TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • Prva
  • HTV1
  • OBN
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Vesti RTS

  • 06:05

    Jutarnji program

  • 08:00

    Jutarnji dnevnik

  • 08:30

    Jutarnji program

  • 09:00

    Vesti RTS

  • 09:06

    Žikina šarenica

  • 11:00

    Znanje imanje

  • 12:00

    Pazi mladost

  • 12:25

    Gastronomad

  • 12:40

    Dnevnik RTS

  • 12:45

    Dnevnik RTS

  • 12:55

    Sport plus

  • 13:00

    Sport plus

  • 13:05

    Vreme, stanje na putevima

  • 13:10

    Vreme je za bebe

  • 13:10

    Vreme, stanje na putevima

  • 13:15

    Vreme je za bebe

  • 13:50 show

    Balkanskom ulicom

  • 13:56 show

    Balkanskom ulicom

  • 14:45

    Vesti RTS

  • 14:50

    Vesti RTS

  • 14:55 film

    SAT

  • 15:00 film

    SAT

  • 15:40

    Vesti RTS

  • 15:45

    Vratiće se rode

  • 15:45

    Vesti RTS

  • 16:40

    Musketari

  • 18:27 dokumentarni

    Sasvim prirodno

  • 19:00

    Slagalica

  • 19:17

    Vreme, stanje na putevima

  • 19:30

    Dnevnik RTS

  • 20:05

    Vratiće se rode

  • 21:00 film

    Zločin u ledu

  • 22:50

    Dnevnik RTS

  • 23:10

    Trbosekov kraj

  • 00:10

    Exit: Eyesburn

  • 01:15

    Musketari

  • 02:55

    Gastronomad

  • 03:00

    Vesti RTS

  • 03:15 film

    SAT

  • 04:03

    Trbosekov kraj

  • 07:28

    Slagalica

  • 07:44

    Datum

  • 07:50

    Verski kalendar

  • 08:00

    Crtani filmovi

  • 10:05

    Život i standardi

  • 10:32

    Moj ljubimac

  • 11:00

    Verski mozaik Srbije

  • 11:45

    7 RTS dana

  • 11:47

    Verski kalendar

  • 12:00

    Naši susreti

  • 12:30

    E-TV

  • 13:00

    Dozvolite...

  • 13:30

    Kulturako aresipe

  • 13:55

    Zeleni put Srbije

  • 14:00

    Zeleni put Srbije

  • 15:00

    Diližansa snova

  • 16:45

    Zajednički stan

  • 18:22

    Izbiračica

  • 18:30

    Izbiračica

  • 19:53

    Verski kalendar

  • 20:05

    Evolucija na delu

  • 21:00

    TV Teatar

  • 22:00

    Psorijaze - o slikarstvu Nemanje Mate

  • 22:00

    Psorijaze - o slikarstvu Nemanje Mate Đorđevića

  • 22:30

    Razotkrivanje Šekspira

  • 23:25

    SAT

  • 00:10

    Diližansa snova

  • 01:50

    Zajednički stan

  • 03:30

    Izbiračica

  • 06:00

    Nacionalni dnevnik

  • 07:00 show

    Dobro jutro!

  • 11:00

    Sok od šljiva

  • 13:00

    Prvi Nacionalni dnevnik

  • 13:20

    Balkanske prevare

  • 15:00 show

    Ja to tako

  • 16:00 estrada

    Nedeljno popodne Lee Kiš

  • 18:30

    Nacionalni dnevnik

  • 19:10

    Elif

  • 20:00 serija

    Zehra

  • 20:50

    Crna ruža

  • 21:50

    Audicija

  • 23:30

    Pozorišna veza

  • 01:15

    Predsednikov čovek 2

  • 03:00

    Dođi da umreš sa mnom

  • 04:30

    Predsednikov čovek 2: Nulta tačka

  • 06:00

    Skica za portret

  • 06:10

    Inside Offside

  • 06:33

    Reprizni program

  • 06:35

    Prizma - multinacionalni magazin

  • 06:42

    Prizma - multinacionalni magazin

  • 07:24

    TV kalendar

  • 07:29

    TV kalendar

  • 07:36

    Halo, halo, gledate Radio Zagreb!

