TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • SK1
  • SK2
  • SK3
  • SK4
  • SK5
  • Eurosport
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:50

    Max Bet vesti

  • 08:15

    Premier League Match Pack

  • 08:45

    Fudbal - Španska liga: Najava španske lige

  • 09:10

    Fudbal - Championship: Derby - Stoke

  • 10:55

    Košarka - Turska liga: Tofas - Gaziantep

  • 12:50

    SK Studio

  • 13:30

    Fudbal - Premijer liga: Leicester - Chelsea

  • 15:30

    Premier League Match Pack

  • 16:00

    Fudbal - Španska liga: Real Madrid - Atletico Madrid

  • 18:00

    SK Mix: SK Mix & SK Moments

  • 18:25

    Fudbal - Premijer liga: Manchester United - Wolves

  • 20:30

    Legende o Legendama: Bora Kostić

  • 20:55

    Fudbal - Španska liga: Valencia - Celta

  • 22:50

    Max Bet vesti

  • 23:20

    Fudbal - Prijateljska utakmica: Lokomotiv (M) - Partizan, (Doha)

  • 08:15

    Košarka - Evroliga: Alba - Fenerbahce

  • 09:45

    Barca TV: Barcelona - Leganes

  • 11:30

    Fudbal - Španska liga: Najava španske lige

  • 12:00

    Fudbal - Prijateljska utakmica: Lokomotiv - Partizan, (Doha)

  • 13:50

    Košarka - Evroliga: Crvena zvezda - Efes

  • 15:20

    Košarka - Evroliga: Pregled Euroleague

  • 16:00

    Fudbal - Championship: Leeds - Wigan

  • 18:00

    Fudbal - Turska liga: Trabzon - Fenerbahce

  • 20:00

    Legende o Legendama: Stjepan Bobek

  • 20:15

    Košarka - Evrokup: Pregled Eurocupa

  • 21:00

    Fudbal - Segunda division: Elche - Malaga

  • 22:55

    Košarka - Turska liga: Besiktas - Galatasaray

  • 07:40

    Košarka - Evroliga: Crvena zvezda - Efes

  • 09:15

    Hokej na ledu - KHL: SKA - Avangard

  • 11:05

    Trans World Sport

  • 11:55

    Košarka - Evrokup: Pregled Eurocupa

  • 12:30

    Omaž zvezdama

  • 12:55

    Rivalitet legendi

  • 13:30

    Fudbal - Championship: Hull - Brentford

  • 15:30

    Košarka - Turska liga: Besiktas - Galatasaray

  • 17:25

    ATP Uncovered

  • 18:00

    Odbojka - Italijanski kup (ž): 1/2 Finale

  • 19:55

    Ekstremni svet sporta

  • 20:30

    Odbojka - Italijanski kup (ž): 1/2 Finale

  • 22:20

    Američki fudbal - NFL: New England - Philadelphia, Super Bowl 2018

  • 07:10

    Fudbal - Španska liga: Najava španske lige

  • 07:35

    Premier League Match Pack

  • 08:00

    Fudbal - Francuski kup: Angers - Rennes, 1/8 finala

  • 09:45

    Košarka - Evrokup: Partizan - Darussafaka

  • 11:15

    Odbojka - CEV Liga šampiona: Fenerbahce - Trentino

  • 13:00

    Na današnji dan

  • 13:15

    Košarka - Turska liga: Karsiyaka - Bursa

  • 15:10

    Trans World Sport

  • 16:00

    Fudbal

  • 18:00

    Hokej na ledu - KHL: SKA - Avangard

  • 19:45

    Fudbal - Holandska liga: Feyenoord - Emmen

  • 21:45

    Asian Le Mans Series: Pregled Asian Le Mans Series: Australia

  • 22:45

    Fudbal - Portugalska liga: Benfica - Belenenses

  • 07:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 08:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 09:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 10:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 11:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 12:00

    Sport Klub 5 Promo 1

  • 13:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 14:00

    Fudbal - 3. Bundesliga: Unterhaching - Uerdingen

  • 16:00

    Fudbal

  • 18:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 19:00

    Fudbal - Portugalska liga: Setubal - Porto

  • 21:00

    Sport Klub 5 Promo 2

  • 22:00

    Sport Klub 5 Promo 3

  • 23:00

    Sport Klub 5 Promo 4

  • 07:00

    Tenis - Australian Open: Tenis u invalidskim kolicima žene finale

  • 08:00

    Tenis - Australian Open: Polufinale žene

  • 09:15

    Gejm, Šet i Mats

  • 09:30

    Tenis - Australian Open: Finale (ž)

  • 12:00

    Gejm, Šet i Mats

  • 12:15

    Tenis - Australian Open: Finale mešovitih dublova

  • 14:00

    Snuker - Masters Nemačke: Berlin, Polufinale

  • 17:30

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Garmiš Partenkirhen, Spust muškarci

  • 18:30

    Tenis - Australian Open: Finale (ž)

  • 19:50

    Eurosport Vesti

  • 20:00

    Snuker - Masters Nemačke: Berlin, Polufinale

  • 23:30

    Vuelta San Huana, Etapa 6

  • Eurosport 2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:00

    Fristajl skijanje - FIS Svetski kup: Mammoth Mountain, Slopestyle

  • 07:30

    Ski skokovi - Svetski kup: Saporo, Japan, Kval. VS-137m Muškarci

  • 08:20

    Ski skokovi - Svetski kup: Saporo, Japan, HS 137

  • 10:15

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Roza Hutor, Spust žene

  • 11:00

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Garmiš Partenkirhen, Spust muškarci

  • 12:45

    Nordijska kombinacija - Svetski kup: Zefeld, VS 109

  • 13:50

    Ski skokovi - Svetski kup: Saporo, Japan, HS 137

  • 14:30

    Fudbal - Bundesliga: Herta Berlin - FC Schalke 04

  • 15:30

    Fudbal - Bundesliga: 1 FSV Mainz 05 - Bajern Minhen

  • 17:30

    Fudbal - Bundesliga: Borusija Dortmund - FC Union Berlin

  • 18:25

    Fudbal - Bundesliga: Lajpcig - Borusija Menhengladbah

  • 20:30

    Alpsko skijanje - Svetski kup: Garmiš Partenkirhen, Spust muškarci

  • 21:15

    Fristajl skijanje - FIS Svetski kup: Mammoth Mountain, Slopestyle

  • 21:50

    Fristajl skijanje - FIS Svetski kup: Mammoth Mountain, Half Pipe

  • 23:40

    Eurosport Vesti

  • 23:45

    Tenis - Australian Open: Finale (ž)

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30