TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • B92
  • Prva
  • HTV1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00 film

    Vesti

  • 06:05

    Jutarnji program

  • 08:00

    Jutarnji dnevnik

  • 08:30

    Jutarnji program

  • 09:00 film

    Vesti

  • 09:05

    Žikina šarenica

  • 11:00

    Znanje imanje

  • 12:00

    Dnevnik

  • 12:15 film

    Sportski dnevnik

  • 12:25

    Vreme, stanje na putevima

  • 12:30

    Balkanskom ulicom - nova sezona

  • 13:15

    SAT: Da li je mobilni toliko opasan?

  • 14:00

    RTS ordinacija

  • 15:00 film

    Vesti

  • 15:10

    Gastronomad

  • 15:25

    Selo gori a baba se češlja

  • 16:25 film

    Vesti

  • 16:29

    Bekstvo iz Alkatraza, film

  • 18:27 dokumentarni

    Sasvim prirodno

  • 19:00

    Slagalica

  • 19:17

    Vreme

  • 19:30 film

    Dnevnik

  • 20:05

    Selo gori a baba se češlja

  • 21:05

    Sumnjiva lica

  • 22:00

    Herkul, film

  • 23:50 film

    Dnevnik

  • 07:27

    Slagalica

  • 07:43

    Datum

  • 07:49

    Verski kalendar

  • 08:00

    Crtani filmovi

  • 10:00

    E-TV

  • 10:25

    Bezbednost dece na internetu

  • 10:30

    Od zlata jabuka

  • 11:00

    Pristupačan program: Putevi rimskih imperatora - Na kapiji Singidunuma, peti deo (SZJ)

