Arena 2
  • Arena 3
  • Arena 4
  • SK1
  • SK2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Arsenal TV - Arsenal World

  • 06:30

    Kviz Soccer Šampion

  • 07:00

    Espanyol - Betis

  • 07:00

    Genoa - Udinese

  • 09:00

    Teme do Arene

  • 09:30

    Direkt

  • 10:00

    Monte Carlo, Live Stage 2

  • 11:00

    Moja Arena

  • 11:30

    Teme do Arene

  • 12:00

    Real Sociedad - Atletico Madrid

  • 14:00

    Monte Carlo, Live Stage 3

  • 15:00

    Athletic Bilbao - Barcelona

  • 15:00

    Igokea mtel - Oostende

  • 17:00

    Brest - Lille

  • 19:00

    Tondela - Vizela

  • 21:00

    Direkt

  • 21:30

    Sporting - Braga

  • 23:30

    Crna Gora - Holandija

  • 01:00

    Francuska - Island

  • 02:30

    Partizan NIS - Cibona

  • 02:30

    Partizan NIS - Mega Mozzart

  • 04:15

    Mornar - FMP Meridian

  • 06:00

    Granada - Osasuna

  • 06:00

    Cadiz - Espanyol

  • 08:00

    Pacos Ferreira - Boavista

  • 10:00

    PAOK - AEK

  • 12:00

    Athletic Bilbao - Barcelona

  • 12:00

    Arsenal - Liverpool

  • 14:00

    Arsenal - Liverpool

  • 14:00

    Najava kola

  • 14:30

    Athletic Bilbao - Barcelona

  • 16:00

    Srbija - Italija

  • 17:00

    VK Partizan - VK Mornar

  • 18:30

    Pregled kola

  • 18:45

    BVK Crvena Zvezda - VK Šabac

  • 20:15

    Endesa Magazin

  • 20:30

    VK Novi Beograd - VK Primorac

  • 22:00

    Partizan NIS - Cibona

  • 22:00

    Partizan NIS - Mega Mozzart

  • 23:45

    Kolubara - Radnički

  • 01:30

    Monte Carlo, Live Stage 1

  • 03:00

    Monte Carlo, Live Stage 2

  • 04:00

    Monte Carlo, Live Stage 3

  • 05:00

    Monte Carlo, Live Stage 4

  • 06:00

    Homage

  • 06:30

    Kolubara - Radnički

  • 08:00

    Zadar - Krka

  • 09:30

    Great Teams - Chelsea

  • 10:00

    Police - Ub

  • 12:00

    Majke šampioni - Dubravka Stevanović

  • 12:30

    KVK Radnički - VK Novi Beograd

  • 13:45

    BVK Crvena Zvezda - VK Partizan

  • 15:00

    Moja Arena

  • 15:30

    Crna Gora - Holandija

  • 17:15

    MAN CITY TV - Inside City

  • 18:00

    Francuska - Island

  • 19:45

    Direkt

  • 20:30

    Danska - Hrvatska

  • 22:15

    Kviz Soccer Šampion

  • 22:45

    Philadelphia - LA Clippers

  • 00:45

    Rostov Don - Budućnost

  • 02:30

    Crna Gora - Holandija

  • 04:00

    Sporting Charleroi - Gent

  • 06:00

    Metalac - Partizan

  • 08:00

    Crvena zvezda - Proleter

  • 10:00

    Moja Arena

  • 10:30

    Radnički 1923 - Partizan

  • 12:30

    Radnički 1923 - Crvena zvezda

  • 14:30

    Partizan - Radnički

  • 16:30

    Moreirense - Santa Clara

  • 16:30

    Philadelphia - LA Clippers

  • 18:30

    Endesa Magazin

  • 18:45

    PVK Jadran HN - KVK Radnički

  • 20:15

    Direkt

  • 20:45

    Partizan - Voždovac

  • 23:00

    Čukarički - Crvena zvezda

  • 01:00

    Partizan - Proleter

  • 03:00

    Arsenal TV - Arsenal World

  • 03:30

    Crvena zvezda - Metalac

  • 05:30

    Direkt

  • 00:00

    Sport Klub 1

  • 06:00

    Sport Klub 1

  • 06:00

    Fudbal - Bundesliga 2: Hamburg - St. Pauli

  • 07:50

    Baja i Joga

  • 08:00

    Sport Klub 1

  • 08:00

    Mozzart SK Vesti

  • 08:25

    Košarka - Euroleague: Asvel - Crvena zvezda

  • 09:55

    Košarka - Australijska liga: Illawarra - Perth

  • 10:00

    Sport Klub 1

  • 12:00

    Sport Klub 1

  • 12:00

    SK kviz - Rizik ili oprez (8. sezona, 13/15)

