TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • Arena 1
  • Arena 2
  • Arena 3
  • Arena 4
  • SK1
  • SK2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Engleska liga: Intervju

  • 06:30

    PL Stories: Epizoda 36

  • 07:00

    Fudbal - Engleska liga: Fulham - Tottenham

  • 07:00

    Netbusters

  • 09:00

    Inside City

  • 09:45

    Fudbal - Australijska liga: Central Coast Mariners - Western Sydney Wanderers

  • 11:45

    Fudbal - Engleska liga: Pregled kola

  • 12:45

    Inside City

  • 13:30

    Fudbal - Championship: Charlton - Bolton

  • 15:30

    Engleska liga: Intervju

  • 16:00

    Fudbal - Engleski liga kup: Pregled

  • 16:30

    Emisija: Arena Basket

  • 17:00

    Košarka - ABA liga: Igokea - Split

  • 19:00

    Košarka - ABA liga: SC Derby - MZT

  • 21:00

    Fudbal - Francuska liga: Marseille - Monaco

  • 23:00

    Fudbal - Engleska liga: Arsenal - Man. United

  • 06:00

    Fudbal - Španska liga: Almeria - Espanyol

  • 08:00

    Fudbal - Španska liga: Almeria - Espanyol

  • 10:00

    Fudbal - Španska 2. liga: Pregled kola

  • 10:30

    Fudbal - Kup Španije: Real Madrid - Atletico Madrid

  • 12:30

    Full Impact

  • 13:00

    Odbojka - Ruska liga: Lokomotiv Novosibirsk - Zenit SP

  • 15:00

    La Liga Talking Football

  • 16:00

    Fudbal - Championship: Middlesbrough - Watford

  • 18:00

    Košarka - ABA 2. liga: Sloga - Borac BBWIN

  • 20:00

    Vaterpolo - Kup Srbije: SPD Radnički - BVK Crvena zvezda, polufinale

  • 21:15

    Endesa magazin - Fifth Quarter (17.kolo)

