TV PROGRAM

Nedeljni pregled i TV satnice

TRENUTNO NA PROGRAMU

  • RTS1
  • RTS2
  • PINK
  • Prva
  • HTV1
  • OBN
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Vesti RTS

  • 06:05

    Jutarnji program

  • 08:00

    Jutarnji dnevnik

  • 08:30

    Jutarnji program

  • 09:00

    Vesti RTS

  • 09:05 serija

    Ono kao ljubav

  • 09:49

    Gastronomad

  • 10:05

    Vesti RTS

  • 10:11

    Razglednica

  • 10:35

    Enciklopedija za radoznale

  • 11:05

    Vesti RTS

  • 11:10

    Preko crte

  • 11:31

    Trenutak za uživanje u luksuzu

  • 12:00

    Dnevnik RTS

  • 12:15

    Sport plus

  • 12:25

    Vreme, stanje na putevima

  • 12:30

    Kulturni dnevnik

  • 12:45

    Bouns

  • 13:30 film

    Potera

  • 14:25

    Stranac u Srbiji

  • 15:09

    Ovo je Srbija

  • 15:55

    Gastronomad

  • 16:10

    Pozorište u kući

  • 16:50

    TV Zabavnik

  • 17:00

    Dnevnik RT Vojvodina

  • 17:20

    Šta radite, bre

  • 17:42

    Beogradska hronika

  • 18:19

    Mali dnevnik

  • 18:25 sport

    Oko

  • 19:00

    Slagalica

  • 19:19

    Vreme, stanje na putevima

  • 19:30

    Dnevnik RTS

  • 20:06

    Fudbal - Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo

  • 20:40

    Srbija - Jermenija

  • 22:38

    Fudbal - Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo

  • 22:45

    Dnevnik RTS

  • 23:05

    Kulturni dnevnik

  • 23:21

    Pregled

  • 00:45 serija

    Rat podzemlja

  • 01:32

    Vesti RTS

  • 01:37 film

    28 dana kasnije

  • 03:32 serija

    Ono kao ljubav

  • 04:17 sport

    Oko

  • 04:47

    Preko crte

  • 06:02

    Koncert za dobro jutro

  • 06:43

    Slagalica

  • 07:01

    Datum

  • 07:06

    Verski kalendar

  • 07:17

    Bio jednom život

  • 07:43

    Jovana u zemlji čuda

  • 08:12

    Mali dnevnik

  • 08:17

    Restorančić Zalogajčić

  • 08:27

    Plava ptica

  • 08:56

    U senci oblaka

  • 09:09

    Neobično o biljkama

  • 09:25

    Ars praktika

  • 09:36

    Tumačenje književnog dela

  • 09:52

    Datum

  • 09:57

    Verski kalendar

  • 10:07

    Moj ljubimac

  • 10:35

    Mesto za nas

  • 11:05

    Srpski sanitet u Velikom ratu

  • 11:50

    Tako je govorio zaratustra

  • 11:53

    Štraus: Tako je govorio Zaratustra

  • 12:30

    Metropolis

  • 13:00

    Trezor

  • 14:00

    Plava ptica

  • 14:29

    U senci oblaka

  • 14:42

    Neobično o biljkama

  • 14:58

    Ars praktika

  • 15:09

    Tumačenje književnog dela

  • 15:25

    Eko recept

  • 15:25

    Datum

  • 15:30

    Eko recept za zdrav život

  • 16:00

    Eko karavan

  • 16:30 sport

    Link

  • 17:00 serija

    Hispanija

  • 18:20

    12. Beogradski festival igre

  • 18:50

    Bio jednom život

  • 19:16

    Jovana u zemlji čuda

  • 19:45

    Restorančić Zalogajčić

  • 19:57

    Imaginarna Srbija

  • 20:00

    Dokumentarni program

  • 20:30

    Lov i ribolov

  • 21:00 serija

    Hispanija

  • 22:25

    Opšteobrazovni program

  • 22:30

    Obrazovno ogledalo

  • 22:55

    Vidik

  • 23:55

    Koncert Zdravka Čolića

  • 01:15

    Trezor

  • 02:15

    Srbija - Jermenija

  • 04:00

    Eko recept za zdrav život

  • 04:05

    Eko recept

  • 04:30

    Eko karavan

  • 06:00

    Nacionalni dnevnik

  • 07:00 show

    Dobro jutro!