  • 12:45

    Moja priča: Karakašević

  • 12:55

    Najava Premier League

  • 13:25

    Fudbal - Premier League: Everon - Aston Villa

  • 13:25

    Fudbal - Premier League: Everton - Aston Villa

  • 14:00

    Sport Klub 1

  • 15:30

    Premier League Match Pack

  • 15:55

    Fudbal - Premier League: Manchester United - West Ham

  • 16:00

    Sport Klub 1

  • 18:00

    Sport Klub 1

  • 18:00

    EURO legende: Djakinto Faketi + Southampton & Man City

  • 18:00

    EURO legende: EURO velikani & PL Club Guides

  • 18:25

    Fudbal - Premier League: Southampton - Manchester City

  • 20:00

    Sport Klub 1

  • 20:30

    Pregled Euroleague

  • 21:00

    Košarka - Eurocup: Pregled

  • 21:30

    Legende o Legendama: Velimir Zajec

  • 21:50

    Na današnji dan

  • 22:00

    Sport Klub 1

  • 22:00

    Mozzart SK Vesti

  • 22:30

    NFL: Tennessee - Cincinnati, Playoffs

  • 01:45

    Bundesliga Specijal: Rising Stars

  • 02:00

    Sport Klub 1

  • 02:10

    NFL: Green Bay - San Francisco, Playoffs

  • 04:00

    Sport Klub 1

  • 05:40

    SK Autoportret: Ivan Katalinić + Da li znate

  • 00:00

    Sport Klub 2

  • 06:00

    Sport Klub 2

  • 06:00

    NFL: Tennessee - Cincinnati, Playoffs

  • 07:00

    Košarka - Euroleague: CSKA - Armani

  • 08:00

    Sport Klub 2

  • 08:30

    Bundesliga Specijal: Rising Stars

  • 09:00

    Na današnji dan

  • 09:15

    NFL GameDay

  • 09:40

    Fudbal - Bundesliga 2: Fortuna - Nurnberg

  • 10:00

    Sport Klub 2

  • 11:30

    Fudbal - Turska liga: Malatya - Besiktas

  • 12:00

    Sport Klub 2

  • 13:30

    Košarka - Eurocup: Pregled

  • 14:00

    Sport Klub 2

  • 14:00

    Fudbal - 3. Bundesliga: Turkgucu - Munchen 1860

  • 16:00

    Sport Klub 2

  • 16:00

    Fudbal - Championship: Birmingham - Barnsley

  • 18:00

    Sport Klub 2

  • 18:00

    Odbojka - Italijanska liga: Verona - Padova

  • 19:45

    Na današnji dan

  • 19:55

    Snow Report

  • 20:00

    Sport Klub 2

  • 20:30

    Odbojka - Poljska liga: Resovia - Stal Nysa

  • 22:00

    Sport Klub 2

  • 22:15

    Fudbal - Bundesliga: Hoffenheim - Dortmund

  • 23:55

    Fudbal - Meksička liga: Chivas - Queretaro

  • 01:55

    Košarka - Izraelska liga: Eylon Galil - Holon

  • 02:00

    Sport Klub 2

  • 03:30

    Fudbal - Turska liga: Sivas - Fenerbahce

  • 04:00

    Sport Klub 2

  • 05:15

    SK kviz - Rizik ili oprez (8. sezona, 13/15)

  • SK3
  • SK4
  • SK5
  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • Extreme Sports
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Sport Klub 3