  • 21:30

    Košarka - Španska liga: Barca - Bilbao

  • 23:30

    Fudbal - Italijanska liga: Lecce - Salernitana

  • 06:00

    Emisija: Moja Arena

  • 06:30

    Košarka - VTB liga: CSKA - Zenit

  • 09:00

    Oni žive za fudbal: FK Balkan, Beograd

  • 09:30

    Odbojka: Ruska liga (ž): Dynamo AK Bars - Lokomotiv Kaliningrad

  • 11:30

    Mobil Auto

  • 12:00

    Košarka - ABA 2. liga: TFT Skopje - Vrijednosnice Osijek

  • 14:00

    Emisija: Teme do Arene

  • 14:30

    TV sport

  • 15:00

    Košarka - ABA 2. liga: Krka - Helios

  • 17:00

    Vaterpolo - Kup Srbije: VK Novi Beograd - VK Partizan, polufinale

  • 18:15

    Emisija: Moja Arena

  • 18:45

    TV sport

  • 19:00

    Emisija: Kod Lokija

  • 19:30

    Košarka - Italijanska liga: Varese - Brescia

  • 21:30

    Hokej - KHL: Lokomotiv - SKA

  • 07:30

    Rumbleverse sa Jovanom

  • 08:30

    Tasteless Ili Kratos? God Of War: Ragnarok

  • 10:00

    Džejkob protiv Zombija - Days Gone

  • 11:30

    Retro Migz1 - GTA Vice City

  • 13:00

    Keep Talking and Nobody Explodes

  • 13:30

    PUBG Sa Svojicem

  • 15:00

    Blast Premier Spring Groups: TBD

  • 18:30

    Blast Premier Spring Groups: TBD

  • 21:30

    Migzi Fall Guys

  • 23:00

    It Takes Two - Bajica i Lesko

  • 00:00

    NHL: Florida - Boston

  • 06:10

    Fudbal - Bundesliga: Hertha - Union Berlin

  • 08:00

    Soccer Bet SK VESTI

  • 08:25

    Košarka - Euroleague: Crvena zvezda - Partizan

  • 10:25

    Pregled Evrokupa

  • 10:55

    Odbojka - Turska liga (ž): Vakifbank - Ilbank

  • 12:40

    Zlatni momenti YU sporta & Galerija slavnih

  • 13:00

    Fudbal - FA kup: Najava

  • 13:25

    Fudbal - FA kup: Walsall - Leicester

  • 15:30

    Moja priča & Fudbal nekad

  • 15:55

    Fudbal - FA kup: Fulham - Sunderland

  • 18:00

    Clubland

  • 18:25

    Fudbal - Bundesliga: Bayern - Eintracht

  • 20:25

    Flashpoint

  • 20:55

    Fudbal - FA kup: Manchester United - Reading

  • 23:00

    Soccer Bet SK VESTI

  • 23:30

    Pregled Evrolige

  • 02:40

    SK Mix

  • 03:00

    NHL: Minnesota - Buffalo

  • 05:40

    SK Moments & Zlatni momenti YU sporta

  • 06:15

    Odbojka - Turska liga (ž): Vakifbank - Ilbank

  • 07:45

    Fudbal - Serie B: Cagliari - SPAL

  • 09:30

    Snow Report

  • 10:00

    SK Kviz - Rizik ili oprez (sez. 11, epi. 05)

  • 10:00

    SK Kviz - Rizik ili oprez

  • 10:50

    Košarka - Euroleague: Baskonia - Efes

  • 12:30

    50 godina sporta

  • 12:55

    Fudbal - Bundesliga 2: Darmstadt - Regensburg

  • 14:55

    Pregled Evrokupa

  • 15:25

    Pregled Evrolige

  • 15:55

    Fudbal - FA kup: Southampton - Blackpool

  • 17:55

    Pregled holandske lige: Vanredno kolo

  • 18:55

    Fudbal - FA kup: Preston - Tottenham

  • 21:00

    NHL: Colorado - St. Louis

  • 23:45

    Fudbal - Bundesliga: Bayern - Eintracht

  • 01:30

    Odbojka - Italijanska liga: Milano - Perugia

  • 03:00

    Fudbal - Bundesliga 2: Hannover - Kaiserslautern

  • 04:45

    Košarka - Litvanska liga: Lietkabelis - Prienai

  • SK3
  • SK4
  • SK5
  • Eurosport
  • Eurosport 2
  • Extreme Sports
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Pregled holandske lige: Vanredno kolo

  • 06:15

    Pregled: Biciklizam (Ž): Down Under (Australia)

  • 07:30

    Fudbal - Bundesliga: Leipzig - Stuttgart

  • 09:15

    Clubland

  • 09:45

    Fudbal - FA kup: Manchester City - Arsenal

  • 11:30

    Košarka - Euroleague: Crvena zvezda - Partizan

  • 13:25

    Fudbal - FA kup: Boreham Wood/Accrington - Cardiff

  • 13:25

    Fudbal - FA kup: Accrington - Cardiff

  • 15:25

    Fudbal - Bundesliga: Hertha - Union Berlin

  • 17:25

    Snow Report

  • 17:55

    Fudbal - Češka liga: Sigma - Sparta

  • 19:55

    Pregled Evrokupa

  • 20:25

    Fudbal - Bundesliga 2: Hannover - Kaiserslautern

  • 22:30

    Odbojka - Turska liga (ž): Vakifbank - Ilbank

  • 01:00

    NHL: Tampa Bay - LA Kings

  • 03:40

    SK Kviz - Rizik ili oprez

  • 04:30

    Fudbal - FA kup: Preston - Tottenham

  • 06:25

    Fudbal - FA kup: Ipswich - Burnley

  • 08:05

    Košarka - Eurocup: Brescia - Ulm

  • 09:35

    Fudbal - FA kup: Najava

  • 10:05

    Trans World Sport

  • 11:00

    Beach Volley (Doha) Pro Tour Finals (Ž)