  • 07:44

    Prvi, s glazbom

  • 08:15

    Magična kutija

  • 10:00

    Misa

  • 11:00

    Biblija

  • 11:10

    Pozitivno

  • 11:38

    TV kalendar

  • 12:00

    Dnevnik

  • 12:15 film

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:30

    Plodovi zemlje

  • 13:25

    More

  • 14:00

    Mir i dobro

  • 14:24

    Junaci hrvatske Banovine

  • 14:30

    Junaci hrvatske Banovine

  • 15:14

    Prvi, s glazbom

  • 15:38

    Jelovnici izgubljenog vremena

  • 16:03

    Mapp i Lucia

  • 17:00

    Vijesti

  • 17:10

    TV kalendar

  • 17:24

    Bajkovita Hrvatska

  • 17:27

    I to je Hrvatska

  • 17:40

    Lijepom našom

  • 19:00

    Dnevnik

  • 19:52

    Vrijeme

  • 19:55

    Loto 6/45

  • 20:05

    Hrvatski kraljevi

  • 20:45

    Prosjaci i sinovi

  • 21:40

    Dnevnik

  • 21:45

    Dnevnik

  • 21:55

    Vijesti iz kulture

  • 22:00

    Vijesti iz kulture

  • 22:03 film

    Sport

  • 22:08 film

    Sport

  • 22:11

    Vrijeme

  • 22:18

    Ljudi iz sjene

  • 23:06

    Halo, halo, gledate Radio Zagreb!

  • 23:09

    George Harrison: Život u materijalnom svijetu

  • 23:18

    George Harrison: Život u materijalnom svijetu

  • 01:03

    Večer na 8. katu

  • 01:48

    Damin gambit

  • 01:50

    Šlep Šou

  • 02:33

    Šlep Šou

  • 02:37

    Magična kutija

  • 03:18

    Magična kutija

  • 04:21

    Jelovnici izgubljenog vremena

  • 04:41

    Skica za portret

  • 04:48

    Skica za portret

  • 06:20

    Pacman

  • 06:40

    Poštar Pat

  • 06:55

    Kravica Connie

  • 07:05

    Gradski heroji

  • 07:20

    Anđeli i prijatelji

  • 07:35

    Nebeske plesačice

  • 07:55

    Jackie Chan

  • 08:10

    Sally McKay

  • 08:35

    Škola sambe

  • 08:40

    Velvet

  • 09:30

    Velvet

  • 10:20

    Velvet

  • 11:15

    Top Shop

  • 11:30

    Hit do hita

  • 12:25

    Top Shop

  • 12:40

    Lonci i poklopci

  • 13:45

    Top Shop

  • 14:00

    Zvezde Granda - Specijal

  • 17:35

    Dejana Talk Show

  • 18:50

    OBN Info

  • 19:05

    OBN Sport

  • 19:15

    Škola sambe

  • 19:20

    Hit do hita

  • 20:00

    Grand parada

  • 22:00

    Breaking Bad

  • 23:00

    Penny Dreadful

  • 00:00 serija

    Sulejman Veličanstveni

  • 01:00

    OBN Info

  • 01:15

    OBN Sport

  • 01:20

    Grand parada

  • 02:50

    Čuvari planete

  • 03:40

    Magazin Lige prvaka

  • 04:05

    Čuvari planete

  • RTV 1
  • HBO
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • Cinemax
  • TV1000
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:10