  • 06:00

    Sport Klub 3

  • 06:00

    Snow Report

  • 06:25

    Fudbal - Premier League: Manchester United - West Ham

  • 07:10

    SK Mix & Galerija slavnih: Galerija slavnih

  • 07:25

    NHL: Carolina - NY Rangers

  • 08:00

    Sport Klub 3

  • 09:10

    Fudbal - Bundesliga: Eintracht - Arminia

  • 10:00

    Sport Klub 3

  • 11:00

    Košarka - Turska liga: Afyon - Yalova

  • 12:00

    Sport Klub 3

  • 13:00

    Fudbal - Prijateljska utakmica: Hajduk - Velež

  • 14:00

    Sport Klub 3

  • 15:00

    Rugby Sevens Series: Malaga

  • 16:00

    Sport Klub 3

  • 17:00

    Fudbal - Turska liga: Basaksehir - Goztepe

  • 18:00

    Sport Klub 3

  • 19:00

    Košarka - Izraelska liga: Elyon Galil - Holon

  • 20:00

    Sport Klub 3

  • 21:00

    NHL: Boston - Winnipeg

  • 22:00

    Sport Klub 3

  • 23:40

    Košarka - Eurocup: Pregled

  • 00:10

    Pregled Euroleague

  • 00:40

    Premier League Magazin

  • 01:05

    NHL: Washington - Ottawa

  • 02:00

    Sport Klub 3

  • 03:40

    Košarka - Euroleague: Asvel - Crvena zvezda

  • 04:00

    Sport Klub 3

  • 05:10

    Trans World Sport

  • 00:00

    Sport klub 4

  • 06:00

    Sport klub 4

  • 06:25

    Fudbal - Holandska liga: Vitesse - Groningen

  • 07:05

    Najava Premier League

  • 07:30

    Najava Bundeslige

  • 07:55

    Premier League Match Pack

  • 08:00

    Sport klub 4

  • 08:20

    Fudbal - Škotski kup: Rangers - Stirling

  • 10:00

    Sport klub 4

  • 10:05

    Fudbal (Ž) - Azijski kup: Japan - Myanmar

  • 11:45

    Fudbal - Afrički kup nacija: Sierra Leone - Equatorial Guinea

  • 12:00

    Sport klub 4

  • 13:30

    Fudbal - Bundesliga 2: Ingolstadt - Darmstadt

  • 14:00

    Sport klub 4

  • 15:30

    Fudbal - Bundesliga: Freiburg - Stuttgart

  • 16:00

    Sport klub 4

  • 17:30

    Rivalitet legendi

  • 17:55

    NFL GameDay

  • 18:00

    Sport klub 4

  • 18:30

    Fudbal - Škotski kup: Alloa - Celtic

  • 20:00

    Sport klub 4

  • 20:30

    Odbojka - Slovenačka liga (ž): Branik Maribor - Volley Gorica

  • 22:30

    Omaž zvezdama

  • 22:55

    Fudbal - Turska liga: Malataya - Besikiktas

  • 00:40

    Fudbal - Bundesliga: Bochum - Koln

  • 02:00

    Sport klub 4

  • 02:25

    Uži izbor

  • 02:50

    Fudbal - 3. Bundesliga: Turkgucu - Munchen 1860

  • 04:00

    Sport klub 4

  • 04:35

    Fudbal - Premier League: Everton - Aston Villa

  • 00:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 06:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 07:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 08:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 09:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 10:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 11:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 12:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 13:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 14:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 14:00

    Fudbal - Turska liga: Sivas - Fenerbahce

  • 15:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 16:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 16:15

    Fudbal - Serie B: Perugia - Pordenone

  • 17:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 18:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 18:15

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 18:30

    Fudbal - Grčka liga: Ionikos - Panathinaikos

  • 19:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 20:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 20:30

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 21:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 22:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 23:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 01:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 02:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 03:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 04:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 05:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 00:00

    Eurosport Vesti

  • 07:00

    Tenis - Australian Open: Runda 03, Singlovi

  • 07:00

    Tenis - Australian Open: Runda 4, Singlovi

  • 09:00

    Tenis - Australian Open: Runda 03, Singlovi

  • 11:00

    Tenis - Australian Open: Runda 03, Singlovi

  • 14:15

    Skijaško trčanje - Svetski kup, Planica (M/Ž): Sprint C

  • 14:15

    Ski skokovi

  • 14:15

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Titisee Neustadt (M): Kvalifikacije, Muškarci

  • 14:50

    Biatlon: Svetski kup - Antholc (Ž)

  • 15:00

    Biatlon - Svetski kup, Antholz (Ž)

  • 16:15

    Skijaški skokovi - FIS Svetski kup - Titisee Neustadt (M)

  • 16:15

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Titisee Neustadt (M)

  • 18:00

    Eurosport Vesti

  • 18:05

    Alpsko skijanje - Svetski kup, Kicbil: DH

  • 18:05 sport

    Alpsko skijanje

  • 18:05

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kicbil (M/Ž): SL, Muškarci, 1. deo

  • 18:35 sport

    Alpsko skijanje

  • 18:35

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kicbil (M/Ž): SL, Muškarci, 2. deo

  • 19:00

    Alpsko skijanje: FIS Svetski kup - Kortina d'Ampeco

  • 19:00

    Alpsko skijanje: FIS Svetski kup - Kortina d'Ampeco (M/Ž)

  • 19:35

    Eurosport Vesti

  • 19:45

    Snuker - Evropski Masters: Runda 02

  • 00:05

    Tenis - Australian Open: Runda 03, Singlovi

  • 01:00

    Tenis - Australian Open: Runda 4, Singlovi

  • 03:00

    Tenis - Australian Open: Runda 4, Singlovi

  • 05:00

    Tenis - Australian Open: Runda 4, Singlovi

  • 07:00

    Tenis - Australian Open: Runda 03, Singlovi

  • 07:00

    Tenis - Australian Open: Runda 4, Singlovi

  • 09:00

    Tenis - Australian Open: Runda 03, Singlovi

  • 10:00

    Alpsko skijanje: FIS Svetski kup - Kortina d'Ampeco

  • 10:15 sport

    Alpsko skijanje

  • 10:15

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kicbil (M): SL, 1. deo

  • 11:15

    Alpsko skijanje: FIS Svetski kup - Kortina d'Ampeco (M/Ž)