  • 11:00 dokumentarni

    Farma

  • 13:00

    Nacionalni dnevnik

  • 13:20 dokumentarni

    Farma

  • 15:45

    Nacionalni dnevnik

  • 16:00 dokumentarni

    Farma

  • 16:30

    Mala nevesta

  • 17:00

    Ajšen - zlatareva kći

  • 17:45 dokumentarni

    Farma

  • 18:30

    Nacionalni dnevnik

  • 19:15

    Elif

  • 20:00 film

    Dila

  • 21:00 show

    Pinkove Zvezdice

  • 23:30 dokumentarni

    Farma

  • 02:00

    Premijera

  • 02:15

    Ajšen - zlatareva kći

  • 03:00 serija

    Fatalna ljubav

  • 03:45

    Crni grom

  • 06:00

    Rame uz rame

  • 06:42

    TV kalendar

  • 06:55

    Dobro jutro, Hrvatska

  • 09:15

    Capri

  • 10:10

    Horizon

  • 11:01 show

    Dr. Oz

  • 11:45

    TV kalendar

  • 12:00

    Dnevnik

  • 12:15 film

    Sport

  • 12:18

    Vrijeme

  • 12:21

    Rame uz rame

  • 13:10

    Jezik za svakoga

  • 13:22

    Gabrijel

  • 14:05

    Otvoreno

  • 14:56

    Gospodinu s ljubavlju

  • 16:40

    Hrvatski kraljevi

  • 17:20

    Hrvatska uživo

  • 18:17

    Dolina sunca

  • 19:00

    Dnevnik

  • 19:57

    Vrijeme

  • 20:00

    Kulturni kolodvor

  • 20:31

    Otvoreno

  • 21:25 film

    Rocky Balboa

  • 23:09

    Dnevnik

  • 23:29 film

    Sport

  • 23:33

    Vrijeme

  • 23:40

    Most

  • 00:38

    Most

  • 01:36

    Most

  • 02:34

    Gospodinu s ljubavlju

  • 04:15

    U vrtlogu laži

  • 06:00

    Čuvari planete

  • 06:55

    Turbo Dogs

  • 07:10

    Kornjača Hero

  • 07:35

    Knjiga o džungli

  • 08:05

    Wakfu

  • 08:25

    Manon

  • 08:35

    Mr Moon

  • 08:50

    Harry i kanta puna dinosaura

  • 09:05

    Pacman

  • 09:25

    Zvijezde Granda

  • 10:20

    Top Shop

  • 10:35

    Zvijezde Granda

  • 11:35

    Top Shop

  • 11:50

    OBN Info

  • 11:55

    Hit ljeta

  • 12:35

    Aaliya

  • 13:00

    Neželjene

  • 13:25

    Elif

  • 14:50

    Zvijezde Granda

  • 15:20

    Top Shop

  • 15:35

    Zvijezde Granda

  • 16:00

    Parovi

  • 17:30

    Hit ljeta

  • 18:00

    Majka

  • 18:50

    OBN Info

  • 19:05

    OBN Sport

  • 19:10

    Parovi

  • 19:55

    Škola sambe

  • 20:00

    Elif

  • 21:00

    Big Brother

  • 00:00

    Škola sambe

  • 00:05

    Astro

  • 04:05

    OBN Info

  • 04:20

    OBN Sport

  • 04:25

    Čuvari planete

  • RTV 1
  • HBO
  • FOX Crime
  • FOX Life
  • HBO Comedy
  • Cinemax
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:02

    Kuhinjica

  • 06:25

    Zelena prognoza

  • 06:30

    Dobro jutro, Vojvodino

  • 09:00

    Vesti RTV

  • 09:05

    Predatori u opasnosti

  • 09:50

    20. vek u 100 slika

  • 10:00

    Vesti + Stanje na putevima

  • 10:10

    Paleta

  • 11:00

    Brankovo kolo

  • 12:00

    Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

  • 12:10

    Povratak na selo

  • 12:35

    Globalno

  • 13:00

    Srpski ekran

  • 13:30

    Folder kultura

  • 14:00

    Vesti RTV

  • 14:05

    Tabloid

  • 15:00

    Agrodnevnik

  • 15:30

    Pod istim krovom

  • 15:55

    Sve stranci

  • 16:20

    Centar sveta - putopisi

  • 16:47

    Mala istorija Srbije

  • 16:52

    Vremenska prognoza

  • 17:00

    TV Dnevnik

  • 17:20

    Koreja - Nemoguće ujedinjenje

  • 18:15

    Razglednice

  • 19:00

    Hronika Festivala uličnih svirača 2

  • 19:30

    Dnevnik RTS

  • 20:05

    5kazanje

  • 21:00

    Neka pesma kaže

  • 22:00

    Vojvođanski dnevnik

  • 22:40

    Dokumentarni film

  • 23:30

    Spojler

  • 23:40

    Haška hronika

  • 00:05

    Koreja - Nemoguće ujedinjenje

  • 01:00

    Ritam noći - Koncert grupe Galija 1. deo

  • 01:50

    Globalno

  • 02:15

    Srpski ekran

  • 02:40

    Folder kultura

  • 03:05

    Povratak na selo

  • 03:30

    Tabloid

  • 04:30

    Sve stranci

  • 06:00

    Kako izgledam?