  • 11:00

    Putevi rimskih imperatora: Na kapiji Singidunuma

  • 11:38

    Verski mozaik Srbije

  • 12:20

    Skrivena kamera

  • 12:30

    Kulturako aresipe

  • 13:00 sport

    Sve boje života

  • 13:25

    Bezbednost dece na internetu

  • 13:30

    Porodični krugovi: Najvažnije za sreću

  • 14:00

    Magazin Lige Evrope

  • 14:50

    Odbojka - EP (ž): Belgija - Srbija, prenos

  • 14:50

    Odbojka, EP (ž): Belgija - Srbija

  • 16:38

    Magazin Lige šampiona

  • 17:05

    Mira Adanja Polak - Ekskluzivno

  • 17:40

    Mali vojnici, film

  • 17:40

    Mali vojnici

  • 19:02

    Čuda životinjskog sveta: Hladnokrvne ubice

  • 19:02

    Čuda životinjskog sveta

  • 20:00

    Razgovori s Putinom, strana dokumentarna serija

  • 20:00

    Razgovori s Putinom

  • 22:00

    Plima, švedska serija

  • 22:00

    Plima

  • 22:50

    Besni psi, film

  • 22:50

    Besni pas

  • 00:25

    SAT

  • 01:10

    Pamćenje

  • 02:05

    Odbojka, EP (ž): Belgija - Srbija

  • 04:14

    Mali vojnici

  • 07:00 show

    DOBRO JUTRO

  • 11:00

    ZADRUGA- UŽIVO

  • 12:15

    PRVI NACIONALNI DNEVNIK

  • 12:30

    ZADRUGA- UŽIVO

  • 13:00

    JA TO TAKO

  • 14:00

    PREMIJERA VIKEND SPECIJAL

  • 16:00

    ZADRUGA- UŽIVO

  • 18:00

    EKSKLUZIVno SVE U 6

  • 18:30

    NACIONALNI DNEVNIK

  • 19:15

    ELIF

  • 20:00

    BESKRAJNA LJUBAV

  • 20:30

    LJUBAV I NOVAC

  • 21:00

    ZADRUGA- IZBACIVANJE

  • 06:00

    Crtani filmovi

  • 08:00

    Dobra zemlja

  • 09:00

    Top Šop

  • 09:15

    Stolice

  • 10:00

    Crtani filmovi

  • 12:00

    Fora i fauna

  • 12:30

    Galileo

  • 13:30

    Vesele sedamdesete

  • 14:00

    Dokumentarna serija: Čovek protiv divljine

  • 15:00

    Top Gir – specijal Patagonija

  • 16:00

    Vesti

  • 16:30

    Dva i po muškarca

  • 17:00

    Ja sam Bolt

  • 19:00

    Crno-Bijeli Svijet

  • 20:00

    Dokumentarna serija: Majstori tetovaže

  • 21:00

    Kec iz rukava

  • 23:00

    Vice Magazin

  • 07:00

    Plodovi dobre zemlje

  • 08:00

    Praktična žena

  • 09:00

    Kuhinja

  • 10:45

    Policajac iz vrtića

  • 12:45

    Vrele gume

  • 13:30

    Život priča - U raljama procedure (R)

  • 14:30

    Broadly TV

  • 15:00

    Andrija i Anđelka

  • 16:00

    Mali Budo

  • 18:00 film

    Vesti

  • 18:30

    Exkluziv specijal

  • 19:00

    Majka

  • 20:00

    Vere i zavere

  • 21:00

    Doba Dunđerskih

  • 22:30 dokumentarni

    Dosije

  • 06:34

    Tema dana

  • 06:46

    Dinastija

  • 07:40

    TV kalendar

  • 07:53

    Sviraj to opet, Sam

  • 09:19

    Pozitivno

  • 09:48

    Biblija

  • 09:58

    Misa

  • 12:00

    Dnevnik

  • 12:15 film

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:20

    HAK - promet info

  • 12:28

    Plodovi zemlje

  • 13:23

    More

  • 14:00

    Nedjeljom u dva

  • 15:05

    Mir i dobro

  • 15:32

    Mama, tata i ona

  • 17:00

    Vijesti u 17

  • 17:14

    Vrijeme

  • 17:15

    HAK - promet info

  • 17:19

    Sigurno u prometu

  • 17:34

    Volim Hrvatsku

  • 18:58

    Vrijeme

  • 19:00

    Dnevnik

  • 19:44

    Vrijeme

  • 19:47

    Tema dana

  • 20:00

    Loto 6/45

  • 20:05

    Šifra

  • 20:57

    U potrazi za Markom Polom

  • 21:51

    Priča o Bogu s Morganom Freemanom

  • 22:46

    Dnevnik

  • 23:01

    Sportske vijesti

  • 23:12

    Vrijeme

  • 23:14

    Vijesti iz kulture

  • 23:25

    Sjaj u travi

  • HBO
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • HBO Comedy
  • TV1000
  • Studio B
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Zvezdani ratovi: epizoda VI: Povratak Džedaja