    5kazanje

  • 07:04

    Verski nedeljnik

  • 08:00

    Vesti RTV

  • 08:06 film

    Braća Blum

  • 10:00

    Brazde

  • 11:07

    Na dva točka kroz Vojvodinu

  • 11:34

    Vodič za preživljavanje

  • 12:00

    Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:05

    Vremenska prognoza

  • 12:08

    Neka pesma kaže

  • 13:00

    Dodati život godinama

  • 13:05

    Dodati život godinama

  • 14:00

    Tabloid

  • 15:00

    Vesti RTV

  • 15:05

    Specijali: Ivana Kuzmanović: Ljubav je sam o reč

  • 15:30

    Na dva mora

  • 17:00

    TV Dnevnik

  • 17:25

    Sve(t) oko nas

  • 17:50

    Male važne stvari

  • 18:12

    Vojvođanska rokenrol priča

  • 18:17

    Vojvođanska rokenrol priča

  • 18:40 serija

    Državni posao

  • 18:46 serija

    Državni posao

  • 19:30

    TV Dnevnik

  • 20:05

    Devojka sa bisernom minđušom

  • 22:00

    Vojvođanski dnevnik

  • 22:35

    Sportska hronika

  • 22:50

    Gruvanje

  • 23:18

    Ljudi i svedočanstva

  • 23:35

    Na dva mora

  • 23:46

    Na dva mora

  • 01:00

    Specijali: Ivana Kuzmanović: Ljubav je sam o reč

  • 01:10

    Specijali: Ivana Kuzmanović: Ljubav je sam o reč

  • 01:25

    Sve(t) oko nas

  • 01:35

    Sve(t) oko nas

  • 01:50

    Tabloid

  • 02:00

    Tabloid

  • 02:40

    Dodati život godinama

  • 02:50

    Dodati život godinama

  • 03:30

    Male važne stvari

  • 03:41

    Male važne stvari

  • 04:10

    Specijali: Ivana Kuzmanović: Ljubav je samo reč

  • 04:30

    Na dva točka kroz Vojvodinu

  • 04:35

    Na dva točka kroz Vojvodinu

  • 06:00

    Liga pravde protiv lige Bizaro

  • 06:50

    Ovog Božića

  • 08:45

    Šašava družina: Ponovo u akciji

  • 10:15

    Savršen spoj

  • 11:40

    Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom

  • 13:10 film

    Hajde da budemo panduri

  • 14:55

    Odrastanje

  • 17:35

    Holivud na snimanju

  • 18:05

    Grad hrabrih

  • 20:00

    Lavirint: Beg kroz zgarište

  • 22:10 film

    Čovek ptica

  • 00:05

    Ubila sam najbolju drugaricu

  • 01:30

    Fatalna preprodaja

  • 03:00

    Kobna noć

  • 04:00

    Moja pastorka

  • 06:00

    Zvanična verzija

  • 07:55

    Sad te ostavljam

  • 09:35

    Moja drugarica Viktorija

  • 11:10

    Banane

  • 12:35

    Uspavanka

  • 14:30

    Prisluškivanje

  • 16:25

    Zvanična verzija

  • 18:15

    Sad te ostavljam

  • 20:00 film

    Princeza

  • 21:35

    Deset malih crnaca

  • 23:10

    Zemlja policajaca

  • 00:55

    Bridžend

  • 02:45

    Od Zemlje do Meseca

  • 03:45

    Ne budi zao

  • 06:00

    Princ na belom konju

  • 07:45

    Ultravajolet

  • 09:20

    Deca špijuni 2: Ostrvo izgubljenih snova

  • 11:00

    Bliski susreti treće vrste

  • 13:15

    Spirit

  • 15:00

    Avanture Ajkula dečaka i Lava devojčice

  • 16:30

    Zabranjeno kraljevstvo

  • 18:15

    Starski i Hač

  • 20:00

    Slomljeno cveće

  • 21:45

    Kil Bil 2

  • 00:00

    Vrisak 3

  • 02:00

    Blekvud

  • 04:00

    Kapoti

  • Studio B
  • Cinemania
  • HTV2
  • RTV 2
  • Arena 1
  • Arena 2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 07:00