  • 06:50

    Zadrži ili prodaj

  • 07:15

    Zadrži ili prodaj

  • 07:45

    Tajni prinčevi

  • 08:40

    Džejmijeva letnja kuhinja

  • 09:40

    Supruga za medalju

  • 10:05

    Ludnica u Klivlendu

  • 10:35

    Slatke male lažljivice

  • 11:30

    Vonderlend

  • 12:25

    Trka sa životom

  • 13:20

    Kako izgledam?

  • 14:15

    Zadrži ili prodaj

  • 14:45

    Zadrži ili prodaj

  • 15:10 serija

    Seks i grad

  • 15:40 serija

    Seks i grad

  • 16:10

    Svi Marselovi izazovi

  • 17:10

    Supruga za medalju

  • 17:35

    Ludnica u Klivlendu

  • 18:05

    Slatke male lažljivice

  • 19:00 serija

    Telo je dokaz

  • 20:00 serija

    Uvod u anatomiju

  • 20:55

    Erin Brockovič

  • 23:35 serija

    Seks i grad

  • 00:40 serija

    Telo je dokaz

  • 01:30

    Džejmijeva letnja kuhinja

  • 02:20 serija

    Seks i grad

  • 03:05

    Svi Marselovi izazovi

  • 03:55

    Kako izgledam?

  • 04:40

    Zadrži ili prodaj

  • 10:00

    Dosadno na smrt

  • 10:30

    Moderna Porodica

  • 10:55

    Kako biti nesrećan

  • 12:25

    Garfild

  • 13:45

    Silicijumska dolina

  • 14:15

    Moderna Porodica

  • 14:40

    Veronika Mars

  • 16:30

    Kako biti nesrećan

  • 18:00

    Dosadno na smrt

  • 18:35

    Reš pečen

  • 20:00

    Čuvaj se

  • 21:35

    Misli kao čovek 2

  • 23:20

    Veronika Mars

  • 01:05

    Porodični vikend

  • 02:50

    Ono od sinoć

  • 04:26

    Kraj programa

  • TV1000
  • Cinemania
  • HTV2
  • RTV 2
  • SK1
  • SK2
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00

    Ti si mi sve

  • 08:00

    Neko drugi

  • 09:30

    Ostaci dana

  • 11:40

    Porodica Kremenko 2 - Pustolovina u Rok Vegasu

  • 13:10

    Svakog dana

  • 14:40

    Jedina istina

  • 16:50

    Dame u lavandi

  • 18:40

    Mali vojnici

  • 20:30

    Svetlost iz prošlosti

  • 22:20

    Slomljeno cveće

  • 00:30

    Film za odrasle

  • 02:05

    Film za odrasle

  • 04:00

    Čuvar

  • 06:30

    Braća

  • 08:45

    Divlje kokoške 2

  • 10:45

    Dobar pas

  • 12:35

    Slava

  • 14:30

    Ugovor

  • 16:35

    Najuži krug

  • 18:35

    U ime kralja 2

  • 21:00 film

    Trougao obmane

  • 23:10

    Žrtva

  • 01:20

    Otadžbina

  • 03:10

    Đavolja grobnica

  • 04:40

    Zovem se Džo

  • 06:00

    TV vrtić

  • 06:12

    Moomini

  • 06:23

    Juhuhu

  • 06:25

    Mouk

  • 06:36

    Fungi

  • 06:44

    Juhuhu

  • 06:45

    Grimmove bajke

  • 07:07

    Juhuhu

  • 07:10

    TV vrtić

  • 07:19

    Vatrogasac Sam

  • 07:29

    Juhuhu

  • 07:31

    Bobi i Bero

  • 07:42

    I to je to

  • 07:51

    Juhuhu

  • 07:53

    Mali roboti

  • 08:04

    Zvonko u Zemlji igračaka

  • 08:15

    Profesor Baltazar

  • 08:19

    Juhuhu

  • 08:22

    Zoološki prilaz broj 64

  • 08:33

    Grčka mitologija

  • 08:55

    Juhuhu

  • 08:58

    U vrtu pod zvijezdama

  • 09:27

    Hello, Kitty

  • 09:54

    Priče iz divljine

  • 10:23

    Papreni detektivi

  • 10:55

    Babybonus

  • 11:26 serija

    Dinastija

  • 12:18

    Paulovo i Nickovo veliko kulinarsko putovanje

  • 12:42

    Zaštitnica svjedoka

  • 13:27

    U vrtlogu laži

  • 14:45

    Glazba, glazba...