  • 08:15

    Šimpanza

  • 09:35 film

    Štrumpfovi

  • 11:15

    Praznična čarolija

  • 12:45

    Filmovi i zvezde

  • 13:15

    Odmetnik-1 - Star Wars priča

  • 15:30

    Džek Ričer: Bez povratka

  • 17:25

    Holivud na snimanju

  • 17:55

    Inferno

  • 20:00

    Saveznici

  • 22:05

    Sa druge strane vrata

  • 23:40

    Krugovi

  • 06:00

    Naplata

  • 06:45

    Šerlok

  • 08:35

    Grantčester

  • 09:35

    Grantčester

  • 10:35

    Mesto zločina

  • 11:30

    Mesto zločina

  • 12:20 serija

    Pariski forenzičari

  • 13:20

    Naplata

  • 14:10

    Agata Rejzin

  • 15:10

    Ubrzana istraga

  • 16:10

    Grantčester

  • 17:10

    Grantčester

  • 18:05

    Šerlok

  • 20:05

    Agata Rejzin

  • 21:05

    Bul

  • 22:00

    Kraljica juga

  • 22:55

    Pucnjava

  • 23:50 serija

    Most

  • 06:00

    Moderna porodica

  • 06:20

    Moderna porodica

  • 06:45

    Moderna porodica

  • 07:10

    Klub avanturista

  • 08:50

    Nepobedivi

  • 11:05

    Ljubav i prijateljstvo

  • 12:40

    Nepobediv

  • 14:25

    Moderna porodica

  • 14:45

    Moderna porodica

  • 15:10

    Moderna porodica

  • 15:35

    Volim te, Bet Kuper

  • 17:20

    Megin plan

  • 19:00

    U potrazi za Felinijem

  • 20:45

    Porodica Feng

  • 22:30

    Soba 104,

  • 23:00

    Opušteno

  • 23:30

    Pregled protekle nedelje sa Džonom Oliverom

  • 06:20

    Betoven 2

  • 07:45

    Gradski kauboji

  • 09:35

    Moja maćeha je vanzemaljac

  • 11:20

    Helboj (2004)

  • 13:20

    Ajkula 3

  • 14:55

    Jesen u Njujorku

  • 16:40

    Odbegla mlada

  • 18:35

    Motmanovo proročanstvo

  • 20:30

    Don Džon

  • 22:00

    Teška meta

  • 23:35

    Lovina

  • 07:00

    Beograde, dobro jutro

  • 11:00

    Vesti

  • 11:05

    Skica

  • 11:35

    Vodič za roditelje

  • 12:00

    Vesti

  • 12:10

    Vodič kroz dijabetes

  • 12:35

    Auto TV edition

  • 13:00

    Vesti

  • 13:05

    Predvideti nepredvidivo

  • 14:00

    Vesti

  • 14:05

    Moja polisa

  • 14:35

    Beograd na vodi

  • 15:00

    Vesti

  • 15:10

    Stil

  • 15:35

    Nakit TV shop

  • 17:00

    Vesti

  • 17:10

    Willimon

  • 17:35

    Prelistavanje

  • 18:00

    Vesti

  • 18:05

    Venčanje od A do DA

  • 18:30

    Svet na dlanu

  • 19:00

    Vesti u 7

  • 20:00

    Agape

  • 21:00

    Vesti

  • 21:05

    Nivo 23

  • 22:00

    Vesti u 10

  • 22:35

    Binta sound

  • 23:00

    Vesti

  • 23:05

    Auto TV edition

  • 23:30

    Noćni program

  • Cinemania
  • Arena 1
  • Arena 2
  • Arena 3
  • Arena 4
  • SK1
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:20