    Beograde, dobro jutro

  • 11:00

    Vesti Studija B

  • 11:05

    Atlas relaks

  • 11:35

    Privredni ugao

  • 12:00

    Vesti Studija B

  • 12:10

    Vodič kroz dijabetes

  • 12:35

    Skica

  • 13:00

    Vesti Studija B

  • 13:10

    Duhovnici

  • 14:00

    Vesti Studija B

  • 14:10

    Beograd na vodi

  • 14:35

    Dijabetes dom

  • 15:00

    Vesti Studija B

  • 15:10

    Stil - Modni magazin

  • 15:35

    Prelistavanje

  • 16:00

    Vesti Studija B

  • 16:10

    Nivo 23

  • 17:00

    Vesti Studija B

  • 17:10

    Vilimon u 5

  • 17:35

    Beograd za početnike

  • 18:00

    Vesti Studija B

  • 18:05

    Venčanje od A do Da

  • 18:30

    Svet na dlanu

  • 19:00

    Vesti Studija B

  • 20:00

    Agape

  • 21:00

    Beograd noću

  • 22:00

    Vesti Studija B

  • 22:35

    Binta sound poziva

  • 23:05

    Prijateljice

  • 00:00

    Noćni program

  • 07:05

    Jesenji bal

  • 10:10

    Pariz po svaku cenu

  • 12:05

    Ernest i Selestin

  • 13:45

    I.T. vanzemaljac

  • 15:55

    Džetsoni

  • 17:35

    Tajna porodičnog blaga

  • 19:30

    A sad adio

  • 21:00

    Crvena Sonja

  • 22:55

    Surovi ugovor

  • 01:05

    Ponuda

  • 02:55

    Napad na policijsku stanicu 13

  • 04:40

    Tiranosaurus

  • 06:02

    Pad leta 29

  • 06:30

    Juhuhu

  • 06:31

    Dvorac igračaka

  • 06:53

    Pjesmice i brojalice

  • 06:55

    Hej Dagi

  • 07:02

    Juhuhu

  • 07:05

    Tobijin putujući cirkus

  • 07:15

    Pjesmice i brojalice

  • 07:17

    Juhuhu

  • 07:19

    Zvonko u Zemlji igračaka

  • 07:30

    Juhuhu

  • 07:33

    Pjesmice i brojalice

  • 07:36

    Juhuhu

  • 07:40

    Tuc Muc

  • 07:43

    Oto i glazba

  • 07:49

    Pčelica Maja

  • 08:13

    Juhuhu

  • 08:14

    Moj mali poni

  • 08:28

    Simfolije

  • 08:34

    Brlog

  • 08:39

    Tonko Bonko

  • 08:44

    Šareni vremeplov

  • 08:53

    Tonko Bonko

  • 08:59

    Andyjeve divlje pustolovine

  • 09:13

    Andyjeve divlje pustolovine

  • 09:35

    Umorstva u Midsomeru

  • 11:20

    Vrtlarica

  • 11:51

    Nećemo reći mladenki

  • 12:53

    Dobar, bolji, najbolji... britanski slastičar

  • 13:56

    Moj slonić Srećko

  • 15:28

    50. đakovački vezovi

  • 16:58

    Foyleov rat

  • 18:30

    Zagreb: Futsal

  • 20:00

    Umag - finale

  • 20:05

    Umag - finale

  • 21:41

    Vrijeme

  • 21:46

    Vrijeme

  • 21:46

    Remek-djelo ili zlodjelo

  • 21:51

    Remek-djelo ili zlodjelo

  • 22:47

    Emisija

  • 22:52

    Emisija

  • 23:08

    Sestra Jackie

  • 23:13

    Sestra Jackie

  • 23:37

    Kalifornikacija

  • 23:42

    Kalifornikacija

  • 00:04

    Kuća laži

  • 00:09

    Kuća laži

  • 00:31

    Noćni glazbeni program

  • 00:36

    Noćni glazbeni program

  • 03:58

    Noćni glazbeni program

  • 06:10

    Dotiki

  • 07:40

    Iz naše arhive

  • 07:40

    Ulepšavanje bašti

  • 08:10

    Dobro veče, Vojvodino na mađarskom

  • 09:10

    Kulturni magazin na mađarskom (Jelen-let)