  • 11:30

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kicbil

  • 13:00

    Biatlon - Svetski kup, Antholz (M)

  • 13:35

    Skijaško trčanje - Svetski kup, Planica (M/Ž): Planica , Muškarci i žene

  • 13:45

    Snooker - Evropska serija: Runda 02

  • 13:45 sport

    Alpsko skijanje

  • 13:45

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kicbil (M): SL, 2. deo

  • 14:20

    Snoubord - Svetski kup, Valmalenko (M/Ž)

  • 14:45

    Snuker - Evropska serija: Runda 02

  • 15:50

    Snuker - Evropski Masters: Runda 02

  • 18:00

    Eurosport Vesti

  • 18:00

    Tenis - Australian Open: Grend slem turnir, Runda 3, Singlovi

  • 18:05

    Tenis - Australian Open: Runda 03, Singlovi

  • 19:25

    Eurosport Vesti

  • 19:30

    Tenis - Australian Open: Runda 03, Singlovi

  • 20:55

    Eurosport Vesti

  • 21:00

    Golf

  • 21:00

    PGA Tour - The American Express: Dan 3

  • 01:00

    Tenis - Australian Open: Runda 4, Singlovi

  • 03:00

    Tenis - Australian Open: Runda 4, Singlovi

  • 05:00

    Tenis - Australian Open: Runda 4, Singlovi

  • 00:00

    Liquid Edge

  • 06:00

    Facing Waves

  • 06:30

    Facing Waves

  • 07:00

    Action Sports World

  • 07:00

    Facing Waves

  • 08:00

    Action Sports World

  • 09:00

    Action Sports World

  • 10:00

    Liquid Edge

  • 11:00

    Liquid Edge

  • 12:00

    Liquid Edge

  • 13:00

    Liquid Edge

  • 14:00

    Liquid Edge

  • 15:00

    Epic Trails

  • 15:30

    Epic Trails

  • 16:00

    Epic Trails

  • 16:30

    Epic Trails

  • 17:00

    Epic Trails

  • 17:30

    Epic Trails

  • 18:00

    Epic Trails

  • 18:30

    Epic Trails

  • 19:00

    Sports Adventure

  • 19:30

    Sports Adventure

  • 20:00

    Liquid Edge

  • 21:00

    Blue World

  • 21:30

    Blue World

  • 22:00

    Facing Waves

  • 22:30

    Facing Waves

  • 23:00

    Blue World

  • 23:30

    Blue World

  • 01:00

    Liquid Edge

  • 02:00

    Liquid Edge

  • 03:00

    Liquid Edge

  • 04:00

    Liquid Edge

  • 05:00

    Facing Waves

  • 05:30

    Facing Waves

  • SOS Kanal
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    SPORTICOM

  • 09:00

    SVEDOCI ISTORIJE - MIRKO PUZOVIĆ

  • 10:15

    GOL MITROVIĆA U 90. MINUTU

  • 10:30

    U SOS-u - NIKOLA LAZETIĆ (2007)

  • 11:00

    SPORTSKO SRCE

  • 12:00

    SEĆANJA, ODBOJKA, 1997, JUGOSLAVIJA - ITALIJA

  • 12:40

    SEĆANJA, FUDBAL, 1997, PARTIZAN - VOJVODINA

  • 13:00

    LBŠ, 2011, FK VOŽDOVAC - FK REAL 28

  • 13:30

    BILIJAR

  • 14:00

    MILJANOV KORNER - SAŠA SREDANOVIĆ

  • 15:00

    FUTSAL, TURNIR U GRADIŠKI

  • 17:30

    AZBUKA ZDRAVLJA - POREMEĆAJ LIČNOSTI

  • 18:30

    VEČITI DERBI, VEČITA TEMA - EMISIJA 10

  • 19:00

    FUTSAL, TURNIR U ĆUPRIJI

  • 20:00

    LIGA BUDUĆIH ŠAMPIONA

  • 21:15

    FUDBAL, PRIPREME KLUBOVA

  • 22:00

    U SOS-u - ANDRIJA PRLAINOVIĆ

  • 22:40

    TEKVONDO

  • 23:00

    OTVORITE ATLAS

  • 23:30

    FUDBAL, SLAVKO PEROVIĆ

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30