  • 12:00

    Beach Volley (Doha) Pro Tour Finals (Ž)

  • 13:00

    Rivalitet legendi

  • 13:25

    Snow Report

  • 14:00

    Fudbal - Serie B: Brescia - Como

  • 16:00

    Pregled Evrokupa

  • 16:30

    Pregled Evrolige

  • 17:00

    Fudbal - Turska liga: Giresun - Galatasaray

  • 19:00

    ATP Uncovered

  • 19:30

    NFL GameDay

  • 20:00

    Profi boks: O2 London (Beterbiev - Yarde)

  • 00:15

    Omaž zvezdama

  • 00:40

    Fudbal - FA kup: Manchester United - Reading

  • 02:30

    Uži izbor

  • 02:55

    Fudbal - Turska liga: Hatay - Trabzon

  • 04:40

    Fudbal - Grčka liga: Giannina - Atromitos

  • 00:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 06:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 07:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 08:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 09:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 10:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 11:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 12:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 13:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 14:00

    Fudbal - 3. Bundesliga: Verl - Saarbrucken

  • 16:00

    Odbojka - Italijanska liga: Milano - Perugia

  • 18:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 19:00

    Fudbal - Grčka liga: Giannina - Atromitos

  • 21:00

    Fudbal - Holandska liga: AZ Alkmaar - Utrecht

  • 23:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 01:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 02:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 03:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 04:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 05:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 00:00

    Tenis - Australian Open: Finale, singlovi

  • 07:00

    Tenis - Australian Open: 1/2 finala, singlovi

  • 07:00

    The Minute

  • 08:00

    Tenis - Australian Open: 1/2 finala, singlovi

  • 08:55

    The Minute

  • 09:00

    Tenis - Australian Open: Finale, singlovi

  • 12:15

    Tenis - Australian Open: Finale, dublovi

  • 14:15

    Skijaški skokovi - FIS Svetski kup: Bad Miterndorf Kulm (M): HS235

  • 16:00

    Skijaški skokovi: FIS Svetski kup - Hinterzarten (Ž): HS 111

  • 17:50

    Formula E - Diradža: Trka 2

  • 19:10

    The Minute

  • 19:15

    Snuker - Evropska serija: Runda 3

  • 19:15

    Ski skokovi

  • 19:45

    Snuker - Evropska serija: Runda 4

  • 22:00

    Snuker - Evropska serija: 1/4 finala

  • 23:00

    Snuker - Evropska serija: 1/2 finala

  • 23:30

    Snuker - Evropska serija: Finale

  • 01:30

    Umetničko klizanje: Šampionat Evrope - Espoo: Slobodan program, Ples na ledu, Mešovito

  • 03:00

    Tenis - Australian Open: Finale, singlovi

  • 04:00

    Tenis - Australian Open: Finale, dublovi

  • 05:00

    Tenis - Australian Open: Finale, dublovi

  • 06:00

    Snuker - Evropska serija: Finale

  • 07:30

    Snuker - Evropska serija: Runda 02

  • 08:45

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Kronplac (Ž): Veleslalom, 2. vožnja

  • 09:15

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Špindleruv Mlin (Ž): SL, 1. vožnja

  • 10:55 sport

    Alpsko skijanje

  • 10:55

    Alpsko skijanje: FIS Svetski kup - Kortina d'Ampeco (M/Ž): Super G, Muškarci

  • 12:30

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Špindleruv Mlin (Ž): SL, 2. vožnja

  • 13:30

    Nordijska kombinacija: Svetski kup - Zefeld (M): 10 km

  • 14:10

    Biciklizam - Izazov Majorke

  • 15:00

    Biciklizam - Izazov Majorke

  • 16:30

    Biciklizam - Vuelta San Huana: Etapa 5 (M)

  • 17:30

    Umetničko klizanje: Šampionat Evrope - Espoo: Slobodan program, Ples na ledu, Mešovito