    MED

  • 08:25

    SENDMEN I IZGUBLJENI PESAK SNOVA

  • 10:05

    JONA JONA PINGVIN

  • 11:50

    PORODICA KREMENKO

  • 13:40

    KAO NA NEBU

  • 16:15

    EDTV

  • 18:45

    HADSAKEROV ČOVEK

  • 21:00

    PLAGIJATOR

  • 23:10

    IZVRŠNA MOĆ

  • 06:00

    Boks - SuperSeries: Dorticos - Kudryashov

  • 06:30

    Emisija - FIFA Football

  • 07:00

    Fudbal - ITALIJANSKA LIGA: Juventus - Torino

  • 09:00

    Košarka - ABA SUPERKUP: Finale

  • 10:30

    Vesti - Arena sport NEWS

  • 11:00

    Rukomet - EHF LIGA ŠAMPIONA: Telekom Veszprem - SG Flensbur

  • 12:30

    Rukomet - BUNDES LIGA: Leipzig - Hannover

  • 14:15

    Emisija - Copa Sudamericana: Pregled

  • 14:30

    Emisija - Copa Libertadores: Pregled

  • 15:00

    Odbojka - EVROPSKO PRVENSTVO (Ž): Belgium - Serbia

  • 17:00

    Fudbal - SUPER LIGA SRBIJE: Crvena zvezda - Vojvodina

  • 19:00

    Fudbal - SUPER LIGA SRBIJE: Rad - Partizan

  • 21:00

    Fudbal - BRAZILSKA LIGA: Fluminense - Palmerias

  • 22:55

    Vesti - Arena sport NEWS

  • 23:30

    Emisija - Copa Libertadores: Pregled

  • 06:00

    Košarka - DOGUŠ TURNIR: CSKA - Bayern

  • 07:45

    Emisija - Red Bull Air race Lausitzring

  • 08:15

    Odbojka - EVROPSKO PRVENSTVO (Ž): Georgia - Croatia

  • 10:00

    Boks - TOP RANK: Valdez - Servania / Ramirez - Hart

  • 12:00

    Odbojka - EVROPSKO PRVENSTVO (Ž): Serbia - Netherlands

  • 13:30

    Odbojka - EVROPSKO PRVENSTVO (Ž): Bulgaria - Turkey

  • 15:30

    Emisija - Rukomet: SEHA pregled

  • 16:00

    Košarka - DOGUŠ TURNIR: Za 5. mesto

  • 18:00

    Automotosport - ABS Show

  • 18:30

    Košarka - DOGUŠ TURNIR: Za 3. mesto

  • 20:30

    Emisija - Boks: KOTV Weekly

  • 21:00

    Košarka - DOGUŠ TURNIR: Finale

  • 23:00

    Odbojka - EVROPSKO PRVENSTVO (Ž): Belgium - Serbia

  • 06:00

    Fudbal - COPA LIBERTADORES: River Plate - Jorge Wilstermann

  • 08:00

    Fudbal - PRVA LIGA CRNE GORE: Petrovac - Mladost

  • 10:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Barcelona - Juventus

  • 12:00

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Magazin

  • 12:30

    Emisija - FIFA Football

  • 13:00

    Fudbal - BRAZILSKA LIGA: Flamengo - Avai

  • 15:00

    Fudbal - ITALIJANSKA LIGA: Verona - Lazio

  • 17:00

    Fudbal - HRVATSKA LIGA: Istra - Dinamo

  • 19:00

    Fudbal - HRVATSKA LIGA: Hajduk - Lokomotiva

  • 21:00

    Fudbal - FRANCUSKA LIGA: Marseille - Toulouse

  • 23:00

    Fudbal - ARGENTINSKA LIGA: River Plate - Argentina Juniors

  • 06:00

    Fudbal - FRANCUSKA LIGA: Lille - Monaco

  • 08:00

    Fudbal - HRVATSKA LIGA: Slaven - Rijeka

  • 10:00

    Emisija - FIFA Football

  • 10:30

    Emisija - Copa Sudamericana: Pregled

  • 11:00

    Poker - WSOP 2016 Epizoda 05

  • 12:00

    Emisija - ITALIJANSKA LIGA: Najava kola

  • 12:30

    Fudbal - ITALIJANSKA LIGA: Sampdoria - Milan

  • 14:30

    Emisija - Copa Sudamericana: Pregled

  • 15:00

    Fudbal - ITALIJANSKA LIGA: Inter - Genoa

  • 17:00

    Rukomet - EHF LIGA ŠAMPIONA: PSG - HC Meshkov Brest

  • 18:30

    Rukomet - EHF LIGA ŠAMPIONA: KS Vive Tauron Kielce - THW Kiel

  • 20:15

    Fudbal - LIGA ŠAMPIONA: Magazin

  • 20:45

    Fudbal - ITALIJANSKA LIGA: Fiorentina - Atalanta

  • 22:45

    Fudbal - SUPER LIGA SRBIJE: Crvena zvezda - Vojvodina

  • 06:50

    Košarka - Turnir Heraklion: UNICS - Maccabi

  • 08:30

    Max Bet VESTI

  • 09:00

    Ekstremni svet sporta

  • 09:30

    Car Fashion

  • 10:00

    Premier League: Leicester - Liverpool

  • 12:00

    Španska liga: Espanyol - Deportivo

  • 14:15

    Championship: Sheffield Wednesday - Sheffield United

  • 16:10

    SK STUDIO

  • 17:00

    Košarka - Turnir Heraklion - za 3. mesto

  • 18:45

    NBA Special: Centres of the Universe - Greatest Hits Vol. 1

  • 19:30

    Košarka - Turnir Heraklion: FINALE

  • 21:30

    WNBA Play-off - FINALE (G1): Minnesota - Los Angeles

  • 23:15

    Max Bet VESTI

  • 23:45

    Moto GP Aragon: Moto GP - TRKA

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30