  • 14:59

    Jelovnici izgubljenog vremena

  • 15:36

    Smočnica u vrtu

  • 16:00

    Regionalni dnevnik

  • 16:46

    Stipe u gostima

  • 17:22

    Trokolicom po Italiji

  • 17:46

    Napravljeno po mjeri

  • 18:01

    Šušur

  • 18:49 serija

    Dinastija

  • 19:39

    Glazba, glazba...

  • 20:05

    Vjenčanje

  • 21:31

    Vrijeme

  • 21:37

    Završni udarac

  • 22:24

    Zakon i red: Odjel za žrtve

  • 23:11

    Zagonetna smrt

  • 00:56 serija

    Zločinački umovi

  • 01:36

    Noćni glazbeni program

  • 04:39

    Noćni glazbeni program

  • 06:15

    TV Magazin na rusinskom

  • 07:15

    Ritam noći - Tamburica fest 2015. Željko Bebek

  • 08:40

    Dobar pogled

  • 09:05

    Konji ponovo jure

  • 09:30

    Nemačke fabrike

  • 09:55

    Vredi znati

  • 10:20

    5kazanje

  • 11:10

    Svjetionik

  • 11:35

    Dodati život godinama

  • 12:30

    Vesti na mađarskom

  • 12:40

    Emisija na rusinskom

  • 13:05

    Vodič za opstanak životinja

  • 13:55

    Predatori u opasnosti

  • 14:40

    Kuhinjica

  • 15:10

    Dobro veče, Vojvodino na rusinskom

  • 16:40

    Duhovka na slovačkom

  • 17:10

    Emisija na slovačkom

  • 17:45

    TV Dnevnik na hrvatskom

  • 18:00

    TV Dnevnik na slovačkom

  • 18:15

    TV Dnevnik na rusinskom

  • 18:30

    TV Dnevnik na rumunskom

  • 18:45

    TV Dnevnik na romskom

  • 19:00

    TV Dnevnik na mađarskom

  • 19:25

    Sportske vesti na mađarskom

  • 19:30

    Emisija na slovačkom

  • 20:00

    Dobro veče, Vojvodino na slovačkom

  • 21:30

    Globalno

  • 21:55

    Paleta

  • 22:45

    Na dva točka kroz Vojvodinu

  • 23:10

    Čarde na Dunavu

  • 23:35

    Zdravo živo

  • 00:00

    TV Prodaja

  • 02:00

    Dobro veče, Vojvodino na slovačkom

  • 03:30

    Duhovka na slovačkom

  • 06:00

    Italija - Malta

  • 08:00

    Max Bet Vesti

  • 08:30

    Na današnji dan

  • 08:45

    Svet fudbala

  • 09:15

    Pregled kvalifikacija za Evropsko prvenstvo

  • 10:00

    VN Monza: 1. trening

  • 11:30

    NBA - 100 najboljih poteza 2014/15

  • 12:00

    Kipar - Vels

  • 14:00

    VN Monza: 2. trening

  • 15:30

    Medveščak - Dinamo Riga

  • 17:00

    SK Studio

  • 18:00

    Gruzija - Škotska

  • 20:00

    SK Studio

  • 20:45

    Nemačka - Poljska

  • 23:00

    Max Bet Vesti

  • 23:30

    Pregled kvalifikacija za Evropsko prvenstvo

  • 00:00

    Srbija - Jermenija

  • 01:45

    Gibraltar - Republika Irska

  • 03:30

    Farska Ostrva - Severna Irska

  • 06:45

    Turska - Letonija

  • 08:30

    Italija - Malta

  • 10:15

    Belgija - BiH

  • 12:00

    Azerbejdžan - Hrvatska

  • 13:45

    Bugarska - Norveška

  • 15:30

    Kipar - Vels

  • 17:15

    Izrael - Andora

  • 19:00

    Inside Grand Prix: Italija

  • 19:30

    La Liga Magazin

  • 20:00

    Premier League Magazin

  • 20:30

    Na današnji dan

  • 20:45

    Danska - Albanija

  • 22:45

    Gruzija - Škotska

  • 00:30

    Barcelona - Helvetia

  • 02:15

    Grčka - Finska

  • 04:00

    Gibraltar - Republika Irska

  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 24:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30