  • 20:50

    Umetničko klizanje: Šampionat Evrope - Espoo: Slobodan program, Žene

  • 22:00

    Farmers Insurance Open

  • 02:00

    Tenis - Australian Open: Grend slem turnir, Finale, Singlovi

  • 03:00

    Snuker - Evropska serija: Finale

  • 04:00

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Špindleruv Mlin (Ž): SL, 1. vožnja

  • 04:30

    Alpsko skijanje: Svetski kup - Špindleruv Mlin (Ž): SL, 2. vožnja

  • 05:00

    Umetničko klizanje: Šampionat Evrope - Espoo: Slobodan program, Žene

  • 00:00

    Nitro World Games: All Access

  • 06:00

    Rumble & Hum

  • 07:00

    Sports Adventure

  • 07:00

    Rumble & Hum

  • 07:30

    Sports Adventure

  • 08:00

    Sports Adventure

  • 08:30

    Sports Adventure

  • 09:00

    Sports Adventure

  • 09:30

    Sports Adventure

  • 10:00

    Sports Adventure

  • 10:30

    Sports Adventure

  • 11:00

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 11:30

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 12:00

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 12:30

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 13:00

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 13:30

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 14:00

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 14:30

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 15:00

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 15:30

    No information

  • 15:30

    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs

  • 16:00

    No information

  • 16:00

    IMMAF European Open

  • 17:00

    No information

  • 17:00

    IMMAF European Open

  • 18:00

    No information

  • 18:00

    IMMAF European Open

  • 19:00

    No information

  • 19:00

    IMMAF European Open

  • 20:00

    No information

  • 20:00

    Nitro World Games: All Access

  • 20:30

    Nitro World Games: All Access

  • 21:00

    No information

  • 21:00

    Nitro World Games: All Access

  • 21:30

    Nitro World Games: All Access

  • 22:00

    No information

  • 22:00

    Nitro World Games: All Access

  • 22:30

    Nitro World Games: All Access

  • 23:00

    No information

  • 23:00

    Nitro World Games: All Access

  • 23:30

    Nitro World Games: All Access

  • 00:30

    Nitro World Games: All Access

  • 01:00

    Rumble & Hum

  • 02:00

    Rumble & Hum

  • 03:00

    Rumble & Hum

  • 04:00

    Rumble & Hum

  • 05:00

    Facing Waves

  • 05:30

    Facing Waves

  • SOS Kanal
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 00:00

    Fudbal

  • 09:00

    Svedoci istorije

  • 09:00

    Svedoci istorije: Milija Jocović

  • 10:00

    SOS mreža

  • 10:00

    Istorijat Yu Fudbala: 3. deo

  • 10:30

    54. Dani Mimoze

  • 11:00

    Nacionalne Manjine u srpskom sportu

  • 12:00

    Sve naše medalje

  • 12:00

    Sve naše medalje: Milan Kalina

  • 12:30

    Sportska Hronika

  • 12:30

    100 Godina Košarke

  • 13:00

    Košarka - Euroleague

  • 13:00

    Odbojka - Superliga Srbije: Spartak - Takovo

  • 14:00

    Futsal

  • 14:00

    Košarka - Kup Radivoja Koraća: Žreb

  • 15:00

    Svet tenisa

  • 15:30

    Fudbal: Pripreme Klubova

  • 16:00

    Fudbal

  • 17:00

    Čuvajmo Naše

  • 17:00

    Zagrljaj prirode

  • 17:30

    Košarka

  • 17:30

    Košarka - Euroleague

  • 18:00

    Fudbal

  • 18:00

    Fudbal - Prijateljska utakmica: Čukarički - Cska 1948

  • 20:00

    Liga budućih šampiona

  • 21:00

    Meridian Sport

  • 22:00

    Odbojka

  • 22:00

    Istorijat Yu Fudbala: 4. deo

  • 23:00

    Svet tenisa

  • 23:30

    Fudbal: Pripreme Klubova

  • 01:00

    Noćni program

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30