  • 09:40

    Bife Preso

  • 10:30

    Emisija na slovačkom

  • 10:34

    Zlatna kapija 2015

  • 11:00

    Duhovka na slovačkom

  • 11:00

    50. folklorne svečanosti ispod Poljane

  • 11:30

    Emisija na slovačkom

  • 12:00

    TV Magazin na rumunskom

  • 13:00

    Brazda

  • 13:30

    Emisija na mađarskom

  • 14:00

    Verska emisija na mađarskom

  • 14:30

    Centar sveta - putopisi

  • 15:00

    Nedeljni magazin na romskom

  • 16:00

    Izravno, emisija na hrvatskom

  • 16:30

    Svjetionik

  • 17:00

    Ukrajinska panorama

  • 17:30

    Spektar

  • 18:00

    Makedonsko sonce

  • 18:30

    Zlatno doba

  • 19:00

    TV Dnevnik na mađarskom

  • 19:30

    Brazda

  • 20:00

    TV Magazin na rusinskom

  • 21:00

    Halo TV

  • 22:30

    Koncert u vrtu

  • 22:30

    Koncert u vrtu: Rita Kinka,klavir

  • 23:40

    Mali koncert Bečkog kamernog orkestra

  • 00:02

    TV Prodaja

  • 00:10

    TV Prodaja

  • 02:02

    TV Magazin na rusinskom

  • 02:10

    TV Magazin na rusinskom

  • 03:00

    Halo TV

  • 03:10

    Halo TV

  • 04:30

    Izravno, emisija na hrvatskom

  • 04:40

    Izravno, emisija na hrvatskom

  • 06:00

    UEFA CLASSIC MATCH: EP 05

  • 06:30

    SPORTING GREATS: Carl Lewis

  • 07:00

    BREAZILSKA LIGA

  • 09:00

    ABA LIGA: Best off Olimpija - Sutjeska

  • 10:30

    ARENASPORT: News

  • 11:00

    BH TELEKOM PREMIJER LIGA: Sloboda - Olimpic

  • 13:00

    International Champions Cup 2016: Celtic FC - Leicester City FC

  • 15:00

    BELGIJSKA LIGA: Super Cup Club Brugge - Standard de Liege

  • 17:00

    SUPER LIGA SRBIJE: Metalac - Borac

  • 19:00

    SUPER LIGA SRBIJE: Backa - Partizan

  • 21:00

    SUPER LIGA SRBIJE: Pregled Kola

  • 22:00

    ROAD TO RIO: Ep 69

  • 22:30

    FOOTBALL STARS: Ep 15

  • 22:55

    ARENASPORT: NEWS

  • 22:55

    ARENASPORT: NEWS

  • 00:30

    BH TELEKOM PREMIJER LIGA: Siroki Brijeg - Vitez

  • 02:30

    GP2 Hungary Race 1&2

  • 04:00

    BRAZILSKA LIGA

  • 06:00

    SRPPSKA LIGA: Best Off Partizan - Crvena Zvezda G3

  • 07:45

    KOTV Weekly

  • 08:15

    GP3 Hungary Race 1

  • 09:25

    GP3 Hungary Race 2

  • 10:00

    Boxing Files Ep 03

  • 10:30

    GP2 Hungary Race 2

  • 11:30

    Knock Out Files Ep 03

  • 12:00

    COPA LIBERTODORES: Finle Game 1

  • 14:00

    KITZBUHEL: Finale

  • 15:30

    DOKUMENTARNI FILM: It's Time

  • 17:00

    ATP UMAG: Polufinale 1

  • 18:30

    ATP UMAG: Polufinale 2

  • 20:00

    ATP UMAG

  • 22:00

    TOP RANK: Terence Crawford - Viktor Postol

  • 00:00

    BH TELEKOM PREMIJER LIGA: Siroki Brijeg - Vitez

  • 00:00

    GP2 Hungary Race 1&2

  • 00:00

    BRAZILSKA LIGA

  • 00:00

    UEFA CLASSIC MATCH: EP 06

  • 00:00

    SPORTING GREATS: Jack Nicklaus

  • 00:00

    HRVATSKA LIGA: Hajduk - Dinamo

  • 00:00

    FIFA Football: Magazin

  • 00:00

    ABS Show

  • 00:00

    Weekly - MAGAZIN

  • 00:00

    COPA LIBERTADORES: Pregled

  • 00:00

    ABA LIGA: Best off Crvena Zvezda - Tajfun

  • 00:00

    ARENASPORT: News

  • 00:00

    International Champions Cup 2016: Melbourne Victory FC- Juventus FC

  • 00:00

    International Champions Cup 2016: Man City - Man UTD

  • 00:00

    ARSENAL TV: Archive

  • 00:00

    Great Sporting Moments EP 16

  • 00:00

    DOKUMENTARNI FILM: It's Time

  • 00:00

    SUPER LIGA SRBIJE: Backa - Partizan

  • 00:00

    BELGIJSKA LIGA: Super Cup Club Brugge - Standard de Liege

  • 02:00

    San Francisco - NY Yankees

  • 04:30

    EHF LIGA SAMPIONA: Best off Kiel - Kristianstadt

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30